Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmadienį ir antradienį vieniši Avinai bus pakiliai nusiteikę - džiugins savaitgalio prisiminimai ir viltis, kad užsimezgusi pažintis peraugs į rimtus santykius. Iki pat ateinančio savaitgalio jausitės žavūs ir pasitikintys savimi. Savaitės viduryje greičiausiai pradėsite svarbų darbą ar projektą, kurio rezultatų teks palaukti, tačiau patikėkite - laukti verta. Savaitgalį visų Avinų laukia nuotykiai, smagūs pasibuvimai ar linksmi vakarėliai.

Jautis

Savaitės pradžioje užuot į viską žvelgęs iš savo bokšto, pamėginkite pamatyti pasaulį kitų akimis - tuomet suvoksite, kad buvote kategoriškas ir greičiausiai neteisus. Nuo trečiadienio darbai veikiausiai nesiklostys taip greit, kaip jums norėtųsi - ką padarysi, ne viskas priklauso nuo jūsų.

Dvyniai

Pirmomis savaitės dienomis jus gali išduoti žmogus, kuriuo tvirtai tikėjote. Padėdamas žmogui, pakliuvusiam į bėdą, galite turėti nesusipratimų su bendradarbiais ar šeimynykščiais. Antroje savaitės pusėje jūsų galvoje gali gimti labai įdomių idėjų, bet jų įgyvendinimą verčiau kol kas atidėkite.

Vėžys

Pirmoje savaitės pusėje niekaip negalėsite atsikratyti nepasitenkinimo savimi jausmo. Asmuo iš jūsų praeities privers dar kartą prisiminti ir permąstyti senas klaidas. Nemalonūs prisiminimai neišvengiamai išmuš iš vėžių, pusiausvyrą atgausite tik į savaitės pabaigą.

Liūtas

Ši savaitė nebus iš lengvųjų. Jus kamuoja nuotaikų kaita. Neleiskite sau plaukti pasroviui. Pasistenkite susirasti daugiau sau įdomių pramogų, nebūkite abejingas viskam. Moralinės paramos turėtumėte sulaukti iš namiškių.

Mergelė

Savaitės pradžioje galite susidurti su nenumatytais sunkumais, kuriuos per kelias dienas turėtumėte įveikti, jei, žinoma, nenuleisite rankų. Greičiausiai sulauksite paramos. Į savaitės pabaigą tvirtai atsistosite ant kojų, jūsų planams neturėtų kilti kliūčių. Savaitgalį laukia linksmas pobūvis.

Svarstyklės

Savaitės pradžioje susiklostys tokia situacija, kad nuo jūsų priklausys ne vienas žmogus. Pasistenkite būti rūpestingas, tolerantiškas ir objektyvus. Jei savaitgalį prireiks pagalbos, nesidrovėkite kreiptis su prašymu į draugus, juo labiau, kad pats ne kartą esate jiems padėjęs. Jei turėtumėte finansinių sunkumų, nesijaudinkite - jie laikini.

Skorpionas

Saugokitės neplanuotų išlaidų, galinčių turėti įtakos šeimos biudžetui. Pirmoje savaitės pusėje verčiau neskolinti ir nesiskolinti. Ketvirtadienį ir penktadienį nesiginčykite su mylimu žmogumi. Kaip tik tomis dienomis šeimos reikalams teks skirti visą savo dėmesį ir jėgas. Nekreipkite dėmesio į paskalas - tik patikrinti faktai gali būti jūsų sprendimo pagrindas.

Šaulys

Vasaros karščiai apsuks Šauliams galvą - būkite atsargūs, kad atsitiktinė pažintis ir trumpalaikis susižavėjimas nesugriautų santuokos. Trečiadienį ir ketvirtadienį užgrius darbai, smulkių buitinių rūpesčių lavina. Savaitgalį išvykite pailsėti, o jei dar nesuplanavote atostogų, kuo skubiau tai padarykite.

Ožiaragis

Pirmadienį seksis organizacinio pobūdžio darbai, ypač palanki diena vadovams. Savaitės vidury galite sulaukti netikėtų svečių. Penktadienį pagaliau pavyks rasti laiko pabūti vienam ir apmąstyti savo jausmus. Savaitgalį daugumos Ožiaragių laukia staigmena.

Vandenis

Pirmadienį atsives ne viena galimybė - tik pamąstykite ir kruopščiai susidarykite veiksmų planą. Savaitės viduryje nepasidrovėkite perduoti dalies darbų kolegoms - pastaruoju metu buvote per daug paslaugus. Geranoriškumas padės išvengti konflikto ketvirtadienį. Penktadienį leiskitės draugų vedamas pasilinksminti.

Žuvys

Pirmadienį vadovaukitės intuicija - tikrai neapsiriksite ir priimsite protingą sprendimą. Apskritai šią savaitę patartina mažiau klausyti proto balso, daugiau - širdies patarimų. Netikėta pažintis gali peraugti į rimtą draugystę. Penktadienį galimi nedideli nemalonumai darbe. Savaitgali laukia ramus ir giedras.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Mindaugas
2012.03.13 22:09
neblogai
Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.