Komentarai

Horoskopai

Ateinančios savaitės horoskopas

Avinas

Kuo didesnes dėsite pastangas, tuo blogesnius rezultatus galite gauti, todėl susimąstykite, ką darote ne taip, kaip reikėtų. Gali būti, kad veikla, kuria užsiimate pastaruoju metu jūsų nežavi, todėl patartina susimąstyti apie tikruosius savo siekius. Pabandykite surasti kitą smagų užsiėmimą, kuris vienu metu būtų ir darbas, ir malonumas. Sėkmingos dienos trečiadienis ir ketvirtadienis, šiuo metu galite aptikti turįs gabumų, kurie nebuvo išnaudojami.

Jautis

Savaitės pradžia labai tinkama bendravimui ir bendrai veiklai - galite dirbti komandoje, linksmintis su draugais ar keliauti su bendražygiais. Tačiau savaitės viduryje būtų gerai susikaupti ir imtis seniai atidėliotų darbų, nes para nėra guminė, todėl galite tiesiog nespėti įgyvendinti visų savo sumanymų. Galvoje knibždės labai daug minčių, bet pasistenkite jas sudėlioti į "stalčiukus", nes padrikais sakiniais bei nesuprantamomis idėjomis išgąsdinsite aplinkinius.

Dvyniai

Šią savaitę teks ieškoti kuo pasitikėti, nes jums gali būti pavesta svarbi užduotis, kuri reikalaus suburti tvirtą darbščių žmonių komandą. Labai seksis darbas, susijęs su intelektualine veikla, menais bei kūryba. Gali būti, kad teks suktis labai greitai, nes užgrius darbų lavina, todėl namai šią savaitę jums bus tarsi ramybės bastionas. Savaitės pabaigoje patartina pasilinksminti, atsipalaiduoti, tačiau sekmadienio vakarą geriau skirkite poilsiui.

Vėžys

Savaitės pradžioje didžiausią savo dėmesio dalį teks skirti įsipareigojimams įvykdyti, bet tai neturėtų sukelti sunkumų, nes esate pareiginga asmenybė. Rūpesčių gali kilti asmeniniame gyvenime - galbūt trūks supratimo šeimoje, galite įžeisti artimą žmogų arba pats pasijusti įžeistas. Pasistenkite problemas spręsti ramiai, be agresijos priepuolių, bet jei nepavyks, nesigraužkite, o nurimus aistroms pabandykite dar kartą.

Liūtas

Šią savaitę gali kilti idėjų įsitraukti į jums nebūdingą veiklą, tačiau prieš priimdamas sprendimą nuosekliai apgalvokite savo sprendimo pasekmes. Iš artimųjų galite išgirti, jog esate nesubendęs ir nežinote, ko norite. Patartina įsiklausyti į šią kritiką - nors dažnai ji būna perdėta, tačiau šį kartą atskleis tiesos apie jūsų charakterio yaptumus. Savaitės viduryje galite pasijusti vienišas, bet tai tik iliuzija - gali būti, kad jūs atstumiate žmones.

Mergelė

Savaitės pradžioje galite pajusti nepriklausomybės siekį, norą išsivaduoti iš jus varžančių aplinkybių, kurios gali būti susijusios tiek su jūsų asmeniniu gyvenimu, tiek su profesine veikla. Patartina pabūti vienam ir pagalvoti, kas jus varžo - galbūt jūs nė neįtardamas pats sukuriate sau nepalankią situaciją, iš kurios vėliau vaduojatės. Atsitraukite nuo svarbių darbų, neplanuokite svarbių susitikimų, išvykų - pamąstykite, kaip norite keisti savo gyvenimą.

Svarstyklės

Savaitės viduryje teks ieškoti kompromiso tarp savo troškimų ir artimo žmogaus norų. Jei nesikarščiuosite, jums tikrai pavyks suderinti interesus - ar tai būtų savaitgalio išvykos planavimas, ar namų ruošos darbų dalybos. Šią savaitę patartina vengti aštrių daiktų ar pavojingų situacijų - didelė tikimybė netyčia susižeisti. Palankus metas laukia lanksčių bei bendrauti mėgstančių žmonių, kurie puikiai prisitaiko daugelyje situacijų.

