Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien galite pajusti sveikatos sutrikimus, tad nedelskite ir kreipkitės į gydytojus. Fizinis aktyvumas, buvimas gamtoje visiškai išblaškys nuovargį ir buvusias blogas nuotaikas.

Jautis

Ši dieną bus gana sėkminga, tik nepasiduokite stresui dėl darbų kiekio bei šeimyninių aplinkybių. Beje, negaiškit laiko ilgiems apmąstymams, kitaip fortūna gali ir nusisukti. Į kai kurias gyvenimo aplinkybes vertėtų pažiūrėti iš kito kampo.

Dvyniai

Stebėkite savo nuotaikas - nepasiduokite suerzinamas, kitaip lengvai įsivelsite į peštynes. Ši diena žada taip pat būtų įtemptas - niekaip nepavyks atsiriboti nuo įkyrių gerbėjų dėmesio.

Vėžys

Šiandien teks priimti pakankamai nemažai svarbių sprendimų ar bent jau būti atsakingais už jų vykdymą. Vakare pagaliau išsipildys tai, apie ką jau kuris laikas svajojote, nepamirškite už tai padėkoti likimui.

Liūtas

Kai kas gali paaiškėti apie jūsų partnerį - nepulkite daryti išankstinių išvadų. Skirkite daugiau laiko jūsų pasiilgusiems artimiesiems, dabar jiems būtinas jūsų dėmesys, tačiau neleiskite jiems užkrauti visų savo problemų ant jūsų pečių.

Mergelė

Energija ir pasitikėjimas savimi užplūs šią dieną, tad būkite pasiruošęs griauti kalnus. Savo pasiekimais jus gali pradžiuginti vaikai.

Svarstyklės

Nepamirškite savo namų, reikėtų pagalvoti ir apie remontą, žinoma, jeigu tik tam turite jėgų. Pasistenkite rasti jėgų pabūti su tais žmonėmis, kurie neerzina, neklausinėja to, ko nenorėtumėte pasakoti - susiruoškite su jais, kad ir ne į didelę kelionę.

Skorpionas

Šiandien turite puikų šansą paversti draugais visus savo oponentus. To dėka sėkmingai tvarkysite visus reikalus, beveik negaišdami laiko ir neeikvodami jėgų.

Šaulys

Pasistenkite kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, tai teigiamai atsilieps jūsų santykiams.

Ožiaragis

Šiandien tikėtini nemalonumai ir problemos, susijusios su draugų nemalonumais. Bandykite išsiaiškinti, kas tikri draugai, nes kai kurie jumis tik naudojasi.

Vandenis

Nepasikliaukite atsitiktinėmis pažintimis ir nesižavėkite pokalbiais su asmenimis, kuriais senokai nebendravote - daugelis jų gali baigtis skausmingai. Gali būti, kad nutrūks sutartis ar santykiai dėl partnerio principingumo.

Žuvys

Diena gali pasirodyti itin sudėtinga. Vakare vertėtų pamiršti linksmybes, svečių lankymą, užverti savąsias duris ir ramiai pailsėti namuose.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.