Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitės pradžioje derėtų suplanuoti visą šią savaitę, bet tai nereiškia, kad visi jūsų planai išsipildys. Visgi turėsite ką veikti, kadangi šiuo metu įdomios veiklos jums tikrai stigs. Savaitgalį nykią jūsų kasdienybę paįvairins įdomi mintis, kurios įgyvendinimui ir derėtų pašvęsti poilsio dienas.

Jautis

Savaitės pradžioje jums ypatingai gerai seksis reikšti savo mintis raštu, turėkite tai omeny dirbant, bendraujant, o ypač tai bus naudinga širdies reikaluose. Savaitės viduryje jūs turėtumėte džiaugtis, tačiau jus apniks keistas nerimas, pabandykite išsiaiškinti šio nerimo priežastis, o jei nepavyks - nenusiminkite, kadangi greit viskas pasikeis į gerąją pusę ir jau penktadienį ar šeštadienį jūsų nuotaika bus itin pakili.

Dvyniai

Gali užklupti nedideli finansiniai nesklandumai. Nors šiuo metu jie užklups ne jus vienus, tačiau nuo to jie mažiau erzinantys nepasidarys, taip pat šiomis dienomis jūs daug galvosite apie save, savo gyvenimą, praeitį...

Vėžys

Pasistenkite užmegzti naujų pažinčių, padėsiančių jums netolimoje ateityje pasiekti savo tikslus. Taip pat šiuo metu nebijokite nuveikti ką nors šokiruojančio, tai padės jums sulaukti palankių aplinkinių žvilgsnių.

Liūtas

Kažkodėl šiuo metu jums nebus svarbūs jus supantys asmenys, dėl to iškils grėsmė su jais susipykti, tad derėtų prisiminti, kad aplinkiniai irgi žmonės, tad per daug atsipalaiduoti nederėtų. Ypatingai pasisaugoti savo pačių neatsargumo derėtų penktadienį bei šeštadienį, nes per jį gali sugriūti visi poilsio planai.

Mergelė

Jausitės ne visai stabiliai, galbūt tai vyksta dėl permainų jūsų asmeniniame gyvenime? Savaitei įpusėjus jums itin norėsis poilsio, tačiau keletas svarbių ir neatidėliotinų darbų neleis jums kaip reikiant atsipalaiduoti bei pailsėti, tačiau jei atidėsite vėlesniam laikui nereikšmingus, tuomet galėsite pailsėti bent šiek tiek.

Svarstyklės

Galite būti labiau sudirgę nei įprastai, kadangi jūsų gyvenime persipins darbo reikalai su širdies reikalais, o šiuo metu juos suderinti bus ganėtinai sudėtinga. Savaitės viduryje bus palanku rizikuoti, tačiau kaip bebūtų keista, rizikuojant nederėtų pasitikėti savo nuojauta, o geriausia būtų netgi padaryti priešingai.

Skorpionas

Didelė tikimybė, kad šiomis dienomis leptelsite ką nors neapgalvoję ir būsite neteisingai suprasti, tad būkite ypatingai budrūs bei atsargūs. Savaitei įpusėjus bendrauti pasidarys dar sunkiau. Stenkitės kuo mažiau reikšti savo emocijas, tačiau jau savaitgalį visa tai pasikeis į gerąją pusę.

Šaulys

Derėtų skirti laiko bendravimui su mylimais žmonėmis, tačiau tai nereiškia, jog turite apleisti savo darbą - leiskite savo viršininkui žinoti, kad jūs tikrai dirbate ir pasidalinkite su juo darbo rezultatais. Stenkitės sustiprinti savo emocinę būseną, būdų tam yra įvairiausių, tad geriau būtų jei sau tinkamiausią atrastumėte patys.

Ožiaragis

Naudokitės proga ir permąstykite visus savo ateities tikslus, tačiau apie juos mąstyti vienam nebus labai naudinga, tad pasitelkite į pagalbą artimiausius savo draugus. Saugokitės užklupsiančios keistos pirkimo manijos, - šiuo metu jums tikrai nederėtų išlaidauti, kadangi pinigų jums dar prireiks ateityje.

Vandenis

Jei norite, kad sėkmė prie jūsų prisitvirtintų galutinai, jums reikėtų šiek tiek užsiimti savimi, pavyzdžiui, šiek tiek pasportuokite ar pamedituokite, arba užsiimkite kokia nors panašia veikla. Savaitgalį jums atrodys, kad pasaulis jus kažkur stumia, tačiau ar jam atsikirsti, ar plaukti pasroviui, priklauso tik nuo jūsų, tik žinokite, jog tiek vienu, tiek kitu atveju jūsų laukia labai įdomūs įvykių variantai.

Žuvys

Tai, ką jūs duosite aplinkiniams, grįš jums su kur kas didesniu kaupu negu galėtumėte tikėtis, tad nebijokite ištiesti pagalbos ranką, nes tai jums tik į naudą. Ne visuomet yra lengva neskubėti ir mėgautis viskuo, ką gali suteikti gyvenimas, tačiau savaitgalį derėtų visgi pabandyti, nes šiek tiek tylos ir ramybės leis jums blaiviau mąstyti.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.