Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien būsite kupinas energijos, nusiteikimo dirbti ir versti kalnus, tad lengvai susidorosite su įvairiomis užduotimis. Jūsų darbą pastebės ir viršininkai bei kolegos. Visgi neprisiimkite kitų žmonių įsipareigojimų.

Jautis

Šiandien susipažinsite su naujais žmonėmis, tad neišgąsdinkite jų savo kritiška nuomone. Pasistenkite būti mandagus, o jei nepavyksta - išlaikykite distanciją ir nepulkite bendrauti su nauju pažįstamu.

Dvyniai

Jūsų ilgai trunkančiuose santykiuose įvyks atsinaujinimas, pajusite šviežio vėjo gūsį. Tai pagerins nuotaiką ir savijautą, o svajonės, kurių jau norėjote atsisakyti - vėl gali išsipildyti. Su savo partneriu aptarkite tai, kaip įdomiai galėtumėte praleisti laiką.

Vėžys

Derėtų rimčiau žiūrėti į savo reputaciją. Nesijaudinkite, kol kas ji nenukentės, tačiau galėtumėte labiau pasistengti ir padirbėti kurdami savo įvaizdį. Pabendraukite su žmonėmis, parodykite pozityviąsias savo puses.

Liūtas

Šiandien pasipils naujos galimybės, kurios leis susirasti naujų draugų, verslo partnerių ar naują meilę. Tad inicijuokite pokalbį su žmogumi, su kuriuo anksčiau nedrįsote pasikalbėti - jis ar ji tik ir laukė, kol žengsite pirmą žingsnį.

Mergelė

Šiandien galite gauti įdomų pakvietimą į renginį, kuriame užmegsite ryšius, ateityje jums praversiančius ir atversiančius kelius į įvairią veiklą. Tik pagalvokite, ar turėsite laiko, reikalingo įsipareigojimams, kurių gali tekti imtis. Būsite ramios nuotaikos, neįprastai tylus.

Svarstyklės

Diena bus viena iš sėkmingiausių įvairiems susitikimams su bendražygiais, draugais, su tais žmonėmis, su kuriais jūs sprendžiate kažką svarbaus, kad aptarti įvairias naujas idėjas, kad aptarti veiksmų strategiją toli į priekį ir pan. Taip pat šiandien palanku mokytis, stengtis suvokti tai, kas yra sunkiai suvokiama.

Skorpionas

Ryte geras metas kažką svarbaus nuspręsti, dėl kažko susitarti, ar bent jau mintyse pradėti. Visumoje diena bus pozityvi, tačiau vidudienį didesnė traumų, lūžių tikimybė, todėl pasaugokite save, atsargiai vairuokite.

Šaulys

Nenuolaidžiaukite sau ir ši diena jus apdovanos išskirtiniais pasiekimais. Laikas palankus spręsti karjeros klausimus. Jei nusišypsotų laimė ir sulauktumėte pasiūlymų imtis veiklos - nedvejokite. Tinkamas laikas tvarkyti namus iš esmės ar imtis remonto, taisyti buitinę techniką.

Ožiaragis

Geras laikas avantiūroms - nebijokite rizikuoti. Ir nebūkite labai rimti - šiandien galite pabūti žaismingas. Palankus metas kūrybinių bei laisvų profesijų atstovams, taip pat įsimylėjėliams - tinka pakovoti už mylimo žmogaus pripažinimą.

Vandenis

Savaime arba jums nežinant gali išsispręsti sudėtingas reikalas. Šeima, taip pat seni draugai gali nemenkai padėti (ypač nelaimės atveju). Palanku pirkti buitinės technikos, santechnikos gaminius. Geras laikas perstumdyti baldus namuose.

Žuvys

Šiandien turėsite imtis reikalo, kurio vengėte pastaruoju metu. Išspręskite jį ir nustebsite, kaip palengvės. Vakare užtat pasilepinkite vandens ar grožio procedūromis, leiskite sau pailsėti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti tau netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasi skrynią su brangenybėmis? Jei moki suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksi.