Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Patarimas Avino moterims: savaitės pradžioje nepasiduokite pirkimo manijai - įsigysite krūvą nereikalingų daiktų, o psichologinių problemų neišspręsite. Kur kas protingiau būtų pasitarti su artimu žmogumi ar net kreiptis į psichologą. Avino vyrams žvaigždės žada darbingą, intensyvią savaitę. Į savaitės pabaigą visi Avinai greičiausiai jausis nuvargę, tad savaitgalį pasistenkite kuo daugiau ilsėtis, kad atgautumėte jėgas.

Jautis

Pirmadienį neskubėkite priimti sprendimų - į savaitės pabaigą gali paaiškėti, kad situacija keičiasi šimto aštuoniasdešimties laipsnių kampu. Šią savaitę rūpinkitės savo sveikata - derinkite maistą, venkite alkoholio. Savaitės pabaigoje daugelio Jaučių laukai staigmena. Šeštadienį gali netikėtai pasikeisti jūsų savaitgalio planai - būkite tam pasirengę.

Dvyniai

Nemanykite, kad esate tobulas, o jus supantys žmonės - pikti ir netolerantiškai. Įtampą jaučiate dėl artėjančių permainų gyvenime, tai natūralu, tačiau nekaltinkite kitų nesupratingumu. Ketvirtadienį įtampą kiek atlėgs, ramybės nedavęs klausimas palengva išsispręs. Jei jaučiate, kad pasiilgote vienatvės, savaitgalį tiesiog užverkite savo kambario duris ir bent dienai nuo visko atsiribokite.

Vėžys

Pirmadienį galite sulaukti netikėto pasiūlymo - neskubėkite duoti atsakymo, atvėskite, keletą dienų pagalvokite, pasitarkite su partneriu. Šią savaitė Vėžiams norėsis laisvės, savarankiškumo, turėtų atsiskleisti kūrybiškoji jūsų pusė. Savaitgalį saugokitės nemalonių svečių.

Liūtas

Savaitės pradžioje greičiausiai teks imtis bendros veiklos su žmogumi, kurį laikėte savo konkurentu. Nepanikuokite, pasistenkite pasiekti kuo geresnių rezultatų. Iki savaitės pabaigos greičiausiai būsite pasinėrę į darbus reikalus Bent savaitgalį pasistenkite praleisti kartu su artimaisiais, aplankykite draugus.

Mergelė

Santykiuose su partneriu pagaliau įsivyraus santarvė, supratingumas ir pagarba vienas kitam. Sunkesnė savaitė bus tiems, kurių darbe svarbūs tikslūs paskaičiavimai, analizė, logika. Penktadienį savo nekantrumu galite išvesti iš kantrybės kolegas - tramdykit emocijas, pagalvokite ir apie kitus. Savaitgalį pasidovanokite nedidelę mielą išvyką.

Svarstyklės

Nuo pat pirmadienio jausite jėgų antplūdį - norėsis kalnus nuversti, įgyvendinti ne vieną idėją darbe, pradėti būsto remontą. Jūsų idėjos ir iniciatyva turėtų būti tinkamai įvertintos. Įprastas gyvenimo ritmas gali pasikeisti, bet pokyčiai išeis tik į naudą. Savaitgalį jūsų draugams reikės paramos ar finansinės pagalbos.

Skorpionas

Pasistenkite nesinervinti dėl niekų - optimizmas ir pozityvus mąstymas padės įveikti didžiausias kliūtis. Į apkalbas nekreipkite dėmesio - ateitis parodys, kas buvo teisus. Penktadienį tikėkitės priešingos lyties asmens dėmesio. Savaitgalį teks imtis iniciatyvos ir pačiam kurti laisvalaikio planus.

Šaulys

Savaitę pradėsite gerai nusiteikęs, galvoje suksis šimtai sumanymų ir naujų idėjų. Į savaitės pabaigą gera nuotaiką gali sugadinti finansiniai rūpesčiai, tačiau greitu laiku turėtumėte juos išspręsti. Ketvirtadienis ir penktadienis - tinkamas metas pradėti naują didelį darbą. Savaitgalį pasistenkite nešvaistyti laiko tuštiems plepalams, atsargiau juokaukite.

Ožiaragis

Pirmadienį Ožiaragiams gali tekti priimti svarbų sprendimą. Antradienį, trečiadienį tvardykite emocijas, ypač neigiamas. Savaitės pabaigoje greičiausiai jausitės visiškai išsekęs. Jei savaitgali šeimos nariai šykštės jums dėmesio ir supratingumo, spjaukite į viską ir būtinai pasilepinkite nors trumpa išvyka.

Vandenis

Liūtų laukia dinamiška ir įtempta savaitė - daug darbo tarnyboje ar versle, rūpesčiai namie. Pirmadienį ir antradienį pasistenkite atnaujinti beveik nutrūkusius ryšius. Geriausia proga įgyvendinti drąsiausius savo planus - penktadienį. Savaitgalis bus tarsi atpildas - laukia netikėta išvyka ar maloni staigmena.

Žuvys

Darbinga, aktyvi savaitė - daug svajosite, planuosite, imsitės naujų projektų. Vedusieji galėtų padovanoti sau antrą medaus mėnesį ar bent jau būti šiek tiek romantiškesni nei paprastai. Piniginės išlaidos ar investicijos bus sėkmingesnės antroje savaitės pusėje.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Džiuginta
2013.07.09 19:55
la
lavanda
2013.07.29 20:55
nu jo .vandenems sia savaite kaledos,geras ,tai bent horoskopai....
asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena palanki kelionėms, atradimams, pasaulio pažinimui. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Šiuo metu intuicijos jausmas ypatingai stiprus.