Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Susigrąžindami prarastas pozicijas profesinėje veikloje, neskubėkite - rinkitės paprastesnius metodus, ieškokite lengvesnių sprendimų. Kruopščiai planuokite kiekvieną žingsnį, stebėkite žmones su kuriais bendraujate.

Jautis

Palanku pamažu ieškoti naujų erdvių, perspektyvų. Kita vertus į atsiveriančias galimybes žiūrėkite kritiškiau, kiekvieną sulauktą pasiūlymą nuodugniai pasvarstykite.

Dvyniai

Dvyniams patartina tausoti jėgas, šaltakraujiškai analizuoti aplinkybes. Kliūtys, su kuriomis susidūrėte, greičiausiai tik jums atrodo neįveikiamos. Didžiosios problemos šios savaitės ar mėnesio gale jau bus įveiktos.

Vėžys

Per skubėjimą galite tapti žaisliuku nešvariame žaidime, įsipainioti smulkiuose buitiniuose interesuose. Jokiu būdu netaupykite sveikatai - jei pastai jaučiatės, apsilankykite pas gydytoją ar bent pasidovanokite poilsio vakarą.

Liūtas

Asmeniniame gyvenime vėl tikėtina sumaištis, sugrįžta dvejonės, ką pasirinkti. Per aukštai keldamas kartelę kitam ir nieko nereikalaudamas iš savęs, galite likti vienas.

Mergelė

Mergelėms patartina nepamiršti savęs. Pamaloninkite save, atlikite ar įsigyti tai, kas jus asmeniškai džiugina, ką vertinate ir mėgstate, pajuskite gyvenimo skonį. Šiandien sveikas egoizmas ne nuodėmė, o būtinybė.

Svarstyklės

Šiandien kiek atsikraukite į šalį, pamirškite skubėjimą, įkvėpkite gryno oro. Remkitės draugais ir bendraminčiais, kurie palaiko keisčiausias jūsų idėjas. Neskubėkite prisiimti atsakomybės už svetimas klaidas.

Skorpionas

Nurims aistros, ateis ramybė, pamažu rasite išmintingą sprendimą seniai ramybės nedavusiam klausimui. Asmeniniame gyvenime turėkite omeny, kad antrajai pusei būtina skubi parama.

Šaulys

Šiandien Šaulių nervų sistema bus itin lengvai pažeidžiama. Turėkite minty, kad nereikia skubėti, karščiuotis, pataupykite energiją. Atskirkite savas problemas nuo svetimų, pasitelkite atsargumą ir kantrybę.

Ožiaragis

Nepatartina daug bendrauti, ieškoti kontaktų. Verčiau apmąstykite, kas konkrečiai jūsų netenkina ir ką įmanoma palaipsniui pakeisti. Vadovaukitės tik savo nuomone, tačiau neskubėkite.

Vandenis

Imkitės tų darbų, kuriuos įmanoma greitai užbaigti. Po pietų itin rizikinga pasirašinėti sutartis, dalyvauti derybose, diskusijose - jų baigtį būtų sudėtinga prognozuoti. Vakare nepamirškite pasidomėti partnerio reikalais.

Žuvys

Situacija asmeniniuose santykiuose vis dar kebloka, gausu painiavos. Pamėginkite paieškoti ramiau į viską pažiūrėti, išvykite vienas į nedidelę kelionę, pamąstykite, neskubėkite priimti sprendimo.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
Paulius
2015.07.22 16:13
lafa

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena, tinkama tiek mažų, tiek didelių darbų pradžiai ir garantuojanti jų sėkmę. Visgi patartina apriboti kontaktus su kitais žmonėmis, rasti laiko susikaupimui, tolimesnio kelio apmąstymams.