Sapnininkas

Komentarai

Apie sapnininką

Sapnus galima skirstyti į dvi grupes: realiuosius ir intuityviuosius. Realieji sapnai yra tie, kuriuos sukelia išoriniai pojūčiai, t.y. priklauso nuo fizinių ir emocinių pojūčių (šiluma, šaltis, nuovargis, virškinimas, pyktis, palaima, neapykanta, meilė ir pan.). Jie sapnuojami pirmosiomis miego valandomis. Juos taip pat veikia praėjusią dieną sutikti žmonės arba tos dienos įvykiai. Intuityvieji sapnai sapnuojami naktį ir pirmosiomis ryto valandomis. Jie kyla iš vidinių jutimų ir priklauso nuo dvasinių pojūčių. Šie sapnai yra labiausiai verti dėmesio.

Šis sapnininkas yra tik vienas iš galimų tavo sapno aiškinimų: apytikslės gairės, bet nebūtinai teisingiausias variantas. Papildomas interpretavimo raktas galėtų būti panašių, jau sapnuotų sapnų patirtis. Taip pat atsižvelk į esamas gyvenimo aplinkybes: jeigu sapno pranašystė negatyvi, o esi jaunas, žvalus ir, svarbiausia, kupinas optimizmo žmogus, nereikia pulti į paniką. Pirma pasidomėk, ar panašūs sapnai pasitaiko tarp kitų tavo giminės žmonių, ir ką jie apie tai kalba. Taip pat gali būti, kad negatyviai aiškinimas sapnas neturės visai jokios prasmės, nes bus tik sunkios darbo dienos padarinys.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Audrius
2014.06.17 15:10
Erika jai pradejai sunis sapnuot tai taves su daktarais lauke ylga procedura.
Erika
2014.08.18 16:25
sapnavau pries keleta dienu,kobra namie ir juoda dar viena-dar vis pildosi,nu vat kas nebjo gyvaciu,tikru.
Danute
2014.09.07 17:58
supratau!!! TIESA
Gabrielė
2014.09.21 02:50
Jau kelinta naktį sapnuoju šokančius jaunuosius, bet niekur negaliu rasti paaiškinimo...
močiutė
2014.10.30 14:11
Man a.a. teta , kuri mane augino , sapne padovanojo du baltus didelius riebius triušius .

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.