Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Prastą nuotaiką pagerins malonus pokalbis. Susitikite su draugu, kuris jus pralinksmina ir padeda atsipalaiduoti. Nesiimkite nieko rimto - geriau vengti sudėtingų sprendimų, sutarčių pasirašymo ar teisinių dokumentų nagrinėjimo.

Jautis

Jūsų jausmai šiandien bus natūralesni, gilesni, tikri. Vadovausitės sveiku protu, būsite konkretus ir praktiškas. Tai darbingas laikas, kantrybės turėsite daugiau nei visuomet. Galite rasti sutarimą, jei tai naudinga abiem pusėms.

Dvyniai

Šį rytą stebėkite, kuria kryptimi judate - netyčia galite pakliūti į karštą diskusiją, kuri gali skaudžiai nudeginti. Ginčas tarp dviejų žmonių gali būti jums nesuprantamas, tad jūs į jį ir nesigilinkite. Greičiausiai nepadės jūsų taikdariškos pastangos.

Vėžys

Greičiausiai šiandien bėgiosite kaip paklaikęs, viskas kris iš rankų, tad turite rasti laiko nusiraminti. Pasistenkite imtis vieno darbo vienu metu, kitaip prarasite sugebėjimą džiaugtis tuo, kuo užsiimate.

Liūtas

Jums derėtų nelikti nuošalyje ir pakovoti už teisingumą. Imkitės visuomeninės veiklos. Galite netgi imti bylinėtis, pasikalbėti su vadovu ir įrodyti savo tiesą, galinčiu pagelbėti ginant jūsų orumą. Galite įgyti aukštų sąjungininkų.

Mergelė

Net nedidelės pastangos gali duoti puikių rezultatų, jums pelnyti tikrą pripažinimą tarp kolegų, visuomenėje. Jus labiau ims vertinti partneriai, viršininkas, sutuoktinis. Galimi naudingi pasiūlymai bendradarbiauti.

Svarstyklės

Viskas kur kas geriau, nei jums atrodo, tiesiog esate pernelyg jautrūs. Nors sėkme ir nelabai tikite, dabar jos bus daugiau. Spręstinos su mokesčiais, draudimu, alimentais, paveldėjimu susijusios problemos.

Skorpionas

Viskas kur kas geriau, nei jums atrodo, tiesiog esate pernelyg jautrūs. Nors sėkme ir nelabai tikite, dabar jos bus daugiau. Spręstinos su mokesčiais, draudimu, alimentais, paveldėjimu susijusios problemos.

Šaulys

Tinkamas metas kaupti vertybėms - tai piniginga diena. Šiuo metu gerai pirkti namą, sklypą, namų apyvokos daiktus, prabangos, komforto atributus, drabužius, papuošalus - jie ne tik turės vertę, bus gražūs, bet ir praktiški, naudingi, ilgaamžiai. Puikus laikas megzti bendradarbiavimą.

Ožiaragis

Ši diena yra palanki tiems darbams, kurie užsitęs, pareikalaus kantrybės, užsispyrimo, praktiškumo. Seksis menininkams, statybininkams, taip pat tiems, kieno veikla susijusi su moterimis, grožiu, komforto, prabangos reikmenimis. Geras metas bankininkams, finansininkams.

Vandenis

Viskas bus pagal jūsų planą, todėl nesijaudinkite, jokių netikėtumų neturėtų būti. Nereikėtų mėginti patiems ką nors keisti - savaime viskas susitvarkys kuo puikiausiai. Seksis jums, jūsų vaikams, artimiesiems, mylimam žmogui.

Žuvys

Šiandien nebūsite užtikrintas niekuo - net tais dalykais, kurie atrodo savaime suprantami. Ir nors kartais netikrumas yra nepatogus dalykas - šiandien išnaudokite tai kaip galimybę. Ši diena gali būti gera arba bloga - priklausomai nuo to, kaip nuspręsite jūs.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Ira
2013.12.22 10:52
Palmyra
2014.03.06 14:59
o man atitinka
Indre
2014.03.27 14:22
neblogas horoskopas mano :)
Vija
2014.05.22 14:21
Visiška nesąmonė. Banalios frazės.
Kulverstukė
2014.05.28 13:47
aš kasdieną paskaitau du skirtingus savo horoskopus ir tada jau tikiu ir vadovaujuosi tuo,kuris man palankesnis,beje nei karto jie net panašūs nebuvo,tad įdomu kaip skirtingai mato ir žiūri astrologai :-)

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.