Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Greit atsivers puikios galimybės - svarbiausia nepražiopsoti palankios progos. Greičiausiai teks įdėti pastangų daugiau nei paprastai, tačiau patikėkite - verta. Svarbiausia - parodykite save iš geriausios pusės.

Jautis

Ar ne metas pamiršti pykčius ir pagaliau atleisti senam draugui? Jis greičiausiai nė nesuprato, kad jus įžeidė, o jei suprato - tikrai gailisi. Pabūkite bent šį kartą kilnus ir atlaidus.

Dvyniai

Neprivalote niekieno prašyti leidimo - esate suaugęs žmogus ir pats atsakote už savo veiksmus. Daugiau pasitikėjimo savim, ir be niekieno pagalbos įgyvendinsite savo troškimus.

Vėžys

Gerai apmąstykite strategiją, iki smulkmenų suplanuokite kiekvieną žingsnį - tuomet sėkmė garantuota. Paprastai jums sekasi improvizuoti, tačiau šį kartą patartina turėti detalų planą.

Liūtas

Energija trykš per kraštus, visur ir visada būsite dėmesio centre, ir jums tai neabejotinai patiks. Jei siekiate būti lyderiu, išmušė jūsų valanda. Ieškote naujų veiklos sričių? Šiandien galite sulaukti įdomių pasiūlymų.

Mergelė

Šiandien geriausias jūsų sąjungininkas - kantrybė. Dalis kliūčių, kurias jums norėtųsi pašalinti nedelsiant, per laiką tiesiog išnyks pačios, tad verčiau nesilaužkite pro atviras duris. Yra dalykų, kurių niekaip nepaskubinsi.

Svarstyklės

Pasikeitimas informacija ir idėjomis su kitais žmonėmis visuomet labai svarbus, o šiandien - gyvybiškai būtinas. Pasistenkite organizuoti darbus taip, kad būtumėte nesunkiai surandamas ir pasiekiamas.

Skorpionas

Nauji keliai ir naujos idėjos šiandien turės didelį pasisekimą. Pabandykite kažką pakeisti toje sferoje, kurioje iki šiol nebuvo permainų. Verta net kritišku žvilgsniu apžvelgti darbo vietą ir namus.

Šaulys

Šiandien negailėkite pinigų - palepinkite save nedidele, bet malonia dovanėle R gurmaniška vakariene. Jūsų finansinė padėtis jau pagerėjo arba pagerės pačiu artimiausiu laiku. Tai irgi gera proga šiek tiek paišlaidauti.

Ožiaragis

Pasistenkite išvengti konflikto su žmogumi, kuriam nesate abejingas. Būkite pasirengęs nusileisti. Šiandien teks kontroliuoti save kiekvieną sekundę, jei nenorite prikalbėti to, ko paskui gailėtumėtės.

Vandenis

Netikėta pažintis keistomis ar net kvailomis aplinkybėmis gali peraugti į audringą romaną ar bent malonią pažintį. Pasistenkite neiškrėsti kvailystės, dėl kurios jau rytoj tektų labai gėdytis. Turėkite su savimi smulkių pinigų.

Žuvys

Šiandien jums neprireiks teisintis ar atsakinėti į kritikų pastabas - jūsų tiesiog niekas nekritikuos. Bet kokie jūsų veiksmais bus priimti kaip būtini ir teisingi. Išnaudokite savo šansą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Nuosaikumo ir atsargumo reikalaujanti diena. Vertėtų atkreipti dėmesį į šios dienos įvykius – tai tarsi įspėjimo signalas, pranešimas apie gresiančias problemas, esmės atspindys.