Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Nepykite ant sutuoktinio, kad jis elgiasi ne taip, kaip jums norėtųsi. Pasisenkite išmokti toleruoti jo neigiamas savybes, tobulėkite kartu su partneriu. Į naudą išeitų kelionė dviese.

Jautis

Nepalankus metas plėsti ryšius, dirbti kolektyvinius darbus - šią dieną verčiau praleiskite planuodamas strategiją, ieškodamas sprendimų ateičiai. Jei jausitės išvargęs, vakare skubėkite namo.

Dvyniai

Jūsų gyvenime, ypač asmeniniame, artimiausiu metu nusimato permainos. Turėkite kantrybės jų sulaukti, šiandien nesiimkite nieko naujo, nedarykite neapgalvotų žingsnių.

Vėžys

Puoselėkite savo gabumus - gal metas pamąstyti apie tobulinimosi kursus ar stažuotę užsienyje. Esate vertas dėmesio, jei jo visgi stinga, mokėkite apie save priminti.

Liūtas

Šiandien nevertėtų dirbti naujų darbų, skirti svarbių susitikimų. Nenustebkite jei viskas erzins ar susidursite su nepelnyta kritika, aršia priešprieša. Daugiau dėmesio skirkite sveikata.

Mergelė

Šiandien jausite konkurenciją, tačiau nestigs ir įkvėpimo dirbti. Apsiribokite savo reikalais ir rūpesčiais. Nepasiduokite pykčiui, nepulkite skubėti.

Svarstyklės

Stenkitės nesivelti į abejotinus sandėrius, kiek įmanoma apriboti išlaidas ir grąžinti skolas, jei jų turite. Nepamirškite vykdyti būtinų įsipareigojimų, o nuo naujos veiklos susilaikykite.

Skorpionas

Šiandien stenkitės giliau pažvelgti į savo santykius su sutuoktiniu, suvokite, kas jus sieja, kas skiria ir galbūt pamėginkite skirtumus apmažinti ar rasti abiem priimtiną sprendimą.

Šaulys

Artėja nemenkos permainos profesinėje srityje, tačiau šią dieną skirkite jėgų kaupimui, būsimo veiksmų plano sudarymui. Į gandus ir šnekas nekreipkite dėmesio - jos netrukus nurims.

Ožiaragis

Greičiausiai atsiras laisvesnio laiko - išnaudokite jį poilsiui, o ne papildomiems darbams. Pats metas pagalvoti apie sveikatą - pradėkite sportuoti ar bent mitybos įpročius pakoreguokite.

Vandenis

Atsipalaiduokite, išlaisvinkite energija, ir visi darbai eisis kaip iš pypkės. Greičiausiai jums bus patikėtas svarbus projektas ar svarbi užduotis. Vakare pavyks išspręsti senai ramybės nedavusį su asmeniniu gyvenimu susijusį klausimą.

Žuvys

Neverta savęs spausti - sprendimą galite priimti ir po kelių dienų. Nebijokite - aplinkiniai jus supras - ne jie, o jūs pats esate sau griežčiausias teisėjas. Po pietų nieko svarbaus nepradėkite, dirbkite įprastus darbus, o vakare gerai pailsėkite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Valentinute
2015.01.16 14:25
pagal nuotaika ko nori ta irpasirenki
zoja914
2015.03.08 17:06
kazkokias pievas cia raso. nesugalvoja ka parasyt tai visoki slamsta is galvos raso. isvis as nepasitikiu horoskopais. kartais gal ir sutampa tie paistalai, bet zmons, as jums sakau, neklausykit tu hoosopu ir visu kitu briedu
Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
Paulius
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai pats sėkmingiausias laikas. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi šiuo metu pradėti darbai nusiseka. Taigi jei gali, svarbiausius darbus planuok šią dieną.