Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę kuo rečiau varstykite vadovybės kabineto duris, ypač nekviečiamas. Tikėkitės kolegų apkalbų ar intrigų. Pasistenkite, kad visi jūsų planai ir darbai visiems būtų žinomi ir suprantami. Nevenkite ir namiškiams pasipasakoti apie profesinius šios savaitės rūpesčius. Vakarais ar savaitgalį gali tekti padirbėti papildomai, bet už tai turėtų būti deramai atlyginta.

Jautis

Dinamiška, įtempta savaitė. Skubūs reikalai darbe ir namuose, daug rūpesčių ir lakstymo. Savaitės viduryje iškils praeities problema, kurią jau manėte išsprendę. Tik antroje savaitės pusėje pagaliau galėsite kiek atsipūsti ir ramiai, netrukdomi realizuoti kūrybinius sumanymus.

Dvyniai

Turėsite gerą progą pakloti tvirtą pamatą tolesniems darbams ar kūrybiniams sumanymams. Vertingiausios jūsų savybės šią savaitę - kruopštumas ir punktualumas. Nepasiduokite aplinkinių įtakai, gražbylystėms, neskubėkite leistis į kompromisus. Jei esate vadovas, nesivaržykite dažniau kontroliuoti, kuo užsiima jūsų pavaldiniai, ar tikrai vykdomi jūsų nurodymai. Savaitgalį rekomenduotinas gana pasyvus poilsis, venkite didelio fizinio krūvio.

Vėžys

Prieš imdamiesi rizikingo projekto, dar kartą gerai viską apgalvokite. Ar ne per daug atsakomybės užsikraunate ant pečių? Nepasikliaukite atsitiktiniais pažįstamais, kad ir kokie patikimi jie atrodytų ar turėtų geras rekomendacijas. Pasistenkite atidėti kitai savaitei nebūtinus ir neskubius reikalus ar darbus, nežadėkite daugiau nei galite padaryti pernelyg nepersistengdamas. Galimi rūpesčiai dėl vaikų ar jaunesnių giminaičių.

Liūtas

Pasistenkite nesigraužti dėl nedidelių klaidų ar apsirikimų. Galimas dalykas, keliate sau pernelyg griežtus reikalavimus. Jei esate toks pat reiklus ir aplinkiniams, rizikuojate įsivelti į ilgalaikę konfliktinę situaciją. Maksimalaus rezultato pasieksite, jei sugebėsite laiku ir vietoje nutylėti ar taktiškai kažko nepastebėti. Savaitgalį vargu ar deramai pailsėsite didelėje kompanijoje, daugiau laiko stenkitės praleisti vienas.

Mergelė

Nelauktos naujienos pirmadienį ar antradienį gali gerokai sujaukti artimiausios ateities planus. Dideli rūpesčiai ar vargai savaitės viduryje veikiausiai neduos lauktų vaisių. Ketvirtadienį ar penktadienį - rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu. Čia jau daug kas priklausys nuo jūsų iškalbos ir diplomatinių sugebėjimų. Su šeimos nariais susiję rūpesčiai veikiausiai pareikalaus viso savaitgalio.

Svarstyklės

Pats metas susikaupti rimtam darbui. Judėti privalote tegu ir iš lėto, bet nuolat ir tiesiai į tikslą. Jokių viražų, aplinkkelių, improvizacijų. Su aplinkiniais atvirauti nėra jokio reikalo, pakaks būti pabrėžtinai mandagiam. Įvykių neskubinkite, bet ir savieigai nepalikite juo labiau. Labai svarbu laiku pasakyti "ne" - bandymų užkrauti ant jūsų galvos svetimus rūpesčius veikiausiai bus. Savaitgalį gali gerokai nustebinti netikėtas posūkis artimo draugo gyvenime.

Skorpionas

Savaitės pradžioje laukia gausybė rimtų ir skubių reikalų, tikrai turėtumėte užsiimti jais nedelsdamas. Galite sužinoti didelę svetimą paslaptį - šiukštu niekam jos neišplepėkite. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite asmeniniams reikalams - pastaruoju metu juos vis atidėliojote. Savaitgalį - aktyvus poilsis gryname ore.

Šaulys

Kelkite sau tik aiškius, konkrečius uždavinius. Tokius, kuriuos galima įveikti dar iki savaitgalio. Pirmadienį ir antradienį - perspektyvios pažintys, sėkmingos derybos. Sąžiningumas - vienas iš stipriausių jūsų kozirių, pasistenkite nemeluoti net mintyse. Kuo mažiau savigyros, kalbų apie savo privalumus ir kitų žmonių trūkumus. Savaitgalį galite patirti nepatogumų dėl pernelyg emocingo bendravimo.

Ožiaragis

Šią savaitę pasiruoškite ne kartą kautis dėl savo nuomonės ar principų. Apskritai daug kam kliūsite, tiek kaip sąjungininkas, tiek kaip varžovas būsite ne itin patogus. Pasistenkite neeikvoti savo laiko paskaloms ar jų neigimui. Įsitraukdamas į žodines batalijas tik griausite savo autoritetą. Pasistenkite savo poziciją išreikšti veiksmais ir darbais. Antroje savaitės pusėje - netikėta ir labai vertinga draugų ar globėjų parama.

Vandenis

Profesinėje veikloje iki trečiadienio pernelyg didelio aktyvumo nerodykite - jums trūksta svarbios informacijos, todėl rizikuojate priimti klaidingą sprendimą. Antroji savaitės pusė palanki pradėti naujai veiklai, net jei ir pats kol kas nesate tikras sėkme. Užtat galite tikėtis supratimo ir paramos iš kolegų ar artimųjų. Jei savaitgalį tvarkysitės namuose, negailestingai meskite lauk viską, ko nebuvo prireikę pastaruosius metus ar dvejus - ir nebeprireiks.

Žuvys

Būkite pasiruošęs atkakliai kovai. Neturėtumėte savo planų atsisakyti susidūręs su pirma kliūtimi, tokių šią savaitę netrūks. Patekęs į aklavietę ar graužiamas abejonių, verčiau ieškokite ne draugų ar pažįstamų, o kompetentingų specialistų patarimo. Ketvirtadienį venkite didelio krūvio - jūsų fizinis potencialas ir taip bus gana žemas. Penktadienį ir savaitgalį gali te būti dirglesnis nei paprastai. Namiškiams su jumis lengva nebus…

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....
Dalia
2015.01.05 19:46
nemanau ,kad jau cia taip vikas atitikka

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.