Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitė žada būti labai sėkminga, puikiai seksis įgyvendinti visus svarbius sumanymus, tik su sąlyga, kad sumanymai nebus korumpuoti, neteisingi bei nepažeis kitų žmonių interesų. Visus darbus geriausia atlikti pirmoje savaitės pusėje, o savaitgalį geriau net neiti iš namų, nes gali grėsti įvairios traumos, peršalimas ar kitos ligos. Turėtumėte daugiau dėmesio skirti tolimam giminaičiui, kuris gali paprašyti jūsų pagalbos. Šis žmogus ateityje gali tapti vienas artimiausių.

Jautis

Jeigu esate davęs kokį nors pažadą, jį įgyvendinti turėtumėte jau savaitės pradžioje - geriausia pirmadienį arba antradienį. Žodžio nesilaikymas sukels santykių su svarbiais žmonėmis komplikacijų: neteksite pasitikėjimo, suteršite savo reputaciją. Ketvirtadienį ir penktadienį gerai daug bendrauti bei pasilinksminti, tuo tarpu savaitgalis linksmybėms visai nepalankus: šiuo metu geriausia laiką skirti namų ruošai, poilsiui ar tiesiog buvimui su savimi.

Dvyniai

Savaitės pradžioje atkreipkite dėmesį į detales, jos gali pasirodyti svarbios ir lemti tolesnę reikalų eigą. Jeigu ką nors pražioplinsite - kaltinkite tik save. Po darbo, mokslų ar šiaip reikalų tvarkymo patartina daug bendrauti su draugais: tai padės išlaikyti gerą nuotaiką ir optimizmą, tačiau savaitgalis nepalankus nei bendravimui, nei svarbiems reikalams - šeštadienis ir sekmadienis bus sunkūs, galite jaustis pasyvus.

Vėžys

Nuotaika gali būti kiek ilgesinga, todėl nesinorės imtis svarbių reikalų: gali būti, kad darbai tik kaupsis ant stalo, o jūs abejingai stebėsite situaciją. Nepasiduokite tokiai nuotaikai, imkitės veiklos, pradėkite sportuoti ar šiaip aplankykite kultūrinius renginius. Savaitės pradžia, ypač pirmadienis ir antradienis, turėtų būti jaukūs, todėl pasinaudokite proga ir smukite laukan arba pas draugus. Tuo tarpu savaitgalį pasistenkite išvengti niurzgų bei piktdžiugiškų asmenų kompanijos, jie tik sugadins nuotaiką.

Liūtas

Pirmoji savaitės pusė bus palanki vykdyti visokius mokslinius projektus, laikyti egzaminus ar užsiimti kita atidumo bei proto įtempimo reikalaujančia veikla. Galite sulaukti gerų žinių iš užsienio, bet jos bus dvilypės: viena vertus, suteiks džiaugsmo, kita vertus, atskleis žmonių arba institucijų aplaidumą. Savaitgalį neplanuokite jokių svarbių darbų, geriausia šiuo metu būtų atsipalaiduoti. Pasistenkite mažiau bendrauti su šeimos nariais, nes galite susipykti.

Mergelė

Draugai ar artimieji bus jūsų didžiausi pagalbininkai šią savaitę - jų paramos neatsisakykite, net jei nelabai jos reikia. Jei bus tinkamų progų, pasistenkite atnaujunti užmirštus socialinius ryšius, susitikite su seniai nematytais draugais ar pažįstamais. Profesinė veikla bent kol kas jums neturėtų kelti jokių rūpesčių, ypač seksis darbas, susijęs su statybomis, nekilnojamuoju verslu. Geras metas keisti gyvenamąją vietą, palanku keliauti. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Svarstyklės

Palankus metas pradėti naują veiklą - tai vienas produktyviausių ir kūrybingiausių periodų šį mėnesį. Ypatingai seksis žmonėms, dirbantiems tarpininkavimo, prekybos, poilsio organizavimo, žiniasklaidos bei meno srityse. Tačiau prisiminkite, jog sėkmė yra jūsų darbo vaisius, todėl nepalikite visko savieigai - profesiniai reikalai gali pakrypti jums palankia, bet nebūtinai palankiausia linkme. Sėkmingos dienos - antradienis, trečiadienis ir penktadienis, o sekmadienį patartina pailsėti.

