Horoskopai

2019 metų horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Asmeninės galimybės Avinui: Geriausias laikas asmeninėms veikloms yra pirmi keturi šių metų mėnesiai. Avinų ženkle bus dvi jaunatys: kovo 21 d. ir balandžio 19 d. Šiuo laikotarpiu jūsų gyvenime gali įvykti dvi skirtingos naujos pradžios. Galite pakeisti gyvenamąją vietą, pradėti naują karjerą, pradėti savęs kaip asmenybės paieškas su dar daugiau entuziazmo ir veržlumo nei turėjote prieš tai.


Asmeniniai apribojimai Avinui: Taip, kaip ir praėjusių metų birželį į jūsų namus ir šeimyninį gyvenimą įžengė papildomos atsakomybės, jos tęsis ir šiemet. Dalis šios naštos dings kovo pradžioje, nes būsite prie jos prisitaikę ar užbaigę reikiamus darbus. Įrangą aplink jūsų namus gali prireikti modernizuoti balandį ir gegužę, dėl jos galite patirti bendravimo sunkumų.


Finansai: Jūsų didžiausios išlaidos yra įsipareigojimai šeimai ir namų ūkiui. Galbūt įsigijote žemės ar nekilnojamojo turto ir dabar patiriate papildomas mėnesines išlaidas. Laimei, jeigu sunkiai dirbsite ir planuosite savo investicijas, vasarį ir kovo pradžioje galite išsimokėti. Nuo rugsėjo partnerystės ir sąjungos gali atnešti finansinės naudos.


Meilė: Metų pradžioje vyraus asmeniniai interesai, tačiau nuo rugpjūčio pagerės širdies reikalai. Rugsėjo paskutinę savaitę 4 planetos įžengs į jūsų santykių sektorių Svarstyklių ženkle, iš kurių viena planeta yra Jupiteris. Nuo to laiko galite tikėtis smarkiai išaugusio dėmesio iš kitų žmonių. Jeigu ieškote partnerio, ieškokite jo kelionėse arba kitose vietose, nutolusiose nuo jūsų gyvenamosios vietos. Kelios dienos prieš Saulės užtemimą spalio 14 d. turės jums ypatingą prasmę.


Karjera: Karjera dabar turi aukštesnį reikšmingumą ir jūs norėsite įdėti pastangų nuo pat metų pradžios, kai kurie galbūt pradės naują darbą. Jeigu pokyčių šioje srityje nebus, tikėtina, kad balandžio pabaigoje ir gegužę galite grįžti į seną darbą arba nuspręsti vis tiek iš jo išeiti.


Sveikata: Kovas ir liepa gali išbandyti jūsų sveikatą, ypatingai mitybą. Taip pat balandžio pabaigoje ir gegužės pradžioje galite patirti netikėtų nelaimingų atsitikimų, todėl atminkite, kad greitis ir skuboti sprendimai šiuo laikotarpiu gali baigtis susižalojimais.
 

Jautis

Asmeninės galimybės Jaučiui: Kad pasiektumėte savo šių metų tikslus, bus geriau, jei dirbsite vieningoje grupėje. Paruošiamoji fazė bus prieš birželį, iki to laiko galite gauti naudos, jei užbaigsite ankstesnes studijas ar patobulinsite savo įgūdžius. Gegužę ir birželį vilios nauja sritis. Vieningas darbas nuo vasario pradžios iki birželio pradžios atneš jums naudos.


Asmeniniai apribojimai Jaučiui: Atsiras dėl jūsų natūralių troškimų, nes panašu, kad turėsite gerai apgalvoti savo biudžetą pirmuosius 5-6 šių metų mėnesius. Laikotarpį nuo kovo 5 d. iki balandžio 3 d. bus svarbu leisti protingai arba susidaryti savo tikslus. Nuo gegužės vidurio iki birželio pabaigos gali būti tikrinami jūsų resursai, todėl šiuo laikotarpiu būkite atsargūs su finansiniais sprendimais.


