Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Didžioji dienos dalis nepalanki naujiems darbams, neišmėgintai veiklai. Iki vakaro patartina kuo mažiau eksperimentuoti ir susilaikyti nuo svarbių sprendimų priėmimo. Vakare grįžkite namo, neužtrukite darbe - šeimos nariai pastaruoju metu retokai jus matydavo.

Jautis

Ilgai lauktas susitikimas šiandien gali nuvilti. Neliūdėkite - kitą kartą nesusidarykite išsamaus scenarijaus - palikite vietos maloniai nežinomybei.

Dvyniai

Pastaruoju metu mažokai dėmesio skyrėte draugams - laikas ištaisyti šią klaidą. Po pietų verslininkams greičiausiai pavyks sudaryti pelningą sandėrį. Asmeniniame gyvenime bręsta permainos.

Vėžys

Šiandien svarbiausia neskubėti ir neleisti emocijoms imti viršaus. Laimės kantriausi. Vakare likimas turi paruošęs jums malonią staigmeną.

Liūtas

Šiandien liūtams teks gerokai paplušėti - susitikimai, nauji projektai, netylantys skambučiai Vakare jausitės išsunktas, tačiau patenkintas savimi. Poilsio tikrai nusipelnėte - pasidovanokite sau ir partneriui šventišką vakarienę ar bilietus į kiną.

Mergelė

Šiandien didelis pavojus pasiduoti iliuzijoms, bus sunku suvokti realią situaciją ir priimti tinkamą sprendimą. Neužsikraukite svetimų darbų, nepasiduokite smulkmeniškumui, o vakare būtinai gerai pailsėkite.

Svarstyklės

Mėginate suplanuoti ne tik savo, bet partnerio dieną. Laikas atsikratyti šio įpročio. Suvokite, kad artimas žmogus turi savo pomėgių ir yra suaugęs, savarankiškas žmogus.

Skorpionas

Šiandien būtina disciplina, konkretumas ir punktualumas. Jei nesivaldysite ir duosite valią silpnybėms ar destruktyvioms emocijoms, neteksite daug energijos ir greičiausiai ilgam susigadinsite santykius su artimais žmonėmis.

Šaulys

Šiandien teisingai įvertinkite savo pastangas, pakovokite už savo finansinius interesus, tačiau kaip įmanydami venkite ginčų dėl niekų. Pasistenkite išlikti santūrus, tačiau nesileiskite, kad artimieji jus terorizuotu, pasinaudodami jūsų jautrumu.

Ožiaragis

Nesistenkite su savo rūpesčiais ar problemomis susitvarkyti pats vienas. Turite pakankamai gerų draugų ir pažįstamų, tikrai galinčių jums pagelbėti. Nesidrovėkite paprašyti patarimo ar pagalbos.

Vandenis

Pirmoje dienos pusėje nepamirškite, kad ne viskas priklauso nuo jūsų - planus gali pakeisti nelauktas skambutis, santykius su partneriu ar vaikais gali apkartinti dėl smulkmenos kilę vaidai. Vakare atgaukite jėgas, ramiai pasvajokite.

Žuvys

Jei turite patikimų draugų, bendraminčių, ši ir ateinančios dienos turėtų būti gana sėkmingos. Labai svarbu nuslopinti kylantį nepasitenkinimą savimi, neprarasti drąsos. Jei pasistengsite - galite neblogai uždirbti, tai pinigingas metas.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena – daug agresijos, galimos traumos. Dirbk mažiau reikšmingus darbus, pasistenk suvaldyti įtūžį savyje, tačiau nepasiduok ir bailumui.