Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę Avinams teks narplioti sudėtingus klausimus, tame tarpe ir turtinius. Aktyviai vyks dalykinis gyvenimas: jūsų laukia susitikimai, komandiruotės. Pirmoji savaitės pusė palanki įvairiems oficialiems renginiams. Situacija gali pasikeisti į savaitės pabaigą - galimos nemažos išlaidos, įtempti santykiai su vadovais ir kolegomis. Saugokite ramybę šeimose: galite pasirūpinti namų interjeru, aplinka.

Jautis

Šią savaitę rūpinsitės savo finansiniais klausimais - teks ne kartą juos svarstyti ir su partneriais, ir su artimaisiais. Visų problemų vienu metu neišspręsite. Būkite pasiruošę išlaidoms ir tinkamai vertinkite investicijų būtinybę. Santykiai šeimoje šiek tiek įtempti - tik savaitės pabaigoje pavyks normalizuoti padėtį ir laisvai pabendrauti su giminėmis ir brangiais jums žmonėmis. Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams.

Dvyniai

Ši savaitė suteiks puikią progą sėkmingam darbui ir senų planų įgyvendinimui. Pavyks patenkinti visas savo ambicijas. Jums labai pravers geranoriškumas ir mokėjimas išklausyti. Antroje savaitės pusėje galimi nesusipratimai su giminaičiais, ar senais pažįstamais. O nesusikalbėjimas kils dėl paprasčiausių buitinių dalykų...Užsiimkite konkrečiais darbais ir pamiršite nemalonias mintis.

Vėžys

Ši savaitė gana prieštaringa. Pažįstamų ratas didėja, bet pastebėsite, kad traukiate prie savęs gana įtartinus ir pasitikėjimo nekeliančius žmones. Būkite pasiruošę greitai įvykių kaitai, apsvarstykite visas naujas galimybes. Jums gerai seksis tvarkyti finansinius reikalus, nustebinsite savo įžvalgumu ir išmanymu. Paskutinėmis savaitės dienomis sustiprės domėjimasis priešingos lyties atstovais. Būkite atsargūs - naujos pažintys netaps ilgalaikėmis.

Liūtas

Šią savaitę galėsite džiaugtis svarbių darbų užbaigimu. Laikas tinkamas ir darbams, ir poilsiui - nemalonumai jus aplenks. Taikiai išsispręs konfliktai su konkurentais ir ilgam įsivyraus taika profesinėje srityje. Savaitės pabaigoje tikėkitės akivaizdžių rezultatų - svarbus susitikimas pakylės jus karjeros laipteliais. Kadangi būsite visa galva pasinėrę į darbus, mažai laiko skirsite kasdieniams rūpesčiams. Nors savaitgalį pasistenkite praleisti su artimaisiais.

Mergelė

Savarankiškai priimdami sprendimus išvengsite galimų klaidų. Jūsų autoritetas augs, nesusipratimai jau liko praeityje. Svarbūs pokalbiai ar susitikimai įvyks savaitės pabaigoje. Jums teks rinktis tarp kažko naujo ir jau gerai žinomo: išanalizavę visus "už" ir "prieš", nuspręsite teisingai. Antroje savaitės pusėje būkite pasiruošę darbui šeimoje - teks prisiimti atsakomybę už artimųjų poelgius. Jums pavyks iš esmės pagerinti situaciją ir viską sudėlioti į vietas.

Svarstyklės

Susitaikykite su tuo, kad ne visus norus galima įgyvendinti šia ir dabar. Šią savaitę neužsikraukite ant savo gležnų pečių didžiulių įsipareigojimų. Priimdami bet kokį naują pasiūlymą, gerai pagalvokite: išsiaiškinkite visa sąlygas ir galimas pasekmes. Šią savaitė spinduliuosite energija, jūsų nebus įmanoma nepastebėti. Atsirasite vadovų ar potencialių investuotojų akiratyje. Savaitės pabaigoje neįsivelkite į jokias avantiūras - finansinė padėtis nėra stabili. Šeimoje teks spręsti problemas, susijusias su vaikų ateitimi.

Skorpionas

Skorpionams pavyks rasti geriausią išeitį iš susidariusios padėties. Didelė sėkmė laukia tų, kurie užsiima komercine veikla. Ypatingai sėkmingi bus tie projektai, kuriuos galima įgyvendinti per labai trumpą laiką. Šiuose darbuose prireiks jūsų iniciatyvumo ir atkaklumo. Nepraleiskite progos pademonstruoti savo talentą ir kitas dalykines savybes. Savaitės pabaigoje jūsų laukia nemažai nuotykių, netikėtumų ir susitikimų.

Šaulys

Šauliai šią savaitę gali gauti dalykinių pasiūlymų, kai kurie netgi pradės galvoti apie darbo keitimą. Tam įtakos turės nekokie santykiai darbe - sunkokai seksis susikalbėti ne tik su kolegomis, bet ir su vadovais. Pasistenkite neišpūsti šių problemų - tiesiog jūs per jautriai į jas reaguojate. Padėtis nėra tokia prasta, kad nesugebėtumėte jos kontroliuoti. Pasitelkite savo valią ir palaukite palankesnio momento.

Ožiaragis

Ožiaragiai ir toliau spręs susikaupusias problemas, atidavinės skolas ir taisys klaidas. Viskas tekės įprasta vaga. Nemalonumų gali kilti tik dėl neteisingo svarbių dokumentų interpretavimo - nepraleiskite nė vienos smulkmenos. Galite nė nesistengti išvengti biurokratinių kliūčių - vis tiek nepavyks. Savaitės pabaigoje gali tekti susitikti su valstybinių institucijų atstovais. Neatidėliokite svarbių, nors ir nemalonių, reikalų - laiku juos sutvarkę, tik išvengsite problemų. Draugiškumas - geriausia apsauga.

Vandenis

Šią savaitę pasistenkite konstruktyviai išnaudoti savo jėgas. Draugų ir kolegų patarimai bus tikrai naudingi, o pagalba - laiku ir vietoj. Įvairiems susitarimams, ypač ilgalaikiams, sudaryti labiau tiks antroji savaitės pusė. Kitu laiku niekam nieko nežadėkite ir dėl nieko nesitarkite. Nemažai jėgų teks paaukoti buitiniams rūpesčiams, kadangi namiškiai bus linkę visą atsakomybę už tai, kas vyksta namuose, perduoti jums. Todėl savaitgalis žada būti intensyviu ir darbingu.

Žuvys

Šią savaitę gali pavykti rasti gerai apmokamą darbą, sėkmingai užbaigti pradėtas derybas. Menkų nesusipratimų gal ir iškils, bet jūs gausite tai, ko norėjote. Šis periodas itin sėkmingas visiems, kieno veikla susijusi su verslu ar prekyba. Jūsų finansinė padėtis stabili, todėl galite drąsiai investuoti ar pirkti. Kai kurių Žuvų laukia intriguojantys susitikimai su įdomiomis asmenybėmis. Jaudintis dėl asmeninių santykių neteks.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
VIPER
2015.07.22 16:07
liux
Gustavas
2015.10.19 14:40
Nesamone
sarka22
2016.02.07 17:58
auksciausio rusies kvailystes

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.