Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien vertėtų atsisakyti nereikalingų veiksmų, tuščių kalbų. Rinkitės nuoširdų bendravimą, mokėkite imti tai, tačiau ir duoti. Nepatartina lankytis triukšminguose pobūviuose, viešose vietose.

Jautis

Kuo mažiau bus šurmulio, tuo geriau jausitės, kuo mažiau valios duosite emocijoms, tuo daugiau laimėsite. Nebarstykite energijos nereikalingiems dalykams, tuštiems pašnekesiams, neprotingiems barniams.

Dvyniai

Šiandien venkite spontaniškumo, nes labai greitai tektų gailėtis dėl priimto sprendimo. Jei norėsis išlaidauti - susivaldykite, jūsų finansinė padėtis šiuo metu ne per geriausia.

Vėžys

Šią dieną derėtų skirti rimtiems darbams, juo pradėjus - būtinai užbaigti. Kuo daugiau būkite tarp savų, artimų žmonių. Kelionės nerekomenduotinos.

Liūtas

Liūtams patartina daugiau klausyti savo vidinio balso ir mažiau kreipti dėmesio į aplinkinių pastabas ir patarimus. Po pietų galbūt susipažinsite su žmogumi, kuris vienaip ar kitaip bus labai svarbus jūsų gyvenime.

Mergelė

Šiandien nemėginkite išvengti skubaus darbo, nepamirškite duoto pažado susitikti. Jei tik įmanoma, stenkitės rasti susitarimą, nesipykite su artimais žmonėmis. Valykite savo mintis ir žodžius.

Svarstyklės

Šiandien pasikliaukite faktais, kuo mažiau valios duokite emocijoms. Į antrąją dienos pusę gali sustiprėti susidomėjimas kita lytimi. Neblogas metas meilės prisipažinimui, žinoma, jei jūsų jausmai nuoširdūs.

Skorpionas

Neatmeskite nuoširdžiai siūlomos pagalbos. Nusiraminęs ir sutramdęs emocijas sugebėsite naujai pažvelgti į prieštaravimus tarp proto ir širdies, pastaruoju metu nedavusius jums ramybės.

Šaulys

Venkite konfliktų, dviprasmiškų situacijų, nežadėkite, jei nesate tikras, kad pajėgsite tesėti pažadą. Vairuodamas neviršykite greičio, ypač mieste.

Ožiaragis

Ši diena daugiau tinka individualiai veiklai nei kolektyviniam darbui ar pramogoms. Išlaikykite susikaupimą, jautrumą. Netinkamas metas didelėms linksmybėms ar svarbių sutarčių pasirašymui.

Vandenis

Jei aplinkiniai šiandien elgsis šiurkščiai, mėgins jus įžeisti, pasistenkite neatsakyti tuo pačiu. Netinkama diena spręsti prieštaravimus, įrodinėti savo tiesą ar priimti radikalius sprendimus.

Žuvys

Meilės romanas šiandien lengviau prasidėtų ne aistringu žvilgsniu, o šmaikščiu žodžiu ar įspūdingais pažadais. Šiuo metu prasidėję santykiai greičiausiai bus neįpareigojantys, žaismingi, netgi lengvabūdiški, neilgalaikiai.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.