Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Jei šią savaitę planavote kelionę, planų nekeiskite, kelyje laukia smagūs nuotykiai. Apskritai šią savaitę patirsite teigiamų emocijų. Pirmadienį pasistenkite nepersidirbti. Trečiadienį atidžiai analizuokite susiklosčiusią padėtį, bet išvadų daryti dar neskubėkite. Penktadienį siekiant karjeros tinka beveik visos įmanomos priemonės. Savaitės pabaigoje laukia pozityvios permainos.

Jautis

Venkite kraštutinumų, atidžiau įsiklausykite į savo vidinį balsą, jis dažniausiai pašnibždės patį tinkamiausią atsakymą. Pirmadienį ir antradienį susitelkite kasdieniams, gal nuobodiems, bet labai reikalingiems darbams, nuo savaitės vidurio jau galite ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tinkamai susiklosčius aplinkybėms, trečiadienį ar ketvirtadienį galite būti įvertintas įtakingo žmogaus. Savaitgalį padėtis pernelyg prieštaringa, kad būtų galima imtis konkrečių veiksmų.

Dvyniai

Šią savaitę verta sau kelti tik aiškius ir konkrečius uždavinius. Seksis derybos, sudarytos sutartys bus tvirtos ir ilgalaikės. Kad ir kas nutiktų, stenkitės likti sąžiningas tiek mintimis, tiek elgesiu. Kuo mažiau savireklamos, kalbų apie savo nuopelnus ar privalumus ir kitų žmonių silpnybes ar trūkumus. Tiesiog dirbkite savo darbą.

Vėžys

Jei pastaruoju metu esate susirūpinęs karjeros reikalais, šią savaitę pats laikas kreiptis paramos į įtakingą globėją. Kitokios iniciatyvos kol kas rodyti neverta, turėtumėte likti ramus ir taikus. Finansinius klausimus pasistenkite atidėti kitai savaitei, kol kas jie tik sukeltų sumaišties. Savaitgalį būkite maksimaliai mandagus ir taktiškas, ypač su artimaisiais - kai kurie iš jų bus itin irzlūs ir sudirgę.

Liūtas

Šią savaitę pagaliau bus tinkamai įvertinti jūsų profesiniai sugebėjimai, turėtų nusistovėti geri santykiai su kolegomis. Teks daug kalbėti telefonu ar rašyti laiškus. Taip bus ir patogiau, ir rezultatai geresni nei bendraujant asmeniškai. Dalykinė kelionė šią savaitę bus sėkminga, taip pat palankus metas tvarkyti dokumentus, dirbti kitus biurokratinius darbus. Savaitgalį neskubėkite sprukti iš namų - šeimos nariams labai reikia jūsų dėmesio.

Mergelė

Artėja tinkamas metas imtis ryžtingų veiksmų, realizuoti globalius sumanymus. Jau pirmadienį imkitės iniciatyvos, laukti nebėra ko. Nuo savaitės vidurio gali tekti keisti orientyrus ir prioritetus, iš naujo suplanuoti artimiausią ateitį. Visą savaitę stenkitės būti racionalus ir logiškas - tai atneš sėkmę. Savaitgalį rami ir maloni atmosfera namuose nuteiks kūrybiniam darbui.

Svarstyklės

Šią savaitę turėsite progos pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus ar įgūdžius. Ir, kas svarbiausia, reikalingiems žmonėms. Nenumatyti įvykiai savaitės viduryje gali sugriauti artimiausių dienų planus. Ketvirtadienį ir penktadienį neskubėkite vykdyti naujai gautų užduočių - labai tikėtina, kad jau kitos savaitės pradžioje prioritetai bus visai kiti. Šeštadienį atidumo per daug nebus - būkite atsargus kiekviename žingsnyje.

Skorpionas

Šią savaitę kurkite tvirtą ir patikimą pagrindą ateities darbams. Pasirūpinkite patogiomis darbo ar kūrybos sąlygomis. Darbas turi teikti pasitenkinimą, antraip jis nebus atliktas gerai. Jei kažkas nesiseka, ieškokite konkrečios priežasties - ji tikrai turi būti. Savaitgalį nesėdėkite namuose - vakarėlis su draugais kur nors mieste praeis labai smagiai.

Šaulys

Jau būtų laikas keisti įvaizdį. Gali būti, kad būtent jis trukdo jums toliau kopti karjeros laiptais ar siekti sėkmės versle. Daugiau dėmesio skirkite profesinei veiklai, šią savaitę rūpesčių gali padaugėti, atsirasti naujų pareigų. Savaitės vidurys - palankus metas naujiems iššūkiams priimti. Penktadienį ar savaitgalį gali šauti į galvą išganinga, su finansais susijusi mintis.

Ožiaragis

Lengva ranka ir širdimi tvarkysite tiek profesinius, tiek asmeninius reikalus. Vienintelis pavojus - galite tinkamai neįvertinti drąsios ir perspektyvios idėjos ar verslo plano. Neskubėkite sakyti "ne. Tinkamas metas ieškojimams ir permainoms, nesilaikykite įsikibęs tų pačių vietų ar žmonių. Kita vertus, nuo finansinių eksperimentų susilaikykite. Savaitgalį pačiu laiku galite sulaukti pagalbos, kurios visai nesitikėjote.

Vandenis

Pats laikas imti iniciatyvą į savo rankas, megzti naujas pažintis, dalykinius kontaktus. Pastaruoju metu viskas kažkaip aprimo ir jau ima darytis panašu į pelkę. Daug ką teks peržiūrėti, patikslinti, susisteminti, kažko atsisakyti, galbūt imtis naujų planų. Savaitės viduryje, ieškodamas teisybės, vis dėlto pasistenkite išvengti atviro konflikto. Taupykite jėgas, anksčiau ar vėliau tiesa vis vien triumfuos. Savaitgalį nepatartina diskutuoti pernelyg "dvasingomis" temomis.

Žuvys

Šią savaitę daugiau dėmesio ir pastangų verta skirti su finansais susijusiems dalykams. Ar pakankamos jūsų pajamos, kokiais būdais galėtumėte jas padidinti? Tinkamas metas pradėti taupyti ar investuoti. Paramos ar gero patarimo galite tikėtis iš draugų, ypač iš priešingos lyties. Venkite vienatvės, kuo daugiau laiko praleiskite su žmonėmis, aktyviai bendraukite.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.