Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Nepatartina šiandien kloti visko, kas ant liežuvio galo sukasi - visi bus dirglūs, emociškai nestabilūs, net ir nekaltą pokštą palaikys pikta pašaipa. Mažiau bendraukite, mažiau bus konfliktų ir nesusipratimų.

Jautis

Nebloga diena imtis seniai trokštamos, nukeliauti ten, kur seniai norėjosi ar bent paragauti kokio įdomaus patiekalo. Tiesa, kad ir ką veiktumėte, nepamirškite laikyti liežuvio už dantų, kad neleptelėtumėte ko nepagalvoję.

Dvyniai

Imkitės remonto darbų, tvarkykite buities reikalus. Galite aplankyti seniai matytą bičiulį - turėsite apie ką pasišnekėti. Gal ir naują pažintį būtų ne pro šal užmegzti.

Vėžys

Skirkite laisvą laiką sau - bent kartą per savaitę išsimiegokite, pasilepinkite mėgstamais patiekalais ir veikite ką norite.

Liūtas

Planuotus darbus būtų geriausia atlikti pirmoje dienos pusėje. Po pietų galimi įvairiausi nesklandumai, pradedant technikos gedimu, baigiant nekompetentingų specialistų pagalba.

Mergelė

Šiandien jums nepakenktų protingo žmogaus patarimas. Nesidrovėkite klausti ar prašyti - patys būsite kiek sutrikę ir įsitempę, tad veikiausiai nepavyktų objektyviai įvertinti susidariusios padėties.

Svarstyklės

Šiandien norėsis daug planuoti, visiems pasakoti apie savo sumanymus, girtis Tik nesuklyskite, vertindami aplinkinių žodžius ir reakciją - iš tiesų jiems gali būti be galo nuobodu.

Skorpionas

Painoka diena, ypač daug nesusipratimų tyko įsimylėjėlių. Atlaidžiau vertinkite kritiškas pastabas. Jos, žinia, nemalonios, tačiau gali būti naudingos.

Šaulys

Didelių pastangų, iš kurių nebus jokio rezultato diena. Veltui stengsitės - bendraminčių nerasite. Ilgai nevarkite, vienam juk nėr taip blogai.

Ožiaragis

Sulauksite naudingo patarimo ar pagalbos iš išmintingo žmogaus. Sutramdykite puikybę ir atidžiai išklausykite. Jei ne šiandien, tai vėliau įvertinsite to žmogaus autoritetą.

Vandenis

Norėsis nuotykių, gaivesnio vėjo, šviežių įspūdžių. Visgi patartina pataupyti pinigus ir patausoti sveikatą.

Žuvys

Aiškiai suvoksite, ko norite ir kokiomis priemonėmis pasiekti norimą tikslą. Šito nepamirškite, tačiau šiandien būkite kuklesni, santūresni - diena ne itin palanki naujų, svarbių darbų pradžiai.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
Paulius
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Tai nepaprastos energijos, sėkmės metas. Daug galima nuveikti kolektyve – šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu.