Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Avinams patartina nesipriešinti aplinkybėms. Galimos netikėtos išlaidos. Prašomi paskolinti pinigų, būkite griežtesni, jei tuo žmogumi abejojate, taip ir pasakykite. Galbūt atkris kai kurie ankstesni sumanymai, tačiau tikėtini įdomesni projektai.

Jautis

Stenkitės suprasti, pateisinti kito žmogaus požiūrį, kad ir koks jis būtų jums svetimas ar sunkiai suvokiamas. Į konfliktus šiandien lengva įsivelti, tuo tarpu pasekmės gali būti skaudžios. Nepamirškite pasidomėti antrosios pusės reikalais.

Dvyniai

Ignoruokite kolektyvo intrigas, nesivelkite į apkalbas. Nepatartina rodytis viešumoje, dalyvauti derybose ir diskusijose - būsite pavyduolių ir pikčiurnų taikinys. O santykiai su mylimaisiais, vaikais nekels rūpesčių.

Vėžys

Naujos pažintys atvers netikėtas perspektyvas. Protas ir išradingumas padės išvengti konfliktų, nesusipratimų. Stiprybės suteiks tolimi draugai, tikėjimas pasirinkta kryptimi.

Liūtas

Liūtai jaus jėgų antplūdį, norą bendrauti. Gal kiek sunkiau seksis pereiti prie konkrečių veiksmų. Daugiau pasitikėkite savimi, tuomet šios problemos išvengsite. Profesinėje srityje galimas sąstingis ir dėl kitų asmenų nekompetentingumo, rėmėjų pasyvumo.

Mergelė

Šiandien norėsis pasireikšti, tobulėti, keisti įvaizdį, imtis asmeninės atsakomybės. Tikėtinos esminės permainos į gera santuokoje, partnerystėje. Neverta būti kukliam - kuklumas šiandien jūsų nepapuoš.

Svarstyklės

Pakovokite už teisybę. Atskleisdami kortas užbėgsite už akių nesusipratimams, nesusikalbėjimams, nutylėjimams ir apkalboms. Sustiprės tolimi ryšiai. Neproduktyvius santykius pakeis nauji veidai.

Skorpionas

Neskubėkite šiandien - galite padaryti nemenkų klaidų, tiek kalbant apie profesinę sritį, tiek apie asmeninį gyvenimą. Po pietų visgi pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Vakare gausite įdomų kvietimą.

Šaulys

Nusiteikite ramiai veiklai. Laikas išbristi iš chaoso, apsivalyti buityje, dvasiškai apsišvarinti, išsigryninti. Bet kokios aukštumos bus lengvai pasiekiamos, jei tik aiškiai suvoksite tikslą ir neabejosite savimi.

Ožiaragis

Šiandien gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą - susitikimai, mokymai, projektai Į vakarą jausitės visai nusilakstę ir išsekę. Vakare - metas atsipūsti, be poilsio ilgai tokios įtemptos darbotvarkės neatlaikytumėte.

Vandenis

Vandeniams baigiasi kūrybinis sąstingis, spinduliuosite gyvybingumą, pritrauksite žmones, kuriems svarbi rolė jūsų gyvenime. Diena palanki intensyviai plėtrai, dalykinėms kelionėms, kurios žada netikėtas perspektyvas.

Žuvys

Žuvims labai pravers patikimi draugai ir įtakingi globėjai. Jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais, perspektyvos darbe. Profesinėje veikloje verta rodyti iniciatyvą -tikrai neliksite nepastebėti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.