Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Puiku, kad suvokiate, jog jūsų gyvenime būtinos permainos, tačiau šiandien neskubėkite priimti sprendimo - viena diena nieko nepakeis.

Jautis

Šiandien atsisakykite kvietimo pasisvečiuoti ar eiti į vakarėlį - diena bendravimui nepalanki, vargu ar patirtumėte daug džiaugsmo.

Dvyniai

Nekiškite galvos į smėlį - problemos pačios neišsispręs ir niekur nedings

Vėžys

Neeikvokite energijos tuštiems pokalbiams, beprasmiškiems darbams ar nemieliems svečiams. Kur geriau šią dieną praleisti vienatvėje.

Liūtas

Diena Liūtams greičiausiai atrodys pilka ir niūri. Neieškokite paguodos bendraudami su draugais - susitikimams, pasibuvimams draugijoje ši diena nepalanki.

Mergelė

Eksperimentuoti neverta, kad ir kaip to norėtųsi - rezultatas tikrai nenudžiugins. O jei jau spėjote prisivirti košės, negaiškite laiko atgailaudamas - nepadės.

Svarstyklės

Apskritai esate taikus žmogus ir nieko nenorite įžeisti, bet šiandien tikriausiai kažkam užkliūsite ar pats nenutylėsite tada, kai tai padaryti būtų protingiausia. Bent jau pasistenkite, kad tai nebūtų jums tikrai artimas ar reikalingas žmogus.

Skorpionas

Gera diena generaliniam pasitvarkymui namuose. Aktyvi fizinė veikla padės nuslopinti kylantį neaiškų nerimą, išspręsti psichologinio pobūdžio problemas. Vakare moterys leiskite sau ramiai pasėdėti su mėgstama knyga ar tiesiog pabūti sus savo mintimis.

Šaulys

Šiandien kažkam labai norėsis paverkti jums ant peties - neatsisakykite išklausyti artimą žmogų, tačiau neskubėkite dalinti patarimų - ateityje jie gali atsigręžti prieš jus patį.

Ožiaragis

Šiandien pasistenkite nugalėti norą skųstis ir dejuoti - aplinkiniai vis tiek jūsų nesupras ir neužjaus. Nepykite ant jų, verčiau pabūkite vienas ir ramiai pamąstykite, ko norite iš gyvenimo.

Vandenis

Šiandien nepavyktų užsidėti kaukės ir apsimesti šaltakrauju, tad verčiau atšaukite susitikimą su nemielu žmogumi - sutaupysite nervų ir nereikės apsimetinėti.

Žuvys

Pradėdami ginčą, pasistenkite laikytis gynybinės pozicijos. Laukite, kol oponentas ims pats sau prieštarauti. Tuomet jau išmuš jūsų valanda, tik paruoškite tik gerą kalbą…

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.