Komentarai

Horoskopai

Šios savaitės horoskopas

Avinas

Savaitę pradėsite vėžlio žingsniu - būsite apatiškas ir nerangus. Norintiems jums prisibelsti teks gerokai paplušėti. Savaitės vidury užgriuvę darbai ir reikalai privers išsijudinti. Draugams ir artimiesiems laiko greičiausiai neliks, tad pasistenkite bent savaitgalį skirti jiems dėmesio.

Jautis

Pirmadienį neskubėkite - galite padaryti nemenkų klaidų tiek kalbant apie profesinę sritį, tiek apie asmeninį gyvenimą. Trečiadienį pagaliau pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Į savaitės pabaigą laukia džiaugsmai, nusimato pramogų, pasilinksminimų. Savaitgalį smagių įvykių karuselė neturėtų sustoti.

Dvyniai

Savaitės pradžioje erzins savo problemose paskendę draugai. Būkite supratingesnis ir kantresnis - kiek galite paguoskite juos, tačiau nesiimkite spręsti svetimų problemų. Trečiadienį būsite lepinamas dėmesiu ir galbūt - dovanomis. Atsiradusį laisvą laiką penktadienį išnaudokite poilsiui ar ilgai atidėliotam vizitui pas gydytoją. Šeštadienį ir sekmadienį nesidrovėkite pats skambinti draugams.

Vėžys

Pirmadienį įsitikinsite, kad artimas žmogus yra jums ištikimas tarsi šunelis. Pakylėta nuotaika lydės vos ne visą savaitę. Džiaukitės, tik neapleiskite pareigų. Penktadienį teks grįžti prie sąskaitų, paskolų, buitinių rūpesčių, tačiau savaitgalį pasistengęs atgaivinsite šventišką, smagią nuotaiką.

Liūtas

Pirmadienį susidursite su įkyriu pašnekovu, kuris mėgins išdėstyti jums savo gyvenimo filosofijos privalumus. Antradienis ir trečiadienis prabėgs dirbant, vakarus leidžiant namuose. Apskritai šią savaitę norėsis daugiau ramybės, pabūti vienatvėj. Atėjus ilgai lauktam savaitgaliui pasprukite nuo visų į kokį jaukų kampelį.

Mergelė

Nuo pirmadienio iki penktadienio gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą - susitikimai, mokymai, projektai. Į savaitės jausitės visai nusilakstę ir išsekęs. Savaitės pabaiga - metas atsipūsti, be poilsio ilgai tokios įtemptos darbotvarkės neatlaikytumėte. Pastaruoju metu nusistovėję gražus ir giedri santykiai su artimu žmogumi ir toliau tokie išliks. Žinoma, neužmikite ant laurų, nepamirškite stengtis.

Svarstyklės

Savaitės pradžioje greičiausiai teks tvarkyti su nekilnojamojo turto pirkimu susijusius reikalus. Stenkitės nepadaryti net smulkių klaidų - ateityje jos gali tapti lemiamomis. Savaitės viduryje galite tikėtis gardaus kąsnelio - neatsisakykite jo Penktadienį išsipildys senas, slaptas troškimas. Savaitės pabaiga laukia smagi ir turininga.

Skorpionas

Šią savaitę atsivers daug galimybių - nepraleiskite palankių progų, drąsiai imkitės naujos veiklos. Galite suabejoti senu draugu - teks apsispręsti, ar norėsite ateityje juo pasitikėti. Ketvirtadienį sunkiai seksis sulaukti atsakymų jums rūpimus klausimus, tačiau tai nenumuš jums gero ūpo ir optimizmo. Šeštadienį saugokitės pavyduolių pinklių.

Šaulys

Pirmadienį ir antradienį nesiskųsite idėjų ar įkvėpimo stoka - tik nepasirodykite jūsų nepažįstantiems žmonėms per daug ekscentriškas ir užgaidus. Savaitės vidury su artimu draugu iki išnaktų "spręsite" pasaulio problemas - visų gal ir neišspręsite, tačiau smagiai pabendrausite ir išsikalbėsite. Penktadienį susikupkite, nepalikite neatsisakytų laiškų kitai savaitę, bent būtiniausius darbus nudirbkite.

Ožiaragis

Šią savaitę jausitės pasitikįs savimi. Kelionė savaitės pradžioje bus sėkminga. Antroje savaitės pusėje sunkiai seksis susikalbėti su giminaičiais, kurie nežino realios jūsų padėties ir poreikių. Savaitgalį pats ypač jautriai reaguosite į agresyvų aplinkinių elgesį, dėl to gali pablogėti savijauta.

Vandenis

Pasiruoškite operatyviai reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją, priimti naujas žaidimo taisykles. Gali tekti skubiai kažkur išvykti. Daug kas priklausys nuo jūsų paties iniciatyvumo, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Penktadienis - tinkama diena tvarkyti svarbius dokumentus, pasirašinėti sutartis ir panašiai.

Žuvys

Pasistenkite nesinervinti dėl niekų - optimizmas ir pozityvus mąstymas padės įveikti didžiausias kliūtis. Į apkalbas nekreipkite dėmesio - ateitis parodys, kas buvo teisus. Penktadienį tikėkitės priešingos lyties asmens dėmesio. Savaitgalį teks imtis iniciatyvos ir pačiam kurti laisvalaikio planus.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

asas
2013.07.30 12:53
Visų zodiako ženklų savaites horoskopas http://www.horoskopai.lt/savaites-horoskopas/
valyte
2013.11.09 16:19
vcfrrftghhbnnnmm,,..
regina
2014.04.10 11:33
tikra tiesa VISKAS ATITINKA
Jurate
2014.08.04 13:29
jei viskas taip, kaip parašyta, tai tikrai šaunu.
Amazonke
2014.08.30 00:57
kur dingo dienos ir rytdienos horoskopai? Taip budavo gerai pasiskaityti, zinot ko tikėtis.... jie gan tikslūs, sakyčiau....

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.