Finansai: Venera yra ne tik jūsų valdanti planeta, šiemet ji pradės eiti per dvejus metus atliekamą grįžimo fazę. Ji išliks jūsų finansiniame sektoriuje nuo balandžio pradžios iki rugpjūčio pradžios, o pereis į grįžimo fazę gegužės 17 d., pirmadienį. Ši diena ypatingai pažymėta jūsų finansinio statuso pasikeitimams. Derybos tęsis, iki kol bus pasirašyta svarbi sutartis ar atliktas sprendimas birželio pabaigoje. Laikotarpis nuo lapkričio pabaigos iki gruodžio pagerins jūsų 2019 metų pabaigą.


Meilė: Tai aiški sritis jūsų tobulėjimui, ypatingai tokiems santykiams, kur susijungia skirtingų šalių ar tautybių žmonės. Šioje srityje matomas augimas, aukščiausias taškas bus rugpjūtį ir rugsėjį. Gegužę gali įvykti pasikeitimų.


Karjera: Metų pradžioje gali įvykti pasikeitimas profesijoje, bet tik tuo atveju, jeigu gimėte tada, kai Saulė įžengė į Jaučio ženklą. Laikotarpis nuo vasario 3 d. iki kovo 21 d. skirtas atlikti daugiau veiksmo savo darbe, padarysite puikų progresą. Daugiau įvairovės į šią sritį gali būti birželį/liepą.


Sveikata: Gimusiems gegužės 3-7 dienomis reiktų atidžiai stebėti savo alkoholio ar vaistų vartojimą šiais metais. Ši grupė gali nebūti atspari infekcijoms dėl nusilpusios imuninės sistemos. Cukrus ir saldūs produktai gali būti problema visiems, gimusiems po Jaučio ženklu, tačiau balandžio – birželio mėnesiais galite pakeisti savo mitybą, pasirinkti dietą, kuri jums padės.
 

Dvyniai

Asmeninės galimybės Dvyniams: Venera liks jūsų ženkle nuo balandžio 4 d. iki rugpjūčio 7 d., tad šis laikotarpis bus toks, kai jums bus prieinamos įvairios galimybės. Venera valdo pinigus, meilę, santykius ir taip pat tai, ką labiausiai vertinate, o kadangi visa tai yra svarbios gyvenimo dalys, jas visą šį laiką bus galima gerinti.


Asmeniniai apribojimai Dvyniams: Venera grįš atgal nuo gegužės 17 d. iki birželio 30 d. Tai gali nebūti didelis finansinis apribojimas, tačiau tai priklausys nuo to, ką išleisite nuo balandžio 4 d. iki gegužės 16 d. – turint per daug įsipareigojimų šiuo laikotarpiu jums gali prireikti priimti sprendimą.


Finansai: Vėlgi, kai kurie jūsų priimti sprendimai nuo balandžio iki birželio nuspręs, ar gyvensite savo biudžeto ribose, ar jį viršysite.Skolas reiktų peržiūrėti Veneros grįžimo fazėje. Bendri finansiniai reikalai gali suteikti pagerėjimą, tačiau ne iki šių metų pačios pabaigos. 

Meilė: Venera vėl rodo savo galią, todėl asmeniniuose ir meilės santykiuose gali įvykti pasikeitimų gegužę ir birželį. Šiuo laikotarpiu jūs taip pat galite sutikti daug svarbių žmonių, su kuriais lengvai rasite bendrą kalbą.


Karjera: Venera gali čia būti įtraukta, jeigu norite didesnio atlyginimo, bet jo negaunate. Pasikeitimas gali įvykti gegužę ir birželį. Gimę gegužės 21-28 d. gali nuspręsti įžengti į visiškai naują sritį nuo gegužės pabaigos. Birželio 1-7 d. gimę tinkamiausi ieškoti darbo kūrybinėse ar meninėse srityse.


Sveikata: Gerklė gali būti silpna sritis tiems dvyniams, kurie gimė birželį (o tai yra dauguma jūsų). Atkreipkite dėmesį į tikrų jausmų išreiškimo stoką, todėl stebėkite, kaip išreiškiate savo jausmus kitiems žmonėms, kol Venera yra jūsų ženkle. Tiems, kurie kenčia dėl kvėpavimo ar bronchinių problemų, laikotarpiu nuo rugpjūčio 10 d. iki rugsėjo 2 d. gali reikėti ieškoti gydymo.
 

