Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šią dieną būsite labiau linkęs išlaidauti nei taupyti. Gali būti sudėtinga susitvarkyti su vaikais, jei jų turite.

Jautis

Jei šiandien pirksite daiktus, jie bus prašmatnūs, tačiau kažin, ar reikalingi. Diena bus palanki tiems, kurie dirba aukštojo mokslo srityje, politikoje ar jėgos struktūrose. Taip pat tinkamas metas užmegzti santykius, kadangi viskas eis sklandžiai, kūrybingai.

Dvyniai

Palankus subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Galite dieną skirti vandens procedūroms, dvasiniam tobulėjimui, meditacijai, maldai.

Vėžys

Visuomet gera jaustis reikalingam, tačiau šiandien niekas jūsų labiau nedžiugins kaip jūsų suteikta pagalba. O ji kažkam šalia tikrai reikalinga. Būkite pozityvi jėga kitų žmonių gyvenimuose!

Liūtas

Šiandien jums stigs kantrybės su žmonėmis, kurie nelinkę klausytis ir dirbti komandoje. Jausitės žymiai labiau patenkintas, jei galėsite veikti vienas ir daryti tai, ką norite ir kada norite. Romantiškiems nuotykiams metas taip pat nepalankus, kadangi norėsite būti vienas.

Mergelė

Susikoncentruoti į savo tikslus yra teigiamas dalykas, tačiau turėtumėte iš akių nepaleisti viso bendro vaizdo. Nebūkite apsėstas vieno dalyko, atsitraukite atgal ir pažvelkite į padarytą progresą.

Svarstyklės

Šiuo metu turite keletą pasirinkimų, tačiau geriau būkite atsargūs - pokyčiai, kurie vyksta palaipsniui yra daug geriau nei staigios permainos. Jei pasiduosite ekstremumams, išeikvosite daug energijos, siekdami grįžti į harmoningą būseną.

Skorpionas

Šiandien bus lengviau susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos. Net pats stebėsitės savo kantrybe, atkaklumu. Tik žinoma, atkaklus būkite darbe, o ne namuose, kur reikėtų daugiau lankstumo ir prisitaikymo.

Šaulys

Nors viskas jūsų gyvenime yra šviesu ir linksma, tačiau galite neabejoti - aplankys ir tamsūs debesys. Stenkitės nepasiduoti siūlymams imtis rizikingų iniciatyvų, tad gal išvengsite nemalonių siurprizų. Rekomenduotina nepirkti didelių pirkinių ir nepasirašinėte sutarčių.

Ožiaragis

Apmąstykite, ar neskiriate per daug laiko tiems dalykams, kurie pernelyg idealistiniai. Nors ir smagu atsipalaiduoti su žmonėmis, kuriuos mylite, tačiau yra laikas ir relaksacijai bei darbui. Šiandien nustokite, kad viskas klostysis puikiai be jūsų pastangų. Dėkite pastangų, kad taip ir įvyktų.

Vandenis

Šiandien kils pagunda nesivadovauti jokiomis taisyklėmis. Kadangi planai bus sunkiai įgyvendinami, tad atsipalaiduokite ir laisviau atsikvėpkite. Kadangi daugelis šiandien bus nusiteikę šventiškai, tad ir jums bus paprasčiau.

Žuvys

Sėkmė neapleis jūsų sumanymų, todėl drąsiai galite bendrauti su įtakingais asmenimis, nuo kurių priklauso projektų įgyvendinimas. Jausite vidinę jėgą, tad nešvaistykite jos niekams. Tik stenkitės nešokti aukščiau bambos - pamatuokite savo jėgas prieš apsispręsdamas galutinai.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.