Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien pagaliau ims duoti vaisių seniai puoselėtas projektas. Ramiai dirbkite, jei atrasite laiko, pamąstykite ir apie ateities planus. Vakare negerkite alkoholio - bus jautrūs inkstai.

Jautis

Neleiskite sau tinginiauti, nepasiduokite baimėms ir įtarinėjimams, kad neįsiveltumėte į nesibaigiančias intrigas. Šiandien nepamirškite dvasinio tobulėjimo, savęs ugdymo. Jei įmanoma, bent vakare daugiau ilsėkitės.

Dvyniai

Santykiai su partneriu po truputį ims stabilizuotis, pagaliau pavyks pasiekti susitarimą dėl seniai ginčus kėlusio klausimo. Neslopinkite savo jausmų, kūrybingumo. Vakare anksčiau atsigulkite, nusiteikite darbingai dienai.

Vėžys

Jei pastarosiomis dienomis jautėtės dūstąs nuo rutinos, šiandien pats laikas iš jos išsivaduoti. Nesisielokite dėl to, ko neturite ir negalite gauti. Pasistenkite būti atlaidesnis.

Liūtas

Jei šiandien sulauksite, kritikos, nepulkite įrodinėti savo teisumo - laikas parodys, kas teisus. Pasistenkite, kad įtampa darbe netrukdytų džiaugtis asmenine laime. Vakare atsisakysite sočios vakarienės.

Mergelė

Darbas pavyks, jei dirbsite komandoje ir išklausysite kiekvieno nuomonės. Šiandien tarkitės, mokykitės, drąsiai duokite patarimų. Nekelkite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų.

Svarstyklės

Svarstyklių laukia gana aktyvi diena - pokalbiai, svarbūs susitikimai Vakare greičiausiai jausitės sudirgę ir pavargę - lengvai kils ginčai, konfliktai dėl finansinių ar meilės reikalų.

Skorpionas

Jei nenorite, kad diena praeitų tuščiai, siekite konkrečių rezultatų. Gera diena pradėti mokytis, kurti. Skirkite laiko ir dvasiniam augimui, išsigryninimui.

Šaulys

Šiandien nemėginkite išsisukti ar kitiems primesti savo pareigų. Vakare naujai suvoksite partnerystės, bendradarbiavimo svarbą, atsivers naujų galimybių.

Ožiaragis

Galite susidurti su netikėtomis išlaidomis šeimai, namams. Vakaras Ožiaragiams turėtų būti ramesnis, vienaip ar kitaip išsispręs ramybės nedavęs klausimas.

Vandenis

Įsiklausykite į savo intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia. Jei vakare sugebėsite pamiršti nuovargį ir neprarasite geros nuotaikos - sėkmę ir aplinkinių dėmesį trauksite kaip magnetas.

Žuvys

Jei apsiginkluosite kantrybe ir atkakliai dirbsite, neapsiriksite - fortūna padeda darbštiems. Gera diena teisininkams, politikams, psichologams, visuomenininkams.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
Kamile
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
VIPER
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.