Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Jei pirmadienį pajusite, kad išsekote nuo įtampo, pasikalbėkite su artimu žmogumi, išsiaiškinkite, kas neduoda jums ramybės - tylėjimas nieko neišspręs. Trečiadienį netikėta žinia visiškai pakeis jūsų artimiausius planus. Ketvirtadienį būkite pasirengęs pagelbėti artimam draugui. Likusios savaitės dienos turėtų būti įdomios ir turiningos.

Jautis

Savaitės pradžioje nepamirškite, kad reikia atsižvelgti ir į kitų žmonių nuomone, netapkite despotu nei namie, nei darbe. Trečiadienį ne visus darbus pavyks nudirbti greitai, kaip jums norėtųsi - nepykite, yra kliūčių, kurių niekaip kartais pašalinti. Penktadienį nieko nelaimėsite agresyviu elgesiu, verčiau pasitelkite kantrybę ir diplomatiją. Šeštadienį ir sekmadienį pasistenkite pailsėti.

Dvyniai

Pirmadienį bus sunku susivokti savo noruose ir apėmusiose nuotaikose. Gal tai ženklas, kad reikia atostogų? Antradienis, trečiadienis - itin palankio dienos verslininkams. Antroje savaitės pusėje neatsisakykite kvietimo vakarienės ar paviešėti kaimo sodyboje.

Vėžys

Savaitės pradžioje sunkiai seksis susikaupti, jausitės pervargęs. Kruopščiai saugokite paslaptis, tiek savas, tiek svetimas. Savaitės viduryje bus aštrių žodžių ir sužeistų širdžių. Savaitgalį būtinai pailsėkite, susigalvokite įdomios malonios veiklos.

Liūtas

Jei sugebėsite blaiviai įvertinti susiklosčiusią padėtį ir priimti teisingą sprendimą, pirmadienį ar antradienį galite tikėtis finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais. Savaitės pradžioje gali sušlubuoti sveikata, bet negalavimai bus trumpalaikiai, neverta jų sureikšminti. Savaitgalį jus gali nustebinti sutuoktinis ar mylimasis.

Mergelė

Jei pasiilgote permainų, žinokite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, iniciatyvos teks imtis pačiam Šią savaitę patartina daug bendrauti su žmonėmis - tartis su bendradarbiais, nesidrovėti klausti patarimo, susitikti su draugais, išklausyti artimą žmogų. Penktadienį susitikite su seniai matytais draugais. Savaitgalį greičiausiai būsite dirglus, žiūrėkite neįžeiskite artimo žmogaus.

Svarstyklės

Nuo pat pirmadienio pradžios susidarykite darbotvarkę - laukia įtempta savaitė. Finansiniai reikalai turėtų pasitaisyti, pasirūpinkite sveikata. Penktadienį ar šeštadienį išsispręs seniai ramybės nedavusi dilema. Sekmadienį rinkitės aktyvų poilsį.

Skorpionas

Savaitės pradžioje tikėkitės idėjų antplūdžio, naudingų patarimų. Draugai šią savaitę nešykštės jums dėmesio, sutuoktinis ar sutuoktinė bus paslaugus ir supratingas - tik nereikia tuo piktnaudžiauti. Penktadienį būsite dėmesio centre, žavėsite visus neblėstančia energija. Savaitgalį neklausykite apkalbų ir pats į jas nesivelkite.

Šaulys

Savaitės pradžioje kankins prieštaringi jausmai, galbūt jausite nuoskaudą ar pyktį. Neišsiliekite ant šeimos narių, jie greičiausiai niekuo dėti. Pasistenkite bent į savaitės pabaigą prasiblaškyti, pailsėti ir pasisemti teigiamų emocijų. Išvyka prie ežero ar pora dienų pajūryje tikrai padėtų atgauti jėgas.

Ožiaragis

Investicijos į nekilnojamąjį turtą savaitės pradžioje būtų labai sėkmingos ir pelningos. Staigi nuotaikų kaita trečiadienį gali sukelti problemų asmeniniame gyvenime. Antroje savaitės pusėje atidžiau saugokite piniginę ir dokumentus - didelė vagystės ar praradimo kokiu kitu būdu tikimybė. Savaitgalį visų minčių ir laiko pareikalaus buities darbai namuose.

Vandenis

Turite pasirinkimo laisvę. Gerai įsiklausykite, ką sako vidinis balsas, ir viskas bus gerai. Savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vis dėlto vertėtų kol kas susilaikyti. Ketvirtadienį atiduokite pirmenybę kolektyviniams darbams ir pramogoms kompanijoje.

Žuvys

Savaitės pradžioje būkite pasirengęs netikėtumams ir malonioms staigmenoms. Trečiadienį, ketvirtadienį galite jaustis emociškai išsibalansavęs. Apatija dings, jei sugalvosite, kuo save pradžiuginti. Savaitgaliui susigalvokite smagių užsiėmimų, ir naują savaitę pradėsite žvalus ir gyvybingas.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.