Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Suvokiate, kad jūsų santykiai su partneriu pasiekė kritinį tašką. Ramiai pamąstykite, ką ateityje galėtumėte pakeisti, jei manote, kad verta. Šiandien susilaikykite nuo sprendimų ir veiksmų - diena pavojingai permaininga.

Jautis

Susilaikykite nuo skubotų veiksmų - jų padariniai šiandien neprognozuojami. Jei norite išvengti neprašytų svečių - bėkite į gamtą ar patys traukite į svečius.

Dvyniai

Jau senokai pats save esate įspraudęs į griežtus rėmus. Ar ne laikas leisti sau atsipalaiduoti? Nesudarinėkite nekilnojamojo turto sandorių.

Vėžys

Jei šiandien jaučiatės atstumas ar nesuprastas - pamąstykite, gal ką darote ne taip. Jei susipykote su sutuoktiniu, pasitelkite diplomatinius sugebėjimus - jums iš karto bus atleista.

Liūtas

Galite pradėti mąstyti apie naują žingsnį ar radikalius polyčius. Tik veiksmų šiandien nesiimkite - sunku prognozuoti, kaip šiandien baigsis diena.

Mergelė

Turėsite daugiau šansų, jei nerodysite emocijų, labiau klausykite širdies nei proto. Šiuo metu jūsų stiprioji pusė - kantrybė.

Svarstyklės

Jau beveik apsisprendėte, kad verta siekti jums patinkančio žmogaus dėmesio? Puiku, tačiau nuo veiksmų šiandien susilaikykite - žmonių reakcijos šią dieną sunkiai prognozuojamos, jus gali neteisingai suprasti.

Skorpionas

Nuo jūsų norų šiandien mažai kas priklausys. Pamėginkite nesispardydamas prisitaikyti prie to, kas vyksta. Namuose galimas konfliktas su antrąja puse.

Šaulys

Džiaukitės šia diena, ilsėkitės, bendraukite su brangiais jums žmonėmis. Darbus pamirškite - šiandien svarbių projektų ar sandorių baigties praktiškai neįmanoma prognozuoti.

Ožiaragis

Ima nerimas dėl finansinės padėties? Pakentėkite, jokių būdu nesiimkite drastiškų veiksmų ar priemonių.

Vandenis

Šiandien jūsų mintys padrikos, jausmai - prieštaringi, nuotaika - nuolat besikeičianti. Netinkamas laikas pradėti naujus darbus, sudarinėti sandorius.

Žuvys

Šiandien galite visiškai netikėtai pakliūti į labai nemalonią situaciją. Pasistenkite klausyti proto, o ne širdies.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)
Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai labai intensyvus, aktyvus laikas. Palankus vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos gali greitai užbaigti.