Komentarai

Sapnininkas

Muzika

Sapne girdėti muziką – puikus laiko praleidimas. Melodinga, maloni muzika žada pasitenkinimą ir širdies nuraminimą. Neharmoninga melodija, kurioje pasigirsta aštrūs garsai – nemalonumai dėl vaikų arba ginčai tarp namiškių. Muzika, kelianti baimės jausmą – nuodėmė, blogis. Girdėti bažnytinę muziką reiškia dvasinių jėgų aktyvumą, kūrybiškumą, harmoniją namuose. Sapnuoti grojamą muziką, bet jos negirdėti – blogas ženklas. Groti pačiam – didelė meilė. Muzikantus sapnuoti – džiaugsmai greitai baigsis. Grojantis muzikantas – tarp įsimylėjėlių ar sutuoktinių vyrauja palaima. Su muzikantais pačiam griežti – lauk nelaimės.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Žilvinas
2014.01.22 19:29
sapnuoju kiekviena diena beveik kad kertu medzius, nes ir is tikro kertu
Lukas
2014.02.14 15:48
labas egle :*
Lukas
2014.02.14 15:52
labas lukas
Ingrida
2014.02.23 23:09
sveiki, turiu jūsų klausimą du metus jaučiau nerimą ir baimę o kai bandydavau užmigti girdėjau pikto žmogaus žingsnius o po to girdėdavau šuns žingsnius. Paskutinį sykį aš realiai mačiau savo kambario tarpdury šuniuką tupinti ir meiliai žiūrintį. Noriu jūsų paklausti kas tai galėtų būti? Po tų sapnų ar vizijų pradėjau kalbėti.
Sigaliene
2014.03.14 08:09
Ingrida skubek pas psichologa...

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena tinkama išvykoms, kelionėms, komandiruotėms, taip pat persikraustymui. Seksis pirkti ar parduoti, bylinėtis teisme, tačiau tai taip pat geras metas pailsėti, išsimiegoti, pabūti vienumoje su savo mintimis.