Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Būdamas šventai įsitikinęs savo teisumu, šiandien galite iškrėsti tiesiog rekordinį skaičių kvailysčių. Įsiklausykite, ką jums pataria aplinkiniai, gal jie žino, ką sako... Arba tikrinkite viską ant savo kailio.

Jautis

Nekreipkite dėmesio į įkyrias smulkmenas. Būtų beprasmiška daryti iš musės dramblį ir gadinti sau nuotaiką. Būkite protingas ir stenkitės išvengti kovos. Jūsų laukia netekčių metas.

Dvyniai

Šiandien negalėsite įsibėgėti iš visų jėgų, nes nuolat kažkas painiosis po kojomis. Jeigu jums labai svarbūs darbo rezultatai ir kokybė, tuomet geriau atidėkite tai kitai dienai, kuri turėtų būti ramesnė ir jums palankesnė.

Vėžys

Jūsų gyvenimo principai kuo toliau, tuo labiau trukdo jums gyventi; gal atėjo metas juos peržiūrėti? O gal ta neišsprendžiama problema visai ne jūsų?

Liūtas

Atsitiktinis dialogas kavinėje ar troleibuso stotelėje gali nuvesti visiškai netikėtais (ir labai įdomiais) keliais. Vakarą praleiskite su draugais, turinčiais gerą humoro jausmą. Ir nesigilinkite į smulkmenas - tik galvą ims skaudėti.

Mergelė

Šiandien daug laiko praleisite priiminėdamas ir užimdamas svečius, gal net atvykusius tikrai iš toli. Pasistenkite padaryti gerą pirmą įspūdį. Vakaras nepastebimai prabėgs linksmoje kompanijoje.

Svarstyklės

Dėl priimto klaidingo sprendimo jausitės labai nesaugiai. Savo galimybes tirkite atsargiai, judėkite iš lėto. Jums tikrai reikia pabūti vienam, ramiai įvertinti savo jausmus ir norus.

Skorpionas

Šiandien neturintis moralinių skrupulų žmogus gali sugriauti jūsų dienos planus. Neišvengiamo neišvengsite, tiesiog pasistenkite šiandien nieko svarbaus neplanuoti. Vakare raskite laiko pabūti su savimi.

Šaulys

Jaučiatės kaip svetimšalis šalyje, kur kiekvienas šneka savo kalba. Jei negalite sau leisti ilgesnės išvykos, bent jau pasistenkite pakeisti aplinką, ištrūkti iš darbo ir namų kelioms dienoms.

Ožiaragis

Šiandien teks prisiminti gal jau seniai pamirštą, tačiau taip ir neišspręstą problemą. Galite ir toliau nekreipti dėmesio į ją dėmesio, jei tik sąžinė nekankina. Liūdnų pasekmių neturėtų būti.

Vandenis

Nors ir negalite sutikti su savo oponentu, galėtumėte daug ko iš jo išmokti. Atviras protas ir sugebėjimas išklausyti gražiai įprasmintų dieną. Diena tinkama tyrimams ir kūrybai.

Žuvys

Visą dieną skubėsite, nors skubėti veikiausiai nėra kur... Vis dėlto bent šį tą naudingo turėtumėte nuveikti, jei tik sugebėsite tinkamai organizuoti darbus. Vakare galite sugadinti nuotaiką namiškiams perdėtu aktyvumu ir priekaištais.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.