Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitės pradžioje jausitės pakylėti - būsite aktyvūs, domėsitės visomis gyvenimiškomis sferomis. Jūsų sugebėjimas blaiviai vertinti įvykius padės teisingai reaguoti į netikėtumus ir nepasimesti sudėtingose situacijose. Finansinė padėtis gali pasikeisti dėl pavykusio sandorio. Antroji savaitės pusė - ne tokia paprasta. Pasistenkite nepataikauti savo kaprizams ir netenkinti savo aistrų. Netinkamas metas bet kokiems romantiškiems nuotykiams. Būtų protingiau iki minimumo sužinti bendravimą. Sugebėjimas kontroliuoti savo emocijas taps jūsų privalumu.

Jautis

Paskubomis priimti sprendimai gali apsukinti kai kurių jūsų minčių įgyvendinimą šios savaitės pradžioje. Saugokitės apkalbų ir jų skleidėjų. Nepaisykite patarimų, kuriuos dosniai dalins tie, kuriais jūs negalite pilnai pasitikėti. Antroji savaitės pusė atneš ir savų rūpesčių - nepradėkite kažko naujo, o verčiau kantriai dirbkite jau pradėtus darbus. Bendraudami tiek su partneriais, tiek ir su artimais žmonėmis venkite kategoriškumo.

Dvyniai

Savaitės pradžioje Dvyniams puikiai seksis bendrauti ir su artimaisiais, ir su draugais. Tačiau emocinis nestabilumas ir pataikavimas savo silpnybėms gali greitai pakeisti esamą padėtį ir, deja, ne į gerąją pusę. Griebkitės diplomatijos - jūs dar galite viską pakreipti kita linkme. Antroje savaitės pusėje nevertėtų įsitraukti į naujas pažintis, nes įtaka, kurioje atsidursite, nebus jums palanki.

Vėžys

Ši savaitė tinkama visiems saitams gerinti- ir dalykiniams, ir asmeniniams. Teks iš naujo įvertinti savo santykius su žmogumi, su kuriuo sieja ilgalaikis bendravimas, iki šiol nekėlęs jokių problemų. Naujas požiūris padės numatyti tolimesnius veiksmus ir išvengti santykių aiškinimosi. Pasistenkite neatskleisti savo problemų ir planų kiekvienam sutiktajam.

Liūtas

Liūtai aktyvūs ir komunikabilūs - tai tikrai padės tinkamai pasirūpinti savo finansais. Pirmoji savaitės pusė ypač tinkama kreiptis į valstybines institucijas, ieškoti vadovų ir įtakingų žmonių palaikymo. Jeigu patys imsitės iniciatyvos, pasistenkite kritiškai vertinti realią padėtį. Šeimoje gali kilti sunkumų su vaikais - būkite kantrūs. Antroje savaitės pusėje būkite dėmesingi, tvarkydami dokumentus. Tuo ypatingai turėtų pasirūpinti valstybinių įstaigų darbuotojai, dėstytojai.

Mergelė

Šią savaitę teks rūpintis organizaciniais klausimais, derinti dalykinius susitikimus. Jūsų atkaklumas bus svarbiausiu faktoriumi, siekiant tikslo. Teks susidurti su kai kurių kolegų priešiškumu ir nesupratingumu - neimkite to giliai į širdį. Asmeniniuose santykiuose atsiras gražių ir gerų dalykų - pavyks atgaivinti seną draugystę, mėgautis artimųjų rodomu dėmesiu ir rūpestingumu. Savaitės pabaigoje pasirūpinkite savo sveikata.

Svarstyklės

Šią savaitę jums garantuota įtakingo žmogaus parama, kas tikrai palengvins ir paįvairins jūsų gyvenimą. Paskutiniu metu jums trūko organizuotumo, todėl dabar teks surikiuoti visus neatliktus darbus ir rimtai paplušėti. Nenuoseklumas, perdėtas jautrumas gali pakenkti asmeniniams santykiams. Pasistenkite nurimti ir neskubėkite su galutinėmis išvadomis - ne visas mintis būtina išreikšti balsu.

Skorpionas

Šią savaitę gali kilti finansinių sunkumų. Nepergyvenkite, o kaip tik pasielkite ryžtingai ir įgyvendinkite savo sumanymus: gal pavyks grįžti prie ankstesnių susitarimų, atnaujinti bendradarbiavimą su sena ir patikima komanda. Nepaskęskite pretenzijų ir skriaudų liūne, aiškindamiesi tarpusavio santykius su mylimu žmogumi. Jeigu galvojate, kad turite teisę savo nepasitenkinimą išlieti ant artimo žmogaus, būkite pasiruošę ir atsakomajam veiksmui. Todėl būtų geriau , jei paieškotumėte taikių priemonių padėčiai taisyti.

Šaulys

Savaitės pradžioje nudžiugins gera žinia - sulauksite gero partnerių ir vadovų įvertinimo. Netikėtas bus ir draugų palaikymas. Jums pavyks sustiprinti savo pozicijas, pagerinti finansinę padėtį. Antroje savaitės pusėje gali kilti nepasitenkinimas nebaigtais darbais. Jums gali tekti patiems kontroliuoti visų darbų eigą. Pasijusite šiek tiek vienišais. Nenusiminkite - tokios nuotaikos tikrai trumpalaikės. Jau savaitės pabaigoje situacija smarkiai pasikeis į gerąją pusę.

Ožiaragis

Klostosi gana dėkinga situacija. Apmąstykite nuveiktus darbus, įvertinkite savo mintis ir jausmus. Jums pavyks išspręsti daugelį praeitos savaitės problemų. Neblogai klostysis ir piniginiai reikalai - šią savaitę galite rūpintis kredito gavimo klausimais. Asmeniniuose santykiuose laukia staigmena - nusivilsite mylimu žmogumi. Tačiau, jeigu jūsų noras išsaugoti taiką yra pakankamai stiprus, nekreipkite dėmesio į smulkmenas ir nepradėkite gvildenti opių temų.

Vandenis

Savaitės pradžioje dar teks rūpintis senais reikalais. O štai jau savaitės pabaigoje ryžtingai ir užtikrintai judėsite į priekį. Nors iki visų norų išsipildymo dar toli, jūsų padėtis žymiai gerėja. O ir su finansais elgiatės protingai ir apgalvotai - krizė tikrai neištiks. Savaitės pabaigoje galimi konfliktai su giminaičiais. Liūdniausia, kad jų pasekmes jausite dar kurį laiką...Savaitgalį pasistenkite praleisti malonioje kompanijoje.

Žuvys

Pirmoji savaitės pusė bus palanki dalykinių susitarimų patvirtinimui. Ramybę gali sudrumsti kai kurios senos problemos. Nieko neįveikiamo nėra, o ir didelių pastangų neprireiks. Galite gauti gerų darbinių pasiūlymų ir netikėtų pajamų. Tačiau laukia ir netikėtos išlaidos, kurios gali sukelti eilę nesusipratimų. Asmeniniuose santykiuose bus juntama šiokia tokia įtampa, kuri privers pagalvoti apie savo ir partnerio jausmų nuoširdumą. Savaitgalį praleiskite romantiškoje aplinkoje.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.