Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Nepulkite stačia galva į naujus projektus, nesižavėkite naujais pasiūlymais - geriau pasigilinkite į problemas, paieškoti užsislėpusių klaidų. Kol neišsiaiškinsite, kas anksčiau blogai padaryta, vargu ar reikalai sparčiau pajudės.

Jautis

Šiandien netinginiaukite - judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo - šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių. Galima pradėti svarbius darbus, pasirašyti sutartis, puikiai seksis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo.

Dvyniai

Diena palanki tolimoms kelionėms, varžyboms, darbo keitimui, paskaitų skaitymui. Nederėtų meluoti artimiesiems. Jei turite drąsos, ryžto, tuomet lydės sėkmė. Nemažai nuveiksite, jei dirbsite kartu su komanda.

Vėžys

Pasitikėkite savimi, tokiu būdu atkreipsite įtakingų asmenų dėmesį. Darbe ar laisvalaikio metu jūsų naujos idėjos greičiausiai atneš sėkmę. Tai gera diena išvykoms, susitikimams su seniai matytais žmonėmis.

Liūtas

Vargu ar pavyks viską apskaičiuoti taip, kad užbėgtumėte įvykiams už akių, tad geriau nesiimti svarbių reikalų tvarkymo, neišgyventi dėl sutuoktinio dėmesio stokos.

Mergelė

Šiandien turėtų atsiverti puikios komercinės galimybės. Geras draugas jums turėtų pranešti naujieną, kuri gali nuliūdinti, tačiau nepykinti ant jo ar jos. Jausitės pakankamai emocionaliai, tad valdykitės.

Svarstyklės

Būsite itin darbingi ir nemažai spėsite. Jei patyrinėsite jums neaiškų, nežinomą dalyką, galite atkapstyti vertingos informacijos ar sužinoti kažkokią paslaptį. Tai gali būti sudėtinga, tačiau naudinga ateityje. Laukia susitikimai su svarbiais žmonėmis.

Skorpionas

Sėkminga diena, kai svajonės virsta tikrove: reikalai darbe pakrypsta gera linkme, džiugina vaikai, gerėja santykiai su pora. Būkite apdairesni: atsargiau prie vairo, pasisaugokite vagių, sukčių.

Šaulys

Jausitės kupinas emocijų, sprogdinančių iš vidaus - norėsis juoktis, dainuoti, bendrauti. Sudėtinga gali būti su aplinkiniais, kadangi jie reikalaus dėmesio, kurio skirti nenorėsite. Nieko svarbaus neplanuokite - tai atsipalaidavimo, poilsio diena.

Ožiaragis

Puikiai žinote, ko norite, tad erzins ir trukdys jums kelyje pasitaikančios kliūtys ar žmonės. Dėl kantrybės trūkumo ar valios stokos galimos klaidos, nesusipratimai. Būsite energingas, tad galėsite nemažai nuveikti - nepamirškite vakare atsipalaiduoti.

Vandenis

Metas bus aktyvus, laukia kelionė ar netikėtas nuotykis. Norėdami pasinaudoti jūsų laukiančiomis galimybėmis, privalote aiškiau komunikuoti ir išsakyti aplinkiniams savo poreikius bei lūkesčius. Nevenkite atsiliepti telefonu ar atsakyti laiškų, mat šiandien tai gali būti svarbu.

Žuvys

Šiandien ramybės gali neduoti su mokesčiais ar teisiniais reikalais susiję klausimai. Jei mąstysite kūrybiškai - turėtumėte išspręsti situaciją. Jei pritrūktų žinių ar kvalifikacijos, tuomet kreipkitės pagalbos į profesionalus.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai labai intensyvus, aktyvus laikas. Palankus vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos gali greitai užbaigti.