Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Sėkmė nuo jūsų nenusigręš ir šią savaitę - galimi nauji potyriai, pažintys ar daug žadantys susitikimai. Puikiai seksis sutarti su partneriais bei šeimos nariais, vienintelis dalykas, galintis apkartinti gyvenimą - pavydas. Juo degti gali žmogus, nepatenkitas jūsų sėkme, todėl pasisaugokite apkalbų, nesivelkite į intrigas. Savaitės vidurys gali būti kupinas irzlumo ir blogų emocijų, bet jei reaguosite santūriai, tai neturėtų sujaukti jūsų planų. Sėkminga diena - antradienis, o pirmadienį ir trečiadienį patartina išsaugoti ramybę ir susikaupimą.

Jautis

Galite gauti vertingos informacijos, bet ji bus nevienalytė, todėl patartina nepasikliauti su kontekstu nesusietomis nuotrupomis. Jei norite susidaryti išsamų situacijos vaizdą - žinias rinkite iš skirtingų šaltinių. Ši savaitė žada jums kūrybinę sėkmę, todėl galite imtis darbų, reikalaujančių stereotipų nesuvaržytos vaizduotės bei polėkio. Tačiau pradėtus darbus patartina ir pabaigti, nes nenuveiktų darbų uodega tuomet neapleis dar ilgai. Pirmadienį ir ketvirtadienį būtų gerai skirti laiko nuoširdžiam pabendravimui su draugais.

Dvyniai

Šią savaitę reikėtų atidėti naujų darbų pradžią, geriau tęsti jau pradėtą veiklą. Šiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite vidiniam pasauliui, sielos reikmėms - apmąstykite savo siekius, pabendraukite su išmintingais ir šviesiais žmonėmis. Nesistenkite aplenkti laiko, geriau žygiuokite koja kojon su kaita - taip išvengsite nepasitenkinimo savimi jausmo. Geras laikas mąstytojams, psichologams, menininkams - paaštrės intuicija, gebėsite įsiklausyti į plika akimi nematomus žmogiškosios patirties klodus. Trečiadienį stenkitės išlaikyti ramybę ir rimtį.

Vėžys

Turėtumėte išmokti tramdyti savo pyktį arba ramiau reaguoti į jūsų nekontroliuojamus procesus. Ši savaitė palanki mokytis rimties ir stabilumo, formuoti charakterį, surasti savyje naujų nepažintų savybių. Tai, ką planuosite šią savaitę - turės tendenciją plėstis, augti ir duoti vaisius. Geras metas laukia žmonių, kurių veikla susijusi su tyrinėjimais. Pasižymėsite gilia įžvalga ir puikia nuojauta. Palankiausia diena - penktadienis, o trečiadienį pasistenkite neįsivelti į tuščius ginčus, suvaldykite savo charakterį.

Liūtas

Ironija paprastai tarnauja kaip jūs ginklas prieš išorinio pasaulio negandas, tačiau neturėtumėte ja naudotis pernelyg dažnai. Nesišaipykite iš artimųjų ir šeimos narių, kandūs jūsų juokai gali įžeisti. Pasistenkite atsiverti, papasakoti, kas jus slegia, nes dygus jūsų būdas gali atbaidyti žmones. Sėkmingas metas laukia verslininkų, žurnalistų, pedagogų bei dirbančiųjų pramogų pasaulyje, šią savaitę palanku daug bendrauti ir keliauti. Šeštadienį galimos traumos, todėl pasisaugokite, dirbkite mažiau reikšmingus darbus.

Mergelė

Šią savaitę galite susidurti su provokacijomis ar grubumu, todėl trumpam gali subjurti nuotaika, tačiau tai bus tumpalaikis procesas - visas kitas metas žada ramybę, netgi pasyvumą. Tai laikas, kai neturėtumėte priimti svarbių sprendimų, dirbti itin atsakingo darbo. Daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, susitikite su seniai matytais draugais, nes jūsų abejingumas gali sukelti konfliktą bei paskatinti aplinkinius manyti, jog rūpinatės tik savimi. Palankis dienos pirmadienis ir antradienis, o trečiadienį geriausia skirti šiltam bendravimui.

