Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmosios savaitės dienos atneš jaudulio, galite jausti nepasitikėjimą savo jėgomis, užgrius svarbūs projektai, už kuriuos būsite atsakingas būtent jūs. Tačiau jei pasitelksite patikimus kolegas ir subursite nedidelę komandą, tuomet bus kur kas lengviau. Savaitės viduryje galite gauti informacijos apie tai, kokia ateitis jūsų laukia darbe, universitete ar šiaip kuriame nors kolektyve. Nederėtų prasitarti, kad žinote daugiau, nei derėtų.

Jautis

Turėsite pasiraitoti rankoves - pasitikėjimas jumis susilpnėjo, autoritetas sumažėjo, o įvairiai vertinami jūsų atsipalaidavimo būdai gali pakenkti jūsų reputacijai. Jei norite atgauti prarastas pozicijas, pasistenkite pelnyti aplinkinių pasitikėjimą noriai ir nuoširdžiai imdamasis darbų, kurie jums priklauso. Jūsų dėmesio pareikalaus ir šeima, todėl gali trūkti laiko net paprastam poilsiui.

Dvyniai

Gera savaitė laukia planuoti mėgstančių žmonių - puikiai seksis suderinti įvairias veiklas, būsite visapusiškas ir stebinsite aplinkinius. Jumyse derės subtilus nuosaikumas, racionali logika bei šiltas draugiškumas. Tai garantuos sėkmę bet kurioje srityje. Savaitės viduryje galite pajusti nedidelį nuovargį - nenumokite į tai ranka, nes tai gali būti pirmieji ligos požymiai.

Vėžys

Galite sulaukti džiugių žinių, iš žmogaus, kuris atrodė neperkalbamas. Tai sudarys sąlygas detaliau suplanuoti savo ateitį, nebereikės blaškytis nežinant, kur pulti. Problemų gali kilti bendraujant su biurokratais ir įvairiais administratoriais, bet jeigu būsite tvirto charakterio - tuomet savo tikslų pasieksite. Gali trūkti laiko malonioms šnekoms su draugais ir mylimais žmonėmis - tai gadins jums nuotaiką, bet neilgam.

Liūtas

Geras metas pradėti naują projektą, imtis svarbių darbų. Tačiau po sėkmingo starto gali kilti problemų tęsiant veiklą - pradėsite tingėti, norėsis tuščiai leisti laiką, o pareigos atrodys tarsi gyvenimo nelaimė. Tačiau šiuo atveju turėtumėte susiimti ir neniurzgėti. Jei kyla sunkumų, paramos visuomet galite prašyti iš savo šeimos narių - jie šią savaitę skirs jums ypatingai daug dėmesio.

Mergelė

Beveik visą savaitę mėgausitės džiugiais įspūdžiais. Šį pojūtį nulems tai, kad jausitės mylimas, puikiai sugebėsite susiplanuoti darbą ir laisvalaikį. Savaitės viduryje galite sulaukti pasiūlymų imtis naujos veiklos, kuri galbūt būtų jums mielesnė, bet pamąstykite, ar verta keisti gera į nežinoma. Jei trokštate naujovių - tuomet pirmyn, bet jei esate patenkintas dabartine situacija, tai geriau energiją skirkite esamos padėties tobulinimui.

Svarstyklės

Šią savaitę nenorėsite siekti tolimų tikslų ir tenkinsitės esama padėtimi. Tai nėra blogai, nes nebūtina kiekvienąkart veržtis į tolius ir tuščiai eikvoti savo energiją. Patartina susitelkti į savo mintis, pamąstyti, ko norite, kur slypi jūsiškio gyvenimo prasmė. Savaitės pabaiga bus labai palanki poilsiui, patartina pabūti gamtoje, išlįsti laukan bent pavedžioti šunį. Tačiau, kad ir kaip jaustumėtės - neatsiribokite nuo žmonių.

Skorpionas

Jei kils bėdų bendraujant su aukštesnio rango asmenimis, būtų puiku, jei sugebėtumėte tvardytis. Apsišarvuokite kantrybe, nes kai kurie bjaurūs žmonės būna atkalūs ir nuolat siekia ką nors įskaudinti bet kokia kaina. Atgaivos sulauksite mylimojo ar mylimosios glėbyje, čia jus lydės tik sėkmė ir džiugesys. Gali būti, kad sulauksite artimojo staigmenos, tai padės labai atsipalaiduoti bei atgauti pusiausvyrą.

Šaulys

Šauliams atėjo didelių išbandymų metas - norėdami pasiekti savo išsikeltus tikslus būsite priverstas pasitempti, bet kartu suvoksite, jog toks gyvenimas nėra labai prasmingas, o savimi didžiuotis galima ir nenuveikus globalių darbų. Labai trūks draugų dėmesio, todėl gali aplankyti liūdesys. Jis neturėtų apnikti labai ilgam, bet vis tiek privers bent truputį susimąstyti, ar toks, gyvenimas, kurį gyvenate, jums patinka?

Ožiaragis

Šią savaitę būtinai turėtumėte surengti šventę tiek sau, tiek savo artimiesiems. Kartais būtina iš širdies pašėlioti, kad paskui galėtumėte ramiai imtis kasdienių reikalų. Problemų gali kelti jūsų arba artimųjų mažieji atžalos - jie ves jus iš kantrybės, todėl kuriam laikui galite prarasti humoro jausmą. Atsipalaiduokite ir imkite pavyzdį iš vaikų - vieną minutę jie verkia, o kitą - jau šypsosi.

Vandenis

Savaitės pradžioje galimi nesutarimai šeimoje, ypač tarp panašaus amžiaus žmonių. Gali būti, kad kils pykčių su broliais ar seserimis dėl visiškų smulkmenų, o konfliktas išsirutulios į didžiulį nesutarimą. Turėtumėte pasistengti laiku bei vietoje sustoti - kartais geriau nuryti įžeidimą, nei ilgam laikui prarasti mylimą žmogų. Užtai savaitės pabaiga žada būti lengva ir nerūpestinga, tikėtina nedidelė kelionė.

Žuvys

Iš pradžių besiklostantys įvykiai gali atrodyti nekaip, bet vėliau pastebėsite, kad nėra taip blogai, kaip manėte. Iš esmės situacija keisis ne pati savaime, tiesiog jūs išmoksite atrasti kitų požiūrio taškų, todėl daugelis dalykų pradės atrodyti kur kas lengvesni. Gali būti, kad tai lūžio taškas, kuris atvers jums sėkmės vartus. Puikiai sutarsite su žmonėmis, todėl nusipelnysite jų palankumo.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
Paulius
2015.07.22 16:07
liux
Gustavas
2015.10.19 14:40
Nesamone
sarka22
2016.02.07 17:58
auksciausio rusies kvailystes

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Planavimo diena. Tai, ką sugalvosi šiandien, turi galimybę „tapti kūnu“, jei vėliau sumanymui skirsi pakankamai jėgų. Nepatartina daug bendrauti, nes gali kilti barnių ir nesutarimų.