Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę jūsų laukia malonios permainos. Kontaktai ir susitikimai šiomis dienomis iš jūsų atima daug laiko, bet artimiausiu metu iš to turėsite naudos. Geriau atsisakykite padėti draugams, jei matysite, kad tai ne jūsų jėgoms. Viduryje savaitės daug dėmesio skirsite dvasiniam pasauliui. Sekmadienį jūs sugebėsite išspręsti nesusipratimus, kylančius šeimoje ar tarp draugų, tuo įgydami aplinkinių palankumo.

Jautis

Dabar puikus laikas kolektyvinei veiklai, susitikimams su draugais, bendriems projektams. Daug naudos gali atnešti atnaujintos senos pažintys ir dalykiniai ryšiai. Nuo trečiadienio visą savo energiją panaudokite darbo problemoms, kurioms reikia aktyvumo ir užsispyrimo, spręsti. Tvarkydami nedarbinius reikalus verčiau nesiimkite itin aktyvių veiksmų, nedarykite spaudimo aplinkiniams, eikite į kompromisus. Būkite kantresni bendraudami su giminėmis.

Dvyniai

Pasistenkite neskubinti įvykių. Susitaikykite su tokia situacija, kokia ji yra. Žvaigždės mano, kad šią savaitę svarbiausia nesiblaškyti ir ramiai spręsti klausimus iš eilės. Pasistenkite mažiau kalbėti pats, kad netaptumėte apkalbų objektu. Padėkite kolegoms darbe, bet neleiskite užlipti ant galvos. Antroje savaitės pusėje galite susirasti naujų dalykinių partnerių. Pirmadienį tinkamas metas planuoti išvykas ir komandiruotes. Trečiadienį gausite naujos įdomios informacijos, o penktadienį sėkmingi bus dalykiniai susitikimai. Poilsio dienas geriau praleisti už miesto, gamtoje.

Vėžys

Jūsų ryžtingumas ir aktyvumas padės įgyvendinti didžiąją dalį planų ir sumanymų. Viena iš svarbiausių užduočių šią savaitę - gerai sutarti su partneriais. Žvaigždės sako, kad jums pakaks energijos organizuoti ir koordinuoti partnerių ar pavaldinių veiksmus. Jums gali pasiūlyti stažuotę užsienyje. Pasistenkite nieko svarbaus nesuplanuoti trečiadienį, nes šią dieną būsite linkęs elgtis lengvabūdiškai. Antroje savaitės pusėje galite susilaukti nemotyvuotų pretenzijų iš artimų žmonių.

Liūtas

Pagal galimybes darbus apribokite iki minimumo, neužsikraukite to, kas nebūtina. Pirmadienį ir taip teks gerokai pasistengti, nes svarbus darbas pareikalaus iš jūsų greitos reakcijos ir atsakingumo. Jei leisite sau atsipalaiduoti, rizikuosite netekti unikalaus šanso. Antradienį siūloma neplepėti be reikalo, kad neišprovokuotumėte konflikto tarp artimųjų. Penktadienį jus užklups lavina naujų darbų, bet dėl to neturėtumėte praleisti savaitgalį darbe - sveikatos nenusipirksite už pinigus, nors ir labai didelius.

Mergelė

Savaitės pradžia sėkminga beveik visomis prasmėmis. Būtų gerai objektyviai įvertinti savo galimybes ir teisingai paskirstyti laiką ir jėgas. Kitu atveju darbas gali užimti beveik visą jūsų laiką. Ketvirtadienį gali atsirasti skubių ir nenumatytų darbų, kurie pareikalaus iš jūsų dėmesio. Tądien būkite atsargesni: lengvai pasiduosite iliuzijoms. Antroje savaitės pusėje geriau vengti emocijų, kad nesusidarytų nereikalingų problemų. Šeštadienį pasikvieskite draugų - vakaras bus puikus.

Svarstyklės

Besiplečiantys ryšiai ir pažintys atveria didesnes galimybes, kita vertus, šiek tiek jaukia jūsų planus, kelia chaosą. Šiaip ar taip, jūsų pozicijos ir autoritetas stiprėja, ateities perspektyvos vis šviesesnės. Daug įdomaus ir įvairaus darbo. Nuo savaitės vidurio nevenkite pakeisti aplinką - žvaigždės palankios kelionėms.

Skorpionas

Pirmadienis ir antradienis - ramios dienos, norėsis pabūti vienam, pamedituoti. Trečiadienį įvykių gausės - smulkūs kasdieniai rūpesčiai, darbai, artimųjų rūpestėliai Į svaitės pabaigą galite pasijusti tarsi visu greičiu skriejančioje karuselėje. Savaitgalį laukia netikėti įvykiai, nevedusiųjų - nuotykiai.

Šaulys

Reikalai gali pasisukti ne visai taip, kaip tikėjotės. Perspektyvos bus ganėtinai miglotos. Jei jūs nepasitikite tuo, ką darote, verčiau neskubėkite. Elgdamiesi apdairiai galite išvengti daugelio problemų ateityje. Netaupykite laiko miego sąskaita. Planuodami ateitį, numatykite bent keletą variantų, kad netikėtos kliūtys jūsų neužkluptų nepasiruošusio. Antradienis ir trečiadienis labai tinkami kokiam nors kilniam darbui. Šią savaitę reikia būti atsargiam bet kokiems siūlymams - galimos provokacijos. Penktadienį kuo mažiau bendraukite su kaimynais ir giminėmis.

Ožiaragis

Pasistenkite ištaisyti klaidas, kol turite tokią galimybę. Jūsų pasiekimai darbe labai priklausys nuo to, kiek įdėsite jėgų. Galvokite daugiau apie tai, ką darote ir kalbate: artėja metas, kuomet klaidų daryti nebeturėsite teisės. Antradienį pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuokite savo emocijas. Penktadienis atneš energetinį ir kūrybinį pakylėjimą: išnaudokite protingai šį laiką. Vaikai gali nudžiuginti jus savo pasiekimais.

Vandenis

Neverta iš anksto jaudintis dėl artėjančių permainų. Pirmadienį vertėtų susiplanuoti šios savaitės darbus, antraip neišvengsite chaoso. Šeštadienį galite gauti vertingos informacijos iš visiškai netikėto šaltinio. Sekmadienis - labai tinkama diena baigti nebaigtus ar seniai užmestus darbus. Įvykių raida labai priklausys nuo jūsų požiūrio į problemą: nepasiduokite pesimizmui.

Žuvys

Šią savaitę išlikite ramūs ir pasitikintys savo jėgomis. Reikalai profesinėje veikloje pagerės tik dėl jūsų užsispyrimo ir pasiaukojimo. Atsiras noras ne tik pagerinti savo įvaizdį, bet ir skirti dėmesio vidiniam pasauliui. Savaitės pradžia pakankamai palanki jums: antradienį parodyta iniciatyva bus sėkminga. Šeštadienį gerai viską pasverkite prieš priimdami kokius nors sprendimus. Kai kurios šeimyninės problemos jums sukels krūvas rūpesčių, o kai kurios bus sėkmingai išspręstos tik jums įsikišus. Sėkmingiausia diena - sekmadienis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai pats sėkmingiausias laikas. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi šiuo metu pradėti darbai nusiseka. Taigi jei gali, svarbiausius darbus planuok šią dieną.