Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Pasistenkite nevėluoti į svarbų susitikimą, kad sudarytumėte gerą įspūdį būsimiems partneriams. Jei pasirašinėsite sutartį, gerai įsiskaitykite į sąlygas - šiandien lengva apsirikti.

Jautis

Jūs per daug prisirišęs prie savo dabartinio darbo. Be reikalo baiminatės, kad tokio atlyginimo kitur negautumėte. Skubotų sprendimų venkite, tačiau jau metas pasiieškoti naujo ar realizuoti save naujoje veikloje.

Dvyniai

Jūsų santykiai su partneriu pastaruoju metu toli gražu neatitinka jūsų idealo. Gal abiem vertėtų pasistengti? Palepinkite vienas kitą maloniomis staigmenomis, dovanėlėmis, būkite vienas kitam dėmesingesni.

Vėžys

Suvokite ir aiškiai sau ir partneriui pasakykite, ko iš tiesų norite. Tegu nesutarimai dėl smulkmenų negadina jūsų santykių. Atvirai pasikalbėję viską išspręsite ir rasite kompromisą.

Liūtas

Jei nevaldysite neigiamų emocijų, šiandien neišvengsite nepagalvotų sprendimų, išlaidavimo, agresyvumo ir grubumo. Nepamirškite - kaip šauksi, taip atsilieps.

Mergelė

Mokėkite pareikalauti to, kas teisėtai jums priklauso. Žinoma, nereikia kibti varžovui į gerklę, tačiau savo argumentus būtinai išsakykite. Finansinė padėtis artimiausiu metu turėtų pasitaisyti.

Svarstyklės

Jūsų pastangos artimiausiu metu ims duoti rezultatų - atsiras progų sėkmingai prekybai, ryšiams su užsieniu ar įsitvirtinimui mokslo, visuomeninio darbo srityse. Dėl smulkių klaidelių nesigraužkite - jos ištaisomos.

Skorpionas

Šiuo metu pravartu apgalvoti kiekvieną žodį, nesivelkite į avantiūras, intrigas. Raskite laiko pabūti vienas, susikaupti - tai svarbu, jei nebeorite kartoti senų klaidų.

Šaulys

Pastaruoju metu nuvarginote savo partnerį begaliniais priekaištais dėl jo ar jos nejautrumo, skundais dėl nesėkmių darbe. Jūsų santykiuosi nebeliko romantikos. Ar ne metas ją atgaivinti? Pradžiai galėtumėte pagaminti skanią vakarienę.

Ožiaragis

Dėl smulkmenos kilęs ginčas gali įsiliepsnoti į aršų konfliktą. Tramdykite kylantį susierzinimą, valdykite norą kerštauti. Vakarą praleiskite amuose, pailsėkite, apsivalykite nuo neigiamų minčių.

Vandenis

Šiandien susilaikykite nuo rimtų sprendimų, verčiau apmąstykite neefektyvius veiklos modelius, pamažu kurkite planus ateičiai.

Žuvys

Jūs per daug reikalaujate iš savo sutuoktinio. Nejau norite gyventi su paklusniu tarnu ar žmogumi, kuris neturi savo nuomonės. Vargu, ar tuomet gerbtumėte savo gyvenimo draugą ar draugę. Daugiau pakantumo ir tolerancijos.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
Paulius
2015.07.22 16:13
lafa

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.