Vėžys

Asmeninės galimybės Vėžiui: Šiais 2019-aisiais daug sau padėsite susitaikydami su savo įsipareigojimais ir atsiduodami ilgalaikiam projektui ar tikslui. Sprendimas, priimtas nuo sausio 15 d. iki vasario 2 d., gali sukelti daug asmeninių sprendimų, kurie turės įtakos likusiems metams. Dauguma gimusių liepos 3-20 d. bus dėmesio centre.


Asmeniniai apribojimai Vėžiui: Nesitaikstykite su žmonėmis, kurie jums kenkia ar bereikalingai abejoja jūsų vaidmenimi gyvenime. Abejojimas jūsų gebėjimais ir kaltės radimas jūsų pastangomis neteiks jums jokios naudos, tad būkite budrūs kovo-balandžio mėnesį, nes tai gali sustiprėti.


Finansai: Saturnas jūsų ženkle gali reikalauti jūsų gyventi su apribotu biudžetu, nes arba išaugo jūsų įsipareigojimai, kurie mažina jūsų finansus, arba jūs investuojate pinigus, kurie daug metų negrąžins didesnio pelno. Tačiau jūsų įsipareigojimai gali būti aukšti, ypatingai nekilnojamojo turto ir namų ūkio biudžete.


Meilė: Daug senų draugysčių jūsų gyvenime gali baigtis šiemet, nuo gegužės iki liepos yra sėkmingas metas bet kokiems pokyčiams šioje srityje. Jūs galite savo noru nutraukti ryšius su žmonėmis pamatęs, kad kai kurie žmonės nėra jums geri, ir kad turite judėti pirmyn. Rugpjūtis ir rugsėjis yra metas daugybei dvasią pakeliančių susitikimų, kurie bus skirti tobulėjimui ir gal net galimybei į jūsų gyvenimą įžengti meilei.


Karjera: Šioje srityje yra daugiausiai įtakos, kai kurie iš jūsų žengia didelius žingsnius savo karjeros kelyje. Kai kurie užims aukštesnę poziciją arba gaus pasiūlymą kovą arba rugpjūtį. Po atidžių apmąstymų kai kas gali nuspręsti, kad jų dabartinis darbas neduoda jiems to, ko jie nori, ir jiems reikia pokyčių – tai taip pat tikėtina kovą ir birželį.


Sveikata: Saturnas tikrina jūsų kūno struktūrą ir praeities elgesį, kol jis tebėra jūsų ženkle. Jeigu netikėtai iškilo sveikatos problemų, jos greičiausiai vystėsi jau kurį laiką arba yra susijusios su ankstesnėmis sveikatos problemomis jūsų gyvenime, kurias galima valdyti veiksmingiau. Spalį ir lapkritį gali įvykti disbalansas, todėl reiktų prižiūrėti mitybą. 2019-aisiais kai kurie maisto produktai turi būti išbraukti iš jūsų mitybos.
 

Liūtas

Asmeninės galimybės Liūtui: Jūsų asmeninis veržlumo laikotarpis prasidės birželio pabaigoje ir tęsis iki spalio pradžios. Turite daugiau energijos ir entuziazmo gyvenimui apskritai ir galite praplėsti savo matymo lauką. Gimę rugpjūčio 11-17 d. yra didelėje augimo fazėje, todėl nuo rugpjūčio pabaigos galite pasiekti savo tikslą. 2019-aisiais yra pora laikotarpių, kai prastas planavimas gali sukelti jums rūpesčių. Laikotarpiai nuo balandžio vidurio iki pabaigos ir nuo rugpjūčio 26 iki rugsėjo 10 gali sutapti su būtinais perplanavimo laikotarpiais.


Finansai: Turite galimybę padidinti savo asmeninių pinigų srautą šiemet jūsų dirbamame darbe. Rugsėjis ir spalis yra geriausi mėnesiai, tad nuo šio laiko darbas partnerystėje taip pat pagerins šią sritį.


Meilė: Didžioji dalis sausio ir vasaris bus susijęs su kitais žmonėmis ir jų daroma įtaką jūsų asmeniniame gyvenime. Tai tinkamas metas sudaryti naujus ryšius, prisijungti prie klubų ar tapti naujos komandos dalimi. Gimę rugpjūčio 1-9 d. turės būti įžvalgūs susitikdami su naujais žmonėmis, nes tarp jų gali egzistuoti abejonės ar paslaptingumas.


