Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Jūsų aplinkoje augs įtampa ir jus sups negatyvi energija, bus sunku suvokti, kaip tai galėtumėte pakeisti. Pasistenkite apie tai negalvoti ir leiskite problemoms spręstis pačioms. Sprendimas atsiras netrukus.

Jautis

Šiandien kaip niekad lengva bus rasti draugų - daugumai priimtinos jūsų vertybės, o jus supa teigiama energija. Tad nesėdėkite užsidaręs, o eikite tyrinėti pasaulio. Suplanuokite susitikimų su draugais.

Dvyniai

Nederėtų rodyti abejonių tuo, ką šiandien darote. Net jei tų abejonių ir turite. Parodykite, kad esate pasitikintis savimi, mat žmonės iš jūsų to laukia ir tikisi. Nekeiskite savo nuomonės per dažnai, nes sudarysite nepatikimo asmens įspūdį.

Vėžys

Šiandien galite pabūti vienišiumi individualistu, kadangi komandinė, grupinė veikla nepatartina. Stenkitės apgalvoti sprendimus, nes paskubėję galite kaip reikiant pasigailėti. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą.

Liūtas

Ne visi tokie kūrybingi kaip jūs, tad saugokitės žmonių, vagiančių idėjas. Kai kurie neturi skrupulų ir sąžinės ir kitų idėjas gali pristatyti kaip savąsias. Laikykite liežuvį už dantų ir nesigirkite kitiems, ką naujo sugalvojote.

Mergelė

Suintensyvės santykiai, kuriuos kuriate su nauju draugu ar drauge. Kai kam pasirodys, jog tampate dvyniais. Stenkitės neprarasti savo tapatybės ir todėl šiek tiek atsitraukite, duokite vienas kitam erdvės. Priminkite sau (ir kitam asmeniui), jog esate atskiras asmuo.

Svarstyklės

Apsižvalgykite aplink - jus supa nuostabūs draugai, kuriuos kartais pamirštate. Labiau vertinkite draugystės jėgą. Nesipykite ne tiktai su draugais, bet ir su mylimaisiais. Diena palanki gilintis į įvairias paslaptis, ieškoti atsakymų į klausimus, kurie neduoda ramybės.

Skorpionas

Šiandien norėsis pabūti išdykusiam, tad leiskite sau pajuokauti, tik žiūrėkit, kad neįžeistumėte niekieno jausmų. Taip paįvairinsite dieną sau ir kitiems. Tik neužsiimkite azartiniais lošimais ar kitokiais žaidimais, susijusiais su pinigais.

Šaulys

Gali būti taip, kad norai viršys galimybes - ne laikas užsiplėšti daugiau veiklos, nei pajėgiate. Kol kas atsisakykite bet kokių pretenzijų tiek darbe, tiek namie. Ir likite taupesni. Mažiau vilčių dėkite į pažadus ar pasiūlymus.

Ožiaragis

Tai įtempta diena, kai nervinsitės dėl visko, ko neturite ir turite, ko nepasiekėte ir pasiekėte. Pakaks intriguojančių idėjų, kaip rasti išeitį iš aklavietės - tik ne laikas jomis dalytis, jas įgyvendinti. Didelė traumų tikimybė.

Vandenis

Nors taip tikitės pagalbos iš šalies, tačiau aplinkiniai vargu ar norės jus išgirsti, tad venkite kristi į akis, nesivelkite į ginčus, tiesa, likite pagarbūs, nuoširdūs. Venkite įsipareigoti, ir ne tiktai šiandien, bet ir artimiausiu metu.

Žuvys

Šiandien nesinervinkite, siekite išlaikyti savitvardą, likti diplomatiški, tolerantiški. Nors diena ir rami, tačiau galimi nuostoliai, netektys, nusivylimai. Nesiimkite nieko kategoriškai spręsti, laukite. Būkite atidūs sutuoktiniui, pakantūs kitų nuomonei.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.