Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien turėsite ir jėgų, ir noro dirbti. Gera nuotaika padės susidoroti su nemenkais darbo krūviais. Palankus metas naujoms pažintims, tik nereikėtų skubėti - leiskite įvykiams klostytis natūralia tėkme. Turintiems partnerį tikėtina naujo santykių etapo pradžia.

Jautis

Viena sėkmingesnių šios savaitės dienų Jaučiams. Turėsite progų susitikti su svarbiais asmenimis, pristatyti savo veiklą visuomenei - itin palankus metas reprezentacijai. Palanku pradėti naujus projektus, megzti ryšius su užsieniu, plėsti verslą.

Dvyniai

Šiandien itin svarbu palaikyti tinkamus santykius tiek su kolegomis darbe, tiek su partneriu šeimoje. Nevenkite įsipareigojimų, vykdykite jau prisiimtus. Geras metas imti kreditą, plėsti verslą.

Vėžys

Šiandien svarbu rasti teisingą poziciją, neprarandant esminių vertybių ir pozityvaus mąstymo. Stenkitės neprarasti saiko, nesivelti į konfliktus. Tęskite pradėtus darbus, nauji darbai taip pat sėkmingai eisis.

Liūtas

Šią dieną skirkite rimtiems profesiniams uždaviniams spręsti - daug šansų kilti karjeros laiptais, būti pastebėtam ir įvertintam. Svarbu turėti aišku tikslą, atsakingai vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Sėkmingas bus kolektyvinis darbas.

Mergelė

Šiandien būsite romantiškai nusiteikęs, ypač į vakarą. Palankus metas taikytis, užmegzti artimesnius santykius, pirštis ar pradėti gyventi kartu su mylimu žmogumi. Didelės įžvalgos diena.

Svarstyklės

Šiandien drąsiai pirkite namą, sklypą, namų apyvokos daiktus, drabužius ar papuošalus - jie ne tik turės vertę, bus gražūs, bet ir praktiškai, ilgaamžiai. Prisiruoškite atlikti kokį seniai planuotą darbą.

Skorpionas

Šiandien grįš viltis, kad situacija, dar vakar atrodžiusi tokia beviltiška, vis dėlto pataisoma. Gal atsivers naujos perspektyvos darbe, gal atgausite seną skolą. Vienaip ar kitaip, vakaro turėtumėte sulaukti pilnas energijos ir gerai nusiteikęs.

Šaulys

Dinamiška, įtempta diena, tačiau profesinėje sferoje galiam nuveikti ypač daug. Silpnesnieji gali patirti konkurentų ar pavyduolių išpuolių - pasistenkite išlikti šaltakraujiški. Vakare būtinai ilsėkitės, pasirūpinkite namais, šeima.

Ožiaragis

Šiandien įsigilinkite į esamą situaciją, neskubėkite. Atidžiau nei visuomet tvarkykite finansinius reikalus, neišlaidaukite, juo labiau, kad papildomų išlaidų gali prireikti namiškiams. Vakare skirkite laiko mėgiamai laisvalaikio veiklai, draugams.

Vandenis

Patartina atsargiau ir kritiškiau žiūrėti į naujas idėjas ar komercinius pasiūlymus, kurių nelaukėte. Apdairumas ir racionalumas padės išspręsti finansines problemas. Svarbų pokalbį su viršininku kol kas atidėkite.

Žuvys

Šiandien pradėsite svarbų projektą, tad atsakingai atlikite savo darbą. Galvokite, ką kalbate, kad netyčia ko neįžeistumėte. Ant jūsų pečių gali būti užkrauta atsakomybė priimti labai svarbų sprendimą, liečiantį ne vien jus patį.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
Paulius
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Rami ir išmintinga diena. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėk, apmąstyk – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai ką nors išsiaiškinti, atskleisti.