Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Maži rūpesčiai šią savaitę greit išsispręs, rimtesni pažadins kovotojo ambicijas. Nepražiopsokite sėkmės - savaitės viduryje įtakingo asmens rekomendacija ar užtarimas gali labai pagerinti jūsų padėtį, jei tik būsite tam tinkamai pasiruošęs. Antroje savaitės pusėje nusimato kelionė. Apskritai stenkitės realiau vertinti savo jėgas, nepervarkite.

Jautis

Derėtų įsiklausyti į draugų ir kolegų patarimus. neinvestuokite pinigų - nepalakus laikas investicijoms. Nuo savaitės vidurio darbo grafikas bus labai įtemptas. Pasistenkite nepervargti. Užsiimkite širdžiai malonia veikla, dažniau susitikinėkite su draugais - atsigausite.

Dvyniai

Šią savaitę darbingumas, gera sveikata ir nuotaika užtikrins jums sėkmę daugelyje veiklos sferų. Pirmadienį stenkitės neišsiskirti nuo kolegų darbe - geriausi sprendimai bus kolektyviniai. Antradienis - blogas metas priminti valdžiai apie savo pasiekimus ar poreikius - jūsų ketinimai gali būti klaidingai suprasti. Trečiadienį atidžiai planuokite darbus. Ketvirtadienį iš anksto aptarkite visas sąlygas sus naujais verslo partneriais ir griežtai jų laikykitės.

Vėžys

Kupina įvykių savaitė. Rimtus darbus nukelkite, kol kas užsiimkite kūryba ir asmeninių problemų sprendimu. Savaitės viduryje galite tikėtis draugų pagalbos, jei, žinoma, jūsų rūpesčiai nesusiję su finansais. Atsargiau vertinkite pasiūlymus, realybė gali pasirodyti ne tokia jau graži. Venkite atsitiktinių pažinčių.

Liūtas

Šią savaitę daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo gludinti aštrius kampus. Užsispyrėliams, kietakakčiams nesiseks bendrauti su valdžia ar pavaldiniais. Pirmadienį gausite vertingos informacijos. Trečiadienį būkite nuoširdus, neatstumkite siūlomos pagalbos. Antroje savaitės pusėje venkite dvigubų žaidimų, viskas, ką stengiatės nuslėpti, anksčiau ar vėliau iškils į paviršių, o tuomet atsidursite nepavydėtinoje situacijoje.

Mergelė

Šią savaitę netrūks galimybių aktyviai pailsėti ir papramogauti. Pirmadienis - sėkminga diena kūrybinėms komandiruotėms. Antradienį ir trečiadienį mažiau galvokite apie asmeninę naudą, jūs galite padėti artimiems draugams. Penktadienį bus sunku susisiekti su reikalingu jums žmogumi. Dėl to galite turėti problemų, bet jos turėtų išsispręsti dar iki sekmadienio.

Svarstyklės

Šią savaitę vertėtų pademonstruoti aktyvumą ir iniciatyvą - užmegsite tiek draugiškus asmeninius, tiek naudingus dalykinius kontaktus. Ketvirtadienį bendraukite santūriau nei paprastai, stenkitės išlaikyti pusiausvyrą: nekalbėti, ko nereikia, neieškokite žmonių trūkumų ir neįkyrėkite su patarimais, ypač kai jų niekas neprašo. Penktadienį susiimkite ir pagaliau baikite pradėtus darbus.

Skorpionas

Pirmadienis sėkmingas pradėti įvairius darbus, ypač ilgalaikius. Antradienį labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir valdyti emocijas. Ketvirtadienį niekam neišduokite savo idėjų ir planų. Penktadienis atneš energijos antplūdį ir kūrybinį pakylėjimą, tą laiką pasistenkite išnaudoti prasmingai. Savaitgalį giminės ar draugai gali kreiptis į jus su kebliu prašymu.

Šaulys

Šią savaitę Šauliai bus jautresni ir įžeidesnis nei paprastai. Pasistenkite nepulti į kraštutinumus - jūsų nervų sistemą išsekino per daug įtempta darbotvarkė. Stenkitės laikytis aukso viduriuko, nekonfliktuoti su aplinkiniais, kuo daugiau ilsėtis. Netinkamas metas tolimoms kelionėms.

Ožiaragis

Pasiduosite svajingoms nuotaikoms. Deja, jūsų svajonės visiškai nesisieja su realybe, o kai kurios netgi keistokos. Jei nuspręstumėte jas realizuoti, būkite atsargus - rezultatai nenuspėjami. Savaitės pabaigoje galite tikėtis smagių nuotykių, nekenksmingų nė sveikatai, nė piniginei. Penktadienį drąsiai rėžkite į akis, ką galvojate, antraip žmonės manys, kad galima kartis jums ant sprando.

Vandenis

Ieškokite naujų įspūdžių ir potyrių. Įsiklausykite, ką jums sako intuicija ir užsiimkite tik tais reikalais, kurių atidėlioti nebegalima. Pasistenkite nesivaidyti su artimaisiais. Nepamirškite savo namų, būtų gerai, kad sutvarkytumėte juos: atsikratykite nereikalingų daiktų ir šiukšlių. Šeštadienį, prieš ką nors pirkdamas, pasitarkite su artimais žmonėmis.

Žuvys

Šią savaitę jums ne kartą teks ginti savo pažiūras. Pasistenkite tai daryti maksimaliai argumentuotai, bet nepraleiskite pro ausis ir oponentų žodžių: galite sulaukti vertingų patarimų. Kiek įmanoma, stenkitės išvengti konfliktų, nevertėtų net juokais su kuo nors lažintis ar ginčytis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Blogųjų jėgų, kūniškų pagundų metas. Diena gali atnešti trumpalaikę laimę, tačiau po to gali sekti sielvartas, nesėkmės, ypač meilėje. Geras laikas atgailavimui.