Karjera: Nėra priežasties dideliems pokyčiams jūsų darbe, bet būdą, kaip dirbate, šiais metais reikės patobulinti. Gegužę gali įvykti pasikeitimų, labai tikėtina, kad tai bus susiję su kelionėmis ar buvimu užsienyje. Paskutiniai 6 mėnesiai bus geresni nei pirmieji.


Sveikata: Tai priklauso, ar jūsų gimimo žvaigždėlapyje yra planetų Vėžio ženkle, ir jeigu yra, gegužę ir liepą gali reikėti pasirūpinti virškinimo arba mitybos reikalais. Gimę rugpjūčio 1-9 d. gali būti neatsparūs infekcijoms. Tų žmonių, kurių planetos yra Mergelės ženkle, rugpjūčio viduryje – rugsėjo pradžioje gali pastebėti, jog jų bronchų sritis gali būti nusilpusi.
 

Mergelė

Asmeninės galimybės Mergelei: Tikėjimas savimi ir gyvenimo nuostatų tobulinimas – štai čia egzistuoja jūsų geriausios galimybės. Jupiteris pasiliks jūsų ženkle iki rugsėjo pabaigos ir atneš jums naudą, jei norite judėti pirmyn savo gyvenime. Jus taip pat gali lydėti papildoma sėkmė metų viduryje.


Asmeniniai apribojimai Mergelei: Leiskite naujiems žmonėms ateiti į jūsų gyvenimą nejaučiant grėsmės ir išmokite pastovėti už save. Jūs neturite jokių priežasčių leistis menkinami kitų žmonių, nes būsite pagirtinas narys bet kurioje komandoje, prie kurios prisijungsite 2019-aisiais.


Finansai: Šiais metais galite judėti pirmyn asmeninių pastangų dėka ir dėl sėkmės bendrose partnerystėse. Taip pat galite sudaryti naują finansinę partnerystę ir derybas balandžio pradžioje. Būkite budrūs dėl per didelių įsipareigojimų, atidžiai viską perskaitykite prieš pasirašydami sutartis rugpjūtį.


Meilė: Jūsų santykių sektoriumi juda siurprizų ir netikėtų įvykių bei situacijų planeta. Ji čia įneš pasikeitimų. Jaučiate didesnį potraukį žmonėms, kurie yra skirtingi, todėl išaugs naujų draugysčių ir įsitraukimo į grupes skaičius. Dauguma užmegs naujus romanus, o tų, kurie romanus pradėjo 2018-aisiais, santykiai pagreitės nuo gegužės. Jeigu ieškote partnerio, ieškokite jo kelionėse arba kitose vietose, nutolusiose nuo jūsų gyvenamosios vietos. Kelios dienos prieš Saulės užtemimą spalio 14 d. turės jums ypatingą prasmę.

Karjera: Dauguma šiais metais dirbs dviejuose darbuose, ypatingai laikotarpiu nuo balandžio iki rugpjūčio. Nuo rugpjūčio vidurio iki rugsėjo pabaigos būsite kupinas papildomo entuziazmo darbui ir šį laikotarpį būsite labiausiai užimtas. Finansinių atlygių galite sulaukti rugsėjį.


Sveikata: Jūs būsite sveikesni, kai Jupiteris bus jūsų ženkle, su viena sąlyga. Ši planeta mėgsta linksmybes, todėl užsiimant maloniais pomėgiais galimas svorio padidėjimas. Sveikuoliams tai bus metas pradėti tinkamesnius mitybos ir sveikatos režimus nuo gegužės.
 

Svarstyklės

Asmeninės galimybės Svarstyklėms: Iki rugsėjo, kai būsite savęs tobulinimo architektai, galite tikėtis pagalbos iš aplink nuo balandžio iki rugpjūčio. Visą šį laiką Venera liks savo Dvynių oro ženkle, leisdama jums lengviau išsireikšti. Kai Jupiteris įžengs į Svarstyklių ženklą rugsėjo 25 d. ir liks iki 2020 m. spalio, tai bus jūsų laikas asmeniniam progresui.


