Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien jus išgelbės tik humoro jausmas - mokėkite garsiai pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Po pietų sulauksite gana įdomaus pasiūlymo, tačiau atsakymo duoti neskubėkite.

Jautis

Jausitės įspaustas konkurentų į kampą. Suvaldykite paniką ir jokiu būdu nepriiminėkite skubotų sprendimų. Šią dieną geriau skirti strategijos planavimui.

Dvyniai

Viskam yra priežasčių - pamąstykite, kodėl šio metu susiklostė būtent tokia situacija jūsų gyvenime. Supratęs, ką darote ne taip mėginkite rasti sprendimą iš susidariusios padėties. Tik nesikarščiuokite.

Vėžys

Neapmirškite turimų įsipareigojimų, tačiau šiukštu šiandien nieko nežadėkite. Šiandien esate nervingas ir dirglus, tad į susitikimą su draugais ar į vakarėlį verčiau neikite - kam gadinti kitiems nuotaiką…

Liūtas

Nesiaiškinkite santykių su artimaisiais, nekelkite skandalų - šiandien iš menkos kibirkštėlės gali įsipliekti didelis gaisras. Kai kuriuos svarbius klausimus imkite ir išspręskite patys vieni.

Mergelė

Atsipalaiduokite, ramiai pamąstykite - ir pamatysite, kiek naujų idėjų kils jūsų galvoje. gandais ar apkalbomis netikėkite - veikiausiai jos neturi jokio pagrindo.

Svarstyklės

Nepriiminėkite sprendimų vienas, pasitarkite su partneriu, ypač jei kalba eis apie pinigus. Nepasirašinėkite jokių dokumentų, pirma jų atidžiai neišstudijavęs.

Skorpionas

Įsiklausykite į intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia ir kam norite skirti daugiausiai pastangų. Greitai jums atsivers naujos galimybės, tad susitelkite ir kaupkite jėgas.

Šaulys

Šiandien emocinės reakcijos staigios, permainingos - susilaikykite nuo svarbių sprendimų priėmimo. Darbe imkitės mažiau reikšmingų darbų.

Ožiaragis

Kuo mažiau rizikuosite, tuo daugiau laimėsite. Nevaldomos emocijos gali lengvai nuvesti į aklavietę. Šiandien venkite šurmulio, vakarą praleiskite namie.

Vandenis

Tiek dirbdamas darbus, tiek ieškodamas pramogų šiandien stenkitės remtis tikrai žinomais dalykais, o ne prielaidomis ar spėlionėmis. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir išlikti racionalus.

Žuvys

Neišlaidaukite be reikalo, pasistenkite nepasiduoti silpnybėms. Vertinkite santykius su jums brangiais žmonėmis, neužkraukite jiems savo rūpesčių, nesivelkite į neprotingus, smulkmeniškus ginčus.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.