Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Stengsitės nustebinti aplinkinius originaliais pasiūlymais, pastebėjimais, tačiau galite neišvengti fantazijų ir netikslumų - gerbkite save ir kitus. Nebūtina atvirai išsakyti savo nuomonę.

Jautis

Šiandien kils noras pasireikšti, kažką nuveikti. Sunku bus susilaikyti ir neišsakyti savo nuomonės. Nekalbėkite per daug - daug žodžių išminties neatspindi. Susitiksite su senais bičiuliais, bendraminčiais.

Dvyniai

Jausite vidinio komforto trūkumą, todėl lengvai pasiduosite svetimai įtakai ir išoriniams malonumams. Diena gana palanki bendravimui. Nepulkite į atvirą bičiuliavimąsi su mažai pažįstamais žmonėmis.

Vėžys

Neatsisakykite išpildyti savo antrosios pusės pageidavimų - būkite dosnesni ir paslaugesni. Duodami ir patys daugiau gausite. Pasinaudokite kitų žmonių patarimais ir pagalba, jei susidursite su bendravimo problemomis.

Liūtas

Sunkumų gali kilti dėl finansinių formalumų. Neatidėliokite jokių šiandienos reikalų, tačiau pernelyg nerizikuokite ieškodami teisybės - jums pavyks, jei pasitikėsite savo išmanymu ir sugebėjimais.

Mergelė

Būkite savikritiški ir taisykite pastebimus trūkumus. Jei nesutariate su aplinkiniais, keiskite savo elgesį. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, mitybai. Palanki diena įvaizdžio keitimui.

Svarstyklės

Diena kupina bendravimo su įvairiausiais žmonėmis - bus nemažai diskusijų ir pokalbių. Nepriimkite už gryną pinigą kiekvienos naujos informacijos - ne viskas, ką išgirsite, yra jus liečianti tiesa.

Skorpionas

Vardan malonumo ir komforto būsite pasiruošę veidmainiauti. Būtų gerai, jei pasistengtumėte neapgaudinėti savęs ir kitų. Jums pavyks įveikti visas kliūtis, jei būsite sąžiningi ir nuoširdžiai sieksite sutarimo su aplinkiniais.

Šaulys

Galimi įtempti pokalbiai su artimaisiais, draugais ar su mylimu žmogumi. Gali kilti problemų su jaunosios kartos atstovais - gal stengsitės ištaisyti auklėjimo klaidas ar rūpinsitės tarpusavio santykių stiprinimu.

Ožiaragis

Galvokite apie tai, kas iš tikrųjų jums svarbu, venkite skubotų sprendimų ir nereikalingos rizikos.. Stenkitės būti praktiškais ir taupiais - nešvaistykite nei laiko, nei pinigų menkaverčiams daiktams ar trumpalaikėms pramogoms.

Vandenis

Jums pavyks išspręsti aktualų reikalą, jei tinkamai pasinaudosite turima informacija. Niekam nemeluokite - stenkitės pateisinti kitų žmonių viltis ir pasitikėjimą.

Žuvys

Vidinės ramybės ir pasitenkinimo trūkumas gali paskatinti ieškoti trumpalaikių santykių ir nuotykių. Rizikuodami galite susilaukti sėkmės arba skaudžiai nusivilti - jūsų teisė rinktis. Ištikimybė savo principams padės susidoroti su pagundomis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.