Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien sulėtinkite tempą, pamirškite darbus, nebegalvokite apie nepabaigiamus reikalus. Leiskite sau patinginiauti, veikite tik tai, kas malonu. Venkite santykių aiškinimosi su artimaisiais.

Jautis

Šiandien Jaučiams gali atrodyti, kad niekas jūsų nesupranta. Protingiausia būtų pasitelkti kantrybę. Šiandien gali kilti noras nutraukti senus ryšius, tik pirma sąžiningai savęs paklauskite, ar iš tiesų to norite. Tikėtinas kartų nesusikalbėjimas.

Dvyniai

Esate kilnūs, dosnūs, supratingi. Jei pajutote, kad net artimiausi žmonės ėmė jumis naudotis, metas kelti maištą ir atsikovoti pagarbą.

Vėžys

Būkite apdairesni - jei jaučiate, kad santykiai su mylimu žmogumi vėsta, nepanikuokite. Dauguma jūsų konfliktų kyla dėl netolerancijos vienas kitam, pats metas jos pasimokyti.

Liūtas

Pasistenkite nesikišti į reikalus, apie kuriuos neturite supratimo. Verčiau įsiklausykite į aplinkinių patarimus. Puikią idėją ateičiai gali mestelti žmogus, iš kurio nieko panašaus nesitikite.

Mergelė

Šiandienos vakarėlyje gali pasitaikyti proga susipažinti su įtakingu žmogumi. Nesnauskite, ne kasdien pavyksta atsidurti reikiamoje vietoje, reikiamu laiku.

Svarstyklės

Vertėtų pasirūpinti sveikata. Palanki diena atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio, tabako. Mažiau bendraukite, geriau pasportuokite.

Skorpionas

Šiandien grąžinkite skolas, ir jokiu būdu nesiskolinkite pinigų. Nežinia, kada galėsite juos atiduoti, o laiku neatidavęs prarasite pasitikėjimą. Planuokite išlaidas ir ištversite finansinių nesklandumų metą.

Šaulys

Laukia gana rami ir svajinga diena, ypač vakaras žada būti smagus. Galbūt jus pakvies į pasimatymą, gal jūsų mergina ar vaikinas pagaliau prisipažins meilėj, o gal tiesiog smagiai pasėdėsite su draugais.

Ožiaragis

Iš pat ryto laukia maloni staigmena. Diena bus puiki, jei būsite atlaidesni ir nesugadinsite jos barniais dėl smulkmenų.

Vandenis

Įvykiai rutuliosis taip greit, kad neliks laiko pamąstyti. Nesinervinkite dėl neva esminių klaidų, kurias, jūsų nuomone, darote skubėdamas - pasikliaukite intuicija. O gerai išsimiegojęs įsitikinsite, kad priėmėte teisingą sprendimą.

Žuvys

Apsiginkluokite kantrybe - patartina išlaukti tinkamo momento ir tuomet nedelsiant imtis veiklos.Vakarop veikiausiai pasijusite pavargęs. Raskite laiko sau, palepinkite save.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Tai harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrink praeitą mėnesį, užbaik darbus, puoselėk gėrį savyje ir skleisk jį aplinkui.