Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Susilaikykite nuo iniciatyvos - kartais geriau protingai patylėti, nei taukšti niekus. Šiandien tiesiog stebėkite ir darykite išvadas. Jei mėginsite pažeisti visuotinai priimtas bendravimo normas, galite gaut šaltą, stiprų atkirtį.

Jautis

Neskubėkite, nesikarščiuokite, kad bėgdami nuo vilko neužšoktumėt ant meškos. Pamatuokite savo jėgas, neužsimokite per daug ir svarbiausia - tramdykite agresiją.

Dvyniai

Šiandien jūsų laukia labai svarbus dalykinis susitikimas. Tik nesijaudinkite, ir padarysite gerą pirmąjį įspūdį. Sėkmę lems pasitikėjimas savimi, optimizmas ir atvirumas.

Vėžys

Nesileiskite į tuščias ir banalias kalbas ar ginčus, pasistenkite elgtis racionaliau, konkrečiau. Palaki diena tiems, kurių darbas susijęs su moksline veikla, informacijos perdavimu, viešaisiais ryšiais.

Liūtas

Vienas klaidingas žingsnis gali sugadinti visą dieną, tad būkite atidus. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad turėsite galimybę patikrinti senos draugystės tvirtumą. Turėtumėte oriai priimti kad ir pačias blogiausias naujienas.

Mergelė

Gera diena politikams, aktoriams, menininkams. Palanku rengti pristatymus, kurti, ieškoti. Patartina gydyti akis, nervų sistemą, blauzdas. Jautri širdis, nugara.

Svarstyklės

Iš pat ryto galite sulaukti netikėtos žinios, kuri pakoreguos visos dienos planus. Vieniems prisieis tvarkyti krūvą dokumentų, kitiems teks paplušėti ir nudirbti ilgai atidėliotus darbus.

Skorpionas

Šiandien nepasiduokite niūrioms mintims. Aplinkybės tokios, kad sunku ką pakeisti. Artimieji taip pat vargiai galės padėti, tad verčiau susitaikyti su padėtimi ir nusiteikti, kad rytojus bus šviesesnis.

Šaulys

Jei įmanoma, venkite ginčų, diskusijų, apskritai kuo mažiau bendraukite su kitais. Dvasinę pusiausvyrą padėtų atgauti geras filmas ar knyga.

Ožiaragis

Asmeniniuose santykiuose galimi pokyčiai: simpatija gali peraugti į aistrą, draugystė - į antipatiją. Jei esat azartiškas lošėjas, šiandien jokiu būdu neloškite. Dėl didelių emocinių išgyvenimų naktį gali kankinti nemiga.

Vandenis

Nepriiminėkite sprendimų vienas, pasitarkite su partneriu, ypač jei kalba eis apie pinigus. Nepasirašinėkite jokių dokumentų, pirma jų atidžiai neišstudijavęs.

Žuvys

Pats laikas daug ką išsiaiškinti ir sudėti į vietas, ypač jei kalba eina apie asmeninius santykius, jausmus ar panašius abstrakčius ir subjektyvius dalykus. Atidžiai ir geranoriškai klausykitės, nevenkite kalbėti ir pats.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Neutrali diena. Šiandien verta tiesiog pratęsti anksčiau pradėtus darbus. Palankus metas meditavimui, sveikatos ir dvasingumo stiprinimui, vedyboms ar vaikų pradėjimui.