Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Avinams seksis produktyviai darbuotis srityse, susijusioje su finansais, žemės ūkiu, statybomis, nekilnojamuoju turtu. Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Palankus metas vykti į kelionę.

Jautis

Nepaprastai gera diena visiems Jaučiams - seksis visi darbai, bendravimas su žmonėmis teiks džiaugsmo, o vakaras, kad ir kur nutartumėte jį praleisti, bus įsimintinas Palankus metas ieškoti partnerio ar tuoktis.

Dvyniai

Jei turėsite kantrybės prisiderinti prie aplinkybių, neskubėti ir vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, jūsų laukia puiki diena - be pykčių ir be barnių. Vakare kiek pataupykite energiją, neišdalinkite savęs viso kitiems.

Vėžys

Puiki diena, jei ruošiatės pradėti statybas, pirkti nekilnojamąjį turtą ar keltis į naują gyvenamąją vietą. Ypač produktyvi diena laukia menininkų.

Liūtas

Pakili, produktyvi diena, išskyrus tuos Liūtus, kurie jaučiasi esą ne savo vietoje ar dirba nemėgiamą darbą - šiems patartina pamąstyti, ko nori iš gyvenimo, susidaryti veiksmų planą ir imti jį įgyvendinti.

Mergelė

Viena geriausių šio mėnesio dienų Mergelėms. Turėsite nemenką pasirinkimą, atsivers naujų galimybių. Kūrybinga diena. Turėtų džiuginti draugų ar partnerių pagalba.

Svarstyklės

Patausokite sveikatą, atsisakykite nebūtinų darbų, įsipareigojimų. Vakare turėsite progą susitikti su jums brangiu žmogumi.

Skorpionas

Darbinga, partnerystei, statyboms, apskritai naujų darbų pradžiai palanki diena. Vakare neatsisakykite susitikti su seniai matytu draugu.

Šaulys

Šiandien būtinai skirkite laiko sportui, poilsiui, meilei. Vakare pabendraukite su artimais draugais.

Ožiaragis

Ožiaragiams ši diena turėtų būti šviesi ir džiugi - atsivers daug naujų galimybių, kurias patartina išnaudokite. Pasistenkite visa širdimi pajusti gyvenimą.

Vandenis

Vandeniams gali būti sudėtinga atsirinkti, kas yra svarbiausia, kita vertus - atsiras progų pagerinti gyvenimo sąlygas, įsigyti turto ar pradėti statybas.

Žuvys

Stebėtinai lengvai tvarkysite reikalus, lydės sėkmė menų, prekybos, tarpininkavimo srityse. Dvasiniame gyvenime - įžvalgų atradimų metas. Skirkite laiko savęs tobulinimui.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Neutrali diena. Šiandien verta tiesiog pratęsti anksčiau pradėtus darbus. Palankus metas meditavimui, sveikatos ir dvasingumo stiprinimui, vedyboms ar vaikų pradėjimui.