Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Terminai yra terminai, nuo jų nepabėgsite. Tačiau jei matote, jog galite nespėti, vertėtų kreiptis pagalbos į kolegas. Negalvokite apie tai, kaip atrodysite kitų akyse. Žmonės supras, kad esate priversti gelbėtis iš nepalankios situacijos ir padės.

Jautis

Asmuo, kurį mylite, šiandien gali būti ypač jautrus, todėl žymiai lengviau galite įžeisti jo ar jos jausmus. Jausitės lyg vaikščiodamas ant stiklo šukių, tačiau susitaikykite su tuo ir elkitės taip, kaip būtina. Jums artimas žmogus tik padėkos už tokį supratimą.

Dvyniai

Šiandien jums šypsosis sėkmė - turėsite visus rūpimus atsakymus tinkamu laiku. Taip pat aplinkybės tinkamai susiklostys ir sutiksite mielą jums žmogų. Žodžiu, diena bus puiki, todėl neužsidarykite namie.

Vėžys

Vadovas ar kolegos šiandien jus gali užspeisti į kampą, tačiau panikuoti nederėtų. Mat panikuodami dažnai priimate kvailus ar klaidingus sprendimus, kurių pasekmės - neprognozuojamos. Tad susikaupkite ir pasakykite, ko nespėjate. Gal gausite papildomo laiko?

Liūtas

Jūsų šilta asmenybė ištirpdys bet kokius ledus, su kuriais galite susidurti. Būsite ypač socialus ir mielas, todėl apdovanokite šypsena kiekvieną sutiktą žmogų. Šiandien taip pat galite patirti kai ką netikėto - gal pamatysite žmones ar dalykus kitoje šviesoje.

Mergelė

Šiandien turėsite galimybę pamatyti save naujai. Tai vidinio virsmo periodas, gali pasikeisti jūsų požiūris į tam tikrus dalykus. : dalykai, kurie iki šiol atrodė stabilūs, gali pasirodyti esą visai kitokie. Diena gali būti įdomi, dirginanti.

Svarstyklės

Iki 10 val. 27 min. diena bus aktyvi, susijusi su žodžio magija, su įvairiais pažadais, todėl nereikėtų mėtytis žodžiais. Vėliau viskas gali pasisukti jums netikėta linkme, tiek į gera, tiek į bloga, tad būkite atsargus. Vakarop galite būti dirglus.

Skorpionas

Ar jūsų poreikis patirti sėkmę nepradeda kenkti? Nors norint pasiekti tikslų kartais tinka būti agresyviu, tačiau prisiminkite, kad ne visi supranta tokį veikimo būdą. Jei jūs ko nors labai norite, nereiškia, kad kiti jums padės.

Šaulys

Jūsų laukia nuostabus siurprizas, o tai gali įtakoti dienos planus. Visgi jei esate išsiilgę spontaniškų dalykų - siurprizas bus laiku ir vietoje. Laukdami naujų potyrių gausite adrenalino, kurio pastaruoju metu jums trūko.

Ožiaragis

Jums ši diena bus itin energinga, sugebėsite padaryti daug ir tuos darbus, kurių ilgą laiką nenorėjote imtis. Seksis geriau, jeigu dirbdami, į komandą sugebėsite įtraukti kitus žmones, kuriais pasitikite ir manote, jog jie padarytų viską ne prasčiau, nei jūs patys.

Vandenis

Jei esate vienišas - gali užsimegzti nauja pažintis, tik būkite savimi, nevaidinkite. Palikite žaidimus kitiems ir leiskite tam ypatingam naujam asmeniui jūsų gyvenime įžvelgti, kas esate iš tikrųjų.

Žuvys

Turėtumėte gauti netikėtų pajamų, tad galite sau leisti ekstravagantiškai elgtis. Darbe netinginiaukite, įrodykite visiems, kad esate ne iš kelmo spirtas - kaip tik šiomis dienomis vadovas gali vertinti jūsų profesionalumą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
drugelis
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena, tinkama „žemiškiems“ darbams – būsto pirkimui ar remontui, sodininkystei. Vertėtų kontroliuoti savo jausmus, ugdyti savo dvasingumą, daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui.