Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Produktyviai pradėsite savaitę - nudirbsite daugybę darbų, pasirašinėsite ar dėl svarių priežasčių nutrauksite svarbias sutartis, žodžiu gyvenimas nestovės vietoj. Asmeniniame gyvenime patartina nusiraminti, išsiaiškinti, ko nori antroji jūsų pusė. Dėl abiejų partnerių netolerancijos gali iškilti grėsmė santuokai. Silpnesnės sveikatos Avinai šios savaitės pabaigoj gali ne juokais įsisirgti.

Jautis

Pirmadienį sulauksite įdomaus pasiūlymo. Neskubėkite jo priimti, galimos povandeninės srovės, apie kurias sužinotumėte vėliau. Šią savaitę pajudės buto, žemės pirkimo ar pardavimo reikalai. Seksis kolektyviniai projektai, jausitės komandos nariu ar net kapitonu. Jei turite tokių sumanymų, pasinaudokite proga iškilti.

Dvyniai

Savaitės pradžioje rinkite informaciją, kaupkite žinias. Nepersistenkite mokydami aplinkinius, autoriteto tokiais būdaus nepelnysite. Nuo trečiadienio teks pavaduoti viršininką arba jums bus patikėtos aukštesnės pareigos. Jei ką penktadienį nuspręsite, niekas jūsų nesustabdys. Asmeniniuose santykiuose - įtampa.

Vėžys

Prasidėjus savaitei, neskubėkite - galite padaryti nemenkų klaidų tiek kalbant apie profesinę sritį, tiek apie asmeninį gyvenimą. Trečiadienį pagaliau pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Į savaitės pabaigą laukia džiaugsmai, nusimato pramogų, pasilinksminimų. Savaitgalį smagių įvykių karuselė neturėtų sustoti.

Liūtas

Įtampa šeimoje trukdys susikaupti darbe, sujauks jūsų mintis. Vidinis chaosas gali atsiliepti sveikatai. Mėginkite atgauti pusiausvyrą, ieškokite sprendimų. Dėl neatsargių žodžių gali kilti grėsmė jūsų karjerai, tad būkite santūresni, reikšdami savo nuomonę.

Mergelė

Savaitės pradžioje tvirtai jausitės užimamoje pozicijoje, pasitikėsite savimi, neabejosite dėl priimamų sprendimų. Galbūt žaibiškai apsispręsite pirkti butą ar įsigyti žemės. Ketvirtadienį galimi nesusipratimai, jūsų žodžius gali neteisingai suprasti ir apkaltinti jus nebūtais dalykais.

Svarstyklės

Tik nuo jūsų priklausys, ar kiti suvoks, koks jums svarbus yra tvarkomas reikalas. Jeigu jūs sistemingai, ištvermingai ir su entuziazmu imsitės veikti, aplinkiniams nebeliks nieko kito, kaip patikėti jumis. Savaitės viduryje galima tam tikra įtampa šeimoje. Tarsi kompensacija už stresus asmeniniame gyvenime galimas kilimas karjeros laiptais.

Skorpionas

Konfliktas darbe išeis į naudą. Jau senokai jautėte, kad reikia pakovoti už savo teises, tik niekaip nepasiryždavote. Po šios krizės nusimato pozityvios permainos. Apskritai gana palankus metas keisti veiklos kryptį, išvykti į užsienį. Savaitgalį atsargiau vairuokite, patausokite sveikatą.

Šaulys

Šią savaitę bus gausu įvairiausių įvykių. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių galite išsiskirti su brangiais žmonėmis. Galimi nemenki finansiniai nuostoliai, rūpesčių kels konkurentai. Mėginkite kreiptis į įtakingus asmenis, semkitės patirties ir mokykitės iš daromų klaidų. Savaitgalį pasistenkite nuo visko atitrūkti, ilsėkitės, atgaukite pusiausvyrą.

Ožiaragis

Jei turite konkretų planą, jums niekas nebaisus. O ką daryti, jei kankina abejonės ar prieštaringi norai? Pasirinki teks, pasistenkite atsižvelgti į šeimos narių nuomonę. Vidury savaitės netrūks mėginančių jus provokuoti ar norinčių apgauti. Stenkitės perprasti prieš jus rezgamus kėslus.

Vandenis

Nuo pirmadienio iki penktadienio gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą - susitikimai, mokymai, projektai. Į savaitės jausitės nusilakstę ir išsekęs. Savaitės pabaiga - metas atsipūsti. Pastaruoju metu nusistovėję gražus ir giedri santykiai su artimu žmogumi ir toliau tokie išliks. Žinoma, neužmikite ant laurų, nepamirškite stengtis.

Žuvys

Rasis ne tik naujų sumanymų ar projektų, bet ir jėgų, lėšų ir noro juos įgyvendinti. Nepamirškite būti protingai atsargus. Jei siekiate papildyti biudžetą ir praplėsti akiratį, turėtumėte dalyvauti rimtuose komerciniuose projektuose. Į vyresnybę su prašymais ar pasiūlymais geriau kreiptis pirmoje savaitės pusėje, antrąją skirkite studijoms, naudingiems kontaktams. Pasistenkite, kad savaitgalį šeimoje vyrautų taika ir vienybė.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

vaidoskinas
2012.07.14 19:09
fainei:)
aldonami
2012.07.29 15:48
kvailesniu horoskopu nerasi?
Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
Paulius
2015.07.22 16:07
liux

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.