Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Prasta diena tvarkyti asmeninius reikalus. Tikėtini nusivylimai ar konfliktai. Darbe galimos klaidos dėl jūsų neatidumo, bet neskubėkite prisipažinti - didelė tikimybė, kad kaltų neras ar neieškos. Pietaudamas pabandykite apsiriboti vegetariškais patiekalais.

Jautis

Dvigubai daugiau atidumo prireiks tiems, kas dirba su pinigais ar kitomis materialinėmis vertybėmis. Vienas vargas buhalteriams. Debetas su kreditu nesueina, pavedimai vėluoja Seksis žurnalistams, mokytojams, kultūros darbuotojams.

Dvyniai

Ši diena praeis su meilės ir draugystės ženklu. Neturėsite įrodinėti savo ištikimybės ar prieraišumo, viskas bus aišku ir taip. Emociškai labai gera ir šilta diena.

Vėžys

Leiskite sau atsipalaiduoti, pasistenkite atsikratyti vidinių baimių, blogų minčių apie kitą žmogų. Kaip atpildo galite tikėtis santykių harmonijos, idėjų ir planų konkretumo, sėkmingų derybų. Rasite bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis.

Liūtas

Diena gali prasidėti nuo su karjera ar nauju darbu susijusių pasiūlymų. Jei pasitaikys kažkas, tikrai vertas dėmesio - spręskite drąsiai, jūsų pasirinkimas turėtų būti sėkmingas. Antroje dienos pusėje patartinos vandens ar kosmetinės procedūros.

Mergelė

Diena daugumai Mergelių rodysis pilka ir nuobodi, nors lauke ir šviestų saulė. Pirmoje dienos pusėje nesiseks atsikratyti snaudulio, nedidelio galvos skausmo. Venkite prekybos centrų, apskritai žmonių susibūrimo vietų. Vartokite kuo daugiau skysčių ir kuo mažiau cukraus.

Svarstyklės

Racionalioji jūsų asmenybės pusė šiandien vyrauja ir visiškai slopina emocionaliąją. Bent kiek subtilumo ir takto reikalaujančius asmeninius reikalus, pokalbius ar derybas verčiau atidėkite kitai dienai. Kitą žmogų šiandien galite įžeisti visai to nenorėdamas.

Skorpionas

Kažkas begėdiškai naudojasi jumis, jūsų laiku ar sugebėjimais. Jei jus tai erzina, šiandien pats metas imtis aktyvių kontrpriemonių. Galite išdėti į akis išnaudotojui viską, ką apie jį galvojate, pats patirdamas tik minimalių nuostolių.

Šaulys

Šiandien patrauksite dėmesį netgi tų žmonių, kurie kasdien sukiodamiesi šalia paprastai jūsų nė nepastebi. Neišsiduokite, kad toks pasikeitimas jus stebina, bet pats sau priežastis pabandykite išsiaiškinti. Suvokęs, kas darosi, galite iš to turėti naudos.

Ožiaragis

Pradėkite šią dieną su žmogumi, kurio draugija jums maloni. Teigiamos rytinės emocijos padės išlikti darbingam visą dieną. Gali kilti neblogų idėjų: iš pirmo žvilgsnio gal pasirodys tuščios fantazijos, bet iš tiesų neatmeskite jų gerai neapsvarstęs.

Vandenis

Atsargiai - šiandien esate linkęs į beprotiškus poelgius! Iš pat ryto galite iškrėsti kažką tokio, kad paskui visą dieną apmirus teks laukti atpildo Vandenio moterys sulauks ypatingo dėmesio, bet jis ne visada džiugins - dažnu atveju norėsis tai pavadinti vyriškosios giminės įkyrumu.

Žuvys

Visą atsakomybę už susiklosčiusią padėtį verčiau prisiimkite pats, antraip už jus tai padarys kiti, bet jums nuo to bus tik blogiau. Reikalai gali pareikalauti viso jūsų dėmesio ir jėgų, kita vertus, nenustebkite, jei namiškiai niekaip nenorės to suprasti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....
999
2015.05.17 22:26
palaikau tave aristoferija.
Giedra
2015.06.03 08:15
nuo kada liūtai vėžiais tapo.....
VIPER
2015.07.22 16:13
lafa
Valdas
2016.03.17 08:18
svarstykles jau skorpijonu pavirto. Bent skaitykit ka rasot.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.