Svarstyklės

Šią savaitę būsite kupini naujų sumanymų, vaizduotė kurs netradicinius planus - savo išmone nustebinsite vadovus ir kolegas. Labai svarbu, kad bet kurioje veikloje elgtumėtės pagal taisykles ir etikos normas, nes kitu atveju būsite palaikytas tiesiog nemandagiu žmogumi. Teks daug bendrauti, todėl savaitės pabaigoje pajusite nuovargį - norėsis pabūti vienam, izoliuotis nuo žmonių. Skirkite laiko savo pomėgiams, atsipalaiduokite. Sėkminga diena - pirmadienis, trečiadienį galite sulaukti priekaištų dėl nedisciplinuotumo.

Skorpionas

Šią savaitę skirkite daugiau liko meilei ir kūrybai. Pastaruoju metu šios sritys jūsų gyvenime buvo kiek apleistos, labiau rūpinotės savo karjera ir užmiršote kitas sritis. Patartina padaryti staigmeną mylimam žmogui, nudžiuginti artimuosius. Palankus metas pasilinksminti, apsilankyti koncerte, pradėti šokti ar sportuoti. Būtų gerai, jei kuriam laikui užmirštumėte bet kokius nemalonius įsipareigojimus, dabar netinkamas metas spręsti problemas, reiktų išlaukti tinkamo laiko, tuomet sprendimas ateis savaime. Ketvirtadienį patartina laikytis dietos.

Šaulys

Išaugs jūsų autoritetas, bet kartu didės ir pasipūtimas - nusileiskite ant žemės, jūs esate sumani asmenybė, tačiau tokių pasaulyje tūkstančiai. Jums derėtų išmokti parastumo, kuklumo bei laikytis saiko. Šią savaitę sėkmė aplankys drąsius ir ryžtingus šaulius, kurie aktyviai veršis į tikslą. Tačiau prieš dedant tokias titaniškas pastangas derėtų apmąstyti, ar veržiatės į tikrai vertingą tikslą. Galbūt tai, ko siekiate, nėra jūsų svajonė, o tik tuščia užgaida. Palankios dienos pirmadienis ir antradienis, ketvirtadienį norėsis ramybės.

Ožiaragis

Šią savaitę ramybės gali neduoti anksčiau nepabaigti darbai ar neįvykdyti įsipareigojimai. Šią besivelkančią uodegą turėsite įveikti, nes kitu atveju atsidursite painiavoje - galite pradėti blaškytis, trūks laiko, bus sunku pailsėti. Nesibodėkite paprašyti kitų žmonių pagalbos - tai puikiai padėtų įveikti sunkesnes užduotis, įgsite puikios kolektyvinio darbo patirties. Pirmadienį ir antradienį gerai seksis atsakingumo ir smulkmeniškumo reikalaujantys darbai, penktadienį būsite kupinas augimo energijos, sieksite pažinimo. Savaitės pabaigoje atsipūskite, pasilinksminkite, pabūkite žmonių būryje.

Vandenis

Jūs savyje turite sukaupęs marias nepanaudotos energijos, todėl galite pasiryžti neįprastam posūkiui savo gyvenime ar imtis tikrai atsakingų užduočių. Apytiksliai trečiadienį ir ketvirtadienį būsite ypač pajėgus tiek fizine, tiek emocine prasme, todėl nešvaistykite laiko veltui ir kurkite savo ateitį. Galite sulaukti pelningų pasiūlymų, kuriuos turėtumėte racionaliai apsvarstyti, jų naudą aptarti su šeimos nariais. Penktadienį sulauksite puikių laisvalaikio praleidimo pasiūlymų, būtų gerai, kad jais pasinaudotumėte.

Žuvys

Jūsų analitiniai sugebėjimai nustebins ne tik aplinkinius, bet ir jus patį. Išnaudokite juos tiek darbe, tiek visuomeniniame gyvenime. Patartina aiškiai susiplanuoti savo darbus, nes šią savaitę jus užgrius nesibaigiantis nutikimų verpetas - pagalbos gali prireikti daugeliui jūsų artimųjų ir draugų. Neatsisakykite, nes būsite palaikytas nedraugišku bei nelinkusiu bendrauti. Jei kitų žmonių prašymai taps nebepakeliami, geriau ramiai ir atvirai paaiškinkite, kad šiuo metu negalite skirti dėmesio visiems pasaulio reikalams, nes esate tik paprastas žmogus. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis, o ketvirtadienį atsipūskite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
Paulius
2015.07.22 16:07
liux
Gustavas
2015.10.19 14:40
Nesamone

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Tai yra metas, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki šiol buvę pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galimi barniai, provokacijos ir klastos.