Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien galite susidurti su nenumatytais sunkumais, tačiau turėtumėte sėkmingai rasti išeiti. Svarbiausia - nenumokite į nieką ranka ir nieko neatidėkite rytdienai. Šeimoje laukia džiugus įvykis.

Jautis

Užuot svarstę, kodėl atsitiko taip, o ne kitaip, pamėginkite rasti išeitį iš sudariusios situacijos. Nedideli keblumai darbe neturėtų išmušti jūsų iš pusiausvyros. O jei ir truputį numuštų ūpą - nekeiskite vakaro planų, nuotaika greit pasitaisys.

Dvyniai

Pasistenkite sutramdyti egoizmą ir atsižvelgti į partnerio norus bei nuomonę. Šiandien ypač svarbu išlaikyti partnerystę tiek profesinėje srityje, tiek šeimoje. Aplankykite tėvus, prisiminkite draugus, giminaičius.

Vėžys

Šiandien lengvai eisis įprasti darbai, į galvą gali šauti įdomių naujų idėjų. Jausite konkurenciją, tačiau ji skatins pasitempti, nugalėti, kurti. Palankus metas ieškoti partnerių, rėmėjų užsienyje.

Liūtas

Nieko stebėtina, jei šiandien jausitės pavargę ir išsikvėpę - greičiausiai prisiėmėte per daug įsipareigojimų ir darbų. Nebijokite garbingai prisipažinti, kad nebespėjate ir paprašykite pagalbos.

Mergelė

Šiandien ypač svarbu gerai sutarti su kolegomis, suvokti, ką galite drauge nuveikti ir dėti visas įmanomas pastangas. Jei susidursite su neteisinga kritika, nepriimkite to asmeniškai - visiems pasitaiko suklysti.

Svarstyklės

Kad ir ką buvote šiai dienai suplanavę, stenkitės padaryti - neatšaukite susitikimų, nieko neatidėkite, antraip susigadinsite iki šiol buvusią nepriekaištingą reputaciją. Nervų sistema šiandien gali būti kiek jautroka, pasistenkite nesivelti į barnius.

Skorpionas

Pasistenkite žūt būt vykdyti bent pagrindinius savo įsipareigojimus, antraip kaip mat sulauksite kritikos. Šiandien būsite ypač stebimas, kiekvienas jūsų veiksmas bus fiksuojamas kritiškų akių.

Šaulys

Pasistenkite išsaugoti jums brangius santykius, net jei tektų paminti išdidumą. Leiskite brangiam žmogui pajusti jūsų dėmesį, sugalvokite mielą staigmeną. Jūsų santykiams tikrai nepakenks šiek tiek romantikos.

Ožiaragis

Ar iš tiesų yra priežasčių pavydėti? Gal jūsų vaizduotė kiek įsiaudrino ir be reikalo įtarinėjate mylimą žmogų? Jei niekaip nerandate ramybės, nekurkite keršto planų, susėskite ir atvirai pasikalbėkite.

Vandenis

Atsivers naujų profesinių galimybių, tačiau teks nemenkai paplušėti, jei norite ko pasiekti. Jokiu būdu nežadėkite daugiau, nei galite ištesėti, branginkite gerą vardą.

Žuvys

Siekdami tikslo nelipkite per galvas - svarbu paisyti ir kitų žmonių interesų, atsižvelgti į jų poreikius ir nuomonę. Nesivelkite į abejotinus sandėrius, kiek apribokite išlaidas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)
Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena, tinkama tiek mažų, tiek didelių darbų pradžiai ir garantuojanti jų sėkmę. Visgi patartina apriboti kontaktus su kitais žmonėmis, rasti laiko susikaupimui, tolimesnio kelio apmąstymams.