Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Būtų gerai šią dieną praleisti tokių žmonių draugijoje, kurie supranta jus iš pusės žodžio, neužduoda nereikalingų klausimų ir su jumis neaptarinėja skaudžių temų. Šiandien galite nustoti būti iniciatoriais ir nors laikinai perleisti šią rolę kam nors kitam.

Jautis

Netikėtumai neturės jokios įtakos jūsų nuotaikai. Ši diena puikiai tinka neilgoms kelionėms, apsipirkimams. Į juos galite leistis su vaikais, ar su draugais. Turėsite puikią progą nudžiuginti artimuosius malonia staigmena. Galite pasikviesti svečių - jums labai tiks geraširdžio šeimininko vaidmuo.

Dvyniai

Atsiras galimybė praplėsti savo pažinčių ratą ar susitikti su žmonėmis, kurių jau spėjote pasiilgti. Artimieji apdovanos jus nuoširdžiu dėmesiu, o atsitiktiniai pakeleiviai jums pasakys kažką malonaus.

Vėžys

Sėkmė jus lydės visuose darbuose, jei nesiblaškysite ir neskubėsite. Pasitikėjimas savo jėgomis, gera nuotaika, puiki savijauta ir nepriekaištinga išvaizda pavers šią dieną malonia ir turininga. Ši diena tinkama nuoširdiems pokalbiams, prisipažinimams.

Liūtas

Maloni ir rami diena. Galėsite pasidžiaugti darbais, kurie anksčiau jums kėlė nuobodulį. Užteks pažvelgti į juos kūrybiškai ir sudominti aplinkinius originaliomis idėjomis ar netikėtais pasiūlymais. Šiandien net šeimyninių reikalų aptarimas jūsų nevargins, o priešingai - įkvėps žygdarbiams.

Mergelė

Nepersistenkite - fizinis darbas ne toks jau patrauklus. Neišsenkančios energijos dėka jūs vis tik sugebėsite šią dieną paversti tiesiog idealia - viską suspėsite, nors ir neskubėsite. Artimųjų tarpe atsiras žmonių, kurie pasidalins su jumis rūpesčių našta.

Svarstyklės

Lengvai ir greitai susidorosite su visais praktiškais reikalais, puikiai pasirūpinsite savo ir artimųjų patogumu. Šiandien galite pasikviesti svečių, surengti nedidelę šventę gamtos prieglobstyje. Aktyvus poilsis jums naudingas ir reikalingas.

Skorpionas

Planuotų ir netikėtų susitikimų diena. Jūs puikiai jausitės ir senų draugų, ir naujų pažįstamų kompanijoje. Diena palanki dalykiniams pasitarimams, deryboms. Šiandien galite apsilankyti gana egzotiškoje vietoje, kurioje dar neteko pabuvoti.

Šaulys

Būsite pilni kuo geriausių ketinimų, tačiau neskubėsite jų įgyvendinti. Toks elgesys nebus priimtinas jūsų artimiesiems, kurie bandys jus kontroliuoti ar pamokyti. Seni draugai taip pat nepasižymės taktiškumu - kritiškai vertins jūsų poelgius ir sprendimus. Tokioje situacijoje nebus lengva išsaugoti ramybę, tačiau valios pastangomis, jums pavyks išlaikyti pusiausvyrą.

Ožiaragis

Neplanuokite iš anksto, nes ši diena kupina netikėtumų, kurių nepavyks ignoruoti. Pastaruoju metu jus neraminusias problemas teks dar kuriam laikui atidėti. Pasistenkite ramiai viską apgalvoti - šiuo metu jūs nieko negalite pakeisti. Nudžiugins susitikimai su draugais ir romantiški pasimatymai.

Vandenis

Ši diena suteiks galimybę pademonstruoti geriausias savo savybes. Nejučia pavyks priminti apie save žmogui, kuris jus ypatingai domina. Susitikimo metu turėsite progą geriau susipažinti ir pereiti prie artimesnių santykių.

Žuvys

Gera ir maloni diena. Jūs turėsite galimybę išspręsti visas susikaupusias problemas ir sutvarkyti šiuo metu aktualiausias savo gyvenimo sritis. Galite gauti dovanų ar tam tikrą pinigų sumą. Draugiški susitikimai bus malonūs, nes kiekvienam sugebėsite suteikti romantišką pobūdį.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

PoPo
2012.10.29 22:55
nesamone
Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.