Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmadienį jums stigs disciplinos, tad sunkiai seksis vykdyti įsipareigojimus, jau nekalbant apie kilimą karjeros laiptais ar naujų sumanymų įgyvendinimą. Galbūt vienu metu norite aprėpti per daug sričių. Trečiadienį turėsite progos pademonstruoti profesinę patirtį, jūsų nuomonė bus vertinama, ją vadovausis. Savaitės pabaigoje džiugins ryšiai su žmonėmis - draugiški santykiai su kolegomis, harmoningi santykiai su šeimos nariais.Sekmadienį gali išsipildyti slaptas jūsų troškimas.

Jautis

Jaučiai pirmadienį pradės turėdami suplanuotą darbotvarkę. Imsite piktintis, jei kas mėgins jus sutrukdyti. Šią savaitę palanku rūpintis karjeros reikalais, gilinti žinias, investuoti dideles sumas. Jei pasvajojate apie vadovo postą - pats metas jo siekti. Trečiadienį teks paguosti draugą ar suteikti jam materialinę pagalbą. Savaitės pabaigoje knietės išmėginti ką nauja, galimybių ir progų nestigs.

Dvyniai

Pačius svarbiuosius reikalus pasistenkite susitvarkyti pirmadienį, vėliausiai - antradienį. Vėliau sėkmės tikėtis galite tik itin aktyviai ir apdairiai veikdamas, aplinkinių pagalbos neverta laukti. Trečiadienį žvaigždės netikėtai gali padovanoti šansą išsitaisyti seną apmaudžią klaidą. Visą savaitę venkite alkoholio ir avantiūrų. Kelionė savaitgalį bus smagi ir sėkminga.

Vėžys

Pirmadienį nenumatytos aplinkybės sugriaus kruopščius jūsų planus. Teks skubiai ieškoti sprendimų. Šią savaitę atsargiau, diplomatiškiau elkitės su konkurentais, su partneriais. Atidžiau tvarkykite dokumentus. Neeikvokite jėgų karui, tuomet išvengsite konfliktų su viršininkais. Savaitgalį daugybę laiko teks skirti savanoriškai veiklai.

Liūtas

Šią savaitę būsite gana apatiški, emociškai nestabilūs, tad nesistenkite nieko apgauti, įtikinti savo teisumu. Sutuoktiniai gali rimtai susipykti - dėl neištikimybės, slaptų išlaidų ar vaikų auklėjimo. Naujos pažintys taip pat nebus sėkmingos - pirmą įspūdį padarysite nekokį. Svarbiausius reikalus ar pramogas atidėkite iki ketvirtadienio ir penktadienio.

Mergelė

Pasistenkite nesinervinti dėl niekų - optimizmas ir pozityvus mąstymas padės įveikti didžiausias kliūtis. Pats paprasčiausias planas anaiptol ne visada bus pats geriausias. Nuo savaitės vidurio - erzinančios, bet nesunkiai išsprendžiamos problemos dėl nepakankamo pasitikėjimo savo jėgomis ar sugebėjimais. Savaitgalį pasistenkite neprieštarauti visuotinai priimtai nuomonei ar pozicijai - liksite nesuprastas ir neįvertintas.

Svarstyklės

Nuo pat pirmadienio pasistenkite likti žvalus ir energingas. Galvoti ir veikti teks greitai, galbūt - daug judėti. Daug kas turi būti pakeista, patobulinta ar bent jau suprasta. Likimas siųs išbandymus vieną po kito. Antroje savaitės pusėje sėkmę ir populiarumą atneš vieši pasisakymai, kolektyvinis darbas. Jei prireiktų išsiruošti į kelionę ar pakeisti gyvenamąją vietą - nedvejokite. Savaitgalį saugokitės melagių, apgavikų.

Skorpionas

Savaitės pradžioje džiaugsitės gera atmosfera darbe ir namuose, o nuo savaitės vidurio, atsiradus įtampai santykiuose su namiškiais ar verslo partneriu, gali kilti nenumaldomas noras kur nors iškeliauti, pakeisti aplinką. Kuo mažiau jaudinsitės dėl kylančių sunkumų, tuo lengviau juos įveiksite. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko pabūti vienas - nusiraminsite, sukaupsite jėgas. Sėkmingesnės dienos - pirmadienis, trečiadienis ir sekmadienis.

Šaulys

Šią savaitę būsite linkęs nuolat komplikuoti padėtį, painiositės santykiuose su žmonėmis. Gal verta nuoširdžiai pasikalbėti su protingu ir patikimu žmogumi? Kita vertus, neprašytų patarėjų venkite. Tikėtina, kad jie turi savų interesų, nebūtinai sutampančių su jūsiškiais. Antroje savaitės pusėje būsite itin lankstus, lengvai keisite veiklos pobūdį, prisitaikysite prie kintančių reikalavimų.

Ožiaragis

Gyvenimas tolydžio gerėja Džiaukitės maloniomis akimirkomis čia ir dabar. Sunkumų pasitaikys, bet svarbiausia - jų nebijoti. Raktas į sėkmę - sugebėjimas būti vienu metu ir mandagiam, ir atkakliam. Antroje savaitės pusėje gali tekti ginti savo pozicijas ar interesus darbovietėje. Savaitė labai palanki pagaliau imtis kovos su žalingais įpročiais - tiek savais, tiek aplinkinių. Savaitgalį - įspūdžiai ir teigiamos emocijos.

Vandenis

Labai daug neaiškumų tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime, tad protingiausia šią savaitę būtų apskritai susilaikyti nuo svarbių sprendimų. Nuotaiką ir savijautą labai pataisys išvyka į kaimą pas tėvus ar gimines. Apskritai kuo daugiau laiko stenkitės praleisti gryname ore, bet ypatingos romantikos iš to nesitikėkite. Ypač sunki - pirmoji savaitės pusė.

Žuvys

Net jei galva pilna idėjų, kol kas nuo svarbių sprendimų verčiau susilaikykite - pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti žinios, kuri jūsų planus pakeis iš esmės. Nuo savaitės vidurio būkite atidesnis sau ir savo poreikiams. Nieko tokio, jei aplinkiniams jūsų dėmesio šiek tiek ir pritrūks Savaitgalį verčiau atsisakykite dalyvauti slaptame ar neteisėtame projekte - kiek vėliau dėl tokio sprendimo tikrai pasidžiaugsite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.