Asmeniniai apribojimai Svarstyklėms: Gegužės vidurys-birželio pabaiga gali būti metas, kai jums gali reikėti prižiūrėti savo išlaidas ir tai gali paveikti jūsų socialinį gyvenimą ir pramogas.


Finansai: Nėra nieko, kas rodytų dideles problemas šiais metais, tačiau būkite budrūs gegužės-birželio laikotarpio, kai turėtumėte elgtis protingai ir atsargiai su pinigais. Nuo rugsėjo pabaigos yra tikimybė išaugti jūsų pinigų srautui. Tai gali tęstis nuo to laiko ir gerėti iki gruodžio pabaigos.


Meilė: Sausį ir nuo balandžio vidurio iki gegužės vidurio galite jausti, kad kiti žmonės jus spaudžia. Pastebėsite, kad tai vyksta grupėse, iš kurių vasarį ir kovą gausite naudos. Venera Dvynių ženkle šiais metais yra pagrindinė žaidėja ir šiuo laikotarpiu žmonės ateis į jūsų gyvenimą iš kažkur kitur. Meilei tinkamiausias metas yra nuo spalio pabaigos iki lapkričio pabaigos.


Karjera: Tai didelė iššūkių sritis šiais metais, kai Saturnas judės šiuo jūsų horoskopo sektoriumi. Galite jausti, kad jūsų pasirinkimai yra apribojami tam tikrų gyvenimo aplinkybių, pavyzdžiui, kvalifikacijos trūkumo, jūsų amžiaus, ar net vietos, kurioje gyvenate.


Sveikata: Gegužė ir rugpjūtis yra du galimi mėnesiai sumažėjusiam energingumui. Būsite labiau linkęs kęsti sveikatos problemas, kai jūsų gyvenimas nebus subalansuotas, ir šie du mėnesiai turės tam įtakos.
 

Skorpionas

Asmeninės galimybės Skorpionui: Dviejų planetų, esančių kituose Vandens ženkluose, ir dviejų – Žemės ženkluose, dėka jūs turite gerą palaikymą daug kam, ką šiais metais norite pasiekti. Kai planetos tebebus Jaučio ženkle, laikotarpis nuo vasario iki birželio gali atnešti didžiausią produktyvumą šiais metais. Kalbant apie savo idėjas ar jausmą visiškai valdyti situaciją, turėtumėte palaukti laikotarpio nuo spalio iki gruodžio.

Asmeniniai apribojimai Skorpionui: Tai puikūs metai paleisti praeitį ir modernizuoti daugelį jūsų būdų tvarkyti dalykus. Kuo anksčiau šiais metais tai suprasite, tuo lengvesnis bus jūsų gyvenimas. Sukelsite tik nereikalingus konfliktus ginčydamasis dėl senų reikalų, kurių nebegalite pakeisti. Kovo mėnuo skirtas paleisti praeitį.


Finansai: Pagal tai, kaip tvarkotės su bendrais finansais, balandis ir gegužė gali parodyti, ar tai bus tobulėjimo sritis kitais metais. Jeigu investuosite pinigus šiuo laikotarpiu, maždaug balandžio 4-7 d. ir gegužės 1-13 d., tai nėra tinkamiausias metas didelėms finansinėms išlaidoms, jeigu jų galima išvengti. Geriausia dalis yra nuo rugsėjo iki metų pabaigos.


Meilė: Kai abu mėnulio užtemimai tebevyks Jaučio/Skorpiono ženkluose, maždaug gegužės 5 d. ir spalio 28 d., tai turės įtakos visiems jūsų asmeniniams ryšiams. Darbo kolegų pasikeitimas gali vykti vasarį ir nuo gegužės vidurio iki birželio pradžios. Jus gali paskatinti tie žmonės, kuriuos sutiksite nuo kovo iki balandžio pradžios.


Karjera: Keletas žmonių, su kuriais dirbate, gali pasikeisti vasarį, nes aplink jus susidarys nauja grupė žmonių. Naujo darbo galimybė pasirodys birželio pabaigoje ir tęsis iki spalio pradžios. Kai kuriems tai gali būti tik įsitraukimas į ypatingą projektą ar naujo įgūdžio išmokimas.
Vykdykite savo įsipareigojimus nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo pradžios, kitaip gali būti paveikta jūsų reputacija.


