Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę galite planuokite radikalesnes permainas gyvenime. Galbūt pakeisite darbą, gal pagaliau įsigysite būstą, o gal sutiksite žmogų, kuris iš esmės pakeis jūsų gyvenimą. Trečiadienis, ketvirtadienis ypač palankus kolektyviniams projektams, bendriems darbams, visuomeninei veiklai. Penktadienį atsargiau vairuokite automobilį. Savaitgalį pasistenkite kaip reikiant atitrūkti nuo darbų.

Jautis

Šią savaitę stenkitės aiškiau pasibrėžti savo ir kolegų įgaliojimus, šeimos narių pareigas, atsakomybę. Galimi ginčai su viršininku dėl ateities perspektyvų. Išlaikykite sveiką protą, išdėstykite savo argumentus, neduokite valios emocijoms. Asmeniniuose santykiuosi gali atsinaujinti nutrūkęs ryšys. Savaitgalį laukia įdomi išvyka.

Dvyniai

Dvyniams patartina neišradinėti dviračio - tiesiog vadovaukitės senais, patikrintais principais. Antroje savaitės pusėje galimas kūrybinis pakilimas, naujos perspektyvos. Užmegsite naudingų kontaktų, jei nesnausite ir mokėsite pateikti save iš kuo geresnės pusės. Savaitgalį praleiskite su savais artimais žmonėmis, nerekomenduojamos tolimos kelionės.

Vėžys

Pirmadienis ir antradienis - sėkmingiausios šios savaitės dienos. Sėkmė ypač lydės visuomeninę veiklą, finansinius reikalus. Puikios dienos rimtiems susitikimams, veiklos plėtrai, sutarčių pasirašymui. Nuo trečiadienio kiek sulėtinkite tempą, būkite atsargesni, kritiškiau vertinkite gautus pasiūlymus. Jausmų srityje - galimos apgaulės, tačiau ateityje suprasite, kad viskas tik į gera.

Liūtas

Nemiga nuovargis kenkia jūsų sveikatai, tad šią savaitę pasistenkite nugyventi kuo ramiau. Dirbkite tik būtiniausius darbus, kuo daugiau ilsėkitės, sveikai maitinkitės, sportuokite. Daugiau dėmesio skirkite dvasiniam tobulėjimui, vidinio pasaulio apvalymui. Savaitgalį taip pat praleiskite kuo ramiau, venkite triukšmingų pramogų.

Mergelė

Ši savaitė jums žada gerą nuotaiką ir naujas saviraiškos galimybes. Pirmomis savaitės dienomis verčiau neplanuokite svarbių reikalų - nuotaika bus ne itin darbinga. Nuo savaitės vidurio - sėkminga naujų darbų pradžia, įdomūs, naudingi pasiūlymai. Artimieji suteiks nemažai rūpesčių, bet jei nesureikšminsite smulkmenų, atmosfera namuose turėtų būti tiesiog puiki.

Svarstyklės

Savaitės pradžia netinka kontaktams megzti, deryboms, kelionėms, investicijoms. Nuo ketvirtadienio sugrįš jėgos, tačiau kurį laiką būtų geriau plaukti pasroviui. Asmeniniuose reikaluose - gausios gerbėjų gretos, netikėtas populiarumas priešingos lyties tarpe.

Skorpionas

Daugelis problemų išsispręs savaime, jei pakeisite taktiką ir elgesį su žmonėmis. Mažiau pykite, nevenkite įsipareigojimų, tuomet atgausite prarastą pasitikėjimą, tapsite mėgiami ir gerbiami. Savaitės viduryje pagaliau nuveiksite ilgai atidėliotą darbą. Penktadienį - sėkmingi dalykiniai susitikimai. Savaitgalį laiką leiskite malonioje aplinkoje, kaip reikiant atsipalaiduokite.

Šaulys

Pirmadienį sugebėsite labai daug nuveikti - maksimaliai išnaudokite jums skirtą laiką. Pasistenkite nesuteikti kolegoms šanso jus apkalbėti, būkite pareigingi, susikaupę. Nuo trečiadienio pajusite jėgų antplūdį, tarsi antrąjį kvėpavimą, bet būkite atsargus, nepervertinkite savo jėgų. Savaitgalį nepiktnaudžiaukite giminaičių gerumu. Sekmadienį skirkite poilsiui ir pramogoms.

Ožiaragis

Ši savaitė Ožiaragiams bus itin sėkminga. Džiaugsitės nudirbtų darbų vaisiais, nesunkiai rasite bendraminčių, seksis ieškoti rėmėjų. Būsite kūrybingi, mylintys, populiarūs. Kita vertus, svarbu atsirinkti tikslus, nešvaistyti jėgų ir laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Savaitgalį vykdykite įsipareigojimus.

Vandenis

Dalis jūsų sumanymų gali būti sukritikuoti, galite pajusti senų klaidų pasekmės. Žinoma, protingiausia būtų ieškoti išeities, o ne nuleisti rankas ir graužtis. Stenkitės užglaistyti konfliktus, išklausykite kitų nuomonę. Trečiadienį stenkitės užbaigti, ką pradėję, neatidėliokite kitai dienai. Savaitgalį galimas konfliktas su artimu žmogumi, kuris baigsis paliaubomis, jei atsižvelgsite į kito nuomonę.

Žuvys

Šią savaitę galite tikėtis naujų perspektyvų, atsivers daugiau galimybių, gal net pakeisite profesiją. Iš pat pirmadienio susiplanuokite darbus, kuo tolygiau paskirstykite laiką ir jėgas įvairioms užduotims. Iš karto atsisakykite, neperspektyvių planų, kad ir kaip atkakliai jums ką pirštų ar siūlytų. Savaitgalis palankus romantiškoms kelionėms dviese, pramogoms.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.