Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien tik nuo jūsų priklausys, ar bus priimtas svarbus sprendimas. Jums paklus nesiginčydami, tad suvokdamas visą atsakomybę, gerai pagalvokite prieš tardamas galutinį žodį.

Jautis

Vienu metu užgrius visa krūva svarbių ir skubių darbų, kuriuos sėkmingai turėtumėte nudirbti, ypač šiandien produktyvus kolektyvinis darbas. Vienišiems, ištroškusiems švelnumo Jaučiams patartina nesivelti į atsitiktinius santykius - jie greit iširtų, be to, neatneštų džiaugsmo nė vienam, nė kitam partneriui.

Dvyniai

Jūsų troškimai išsipildys greičiau, jei būsite dėmesingas aplinkiniams. Darbe venkite pradėti naujus darbus galutinai nebaigęs senųjų. Vakarą praleiskite su artimais draugais ar šeima.

Vėžys

Šiandien pagaliau galite imtis to, ką jau senokai atidėliojote. Šiandien kaip niekad jausite saiką, netrūks racionalių minčių. Ko šiandien imsitės, padarysite būtent tiek, kiek reikia - nei daugiau, nei mažiau.

Liūtas

Šiandien stiprioji jūsų pusė - racionalūs argumentai ir nesugriaunama logika. Bendrauti ir bendradarbiauti šiandien seksis puikiai, stenkitės veikti ne vienas.

Mergelė

Diena gali būti kaip reta produktyvi ir darbinga, tik viena sąlyga: pasistenkite, kad niekas, net menkiausia smulkmena, nesugadintų jums nuotaikos. Emocinis nusiteikimas šiandien kaip niekad svarbus.

Svarstyklės

Šiandien reikšmės turės ne tik tai, ką jūs kalbate, bet ir tai, kaip mokate klausytis. Kuo dėmesingesnis būsite, tuo daugiau reikalingų ir naudingų dalykų sužinosite. Vakare neatsisakykite, jei būsite kviečiami pasilinksminti.

Skorpionas

Nedarykite nieko, kas nebūtų bent triskart pasverta ir pamatuota. Bet koks neatsargus judesys šiandien gresia audringais ir, deja, nuspėjamais padariniais.

Šaulys

Nesistenkite su savo rūpesčiais ar problemomis susitvarkyti pats vienas. Turite pakankamai gerų draugų ir pažįstamų, tikrai galinčių jums pagelbėti. Paprašyti patarimo ar pagalbos, tarkitės, bendradarbiaukite.

Ožiaragis

Ieškokite naujų veiklos sričių, ko nors tokio, ko niekada gyvenime nesate daręs. Šiandien jums šypsosis fortūna, seksis visi darbai. Diena bus įdomi, patirsite daug teigiamų emocijų.

Vandenis

Mokymosi, pažinimo diena. Nesidrovėkite uždavinėti įvairiausių klausimų - atsakymai gali pasirodyti esą labai netikėti ir priversti į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai ne jus vieną. Šiaip ar taip, vakaro turėtumėte sulaukti jau kur kas išmintingesnis.

Žuvys

Pastaruoju metu buvę visai harmoningi santykiai su artimu žmogumi šiandien gali įgyti tam tikro nestabilumo, netikrumo. Nepersistenkite gesindamas ar atvirkščiai, kurstydamas aistras - taip nedidelis nesusipratimas gali peraugti į ilgalaikį konfliktą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.