Sveikata: Balandį galite turėti su bronchais ar krūtine susijusių nusiskundimų. Šiais metais nėra jokių didelių iššūkių, tačiau daug planetų dabar yra taip vadinamuose socialiniuose jūsų horoskopo sektoriuose, skatindamos pernelyg didelį mėgavimąsi. Tai nelabai padės tiems, kurie stengiasi numesti svorio – jums padės tik jūsų valios galia.
 

Šaulys

Venera taip pat liks jūsų santykių ženkle nuo balandžio iki rugpjūčio. Krypties pasikeitimus ankstesniems planams gali įvykti lapkričio pabaigoje/gruodį.


Asmeninės galimybės Šauliui: Iki gegužės galite jausti, kad jūsų prigimtinė sėkmė jus apleido ir gyvenime nejudate pirmyn. Galbūt jums ir nereikia judėti pirmyn, ir kuo greičiau tai suvoksite, tuo lengvesnė bus pirmoji metų pusė. Suderintas sveikatos ar fizinės būklės režimas yra ta sritis, iš kurios galite gauti naudos. Tačiau nuo gegužės jūsų gyvenimas pradės judėti pirmyn dėl ankstesnių apribojimų. Nuo rugsėjo pabaigos iki metų galo, jūsų optimizmas sugrįš ir gyvenimas atrodys žymiai geresnis.


Asmeniniai apribojimai Šauliui: Jei esate gimę lapkričio 22-29 d., jūsų gyvenime greičiausiai įvyks staigus pasikeitimas tokia kryptimi, kurios negalėsite valdyti. Visi kiti šauliai nuo gegužės 17 d. iki birželio pabaigos gali jaustis suvaržyti tiek finansų, tiek santykių srityje – tai bus daugiausiai jus išbandantis laikotarpis.


Finansai: Venera taip pat čia vaidina svarbią dalį, nes ji valdo pinigus, kurie pereina per mūsų rankas. Šiais metais išaugs jūsų partnerysčių skaičius. Venerai judant į grįžimo fazę, gegužę ir birželį galite būti įtraukti į teisėtas derybas su galimybe nutraukti partnerystę ar kažkokiu būdu nutraukti skolą.


Meilė: Tai svarbi sritis šiais metais dėl prailginto Veneros pasilikimo. Ši planeta valdo santykius su kitais žmonėmis jūsų santykių Dvynio ženkle nuo balandžio iki rugpjūčio. Apskritai, santykiai gali būti augimo fazėje ir kai kurie gaus dovanas ar net atlygius nuo tų, ką jie sutiko. Toks laikas bus nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pradžios.

Karjera: Jūsų karjeros srityje Jupiteris yra iki rugsėjo pabaigos. Pirmieji 4 mėnesiai yra skirti įdiegti naują struktūrą, kai kurie gali suprasti, jog šiuo metu jie mokosi naujo įgūdžio. Nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos padarysite progresą. Pasikeitimas darbe gali įvykti rugpjūčio/rugsėjo mėnesį tiems, kas gimė po šiuo ženklu.


Sveikata: Prižiūrėkite savo kūno dalis – dubens sritį ir šlaunis, ypač, jei sportuojate: galite pertempti ar net sužaloti šias sritis kovą arba birželį, jeigu užsiimsite fizine veikla savo malonumui. Kai kuriems gali prireikti korekcinės operacijos šioms kūno dalims. Taip pat galite skųstis virškinimo problemomis, be to, jums reikėtų sumažinti cukraus vartojimą.
 

Ožiaragis

Asmeninės galimybės Ožiaragiui: Apskritai dauguma planetų šiais metais yra papildomais kampais išsidėstę į jūsų saulės ženklą, ir greičiausiai pastebėsite, kad tai jums atveria daug ryšių. Galite daugiau keliauti ir tai darydami susipažinkite su tais žmonėmis, kurie taip pat ieško savęs pažinimo. Galite padaryti svarbų įsipareigojimą sausį, kas nustatys tikslą šiems metams. Nuo liepos iki rugsėjo yra geriausias laikas.


