Sapnininkas

Komentarai

Apie sapnininką

Sapnus galima skirstyti į dvi grupes: realiuosius ir intuityviuosius. Realieji sapnai yra tie, kuriuos sukelia išoriniai pojūčiai, t.y. priklauso nuo fizinių ir emocinių pojūčių (šiluma, šaltis, nuovargis, virškinimas, pyktis, palaima, neapykanta, meilė ir pan.). Jie sapnuojami pirmosiomis miego valandomis. Juos taip pat veikia praėjusią dieną sutikti žmonės arba tos dienos įvykiai. Intuityvieji sapnai sapnuojami naktį ir pirmosiomis ryto valandomis. Jie kyla iš vidinių jutimų ir priklauso nuo dvasinių pojūčių. Šie sapnai yra labiausiai verti dėmesio.

Šis sapnininkas yra tik vienas iš galimų tavo sapno aiškinimų: apytikslės gairės, bet nebūtinai teisingiausias variantas. Papildomas interpretavimo raktas galėtų būti panašių, jau sapnuotų sapnų patirtis. Taip pat atsižvelk į esamas gyvenimo aplinkybes: jeigu sapno pranašystė negatyvi, o esi jaunas, žvalus ir, svarbiausia, kupinas optimizmo žmogus, nereikia pulti į paniką. Pirma pasidomėk, ar panašūs sapnai pasitaiko tarp kitų tavo giminės žmonių, ir ką jie apie tai kalba. Taip pat gali būti, kad negatyviai aiškinimas sapnas neturės visai jokios prasmės, nes bus tik sunkios darbo dienos padarinys.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Gabrielė
2014.09.21 02:50
Jau kelinta naktį sapnuoju šokančius jaunuosius, bet niekur negaliu rasti paaiškinimo...
močiutė
2014.10.30 14:11
Man a.a. teta , kuri mane augino , sapne padovanojo du baltus didelius riebius triušius .
Akvilė
2015.03.06 13:36
Spanavau, kad liūtuką vonioj maudau. O tas toks patenkintas. Blemba, negali būt iš esmės jau vien dėl to bloga lemiantis sapnas :)
ursa
2015.03.14 15:27
blet tai debilai savo reklamas y sikna susikiskit
Donatas
2015.03.26 19:28
Sapnūoajubl , nerelius sapnus. Ner ka...tokie spalvoti kaip vaivorykstė.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.