Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Imkite iš gyvenimo viską, ką jis duoda ir nesikuklinkite, jei jums sekasi. Aplinkinių pavydo strėlės gali būti aštrios, tačiau visus žmones galima palenkti į savo pusę draugiškumu ir paslaugumu. Svarbiausia, kad jaustumėtės tikras tuo, ką darote.

Jautis

Savo energingumu ir polėkiu pakeisite tarp draugų nusistovėjusias tradicijas. Jei anksčiau visi maloniai mėgaudavotės gurkšnodami vyną, tai dabar tikrai sugebėsite išjudinti visą kompaniją. Tačiau ramiems žmonėms geriau nesiūlykite ekstremalių laisvalaikio praleidimo būdų.

Dvyniai

Gali aplankyti nelabai malonūs prisiminimai. Pabandykite vyti juos šalin - tai geriausiai pavyksta, jei užsiimate aktyvia veikla - galite intensyviai mokytis, sportuoti, imtis sunkių užduočių darbe ar spręsti buitines problemas.

Vėžys

Šiandien galite pajusti poreikį laiką skirti tik sau ir niekam kitam. Nesipriešinkite šiam norui, poilsis dar niekam nepakenkė. Galite pasiimti laisvą dieną, padirbėti namie ar tiesiog paprašyti laisvesnio darbo grafiko - esate pelnęs gerą reputaciją, todėl galite tikėtis šiek tiek nuolaidų.

Liūtas

Draugų ar pažįstamųjų kompanijoje šiandien galite pasijusti vienišas, nes sunkiai seksis rasti bendrų temų pokalbiams. Nepulkite kaltinti aplinkinių, tiesiog susimąstykite, kad gal jums reikia pabūti vienumoje arba su šeimos nariais?

Mergelė

Šiandien išsirinkite sunkiausią darbą ar kebliausią užduotį, kurią turite atlikti. Tai padės atsiriboti nuo šeimoje iškilusių sunkumų, bet nemanykite, kad atsiribojimas išsprendžia pačią problemą - tam prireiks ir jūsų pastangų, o galbūt ir atsiprašymo.

Svarstyklės

Šią dieną labai prireiks derybinių gabumų, nes pakliūsite į keblią situaciją, iš kurios išsikapsysite tik subtiliai laviruodamas tarp prieštaringų aplinkybių ir savo tikruosius tikslus slepiančių žmonių. Jei aplink vykstantys procesai atrodys nekontroliuojami, pasitraukite iš žaidimo.

Skorpionas

Savo idealizmą pasitaupykite geresniems laikams. Šiandien turite būti pragmatiškas, nes susidursite su labai "žemiškomis" žmonių savybėmis: pavydu, nepasitikėjimu, darbo vengimu ar tinginiavimu. Turėsite valdyti susidariusią situaciją, nors niekas nepagelbės.

Šaulys

Apie pinigus pradėkite galvoti ilgesnėje laiko perspektyvoje, nes pastaruoju metu buvote labai išlaidus ir gyvenote tik šia diena. Nuo dabar taip neturėtų būti, nes neilgai trukus pajusite, jog net pakankamai solidaus darbo užmokesčio nebepakanka patenkinti jūsų poreikiams.

Ožiaragis

Prieš dalydamasis idėjomis ar mintimis, pasitikrinkite savo turimą informaciją ir ilgai pagalvokite, nes po jūsų kalbų gali kilti įtampų kolektyve ar tarp draugų. Gali atsitikti taip, kad nepažinodamas žmogaus leptelėsite ką nors apie jį patį, todėl būkite atsargus.

Vandenis

Siekdamas iš konkretaus žmogaus sulaukti dėmesio, turėsite įdėti daug pastangų, tačiau pasitelkęs visą savo žavesį misiją turėtumėte įvykdyti. Tik nepasirodykite pernelyg savimi patenkintas pasipūtėlis, nes tai sumažins šansus pelnyti šio žmogaus prielankumą.

Žuvys

Sėkmės rodyklė šiandien pakryps į finansinę sritį. Galite sulaukti vertingų pasiūlymų, taip pat geras metas prašyti didesnio darbo užmokesčio, o gali būti, kad nediduko piniginio priedo sulauksite ir neprašęs. Pinigus patartina investuoti - galite sulaukti nemažos grąžos.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.