Skorpionas

Šią savaitę jus aplankys skaidrios nuotaikos, sėkmės sulauksite tiek šeimos, tiek darbo srityje. Puikiai sutarsite su artimais žmonėmis, tačiau nepiktnaudžiaukite jų supratingumu ir perdėtai nesinaudokite jų pagalba. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų profesinėje srityje, tačiau neskubėkite apsispręsti. Labai svarbu susitelkti į ilgalaikius tikslus, todėl patartina pagalvoti apie savo siekius. Skirkite laiko mylimajam ar mylimajai - jūsų dėmesys bus įvertintas.

Šaulys

Ši savaitė jums žada būti itin produktyvi - palankus metas plėsti verslą, užsiimti nauja veikla, keisti darbą, pradėti mokytis bei įgyvendinti sumanymus. Sėkmės sulauksite dirbdami kolektyve, mokėsite tinkamai reikšti mintis, išaugs jūsų autoritetas. Dirbant patartina neužmiršti, jog vienadieniai tikslai neatneš naudos, būtina mąstyti apie kolektyvo arba bent kelių žmonių siekius. Nebūkite egoistiški, rodykite dėmesį artimiesiems - šiomis dienomis jie jūsų pasiges.

Ožiaragis

Šiomis dienomis greičiausiai spręsite svarbius karjeros klausimus. Gali tekti aiškinti savo ankstesnių veiksmų priežastis, įgyvendinti tai, kas buvo užmiršta ar atrodė nereikalinga. Patartina gerai apmąstyti savo žodžius, neįsivelti į konfliktą. Jūsų laukia begalė susitikimų bei svarbių pokalbių, todėl galvokite, ką šnekate. Įveikę nežymius sunkumus, atsupūskite, nepulkite stačia galva į naujus darbus. Sėmingos dienos antradienis, trečiadienis ir penktadienis, o pirmadienį ir ketvirtadienį turėtumėte nesikarščiuoti.

Vandenis

Šią savaitę turėsite svarbaus įprasto darbo, tačiau jis turėtų jums teikti malonumą, o jei pasistengsite bus ir pelningas. Didelė sėkmė lydės dirbančius kolektyve, sugebėsite aplink save sutelkti bendraminčių būrį, kuris padės siekti užsibrėžto tikslo. Puikus metas pristatyti savo veiklą visuomenei. Sulaukę sėkmės nebūkite abejingi nepavijusiems savo laimės paukštės, padėkite artimiesiems ir kolegoms, parodykite, jog esate jautrūs. Sėkmingos dienos antradienis, penktadienis ir šeštadienis, tačiau ketvirtadienį ir sekmadienį gali kamuoti niūrios mintys.

Žuvys

Ši savaitė jums turėtų būti ramesnė nei iki šiol. Ypač sėkmingas metas kūrybai ir meilei, tačiau patartina susitelkti į vieną tikslą bei nesiblaškyti. Jei nenorite daryti klaidų, apribokite kontaktus, pabūkite vieni, pamąstykite arba tiesiog ramiai atlikite, kas būtina. Patausokite savo jėgas, jų dar prireiks. Šiuo metu jūs būsite jautresni, todėl nesivelkite į konfliktus bei apkalbas. Jei nesusipratimų išvengti vis dėlto nepavyks, turėtumėte reaguoti nuosaikiai, tačiau tvirtai.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.
Stasys
2015.10.27 06:10
Jo geras cia, net zenklai
Liudmila
2015.12.16 18:12
neko nesipyldo blogai parasyta

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Gerai šią dieną būti kelyje, kuo nors pasirūpinti. Puikus metas išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duok pažadus, priesaikas – šiandien jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina.