Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmadienį venkite spontaniškumo, stenkitės išanalizuoti esamą situaciją, apmąstyti savo žingsnius ir sprendimus. Antradienį negailėkite aplinkiniams gerų žodžių, įžvelkite gėrį aplink ir savyje. Į savaitės pabaigą nešvaistykite laiko veltui. Susikaupti nebus lengva, tačiau laukia daug svarbių užduočių. Savaitgalis - puikus metas bendravimui - kviesitės svečių, keliaukite.

Jautis

Gali būti, kad pirmadienį ne ta koja išlipsite iš lovos. Pasitelkite visas įmanomas priemones - meditaciją, fizinius pratimus ar pan., - laukia įtempta diena. Savaitės vidury jausite aplinkinių spaudimą - būsite verčiami prisiimti įsipareigojimų, užsiimti nemėgiama veikla. Penktadienį nepasidrovėkite pasinaudoti turimais ryšiais. Šeštadienį pasidžiaukite buvimu su mylimu žmogumi.

Dvyniai

Savaitės pradžioje nepamirškite, kad veiksmai kartais iškalbingesni už žodžius. Nesistenkite primesti savo nuomonės, mėginkite palenkti į savo pusę pagalbininkų, pademonstruodami, ką nuveikėte. Ketvirtadienį sunkokai seksis suderinti romantiškas nuotaikas su gausybe praktiškų, kasdienių reikalų. Savaitgalį gali pasitaikyti galimybė iš esmės pakeisti gyvenimą.

Vėžys

Savaitei prasidėjus norėsis ramybės, o likimas siūlys vieną progą po kitos. Jei norėsite, nesunkiai praplėsite pažinčių, naudingų ryšių ratą. Savaitės vidury jausitės išvargę, tad sunkokai seksis tramdyti neigiamas emocijas. Gali suprastėti santykiai su gyvenimo draugu - atrodys, kad jūsų nenori suprasti, palaikyti. Savaitgalį ilsėkitės, atgaukite jėgas.

Liūtas

Pirmadienį jūsų pagalbos gali paprašyti žmogus, su kuriuo jūsų santykiai iki šiol nebuvo patys geriausi. Puiki proga juos pataisyti, tad paminkite išdidumą. Įpusėjus savaitei atidžiai išklausykite jums sakomas pastabas, kritiką - galbūt užmigote ant laurų ir iš tiesų metas patobulėti. Savaitgalį puikiai pavyks suorganizuoti visai šeimai turiningą poilsį.

Mergelė

Šią savaitę nebijokite paeksperimentuoti - ar kalba eitų apie asmeninius santykius, ar apie profesinę veiklą. Netramdykite originalių minčių, jūsų sumanymai bus sutikti palankiai. Trečiadienį sulauksite nepelnytos kritikos. Jus puolantis žmogus greičiausiai turi asmeninių priežasčių. Savaitės pabaigoje gali pasitaikyti proga išvykti į trumpą kelionę.

Svarstyklės

Šią savaitę ryžtingai imkitės įgyvendinti sumanymų, pakankamai laiko skyrėte apmąstymams, metas imtis veiksmų. Žvaigždės šią savaitę jums ypač palankios - skirkite susitikimus, iš sandorių, finansinių operacijų tikėkitės maksimalios naudos. Į savaitės pabaigą kratykitės beapninkančių jus abejonių - nedvejokite, einate teisingu keliu. Savaitgalis žada būti ramus, taikus ir įdomus.

Skorpionas

Daugumą Skorpionų šią savaitę kankins įvairiausios abejonės - dėl asmeninių santykių, dėl pasirinkto profesinio kelio. Antradienį ne dėl jūsų kaltės strigs darbai, įvairiausi nesklandumai neleis laiku ir kokybiškai atlikti savų užduočių. Į svaitės pabaigą turėtų sugrįžti pasitikėjimas savo jėgomis, pasijusite mylimi ir vertinami - artimi žmonės pasistengs, kad tą suprastumėte.

Šaulys

Pirmoje savaitės pusėje seksis įtikinamai kalbėti ir daryti įtaką kitiems. Nesivaržykite priimti pagalbą savaitės viduryje - ji nesuvaržys nei jūsų savarankiškumo, nei nepriklausomybės. Nesistenkite būti visų galų meistras - įsiklausykite į profesionalų patarimus. Savaitgalį galite tikėtis įdomios kelionės ar smagaus nuotykio.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje norėsis įlįsti tarsi sraigei į savo kiautą ir nuo visų užsidaryti - vargins nesibaigiantys rūpesčiai, dėmesio reikalaujantys draugai Pamėginkite patys paprašyti pagalbos - jums veikiausiai nebus atsakyta, be to, paaiškės, kas tikrieji jūsų draugai. Savaitgalį skirkite intelektualiam poilsiui, atsigausite, pasisemsite naujų minčių.

Vandenis

Ši savaitė palanki imtis naujų, lig šiol dar neišmėgintų darbų. Pasiruoškite operatyviai reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją, priimti naujas žaidimo taisykles. Gali tekti skubiai kažkur išvykti. Draugai padės, ypač antroje savaitės pusėje. Daug kas priklausys nuo jūsų paties iniciatyvumo, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Penktadienis - tinkama diena tvarkyti svarbius dokumentus, pasirašinėti sutartis ir panašiai.

Žuvys

Savaitės pradžioje galite susidurti su nenumatytais sunkumais, kuriuos per kelias dienas turėtumėte įveikti, jei, žinoma, nenuleisite rankų. Greičiausiai sulauksite paramos. Į savaitės pabaigą tvirtai atsistosite ant kojų, jūsų planams neturėtų kilti kliūčių. Savaitgalį laukia įdomi išvyka.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai sielos poezijos, harmonijos diena. Pastangos atkurti darną taikiu būdu bus sėkmingos. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra.