Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Saugokitės apsiimti daugiau darbų, nei fiziškai galite nuveikti. Jei nebuvote taupus visą savaitę, savaitgalį galite turėti piniginių problemų. Nauja meilė jau beldžiasi į duris, būkite pasiruošęs…

Jautis

Pasistenkite savaitės pradžioje nesusipykti su kolegomis. Kad ir kokios blogos nuotaikos būtumėte, tai tik jūsų problema. Savaitės viduryje jus pastebės ir įsidėmės vienas įtakingas žmogus. Šeštadienis nebloga diena dideliam planuotam pirkiniui.

Dvyniai

Nuoširdus ir sąžiningas darbas pagaliau bus pastebėtas ir tinkamai įvertintas. Savaitės viduryje daug malonių akimirkų žada pažintis su įdomiais žmonėmis ir originaliomis jų idėjomis. Ypač svarbius reikalus stenkitės tvarkyti ketvirtadienį - tą dieną žvaigždės jums palankiausios. Savaitgalį raskite laiko bent trumpai išvykai į gamtą.

Vėžys

Šią savaitę pasitaikys proga susitikti su įtakingais žmonėmis - tuo turėtumėte būtinai pasinaudoti. Parodykite save iš gerosios pusės, kad sudomintumėte galimus partnerius. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą.

Liūtas

Investicijos į nekilnojamąjį turtą savaitės pradžioje būtų labai sėkmingos ir pelningos. Staigi nuotaikų kaita trečiadienį gali sukelti problemų asmeniniame gyvenime. Antroje savaitės pusėje atidžiau saugokite piniginę ir dokumentus - didelė vagystės ar praradimo kokiu kitu būdu tikimybė. Savaitgalį visų minčių ir laiko pareikalaus buities darbai namuose.

Mergelė

Daugiau atidumo dirbant su dokumentais. Apmaudi klaida pildant kokią nereikšmingą anketą galiausiai gali kainuoti daug papildomai sugaišto laiko ir sugadintų nervų. Ypač antradienį turėtumėte būti atsargus ir apdairus. Turėdamas prieš akis tik pagrindinį tikslą, rizikuojate suklupti dėl smulkmenos. Trečiadienį naujų projektų verčiau nepradėti, ir taip darbų bus per akis. Svarbiame pokalbyje kuo aiškiau formuluokite mintį, kitaip liksite nesuprastas.

Svarstyklės

Nuo pat savaitės pradžios vargins ir erzins bet kokie sambūriai. Kuo daugiau laiko stenkitės praleisti ramioje, tylioje aplinkoje. Neskubėkite priiminėti sprendimų - jei tik yra galimybė, atidėkite juos kitai dienai - tiek bendra situacija, tiek jūsų paties nuomonė gali radikaliai pasikeisti per naktį. Ketvirtadienis - gera diena išvykoms, komandiruotėms ar didelės kelionės pradžiai.

Skorpionas

Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas. Pirmasis žavesys išsisklaidys, ir pamatysite, kad tikrai nebuvo dėl ko pamesti galvą ar aukotis. Patarimas - nusileiskite iš dangaus ant žemės.

Šaulys

Savaitė nebus iš lengvųjų, ypač pirmosios jos dienos. Nedarykite spaudimo aplinkiniams - rezultatas veikiausiai bus diametraliai priešingas tam, kurio tikitės. Trečiadienį ir ketvirtadienį atkreipkite dėmesį į povandenines sroves darbovietėje. Užkulisių išmanymas pravers artimiausioje ateityje. Savaitgalį įsiklausykite į artimųjų norus ir poreikius - jūsų pagalba ar patarimas jiems iš tiesų būtinas.

Ožiaragis

Turite pasirinkimo laisvę. Gerai įsiklausykite, ką sako vidinis balsas, ir viskas bus gerai. Savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vis dėlto vertėtų kol kas susilaikyti. Ketvirtadienį atiduokite pirmenybę kolektyviniams darbams ir pramogoms kompanijoje.

Vandenis

Jei sugebėsite blaiviai įvertinti susiklosčiusią padėtį ir priimti teisingą sprendimą, pirmadienį ar antradienį galite tikėtis nemenkos finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais. Naudingos pažintys ypač pravers trečiadienį ir ketvirtadienį. Savaitės pradžioje gali sušlubuoti sveikata, bet negalavimai bus trumpalaikiai, neverta jų sureikšminti.

Žuvys

Savaitės pradžioje būkite pasirengęs netikėtumams ir malonioms staigmenoms. Trečiadienį, ketvirtadienį galite jaustis emociškai išsibalansavęs. Apatija dings, jei sugalvosite, kuo save pradžiuginti. Savaitgaliui susigalvokite smagių užsiėmimų, ir naują savaitę pradėsite žvalus ir gyvybingas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Džiuginta
2013.07.09 19:55
la
lavanda
2013.07.29 20:55
nu jo .vandenems sia savaite kaledos,geras ,tai bent horoskopai....
asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena – daug agresijos, galimos traumos. Dirbk mažiau reikšmingus darbus, pasistenk suvaldyti įtūžį savyje, tačiau nepasiduok ir bailumui.