Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį, jei aiškiai matote tikslą ar žinote kryptį Ypač produktyvi diena - pirmadienis. Nuo antradienio saugokitės - piktą pokštą jums gali iškrėsti jūsų paties temperamentas. Darbe ar versle - didelė konkurencija, varžybos. Apskritai šią savaitę turite potencijos išvystyti audringą veiklą, bet pernelyg didelių krūvių venkite - gali sustreikuoti širdis ar galva.

Jautis

Teisingus sprendimus šią savaitę pakuždės tik intuicija. Netgi skaičiai gali meluoti. Santykiai su aplinkiniais greitai pasitaisys, jei susitaikysite su kai kuriems žmonėms būdingais trūkumais ar silpnybėmis. Būsite kupinas naujų idėjų, jau antroje savaitės pusėje verta pamėginti bent kai kurias iš jų įgyvendinti. Leisdamasis į kompromisą savaitgalį daugiau laimėsite nei prarasite.

Dvyniai

Praėjusios savaitės problemų naštą sugebėsite nusimesti dar iki trečiadienio ir jau būsite pasiruošęs naujiems iššūkiams. Kolegas ir viršininkus stebinsite kūrybiškumu ir originaliu mąstymu, tiesa, ketvirtadienį ar penktadienį galimi nedideli nesusipratimai, veikiausiai būtent dėl naujų idėjų ar technologijų. Savaitgalį gali prireikti tiek moralinės, tiek finansinės paramos.

Vėžys

Pirmoje savaitės pusėje verčiau susilaikyti nuo aktyvių veiksmų ir būti pasiruošusiam tam tikriems kompromisams. Tinkamos sąlygos realizuoti jūsų kūrybinį ar verslo potencialą turėtų savaime susidaryti apie savaitės vidurį. Galimas kilimas karjeros laiptais, tik venkite užriesti nosį ar užgauti įtakingo žmogaus interesus - galite tapti intrigų auka. Penktadienio neatsisakinėkite jokio darbo, ypač jei jis susijęs su išvyka. Savaitgalį namų sienos jums tikrai nepadės, tad ir neužsisėdėkite tarp jų.

Liūtas

Komunikabilumas ir asmeninis žavesys padės šią savaitę užmegzti reikalingas pažintis, dalykinius kontaktus, rasti papildomų pajamų šaltinių. Ne visos jūsų idėjos bus tinkamai suprastos ir įvertintos, bet iš esmės judėsite teisinga kryptimi. Pirmadienį nesipykite su senais draugais, trečiadienį nesivaikykite miražų. Savaitgalį pasistenkite neišlaidauti pramogoms, gana greitai tų pinigų prireiks kur kas praktiškesniems tikslams.

Mergelė

Skubėkite baigti numatytus darbus. Ko nespėsite šią savaitę, prie to bus labai sunku grįžti vėliau. Antradienį pasistenkite nesinervinti vairuodamas automobilį ar svarbaus pokalbio, derybų metu. Trečiadienį jumis mėgins pasinaudoti kažkokiems slaptiems tikslams, tad nebūkite pernelyg patiklus. Ketvirtadienį teks ryžtis protingam kompromisui su bendradarbiais. Neatidėliokite, nes kuo toliau, tuo sunkiau bus bent per žingsnį atsitraukti iš savo pozicijų.

Svarstyklės

Atsiveria neblogos karjeros perspektyvos. Antradienį menkiausia smulkmena gali išvesti jus iš pusiausvyros, rizikuojate susipykti su visais iš eilės. Nuo trečiadienio neatsisakykite dalyvauti dideliame projekte - naudos tikrai turėsite. Svarbiausia - mąstymo ir veiksmų racionalumas, konkretumas ir efektyvumas. Savaitgalis - pernelyg ramus ir idiliškas, kad būtų įdomus. Tikriausiai norėsis daugiau aistros ir intrigos.

Skorpionas

Turėsite progų įtvirtinti savo autoritetą šeimoje ar darbo kolektyve. Net pavyduoliai turės pripažinti nepriekaištingas jūsų dalykines savybes. Pirmoje savaitės pusėje verta labiau pasitikėti intuicija ir savisaugos instinktu. Siekiant geidžiamo tikslo, gali tekti bent laikinai nusižengti kai kuriems savo principams. Tinkamas metas įgyti dar daugiau profesinių žinių, mokytis praktiškų dalykų.

Šaulys

Teks skubiai imtis susikaupusių reikalų. Delsti nebėra kada. Antradienį pasistenkite neplanuoti nieko svarbaus - jūsų planus veikiausiai sugriaus netikėtos kliūtys. Savaitės viduryje kilusio ginčytino klausimo sprendimą verta atidėti kitai savaitei. Nepasikliaukite patarimais - jie tik išmuš jus iš vėžių. Savaitgalį pasistenkite praleisti su tėvais ar savo šeima.

Ožiaragis

Palankus metas mokytis, įgyti naujų žinių ar įgūdžių. Pirmoje savaitės pusėje ypač rimtai žiūrėkite į gaunamą informaciją - gali pasitaikyti itin vertingų dalykų. Nebijokite ginčytis, veltis į diskusiją - tik taip gims tiesa ar abiem pusėms priimtini sprendimai. Savaitgalį trokšite naujų įspūdžių, pernelyg ramus ir pasyvus poilsis netgi gali peraugti į vidinį nepasitenkinimą, depresiją.

Vandenis

Nesikratykite atsakomybės - tai proga pademonstruoti savo sugebėjimus ir talentus. Daug kas eisis tiesiog iš inercijos, padės ankstesnių dienų įdirbis. Valdžia gali pareikalauti išsamios ataskaitos apie nuveiktus darbus ir ateities planus. Antroje savaitės pusėje - ramybė ir stabilumas. Savaitgalį padėkite pagalbos prašantiems giminaičiams, bet per galvą verstis neverta.

Žuvys

Neskubėkite imtis naujų darbų nuo pat pirmadienio - savaitės pradžioje geriau seksis užbaigti nei pradėti. Antradienį stenkitės niekur nevėluoti, ypač į darbą ar dalykinį susitikimą. Nuo trečiadienio verta imtis planavimo, prognozių. Šiuo metu pradėtas organizuoti tolimesnės ateities įvykis (pavyzdžiui, kelionė) bus sėkmingas. Antroje savaitės pusėje būsite puikus derybininkas, sumaniai improvizuosite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Mindaugas
2012.03.13 22:09
neblogai
Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.