Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Jei turite vaikų, būtinai pasidomėkite jų rūpesčiais ir ateities planais. Gali tekti ieškoti papildomos finansinės paramos savo sumanymams. Nepalankiausia diena tvarkyti finansinius reikalus - antradienis. Trečiadienį ar ketvirtadienį turite realias galimybes pasiekti jus tenkinantį susitarimą su kolegomis ar verslo partneriais. Nebūkite pernelyg atviras, neklokite ant stalo iš karto visų savo kozirių.

Jautis

Pirmoje savaitės pusėje laukia svarbus ir atsakingas pokalbis su įtakingais žmonėmis ar žmogumi, galintis lemti jūsų socialinį statusą ar materialinę gerovę. Labai daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimų pateikti save tinkamoje šviesoje. Savaitgalį gali kiek sušlubuoti sveikata, tačiau tai neturėtų trukdyti jums gerai pailsėti ar atsiduoti kūrybai.

Dvyniai

Šią savaitę Dvyniams gali kilti itin įdomių idėjų, imsitės ilgalaikių projektų, kursite toli siekiančius planus. Palankus metas pirkti nekilnojamąjį turtą. Trumpalaikė komandiruotė ar išvyka savaitės viduryje pranoks visus lūkesčius. Trumpai tariant, pirmadienį ruoškitės sunkumams, ketvirtadienį - sėkmė neabejotinai jūsų pusėje.

Vėžys

Pirmoje savaitės pusėje laukia svarbus ir atsakingas pokalbis su įtakingais žmonėmis ar žmogumi, galintis lemti jūsų socialinį statusą ar materialinę gerovę. Labai daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimų pateikti save tinkamoje šviesoje. Savaitgalį gali kiek sušlubuoti sveikata, tačiau tai neturėtų trukdyti jums gerai pailsėti ar atsiduoti kūrybai.

Liūtas

Šią savaitę nuveikti darbai pranoks jūsų paties lūkesčius, tik nepervarkite. Būtų naudinga kiek sulėtinti tempą, kad nesušlubuotų sveikata. Savaitės viduryje pagaliau būsite deramai įvertintas ir pagerbtas už anksčiau padarytus darbus. Pagaliau skinsite kantrybės ir darbštumo prinokintus vaisius.

Mergelė

Be reikalo blaškotės ir nerimstate - reikalai klojasi sėkmingai, tik gal ne taip sparčiai, kaip jums norėtųsi. Veriasi naujos perspektyvos, liečiančios namus ar nekilnojamąjį turtą. Santykiai su viršininkais ar valdžios atstovais - neformalūs, gal net bičiuliški. Jums žinoma slapta ar konfidenciali informacija gali atnešti apčiuopiamos naudos. Fortūna jums šypsosis penktadienį, likimo smūgių saugokitės sekmadienį.

Svarstyklės

Santykiai su kolegomis šią savaitę ypač priklausys nuo jūsų elgesio, aktyvumo ir sugebėjimo laiku ir vietoje parodyti iniciatyvą. Ypač atidūs būkite pirmoje savaitės pusėje - tikėtini konfliktai, kurių vertėtų išvengti. Kad ir kas netikėto nutiktų trečiadienį, pasistenkite bent išoriškai likti ramus. Šiandien nuolat galvokite apie rytojaus perspektyvas. Ketvirtadienį galimas tiek staigus dalykinio aktyvumo pakilimas, tiek krytis.

Skorpionas

Siekiantys karjeros turės būti itin racionalūs, nepasiduoti emocijoms. Drąsias idėjas įgyvendinti padės tik tokie pat drąsūs ir netradiciniai metodai. Sunkiausia diena - pirmadienis. Antradienį koją pakišti gali nesąžiningas partneris, iškreipta informacija ar jos trūkumas. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio - palankus metas išvykoms, kelionėms, komandiruotėms. Savaitgaliui būtinai planuokite ką nors nepaprasto ir įspūdingo.

Šaulys

Visi sumanymai šią savaitę gali nueiti šuniui ant uodegos vien tik todėl, kad veikėte ne laiku ir ne vietoje. Nemėginkite kitiems suversti atsakomybės! Reikalus stenkitės tvarkyti pamažu, be didelio šurmulio. Savaitgalį būsite linkęs vėl patikėti kažkada jus nuvylusiu žmogumi.

Ožiaragis

Nors jūsų socialinė padėtis šiaip jau pakankamai tvirta, savaitės viduryje gali prireikti globėjų ar įtakingų draugų paramos. Prašydamas būkite maksimaliai diplomatiškas ir taktiškas. Apskritai šią savaitę reikėtų pademonstruoti daugiau lankstumo. Kalbėdamas su vyresnybe nesilaikykite savo pozicijos pernelyg atkakliai, nors ir jausitės esąs teisus.

Vandenis

Jau pirmadienį pasistenkite sudaryti realų veiklos planą visai savaitei. Antradienis gali būti psichologiškai pati sunkiausia diena. Jei pavyks nenugrimzti į depresiją, jau nuo trečiadienio situacija ims pastebimai gerėti. Gebėjimas rasti bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis antroje savaitės pusėje atneš apčiuopiamos naudos. Jei seniai svajojate kažką pakeisti asmeniniame gyvenime, šis savaitgalis tam labai tinka.

Žuvys

Šią savaitę Žuvų laukia itin svarbus pokalbis. Pasiruoškite jam iš pagrindų, kad padarytumėte norimą įspūdį. Gali būti, kad pokalbio metu bus priimti svarbūs sprendimai, kurie turės reikšmės jūsų tolesnei ateičiai. Apskritai savo reikalus stenkitės tvarkyti pats, su niekuo nesitarkite, neprašykite patarimo.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

lavanda
2013.07.29 20:55
nu jo .vandenems sia savaite kaledos,geras ,tai bent horoskopai....
asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena tinkama išvykoms, kelionėms, komandiruotėms, taip pat persikraustymui. Seksis pirkti ar parduoti, bylinėtis teisme, tačiau tai taip pat geras metas pailsėti, išsimiegoti, pabūti vienumoje su savo mintimis.