Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Rimti ir ambicingi planai bręsta jūsų galvoje. Deja, kompromisas savaitės pradžioje bus neišvengiamas. Nekovokite su vėjo malūnais ir nemanykite, kad tik jūs vienas sugebate suprasti ir adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį. Būkite supratingesnis! Savaitgalį su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu priimsite bendrą sprendimą, turėsiantį įtakos jūsų ateičiai.

Jautis

Savaitės pradžioje sunkiai seksis susikaupti, jausitės pervargęs. Kruopščiai saugokite paslaptis, tiek savas, tiek svetimas. Savaitės viduryje bus aštrių žodžių ir sužeistų širdžių. Savaitgalį būtinai pailsėkite, susigalvokite įdomios malonios veiklos.

Dvyniai

Šią savaitę labai pravers patikimi draugai ir įtakingi globėjai. Jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais, perspektyvos darbe. Profesinėje veikloje verta rodyti iniciatyvą - tada tikrai neliksite nepastebėtas. Ketvirtadienį galimas labai viliojantis, tačiau abejotinų perspektyvų pasiūlymas. Ar verta rizikuoti, teks spręsti pačiam.

Vėžys

Pirmoji savaitės diena jums bus nepaprastai gera - nestokosite entuziazmo, tad inicijuosite įdomų projektą, rasite sprendimą senai problemai, o gal net nekilnojamojo turto sugalvosite įsigyti. Antradienį, trečiadienį entuziazmas blės, bet pasistenkite nepasiduoti slogioms nuotaikoms. Penktadienį būsite priverstas bendrauti su nepaprastai įkyriu žmogum - apsišarvuokite kantrybe.

Liūtas

Pasistenkite, kad bloga nuotaika ar šiaip emocijos savaitės pradžioje neatsilieptų darbo reikalams. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Savaitės viduryje nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis - labai tinkamos dienos ką nors patobulinti namų ūkyje.

Mergelė

Detalus ir kruopštus veiksmų planas bei šaltakraujiškumas padės išspręsti savaitės pradžioje kilsiančias problemas darbe. Apskritai savaitė nusimato gana intensyvi, tad savaitgalį greičiausiai jausitės visiškai išsunktas. Šeštadienis ir sekmadienis turi būti skirtas jėgoms atgauti.

Svarstyklės

Pirmadienį nuojauta kuždės, kad santykiai su jums patinkančiu asmeniu pagaliau pajudėjo norima linkme. Trečiadienį tuo įsitikinsite. Džiaukitės užsimezgusia, tik neskubinkite įvykių - pažinkite vienas kitą. Į svaitės pabaigą tikėtini laimėjimai profesinėje srityje - galbūt įgyvendinsite sėkmingą projektą, o gal atsiras galimybė pakeisti darbą.

Skorpionas

Jei pasiilgote permainų, žinokite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, iniciatyvos teks imtis pačiam Šią savaitę patartina daug bendrauti su žmonėmis - tartis su bendradarbiais, nesidrovėti klausti patarimo, susitikti su draugais, išklausyti artimą žmogų. Penktadienį susitikite su seniai matytais draugais. Savaitgalį greičiausiai būsite dirglus, žiūrėkite neįžeiskite artimo žmogaus.

Šaulys

Savaitės pradžioje atsiras progų pasijusti galingam ir įtakingam - nesipuikuokite, nuoširdžiai padėkite kitiems. Su draugais bendravimas bus malonus. Trečiadienį ar ketvirtadienį išsispręs seniai ramybės nedavęs klausimas - svarbiausia suvokti, ko norite ir nebijoti garsiai to pasakyti.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje pasirūpinkite buities reikalais, būkite atidesnis šeimos poreikiams. Savaitei įpusėjus raskite laiko palepinti ir save. Turėtų pagerėti jūsų savijauta ir sutvirtėti pasitikėjimas savimi. Sekmadienį kažkas bandys jums sumeluoti ar kaip kitaip jus apgauti.

Vandenis

Elkitės racionaliai ir apdairiai. Tikslą pasieks tie, kurie žino, ko nori. Nelaukite fortūnos malonių, pats atsiriekite pyrago. Venkite paskalų, spręskite savo problemas. Savaitgalį gali nustebinti netikėti, radikalūs pokyčiai artimų draugų ar giminaičių gyvenime.

Žuvys

Savaitės pradžioje nepaprastai seksis rasti bendrą kalbą su žmonės, tad sėkmingi bus kolektyviniai projektai. Su draugais bendravimas taipogi bus malonus. Trečiadienį ar ketvirtadienį išsispręs seniai ramybės nedavęs klausimas - svarbiausia suvokti, ko norite ir nebijoti garsiai to pasakyti. Šeštadienis ir sekmadienis bus ramūs ir giedri.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.