Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Nebūkite įsitempę ir nepergyvenkite dėl smulkmenų ir niekų, kurių šiandien gal ir pasitaikys. Galimas susitikimas ir naudingas pokalbis, iš kurio nesitikėjote nieko gero. Jis tikrai pakreips jūsų reikalus teigiama linkme. Vakare galite pasikviesti svečių arba patys išvykite prasiblaškyti.

Jautis

Šiandien pasistenkite nukreipti savo žvilgsnį į tai kas gražu ir šviesu - tikrai rasite, kuo pasidžiaugti. Mąstykite, filosofuokite, skaitykite. Atitrūkite nuo kasdieninės rutinos ir suteikite sau galimybę pailsėti ir kūnu ir dvasia.

Dvyniai

Būkite atsargūs su finansais, nes galite turėti nemenkų išlaidų. Apie jus dominančią veiklą ir jos perspektyvas pasikalbėkite su patikimu ir patyrusiu asmeniu. Gal ne visi dalykai, kuriuos sužinosite, nudžiugins, tačiau ateityje dėl to nesigailėsite.

Vėžys

Pasistenkite neįsivelti į konfliktą ir neišprovokuoti pavydo. Teisingą išeitį gali pasufleruoti artimas ir mylimas žmogus, kurio nuomonę jūs tikrai branginate. Šiandien nepatartina kištis į svetimus reikalus.

Liūtas

Šiandien pajusite didelį norą siekti komforto, jaukumo. Stengsitės gražinti savo aplinką, rūpinsitės savo grožiu, higiena. Viskas eisis sklandžiai, jei kojos nepakiš tingėjimas - laikykitės numatytos dienotvarkės ir vakare galėsite savimi didžiuotis.

Mergelė

Pasirūpinkite savo įvaizdžiu, apsilankykite pas šios srities specialistus - leiskite sau atrodyti ryškiai ir įspūdingai. Galite tikėtis romantiško pasimatymo ar malonios laisvalaikio pramogos su gerais bičiuliais.

Svarstyklės

Šiandien nepervarkite ir nesiimkite to, kas jums gali būti per sunku. Tiesiog atsipūskite, leiskite sau patingėti, užuot rūpinęsi svetimų žmonių problemomis. Daugiau dėmesio skirkite mylimam asmeniui, vaikams, šeimai.

Skorpionas

Šiandien pasistenkite nedirbti sunkių darbų, nespręskite rimtų problemų. Pakluskite savo norams - aplankykite gimines, draugus, atsiduokite maloniam bendravimui, pramogoms. Jūsų smalsumą gali patenkinti įdomi knyga, aktuali laida.

Šaulys

Degsite ryžtu ir noru padaryti ką nors gero šeimai, namams, o ypač - ką nors naujo įsigyti. Būkite atsargūs, kadangi rizikuojate nupirkti gal ir originalų, tačiau nepraktišką ir nereikalingą daiktą. Norėdami to išvengti, neslapukaukite ir pasidalinkite savo planais su šeimynykščiais.

Ožiaragis

Leiskite laiką su tais, kurie nuoširdžiai moka džiaugtis jūsų draugija. Neprisiimkite rimtų įsipareigojimų, jei jaučiate, kad esate dar nepasiruošę išbandymams. Reikiamos ir naudingos informacijos galite tikėtis iš artimo žmogaus - jis pasiruošęs jums padėti.

Vandenis

Kaip visada puikiai veiks jūsų intuicija - domėsitės sapnais, įvairiomis paslaptimis - tegu tai nevirsta rimtu užsiėmimu. Ruoškitės romantiškam nuotykiui - jis pilnai atitiks jūsų nuotaiką ir padės sugrįžti į realybę.

Žuvys

Neužsiimkite jokiais rimtais darbais. Jei tik turite galimybę, skirkite laiko pramogoms, bendraukite su mylimais žmonėmis. Tikėtina, kad sutiksite seną bičiulį ir gausite intriguojantį pasiūlymą, kuriam bus sunku atsispirti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.