Asmeniniai apribojimai Ožiaragiui: Atsiras tokių žmonių šiais metais, kurie bandys pastoti jums kelią ir trukdys, mes jums iššūkį ar bus nusistatę prieš jūsų planus keliose srityse. Esantys valdančiosiose pozicijose, valstybės tarnautojai ir viršininkai kažkokiu būdu patenkins poreikius. Mokytojai taip pat pasirodys šioje grupėje ir nuo kovo jūs greičiausiai įžengsite į mokymosi laikotarpį arba prisiimsite daugiau atsakomybės.


Finansai: Gali kilti susirūpinimo laikotarpių bendruose finansiniuose reikaluose, ypač, kurie susiję su teisine sistema, kol jie bus užbaigti maždaug rugsėjį. Tiems, kas nori pasiskolinti pinigų, pamatys, kad jų pastangos yra blokuojamos ar trukdomos, todėl reikės nepasiduoti ir stengtis toliau. Nuo birželio 20 iki liepos 4 yra svarbus laikotarpis bendriems sprendimams, kurie susiję su finansais ar investicijomis, kuriomis jūs dalinatės.


Meilė: Saturnui esant jūsų santykių sektoriuje nuo 2018-ųjų birželio, jūs jau suprantate bet kokį iš kitų žmonių sklindantį spaudimą. Saturnas šioje pozicijoje išmėgina bet kurių santykių stiprumą, o kai kurie santykiai jau pasibaigė. Tačiau nėra padėties be išeities, nes tai gali atnešti tinkamesnius santykius nuo metų pradžios, kurie vystysis nuo kovo. Balandis ir spalis gali būti labiausiai išbandantys laikotarpiai, kaip gerai jūs sutariate su kitais žmonėmis. Rugpjūtis ir rugsėjo pradžia gali būti laikas įsivyrauti harmonijai visoje šioje srityje.


Karjera: Galimybės naujam darbui šioje srityje tikrai egzistuoja pradedant bet kada nuo sausio 6 d. iki vasario pradžios. Dauguma jūsų nuo šio laiko dirbsite pastoviai. Tie, kurie studijuoja ar praktikuojasi naujame darbe, nepamirškite, kad nuo rugsėjo pabaigos jūsų pastangos bus pastebėtos ir tai padės jums pagerinti jūsų poziciją. Kai kas gali persikelti į naują vietą, kas, kaip vėliau pasirodys, bus sėkmingas sprendimas.


Sveikata: Šiais metais galite būti susirūpinęs kito artimo žmogaus sveikata labiau nei savąja. Turėtumėte prižiūrėti, kokį maistą jūs, ir ypatingai jūsų artima šeima, valgote. Jeigu atsiranda problemų, greičiausiai jos susijusios su skrandžio negalavimais, pagrindinė galima to priežastis gali būti pieno ir riebaliniai produktai.
Gana dažnai bet kokia sveikatos problema šiais metais turės pradmenis iš anksčiau, ir gali būti ne nauja – tai bus geri metai ieškant alternatyvių sprendimo metodų.
 

Vandenis

Asmeninės galimybės Vandeniui: Neptūnas yra vienintelė didelė planeta, likusi jūsų ženkle, tad šie metai ypatingai paveiks gimusius vasario 1-7 d. Tie, kurie domisi meniniais, muzikiniais ar mistiniais pomėgiais, dabar galite pradėti siekti savo svajonių arba išplėsti savo žinias ar praktiką šiose srityse. Nuo sausio iki vasario pabaigos, kai visos asmeninės planetos judės per jūsų ženklą, bus laikas asmeniniams veiksmams.


Asmeniniai apribojimai Vandeniui: Realybės jausmo praradimas, pasitikėjimas sėkme ir dėmesio nekreipimas tvarkant finansines sutartis yra tos sritys, kurios šiais metais gali jums sukelti nereikalingą pyktį.


Finansai: Uranas, pasikeitimų ir inovatyvių veiksmų planeta, dabar įžengė į jūsų finansinį sektorių ir pasiliks 7 metams. Dauguma susidurs su besikeičiančiomis sąlygomis šioje srityje, o jų pelnas nebus pastovus. Gegužės viduryje gali būti reikšmingas metas kritiškai įvertinti šią sritį, ypatingai ten, kur patiriamos išlaidos.


