Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitės pradžioje iš rankų kris net mėgstamiausi darbai, sunkiai seksis susikaupti. Įpusėjus savaitei atsivers ne viena perspektyva - nelengva bus išsirinkti ir apsispręsti. Būtų protingiausia pasiimti laisvą dieną pailsėti, trumpam nuo visko atitrūkti ir tuomet imtis veiksmų.

Jautis

Į problemas žvelkite paprasčiau ir ramiau, nesiimkite spręsti vienas pats. Antradienį kruopščiai planuokite dieną - išvengsite nemalonių netikėtumų. Trečiadienio įvykiai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Savaitės pabaigoje turėsite šansą palypėti karjeros laiptais. Teks apsispręsti, ar verta versti gyvenimą aukštyn kojom, ar norite, kad viskas liktų savo vietose.

Dvyniai

Savaitė bėgs ramiai ir lygiai. Atsivers nauji profesinės veiklos horizontai. Kolegos gali suvaidinti svarbų vaidmenį jūsų karjeroje. Piniginė bus pilna, bet turėsite ir didelių išlaidų. Antradienį nepriiminėkite svarbių sprendimų. Savaitės pabaigoje turėsite galimybių atskleisti savo talentus. Namų reikalai sukels emocinę įtampą, o vaikams prireiks jūsų pagalbos.

Vėžys

Pirmadienį neatsisakykite draugiškų pasiūlymų. Už sąžiningą darbą būsite įvertintas pagyrimu arba paaukštinimu. Antradienį daug malonių ir įdomių akimirkų suteiks pažintis su naujais žmonėmis ir jų originaliomis idėjomis. Trečiadienį galite tikėtis draugų pagalbos. Svarbiausius reikalus verta palikti ketvirtadieniui. Savaitgalį reikėtų rasti laiko išvykai į užmiestį.

Liūtas

Šią savaitę nemėginkite išspręsti visų problemų iš karto, nekurkite toli siekiančių planų ir nepulkite jų įgyvendinti - nieko iš to neišeis, tik veltui iššvaistysite jėgas ir nervinsite aplinkinius, bandydamas juos įtraukti į savo audringą, bet bevaisę veiklą. Verčiau užsiimkite konkrečiu darbu, ir tik juo. Nuo antradienio iškyla didelė grėsmė privelti klaidų, bet jau ketvirtadienį ir penktadienį pas jus sugrįš sėkmė.

Mergelė

Savaitės pradžioje geriau nepersidirbkite. Galite atsidurti tokioje situacijoje, kuri pareikalaus ypatingos atidos, sugebėjimo kontroliuoti kiekvieną savo žodį ar veiksmą. Neskubinkite įvykių ir nebandykite dirbti dešimt darbų vienu metu. Antradienį laukite malonios naujienos. Penktadienį gali tekti atsisakyti kažko jums brangaus ar reikalingo dėl kito asmens. Tą dieną įsigysite naują draugą. Savaitgalį ilsėkitės su šeima.

Svarstyklės

Jums laikas keisti elgesį su kolegomis darbe, tuomet daugelis problemų išsispręs savaime. Be pykčio priimkite jums skirtą kritiką ir pasidarykite iš to išvadas. Savaitės viduryje pagaliau nuveiksite ilgai atidėliotą darbą. Penktadienį dalykiniai susitikimai bus sėkmingi. Savaitgalį laiką leiskite malonioje aplinkoje, kur galite leisti sau kaip reikiant atsipalaiduoti.

Skorpionas

Laukia įtempta, bet daug žadanti savaitė. Nevenkite kalbėti, tačiau pasistenkite išgirsti ir pašnekovą. Įgyvendinti savo planus trukdys seni stereotipai. Pirmoje savaitės pusėje koją pakišti gali senos baimės, prietarai ar kaltės jausmas. Nuo trečiadienio koncentruokitės tik į svarbiausius dalykus - labai svarbu laiku išsiveržti į priekį.

Šaulys

Būsite labai šmaikštus ir turėsite visus šansus tapti linksmos kompanijos siela. Ilsėkitės ir linksminkitės iš širdies. Savaitės viduryje teks šiek tiek padirbėti, bet net ir nemaloniausią pareigą sugebėsite atlikti lengvai ir žaismingai. Pademonstruokite savo, kaip komandos lyderio, savybes. Palankios šios savaitės dienos - ketvirtadienis ir penktadienis, bloga - antradienis.

Ožiaragis

Kaprizingoji fortūna jums šypsosi. Šią savaitę gausite įdomios informacijos. Aplinkiniai gali susidomėti jūsų dalykinėmis savybėmis arba kūrybiniais sugebėjimais. Darbe stenkitės laikytis savo planų, net jei kažkam ir labai rūpėtų juos pakeisti. Venkite nesusipratimų, netikslumų ir apgaulės savaitės pabaigoje. Imkitės susikaupusių namų ūkio darbų - jau laikas.

Vandenis

Savaitės pradžioje veikiausiai nerasite bendros kalbos su giminaičiais ar kaimynais. Ne pats tinkamiausias laikas aktyviai veiklai ir tarnyboje ar versle. Originalus jūsų požiūris ar siūlomi nestandartiniai darbo metodai vargu ar bus tinkamai įvertinti. Netikrumo, nesaugumo jausmas trukdys susikaupti. Turite patikėti, kad jūsų potencialas pakankamai didelis ir patiems rimčiausiems darbams.

Žuvys

Pagalbos šią savaitę stenkitės prašyti tik draugų arba artimų giminaičių. Nebijokite aktyviau ginti savo teises. Pirmadienį susipažinsite su žmonėmis, kuriems įdomios jūsų problemos. Savaitė viduryje nepasitikėkite aklai kolegomis: daugelis jų poelgių bus paremti asmenine nauda. Ketvirtadienį būkite dėmesingas pasirašinėdamas svarbius dokumentus. Penktadienis palankus įvairiausiems darbams, tik visus juos reikėtų sutvarkyti iki galo.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Mindaugas
2012.03.13 22:09
neblogai
Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Planavimo diena. Tai, ką sugalvosi šiandien, turi galimybę „tapti kūnu“, jei vėliau sumanymui skirsi pakankamai jėgų. Nepatartina daug bendrauti, nes gali kilti barnių ir nesutarimų.