Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitės pradžioje galite pritrūkti pinigų. Būsite pasirengę imtis visų įmanomų papildomų darbų. Į savaitės pabaigą pinigų greičiausiai atsiras - atgausite jau pamirštą skolą, gausite premiją, ar netikėtai jums pakels atlyginimą. Šią savaitę pajusite, kad esate vertinami, tas, žinoma, pakutens savimeilę. Dideli planai, susiję su tolimomis kelionėmis, gali neišdegti, teks juos atidėti vėlesniam laikui. Savaitgali tinkamas pramogoms, pažintims.

Jautis

Šią savaitę daugelis rezultatų greičiausiai bus ne tokie, kokių siekėte. Nuo trečiadienio darbe gali kilti nemažai sumaišties, greičiausiai padaugės pareigų. Moterų pagrindinis ginklas bus flirtas, vyrų - pasitikėjimas savimi. Daugiau bendraukite su žmonėmis, būkite atviresni naujovėms. Savaitgalį - puikiausias metas išvykti į kelionę.

Dvyniai

Pirmoje savaitės pusėje ramybės su nesusipratimais ir nesusikalbėjimu greičiausiai susidursite visose gyvenimo srityse. Veikiausiai trūks pastangų ieškoti kompromisų ar būsite per daug užsispyrę ir ambicingi. Daugybė užsiėmimų pasiglemžia vos ne visą laiką, dėl to gali atvėsti santykiai net su artimiausiais žmonėmis.

Vėžys

Ši savaitė - puikus metas sau įrodyti, kad galite susidoroti su nesklandumais ir įveikti visas kliūtis. Stenkitės išnaudoti kiekvieną progą, juk praleistos progos nesikartoja. Antroje savaitės pusėje jau galėsite didžiuotis sėkme. Daug šansų pasirašyti naujas sutartis, pradėti naujus darbus. Savaitgalį sukurkite šventę sau ir artimiesiems.

Liūtas

Pirmadienį būkite atidūs - galite darbe privelti ar nepastebėti klaidų. Reikalus gali apsunkinti gendanti technika ar organizaciniai nesklandumai. Antroje savaitės pusėje gali prisidėti suprastėjusi sveikata, nesklandumai namuose, barniai su sutuoktiniu. Savaitgalį vertėtų daugiau laiko praleisti vieniems, atgauti vidinę ramybę.

Mergelė

Vis dar jaučiate, kad negalite nugriauti kalnų, perplaukti jūsų. Gali būti, kad daugybė kliūčių tėra jūsų fantazijos vaisius. Svarbu tikėti tuo, ką darote ir pasitikėti tais, kurie yra greta jūsų. Šiek tiek stokosite dėmesio. Profesinėje srityje išlieka permainų tikimybė. Savaitės pabaigoje greičiausiai teks nemažai judėti, važinėti tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais, bendrauti, mokytis.

Svarstyklės

Šią savaitę atgausite pasitikėjimą savo jėgomis, būsite veiklūs, darbštūs, nestigs noro veikti. Profesinėje srityje kol kas viskas lieka po senovei, kuo iš esmės esate patenkinti. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, pramogomis. Savaitgalį nemanipuliuokite žmonėmis, nežaiskite jų jausmais.

Skorpionas

Pirmoje savaitės pusėje greičiausiai jausite liūdesį, nuovargį, nepasitenkinimą gyvenimu. Nelengva išsaugoti griūvančius santykius... Nuo trečiadienio atgausite jėgas, norą bendrauti. Profesinėje srityje - puikus metas kibti į darbą. Ypač būtų gerai pradėti ilgalaikį projektą, kuris duos naudos ateityje. Penktadienį nusimato staigmena. Savaitgalį daug laiko teks skirti kasdieniams darbams.

Šaulys

Pinigų netrūks - tai džiugins, tačiau savaitė bus eilinė, nieko ypatinga neįvyks. Santykiuose su kolegomis gali atsirasti abipusio nepasitenkinimo, šiek tiek įtarumo. Su antrąja puse, kaip paprastai, neišvengiami nedideli ginčai. Nuo savaitės vidurio gali apimti melancholija, jausitės vieniši, niekam nereikalingi.

Ožiaragis

Šią savaitę nusimato daugybė pokyčių, svarbiausia - nesėdėti sudėjus rankų, o ryžtingai vykdyti savo sumanymus. Sėkmingai spręsite finansines problemas, drąsiai imkitės rizikingų finansinių operacijų. Santykiuose su žmonėmis - dar tikrai yra kur tobulėti. Savaitgalį vienišiai gali stipriai susižavėti.

Vandenis

Savaitei prasidėjus vėl pasijusite tvirtai stovintys ant žemės ir pajėgūs planuoti tolimesnius savo veiksmus. Atsiras galimybių įgyvendinti kai kuriuos sumanymus. Palankus metas rinkti informaciją, ieškoti sąjungininkų, bendraminčių.

Žuvys

Šią savaitę nemažai laiko sugaišite mėgindamas išsiaiškinti santykius su aplinkiniais, draugais ir mylimu žmogumi. Svarbu sau pačiam atsakyti, ko verta asmeninė laisvė ir nepriklausomybė. Savaitės pabaigoje tinkamas metas prisipažinti meilėje, pasiūlyti mylimam žmogui tuoktis. Jei nusprendėte nutraukti santykius - taip pat tinkamas metas tai padaryti.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka
Adele
2015.06.05 10:20
Dar sitomis nesamonemis tikima ir dar pasenusios moteris.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.