Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien atsisakykite kvietimo pasisvečiuoti, išvykų, venkite naujų vietų. Naujomis pažintimis greit nusiviltumėte. Šeimoje galimi konfliktai, barniai.

Jautis

Permaininga diena, permainingos ir Jaučių nuotaikos - čia ant visų pyksite, čia prabus sąžinė ir imsite atgailauti Jei tektų vykti į kelionę, būkite atsargesni, apdairesni, saugokitės vagysčių.

Dvyniai

Šiandien ne kartą galite susidurti su pykčiu, neteisingu vertinimu ar nepelnyta kritika. Patys Dvyniai irgi nebus geranoriškai nusiteikę, jei nenorite susipykti su visu pasauliu, kuo mažiau bendraukite.

Vėžys

Šiandien tikėtinos traumos, avarijos, atsargiau vairuokite automobilį. Asmeniniame gyvenime gresia daugybė nesusipratimų, pykčių dėl smulkmenų. Nusiraminti padėtų aromatinė vonia, lengva fizinė veikla.

Liūtas

Norėsis atkurti giminiškus ryšius, tačiau jūsų ketinimai gali būti ne teisingai suprasti ar nepalankiai priimti. Nesivelkite į abejotinus romanus - gali likti ne tik įskaudinti, jumis greičiausiai mėgintų pasinaudoti.

Mergelė

Mergelės šiandien žarstys reikalavimus sutuoktiniams, vaikams - ir vis bus negana, negerai, visiems "rasite" priekaištų. Jūsų smulkmeniškumas šiandien išsikeros iki nebepakenčiamo dydžio.

Svarstyklės

Šeimose padaugės nesutarimų dėl finansų, dėl bendrų planų ar pirkinių. Sunkiai seksis rasti kompromisą, juo labiau, kad ir noro bus ne per daugiausiai.

Skorpionas

Skorpionai ne kartą pateks į aštrias, kritines situacijas, sprendimą teks priimti žaibiškai. Likimas šiandien jums parengęs ne vieną pamoką Be būtino reikalo verčiau nekelkite iš namų kojos.

Šaulys

Dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi galite atsidurti labai nepatogioje padėtyje. Turėtų būti gera pamoka ateičiai. Kitą kartą atsakingam žingsniui ruošitės kur kas atidžiau.

Ožiaragis

Nelengva diena - daug įtampos, rizikos, o tuo pačiu norėsis permainų, naujovių. Mėginkite derinti atsargumą su iniciatyvumu. Nepersivalgykite, susilaikykite nuo triukšmingų pasilinksminimų.

Vandenis

Atsisakykite svarbių darbų, gydymo. Šiandien geriau nieko neplanuoti, pasiduoti įvykių tėkmei. Santykiuose patartina būti kuo atsargesniems - vienu grubesniu žodžiu ilgam įskaudintumėte kitą žmogų.

Žuvys

Jei susikaupė neigiamų emocijų, išliekite jas tvarkydami namus, dirbami kokį fizinį darbą. Išvengsite barnių, praskaidrinsite mintis ir vienatvėje apsišvarinsite. Vakarop surenkite savo šeimai nedidelę šventę.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
Paulius
2015.07.22 16:13
lafa

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Blogųjų jėgų, kūniškų pagundų metas. Diena gali atnešti trumpalaikę laimę, tačiau po to gali sekti sielvartas, nesėkmės, ypač meilėje. Geras laikas atgailavimui.