Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Nenustebkite, jei šiandien prie jūsų prisiartins besišypsantis nepažįstamas žmogus - juk būsite nusiteikęs flirtuoti! Nebijokite pasilinksminti, tačiau nebūkite pernelyg draugiškas nei vienam asmeniui.

Jautis

Suartėsite su kažkokiu ypatingu jums žmogumi, todėl natūralu, jei pajusite atsakomybę už jį ar ją. Tačiau nesiimkite atsakomybės už jų laimę. Viskas, ką galite jūs - paremti juos ir gerbti jų pasirinkimus.

Dvyniai

Jei norite šiandien ką nors pasiekti, privalote būti kantrus ir ištvermingas. Su vadovais galite aptarti plėtros klausimus, svarbius projektus. Taip pat skirkite dėmesio namų ruošai vakare - atrodo, kad senai besitvarkėte.

Vėžys

Viską, ko imsitės šiandien, apgalvokite bent du kartus. Net laiškus siųsdami perskaitykite dar ir dar kartą. Jei būsite neatsargus, jūsų komunikacija gali būti suprasta neteisingai. Nors pats ir žinote, ką ir kam norite pasakyti, tačiau kiti to gali nežinoti.

Liūtas

Jei bendraujate su kuo nors tik dėl to asmens ryšių ir statuso visuomenėje, reikėtų nustoti. Mat taip švaistote brangų laiką tikrai draugystei. Nesvarbu, ar šiuo atveju gausite naudos, viską gali sugadinti faktas, kad jūs žaidžiate kitu žmogumi. Būkite atviras bent sau.

Mergelė

Šiandien galite pakeisti svarbių jums asmenų nuomonę ir pasiekti to, ko norite. Elkitės racionaliai ir logiškai - sėkmė garantuota. Jei turite jiems ką pasakyti - netylėkite.

Svarstyklės

Būsite gerai ir pozityviai nusiteikęs, todėl skleiskite teigiamą savo energiją aplinkiniams. Bendraukite su žmonėmis, leiskite sau dainuoti, rašyti eiles, jei to norisi. Būkite tiems žmonėms, kurie jums rūpi, artimesnis.

Skorpionas

Jums šiandien kažkas išties pagalbos ranką, tad galite sulaukti problemos sprendimo. Reikalai turėtų klostytis palankiai, tik venkite piktų žmonių. Patartina jausti saiką, nepersivalgyti, nepiktnaudžiauti alkoholiu.

Šaulys

Pasyvus laikas, tad neužsiimkite jokia aktyvia veikla, o svarbų reikalą, lemtingą apsisprendimą atidėkite rytdienos vakarui. Vis dėlto diena žada ir malonių staigmenų - galimas netikėtas skolos grąžinimas ar nelaukta dovana. Gali atsinaujinti ir užmirštas romanas. Tiesa, pirmoje dienos pusėje itin geras laikas tvarkyti konfidencialius dalykinius ar finansinius reikalus.

Ožiaragis

Šiandien pažinsite tikrą draugą. Ryte neblogas laikas nutraukti ryšį su netikusiais draugais. Bet šiandien gal pažinsite ir tikrąją meilę - meilės srityje galimos permainos. Tai bus atradimų bei vidinių perversmų metas.

Vandenis

Diena gali būti sudėtinga, tad daug nesitikėkite. Rizikuoti galima, bet apdairiai ir geriau pirmoje dienos pusėje. Jei jūsų santykiai su mylimu žmogumi nesiklosto, pamėginkite iki pusiaudienio paanalizuoti, ką manote svarbiais klausimais, kaip pavyzdžiui, jausmai, ištikimybė, vaikai.

Žuvys

Laikas tinkamas aptarti finansines problemas su partneriais, taip pat ieškoti būdų, kaip išplėsti savo veiklą ar iš jos turėti didesnės naudos. Beje, antrą dienos pusę venkite nereikalingų išlaidų.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.