Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien netinkamas imtis atsakingų darbų, aiškintis santykius, dėl kažko kovoti. Šiandien geriau ilsėkitės, tad pataupysite ir sveikatą, ir nervus. Venkite viešų susibūrimų bei šventimų.

Jautis

Šiandien turėtų nestigti idėjų, jausitės kūrybingai, tačiau nekoks laikas rimtoms išvadoms. Patartina nesidalinti savo mintimis su kitais. Taip pat neskubėkite tikėti tuo, ką iš kitų išgirsite.

Dvyniai

Šią dieną reikėtų pasisaugoti provokacijų. Taip pat netinkamas laikas kovoti dėl principų ar ginčytis su valdžia. Kol kas nesiimkite svarbių, atsakingų darbų, kadangi galite suklysti.

Vėžys

Šiandien netikėtai atsivers akys, ir jums suprasite kažką svarbaus, tačiau tos išvados nedžiugins. Visgi pasistenkite pozityviai žiūrėti į tai, ką sužinojote.

Liūtas

Stenkitės būti pagarbesni bei tolerantiškesni, vertinkite gerus santykius su partneriais bei sutuoktiniu, jei jį turite. Vakare tikriausiai jausitės geriau, geras laikas pasikalbėti su senai matytais draugais.

Mergelė

Jei negerai jaučiatės, likite namie ar bent prie vairo nesėskite. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargesni, neprovokuokite konfliktų. Galimi rimti nesusipratimai su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu. Saldumynus šiandien verčiau iškeiskite į vaisius.

Svarstyklės

Šiandien galimi nesusipratimai su kolegomis, netikėti technikos gedimai. Antroje dienos pusėje verta pradėti judinti iš mirties taško reikalus, kuriuos atidėliojote paskutines porą dienų.

Skorpionas

Šiandien bandykite pasikliauti mylimo žmogaus nuomone, kad ir kaip jums nepriimtina tartis. Ši diena nepalanki priiminėti atsakingus sprendimus, kadangi jūsų ketinimai, norai keisis.

Šaulys

Šiandien jausitės geriau, kadangi turėsite daugiau jėgų bei pasitikėjimo savimi. Ši diena - harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrinkite praeitą mėnesį, užbaikite pradėtus darbus.

Ožiaragis

Būtų protinga iš naujo įvertinti savo gyvenimo būdą bei pagalvoti, ar negyvenate ne pagal galimybes. Derėtų apmąstyti, kur ir kaip leidžiate pinigus. Tai nereiškia, kad reikia neiti kartas nuo karto vakarieniauti mieste ar pirkti kokį nors ne visai reikalingą daiktą.

Vandenis

Šiandien derėtų kiek atsiriboti nuo aplinkinių, bet jei teks bendrauti, nepraraskite savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite. Patartina daugiau laiko praleisti namuose. Vakaras bus palankesnis, tad turėsite progą išspręsti nesusipratimus su artimaisiais.

Žuvys

Jei šiandien dalyvausite kokioje nors grupinėje veikloje - susitikime, sporto varžybose - netikėtai jums pačiam galite sutrikdyti aplinkinius savo emocinėmis iškrovomis. Stenkitės valdytis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Gerai šią dieną būti kelyje, kuo nors pasirūpinti. Puikus metas išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duok pažadus, priesaikas – šiandien jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina.