Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę būkite atsargesni su naujomis pažintimis. Neskubėkite patikėti paslapčių net artimiausiems žmonėms, mintis apie naujus planus taip pat pasilaikykite sau. Trečiadienį nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, pakantesni kitų klaidoms ir silpnybėms. Savaitgalį daug laimėsite, pasitelkę humorą.

Jautis

Nuo pat pirmadienio Jaučiai bus aktyvūs, impulsyvūs. Galite įžeisti ramesnio būdo žmogų. Nepatartina veržtis pro užrakintas duris, geriausia, ką galite padaryti - mandagiai pasibelsti. Savaitės vidury dirbkite darbus, kuriems įgyvendinti pakanka vien jūsų pastangų. Į savaitės pabaigą verčiau likite šešėlyje, kaupkite žinias. Venkite naujų pažinčių.

Dvyniai

Pasinaudokite palankiomis progomis stabilizuoti asmeninį gyvenimą, pataisyti santykius su parneriu. Teks pakovoti dėl asmeninių interesų, antraip galite netekti to, kas teisėtai jums priklauso. Į savaitės pabaigą sėkmė ims šypsotis, tad drąsiai eikite į pokalbius dėl darbo, dalyvaukite konkursuose. Savaitgalį derėtų ypatingai pasistengti dėl tėvų.

Vėžys

Savaitės pradžioje laukia gausybė rimtų ir skubių reikalų, tikrai turėtumėte užsiimti jais nedelsdamas. Galite sužinoti didelę svetimą paslaptį - šiukštu niekam jos neišplepėkite. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite asmeniniams reikalams - pastaruoju metu juos vis atidėliojote. Savaitgalį - aktyvus poilsis gryname ore.

Liūtas

Esate savarankiški, savim pasitikintys, tačiau visgi atkreipkite dėmesį į aplinkinių žodžius, patarimus. Savaitės vidury gali apsireikšti seniai matytas giminaitis ar draugas, iš kurio išgirsite pritrenkiamą naujieną. Penktadienį nesigirkite nenudirbtais darbais, nežadėkite to, ko greičiausiai negalėsite ištesėti. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite namams.

Mergelė

Itin sėkminga savaitė - triūsite išsijuosę, nestigs įkvėpimo, naujų minčių įdomių sumanymų. Netrūks naujų galimybių, kuriomis tiesiog būtina pasinaudoti. Meilės sityje taip pat sėkmingas, gražus laikas. Savaitgalį prisiminkite pareigas, ypač moralines artimiesiems.

Svarstyklės

Savaitės pradžioje gali būti sudėtinga įvykdyti kai kuriuos sumanymus, nekruopščiai parengti planai tikrai žlugs, tad imkitės priemonių, kad taip neatsitiktų. Nesistenkite būti pats geriausias - nebijokite priimti pagalbos ir pripažinti, kad jos jums reikia. Penktadienį verslininkams pavyks sėkmingai investuoti pinigus. Savaitgalį dauguma jūsų jausis emociškai išsekę, norėsis tiesiog ilsėtis namuose ir leisti laiką su artimaisiais.

Skorpionas

Šią savaitę pasiruoškite ne kartą kautis dėl savo nuomonės ar principų. Apskritai daug kam kliūsite, tiek kaip sąjungininkas, tiek kaip varžovas būsite ne itin patogus. Pasistenkite neeikvoti savo laiko paskaloms ar jų neigimui. Įsitraukdamas į žodines batalijas tik griausite savo autoritetą. Pasistenkite savo poziciją išreikšti veiksmais ir darbais. Antroje savaitės pusėje - netikėta ir labai vertinga draugų ar globėjų parama.

Šaulys

Pirmadienį atsibusite kupas gerų minčių bei noro imtis naujų projektų, išbandyti gyvenime ką naujo. Nepasiduokite dvejonėms, pasitikėkite savimi, ir jums tikrai pavyks. Juo labiau, kad aplinkinių palaikymo jums nestigs. Ketvirtadienį pasaugokite sveikatą - pajutę bent menkiausią negalavimą, kreipkitės į gydytoją. Savaitgalį gerai išsimiegokite, raskite laiko pasivaikščioti gamtoje.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje aplinkybės susiklostys ne visai palankiai. Nesikarščiuokite, bandykite padaryti viską, kas priklauso nuo jūsų ir laukite palankesnių vėjų. Antradienį nesureikšminkite barnio su sutuoktiniu, neatsitverkite vienas nuo kito tylos siena. Ketvirtadienis - sėkminga diena nekilnojamojo turto įsigijimui, verslo sandorių pasirašymui. Šeštadienį ir sekmadienį sulauksite seniai matytų svečių.

Vandenis

Pirmadienį nesigriebkite visų susikaupusių reikalų iš karto. Turėtumėte sklandžiai, gal net atsargiai įsijungti į darbo ritmą. Žvaigždės žada, kad antradienis ir trečiadienis Mergelėms bus itin sėkmingos dienos, jei tik jos nespės prisidaryti sau bėdų pirmadienį... Savaitgalį ruoškitės į svečius pas tėvus, gimines ar draugus.

Žuvys

Nenorėkite visko gauti iš karto - daugiau kantrybės, ir jums bus atlyginta už pastangas. Finansiniai reikalai taipogi neduos ramybės. Užuot karštligiškai ieškojęs greito sprendimo, apribokite savo išlaidas, atsipalaiduokite, ir tikrai rasite tegu ne greitą, tačiau protingą problemos sprendimą. Savaitgalį turėtumėt atgauti pusiausvyrą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
VIPER
2015.07.22 16:07
liux
Gustavas
2015.10.19 14:40
Nesamone
sarka22
2016.02.07 17:58
auksciausio rusies kvailystes

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.