Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Ši diena palankesnė nei vakarykštė klausimams, susijusiems su pinigais, galite turėti papildomų išlaidų. Gali būti sudėtinga bendrauti su kitais žmonėmis. Jūsų ambicijos nemažos - visuomet norite būti viršuje, tačiau nepamirškite padėti ir kitiems.

Jautis

Šiandien apgalvokite būdus, kaip pagerinti savo finansinę padėtį ilgalaikėje perspektyvoje. Taip pat galite suprasti, jog jūsų asmenybė turi ypatingų savybių. Vakaras gana rizikingas, tad venkite bet kokio pobūdžio veiklos, keliančios riziką.

Dvyniai

Šiandien žada susitikimus su naujais, originaliais žmonėmis. Šis laikas - kai jūsų svajonės karaliauja, tačiau viskas priklauso nuo jūsų noro įgyvendinti jas. Būsite energingas ir pasiryžęs idėjas paversti į veiksmus.

Vėžys

Šiandien norėsite kažkur keliauti, susitikti draugus. Laikas tinkamas spręsti iškilusias problemas. Jausitės labai gerai, norėsite imtis iniciatyvos, tad imkitės darbo!

Liūtas

Šiandien gera proga padėti tiems, kuriems mažiau pasisekė, kaip jums ... Apsvarstykite galimybę paaukoti labdarai. Juk nupirkti nedidelę dovanėlę skurstantiems vaikams nekainuos daug.

Mergelė

Šiandien jūsų nuotaiką gali sutrikdyti netikėti nemalonumai, tačiau gali būti, jog pats juos nesąmoningai išprovokavote. Taip pat jus gali išgąsdinti bręstantis konfliktas, tad elkitės apdairiai. Tam tikri finansiniai aspektai gali pakeisti jūsų nuomonę dienos eigoje.

Svarstyklės

Tai puikus metas statyti tiltus tarp jūsų ir svarbiausių žmonių jūsų gyvenime. Tik nepamirškite, kad klausytis reikia tiek pat, kiek ir kalbėti! Netruksite pastebėti, kad netrukus įvyks lūžis jūsų santykiuose ir kažkas kardinaliai pasikeis į gera.

Skorpionas

Planetų energijoms susidūrus, galite pasijusti nekaip. Stenkitės vengti nereikalingų konfliktų su draugais, šeima ar vaikais. Dienai einant į pabaigą, pajusite draugų palaikymą. Pernelyg triukšmingai leisti vakarą nepatartina.

Šaulys

Šiandien gali prasidėti įtemptai, jei susidursite su lankytojais iš toli, sudėtinga bus laiką leisti ir su uošviais. Tačiau neprivalote visiems visada įtikti, tad nustokite stengtis.

Ožiaragis

Kai bandote būti visiems geras, nenorom galite nukrypti į kraštutinumus. Saugiausias būdas išnaudoti energiją - praleisti laiką su mylimu žmogumi. Jei tokio neturite - pasivaikščiokite!

Vandenis

Šiandien jus kankins dilema, susijusiu su artimiausiais žmonėmis, karjera ar reputacija. Tačiau šiandien galite pamiršti žmones, kurie jus visuomet paremdavo. Stenkitės ištaisyti šią klaidą.

Žuvys

Šiandien stenkitės būti atsakingu ir patikimu. Taip pat negalite pasitikėti visais aplinkiniais, jei kažkas rodo ypatingą palankumą - ištirkite, kodėl. Rūpinkitės savimi ir apribokite kofeino, alkoholio vartojimą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.