Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Antradienį pagaliau paaiškės jūsų tikroji materialinė padėtis. Trečiadienį ar ketvirtadienį turėtumėte sužinoti, ar teisingi buvo jūsų sprendimai, priimti praėjusiais metais. Jei esama padėtis jūsų netenkina, pats laikas imtis priemonių. Žmonėmis pasitikėkite, bet svarbiausių jums dalykų vis dėlto neišleiskite iš rankų.

Jautis

Audringa savaitė, pilna pramogų, darbo ir visuomeninės veiklos, bet spėti turėtumėte visur. Savaitės vidurys - pats tinkamiausias pradėti didelį darbą ar jį baigti. Tikėkite savo jėgomis, nepasiduokite antroje savaitės pusėje galinčiai atsėlinti depresijai. Sulauksite paramos iš šeimos ar seno bičiulio.

Dvyniai

Savaitės pradžia palanki spręsti karjeros reikalus, bet nuo trečiadienio galite patirti, kas iš tiesų yra jūsų draugai. Neskubėkite rodyti iniciatyvos, nesiveržkite į pirmąsias gretas. Ketvirtadienį ir penktadienį neskrajokite padebesiais, tačiau ir venkite būti ciniškas ir savanaudis. Jei šiomis dienomis nusižengsite etikai, savaitgalį gali užgraužti sąžinė.

Vėžys

Pirmadienis sėkmingas visiems reikalams, išskyrus finansinius. Antradienį ar trečiadienį galima netikėta kelionė. Visą savaitę bus aktualūs karjeros ar mokslo reikalai. Daug galvosite apie galimybes pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, bet šiuos norus realizuoti kol kas trukdo finansiniai sunkumai ar kitos objektyvios aplinkybės. Norinčių ir galinčių padėti, deja, nebus lengva rasti.

Liūtas

Būsite užverstas darbais nuo pat pirmadienio - atokvėpio nesitikėkite iki pat penktadienio. Antradienį ir trečiadienį galimi sunkumai tvarkant reikalus valstybinėse įstaigose. Laikykitės tiek rašytų, tiek nerašytų taisyklių, tada turėtumėte apginti savo interesus. Sėkmės galite tikėtis antradienį ir šeštadienį, o pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį turėtumėte būti ypač atsargūs.

Mergelė

Savaitės pradžia labai palanki užsiimti kūryba, bendrauti su vaikais ar mylimaisiais. Nuo trečiadienio vis daugiau jūsų dėmesio ir laiko reikalaus verslas ar tarnyba. Bendraudamas su kolegomis nebūkite pernelyg kandus pats ir savo ruožtu venkite aštrialiežuvių. Negeranoriški komentarai - pats tikriausias būdas įsivelti į ilgą ir niekam nereikalingą konfliktą. Ypač kontroliuokite save trečiadienį. Šviesiausios dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Svarstyklės

Savaitės pradžia palanki bendrauti su vyresnybe - galite palypėti karjeros laiptais ar sulaukti materialinio paskatinimo. Ankstesnis konfliktas su partneriu įgaus chronišką pobūdį, jokio sprendimo kol kas nerasite. Atsakymų į konkrečius klausimus ieškokite internete ar klauskite draugų. Sėkmingiausios dienos - pirmadienis ir šeštadienis, sunkiausia bus penktadienį.

Skorpionas

Šią savaitę jus turėtų lydėti sėkmė beveik visose veiklos sferose, nebent santykius su vaikais ir mylimais žmonėmis temdys smulkūs barniai. Dėl jų išlaidumo ir visiško nemokėjimo skaičiuoti pinigus antroje savaitės pusėje galite galutinai netekti kantrybės. Pasiekti savo jums padės tik labai įtikinami argumentai. Paruoškite kalbą iš anksto. Sėkmingiausios dienos - antradienis ir šeštadienis. Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite atsargesni.

Šaulys

Artėjanti savaitė pradžiugins galimybėmis, kurios padės jums pasukti įvykius sau naudinga linkme. Pirmomis savaitės dienomis gali tekti padirbėti viršvalandžius, užtat finansiniu atlygiu turėtumėte likti patenkintas. Trečiadienį ir ketvirtadienį neskubėkite rodyti iniciatyvos - jūsų sumanymai bus palaikyti nepatikimais ar net nutrūktgalviškais. Savaitgalį malonios naujienos pradžiugins ir įkvėps naujiems darbams.

Ožiaragis

Šią savaitę tradiciniai klausimų sprendimo būdai anaiptol ne visada pasiteisins. Galimas dalykas, kad vertėtų kritiškai įvertinti kai kurias savo nuostatas. Pirmoje savaitės pusėje atrodys kad viską, ką išgyvenate, jau esate patyrę. Beje, visai galimas dalykas, kad iš tiesų tai, kas vyksta, išgyvenate jau ne pirmą kartą. Ketvirtadienį ir penktadienį kai kam bus itin sunku susitaikyti su akivaizdžiu jūsų pranašumu - turėkite tai omeny. Savaitgalį - problemos šeimoje.

Vandenis

Laikas iš naujo įvertinti tai, ką įgijote ar praradote pastarosiomis dienomis. Trečiadienį galimos nemalonios naujienos. Neskubėkite atsikratyti lyg ir nebereikalingų daiktų, nutraukti senų pažinčių. Iki šeštadienio jūsų požiūris gali pasikeisti į diametraliai priešingą. Gali būti, kad nusivilsite kolektyvine veikla, nutarsite, kad ji neatnešė laukiamo saugumo ir pasitikėjimo savimi.

Žuvys

Artėja nemenkos permainos santykiuose su partneriais ar kolegomis. Tai rimtas išbandymas, nenumokite į jį lengva ranka. Teks pademonstruoti savo sugebėjimus bendradarbiauti, labai pravers juridinis raštingumas. Saugokitės smulkios vieno iš kolegų kiaulystės. Ketvirtadienį gavęs viliojantį naujo darbo pasiūlymo, būkite pakankamai santūrus ir atsargus. Penktadienį ir savaitgalį nekurkite pernelyg detalių planų - situacija gali per akimirksnį pasikeisti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Šiandien turi įtakos ryšiai, supratingumas, kruopštumas, sugebėjimas naudotis informacija, smulkmenomis. Nepatartina nieko pradėti, svarbius reikalus geriau atidėti kitai dienai. Tai karminės korekcijos diena.