Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien galite sulaukti netikėto svečio, galbūt gausite laišką iš žmogaus, apie kurį seniai nieko negirdėjote. Geras metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti.

Jautis

Šiandien visi jus myli, net patys didžiausi pavyduoliai ir intrigantai šiandien ramūs. Kurį laiką pasaulis suksis apie jus. Neleiskite laiko veltui - rytoj bus jau kita diena...

Dvyniai

Nešvaistykite laiko veltui, ypač šiandien. Nesiimkite neplanuotų darbų, nesusitikinėkite su žmonėmis, jei pats to nenorite. Verčiau kaupkite jėgas, apmąstykite ateities perspektyvas.

Vėžys

Jei šiandien turėjote susiplanavęs rimtų darbų, pamirškite juos. Sužinosite paslaptį, kuri viską apvers aukštyn kojom. Ko imsitės, sunku pasakyti, tačiau tikrai ne to, ką planavote.

Liūtas

Šiandien nenumokite ranka į šeimos nario ar draugo patarimą, patikėkite - dvi galvos kartais geriau nei viena. Saugokitės peršalti, gali paūmėti lėtiniai uždegimai.

Mergelė

Jūs, žinoma, galite lengvai įveikti problemas ir vienas, tačiau dviese darbai einasi sparčiau. Neatstumkite bendraminčio. Vakare eikite į svečius ar pasikvieskite ką nors pats.

Svarstyklės

Prieš ištardamas svarbius žodžius, kurie, pats suprantate, lems daug ką ir ilgam, dar kartą gerai pagalvokite - ar visus pliusus ir minusus pasvėrėte, ar tikrai priėmėte teisingą sprendimą. Šiandieninė klaida gali brangiai kainuoti.

Skorpionas

Dabar jums labiausiai reikia ne pinigų, ne naujų įspūdžių ar naujų draugų, o daug poilsio ir miego. Pastaruoju metu per daug iš savęs reikalavote, žiūrėkite, kad nesušlubuotų sveikata.

Šaulys

Nebijokite elgtis spontaniškai - neapsigausite ir tikrai nesigailėsite dėl priimto sprendimo. Greičiausiai būsite linkęs išlaidauti - susivaldykite, nepamirškite realių finansinių galimybių.

Ožiaragis

Šią dieną užsimezgusi pažintis gali peraugti į subtilius, gražius, tikrus jausmus. Vedusieji nepamirškite, kad norint išsaugoti meilę reikia ne tik jautrumo, bet ir blaivumo, stiprybės bei sąžiningumo.

Vandenis

Diena kupina netikėtumų - tiek malonių, tiek ir nelabai. Bet kuriuo atveju iš anksto suplanuotų reikalų veikiausiai nepavyks sutvarkyti.

Žuvys

Neatmeskite nuoširdžiai siūlomos pagalbos. Nusiraminęs ir sutramdęs emocijas sugebėsite naujai pažvelgti į prieštaravimus tarp proto ir širdies, pastaruoju metu nedavusius jums ramybės.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

PoPo
2012.10.29 22:55
nesamone
Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.