Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Rytinis skambutis, kuriuo iš jūsų bus paprašyta pagalbos, greičiausiai sujauks visą dieną. Lakstysite lyg akis išdegęs ir visiškai pamiršite kitus rūpesčius. Visgi žiūrėkite, kad tai netaptų blogu įpročiu. Pats metas pozityviems pokyčiams, kurie leistų subalansuoti jūsų gyvenimą.

Jautis

Šiandien gali tekti rūpintis vaikų problemomis, tad visus kitus dalykus teks mesti į šalį. Laikas taip pat palankus norintiems kurti šeimą. Deja, galite neišvengti nesusipratimų bendraudami su partneriais.

Dvyniai

Šiandien galite tikėtis postūmių romantiškuose santykiuose. Metas tinkamas ir kraustymuisi ar tiesiog namų tvarkymui. Būkite atsargus su buitine technika ir kompiuteriais, mat jie bus linkę gesti.

Vėžys

Diena visiškai netinkama darbui, svarbiems pokalbiams su darbdaviais ar kolegomis. Dieną skirkite poilsiui, susitikimui su senais draugais - jie tikrai ką nors gera pasakys, patars.

Liūtas

Jausitės pakiliai, nors tai ir nepadės spręsti turimų rūpesčių. Aplinkiniams gali tekti įrodinėti savo žinias ar teises.

Mergelė

Šiandien gali būti sudėtinga motyvuoti save. Kadangi pastaruoju metu buvote užsiėmęs, nereikėtų jaustis kaltam dėl tingėjimo šią dieną. Kitu atveju galite jausti frustraciją, o emocinė krizė gali privesti prie sveikatos problemų.

Svarstyklės

Gera diena bendrauti su šeimos nariais, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jeigu aplinkybės darbe bus nepalankios, vertinkite tai ramiai ir svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Skorpionas

Mėgaukitės šia diena, atsipalaiduokite. Šiuo metu galite jausti poreikį emociniam palaikymui, tačiau nereikalaukite pernelyg daug dėmesio iš partnerio.

Šaulys

Būkite atidesni, apdairesni - geriau nesiimti darbų, kuriems reikia tikslumo, atidumo: nepastebėsite, kaip privelsite klaidų.

Ožiaragis

Nebloga diena - gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors išpešti. Tiesa, ten, kur būsite garantuoti, galite apsigauti: šios dienos įvykiai neprognozuojami.

Vandenis

Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Žuvys

Nebūkite labai patiklūs tvarkydami reikalus, ypač finansinius, pasikliaukite savo pora. Įtarinėjimais tik sugadinsite santykius (šiandien tuščia siekti sužinoti teisybę apie savo porą).

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)
Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.