Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Turėsite gerą progą daug ką pradėti iš naujo. Padarysite gerą įspūdį žmonėms, gerai jūsų nepažįstantiems ir nežinantiems jūsų silpnybių. Kantrybės prireiks nemažai, tačiau atlygis bus vertas įdėtų pastangų.

Jautis

Bendraudamas stenkitės būti taktiškas ir santūrus, ypač su nepažįstamais. Iškalba ir įtikinami argumentai padės įtikinti oponentą ar išvengti bekylančio konflikto. Moterų laukia romantiška pažintis.

Dvyniai

Jeigu tie, kurie yra šalia jūsų, pamiršo sąžiningo žaidimo principus ir taisykles, protingiausia būtų bent laikinai nusišalinti, nusiplauti rankas ir neprisiimti jokios atsakomybės už galimus padarinius. Luktelėkite, situacija turėtų pasikeisti.

Vėžys

Puikiai seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Mokėsite padaryti gerą įspūdį, palaikyti pokalbį ir pakreipti jį sau naudinga ar šiaip įdomia linkme. Žodžiu, ateina laikas atsitiesti po ankstesnių praradimų.

Liūtas

Dieną visą laiką ir dėmesį teks skirti darbui, o vakare - šeimai ar mylimam žmogui. Emociškai nebūsite itin stabilus, tad jei teks tvarkyti biurokratinius reikalus valdiškose įstaigose - suimkite save į rankas.

Mergelė

Pirmoje dienos pusėje galimos didelės išlaidos dėl informacijos netikslumo, daug tuščių judesių, išeikvotos energijos. Po pietų situacija keisis jūsų naudai - atgausite jėgas. Galbūt atsibers naujų perspektyvų ar atsinaujins nutrūkęs bendradarbiavimas.

Svarstyklės

Šiandien dar turėsite progą grąžinti atgal netyčia išsprūdusius žodžius. Gerai pagalvokite, ar pastaruoju metu nieko neįžeidėte. Jei taip - kuo skubiau atsiprašykite. Vėliau atkurti gerus santykius bus kur kas sunkiau.

Skorpionas

Skorpionus šiandien lydės sėkmė. Ypač seksis tie darbai, kuriuos prieš kurį laiką atidėjote geresniems laikams. Pakankamai darbo turės tiek liežuvis, tiek ausys. Turite atidžiai klausytis ir protingai kalbėti.

Šaulys

Iki pietų nespręskite kredito ir skolų klausimų. Antroje dienos pusėje sėkmė tikėtina bet kokioje veiklos srityje, jei tik nebijosite rizikuoti. Asmeniniuose santykiuose - daug malonių akimirkų.

Ožiaragis

Iki pietų ne itin sėkminga diena - kamuos lengva apatija, sunkiai seksis susikaupti. Antroje dienos pusėje pagaliau susitarsite dėl svarbaus projekto sąlygų, niekas nevaržys jūsų laisvės veikti, kurti, atnaujinti pažinčių ratą.

Vandenis

Būsite energingas, dalykiškas ir punktualus. Šiandien jausite begalinį pasitikėjimą savimi, aplinkiniai tai pastebės. Jei teks sakyti viešą kalbą, ji turės pasisekimą. Labai gera diena mokytojams, dėstytojams, renginių vedėjams.

Žuvys

Po pietų nustebinsite aplinkinius ir net patį save sukaupta patirtimi ir talentais. Atėjo laikas pasveikinti save, įvertinti už ilgalaikes pastangas ir kantrybę. Drąsiai ryžkitės imtis dar sunkesnių užduočių, nebijokite konkurencijos.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

PoPo
2012.10.29 22:55
nesamone
Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.