Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien kuo mažiau aktyvumo: nesiaiškinkite santykių su sutuoktiniu, jokiu būdu neleiskite sau priekabiauti, žerti tuščius priekaištus - ilgam atvėsinsite jūsų santykius.

Jautis

Netinkamas laikas kalbėti su partneriu apie ateitį - greičiausiai abu būsite nusiteikę gana kategoriškai, tad vietoj bendrus planų gali pakvipti skyrybomis. Susilaikykite nuo bet kokių veiksmų.

Dvyniai

Būtinai pasikalbėkite su artimu žmogumi apie tai, kas jus pastaruoju metu kankina. Greičiausia išgirsite įdomų patarimą ar bent sulauksite supratimo ir užuojautos.

Vėžys

Gali paūmėti senos sveikatos problemos. Galite susidurti su netikėtais ir nepelnytais antpuoliais. Apribokite darbų apimtį, bendravimą, skirkite daugiau laiko poilsiui.

Liūtas

Šiandien būsite linkęs kelti sau neįvykdomus uždavinius. Žinoma, būtų geriau įtikinti save siekti ko nors realesnio. Saugokite sveikatą, ypač patartina vengti alkoholio.

Mergelė

Galima prasta savijauta, nuotaikų kaita, gali paūmėti chroniškos ligos. Sunkiai seksis išlaikyti gerą nuotaiką, kris darbingumas. Stenkitės nepasikrauti nebūtinais darbais, nesiimkite nieko nauja.

Svarstyklės

Šiandien pats to visai nenorėdamas galite kažką stipriai suklaidinti. Venkite dalyti patarimus, ką siūlyti ar reikalauti. Jei imsitės ką aiškinti, įsitikinkite, kad jus tikrai suprato teisingai.

Skorpionas

Nuo jūsų norų šiandien mažai kas priklausys. Pamėginkite prisitaikyti prie to, kas vyksta ir kuo mažiau jaudintis dėl to, kas nuo jūsų nepriklauso. Namuose galimas konfliktas su antrąja puse.

Šaulys

Jei susiklostė tokia situacija, kad tenka rinktis tarp dviejų žmonių, dviejų galimybių ar dviejų pasiūlymų, neduokite atsakymo šiandien. Nestabili emocinė būsena trukdys priimti tinkamą sprendimą.

Ožiaragis

Šiandien jūsų nervų sistema bus ypatingai jautri, o į menkiausią provokaciją galite reaguoti perdėtai audringai. Tramdykite emocijas, stenkitės neįsivelti į beprasmius ginčus.

Vandenis

Šiandien ypač lengvai pasiduosite provokacijoms. Galimi nuolatiniai barniai ar kivirčai su visais kartu ir su kiekvienu atskirai. Pasistenkite neprarasti humoro jausmo - jums šiandien tai vienintelis vaistas.

Žuvys

Diena nepalanki kelionėms, naujų planų kūrimui, o juo labiau jų įgyvendinimui. Skirkite šią dieną vidiniam apsivalymui, poilsiui, tuomet į vakarą pasijusite išsilaisvinę nuo sunkių minčių naštos.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.