Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Artimam žmogui savaitės pradžioje reikės jūsų dėmesio ir paramos. Savaitės vidury greičiausiai ateis tokia akimirka, kai aiškiai suvoksite, ką turite daryti, ir kad jokios aplinkybės ar žmonės jums nesutrukdys. Penktadienį tiesiogine ar perkeltine prasme būsite apdovanotas už įdėtas pastangas. Savaitgalį - pelnytas poilsis.

Jautis

Šią savaitę ir ateityje nepamirškite sporto - fizinis aktyvumas padeda palaikyti forma bei išgryninti mintis. Antradienį į galvą šaus išganinga mintis. Sutuoktinis gali nepritarti jūsų sprendimui - pasitelkite diplomatiškumą ar griebkitės gudrybių Ketvirtadienį stenkitės nekreipti dėmesio į gandus - daugiau pasitikėjimo artimais žmonėmis. Penktadienį daugumai Jaučių gali kilti kliūčių, tačiau nesijaudinkite - kitą savaitę viskas savaime susitvarkys.

Dvyniai

Savaitė prasidės kasdieniškai - įprasta veikla, šeima, draugai. Į savaitės pabaigą greičiausiai apniks abejonės dėl ateities. Jei jaučiate dvasinį diskomfortą, ryžkitės permainoms asmeniniame gyvenime ar profesinėje srityje. Savaitgalį pabendraukite su seniai matytais žmonėmis.

Vėžys

Savaitės pradžioje užmegsite naudingą kontaktą. Idėjų ir energijos šią savaitę Vėžiams neturėtų trūkti. Jei kiltų nesutarimų su sutuoktiniu, neatsiverkite vienas nuo kito tylos siena - protingiausia apie viską pasišnekėti ir išsiaiškinti. Penktadienį netikėtas pokalbis gali padėti išspręsti be galo svarbų klausimą. Savaitgalį gali tekti išvažiuoti į neplanuotą kelionę.

Liūtas

Savaitė nusimato dinamiška ir įtempta, daug darbo tarnyboje ar versle, rūpesčiai namie. Pirmadienį ir antradienį pasistenkite atnaujinti beveik nutrūkusius ryšius. Draugą prarasti lengva, susirasti sunkiau. Geriausia proga įgyvendinti drąsiausius savo planus - penktadienį. Savaitgalis bus tarsi atpildas - laukia netikėta išvyka ar maloni staigmena.

Mergelė

Pirmadienį iš pat ryto nusiteikite netikėtumams - tobulai parengtas planas gali greit subyrėti. Užuot karštligiškai ieškojęs greito sprendimo, apribokite savo išlaidas, atsipalaiduokite, ir tikrai rasite tegu ne greitą, tačiau protingą problemos sprendimą. Penktadienį turėtumėt atgauti pusiausvyrą, o savaitgalį net nuotykių troškimas gali apimti.

Svarstyklės

Nesėkmės asmeniniame gyvenime trukdys susikaupti ir neleis ramiai išsimiegoti. Privalote susikaupti ir pradėti naują gyvenimo etapą. Išvažiuokite į kelionę, atraskite naują pomėgį ar tiesiog daugiau nei paprastai save palepinkite. Laikas geriausias gydytojas.

Skorpionas

Pirmadienį ir antradienį greičiausiai jausitės emociškai išsibalansavęs. Netikėtas seno pažįstamo skambutis dar labiau sujauks mintis Nemėginkite užsimiršti dirbdamas - problemą anksčiau ar vėliau teks spręsti. Savaitgalį raskite laiko ramiai vienatvėje pamąstyti apie viską, kas pastaruoju metu nedavė jums ramybės.

Šaulys

Jei sugebėsite blaiviai įvertinti susiklosčiusią padėtį ir priimti teisingą sprendimą, pirmadienį ar antradienį galite tikėtis finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais. Savaitės pradžioje gali sušlubuoti sveikata, bet negalavimai bus trumpalaikiai, neverta jų sureikšminti. Savaitgalį jus gali nustebinti sutuoktinis ar mylimasis. Būtų gražu ateityje atsilyginti tuo pačiu.

Ožiaragis

Pirmoji savaitės diena jums bus nepaprastai gera - nestokosite entuziazmo, tad inicijuosite įdomų projektą, rasite sprendimą senai problemai, o gal net nekilnojamojo turto sugalvosite įsigyti. Antradienį, trečiadienį entuziazmas blės, bet pasistenkite nepasiduoti slogioms nuotaikoms. Penktadienį būsite priverstas bendrauti su nepaprastai įkyriu žmogum - apsišarvuokite kantrybe.

Vandenis

Pirmadienį ir antradienį nieko ypatingo nevyks, gyvenimas tekės sena įprasta vaga. Trečiadienį gali apkartinti barnis su artimu ar mylimu žmogumi. Nesistenkite pririšti ar graudenti partnerio. Tiek darbe, tiek namie ar draugų būryje būkite diplomatiškas, tačiau tvirtas. Šeštadienį poilsį gali sugadinti įkyrūs svečiai. Sekmadienį pavyks pasimėgauti ilgai laukta ramia, tingia diena.

Žuvys

Pirmadienį būsite linkęs iš musės padaryti dramblį - nepasiduokite pesimizmui ir iš karto išspręsite iškilusią nedidelę problemą. Trečiadienį jausitės kur kas tvirčiau, savo optimizmu įkvėpsite ne vieną žmogų ir sulauksite ne vieno komplimento iš kolegų ar draugų. Savaitgalį gal būsite šiek tiek sudirgęs ir jautresnis nei paprastai, tad į ginčus geriau nesivelkite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Mindaugas
2012.03.13 22:09
neblogai
Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai labai intensyvus, aktyvus laikas. Palankus vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos gali greitai užbaigti.