Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Apžvelkite savo veiklą - atrodo, kad dar turite laiko naujam projektui. Tad nesipriešinkite tam, jei kas nors pateiks pasiūlymą, imkitės jo. Jei kas nors jums aiškins, kad per daug dirbate, ignoruokite tai. Žmonės gali būti tiesiog apimti paranojos.

Jautis

Rutina gali būti geras dalykas, o įprotis elgtis taip, kaip norite - leidžia pajusti kontrolę. Tad nesijaudinkite, jei įstrigote kasdieniuose reikaluose. Netrukus vis tiek imsitės kažko naujo, o gyvenimas taps ne visuomet nuspėjamas.

Dvyniai

Ši diena iš tiesų bus sėkminga eiti į įvairias valstybines instancijas, spręsti reikalus, kur reikalinga diplomatija, įvairius darbus, susijusius su higiena, grožio puoselėjimu. Tiktai yra svarbu, kad tokią dieną jūs neskubėtumėte, neforsuotumėte, laikytumėtės priimtų normų, taisyklių

Vėžys

Jūsų sunkus darbas atsiperka! Žinoma, tai gali trukti ilgiau nei norėtumėte, tačiau tikėkite, kad jums už vargus bus atlyginta. Jei pervargote - imkitės reabilitacijos priemonių. Išvykite pailsėti, pradėkite daugiau vaikščioti gryname ore, sportuoti.

Liūtas

Šiandien jūsų veikloje puikiai derės lankstumas ir branda, tad tai leis pasiekti puikių rezultatų. Pavyks neįsivelti į nereikšmingus konfliktus, juk esate suaugęs ir vaikiški nesutarimai - ne jums. Toks požiūris padarys įspūdį kai kam, kas jums svarbus.

Mergelė

Šiandien jums ypač patiks partnerystės idėja, mat nors darbas su kitu žmogumi ir meta iššūkį, tačiau jums kaip tik to reikia. Komandoje sugebėsite parodyti savo stipriąsias puses, tai galės padaryti ir kitas asmuo.

Svarstyklės

Diena bus aktyvi, būsite energingi, bet iki vakaro netiks nieko nauja pradėti. Geriausia užsiimti senais darbai, nebaigtais reikalais. Beje, bus palankus ir seniai planuotas reorganizavimas. Vakaras palankus įvairiausiems darbams pradėti, tęsti ir vystyti.

Skorpionas

Diena klostysis sėkmingai, jei užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso. Nesiplėšykite, nepersistenkite - nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami. Geriau neturėti jokių susitarimų su įtakingais asmenimis. Saugokite sveikatą.

Šaulys

Diena bus aktyvi - užsiimsite tais dalykais, kuriuos mėgstate, atliksite darbus, kurie bus labai naudingi. Pasiseks išvengti įvairių nemalonumų. Jei turite galimybių - pasistenkite grąžinti skolas.

Ožiaragis

Nesipainiokite į intrigas, nesivelkite į konfliktus - galite įgyti klastingų priešų. Ir nieko neteiskite, nesmerkite, nors patys irgi nesiteisinkite - dabar būsite linkę sau pripaišyti nesėkmes, dėl kurių nesate kalti.

Vandenis

Derėtų vengti grandiozinių planų - ne viskas klostysis šiandien taip, kaip norite. Galimi apmaudūs nesusipratimai darbe - tik nesugalvokite aiškintis santykių. Nebūkite labai reiklūs bei priekabūs artimiesiems.

Žuvys

Šios dienos sėkmės paslaptis - pusiausvyra, saikas, elegancija. Išryškės polinkis į puošnumą. Bus ypač paaštrėjęs teisingumo siekiai. Jei būsite diplomatiškas, daugiau pasieksite. Nenaudokite jėgos. Bandydami pažeisti ramybę, visuomenėje priimtas bendravimo normas, galite gauti šaltą, stiprų atkirtį.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.