Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Sunkių minčių geriausiai padės atsikratyti aktyvi veikla. Jei nerastumėte ko nusitverti, gera knyga puikiai gali padėti bent laikinai pabėgti iš atsibodusio pasaulio.

Jautis

Tik ramioje aplinkoje galėsite pats sau atsakyti į svarbius klausimus. Pamąstykite apie tai, kas griauna jūsų pasitikėjimą artimu žmogumi.

Dvyniai

Šiandien emocinės reakcijos staigios, permainingos - susilaikykite nuo svarbių sprendimų priėmimo. Šiandien geriausia pabūti vienam ar su šeima.

Vėžys

Šiandien būsite linkęs į konfliktus, stigs jautrumo. Nepasiduokite emocijoms, susivaldykite - ryt, poryt tik pasidžiaugsite.

Liūtas

Šiandien būsite nepaprastai dirglus, visgi pamėginkite tramdyti neigiamas emocijas - dėl vieno neapgalvoto žodžio ar veiksmo gali nutrūkti seniai puoselėti ryšiai.

Mergelė

Kuo mažiau rizikuosite, kuo atsargesnis būsite, tuo daugiau laimėsite. Nevaldomos emocijos gali lengvai nuvesti į aklavietę. Šiandien venkite šurmulio.

Svarstyklės

Šiandien galite sulaukti įkyrių, nepageidaujamų svečių. Nekaltas melas - nedidelė nuodėmė, o jums taip reikia poilsio ir ramybės.

Skorpionas

Nesiaiškinkite santykių su artimaisiais, nekelkite skandalų - šiandien iš menkos kibirkštėlės gali įsipliekti didelis gaisras.

Šaulys

Šią dieną patartina mažiau kalbėti, susikaupti, praleisti vienatvėje. Saugokitės traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų.

Ožiaragis

Artimiausioms dienoms šiandien suplanuoti darbai greičiausiai liks nepajudinti dar kelis mėnesius. Susilaikykite nuo skubotų sprendimų.

Vandenis

Šiandien kaip niekad norėsis įrodinėti savo teisumą. Suvaldykite aroganciją, kad vėliau netektų gailėtis dėl skubotų poelgių ar neapgalvotų žodžių.

Žuvys

Pasistenkite atsikratyti jausmo, kad kiekvieną minutę būtinai turite ką nors nuveikti. Atsipalaiduokite, žinokite, kad jūsų pasiilgo ne mažiau nei jūs pats…

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)
Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.