Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Jei turite tikslą, visais įmanomais būdais jo siekite. Pademonstruokite, kad sugebate dirbti kolektyve, esate linkę į kompromisus, kad jums nestinga sveiko užsispyrimo ir iniciatyvos. Šeimoje vyraus taika ir ramybė, nuotaiką gadins nebent laikini finansiniai rūpesčiai.

Jautis

Seniai ilgėjotės permainų - šiandien pagaliau pajusite, kad papūtė permainų vėjas. Gal sulauksite įdomaus pasiūlymo, gal tiesiog atsikratysite blogo įpročio. Galbūt teks pasukti iš pasirinkto kelio - tokiu atveju gerai pasvarstykite, į kurią pusę eiti.

Dvyniai

Dvyniams šiandien norėsis bendravimo, dėmesio ir įvertinimo. Jei nesiseka nuvyti blogų minčių, pasinerkite į darbą, o vakare kvieskitės draugus, kad padėtų jums atgauti pusiausvyrą. Nesusigundykite netikėtais, gražiais pažadais.

Vėžys

Laukia įtempta, tačiau daug žadanti diena. Nevenkite kalbėti, tačiau pasistenkite ir išgirsti pašnekovą. Įgyvendinti planus gali trukdyti įsišakniję stereotipai, senos baimės ar prietarai. Profesinėje srityje sėkmę garantuotų netradicinis požiūris ir žaibiškai priimami sprendimai.

Liūtas

Labai naudingi šiandien būtų dalykiniai susitikimai. Kuo daugiau laiko skirkite profesiniam tobulėjimui, informacijos paieškoms. Jei nenorite nemalonių, venkite bet kokių ginčų darbe, kuo atsargiau, subtiliau išsakykite savo nuomonę.

Mergelė

Pats metas siekti žinių, tobulintis ir netgi keisti profesiją. Intuicija daugumai pakuždės sprendimą netikėčiausiose situacijose, tik mažiau paisykite kitų žmonių patarimų ir daugiau įsiklausykite, ką jums sako vidinis balsas.

Svarstyklės

Svarstyklės džiaugsis gera nuotaika, kūrybiniu pakilimu. Pamažu bręsta vidinės permainos, tą nujaučiate ir džiaugiatės. Kol kas niekam neatskleiskite savo planų, kad priešiškai nusiteikę asmenys jums nesutrukdytų.

Skorpionas

Įvykių, naujienų, susitikimų lavinas užgrius Skorpionus, tad kruopščiai susiplanuokite darbotvarkę. Nesistenkite išspęsti ir savų ir svetimų problemų - naudos iš skubėjimo nebus, tik painiavos. Namiškiai gali smarkiai supykdyti, tačiau neskubėkite smerkti, pamėginkite juos suprasti.

Šaulys

Likimas jums palankus, tik per skubėjimą galite neišgirsti vertingo patarimo. Visgi sėkmės darbuose pasieksite neįtikėtinai lengvai, susiklostys palankios aplinkybės, tereikės mokėti jomis pasinaudoti.Imkitės naujos užduoties ir neabejokite sėkme.

Ožiaragis

Maksimalių rezultatų šiandien pasieksite, maksimaliai susiplanavę darbotvarkę. Iš jūsų gali būti reikalaujama skubių, staigių apsisprendimų. Jei įmanoma, atsakymą atidėkite bent porai dienų.

Vandenis

Šiandien ypatingai jautri intuicija. Kita vertus, atskirkite situacijas, kuriose būtina vadovautis faktais - antraip padarysite klaidelių, kurios turės gana rimtų pasekmių. Kelionėse, atliekant finansines operacijas bus būtina greit reakcija.

Žuvys

Šiandien - kuo daugiau dėmesio savo reikalams ir kuo mažiau kišimosi į svetimus reikalus. Patarimų nesitikėkite ir neprašykite - kliaukitės savo galva. Kita vertus, veikite išvien su kolegomis, venkite pykčių, ginčų.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
Paulius
2015.07.22 16:07
liux

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena, tinkama tiek mažų, tiek didelių darbų pradžiai ir garantuojanti jų sėkmę. Visgi patartina apriboti kontaktus su kitais žmonėmis, rasti laiko susikaupimui, tolimesnio kelio apmąstymams.