Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Avinams norėsis analizuoti santykius su partneriu, visoms problemoms rasti sprendimą. Patikėkite, diena tikrai ne pati tinkamiausia diskusijoms, ypač po pietų venkite ginčų, barnių. Verčiau paskaitykite, ramiai pamąstykite, ką gero galėtumėt nuveikti ateityje.

Jautis

Aktyviai veiklai nelabai tinkama diena. Būsite linkęs į apmąstymus, savianalizę. Verslininkams nepatartina sudarinėti naujus sandėrius - greičiausiai praloštumėte.

Dvyniai

Dažnam Dvyniui gresia asmenybės susidvejinimas - viena jūsų pusė norės imtis aktyvių veiksmų, kita bus linkusi užsidaryti tarp keturių sienų ir pasinerti į vidinį pasaulį. Pasistenkite rasti kompromisą. Vakarop tramdykite emocijas, kad nesusipyktumėt su artimu žmogumi.

Vėžys

Emocijos šiandien - prastas patarėjas. Nesiginčykite su kvailiais, pikčiurnoms ir bambekliams neatsakykite tuo pačiu, ignoruokite nepraustaburnius ar akiplėšas. Nebijokite pasirodyti esąs pasipūtėlis - šiandien beprasmiška įrodinėti savo tiesą.

Liūtas

Kvailai susiklosčius aplinkybėms, galite įsipareigoti ir prisiimti darbus, kurių šiaip nė už ką nesutiktumėt imtis. Pasistenkite nebūti nuolaidus. Vakarop saugokite piniginę.

Mergelė

Pats laikas ramiai apgalvoti pastarųjų dienų įvykius, tik išvadų neskubėkite daryti. Šiandien atsipūskite nuo kasdienės skubos, tiesiog pažvelkite iš šalies ir į save, ir į kitus.

Svarstyklės

Svarstyklių mintys šiandien bus padrikos, jausmai - prieštaringi, nuotaika - nenuspėjama. Neturėtumėte dėl to labai nervintis ar pulti į depresiją, svarbiausia, kad tokia būsena neužsitęstų pernelyg ilgai.

Skorpionas

Nuo savųjų principų nesitraukite nė per žingsnį - ne laikas nuolaidoms ar kompromisams. Jūsų tvirta pozicija anksčiau ar vėliau bus tinkamai įvertinta netgi tų, kurie šiandien raukosi ir bamba.

Šaulys

Kad ir ko šiandien imtumėtės, svarbiausia - būti racionaliam ir nerizikuoti. Ypač kalbant apie piniginius reikalus. Išlaidos - tik pačios būtiniausios, jokių brangių pirkinių ar rizikingų investicijų.

Ožiaragis

Sena jūsų svajonė gali dar labiau nutolti, atsiras naujų, nepalankių aplinkybių. Pasistenkite nesielvartauti, neieškokite kaltų. Galimas dalykas, kad ir prie naujų sąlygų visiškai neblogai prisitaikysite.

Vandenis

Veikiausiai teks grįžti prie anksčiau neišspręstų asmeninių problemų. Atidžiau pažvelkite į žmones, kuriais beatodairiškai pasitikite - ar jie iš tiesų verti pasitikėjimo? Šiandien galvokite, ką kalbate, ir ypač - su kuo.

Žuvys

Venkite tiesioginės konfrontacijos - šiandien susitikęs akis į akį su varžovu vargu ar galite tikėtis pergalės. Mėginkite eiti aplinkiniais keliais, pasitelkite netiesioginio poveikio priemones. Svarbiausius neatidėliotinus darbus nudirbkite iki pietų.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Atiz
2013.02.05 08:38
dar tik delcia,kokie isisiubavimai artejant pilnaciai:)gerb.horoskopu sudarinetojai,ziurekit,ka rasot ir nejuokinkit:)
jonas0123
2013.03.07 08:37
jeigu naglis sulija tai as ji primusiu nes is mano gimines kriksto tetis o jeigu kitas tai per telefonu knyga susirasiu jo numeri varda pavarde paklausiu kur gyvena o dabar varau miegot
Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai sielos poezijos, harmonijos diena. Pastangos atkurti darną taikiu būdu bus sėkmingos. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra.