Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien pasijusite geriau, kadangi jūsų reikalai ims gerėti. Jei galite imtis neatidėliotinų problemų šiandien, viską pamirškite ir užsiimkite tik tuo. Tai - sėkmės bei pripažinimo dienos.

Jautis

Atėjo laikas keistis bei vadovautis kitomis vertybėmis savo gyvenime. Kaip tai padaryti, pasakys tiktai jūsų intuicija. Gali būti sudėtinga, jei esate ekstravertas, tuo metu intravertams bus lengviau. Nederėtų imtis ko nors naujo - baikite senus metų darbus, juos apibendrinkite.

Dvyniai

Gali būti, kad sulauksite daugiau dėmesio iš aplinkinių, todėl pasijusite ne toks vienišas. Seni draugai gali pasiūlyti pagalbą, o kolegos bendradarbiavimą.

Vėžys

Drąsiai galite imkis svarbių savo norų įgyvendinimo! Mat pradės pildytis tai, apie ką anksčiau svajojote. Ši diena gera menininkams.

Liūtas

Greičiausiai jūsų rūpesčių šaknys glūdi ne ten, kur manėte anksčiau. Susimąstykite, kokias klaidas darote, pabandykite paieškoti sutapimų. Atlikę analizę, imkite po truputį keistis!

Mergelė

Rekomenduotina šiek tiek atidėti dalykinius reikalus - užsiimkite savo šeima, namais. Žvaigždės siūlo pradėti remontą ar bent minimaliai apsitvarkyti namus.

Svarstyklės

Svarbu mokėti girdėti aplinkinius, kadangi jus gali pasiekti svarbi informacija. Taip pat neblogas laikas pabūti vienam ir susivokti, ko norite dabar ir ateityje. Taip pat stenkitės pasidžiaugti kitų laimėjimais.

Skorpionas

Nors energijos jums nestinga, tačiau derėtų pailsėti. Jeigu turite įtarimą apie gresiančius rūpesčius, pamėginkite susidoroti su jų priežastimis. Diena taip pat tinkama baigti nebaigtus darbus.

Šaulys

Turėtų apimti palengvėjimas, kadangi atsikratėte didelės problemos, todėl jausite ramybę. Diena gali būti sėkminga ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Taip pat apsidairykite dažniau - kažkas į jus žiūri įsimylėjusiomis akimis.

Ožiaragis

Tai diena, kai galite leisti svajoti, ilsėtis ir džiaugtis tais, kuriuos mylite. Nederėtų spręsti rimtų problemų, taip pat būkite atsargesni su pinigais.

Vandenis

Turėtumėte rasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos. Palanki diena užsiimti savo kūno ir sielos sveikata, stenkitės nesėdėti namie prie televizoriaus, kitaip gali apimti apatija.

Žuvys

Ši diena gera pasiklydusiems savyje, kadangi pagaliau suvoksite, ko norite ir kaip tai padaryti. Ieškokite artimos sielos, stenkitės būti šiltesni, atidesni tiems, kas jus myli, bei savo vaikams.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Darbų užbaigimo diena, garantuojanti sėkmę, pripažinimą ir šlovę. Tačiau naujos veiklos pradėti nepatartina. Žmonės šiandien yra linkę pasiduoti savo silpnybėms. Galima agresija, įžūlumas, kerštas.