Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Venkite aktyvios veiklos, ypač po pietų, tik širdies reikalų neapleiskite. Šįvakar būsite ypač seksualus.

Jautis

Jei senokai oficialiai įteisinti santykius su mylimu žmogumi, dabar pats metas tą padaryti. Diena palanki vedyboms.

Dvyniai

Pirma dienos pusė bus rami, nieko ypatingo greičiausiai nevyks. Į vakarą galite jaustis sudirgęs, tad galimi konfliktai su artimais žmonėmis, kaimynais ar tėvais.

Vėžys

Būkite pakantesnis, neverskite partnerio paklusti jūsų valiai. Išsiaiškinkite, ko nori mylimas žmogus ir pamėginkite suderinti jūsų abiejų norus.

Liūtas

Vakarop gali užplūsti romantiškos nuotaikos, paaštrės emocijos, padidės jausmingumas. Moterys gali būti ypatingai dirglios.

Mergelė

Galima sakyti, kad prasideda Mergelių sėkmės periodas. Moterys, ypač netekėjusios, turėtų atidžiai klausytis savo širdies balso - šiandien galite sutikti savo išrinktąjį.

Svarstyklės

Nebijokite permainų, pasidžiaukite šia diena, nesvarbu, kad po kurio laiko dabartinis susižavėjimas gali kelti tik šypseną. Neieškosi - nerasi.

Skorpionas

Šiandien greičiausiai sulauksite išsvajotos dovanos. Apskritai likimas nepašykštės malonių netikėtumų.

Šaulys

Pirmoje dienos pusėje kilęs įkvėpimas padės lengvai įveikti galimas problemas. Namuose vyraus šilta ir nuoširdi atmosfera.

Ožiaragis

Ožiaragio moterys šiandien bus ypač žavios, jausmingos ir seksualios. Aplinkiniai turėtų tai pastebėti ir įvertinti. Šiandien įteisinta santuoka, bus ilgalaikė ir tvirta.

Vandenis

Romantiška nuotaika padės pataisyti santykius su mylimu žmogumi, jei pastaruoju metu jie buvo kiek atšalę. Fizinis artumas taip pat bus svarbu, tik nereikia jo pervertinti.

Žuvys

Jaunos moterys gali netikėtai įsimylėti. Tik nepulkite į akivarą stačia galva: jausmus turėtų patikrinti laikas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti tau netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasi skrynią su brangenybėmis? Jei moki suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksi.