Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Galite labai daug atrasti tiek savyje, tiek aplinkiniame pasaulyje, todėl leiskite savo smalsumui veržtis per kraštus. Galite išbandyti naujų veiklos rūšių, bet geriau šiandien nesportuokite, nes didelė tikimybė sulaukti traumų.

Jautis

Nebūtinai visi turi žinoti, ką jūs veikiate laisvalaikiu, nebent tikrai norite kitiems pranešti pakankamai asmeniškus dalykus. Tačiau prisiminkite, kad savo perdėtu atvirumu, kartais galite erzinti aplinkinius.

Dvyniai

Turėtumėte susikaupti ir imtis svarbių reikalų, nes pastaruoju metu juos apleidote ir leidote sau atsipalaiduoti. Šis jūsų atsipalaidavimas patinka ne visiems, galite būti apkaltintas tinginiavimu ar iniciatyvos stoka.

Vėžys

Laikas šiandien bus jūsų sąjungininkas. Po ilgo laiko, kai jautėtės, kad nekontroliuojate savo dienotvarkės, galiausiai, galėsite pasimėgauti laisvomis minutėmis. Pirmas dalykas, kurį būtinai privalote įvykdyti - skirti laiko sau.

Liūtas

Ši diena tinkama kelionėms ir naujiems įspūdžiams. Jei keliauti vis dėlto neišeina, aplankykite naujas vietas savo mieste, nueikite į renginius ar aplankykite draugus. Tai diena, kuri ypač tinka vizitams ir susitikimams.

Mergelė

Būti diplomatišku yra puiku, bet šiandien imkite vadžias į savo rankas ir neklausykite jokių priekaištų. Gali būti, kad teks patarinėti savo šeimos nariams ar draugams, bet jie nebus linkę manyti, kad esate teisus. Pabandykite atvesti juos į protą.

Svarstyklės

Turite tiek laisvės, nei kada nors anksčiau, bet ar išnaudojate ją? Šiandien būkite pas sau bosas: susiplanuokite darbus, prisiimkite sau patinkančių užduočių. Juo labiau, kad esate iškalbingas ir bet ką sugebėtumėte įtikinti parmeti jūsų planus.

Skorpionas

Šiandien pastebėsite, kad esate didesnis idealistas, nei manėte. Tai neturėtų jūsų stebinti, nes žmonės laikui bėgant keičiasi. Be to, tam tikras idealizmas reiškia, kad į gyvenimą žiūrite nepiktai, su šypsena.

Šaulys

Šiandien pajutęs nepakartojamą susižavėjimą artimu žmogumi, ilgainiui galite suvokti, jog tai tik prisirišimas. Todėl nepameskite galvos ir elkitės protingai, o mąstykite toliaregiškai. Bet, žinoma, jausmai protą visuomet valdo.

Ožiaragis

Pagaliau išvysite, jog pasaulis nėra tik juodas arba baltas. Galite susidurti su dviprasmiška situacija, kuri atskleis paprastą, bet aiškų, dalyką: negalite pažinti žmonių, net jei bendraujate su jais visą amžinybę.

Vandenis

Šiandien užmegsite labai naudingų ryšių, tačiau nemanykite, jog, neturint naudingų pažinčių, šiame pasaulyje sėkmės nesurasi. Tai tikrai netiesa, todėl visgi bendraukite su žmonėmis, kurie jums patinka bei kuriuos gerbiate.

Žuvys

Galite sulaukti netikėto pajamų šaltinio. Atrodo, tai jus labai nustebins, bet tikrai nenuliūdins. Tačiau jei kyla abejonių, kad iš jūsų kažko tikimasi, iškart atsisakykite būti "paramos gavėju", nes įkliūsite į spąstus ir išsivaduoti nebus lengva.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)
Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.