Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Bendra veikla sutvirtins jūsų santykius su namiškiais. Galimas blogas naujienas ar kitas negandas pakelti padės artimųjų supratimas ir šiluma.

Jautis

Pasistenkite, kad diena būtų kiek įmanoma ramesnė. Atidžiai rinkitės maistą - galimi virškinimo sutrikimai. Jūsų nuotaikos nepastovumas gali erzinti aplinkinius.

Dvyniai

Laukia rimtas pokalbis su partneriu ar artimu draugu. Kuo greičiau išsiaiškinsite nesutarimus ir atleisite vienas kitam, tuo geriau bus jums abiem.

Vėžys

Niekaip negalėsite išsivaduoti iš iliuzijų pasaulio, kankins abejonės, grauš neva įžeista savimeilė. Pasistenkite nepiktnaudžiauti alkoholiu.

Liūtas

Jausitės nusilpęs ir pažeidžiamas, ypač fiziškai. Tikėtinos traumos, apsinuodijimai ar chroniškų negalavimų paūmėjimas. Venkite bet kokio fizinio krūvio ar įtempto protinio darbo.

Mergelė

Jausitės nusilpęs ir pažeidžiamas, ypač fiziškai. Tikėtinos traumos, apsinuodijimai ar chroniškų negalavimų paūmėjimas. Venkite bet kokio fizinio krūvio ar įtempto protinio darbo.

Svarstyklės

Atmosfera šeimoje gerėja, tačiau nuosėdų dar kurį laiką liks - nuoskaudos ne iškart pasimiršta. Atsitiktinė pažintis gali išaugti į gražią nuolatinę draugystę ar malonų bendravimą.

Skorpionas

Šįvakar gali nutikti kažkas, ko tikrai nelaukiate ir nesitikite. Planuokite dieną taip, kad prireikus bet kurią minutę galėtumėte tuos planus nesunkiai pakeisti.

Šaulys

Būkite labai atsargus - didelė buitinės traumos tikimybė. Pervargimas sukels depresiją, nepasitenkinimas savimi - susierzinimą ir pyktį. Pasistenkite, kad nenukentėtų niekuo dėti namiškiai.

Ožiaragis

Kuo daugiau vaikščiokite pėsčiomis, bendraukite su jums mielais žmonėmis, vaikais. Materialines, buities problemas padės išspręsti vyresnis draugas ar giminaitis.

Vandenis

Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad užuot pelnytai pailsėjęs, visą dieną suksitės kaip voverė rate, tvarkydamas ne savo reikalus. Belieka tikėtis, kad kitą kartą ir jūsų bėdomis kas nors pasirūpins.

Žuvys

Jūsų dėmesio šiandien reikalaus visi - pradedant artimiausiais giminaičiais ir baigiant visiškai nepažįstamais žmonėmis. Kažkam tikrai teks atsakyti. Pasistenkite padaryti tai taktiškai.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Nuosaikumo ir atsargumo reikalaujanti diena. Vertėtų atkreipti dėmesį į šios dienos įvykius – tai tarsi įspėjimo signalas, pranešimas apie gresiančias problemas, esmės atspindys.