Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien daug dirbsite ir mažai ilsėsitės. Nieko keista, kad vakare jausitės išsekę. Nesigraužkite dėl praeities klaidų, jų nebeatitaisysi, verčiau nedarykite naujų.

Jautis

Jaučiai bus gana niūriai nusiteikę, viskas kris iš rankų... Tuo tarpu aplinkiniai visiškai nesureikšmins jūsų nusiteikimo, kvies jus pramogauti, mėgins pralinksminti. Puiku turėti draugų.

Dvyniai

Nekiškite nosies į svetimus reikalus, žiūrėkite savų. Gali atrodyti, kad santykiai su partneriu pasiekė grėsmingą ribą, tačiau neskubėkite priimti sprendimų, leiskite sau atvėsti ir ramiai viską apmąstyti.

Vėžys

Šiandien nepasikuklinkite iškloti draugui, ką apie jį manote - jumis ilgai buvo naudojamasi, metas apginti savo teises ir interesus. Daugiau ilsėkitės ir mažiau galvokite apie svetimas bėdas.

Liūtas

Šiandien negailėkite komplimentų ir pagirų - artimieji išsiilgę gražių žodžių. Mėgaukitės gyvenimu, semkitės naujų įspūdžių prieš ateinančią darbo savaitę.

Mergelė

Pasistenkite būti kuo punktualesni, kiek įmanoma išlikite šaltakraujiški. Pusiausvyrą padės atgauti vakaras su draugais ar artimais giminaičiais.

Svarstyklės

Nerieskite nosies ir vertinkite draugystę. Šią dieną skirkite rimtesniems darbams, jus pradėję, užbaikite. Tinkama diena valyti organizmą, medituoti.

Skorpionas

Šiandien stenkitės būti geresni, gailestingesni, neskubėkite nieko smerkti. Grąžinkite skolas. Kuo daugiau laiko skirkite šeimai, vaikams.

Šaulys

Nesinešiokite širdy nuoskaudų. Jei kas slegia, ji jaučiatės nepelnytai smerkiami,būtinai raskite laiko atvirai išsakyti, kaip jaučiatės. Daugiau laiko skirkite poilsiui, bendravimui su vaikais.

Ožiaragis

Šiandien atsisakykite kvietimų į triukšmingus vakarėlius, jūsų organizmui reikia ramybės ir kuo daugiau miego. Asmeniniuose santykiuose - teigiamų permainų laikas…

Vandenis

Pasinaudokite savo žavesiu, nesidrovėkite priimti komplimentus. Seksis bendrauti tiek asmeninais, tiek darbo reikalais. Atsargiau elkitės su mechaniniais prietaisais.

Žuvys

Jausite stiprų kūrybinį pakylėjimą, tad nesunkiai įgyvendinsite kilusius sumanymus. Galite būti neteisingai apšmeižti, neatsakykite tuo pačiu. Atsargiau vairuokite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
Paulius
2015.07.22 16:13
lafa

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.