Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Tai laikotarpis, kai galite gauti papildomų įpareigojimų. Viena vertus, tai, žinoma, atims daugybę laiko, bet, kita vertus, jums iškeltų klausimų sprendimas duos nemažai naudos. Artimiausiomis dienomis tikriausiai gausite pinigų. Tai gali būti jūsų pelnas už dalyvavimą komerciniame sandoryje arba sena skola, kurią jums netikėtai grąžins.

Jautis

Patariama svarbius darbus, numatytus artimiausiam laikotarpiui, pradėti antrojoje šios savaitės pusėje, kadangi iki to laiko metas nebus palankus. Tikriausiai gausite įdomių komercinių pasiūlymų. Išklausykite juos, bet duoti atsakymo neskubėkite. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata.

Dvyniai

Suvoksite, kad jūsų didingi finansiniai planai gali gerokai sumažėti. Pataritina nesisieloti dėl nesėkmės, verčiau pagalvokite, kur jūs apsirikote ir padarėte klaidų. Jei jas laiku ištaisysite, tai dar galėsite pakeisti situaciją į gerąją pusę. Ateinančiomis dienomis būkite atidūs, kadangi galite patirti netikėtų nuostolių.

Vėžys

Šią savaitę ne tik išsaugosite stabilias pozicijas finansų srityje, bet ir šiek tiek pakelsite savo materialinę gerovę. Be įprastinių pajamų, tokių, kaip darbo užmokestis, galite gauti ir netikėtų pinigų, pavyzdžiui, savąją pelno dalį iš verslo, kurio ėmėtės kartu su bičiuliais. Ateinanti savaitė bus tinkamas metas dalykiniams susitikimams ir komercinėms deryboms, bet būkite atidūs, dirbdami su dokumentais.

Liūtas

Ši savaitė žada daug įdomaus - galite gauti viliojančių pasiūlymų, pasidaryti populiarūs, sulaukti įtakingų žmonių paramos. Svarbiausia - neaštrinti santykių su bendradarbiais bei aplinkiniais, ir tuomet jus lydės sėkmė, pasieksite užsibrėžtus tikslus. Finansiniu požiūriu savaitė nebus labai pelninga.

Mergelė

Tai metas, kai vertėtų būti ypač kruopščiam. Tikrinkite visus finansinius dokumentus ir nepasikliaukite aplinkiniais - mažiausias netikslumas arba klaida sudarys jums labai didelių keblumų ateityje. Nauji pažįstami, kuriuos sutiksite ateinančią savaitę, gali pradėti pernelyg aktyviai kištis į jūsų asmeninį gyvenimą, laikykitės atokiau nuo tokių žmonių.

Svarstyklės

Turėtumėte atidėti visus rimtus reikalus, kadangi ateinančią savaitę jų vis tiek nesutvarkysite. Verčiau skirkite šias dienas šeimai ir namams, tuo labiau, kad jums seniai metas daug ką išsiaiškinti. Tai laikotarpis, kai tarsi iš niekur atsiras naujų fizinių ir dvasinių jėgų, kurios leis priimti reikiamą sprendimą, sureguliuoti gana įtemptus santykius su mylimu žmogumi ir visiškai normalizuoti padėtį šeimoje.

Skorpionas

Šiuo metu vertėtų būti atidžiam ir susikaupusiam, nes galite atsidurti nepalankių aplinkybių nelaisvėje. Puiki nuotaika bus smarkiai sugadinta, kai nuo jūsų nepriklausantys sunkumai sužlugdys visus jūsų planus. Teks atidėti jų realizavimą neribotam laikui. Tik nepulkite į kraštutinumus, tuo labiau, kad pakeisti susiklosčiusių aplinkybių jums tikriausiai nepavyks.

Šaulys

Jums pagaliau nusišypsos sėkmė. Galėsite pamiršti visus sunkumus, kurie gana ilgai jums nedavė ramybės. Ateinančią savaitę pavyks išspręsti visus jums svarbius klausimus. Finansinė padėtis stabilizuosis, jūs netgi galėsite sau leisti apsilankyti parduotuvėse ir įsigyti daiktų, apie kuriuos seniai svajojote.

Ožiaragis

Šią savaitę neturėtumėte skolinti pinigų, laiduoti už ką nors ir dalyvauti sprendžiant svetimas problemas, kadangi visuose su tuo susijusiuose reikaluose jūsų laukia nemalonios staigmenos. Savaitės pabaigoje galite gauti šiek tiek pinigų, bet kartu padidės finansinių nuostolių pavojus. Jei norite šito išvengti, elkitės itin atsargiai.

Vandenis

Tikriausiai turėsite keblumų santykiuose su kolegomis. To priežastis gali būti nesusipratimai atliekant bendrą užduotį, o padarinys - didelis skandalas, kuris ilgam apnuodys jūsų santykius su bendradarbiais. Jeigu norite išvengti tokių situacijų, tai artimiausiu laikotarpiu turite atsisakyti bet kokios kolektyvinės kūrybos.

Žuvys

Šią savaitę turėsite galimybę gerokai padidinti savo kapitalą. Ilgai lauktų pinigų turėtumėte gauti jau pačioje savaitės pradžioje, o jos pabaigoje dalyvausite labai sėkminguose dalykiniuose susitikimuose, seminaruose ir komercinėse derybose. Šiose sferose metas jums bus palankus visą savaitę.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.