Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmadienį ir antradienį būsite nekalbus, norėsis ramybės ir poilsio. Galbūt pervargote ir iš tiesų laikas pailsėti. Finansiniai reikalai taipogi neduos ramybės. Užuot karštligiškai ieškojęs greito sprendimo, apribokite savo išlaidas, atsipalaiduokite, ir tikrai rasite tegu ne greitą, tačiau protingą problemos sprendimą. Penktadienį turėtumėt atgauti pusiausvyrą, o savaitgalį net nuotykių troškimas gali apimti.

Jautis

Pirmoji savaitės diena jums bus nepaprastai gera - nestokosite entuziazmo, tad inicijuosite įdomų projektą, rasite sprendimą senai problemai, o gal net nekilnojamojo turto sugalvosite įsigyti. Antradienį, trečiadienį entuziazmas blės, bet pasistenkite nepasiduoti slogioms nuotaikoms. Penktadienį būsite priverstas bendrauti su nepaprastai įkyriu žmogum - apsišarvuokite kantrybe.

Dvyniai

Savaitės pradžioje susidarysite kiek per ilgą darbų sąrašą - patartina suvokti realias galimybes ir neprisižadėti per daug, kad nebūtumėt apšauktas pažaduku. Trečiadienį nusimato smagus pasisėdėjimas su draugais. Penktadienį gali kiek suprastėti santykiai su namiškiais, tačiau savaitgalį pykčiai namuose baigsis.

Vėžys

Pirmadienį Vėžiams patartina praleisti kuo ramiau, nepamirškite, kad tolerancija ir diplomatiškumu daugiau pasieksite, nei karščiuodamasis. Šią savaitę galite turėtų rūpesčių dėl šeimos narių sveikatos. Finansiniai reikalai į savaitės pabaigą turėtų netikėtai apsitaisyti - laukia įdomus ir pelningas pasiūlymas. Savaitgalį išvykite pailsėti į gamtą, tik nesugadinkite kelionės barniais su sutuoktiniu.

Liūtas

Detalus ir kruopštus veiksmų planas bei šaltakraujiškumas padės išspręsti savaitės pradžioje kilsiančias problems darbe. Apskritai savaitė nusimato gana intensyvi, tad savaitgalį greičiausiai jausitės visiškai išsunktas. Šeštadienis ir sekmadienis turi būti skirtas jėgoms atgauti.

Mergelė

Pirmadienį ir antradenį greičiausiai jausitės emociškai išsibalansavęs. Netikėtas seno pažįstamo skambutis dar labiau sujauks mintis Nemėginkite užsimiršti dirbdamas - problemą anksčiau ar vėliau teks spręsti. Savaitgalį raskite laiko ramiai vienatvėje pamąstyti apie viską, kas pastaruoju metu nedavė jums ramybės.

Svarstyklės

Nemėginkite nudirbti viso pasaulio darbų - jums nepavyks. Visų draugų problemų taipogi neišspręsite - leiskite žmonėms gyventi savo gyvenimus ir ieškoti savų sprendimų. Jei labai nesitveriate noru padėti - išklausykite juos ar duokite vieną kitą patarimą. Savaitės pabaigoje galimos sėkmingos finansinės operacijos.

Skorpionas

Savaitės pradžioje nepaprastai seksis rasti bendrą kalbą su žmonės, tad sėkmingi bus kolektyviniai projektai. Su draugais bendravimas taipogi bus malonus. Trečiadienį ar ketvirtadienį išsispręs seniai ramybės nedavęs klausimas - svarbiausia suvokti, ko norite ir nebijoti garsiai to pasakyti. Šeštadienis irsekmadienis bus ramūs ir giedri.

Šaulys

Pirmadienis bus užimta diena - vos spėsite suktis. Šią savaitę bendrausite su daugeliu žmonių, teks išklausyti ne vieną nuomonę, tačiau pasitelkę toleranciją turėtumėte rasti sprendimą. Į savaitės pabaigą tempas turėtų sulėtėti, atsiras laiko vakarienei su draugais ar susitikimui su seniai matytais giminaičiais. Savaitgalį laukite netikėtų svečių.

Ožiaragis

Nespjaukite į šulinį, galbūt pačiam teks iš jo gerti Apskritai šią savaitę galvokite, ką kalbate, stenkitės neįžeisti aplinkinių kategoriškomis pastabomis ar griežta kritika. Nemažai lems ryšiai, kruopštumas, gebėjimas naudotis informacija. Būkite dėmesingesnis tėvams, mylimiesiems ir vaikams.

Vandenis

Pirmadienis griečiausiai bus ne visai tokia diena, kokios tikėjotės, tačiau jums puikiai seksis prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir rasti išeitį. Nuo antradienio prasidės visą savaitę truksiantis dvasinis pakylėjimas - kils įdomių, originalių minčių, nudirbsite daug svarbių darbų, rasite laiko ir poilsiui bei bendravimui.

Žuvys

Šią savaitę imkitės darbų, kuriuos galima greitai užbaigti. Žuvis, ypač moteris, kamuos permainigos nuotaikos, tad ilgalaikius projektus, investicijas ar sutarčių pasirašymą patartina atidėti kitai savaitei. Šią savaitę galimos provokacijos ar pavyduolių išpuoliai, tad būkite atsargus. Savaitgalį pabėkite nuo žmonių, surikiuokite mintis ir atgaukite pusiausvyrą.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai labai intensyvus, aktyvus laikas. Palankus vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos gali greitai užbaigti.