Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Gera diena kelionėms, išvykoms, ekskursijoms. Šalia jūsų - tik besišypsantys ir patenkinti veidai, nes optimizmas plinta kaip virusas. Jūs nusiteikę linksmintis ir linksminti kitus. Jei esate numatę svarbius susitikimus, pasirūpinkite savo išvaizda. Eksperimentuoti nepatartina.

Jautis

Atsakomybės suvokimas šiandien gali trukdyti atsipalaiduoti. Nepatartina spręsti finansinių klausimų, rūpintis šeimos biudžetu. Galimos išlaidos, susijusios su buities gerinimu, interjero keitimu. Gera diena bendravimui ir draugiškiems susitikimams.

Dvyniai

Jūsų organizuotos išvykos ar kelionės būtinai pasiseks. Galimi konfliktai su nepažįstamais žmonėmis. Tačiau jokios intrigos ar nesusipratimai nepakenks santykiams su artimais ir jus mylinčiais žmonėmis. Venkite fizinio krūvio - ramus poilsis padės atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Vėžys

Asmeninio gyvenimo tendencijos, santykiai su artimaisiais jums palankūs. Jus lydės gera nuotaika, visame kame sugebėsite įžvelgti teigiamus dalykus. Galimi susitikimai su senais pažįstamais ir kažkada nutrūkusių draugiškų santykių atnaujinimas.

Liūtas

Gera diena šeimyninėms kelionėms ar buvimui tik su mylimu žmogumi. Tačiau išvykos neturi trukti ilgai - nuovargis gali sukelti nepasitenkinimą ir sunkiai paaiškinamą pyktį. Artimųjų palaikymas jus džiugins, o draugų pagalba suteiks optimizmo.

Mergelė

Šią dieną skirkite poilsiui. Nerekomenduojama užsiimti sudėtingais reikalais, fiziniais darbais. Venkite situacijų, susijusių su nervine įtampa, ramiai reaguokite į kritiką ar išgirstas pastabas. Puikiai seksis bendrauti su tais, kurie jus gerai pažįsta ir moka prisitaikyti prie jūsų nuotaikų.

Svarstyklės

Diena tinkama eksperimentams, tačiau tam, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą, reiks labai pasistengti. Laukia puikus poilsis, tačiau gerai savijautai reikia malonios aplinkos ir ne prastesnės kompanijos. Mylimas žmogus tikrai neliktų abejingu rodomam dėmesiui.

Skorpionas

Šiandien galite atsidėti maloniems naminiams rūpesčiams. Artimieji su mielu noru atskubės jums į pagalbą. Galite sulaukti netikėtų svečių, kurių vizitas tikrai jus nudžiugins. Kelionės žada būti įspūdingomis ir nevarginančiomis.

Šaulys

Diena bus gera, jei pasistengsite neskubėti ir neskubinsite kitų. Galimi malonūs įvykiai šeimoje, permainos asmeniniame gyvenime, kurios nuteiks šiltam ir atviram bendravimui su artimiausiais žmonėmis. Šiandien tiesiog plaukite pasroviui - žvaigždės pasirūpins tinkamomis aplinkybėmis.

Ožiaragis

Sėkmingos dienos garantas - numatyto veiksmų plano laikymasis. Ne mažiau svarbu - sugebėjimas bendrauti su įvairiausiais žmonėmis, su kuriais šiandien neišvengiamai susitiksite. Tam, kad susirinktumėte reikiamą informaciją, teks užduoti nemažai nepatogių klausimų savo pašnekovams. Tačiau gautos žinios pranoks jūsų lūkesčius.

Vandenis

Diena žada malonių netikėtumų. Sugebėsite užbaigti, jūsų požiūriu, beviltiškus reikalus. Galimi susitikimai su kažkada jums padėjusiais, patarusiais žmonėmis. Kai kuriems ženklo atstovams šiandien pavyks ištaisyti senas klaidas ir pilnai atstatyti santykius su jums brangiais asmenimis.

Žuvys

Maloni diena - draugai nudžiugins įdomiomis idėjomis, netikėtais pasiūlymais. Galimi susitikimai su tolimais giminaičiais. Sulauksite džiugių naujienų iš gerų pažįstamų, gyvenančių kituose miestuose ar užsienyje. Diena bus kupina įvykių, tačiau nevarginanti - visos permainos tik malonios.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.