Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Energijos stoka jūsų neapkaltinsi, bet šiandien geriau ją patausoti, nes vis tiek švaistysitės ja nevaisingai ir nieko gero nepasieksite. Jei nesiseka nusiraminti ir vis tiek norisi lakstyti tai šen, tai ten, geriau tuomet koncentruokitės tik į vieną sritį.

Jautis

Laikas disciplinai, dabar toks metas, kad turite būti pats sau tarsi generolas, nes kitu atveju švaistysite laiką, kai būtina tikrai susiimti. Nors jūsų gyvenimo būdas jums patinka ir tinka, tačiau negali kiekviena diena būti kaip šventė.

Dvyniai

Pyktis gali būti kebli emocija - tai žinoma atkreips jums rūpimo asmens dėmesį, bet atkreips nelabai tinkamu būdu, todėl nenustebkite, kad sulauksite panašaus atsako. Visgi pripažinkite sau, kad pyktis kyla dėl kažkokios priežasties. Suraskite ją.

Vėžys

Šiandien nelabai malonūs žmonės gali bandyti jūs suerzinti ir nors esate pavydėtinos kantrybės, visgi galite nebesusivaldyti. Geriausias patarimas būtų atsiriboti nuo tokių asmenybių, bet jei neišeina, išveskite juos iš proto savo humoru.

Liūtas

Darbas grupėje bus jūsų sėkmės šaltinis, nes atrodo, kad šiandien puikiai sugebėsite įtikinti pakrikusią komandą darniai dirbti drauge. Tai lems jūsų autoriteto išaugimą, bet nevertėtų jo iššvaistyti vėjais.

Mergelė

Pastaruoju metu jūsų gyvenimą buvo galima apibūdinti junginiu "visu greičiu pirmyn". Gal jau pamiršote, kaip reikia tinkamai atsipalaiduoti? Meskite šalin idėjas, kad be jūsų viskas sustos, verčiau susimąstykite, kad galbūt jums dirbant, visi kiti tinginiauja.

Svarstyklės

Šiandien jus gali šokiruoti gautos naujienos iš labai gero draugo - ne dėl pačių naujienų turinio, bet dėl jų sužinojimo būdo. Jūsų reakcija neprognozuojama, bet pasistenkite, kad ji būtų bent nelabai keista.

Skorpionas

Šiandien aplink jus suksis tikrai draugiški žmonės, todėl nevekite su jais susipažinti, nes bus ir malonu, ir naudinga. Tai sukurs šiokią tokią miela aplinką ir pakels nuotaiką, nes, deja, šią dieną, nespinduliuosite laime.

Šaulys

Šiandien gali tekti atlaikyti gana įtemptą situaciją. Viena vertus, turėsite rezultatą pasiekti nelegvų derybū būdu, kita vertus, gali tekti išsitraukti ir "sunkiuosius ginklus" - parodyti žmogui, jog nesitaiksysite su nepakenčiama situacija.

Ožiaragis

Jums ši diena turėtų būti vientisas ir nepertraukiamas sėkmių ratas. Kad ir ko griebtumėtės, pasieksite stulbinamų rezultatų, kad ir kas sudomintų - rasite rėmėjų. Pasistenkite išnaudoti susidariusią situaciją, klokite pamatus ateičiai.

Vandenis

Į šią dieną nerkite stačia galva, nes būsite lydimas sėkmės žvaigždės. Šiandien tinkama diena eiti į darbo pokalbius, laikyti egzaminus, planuoti itin svarbius susitikimus ar pradėti didelius darbus. Todėl imkitės iniciatyvos ir pirmyn.

Žuvys

Šiandien gali kilti minčių, jog jūsų gyvenimas vis dėlto yra labai puikus. Tokia nuotaika vyraus beveik ištisą dieną, todėl būsite kiek svajokliškas, o buitiniai ar profesiniai reikalai visiškai nedomins.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.