Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Nustebsite - darbų bus mažiau nei paprastai. Pasidžiaukite laisvesne diena, dirbdami tokiu tempu, kaip iki šiol, rizikuojate tapti darboholiku netikėtai galite sulaukti kvietimo į pasimatymą.

Jautis

Jaučius šiandien taip ir trauks pasipuikuoti - pademonstruoti taurumą, gerumą, nesavanaudiškumą Norėsis būti įvertintam, pripažintam. Daugybė įvairiausių emocijų, kita vertus, dėl žvaigždynų išsidėstymo būsite mažiau pažeidžiami.

Dvyniai

Norėsis planuoti ateitį, imtis permainų. Pasistenkite kiek įmanoma vadovautis protu, būtų gerai, kad emocijos jo nenugalėtų, tuomet pasieksite neprastų rezultatų. Apskritai darbinga diena, tik nestigs ginčų ir barnių.

Vėžys

Pamėginkite nusiimti abejingumo kaukę ir įsileisti į širdį šiltesnius jausmus. Senokai norėjote sutikti mylimąjį ar mylimąją, tad dabar nebijokite parodyti, ką jaučiate. Nepamirškite, kad meilėje svarbu švelnumas bei abiejų pusių iniciatyvumas.

Liūtas

Šiandien nemėginkite išlieti įtūžio ant niekuo dėto asmens. Sulauksite dvigubai piktesnio atsako. Patartina valdyti neigiamas emocijas, pamėginti jas transformuoti. Jei jūsų ausis pasieks apkalbos, neieškokite iniciatoriaus, kuo greičiau viską pamirškite.

Mergelė

Gyvenimas šiandien bus ramus kaip sekli upė, verta juo pasimėgauti. Viskas seksis, tikslą pasieksite beveik neįdėdami pastangų. Argi ne puikus metas?

Svarstyklės

Darbe daugeliui nusimato paaukštinimas ar atlyginimo pakėlimas. Asmeniniame gyvenime pagaliau pralaušite nepasitikėjimo sieną tarp jūsų ir brangaus žmogaus. Mažiau įtarumo, daugiau laisvės ir pasitikėjimo vienas kitu.

Skorpionas

Jūsų varomoji jėga šiandien bus smalsumas. Knietės išmėginti ką naują, įsitikinti artimo žmogaus jausmų tvirtumu ar sužinoti, ką apie jus mano artimas draugas. Kasdieniams darbams ne itin palankus metas - mintys skrajos kitur, bus sunku susikaupti.

Šaulys

Palanki diena nebijantiems didelių žmonių susibūrimų, viešumo, dėmesio. Dar gyvenimo draugo neradusiems patartina nebijoti imtis iniciatyvos, parodyti tikruosius savo jausmus.

Ožiaragis

Ar racionaliai išnaudojate savo laiką? Gal daugokai dirbate, per mažai miegote, o paskui sergate? Raskite laiko pamąstyti, ar teisingu gyvenimo keliu einate ir ar nevertėtų ko keisti.

Vandenis

Lydėjusi sėkmė greit gali aplenkti arba staiga viskas gali neįtikėtinai gerai baigtis. Taigi būtų geriausia susilaikyti nuo sprendimų priėmimo, leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Artimam draugui gali prireikti jūsų pagalbos.

Žuvys

Dieną pradėkite pasitempę, susikaupę, ir pamatysite - sėkmė pati jus susiras. Nedemonstruokite priešiškumo žmonėms - patylėkite, savo nuomonę pasilaikykite sau, juo labiau, kad gali paaiškėti, jog klydote.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai rami, rimta, tačiau gana pasyvi diena. Jei turi galimybę, geriau ją praleisk vienatvėje, pamedituok, atskirk grūdus nuo pelų. Nepatartini skuboti sprendimai. Vadovaukis intuicija, išlik susikaupęs ir budrus.