Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Kai kurie lūkesčiai gali virsti tuščiomis iliuzijomis, o kai kurie planai gali žlugti be rimtesnės priežasties. Galbūt nebuvote visko gerai apskaičiavę, neįvertinote kai kurių aplinkybių, kurios ne tik svarbios, bet gali būti ir lemiamos.

Jautis

Kai kurių svarbių projektų, darbų baigtis gali priklausyti ne nuo jūsų valios, o nuo kitų žmonių sprendimų. Jei manote, kad judama klaidinga kryptimi, nujaučiate blogas pasekmes, netylėkite. Šią dieną vertėtų pakovoti, siekti įsiklausymo į jūsų nuomonę.

Dvyniai

Galite sulaukti netikėtų kirčių, išpuolių, kurie bus sunkiai suprantami, bus gan sudėtinga suprasti jų priežastis. Galbūt vertėtų į kai kuriuos dalykus pažvelgti kitu kampu, gali būti, jog gerai nepažinote kai kurių jus supančių žmonių, tai proga aiškiau išvysti aplinką.

Vėžys

Jeigu tektų gintis, ginčytis - neatsitraukite. Tai laikas, kuomet svarbu apsiginti, apginti savąją poziciją, nenuolaidžiaujant ir nespekuliuojant kompromisais. Kieta laikysena šįkart padės greičiau pasiekti tikslų, atsispirti galimiems paklydimams.

Liūtas

Jei buvote sumanę naujų svarbių darbų pradžią - tai gali tekti atidėti. Naujiems darbams - tai ne itin palankus metas, jie gali strigti vos pradėjus, o tokia bloga pradžia gali lemti didžiulius nesklandumus.

Mergelė

Tai, kas iš pradžių atrodė paprasta, vėliau gali pasirodyti itin sudėtinga ir sunkiai įkandama. O smulkios užduotys vėliau gali virsti sunkiais krūviais. Bus svarbu mokėti paskirstyti jėgas, energiją ir stengtis nepervargti.

Svarstyklės

Vargu ar galite šią dieną tikėtis ramaus, kryptingo veikimo. Įvykiai, kitų žmonių sprendimai ar poelgiai gali būti sunkiai prognozuojami, daug kas vyks chaotiškai, gali būti sunku nepasimesti ir nepasiklysti tokią dieną. Stenkitės nesiblaškyti į šalis ir laikytis bent vienos aiškios krypties.

Skorpionas

Galite sulaukti netikėtos ir ne visai malonios žinios, į kurią gali tekti skubiai reaguoti. Gali tekti priimti greitų sprendimų, nuo kurių priklausys įvykių atomazga, taip pat ir jūsų, bei artimųjų savijauta artimiausiu metu.

Šaulys

Kad ir kaip būtų sunku susikaupti, kai kuriuos darbus turite neatidėliodami užbaigti, ypač tuos, kurie tęsiami jau ilgą laiką ir kuriems užbaigti trūksta labai nedaug. Gali praversti kitų pagalba, tad nesikuklinkite ir paprašykite jos. Juk kepurė dėl to nenukris.

Ožiaragis

Gali tekti įsivelti į nemalonias dalybas, aiškintis santykius, spręsti pasitikėjimo kai kuriais žmonėmis problemas. Jei tektų nusivilti, patirti nuoskaudų, neužsisklęskite, atsispirkite depresijoms, priimkite tai kaip vertingą gyvenimo pamoką.

Vandenis

Galbūt šalia esantys žmonės, lydintys jus jau daugelį metų, yra susidūrę su didžiuliais gyvenimo išbandymais, išgyvena skausmą, yra pasijutę bejėgiai ir kartu nesulaukia jūsų dėmesio. Galbūt vertėtų labiau įsiklausyti į šalia esančiųjų rūpesčius, jūsų dėmesys ir gebėjimas išklausyti, suprasti gali būti svari ir svarbi pagalba.

Žuvys

Būkite atsargūs kelyje, nesvarbu ar keliautumėte pėsčiomis, ar patys vairuotumėte. Tai pavojų ir nelemtų atsitiktinumų kupinas metas. Šią dieną vertėtų vengti tolimų kelionių, išvykų, kur kas saugiau jausitės savoje namų aplinkoje.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.