Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Spręsdamas įvairius klausimus venkite naudoti jėgą. Ne visur tinka demonstruoti tvirtą, nepalenkiamą valią - rizikuojate įsigyti priešų. Šiuo metu jums reikia sąjungininkų. Savaitės viduryje laukia nelengvas pasirinkimas - veikite ramiai, nesikarščiuokite. Darbo imkitės tik gerai apskaičiavęs savo galimybes, o jau pradėjęs niekam neleiskite kaišioti pagalių jums į ratus. Savaitgalį galite jaustis pavargęs, gana dirglus ir nervingas.

Jautis

Dalykiniuose susitikimuose tikėtinos pažintys su naudingais ir įtakingais žmonėmis. Nesivaržykite reikšti savo nuomonės, kalbėti auditorijai, apskritai stenkitės būti kuo aktyvesnis, matomas visuomenėje. Jei negailėsite energijos, dar iki savaitgalio pajusite teigiamus poslinkius. Savaitgalį asmeninės problemos privers iš naujo atrasti senas tiesas.

Dvyniai

Šią savaitę sunkiai seksis bendrauti su žmonėmis. Gal verta nuoširdžiai pasikalbėti su protingu ir patikimu asmeniu? Kita vertus, neprašytų patarėjų venkite. Tikėtina, kad jie turi savų interesų, nebūtinai sutampančių su jūsiškiais. Antroje savaitės pusėje būsite itin lankstus, lengvai keisite veiklos pobūdį, prisitaikysite prie kintančių reikalavimų.

Vėžys

Pagaliau susidorosite su praeitą savaitę nebaigtais darbais, sutvarkysite juridinius reikalus, pagerės santykiai su kolegomis. Moterims rasti optimalią išeitį iš sunkios padėties pagelbės intuicija. Nuo savaitės vidurio turėtų pagerėti sveikata. Penktadienį bus išmėginti jūsų dalykiniai sugebėjimai, mokėjimas greitai orientuotis ir priimti sprendimą.

Liūtas

Savaitės pradžioje džiaugsitės gera atmosfera darbe ir namuose, nuo savaitės vidurio gali atsirasti įtampos santykiuose su namiškiais ar verslo partneriu. Kuo mažiau jaudinsitės dėl kylančių sunkumų, tuo lengviau juos įveiksite. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko pabūti vienas - tai padės nusiraminti ir sukaupti jėgas. Sėkmingesnės dienos - pirmadienis, trečiadienis ir sekmadienis.

Mergelė

Savaitės pradžioje kils įdomių minčių, naujų idėjų. Kūrybiniai darbuotojai turės gerą progą pakelti savo autoritetą. Šios savaitės sėkmė - investicija į ateitį. Neklausykite draugų, konsultantų, advokatų - pasikliaukite savimi. Ypač sėkmingos dienos - ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis.

Svarstyklės

Šią savaitę patartina susilaikyti nuo rizikingų poelgių, vengti aštrių pojūčių. Nutrūktgalviška nuotaika praeis, o košę teks srėbti pačiam. Jei negalite pasikliauti savo paties sveiku protu, pasistenkite išgirsti protingą patarimą ar perspėjimą. Pasitaikys proga pademonstruoti savo iki šiol niekam nežinomus sugebėjimus. Penktadienį netikėtos aplinkybės gali sugriauti visus savaitgalio planus.

Skorpionas

Net jei galvoje kirba idėjos, kol kas nuo svarbių sprendimų verčiau susilaikykite - pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti žinios, kuri jūsų planus pakeis iš esmės. Nuo savaitės vidurio būkite atidesnis sau ir savo poreikiams. Nieko tokio, jei aplinkiniams jūsų dėmesio šiek tiek ir pritrūks Savaitgalį verčiau atsisakykite dalyvauti slaptame ar neteisėtame projekte - kiek vėliau dėl tokio sprendimo tikrai pasidžiaugsite.

Šaulys

Daugiau bendraukite su draugais - seni ryšiai gali labai praversti, ypač tvarkant reikalus valdiškose instancijose. Prilaikykite liežuvį bendraudamas su mažai pažįstamais žmonėmis - neapgalvoti jūsų žodžiai gali būti panaudoti prieš jus patį. Jokios veiklos pirmadienį - labai tikėtinos klaidos ir praradimai. Svarbius darbus atidėkite iki antradienio, ketvirtadienio ar šeštadienio.

Ožiaragis

Nuo pat pirmadienio būsite veiklus ir energingas. Darbo kolektyvas jus supras ir palaikys. Jei vairuojate automobilį, šią savaitę pasistenkite važinėti kuo mažiau ir ne piko metu - galima nemaloni avarija, ypač mieste. Apskritai verčiau venkite sudėtingos technikos - kompiuterių, automobilių ir panašiai, ypač trečiadienį. Nebandykite apgauti sutuoktinio. Sėkmingiausios dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Vandenis

Jei sugebėsite blaiviai įvertinti susiklosčiusią padėtį ir priimti teisingą sprendimą, pirmadienį ar antradienį galite tikėtis finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais. Savaitės pradžioje gali sušlubuoti sveikata, bet negalavimai bus trumpalaikiai, neverta jų sureikšminti. Savaitgalį jus gali nustebinti sutuoktinis ar mylimasis.

Žuvys

Pasistenkite mažiau jaudintis dėl niekų - optimizmas ir pozityvus mąstymas padės įveikti didžiausias kliūtis. Nuo savaitės vidurio - erzinančios, bet nesunkiai išsprendžiamos problemos dėl nepakankamo pasitikėjimo savo jėgomis ar sugebėjimais. Savaitgalį pasistenkite neprieštarauti visuotinai priimtai nuomonei ar pozicijai - liksite nesuprastas ir neįvertintas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Mindaugas
2012.03.13 22:09
neblogai
Gurmanė
2012.06.24 19:35
Kad tik išsipildytų...dabar man to labai reikia.
vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.