Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Praktiškai visuose reikaluose šią savaitę galite tikėtis senų patikrintų draugų paramos. Nuo pat pirmadienio nepulkite prie darbų visa jėga - maksimalias apsukas pasiekti prireiks laiko, didinkite krūvį palaipsniui. Antradienį ar trečiadienį gali apnikti abejonės - kratykitės jų kuo greičiau, negaiškite laiko. Penktadienis - gera diena svarbiems pokalbiams neformalioje aplinkoje. Savaitgalį laukia lakstymas po parduotuves ir tvarkymasis namuose.

Jautis

Visą savaitę neduos atsikvėpti svetimi rūpesčiai: draugų bėdos, artimų žmonių tarpusavio kivirčai ar nesusikalbėjimas, kolegų ginčai, kuriuose būsite kviečiamas tarpininkauti ir t.t. Ypač chaotiškos dienos - antradienis ir trečiadienis. Pasistenkite kuo mažiau gilintis ir galvoti apie tai, kas vyksta. Iš tiesų nebus nieko tokio, kas tiesiogiai liestų jus ir nebūtų pamiršta jau kitą savaitę.

Dvyniai

Laikykitės kuo toliau nuo avantiūrų - tiek darbe, tiek meilės reikaluose. Meniškos sielos žmonės gali tikėtis stipraus įkvėpimo. Būtent kūryboje ir stenkitės išlieti visą susikaupusią energiją. Sėkmingas metas pedagogams, jauniems tėvams. Savaitgalį daugiau ilsėkitės, skaitykite, klausykitės muzikos.

Vėžys

Kita savaitė Vėžiams žada gerą nuotaiką ir naujas saviraiškos galimybes. Pirmomis savaitės dienomis verčiau neplanuokite svarbių reikalų - nuotaika bus ne itin darbinga. Nuo savaitės vidurio - sėkminga naujų darbų pradžia, kartu didelė tikimybė pražiopsoti puikią progą ar naudingą pasiūlymą. Artimieji suteiks nemažai rūpesčių, bet jei nesureikšminsite smulkmenų, atmosfera namuose turėtų būti tiesiog puiki.

Liūtas

Jūsų sėkmė šią savaitę itin permaininga. Nedarykite skubotų išvadų nei žemai puolęs, nei aukštai iškilęs. Padėtis bematant gali keistis. Geriausia būtų užsiimti neilgalaikiais reikalais. Ką iš ryto pradėsite, pasistenkite iki vakaro ir baigti, nepalikite kitai dienai. Paprasti ir akivaizdūs sprendimai dažnai neveiks, teks ieškoti aplinkinių kelių. Nedaužykite galva sienos, kai kuriais atvejais neišvengiamai teks pripažinti savo bejėgiškumą.

Mergelė

Artėja laikas įgyvendinti savo slapčiausius planus ar karščiausius troškimus. Anaiptol ne viskas klosis taip, kaip jums norėtųsi, bet esminiai norai turėtų išsipildyti. Neskubinkite įvykių pirmoje savaitės pusėje, raskite laiko gerai apsvarstyti visas aplinkybes. Gerai būtų daryti tai vienumoje - patarėjų šįkart jums nereikia. Savaitgalį kaip įmanydamas venkite konfliktinių situacijų - nukentėsite net būdami teisūs.

Svarstyklės

Savaitės pradžia - neabejotinai produktyviausia. Kiek spėsite nuveikti, tiek ir turėsite. Nuo savaitės vidurio jau nebekelkite didelių reikalavimų nei sau, nei kitiems - darbinga nuotaika veikiausiai bus kažkur išgaravusi, o ir galimybės nuveikti ką nors naudinga - gerokai menkesnės. Savaitgalį galimos asmeninės problemos. Vienu akimoju jų neišspręsite, nė nesitikėkite. Prireiks takto ir kantrybės.

Skorpionas

Pagrindinis jūsų ginklas ir sėkmės garantas šią savaitę - ištvermė ir racionalūs sprendimai. Nepasiduokite panikai ar pralaimėjimo nuotaikoms, kurias gali skleisti aplinkiniai. Lūžio taškas - antradienį ar trečiadienį. Jei iki to laiko ištversite ir sugebėsite išlaikyti teisingą judėjimo kryptį, toliau traukinys riedės pats. Galite atsipalaiduoti ir apdovanoti save dorai užtarnautu poilsiu.

Šaulys

Šią savaitę pasistenkite bent keletą kartų ką nors nuspręsti savarankiškai, kad ir kaip būtų psichologiškai sunku surizikuoti ir prisiimti atsakomybę už galimus padarinius. Iš tiesų rezultatas nėra tiek svarbus, kiek jūsų pasiryžimas ir teigiamos nuostatos. Jei susilaikysite nuo kvailų ginčų su vyresnybe, padidės sėkmingos karjeros galimybė. Savo pasiekimais pats girtis neskubėkite - kam reikia, juos ir taip pamatys. Savaitgalį dėl draugų kaltės gali žlugti planai.

Ožiaragis

Gera savaitė. Ožiaragiai turėtų būti kupini kūrybinės energijos, patirti daug teigiamų emocijų. Savaitės pradžioje rimtų darbų neplanuokite - palankios aplinkybėms tam susiklostys tik nuo trečiadienio. Antroje savaitės pusėje derėtų būti atidesniems - rizikuojate pražiopsoti įdomią idėją ar nesusikalbėti su perspektyviu verslo partneriu, šiaip daug padėti galinčiu žmogumi. Savaitgalį daug rūpesčių suteiks šeimos nariai.

Vandenis

Savaitės pradžia - ganėtinai nuobodi. Smulkūs darbeliai ir reikaliukai, nedidelės, bet įkyrios, gaišinančios kliūtys. Ką galite, pamėginkite tiesiog ignoruoti. Labai galimas dalykas, kad patys savaime kai kurie reikalai susitvarkys dar greičiau ir sėkmingiau. Nebijokite prarasti situacijos kontrolės. Užtat jums artimų žmonių ar jūsų paties asmeniniai reikalai pareikalaus papildomo dėmesio. Tam ir skirkite didžiąją dalį savo energijos.

Žuvys

Galimi nelaukti rūpesčiai dėl verslo ar tarnybos reikalų. Siekite protingo kompromiso. Apgalvokite kiekvieną žodį - anaiptol ne visada jūsų pozicija patiks kolegoms ar verslo partneriams. Netgi tą pačią mintį galima suformuluoti labai įvairiai - atitinkamai ir reakcija gali būti labai skirtinga. Nuo penktadienio - geras metas kelionėms, tiek dalykinėms, tiek pramoginėms. Neatidėkite suplanuotų pramogų, net jei jums rodosi, kad aplinkybės tam nepalankios.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Šiandien turi įtakos ryšiai, supratingumas, kruopštumas, sugebėjimas naudotis informacija, smulkmenomis. Nepatartina nieko pradėti, svarbius reikalus geriau atidėti kitai dienai. Tai karminės korekcijos diena.