Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Avinai šiandien praras humoro jausmą. Visai be reikalo, jis padėtų išvengti pykčių ir užglaistyti kylančius konfliktus. Neieškokite pažinčių, neplanuokite kelionių ar investicijų.

Jautis

Jaučiams patartina nepervertinti savo įtakos kolegoms ar partneriams - įvykiai šiandien gali klostytis visai ne taip kaip planuojate. Vietoj pritarimo jūsų sumanymams galite sulaukti aršaus pasipriešinimo ar kritikos. Nepalankus metas aiškintis santykius su mylimuoju.

Dvyniai

Ne vienam šiandien pritrūk ryžto iki galo išsakyti savo nuomonę, pasipriešinti spaudimui. Jei dirbate vadovaujamąjį darbą, greičiausiai bus sunku paskirstyti darbus ar išspręsti konfliktą tarp pavaldinių. Jautrūs inkstai.

Vėžys

Netinkama diena priimti svarbius sprendimus, ypač susijusiu su darbo vietos, profesijos ar gyvenamosios vietos pakeitimu. Netinkamas laikas spręsti asmenines problemas, ypač stenkitės neužgauti vaikų jausmų. Nekerštaukite.

Liūtas

Permaininga diena. Patartina užsiimti įprasta veikla, neieškoti nuotykių. Galite turėti rūpesčių dėl to, jog partneriai nevykdo susitarimo sąlygų. Slopinkite kylančią pagundą viską mesti, ieškokite išeičių - artimiausiu metu suprasite, jog elgėtės teisingai.

Mergelė

Šiandien jums niekas neįtiks - nešykštėsite aplinkiniams priekaištų ir pamokymų. Jausitės nepakeičiami, išsikeros arogancija, tad aplinkiniams nebus lengva su jumis bendrauti. Bent jau pasistenkite nepykti dėl kiekvienos smulkmenos, antraip jautrus Mergelių organas - skrandis į vakarą sustreikuos.

Svarstyklės

Imsite skųstis, kad jūsų gyvenimui trūksta prieskonių - naujų įspūdžių, dėmesio, nuotykių, flirto dejuodami pamirštate, ką turite. Neatsargiu žodžiu ir nedėkingumu galite skaudžiai įžeisti mylimo žmogaus jausmus. Į laimę patartina eiti mažais, tvirtais žingsniais, nepulti strimgalviais.

Skorpionas

Ramiai plaukite pasroviui - daugiau laimėsite, nei kovodami su tikrais ar įsivaizduojamais priešais. Galbūt jausitės vieniši, nesuprasti, visų užmiršti. Neieškokite kompanijos, pabūkite vieni, pamąstykite.

Šaulys

Artėja naujas jūsų gyvenimo etapas, tad patartina ramiai baiginėti pradėtus darbus, grąžinti skolas, iki galo įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Asmeniniame gyvenime parodykite mylimam žmogui, koks jis ar ji jums brangūs.

Ožiaragis

Suvaldykite įtarumą ir nepasitenkinimą žmonėmis, su kuriais daugiau ar mažiau susiję jūsų darbai ar finansiniai reikalai. Patartina kiek įmanoma vengti konfliktų su darbdaviais, nuomonę išsakyti korektiškai, nieko atvirai nepeikti.

Vandenis

Būkite atsargus dalindamas pažadus - prieš žadėdamas pagalvokite, ar sugebėsite pažadą tesėsite. Ilgalaikių įsipareigojimų geriau apskritai venkite - nežinia, kaip pasisuks jūsų likimas artimiausiu metu.

Žuvys

Susikaups daug rūpesčių, neįvykdytų įsipareigojimų, netesėtų pažadų Atrodys, visi - draugai, giminaičiai bendraminčiai jus pamiršo. Susitaikykite su faktu, kad kartais įvykiai klostosi ne taip kaip norisi ar kaip planavote, tačiau nepriiminėkite radikalių sprendimų.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Nuosaikumo ir atsargumo reikalaujanti diena. Vertėtų atkreipti dėmesį į šios dienos įvykius – tai tarsi įspėjimo signalas, pranešimas apie gresiančias problemas, esmės atspindys.