Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Ribos tarp svajonių ir realybės nyksta akyse. Nevedusiems pats laikas sukaupti drąsą ir pakviesti į pasimatymą savo simpatiją, jau turintys porą galėtų paieškoti naujų būdų savo jausmams dar kartą išreikšti.

Jautis

Neužsidarykite tarp keturių sienų - išvažiuokite į gamtą, nueikite į svečius ar panašiai. Nesikuklinkite - esate pakankamai linksmas kompanionas ir įdomus pašnekovas. Džiaukitės gražia diena ir gera draugija.

Dvyniai

Žvaigždės šiandien jums siunčia intensyvią teigiamą energiją. Mylimi žmonės bus jums labai dėmesingi. Praleiskite vakarą kartu, tikrai nepasigailėsite.

Vėžys

Diena bus rami, pasižymės proto ir širdies harmonija. Jūsų sielos ramybė darys labai teigiamą poveikį aplinkiniams. Lengviau nei tikėjotės sutvarkysite seniai atidėliotą reikalą.

Liūtas

Neatstumkite nuoširdžiai jums siūlomos draugystės. Galite sulaukti nepraktiškos ir nelabai jums naudingos dovanos. Pasistenkite būti mandagus ir atminkite, kad svarbiausia - dėmesys.

Mergelė

Esate labai taikiai, filosofiškai nusiteikęs ir riedate mažiausio pasipriešinimo keliu. Keisti esmines gyvenimo vertybes bus ir lengva, ir kartu labai sunku.

Svarstyklės

Visus domina jūsų nuomonė ir tolesni veiksmai. Galima sakyti, esate dėmesio centre. Tai, žinoma, malonu, bet tik iki tam tikros ribos. Vakare galite sulaukti labai netikėto komplimento.

Skorpionas

Kad ir ką veiktumėte, akivaizdžiai kažkam gadinate kraują ir neleidžiate ramiai gyventi. Jei negalite išvengti kontaktų su nepažįstamaisiais, bent šypsokitės ir kalbėkite maloniai. Ir jokio sarkazmo!

Šaulys

Kuo tiksliau formuluokite savo reikalavimus ar prašymus, kitaip rezultatas gali nemaloniai nustebinti. Šįvakar atsukti kitą skruostą gali būti kur kas sunkiau nei manėte. Sveikas protas padės iškart atmesti projektus, kurių negalite leisti sau dėl pernelyg didelių išlaidų.

Ožiaragis

Yra daugybė dalykų, kurių esate linkęs vengti, bet šiandien turėsite pakankamai drąsos pažvelgti tiesiai į akis savo didžiausioms baimėms. Nesivaržykite paprašyti vyresnio draugo ar giminaičio paramos.

Vandenis

Jaučiatės keistai ramus ir taikus. Visas problemas spręsite ramiomis derybomis ir kompromisais. Vakare gerai pažįstamoje aplinkoje galite leisti sau atsipalaiduoti.

Žuvys

Užmirškite praeities nuoskaudas - esate tarp draugų, linkinčių jums tik gero. Su savo varžovais turite kur kas daugiau bendro nei norėtumėte pripažinti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.