Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Tie žmonės, kurie jums aiškina, jog jūs esate savanaudis - greičiausiai patys elgiasi savanaudiškai. Juk žinote, kad padarėte pakankamai daug! Jus supa tie, kurie nuolat bando paaiškinti, kaip jums gyventi ir elgtis. Stenkitės nuo jų atsiriboti.

Jautis

Ar tik neaptingote ir nenustojote domėtis naujais ir įdomiais dalykais? Gali atrodyti, kad išbandyti kažką naujo - sunkus darbas, juk tai, kas išbandyta yra taip paprasta ir saugu. Tačiau gyvenimas nustoja savo žavesio, jei nededate pastangų.

Dvyniai

Šiandien galite netyčia papulti į dviejų žmonių konfliktą, tad turėtų būti smagu! Stenkitės nesikišti, kadangi galite likti kaltas. Diena nėra palanki naujiems darbams pradėti, taip pat siūloma mažiau bendrauti.

Vėžys

Nebijokite atsiremti į žmones, kurie jums siūlo savo pagalbą. Meskite visas savo abejones per langą! Jie bus labai laimingi, galėdami jums padėti. Vakare galite nueiti į teatrą, praleisti gražias akimirkas su artimaisiais.

Liūtas

Bandykite susitaikyti su visomis keistenybėmis, su kuriomis susidursite. Nepasiduokite provokacijoms, mėginimui šantažuoti - gailėsitės, jei silpnumo akimirką pasiduosite spaudimui ir priimsite kompromisą.

Mergelė

Šiandien pasistenkite atsiriboti, likti nepriklausomi nuo svetimų įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius - pabloginsite reikalą.

Svarstyklės

Tai gana kritiška diena, kadangi iš jūsų gali būti daug pareikalauta. Tačiau ne laikas aiškintis santykius su vadovybe ar tėvais. Apgaulingas laikas - maža klaida bendraujant su vadovybe gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių.

Skorpionas

Kritinis laikas - patys sau galite tapti priešais. Netinka priimti svarbių sprendimų - tai iliuzijų metas. Būkite itin atsargūs su užsienio partneriais - jie gali apgauti. Ne laikas ginčyti su sutuoktiniu bei priekaištauti.

Šaulys

Stenkitės nepasiduoti emocijoms, kadangi nesusivaldęs galite žengti kvailą žingsnį. Likite šalto proto esant bet kokiai situacijai. Nevartokite alkoholinių gėrimų, venkite girtų žmonių. Būkite itin apdairūs prie vairo.

Ožiaragis

Likite santūrūs: saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės jums ir aplinkiniams blaiviau pažvelgti į situaciją. Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi, taip pat neaptarinėkite neištikimybės ir šeimos biudžeto. Būkite apdairesni ir su dalykiniais partneriais.

Vandenis

Šiandien būkite kantrus, kadangi gali nutikti daug kvailų ir nereikalingų dalykų. Taip pat nepakenks atidumas, jei teks užsiimti atsakingu darbu - galite padaryti rimtų klaidų dėl neapdairumo. Labiau pasaugokite sveikatą.

Žuvys

Pirmoji dienos pusė bus nebloga, tačiau vėliau vargu ar sugebėsite tinkamai įvertinti situaciją - optimizmas suklaidins bei pakenks. Būkite atokiau nuo vagių bei melagių. Stenkitės nekonfliktuoti su savo vaikais - taip galite juos pastūmėti negeriems žingsniams.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena, tinkama „žemiškiems“ darbams – būsto pirkimui ar remontui, sodininkystei. Vertėtų kontroliuoti savo jausmus, ugdyti savo dvasingumą, daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui.