Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Turėtų patvirtinti jūsų projektą ar paaukštinti pareigose. Yra tikimybė, kad išvyksite į komandiruotę už šalies ribų. Baikite pradėtą darbą, kurį galite parodyt savo viršininkams.

Jautis

Mokykitės būti mandagūs, šypsokitės - kiek tik galima daugiau. Galite sutikti žmones, kurie siekia panašių tikslų kaip ir jūs, todėl lengvai rasite bendrą kalbą.

Dvyniai

Šiandien gali užgriūti nepabaigtų darbų našta. Peržiūrėkite savo darbotvarkę - būtinai numatykite laiką pietums ir trumpam poilsiui. Laikas taip pat palankus pasakyti kažką svarbaus artimiesiems.

Vėžys

Elkitės apgalvotai. Būsite gan jautrus, todėl valdykite emocijas ir nereaguokite iš širdies. Prieš ko nors imdamiesi - apsvarstykite tai kelis kartus. Spaudimas, kurį jaučiate, greičiausiai vidinis, jį sumažinti galite atlikdami tai, ką mėgstate labiausiai.

Liūtas

Skeptiškiau žiūrėkite į žmones, mat kai kas gali norėti pasinaudoti jūsų gerumu. Tai nereiškia, kad visi aplink pradės jums meluoti, gali pasitaikyti paprastų nesusipratimų.

Mergelė

Labai tinkamas laikas užsiimti sveikata bei sportu. Jeigu sunku to imtis vienam, kreipkitės pagalbos į draugus, kurie galbūt mielai prisijungtų prie sporto klubo lankymo kartu. Prasiblaškykite gamtoje. Taip pat galite planuoti atostogas - ypač, jei turite papildomų finansų.

Svarstyklės

Šiandien daugiau sužinosite apie netolimą ateitį - valdžios planus jūsų atžvilgiu, galimas keliones. Ateityje daug žadantys pasiūlymai, tačiau atsargiai, nes niekas gero neatneš ant lėkštutės, reikės parodyti daug entuziazmo.

Skorpionas

Diena bus rami, todėl jus tai gali erzinti. Norėsis daryti kvailystes, šėlti, gali kilti nesklandumų su antrąja puse, jei pernelyg paleisite vadžias. Laikas palankus norintiems sudaryti didelius sandėrius. Nesvarbu dirbate ar atostogaujate - priimkite bet kokius sprendimus ir jokiu būdu neatidėliokite.

Šaulys

Sekite viską, kas su jumis šiuo metu vyksta, gali būti, kad prireiks staigiai priimti sprendimus arba netikėtai ir pakankamai dideliu kampu keisti taktiką. Įvykiai keisis neįtikėtinai greitai, visgi į gerąją pusę, dėl to neverta jaudintis. Jums tik reikėtų suvokti ir nuspręsti, kada būti valdančiuoju ir priimančiuoju sprendimus, o kada tik laukiančiuoju kitų priimamų sprendimų.

Ožiaragis

Užsiimkite tik tuo, kas jums tikrai įdomu, jeigu norisi - kurkite. Atsiras noro daugiau laiko praleisti su šeima ar artimais žmonėmis - taip ir padarykite. Leiskite sau būti laisvu žmogumi.

Vandenis

Dabar tinkamas metas realizuoti savo idėjoms darbe. Seksis ne tik siūlyti, bet ir gauti atgal supratimo ir teigiamo vertinimo, todėl neužlaikykite minčių ir pokalbių su verslo partneriais. Diena palanki pasikalbėti su mylimais ir artimais žmonėmis, taip išspęsite visus savitarpio nesusipratimus.

Žuvys

Galimi teigiami pokyčiai meilės, finansų ir karjeros srityje. Jei esate vienišas ir sutikote ypatingą žmogų, nepaleiskite jo iš akių, mat šis naujas ryšys gali išsirutulioti į ilgalaikius ir gražius santykius. Sprendimus priimkite pats, stenkitės nesivelti į rizikingus reikalus. Patenkinkite tą sielos dalį, kuri nori kurti, praleiskite daugiau laiko su savo šeima.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.