Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Yra tikimybė, kad jūs galite įsimylėti darbo vietoje, tai gali nutikti savaitės viduryje. Tačiau jums geriausia būtų tai išlaikyti paslaptyje. Romanu galite mėgautis, bendraudami trumposiomis žinutėmis ar elektroniniais laiškais. Tačiau neleiskite, kad romantiniai santykiai būtų atskleisti, stenkitės, kad tai netrukdytų jūsų darbui.

Jautis

Jus greičiausiai pavergs jūsų mylimo asmens nekaltas veidas, todėl negalėsite patikėti, kad jus apgaudinėja. Visgi sukaupkite dvasines jėgas ir rimtai pasikalbėkite, ar jūsų nekvailina. Tai metas, kai jūs turite apsispręsti, kuriuo keliu pasukti - rinktis vienatvę, ar kęsti pažeminimą. Dėkite pastangas, kad jūsų asmeninio gyvenimo sunkumai neatsilieptų darbui.

Dvyniai

Šiuo metu kils daug prieštaravimų, agresijos, tačiau ir naudingų, šviežių idėjų. Nelengva bus atsirinkti, kur perspektyvūs pasiūlymai, o kur vienadienės iliuzijos ar apgaulė, - juolab, kad trukdys aplinkinių skubėjimas, raginimai, nepakantumas. Šiuo metu aplinkoje bus daug impulsyvumo, ambicijų, agresijos. Svarbu bus surasti tinkamą santykį daugelio susitikimų, skubių užduočių fone.

Vėžys

Jei norite patraukti kieno nors dėmesį, būkite įtaigus, bendraukite aiškiai ir be užuolankų. Darbe stenkitės įžiūrėti aiškesnį vaizdą visa apimančioje migloje. Jei teks spręsti profesines problemas ar piniginius klausimus, emocijas palikite nuošalyje.

Liūtas

Darbe imkite vadžias į savo rankas. Tai laikas, kai turite judėti į priekį nepaisant nieko - neleiskite kolegoms ar draugams jūsų įkalbinėti susilaikyti nuo seniai planuotų žingsnių. Asmeninių santykių srityje stenkitės neišduoti pasitikėjimo, kurį jums jaučia aplinkiniai. Daugiau bendraukite su draugais. Neleiskite savo svajonėms išblėsti!

Mergelė

Savaitė bus kupina veiksmo, ypač darbe! Jūsų laukia reikšmingi pokyčiai, todėl naudokitės patarimais tų žmonių, kurie karjerai turės pozityvią įtaką. Prieš imdamasis ko nors, išsiaiškinkite detales, atlikite tyrimą ir apgalvokite savo veiksmus Jei norite ištirpdyti kieno nors širdį, parodykite savo dėkingumą ir rūpestį.

Svarstyklės

Būkite aktyvesni, tik tuomet jus lydės sėkmė. Lengvai įgyvendinsite visus savo sumanymus, jei tik išdrįsite žengti visus reikiamus žingsnius. Šią savaitę greičiausiai kasdienybę praskaidrins romantiškas pasimatymas su jums patinkančiu žmogumi. Neskubėkite įsimylėti, mat tai gali būti ne jums skirtas asmuo.

Skorpionas

Būsite linkęs dairytis atgal, abejoti ir tikrinti tai, kas anksčiau parašyta, pasakyta ar nuspręsta. Vertėtų šią savaitę atidžiau dirbti su dokumentais, juos įdėmiai tikrinti, neskubėkite pasirašyti rimtų sutarčių. Vis dėlto, įdėjus pastangų, reikalus galėsite išspręsti. Vertėtų žinoti, kad tokiu metu natūraliai išryškėja neatitikimai ar klaidos, todėl būtų gerai skirti dėmesio joms aptikti.

Šaulys

Darbe būsite dėmesio centre, į jus kreipsis ne tik patarimų ar pagalbos, tačiau galite sulaukti ir pasiūlymų, kaip plėtoti vieną ar kitą projektą. Neskubėkite įsipareigoti šeimai ar draugams, apgalvokite ir savo norus, galimybes. Jei norite geriau suprasti jums artimą žmogų, būkite atviras ir nuoširdus.

Ožiaragis

Jus lydės sėkmė daugelyje sričių. Svarbiausia - neatidėliokite skubių klausimų sprendimo. Jei abejojate savo jėgomis, paprašykite artimo žmogaus patarimo, nuomonės. Asmeniniame gyvenime stiprinkite ryšį su draugais, mat atrodo, jog pastaruoju metu esate linkęs į vienatvę, kuri gali pakenkti socialiniams ryšiams.

Vandenis

Būsite ypač užimtas, mat laukia nemažai susitikimų, renginių ir daug bendravimo apskritai. Vakarais greičiausiai būsite pavargęs ir nenusiteikęs bendrauti su namiškiais. Nedarykite šios klaidos - neatimkite dėmesio iš vaikų ar sutuoktinio. Atidžiai vertinkite visą gaunamą informaciją ir nepulkite daryti išankstinių išvadų.

Žuvys

Tai laikotarpis, kuris atneš puikias, išskirtines galimybes, viltis, permainas, ir drauge pagundas bei iliuzijas. Labai svarbu bus teisingai suvokti tendencijas, galimybes, jausti laiką, kada galite sėkmingai veikti, o kada geriau palūkėti. Nedvejodami pasinaudokite išskirtiniais šansus, nevenkite aplinkinių dėmesio.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.