Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Diena palanki kūrybinių sumanymų brandinimui. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams. Laikykitės rimties, kad ir ką darytumėte, darykite iš širdies.

Jautis

Būtinas poilsis, atsipalaidavimas, gerai veiks vandens procedūros. Gera diena priiminėti svečius, svečiuotis patiems. Rūpinkitės vaikais, jokiu būdu nesibarkite, nesipykite.

Dvyniai

Šiandien mažiau bendraukite, leiskite laisvą laiką tik su mielais žmonėmis, nieko nedarykite vien iš pareigos. Jei turite abejonių - palaukite, kol jos išsisklaidys, jokio skubotumo!

Vėžys

Šiandien pamėginkite pajusti gyvenimo tėkmę ir natūraliai prie jos prisitaikyti. Nepykite, nesikarščiuokite, pasistenkite į daugelį gyvenimo klausimų pažvelgti filosofiškiau, atraskite sielos ramybę.

Liūtas

Neskubėkite, gerai apmąstykite kiekvieną savo žodį, kad paskui netektų gailėtis dėl duoto pažado. Kita vertus įsipareigojimai lieka įsipareigojimais - jei pastaruoju metu jų nevykdėte, susimąstykite.

Mergelė

Puiki diena savianalizei, neskubriam bendravimui su artimu žmogumi, paprastų gyvenimo džiaugsmų ir malonumų atradimui. Išgyvenkite kiekvieną akimirką, pajusti, ką reiškia būti čia ir dabar.

Svarstyklės

Labiau pasitikėkite savo instinktais ar nuojauta. Bandydamas rūpimą reiškinį įvertinti racionaliai, galite išleisti iš akių užslėptą, tačiau svarbią reikšmę. Teisingiausias bus pirmas įspūdis.

Skorpionas

Šiandien reikšmės turės ne tik tai, ką jūs kalbate, bet ir tai, kaip mokate klausytis. Kuo dėmesingesnis būsite, tuo daugiau reikalingų ir naudingų dalykų sužinosite.

Šaulys

Artimiesiems reikia jūsų dėmesio, pasistenkite jį visą skirti šeimai. Ypač vaikams norisi jautrumo, švelnumo, supratingumo.

Ožiaragis

Galite tikėtis rimto susirėmimo dėl principinių dalykų; situaciją gali išgelbėti tik jūsų nuosaikumas ir gera savitvarda. Pasistenkite neįklimpti smulkmenose, galvokite plačiau.

Vandenis

Įsiklausykite į savo intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia ir kam norite skirti daugiausiai pastangų. Greitai jums atsivers naujos didelės galimybės, tad susitelkite ir kaupkite jėgas.

Žuvys

Šiandien būsite ganėtinai jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Tikėtini tiek teigiami, tiek neigiami emociniai sukrėtimai. Vakarop tikriausiai jausitės pavargęs ir linkęs praleisti ramų vakarą namuose.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
Paulius
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Nuosaikumo ir atsargumo reikalaujanti diena. Vertėtų atkreipti dėmesį į šios dienos įvykius – tai tarsi įspėjimo signalas, pranešimas apie gresiančias problemas, esmės atspindys.