Meilė: Šiais metais jūsų gyvenime gali atsirasti naujų žmonių, kurie bus kūrybiškesni. Prisijungdamas prie naujų grupių šių metų pradžioje įsigysite daugiau draugų. Laikotarpyje nuo birželio iki spalio pabaigos bus kritinis metas visų tipų partnerystėms ir santykiams, o geriausias laikotarpis bus liepą ir nuo rugsėjo vidurio iki spalio pradžios. Nuo rugpjūčio 26 d. iki rugsėjo 10 d. galite patirti sunkumų sutariant.

Karjera: Kai kurie iš jūsų šiais metais tapsite darbdaviu sau. Kitiems bus reikalinga rasti poziciją, kuri įtiktų jų naujiems poreikiams. Gegužė, laikotarpis nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo pradžios bei lapkričio vidurys yra metas, kai jūsų darbo srityje bus pasikeitimų.
Sveikata: Tai gali būti sritis, kuriai turėsite skirti daugiau priežiūros, nes galite jausti spaudimą savo fiziniame kūne. Galite taikstytis su šiuo suvaržymu nuo liepos iki rugsėjo, kai jums bus pasiūlytas sprendimas senai problemai. Tai tinkamas metų laikas ieškoti pagalbos pas sveikatos specialistus.
 

Žuvys

Asmeninės galimybės Žuvims: Šiais metais turite būti sąžiningi sau ir sekti unikalias idėjas, kurias turite, nes jei jūsų gyvenimas liks vietoje, imsitės maištingų veiksmų tik metų viduryje. Nuo sausio vidurio iki kovo vidurio jums padės daug planetų jūsų naujose gyvenimo srityse – jausitės palaikomi ir jausite, kad tai jūsų metas skatinti savo idėjas. Gimusiųjų vasario 19-27 d. gyvenimą labiausiai lems pasikeitimai šiais metais.


Asmeniniai apribojimai Žuvims: Iki gegužės galite jausti tam tikrus apribojimus įsipareigojimuose kitiems, nes šiose srityse yra daug pažadų bet jokių realių veiksmų. Galite išnaudoti šį laiką ilgalaikių studijų pabaigimui ar teisėtų reikalų užbaigimo tarp jūsų ir kitų.


Finansai: Ši sritis metų pradžioje rodo pagerėjimą, kai išaugs pasiūlymai ir galimybės. Galite jausti, kad kai kurios bendros partnerystės atima daugiau negu grąžina iki gegužės mėnesio, tačiau jūsų kantrybė atsipirks maždaug rugpjūtį ir rugsėjį, kai gausite atlygį iš šių žmonių. Liepos pabaiga iki rugsėjo pabaigos atvers laikotarpį bendriems reikalams ir teisėtiems klausimams.


Meilė: Tai greičiausiai bus įdomiausi metai jums sutikti naują meilę ar megzti naujas draugystes nei bet kuriais kitais metais. Pajusite, kad žmonės, turintys kultūrinių skirtumų, esantys iš kitos šalies ar gyvenantys dideliu atstumu suteiks daugiausiai naudos. Kai kurie seni santykiai gali tiesiog dingti iš jūsų gyvenimo metų viduryje, todėl turėsite judėti pirmyn. Spalis grąžins senus draugus ir simpatijas į jūsų gyvenimą.


Karjera: Ši sritis gali pasikeisti, nes norite būti savo nuosavu vadovu arba turėti daugiau laisvės šioje srityje. Kai kurie gali suprasti, kad jie jau nebedirba tokiu būdu, kokiu dirbo anksčiau, tačiau jie lieka dirbti toje pačioje kompanijoje, galbūt kaip laisvai samdomi kokios nors srities operatoriai. Kovą ir birželį galimos naujos galimybės.


Sveikata: Rugpjūtį ir rugsėjį galimos bronchinės problemos tiems, kas kenčia nuo sezoninių alerginių reakcijų. Pasistenkite per ilgai neužsibūti lauke pučiant vėjui. Šiuo laikotarpiu taip pat galite būti susirūpinę dėl tėvų ar partnerio dėl galimos operacijos ar gulėjimo ligoninėje.
 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Neutrali diena. Šiandien verta tiesiog pratęsti anksčiau pradėtus darbus. Palankus metas meditavimui, sveikatos ir dvasingumo stiprinimui, vedyboms ar vaikų pradėjimui.