Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Pirmosios dvi savaitės dienos - pačios tinkamiausios verslo sandėriams. Itin saugokite sveikatą, atsisakykite alkoholio, venkite vartoti vaistus, ypač anksčiau neišmėgintus. Ketvirtadienį nepasitikėkite niekuo, net pats savimi. Triskart patikrinkite prieš ką nors nuspręsdamas. Savaitgalį turėtumėte rasti labai originalią išeitį iš sunkios padėties.

Jautis

Savaitės pradžioje galite patekti į audringų įvykių sūkurį, bet pridėjęs ranką prie širdies turėtumėte pripažinti, kad didžia dalimi kaltininkas esate jūs pats. Jei pastaruoju metu užsiiminėjote tik visuomeniniais reikalais, keitėte darbą, nesirūpinote namais, buitimi, šią savaitę jau galite sulaukti ultimatumo iš artimųjų. Kasdieniai reikalai pareikalaus kur kas daugiau laiko ir pastangų, nei galite įsivaizduoti.

Dvyniai

Nuo pat pirmadienio - daugybė rūpesčių, ir visi vienu metu. Nepulkite į paniką ir nepasiduokite spaudimui iš išorės. Pasistenkite girdėti tik racionalius argumentus. Neskubėkite keisti turimo darbo susigundęs didesnio atlyginimo pažadais - yra geresnių variantų išeiti iš susidariusios krizės. Ketvirtadienį ar penktadienį seksis spręsti su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus. Savaitgalį būsite emocingas, impulsyvus, dažnai prieštarausite pats sau.

Vėžys

Įtempto, bet ir produktyvaus darbo savaitė, ypač pirmoji jos pusė. Nustosite dūsauti ir pavydėti kitiems, atvirkščiai, pats turite visus šansus tapti sektinu pavyzdžiu. Artėjant savaitgaliui ims rastis nuovargio ženklai, iniciatyvos bus skubotos. Nuo ketvirtadienio verčiau lėtinti tempą, o savaitgalį skirti tik poilsiui.

Liūtas

Praėjusių dienų problemos ir galvosūkiai pagaliau atsitrauks į antrą planą, o originalus jūsų sprendimas atneš puikių rezultatų. Jei turite varžovų ar konkurentų, savaitės viduryje susiklostys itin palanki situacija kilti į lemiamą mūšį. Nepražiopsokite momento. Ketvirtadienį tramdykite emocijas ar bent jau nedemonstruokite jų viešai. Nuo penktadienio verta užsiimti tik buities ir asmeniniais reikalais.

Mergelė

Atėjo laikas iš naujo įvertinti tai, ką įgijote ar praradote pastaruoju metu. Trečiadienį galimos nemalonios naujienos. Neskubėkite atsikratyti lyg ir nebereikalingų daiktų, nutraukti senų pažinčių. Iki šeštadienio jūsų požiūris gali pasikeisti į diametraliai priešingą. Gali būti, kad nusivilsite kolektyvine veikla, nutarsite, kad ji neatnešė laukiamo saugumo ir pasitikėjimo savimi. Vaisingiausia bus individuali kūryba.

Svarstyklės

Artėjanti savaitė palanki imtis naujų, lig šiol dar neišmėgintų darbų. Pasiruoškite operatyviai reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją, priimti naujas žaidimo taisykles. Gali tekti skubiai kažkur išvykti. Draugai padės, ypač antroje savaitės pusėje, gal net ir finansiškai. Daug kas priklausys nuo jūsų paties iniciatyvumo, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Penktadienis - tinkama diena tvarkyti svarbius dokumentus, pasirašinėti sutartis ir panašiai.

Skorpionas

Šią savaitę ne kartą teks ginti savo nuomonę ar teisę ją turėti. Nenusileiskite, nenumokite ranka. Atsitraukęs dabar, po kiek laiko suprasite, kad ir vėl jus bando pastumti. Gal ginčo objektas ir nėra jums labai svarbus ar brangus, bet savo vardą ir autoritetą branginti turėtumėte. Tik namuose ir savaitgalį venkite bet kokių konfliktų, visais atvejais stenkitės likti ramus ir neutralus.

Šaulys

Šią savaitę bet kokį darbą dirbs smagiai ir su ugnele, ypač kūrybinį, reikalaujantį nestandartinių sprendimų. Puikių rezultatų pasieksite vien atsidūręs reikiamoje vietoje tinkamu metu. Vis dėlto neturėtumėte skubėti, nepamirškite, kad ne visas taisykles galima laužyti. Antroje savaitės pusėje tikėkitės gerų naujienų ir įdomių pažinčių. Kita vertus, penktadienį galimas kivirčas su namiškiais dėl finansinių klausimų. Savaitgalį pagaliau turėtumėte rasti visiems priimtiną sprendimą.

Ožiaragis

Nekurkite nerealių planų, nepasiduokite nepamatuotoms fantazijoms. Ypač atsargiai žiūrėkite į pažadus - tiek dėl smulkmenų, tiek dėl labai rimtų dalykų. Ką pats esate žadėjęs - teks tiksliai įvykdyti, bet naujų įsipareigojimų stenkitės vengti. Antradienį galite sulaukti lemtingų ar pranašiškų ženklų. Penktadienį ar savaitgalį jūsų kilnus poelgis neliks nepastebėtas.

Vandenis

Laukia malonios permainos. Pokalbiai, susitikimai, derybos, naujos pažintys atims daug laiko ir jėgų, užtat atneš daug naudos ateityje. Draugams ar pažįstamiems kol kas nieko nežadėkite - jiems paprasčiausiai neturėsite laiko. Apie savaitės vidurį gali kilti moralinio ar etinio pobūdžio dilema. Spręsite ją gan ilgai ir skausmingai.

Žuvys

Audringa savaitė, pilna pramogų, darbo ir visuomeninės veiklos, bet spėti turėtumėte visur. Savaitės vidurys - pats tinkamiausias pradėti didelį darbą ar jį baigti. Tiesa, gali tekti susimąstyti, ar tikrai prasminga ir būtina daryti tai, ką darote. O gal tai kenkia sveikatai? Tikėkite savo jėgomis, nepasiduokite antroje savaitės pusėje galinčiai atsėlinti depresijai. Sulauksite paramos iš šeimos ar seno bičiulio.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.