Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Gali būti, kad jūs tiesiog nesuprantate, kas vyksta, todėl ir nesiseka. Nesibarkite ir nesikaukite dėl dalykų, kurie jau rytoj nei jums, nei jūsų konkurentams nebebus svarbūs.

Jautis

Sveiko pesimizmo dozė Jaučiams šiandien tikrai nepakenks. Pernelyg daug turite nuveikti, pernelyg daug ką numatyti ar atspėti, kad galėtumėte tikėtis nieko nepamiršti.

Dvyniai

Šiandien būsite itin jautrus pašaipoms, kritikai jūsų atžvilgiu. Nesivelkite į konfliktus - jūs neabejotinai nukentėsite labiau nei kiti dalyviai.

Vėžys

Šiandien iš jūsų gali labai kvailai ir įžeidžiamai pasijuokti. Neduokite valios emocijoms - būtent to iš jūsų ir laukia. Geriausia - apsimesti, kad nieko tokio nė nepastebėjote.

Liūtas

Privalote būti maksimaliai apdairus. Gresia privelti kvailų klaidų, už kurias turėsite atsakyti kaip už rimtą nusižengimą.

Mergelė

Geriau nutylėkite, kad tik nepasakytumėte ko nereikia. Sėkmė jus šiandien lydės tol, kol pats jos neatstumsite. Priimkite tik nebrangią dovaną ir tik iš gerai pažįstamo žmogaus.

Svarstyklės

Tiek dirbti, tiek pramogauti šiandien stenkitės kuo paprasčiau, nemėginkite nustebinti nei savęs, nei kitų. Vis dėlto turėsite neblogų šansų staiga išgarsėti.

Skorpionas

Nesusikalbėjimo ir nesusipratimų diena. Pasistenkite kuo dažniau juoktis. Tik tai gali praskaidrinti šiaip jau ilgą ir nuobodžią dieną.

Šaulys

Mąstymas aiškus ir logiškas, bet sprendimai - netikėti ir originalūs. Galite nustebinti ne tik aplinkinius, bet ir pats save. Jei kas nesuprato jūsų iškart - nė negaiškite laiko bandydamas paaiškinti.

Ožiaragis

Didžiosios bėdos gali kilti iš atkaklaus nenoro bet ką keisti. Tikriausiai kaltinate panašiomis nuodėmėmis kitus, bet ar tikrai esate visiškai ramus dėl savęs paties?

Vandenis

Kad ir ką veiktumėte, nežaiskite slėpynių. Rizikuojate pats savęs neberasti. Tai, ką jūs taip lengvabūdiškai laikote menku nepatogumu, į kurį neverta kreipti dėmesio, greitai gali tapti rimta problema.

Žuvys

Pastaruoju metu nebepastebite nieko, išskyrus tai, kas styro jums tiesiai priešais akis. Taip, tai iš tiesų gali būti dėmesio verta problema, bet juk pasaulis kur kas didesnis!

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena, tinkama tiek mažų, tiek didelių darbų pradžiai ir garantuojanti jų sėkmę. Visgi patartina apriboti kontaktus su kitais žmonėmis, rasti laiko susikaupimui, tolimesnio kelio apmąstymams.