Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Gerai klostysis santykiai šeimoje. Didelių pastangų neprireiks bendraujant su vyresnės kartos atstovais. Lengvai rasite laiko ir vaikams. Šiandien imsitės iniciatyvos, suburiant artimuosius, puoselėjant šeimos tradicijas. Naudinga būtų sportuoti, lankyti kultūrinius renginius.

Jautis

Džiugins bendravimas su artimais žmonėmis. Tačiau pats artimiausias jums žmogus bus išimtis - su juo nepavyks sutarti be aštrių diskusijų. Nieko gero nesitikėkite iš naujų pažinčių. Geriausias jūsų sąjungininkas šiandien - šaltakraujiškumas.

Dvyniai

Ši diena neatneš daug galimybių, tačiau nesudarys ir kliūčių. Neatsisakykite užsibrėžtų tikslų - daug pasieksite. Per didelis atvirumas nepadės jūsų planų įgyvendinimui. Šiandien siaurinkite bendravimo ratą.

Vėžys

Nepaisant to, kad jaučiatės pakankamai aktyvūs, nebūsite patenkinti šios dienos įvykiais. Pasirinksite pačius paprasčiausius problemų sprendimo būdus jų gerai nė neapsvarstę. Skubėjimas gali pakenkti jūsų autoritetui. Įsiklausykite į protingus patarimus - taip išvengsite daugelio nemalonumų.

Liūtas

Pasitikėjimas savo jėgomis padės susidoroti su visais sunkumais. Pasirinkę kryptį, ramiai judėkite į priekį. Būkite pasiruošę kompromisams ir kiek galima mažinkite reikalavimus aplinkiniams, jei kažko iš jų tikitės.

Mergelė

Gera diena bendrauti su giminėmis, sprendžiant šeimos problemas. Jūs pasiruošę kompromisams. Nepagailėkite laiko, ieškant rimtų sprendimų: šiandien galite užtikrinti sėkmingą užsitęsusių reikalų tvarkymą. Vakarop neatsisakykite išvykų į gamtą.

Svarstyklės

Ryškus postūmis į priekį. Jūs pasiruošę bendradarbiauti su įvairiausiais žmonėmis - lengvai rasite bendraminčių. Seksis ieškoti darbo. Sulauksite įdomių pasiūlymų, leisiančių žymiai pagerinti savo finansinę padėtį ar bent jau patenkinti kai kuriuos poreikius.

Skorpionas

Rasite pakankamai jėgų atsispirti neigiamoms šios dienos tendencijoms. Nedarykite skubių išvadų. Skrupulingai elkitės su finansais - išvengsite nereikalingų išlaidų ir nesusipratimų su artimaisiais. Galite sulaukti pastabų iš mylimo žmogaus - pasistenkite nesupykti.

Šaulys

Aktyvi diena. Jūsų atkaklumas garantuos sėkmę komandiniame darbe. Jus įvertins ir vadovai ir kolegos. Tinkama diena dalykinių reikalų tvarkymui: tinka pasirašyti sutartis, priimti ilgalaikius įsipareigojimus. Nepatartina vykti į keliones.

Ožiaragis

Jokiu būdu neskubėkite, beatodairiškai siekdami savo tikslų - taip galite praleisti aibę galimybių. Būkite dėmesingi viskam, kas vyksta aplinkui. Stebėkite aplinkinius ir darykite savo išvadas - jos pravers artimiausiu metu. Galimos netikėtos išlaidos.

Vandenis

Skirkite daugiau dėmesio romantiškiems ir šeimyniniams santykiams. Nudžiugins įvykis asmeniniame gyvenime - galite atvirai išsakyti savo jausmus, abejones. Nesusipratimų pavyks išvengti. Nebandykite šiandien konkuruoti, venkite poelgių, galinčių pakenkti jūsų įvaizdžiui.

Žuvys

Šią dieną pašvęskite poilsiui.Jei negalite atidėti visų reikalų, pasistenkite surasti pagalbininkų, arba spręsti tik neatidėliotinus. Šiandien sunkiau sutarsite su perdėm energingais žmonėmis, kadangi patys jaučiatės šiek tiek apatiškai. Neskubėkite priimti galutinių sprendimų - tam jums reikalinga papildoma informacija.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Planavimo diena. Tai, ką sugalvosi šiandien, turi galimybę „tapti kūnu“, jei vėliau sumanymui skirsi pakankamai jėgų. Nepatartina daug bendrauti, nes gali kilti barnių ir nesutarimų.