Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitės pradžia palanki naujiems darbams pradėti, seniai puoselėtiems sumanymams įgyvendinti. Seksis lankstiems, energingiems ir ryžtingiems. Naujais veiklos metodais susivilioti neverta, puikiai tiks seni patikrinti būdai. Kelkite sau tik aiškius ir konkrečius tikslus. Nevenkite įsipareigoti.

Jautis

Gerai pagalvokite apie savo santykius su kai kuriais žmonėmis. Dar visai neseniai rodęsis idealus žmogus šią savaitę gali atsiskleisti anaiptol ne iš gerosios pusės. O gal jūs tiesiog per daug reikalaujate iš žmonių Savaitgalį venkite nereikalingų kontaktų ir tuščių plepalų. Savo pasiekimais gali nudžiuginti vaikai.

Dvyniai

Darbo laukia daug, tačiau rezultatai bus matyti greitai, džiugins akį ir širdį. Savaitės viduryje galimi nedideli nesklandumai, bet jie laikini, jokiu būdu nenuleiskite rankų. Dėl pernelyg geros nuomonės apie save ar savo galimybes ketvirtadienį ar penktadienį rizikuojate pats save įvaryti į kampą, iš kurio išsisukti be nuostolių geram vardui gali būti labai nelengva... Nė neplanuokite savaitgalį baigti to, ko nespėjote per penkias darbo dienas - nenuveiksite nieko dora ir nepailsėsite.

Vėžys

Savaitė palanki organizacinei ar kūrybinei veiklai, žinoma, jei nepasiduosite tinguliui... Kita vertus, dažną gali ištikti vertybinė krizė, bus sunku apsispręsti dėl dalykų, dėl kurių kitu metu nė nesuabejotumėte. Ką pradėjęs, pasistenkite šią savaitę ir baigti, nes kitą savaitę jau galite nebeįžvelgti nei prasmės, nei galimybių tęsti tuos darbus…

Liūtas

Nuo pirmadienio iki trečiadienio - anksčiau pradėtų darbų užbaigimas ir klaidų taisymas. Vargins pernelyg didelis kolegų ar viršininkų dėmesys jūsų veiklai. Varžovai ar pavyduoliai gali pamėginti išprovokuoti konfliktą. Antroji savaitės pusė - kur kas smagesnė ir sėkmingesnė. Versis naujos galimybės, turėsite pasirinkimo laisvę. Jei planuojate kelionę, iki savaitgalio pasistenkite grįžti namo.

Mergelė

Labai gera savaitė. Sėkmė lydės visą savaitę, nebent ketvirtadienis gali būti sunkesnis. Jūsų padėtis ir reikalai mažų mažiausiai nepablogės. Puikūs santykiai šeimoje, kolegiški ir produktyvūs - su bendradarbiais ar verslo partneriais. Jei planuojate keisti gyvenamąją ar darbo vietą - būtų gerai atidėti tai bent kitai savaitei. Penktadienio nakties sapnas gali būti pranašingas.

Svarstyklės

Savaitės pradžia - neabejotinai produktyviausia. Kiek spėsite nuveikti, tiek ir turėsite. Nuo savaitės vidurio jau nebekelkite didelių reikalavimų nei sau, nei kitiems - darbinga nuotaika veikiausiai bus kažkur išgaravusi, o ir galimybės nuveikti ką nors naudinga - gerokai menkesnės. Savaitgalį galimos asmeninės problemos. Vienu akimoju jų neišspręsite, nė nesitikėkite. Prireiks takto ir kantrybės.

Skorpionas

Metas dėti tvirtą pamatą tolesniems pasiekimams darbe, versle ar kūryboje. Sėkmės laidas - punktualumas ir sąžiningumas. Turite būti maksimaliai atviri pirmiausia patys sau. Nenuolaidžiaukite, nesileiskite į kompromisus - jiems galo nebus. Antroje savaitės pusėje ypač atidžiai kontroliuokite padėjėjų ar pavaldinių darbą - tikėtinos klaidos, kurias pamatyti ir ištaisyti galite tik jūs pats.

Šaulys

Intensyvios veiklos periodas. Dalykinės išvykos, vizitai, nauji žmonės, reikalingos pažintys. Pasikliaukite tik savo jėgomis, tikėtis vertingų patarimų iš šalies šią savaitę neverta. Pirmoje savaitės pusėje sutvarkęs skubiausius reikalus, antrąją pasistenkite skirti darbui, kurį iki šiol vis atidėliojote, laukdamas patogesnės progos. Panašu, kad ji ateina. Savaitgalis gali būti kupinas stiprių ir varginančių emocijų.

Ožiaragis

Neatidėliokite to, ką turite padaryti savaitės pradžioje, antraip sulauksite nemalonumų. Nuo dabar sudėliotų prioritetų labai daug kas priklausys artimiausioje ateityje. Šią savaitę pasirinktą kryptį vėliau pakeisti bus labai nelengva, tad gerai pasverkite visus "už" ir "prieš". Savaitgalio poilsį pasistenkite derinti su civilizacijos teikiamais patogumais.

Vandenis

Informacijos, žinių kaupimo metas. Turite gerai žinoti, kas darosi ir kodėl - tai padės atgauti pasitikėjimą savo jėgomis. Iniciatyvumas ir subtili diplomatija - trumpiausias kelias į sėkmę. Daug kas šią savaitę bandys jūsų kantrybę, tad privalote būti dvigubai tvirtesni.

Žuvys

Prieš imdamiesi didelio ir rimto darbo pasistenkite objektyviai įvertinti savo galimybes. Šįkart geriau pasikuklinti, nei apsiimti padaryti tai, ko nesugebėsite. Penktadienį neatsipalaiduokite anksčiau laiko - paskutinę minutę gali atsirasti iš tiesų skubių reikalų, niekaip negalinčių palaukti iki pirmadienio.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.