Komentarai

Horoskopai

Rytojaus horoskopas

Avinas

Šiandien geriau bus tiems, kurie turi galimybę būti gamtoje, turi šeimą, o tie, kurie to neturi, jaučia jaukumo, švelnumo, atliepimo trūkumą. Reikėtų nepasiduoti šioms nuotaikoms, o tiesiog dirbti tai, kas reikalinga.

Jautis

Ši diena tinkama pabūti namie - namai jūsų pasiilgo. Pasistenkite padėti artimiesiems, nepriekaištaukite. Galimos buitinės avarijos namuose. Nuo popietės iki vakaro diena turėtų išskaidrėti ir atnešti mums malonių, jaukių akimirkų.

Dvyniai

Šiandien gali būti sudėtinga susikalbėti, išgirsti, ką sako artimieji, juolab suprasti, ką patys jiems sakote. Stenkitės neįžeisti žmonių, todėl geriau šypsotis ir nieko nesakyti. Nerizikuokite prie vairo ir nepraraskite saiko

Vėžys

Tinkama diena rizikuoti, nebijokite vaikščioti peilio ašmenimis. Žmonėms tai leis pamatyti kitą jūsų pusę. Jei turite naujų idėjų, projektų - pradėkite juos šiandien, mat pradėti darbai lengvai vystysis bei augs. Saugokite sveikatą.

Liūtas

Kai kas jums artimas šiandien nori prisipažinti, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ar norite klausytis išpažinties. Visgi būkite atviras, galbūt šis pokalbis jūsų santykiuose yra būtinas ir naudingas žingsnis.

Mergelė

Tik poilsis ramioje aplinkoje padės atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Venkite tų, kurių nemėgstate, nebūkite ten, kur nemalonu. Saugokite sveikatą ir turtą. Gerbkite prisiminimus ir žmones, kuriuos mylėjote.

Svarstyklės

Esate pasiryžę permainoms, bet jei tai susiję su santykių nutraukimu, vargu ar pavyks likti diplomatiškiems. Bendravimas su senais bičiuliais padės neprarasti pusiausvyros bei tiksliai įvertinti savo perspektyvas.

Skorpionas

Pasistenkite nepasiduoti pagundoms - ar tai būtų azartiški žaidimai, ar kieno nors jausmai. Šį kartą sėkmė - ne jūsų pusėje. Jei teks tvarkyti dalykinius reikalus, būkite apdairūs.

Šaulys

Vakaras puikus viešnagei ar svečiams priimti. Tik būkite atidūs, kad neprarastumėte takto - galite pasakyti dalykų, dėl kurių bus gėda. Būkite taupesni ir kuklesni.

Ožiaragis

Verta atsiriboti nuo svetimų įtakų ir labiau į save pasigilinti. Skirkite dieną sau. Bus didesnė nelaimingų atsitikimų, traumų tikimybė.

Vandenis

Šiandien būsite nusiteikęs draugiškai, todėl išnaudokite progas pabendrauti su nemielais žmonėmis. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį į sveikatą. Vakare galite neišvengti draugų antplūdžio - pasistenkite nenaktinėti.

Žuvys

Tai laikas, kai reikėtų pabūti su mylimais žmonėmis, aplankyti tuos, kuriuos seniai matėte. O susikaupusį nepasitenkinimą, įtampą tiktų išlieti tvarkantis namuose - tik būkite apdairesni. Taip pat neignoruokite savo vidinio balso, kuždančio, kaip elgtis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Itali
2013.12.20 22:51
Parašyk komaaaaaentarą!
Aristoferija
2014.05.18 10:10
Cia tokia lempa...jai nori pasijuokti tai skaityk horoskopus...idomu koks klounas juos sudaro...tas pats per ta pati...lai bent kiek pakeicia.ka nors idomesnio...sekmes sudarant horoskopus...artistai....ha..ha...ha...
sekxy leidi
2014.10.16 21:04
Teisybe raso
Laimis
2014.11.28 23:58
kelinta valanda atsinaujina, jau po 12 nakties, o ta pati rodo :D
Drugelis :)
2014.11.30 21:38
nu teks patylet rytojui....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai pats sėkmingiausias laikas. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi šiuo metu pradėti darbai nusiseka. Taigi jei gali, svarbiausius darbus planuok šią dieną.