Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Labiau pasikliaukite jus supančiais žmonėmis. Stenkitės išlaikyti dėmesį, kad ir ką bedarytumėt, kadangi koncentracija bus silpna. Jei diena klostysis ne taip, kaip norite, tiesiog susitaikykite su tuo.

Jautis

Gyvenimas susijęs su kitų žmonių gyvenimais labiau, nei jūs manote, todėl jūsų veiksmai bei pasirinkimai įtakoja aplinkinius. Tad būkite atsargus, kokiu būdu reiškiate savo emocijas.

Dvyniai

Ieškokite kompromisų bendraudami su kolegomis, tvarkydami keblų dalykinį reikalą. O su mylimu žmogumi nebūkite labai dalykiški bei reiklūs. Jei jums patinka bendradarbis, šiandien gali pavykti užmegzti artimesnius ryšius.

Vėžys

Šiandien visiškai nejausite ribų, kadangi pasaulis atrodys gražus, o pats jausitės lyg sapne. Tik likite sąžiningi tiems, kuriuos mylite. Seksis tvarkant bet kokius reikalus.

Liūtas

Būkite mandagus su aplinkiniais, taip pat nenaudokite griežtų metodų auklėdami vaikus. Pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui. Vakaras sudėtingas ir gana nepalankus - atsiribokite nuo nemalonių pokalbių bei reikalų.

Mergelė

Šiandien netikėtai seksis, tačiau turėsite tikrai daug darbų, todėl jausitės lyg plėšomas į kelias dalis. Stenkitės išlikti kuklus, kadangi žmonės savimi besižavinčių narcizų nemėgsta.

Svarstyklės

Pasistenkite būti nuoširdus, kadangi jūsų geras elgesys daug ką reikš aplinkiniams. Jie pajus motyvaciją spręsti aplink esančias problemas. Vakare gali išaugti traumų tikimybė.

Skorpionas

Šiandien svarbu skirti laiko ir energijos siekiant rasti balansą tarp gyvenimo viešumoje ir namuose. Namuose gali kilti įtampa dėl to, kad pernelyg daug streso patiriate darbe ar moksluose, o taip būti neturėtų.

Šaulys

Jums seksis suprasti kitus, todėl šiuo metu galite atlikti interviu dėl darbo, eiti į pasimatymus, būti bet kokioje kitoje situacijoje, kurioje galite padaryti įspūdį žmonėms. Žavėkite kitus ir mėgaukitės tuo.

Ožiaragis

Nesivaikykite lengvų pinigų, kadangi jie nėra daug verti, todėl nesivadovaukite blogu pavyzdžiu tų žmonių, kurie uždirba apgaule. Pakovokite už savo profesionalumo pripažinimą, aukštesnius vertinimus darbe.

Vandenis

Pagaliau palanki diena, kadangi galimybė, kuri jums atrodė prarasta - vėl atsirado. Tad suskubkite kuo daugiau nuveikti. Šiandien taip pat galite sulaukti netikėtų dovanų.

Žuvys

Šiandien nereikėtų jaudintis, kadangi viskas klostysis puikiai. Nederėtų imtis pavojingų, rizikingų darbų. Galimas meilės nuotykis, kuris virs ilgalaikiais santykiais. Vis dėlto vakaras nepalankus. Labiau pasaugokite savo nervus, sveikatą bei turtą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

PoPo
2012.10.29 22:55
nesamone
Laurynas
2013.04.30 14:02
kartais pataiko
Viljamsas
2013.12.15 16:23
Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai labai intensyvus, aktyvus laikas. Palankus vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos gali greitai užbaigti.