Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Tarp draugų ir pažįstamų ne kartą būnate pionierium, ši diena - ne išimtis. Jūsų sumanymas visus sužavės, nuo pietų ištisai būsite dėmesio centre.

Jautis

Pradžiai vertėtų susivokti, ko gi jūs patys norite. Tuomet galima ir antrąja puse pasišnekėti. Nežaiskite su juo ar ja slėpynių.

Dvyniai

Šiandien būsite smalsūs tarsi vaikai - trauks naujos vietos, nauji žmonės. Smalsumą, žinoma, būtinai reikėtų patenkinti, tik saugokitės per didelių avantiūrų ir venkite pažinčių su abejotinos reputacijos žmonėmis.

Vėžys

Draugai, artimieji negaili jums patarimų, kaip pasielgti vienu ar kitu gyvenimo atveju. Galima pamanyti, kad neturite savo nuomonės. Ar ne metas mąstyti sava galva?

Liūtas

Išsimiegokite, tuomet prašviesės galva ir naujų minčių atsiras. Meilės fronte - ramuma? Traukite ieškoti nuotykių - šiandien jums turėtų kaip niekad sektis.

Mergelė

Pamažu atgaunate jėgas, patirta išdavystė nebeatrodo tokia skaudi. Stenkitės nebepasiduoti depresijai. Galbūt rasite savy jėgų atleisti.

Svarstyklės

Asmeniniame gyvenime galimi nusivylimai, nepasitenkinimas partneriu. Radikalių permainų nesiimkite, laikas dažnai geriausiai patikrina jausmų tvirtumą.

Skorpionas

Jumis greičiausiai bus bandoma manipuliuoti ar primesti svetimą kaltę. Jokiu būdu neleiskite šitaip su savimi elgtis, tiesa, kovokite diplomatinėmis priemonėmis.

Šaulys

Užmojai ir norai šiandien bus dideli, tik aplinkybėms jiems įgyvendinti - ne pačios palankiausios. Sunkiai seksis užsitikrinti palaikymą, pritarimą.

Ožiaragis

Šiandien emocinės reakcijos staigios, permainingos - susilaikykite nuo svarbių sprendimų priėmimo. Imkitės mažiau reikšmingų darbų, daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

Vandenis

Mokykitės nesavanaudiškumo, pasiaukojimo. Šiandien turėsite ne vieną progą pasimokyti tolerancijos, gal net kritinėse situacijose.

Žuvys

Šiandien būkite kuo atviresni su savimi - pripažinkite, ko bijote, kokių neigiamų savybių turite. Tuomet pavyks atlaidžiau pažiūrėti į aplinkinius, būti pakantiems svetimoms silpnybėms.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
Kamile
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
Paulius
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.