Skorpionas

Šią savaitę galite sulaukti gerų naujienų darbo srityje - gali būti, kad būsite paaukštintas ar pakviestas užimti pareigas visiškai kitoje veiklos srityje, galbūt sulauksite naujų darbo pasiūlymų. Sprendimas iš pradžių gali atrodyti lengvas, bet iš tiesų bet kokia kaita sukelia nerimą, todėl ramiai apgalvokite, kas jums tinkamiausia. Jei atrodo būtina, pasitarkite su draugais ar artimaisiais, bet sprendimą vis tiek priimkite pats. Šiuo atveju galioja taisyklė: kaip pasiklosi, taip išmiegosi.

Šaulys

Savaitės pradžioje galite jaustis kiek apsnūdęs, reikės postūmio, kad imtumėtės veiklos. Tačiau vėliau įsisuksite į malūną ir viskas stos į savo vėžes. Tačiau neužmirškite, kad šalia darbo egzistuoja dar ir šiaip gyvenimas, linksmybės bei draugai. Galite sulaukti romantiškų pasiūlymų maloniai praleisti laiką, todėl jei jūsų širdis vis dar laisva - gal vertėtų pagalvoti apie malonios pažinties pratęsimą? Savaitės pabaigoje patartina pasirūpinti savimi - išvaizda ir sveikata. Geras metas įvairioms kūno procedūroms, sportui.

Ožiaragis

Šią savaitę jūsų laukia svarbus pokalbis, todėl jo neatidėliokite. Tik jokiu būdu nesumąstykite reikalų tvarkyti telefonu ar elektroniniu paštu, dabar yra metas, kai pasižymite puikia intuicija bei įtikinėjimo galia, todėl susitikimus renkite akis į akį - tai jūsų sėkmės garantas. Ketvirtadienį ir penktadienį galite susidurti su sunkumais, bet jie neatrodys labai sudėtingi, nes tokias smulkias problemas esate išsprendęs ne vieną ir ne du kartus.

Vandenis

Kažkas jumis žavisi, tačiau neatskleidžia savo jausmų. Šią savaitę ypač jausite, jog turite slaptą globėją, kuris nenori atskleisti savo tapatybės. Jei jums visgi rūpi sužinoti savo angelo sargo vardą, pašniukštinėkite artimiausioje savo aplinkoje. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite sulaukti aplinkinių paramos, tačiau reikalai, kuriuos tvarkysite, turėtų būti įveikiami ir jums vienam. Tačiau neatstumkite pagalbos rankos, parodykite, kad vertinate žmonių pastangas.

Žuvys

Jūsų draugiškumas ir dosnumas sužavės ne vieną žmogų - esate geros širdies ir aplinkiniai tai mato. Tikėtina, kad sulauksite pasiūlymų bendrauti, mielai praleisti laiką. Savaitės vidurys bus kiek ramesnis palyginus su visa savaite, todėl trečiadienį patartina skirti laiko bendravimui, savišvietai, renginių lankymui ar atsipalaidavmui. Savaitės pabaiga žada būti kiek chaotiška, bet tai neturėtų jums kelti problemų, nes emociniu požiūriu būsite nepajundinamas ramybės uostas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Tinklas
2012.12.07 23:16
na sia savaite tai tikkrai tgeisybe, parasyta, jog saugotis vagystes, taip ir buvo apvoge vidury savaites
Giedrė
2015.02.03 19:54
istaisykite vezio horoskopa, dvyniu ir veziu toks pats
VIPER
2015.07.22 16:07
liux
Gustavas
2015.10.19 14:40
Nesamone
sarka22
2016.02.07 17:58
auksciausio rusies kvailystes

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai rami, rimta, tačiau gana pasyvi diena. Jei turi galimybę, geriau ją praleisk vienatvėje, pamedituok, atskirk grūdus nuo pelų. Nepatartini skuboti sprendimai. Vadovaukis intuicija, išlik susikaupęs ir budrus.