Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Jei prabudote nekaip nusiteikęs, tramdykite irzlumą, nes rytą gali sugadinti netikėti pykčiai, barniai. Diena palanki tik tiems, kurie aiškiai suvokia, ko nori ir turi konkrečių veiksmų planą.

Jautis

Šiandien pasistenkite aklai nepasitikėti žmonėmis, ypač tais, kurie labai stengiasi, kad jais patikėtumėte... Jus gali bandyti įtraukti į neaiškų projektą ar siūlyti įsigyti nereikalingų ir nevertingų daiktų. Rytoj galite apsižiūrėti skaudžiai apgautas.

Dvyniai

Šiandien galvokite, ką šnekate, nesivelkite į intrigas, nesikiškite į jūsų neliečiančius reikalus. Dėmesingai tvarkykite dokumentus, sutarčių geriau nepasirašinėkite. Pasistenkite nesureikšminti žodžių ar smulkių įžeidimų.

Vėžys

Dieną vėžiams sunkiai seksis susikaupti, tad pasistenkite neužsikrauti sau sunkių darbų. Nepamirškite, kad šią dieną lengvai galite padaryti klaidų. Nepataikaukite savo silpnybėms, ir be reikalo neišlaidaukite.

Liūtas

Nepalanki diena pradėti statybas, keltis į naują būstą, pirkti nekilnojamąjį turtą ar steigti įmonę. Svarbių susitikimų taip pat neskirkite. Vakare greičiausiai būsite dirglus, kamuos nerimas.

Mergelė

Jei pasijusite įspeistas į kampą, nepanikuokite, nepulkite įrodinėti savo teisybės. Šiandien patartina vengti ginčų, diskusijų, kuo mažiau bendrauti su kitais. Dvasinę pusiausvyrą padėtų atgauti mėgiama knyga ar pasivaikščiojimas gamtoje.

Svarstyklės

Įsiklausykite į intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia ir kam norite skirti daugiausiai pastangų. Greitai jums atsivers naujų galimybių, tad susitelkite ir kaupkite jėgas.

Skorpionas

Jei šiandien sulauksite, kritikos, nepulkite įrodinėti savo teisumo - laikas parodys, kas teisus, o greičiausiai klystate jūs pats. Pasistenkite, kad įtampa darbe netrukdytų džiaugtis asmenine laime. Vakare pasilepinkite sočia, skania vakariene.

Šaulys

Liūtų šiandien laukia svarbus ir atsakingas pokalbis. Iš pat pradžių aiškiai apibrėžkite savo poziciją. Jei būsite tikslus ir reiklus, sėkmė ateis pati. Vakare atsipalaiduokite ir pasidžiaukite užtarnautu poilsiu.

Ožiaragis

Neskolinkite pinigų nepatikimam žmogui, nes greičiausiai jų neatgautumėte, tačiau gerai pažįstamam, ypač artimam žmogui neužtrenkite durų prieš akis Jei sušlubuos sveikata, nedelsdamas kreipkitės į gydytoją.

Vandenis

Pasistenkite dieną susiplanuoti taip, kad nereikėtų kažkur skubėti, dirbti dviejų darbų iš karto. Patartina rasti bent valandėlę veiklai, kuri padeda jums nusiraminti ir atsipalaiduoti.

Žuvys

Greičiausiai laukia nemalonūs pokyčiai darbe. Saugokite gerą vardą, siekite profesionalumo. Vakare ramiai permąstykite savo vertybes, tikslus. Rytoj įtampa atslūgs, galėsite lengviau atsikvėpti, atgausite ramybę.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena, tinkama „žemiškiems“ darbams – būsto pirkimui ar remontui, sodininkystei. Vertėtų kontroliuoti savo jausmus, ugdyti savo dvasingumą, daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui.