Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Tai viena produktyviausių ir harmoningiausių savaičių per šį mėnesį. Labai palankus metas naujai veiklai bei potyriams. Tikriausiai atrasite veiklos, kuri padės suartėti su mylimu žmogumi, o neturinčiuosius antrosios pusės gali aplankyti meilės jausmas. Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite išvaizdai, taip pat geras metas puošti savą erdvę - namus, darbo kabinetą, automobilį. Svarbu, kad jums būtų jauku ir gera.

Jautis

Pirmoji savaitės pusė bus labai sėkminga drąsiems ir ryžtingiems šio ženklo žmonėms. Susidursite su situacijomis, kai reikės priimti pakankamai griežtą sprendimą, todėl būtų geriausia jo neatidėlioti. Jei visgi kankina stiprios abejonės, pasitarkite su patikimais žmonėmis - gali būti, kad gausite ypač vertingų patarimų. Savaitės pabaiga bus kiek irzlesnė, gali aplankyti nuovargis, bus dienų, kai įsiskaudės galvą. Tai ženklas, kad jums būtinas poilsis.

Dvyniai

Jus gali aplankyti labai intensyvus metas: tikėtina, kad teks suktis kaip viesului, nes laukia ne tik virtinė darbų, bet ir artimųjų problemos bei draugų skundai. Jei pajusite, kad jums įspūdžių jau per daug, atsiribokite ir kuriam laikui išnykite iš akiračio, jei galite, kelioms dienoms išvykite arba bent vieną vakarą skirkite tik sau. Savaitės pabaigoje lengva pasiduoti silpnybėms, galite tapti perdėtai emocingas, užplūs pykčio bangos. Nuo negandų slėpkitės myllimo žmogaus glėbyje.

Vėžys

Savaitė jums turėtų prabėgti ypač greitai, tik bėda ta, kad ji buvs kupina agresijos, keršto ir kitų neigiamų emocijų, kurios glūdi jumyse. Pabandykite atsikratyti pykčio sportuodamas ar medituodamas, taip pat patartina daugiau dėmesio skirti darbui, kurį mėgstate. Pasitikėkite savo jėgomis ir nenuleiskite rankų. Gali aplankyti problemos šeimoje, bet jas būtų geriau spręsti ne vienam, o visiems šeimos nariams kartu. Pabandykite visus suburti, paskatinkite išsikalbėti, papasakokite, kaip jaučiatės ir kas, jūsų nuomone, yra blogai.

Liūtas

Labai palankus metas ieškoti finansinės paramos, keisti darbą, leistis į kelionę. Sėkmė turėtų šypsotis žmonėms, kurie gyvena remdamiesi nuosaikumo, bičiulystės, pagarbos kitiems principais. Tikėtina, jog sulauksite padėkos už padarytą paslaugą. Savaitės vidurys turėtų atnešti didžiulę energiją, pasistenkite jos neiššvaistyti beverčiams dalykams. Bendraukite tik su šviesiais, linksmais žmonėmis ir venkite niurzgų - jie greit sugadins nuotaiką, o dvasinę ramybę atgauti bus sunku.

Mergelė

Gyvenimas jums ir vėl atrodo, kaip įsipareigojimų virtinė, tačiau jei sumažinsite jaučiamą įtampą bei pasistengsite pajausti malonumą dėl to, ką darote, tuomet nuotaika iškart pagerės. Jei jums atrodo, kad nuolat esate verčiamas ką nors daryti ne savo noru, tai atsakykite sau į klausimą: kodėl tai darote? Šią savaitę nedirbkite labai svarbių darbų, verčiau atgaukite pusiausvyrą ir galbūt paieškokite naujo darbo.

Svarstyklės

Jūsų asmenybės žavesys tikrai neabejotinas, bet galbūt reiktų puoselėti ir sielą. Šią savaitę venkite skubos, nevertėtų imtis perdėtai sunkių darbų, dėl kurių reikės aukoti ne tik laiką, bet ir sveikatą. Beje, dėl sveikatos turėtumėte susirūpinti, nes galimi nedideli negalavimai - gali skaudėti ar svaigti galvą, tikėtinos skrandžio problemos. Savaitės pabaigoje patartina daugiau bendrauti, eiti į svečius ar planuoti susitikimus.

Skorpionas

Šią savaitę pasižymėsite perdėtu jautrumu: kiekviena ištarta nemaloni frazė, nugirstas šiurkštesnis žodis gali tapti jūsų liūdesio priežastimi. Patikėkite, niekas nenori jūsų įskaudinti, tiesiog ne visi žmonės pasižymi švelnumu bei kalbos dailumu. Šis savaitė palanki mokytis, visa gaunama informacija bus ypač greitai įsisavinama. Savaitės pradžioje ir viduryje pasižymėsite kūrybiniu mąstymu bei intuicija.

Šaulys

Šią savaitę pasistenkite būti ypač atidus, prieš išeidamas iš namų, patikrinkite visus buitinius prietaisus, būtinai įsitikinkite, ar užrakinote duris. Atidumo trūkti gali ir darbe, todėl neskubėkite: prieš sušukdamas "padariau!" patikrinkite, ar nėra klaidų. Galimi nesusipratimai su kolegomis ar draugais, galite būti ne taip suprastas, bet jei viską tinkamai paaiškinsite, tai neturėtų kilto jokių problemų. Savaitės pabaigoje patartina apsilankyti kultūriniuose renginiuose.

Ožiaragis

Šią savaitę žavesys ir patrauklumas bus regimi iš toli, jūsų traukai atsispirs tik nedaugelis. Tikėtina, jog sulauksite daug komplimentų, taip pat paramos ir palaikymo. Tačiau emocingumu ir puikia nuotaika neužgoškite kitų žmonių, gali būti, kad jūsų pagalbos prireiks artimam žmogui, todėl būtų apmaudu, jei džiaugdamasis savimi, nepastebėtumėte kitų. Skirkite šiek tiek laiko ir seniai matytiems draugams aplankyti bei ilgai stalčiuje dūlantiems dokumentams sutvarkyti.

Vandenis

Šią savaitę jus aplankys perdėtos ambicijos, kurios gali sudeginti jūsų asmenybę. Norėsis puikuotis pasiekimais, kils piktdžiugiškas pasitenkinimas dėl kitų kolegų nesėkmių. Atkreipkite dėmesį į šiuos jausmus, jie nėra savaime blogi, bet koncentravimasis ties jais visuomet duoda blogų rezultatų. Pasistenkite pakalbėti su žmogumi, kurį gerbiate ir kurio nesigėdijate, paprašykite patarimo, kaip išsivaduoti iš jus naikinančių jausmų.

Žuvys

Labai patogus ir palankus metas kelionėms, taip pat seksis reikalai, susiję su užsieniu. Ši savaitė atneš beveik vien džiugias akimirkas, todėl pasinaudokite tuo ir nuveikite ką nors svarbaus. Darbe, mokykloje ar kitur ypač seksis įsiminti smulkmenas, todėl šią savaitę jums tinka dirbti itin daug atidumo reikalaujančius darbus. Savaitės viduryje galite sulaukti puikių pasiūlymų: gali būti, jog mylimasis ar mylimoji pakvies romantiškai praleisti laiką dviese.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai rami, rimta, tačiau gana pasyvi diena. Jei turi galimybę, geriau ją praleisk vienatvėje, pamedituok, atskirk grūdus nuo pelų. Nepatartini skuboti sprendimai. Vadovaukis intuicija, išlik susikaupęs ir budrus.