Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Atsiveria viliojančių perspektyvų, tačiau neskubėkite. Šią savaitę būkite kaip niekad atidus ir kruopštus. Nematyti praktiškai jokių kliūčių, išskyrus tas, kurios atsiras dėl jūsų paties neapdairumo. Esamais ar būsimais pasiekimais neskubėkite girtis - pavyduoliai nesnaudžia, o doro patarimo ar pagalbos tikėtis neverta.

Jautis

Sėkmės darbuose pasieksite netikėtai lengvai. Būtų pravartu išnagrinėti pritaikytus metodus ir apsispręsti, kaip pasinaudosite įgyta patirtimi ateityje. Neskubinkite įvykių, nebėkite ten, kur galite ramiai nueiti. Ketvirtadienį ar penktadienį galite pasijusti visų užmirštas, niekam nereikalingas. Užtat savaitgalį organizuosite ar dalyvausite organizuojant pramoginį ar kultūros renginį.

Dvyniai

Būsite užverstas darbais nuo pat pirmadienio - atokvėpio nė nesitikėkite iki pat penktadienio. Antradienį ir trečiadienį galimi sunkumai tvarkant reikalus valstybinėse įstaigose. Laikykitės tiek rašytų, tiek nerašytų taisyklių bei subordinacijos, tada turėtumėte apginti savo interesus. Sėkmės galite tikėtis antradienį ir šeštadienį, o pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį turėtumėte būti ypač atsargus.

Vėžys

Savaitės pradžioje būsite kūrybingi - kils gerų idėjų, naujų sumanymų. Savaitės viduryje neatsiginsite kvietimų susitikti. Pamirškite nuovargį, neatstumkite bent jau pačių artimiausių draugų. Užtai penktadienio vakarą ir savaitgalį stenkitės praleisti su šeima. Saugokite sveikatą.

Liūtas

Nepervertinkite savo galimybių, taip pat nesitikėkite pakankamos paramos iš šalies. Reikalavimus sau stenkitės taikyti minimalius - taip išvengsite niekam nereikalingų dvasinių traumų ir nusivylimų. Juolab pagrindinius darbus nuveiksite visai patenkinamai, o su smulkmenomis ne vėlu bus susitvarkyti ir kitą savaitę. Antroje savaitės pusėje nekurkite grandiozinių planų - vis viena jiems lemta sugriūti. Savaitgalį vertėtų atvirai pasišnekėti su artimu žmogumi - jūs turite ką aptarti.

Mergelė

Pirmadienis sėkmingas visiems darbams, išskyrus finansinius reikalus. Antradienį ar trečiadienį galima netikėta kelionė ar komandiruotė. Visą savaitę bus aktualūs karjeros ar mokslo reikalai. Daug galvosite apie galimybes pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, bet šiuos norus realizuoti kol kas trukdo finansiniai sunkumai ar kitos objektyvios aplinkybės. Norinčių ir galinčių padėti, deja, ne taip lengva bus rasti.

Svarstyklės

Atsidėkite praktinei veiklai, konkrečioms užduotims - tas padės išsaugoti psichikos stabilumą ir sielos ramybę. Kiek laiko tuščiai sugaištate svajodamas apie neįgyvendinamus dalykus? Nešvaistykite pinigų - perdėtu dosnumu užkariautas autoritetas netvirtas ir trumpalaikis. Savaitgalį laukia smulkūs buities rūpesčiai.

Skorpionas

Pirmomis savaitės dienomis aplinkiniai atrodys kaip niekad šiurkštūs ir sudirgę. Vis dėlto labai tikėtina, kad jūsų reikalai gerokai pasistūmės pirmyn. Pasistenkite į netaktą neatsakyti tuo pačiu. Prisiminkite, kad svarbiausia - galutinis rezultatas. Antroje savaitės pusėje vaikams ar sutuoktiniui prireiks nemažos pinigų sumos, kurią rasti gali būti nelengva.

Šaulys

Komunikabilumas ir asmeninis žavesys padės šią savaitę užmegzti reikalingas pažintis, dalykinius kontaktus, rasti papildomų pajamų šaltinių. Ne visos jūsų idėjos bus tinkamai suprastos ir įvertintos, tačiau būkite ramūs - judate tinkama linkme. Pirmadienį nesipykite su senais draugais, trečiadienį nesivaikykite miražų. Savaitgalį pasistenkite neišlaidauti pramogoms, gana greitai tų pinigų prireiks kur kas praktiškesniems tikslams.

Ožiaragis

Neapdairus poelgis šią savaitę turės itin nemalonių padarinių ateityje, tad pasistenkite būti kuo atidesnis. Nesiblaškykite, nepanikuokite, ir sugebėsite įminti bet kokią mįslę. Greito ir ryžtingo sprendimo rezultatai ketvirtadienį bus nelauktai pozityvūs. Neignoruokite tiek savų, tiek jums artimo žmogaus emocijų. Savaitgalį maksimalaus dėmesio pareikalaus šeima ar tėvai.

Vandenis

Laukia gana sunki savaitė. Tiek dalykiniai partneriai, tiek sutuoktinis ar kiti šeimos nariai bus užsispyrę ir nesukalbami. Kreditoriai gali ultimatyviai pareikalauti grąžinti skolą, o jūsų paties skolininkai kaip tyčia bus nepasiekiami. Gali tekti gerokai susiveržti diržą. Pačios kritiškiausios dienos - ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį skirkite pasyviam poilsiui, pasistenkite gerai išsimiegoti.

Žuvys

Ilgėsitės atvirų plotų, gryno oro, laisvės. Pasigesite aiškių orientyrų. Kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą, prireiks didelės ištvermės ir atkaklumo. Antradienį ir ketvirtadienį būkite ypač mandagus ir korektiškas, nesinervinkite, jei bus sunku reikšti mintis. Jei pasiryšite geram bičiuliui paskolinti nemenką pinigų sumą, skolos grąžinimo nusiteikite laukti kur kas ilgiau, nei jums buvo žadėta.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.