Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Avinams savaitės pradžioje atsivers nemažai galimybių: pasitaikys progų išvykti į užsienį pasitobulinti, pakilti karjeros laiptais, užsitikrinti įtakingų žmonių paramą. Trečiadienį dėl asmeninio gyvenimo nesklandumų galite pasijusti likę be tvirto pagrindo po kojomis. Pasistenkite būti jautresni, pamėginkite suprasti kito žmogaus požiūrį ir gerbti jo nuomonę. Situacija vienaip ar kitaip išsispręs. Savaitgalį nusimato smagi išvyka.

Jautis

Savaitės pradžioje venkite skubotų sprendimų - ar kalba eitų apie finansines operacijas, ar apie asmeninio gyvenimo pokyčius. Ketvirtadienį kils daugybė klausimų, į kuriuos ne taip greit pavyks rasti atsakymus. Svarbiausia - užsitikrinkite artimųjų paramą, savo ruožtu patys būkite pasirengę skubėti į pagalbą, jei kas paprašytų. Penktadienis - gera diena prasiblaškyti, savaitgalį taip pat praleiskite kuo aktyviau ir įdomiau.

Dvyniai

Pirmadienį nesileiskite skubinami - viską darykite savo laiku, taip, kaip buvote suplanavę. Nekreipkite dėmesio, jei kas pavadins jus lėtapėdžiu - verčiau po mažą žingsnelį, bet užtikrintai į priekį. Trečiadienis, ketvirtadienis - eilinės dienos, įprasti darbai, ramūs vakarai namuose. Penktadienį galite sulaukti pasiūlymo keisti darbą. Šeštadienį būsite keik dirglūs, venkite konfliktų su artimaisiais ar kaimynais.

Vėžys

Savaitės pradžioje gautą pamoką įsiminkite ir padarykite išvadas ateičiai. Dažniausiai mokomės iš savų klaidų. Trečiadienį profesinėje sferoje pavyks užmegzti vertingų kontaktų, patys taip pat turėsite ką įdomaus pasiūlyti. Antroje savaitės pusėje jausitės energingi, veiklūs, daugiausiai dėmesio skirsite darbui. Savaitgalį būkite dėmesingesni, bendravimo su jumis išsiilgusiems namiškiams.

Liūtas

Pirmadienį ir antradienį be vargo padarysite gerą įspūdį visiems, su kuo tektų bendrauti. Naudinga parodyti save iš kuo geresnės pusės - įtakingi žmonės padėtų įgyvendinti seniai puoselėjamus sumanymus. Ketvirtadienį teks maksimaliai susikaupti, pamiršti fizinį nuovargį, tačiau už pastangas bus atlyginta. Penktadienį vienišų Liūtų laukia įdomi pažintis. Savaitgalį malonų bendravimą pratęskite, nebijokite naujovių.

Mergelė

Savaitės pradžioje su kolegomis ar partneriais daug nuveiksite - sėkmingi kolektyviniai projektai, lengvai pavyks susiderinti, priimti bendrus sprendimus. Jei trečiadienį pajusite, kad trokštate naujovių, nelaukite, kol kas ką atneš ant lėkštelės - patys imkitės iniciatyvos, ieškokite. Penktadienį jausitės kiek išsekę po aktyvios savaitės tad veikiausiai po darbo truks tik namo. Šeštadienį atgavus jėgas, atsiras noras ir papramogauti.

Svarstyklės

Būkite atsakingi, vykdykite prisiimtus, įsipareigojimus, pareigas. Pradėti darbai turės bus perspektyvus, tik nesiblaškykite, nešvaistykite energijos nereikšmingoms smulkmenoms. Ketvirtadienis ir penktadienis - audringos dienos, siautės nevaldomos emocijos, didelė avarijų, tikimybė. Greičiausiai jusite nepasitenkinimą tiek savimi, tiek aplinkiniais, sunkiai seksis rasti bendrą kalbą. Savaitgalį atgaukite jėgas, ramybę, ilsėkitės.

Skorpionas

Šią savaitę jūsų idėjos ir iniciatyva turėtų būti tinkamai įvertintos. Įprastas gyvenimo ritmas gali pasikeisti, bet pokyčiai išeis tik į naudą. Nuo antradienio laukia įtemptas protinis darbas. Neturėtumėte pamiršti ir savo išvaizdos - labai svarbu padaryti gerą įspūdį. Savaitgalį gali prireikti gerų draugų pagalbos ar paramos.

Šaulys

Šią savaitę Šauliams labai pravers patikimi draugai ir įtakingi globėjai. Jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais, perspektyvos darbe, sportas, žaidimai. Profesinėje veikloje verta rodyti iniciatyvą - tada tikrai neliksite nepastebėtas. Ketvirtadienį galimas labai viliojantis, tačiau abejotinų perspektyvų pasiūlymas. Ar verta rizikuoti, teks spręsti pačiam. Savaitgalį bendrauti su vaikais ar namiškiais nebus lengva.

Ožiaragis

Ši savaitės greičiausiai bus kiek sudėtingesnė nei praėjusioji. Kita vertus, nestigs naujų idėjų, užmegsite naujų pažinčių. Asmeniniame gyvenime galite pajusti, jog santykiai su partneriu arba turi atsinaujinti, įgyti didesnę prasmę, arba nutrūkti. Ypač svarbu suvokti savo dvasine svertybes, apginti jas. Savaitės pabaigoje įtampa ir stresas gali atsiliepti sveikatai.

Vandenis

Pirmadienį ir antradienį paskubėkite baigti praeitą savaitę pradėtus darbus, nes nuo savaitės vidurio užgrius nauji. Apgalvokite savo darbo metodus, juos veikiausiai galima patobulinti, - išvengtumėte niekam nereikalingo erzelio ir tuščio blaškymosi. Ketvirtadienį ar penktadienį nauja pažintis gali įkvėpti romantiškiems poelgiams. Savaitgalį norėsis ir seksis kurti ateities planus.

Žuvys

Pirmadienį ir antradienį nieko ypatingo nevyks, gyvenimas tekės sena įprasta vaga. Trečiadienį gali apkartinti barnis su artimu ar mylimu žmogumi. Nesistenkite pririšti ar graudenti partnerio. Tiek darbe, tiek namie ar draugų būryje būkite diplomatiškas, tačiau tvirtas. Šeštadienį poilsį gali sugadinti įkyrūs svečiai. Sekmadienį pavyks pasimėgauti ilgai laukta ramia, tingia diena.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Blogųjų jėgų, kūniškų pagundų metas. Diena gali atnešti trumpalaikę laimę, tačiau po to gali sekti sielvartas, nesėkmės, ypač meilėje. Geras laikas atgailavimui.