Skaitiniai

Aura Soma spalvų terapija

Paveikliukas

“Mes esame spalvos, kurias pasirenkame. Ir šios spalvos atspindi tikruosius mūsų esybės poreikius” – mėgo kartoti Vicky Wall, akla farmacininkė, sukūrusi Aura Soma spalvų terapiją – neintervencinį dvasinės ir fizinės pusiausvyros atkūrimo metodą, tinkantį šiuolaikiniam nuolat skubančiam žmogui.

Mokslininkų įrodyta, kad žmogus į aplinką išspinduliuoja tam tikro dažnio bangas, kurios atrodo kaip spalvota vaivorykštė ir tai yra vadinama aura. Sveiko, gyvybingo, save mylinčio ir gyvenimu besidžiaugiančio žmogaus aura atrodo ryški, švytinti grynomis, skaisčiomis spalvomis. Dvasinės pusiausvyros nebuvimas sutrikdo energetinių centrų – čakrų veiklą, jos ima nebepraleisti gerą savijautą, aiškų mąstymą, sveikas emocijas užtikrinančio energijos srauto. Ilgainiui žmogaus aura deformuojasi, spalvos blanksta, įgauna drumzliną atspalvį. Dėl to atsiranda bloga savijauta, depresija, kiti psichologiniai ir fiziniai negalavimai bei problemos socialiniame gyvenime. Kiekvienas žmogus gali pats intuityviai pasirinkti, kokių spalvų jam labiausiai trūksta ir jų pagalba atgaivinti bei harmonizuoti savo čakrų veiklą, atkuriant pusiausvyrą tarp sielos ir kūno. Šiuo tikslu ir buvo sukurta Aura Soma spalvų sistema.

Kas yra Aura Soma?

Gydymas spalvomis, aromatiniais aliejais bei kristalais buvo praktikuojamas dar senovės Egipte, Graikijoje, Kinijoje, Indijoje. Vicky Wall 1984 metais savo laboratorijoje pagamino pirmąjį spalvotą aliejinį mišinį, davusį pradžią po visą pasaulį paplitusiai spalvinės diagnostikos, gydymo, meditacijos ir mokymo sistemai, pavadintai Aura Soma (gr. aura – bioenergetinis laukas, supantis žmogaus kūną, soma – kūnas).

Pagrindinis Aura Soma terapijos instrumentas – 107 spalvotų skysčių pripildyti buteliukai, kurių kiekvienas yra sudarytas iš dviejų augaliniu pagrindu pagamintų dalių – aliejinės bei vandeninės. Konsultacijos metu, žiūrėdamas į išrikiuotus buteliukus, žmogus pajunta, kokių spalvų jam reikia ir intuityviai išsirenka keturis jam labiausiai patinkančius buteliukus. Kiekviena spalva, kaip ir kiekvienas derinys, turi savo reikšmę: simbolinę, dvasinę, mentalinę, emocinę bei fizinę.

Pirmasis pasirinktas buteliukas, dar vadinamas „Sielos buteliuku“, atspindi, kaip žmogus suvokia save giliausiame sielos lygmenyje, atskleidžia žmogaus auklėjimą, vaikystės patyrimus bei svarbiausius veiksnius, suformavusius asmenybę.

Antrasis buteliukas parodo, kokią pamoką žmogus turi išmokti savo gyvenime. Šis spalvų derinys atspindi jautriausias žmogaus vietas, gyvenimo situacijas, sukeliančias daugiausia skausmo. Įsisąmoninus gyvenimo pamokas, atskleidžiami viduje slypintys talentai ir žmogaus potencialas.

Trečiasis buteliukas atskleidžia dabartinius išgyvenimus ir šiuo metu aktualias problemas.

Ketvirtojo buteliuko spalvos parodo neįsisąmonintus jausmus ir išgyvenimus bei padeda atskleisti žmogaus lūkesčius, viltis bei troškimus.

Konsultantas, remdamasis Aura Soma teorija, padeda išsiaiškinti, ką reiškia pasirinkti spalvų deriniai ir sukurti individualų žmogaus sielos žemėlapį.

Aura Soma pirmiausia yra savęs pažinimo metodas, kurio dėka įsisąmoninama spalvų skleidžiama energija, lavinama intuicija. Jis padeda panaikinti psichologinius blokus, atpažinti savo užslėptus talentus ir rasti savąjį kelią. Pagal Aura Soma filosofiją, didžiausia žmogaus kančia gyvenime yra savo vietos ir savo pašaukimo neradimas, tad kuo glaudžiau pradedame gyventi su savo siela, tuo geriau suprantame savo paskirtį Žemėje, suvokiame gyvenimo prasmę, mus užlieja įkvėpimo banga, atrandame naujus būdus realizuoti save, dėl ko ženkliai ima gerėti gyvenimo kokybė. Spalvos mums sugrąžina natūralią harmoniją su savimi ir su pasauliu. Pagrįsta harmoninio rezonanso principu, Aura Soma organizmui primena apie natūralų, prigimtinį spalvos švytėjimą ir taip palaipsniui „sustyguoja“ išsiderinusius mūsų esybės aspektus.

Aura Soma apima ne tik savęs pažinimą per spalvas, bet ir alternatyvų gydymo būdą, naudojant balansinius aliejus, pomanderius, kvintesencijas ir tinktūras. Aura Soma konsultantas padės išsirinkti spalvotus produktus tolimesnei savarankiškai terapijai.

Spalvotieji Aura Soma preparatai

Balansiniai aliejai harmonizuoja fizinį, elektromagnetinį, eterinį ir astralinį kūnus. Jų naudojimas padeda transformuoti esamas problemas, atkuria ryšį su aukštesniuoju „aš“, leidžia atpažinti savo talentus ir suteikia galimybę maksimaliai juos realizuoti gyvenime. Balansiniai aliejai naudojami meditacijoms, kvėpavimo praktikų metu. Kai kurių spalvų balansiniai aliejai tinka masažui, kosmetinėms procedūroms.

Pomanderiai (kvapų puokštės) naudojami auros energizavimui ir apsaugai, aplinkos, daiktų, kristalų valymui. Jie veikia elektromagnetinį žmogaus kūną. Juos taip pat galima naudoti meditacijoms, įvairioms dvasinėms praktikoms.

Kvintesencijos veikia žmogaus eterinį ir astralinį kūną, įnešdamos subtilesnes vibracijas ir atverdamos aurą šviesos tėkmei. Jų pagalba suvokiami aukštesnieji tikslai, išplečiama ir transformuojama sąmonė, atstatomas ryšys su savo aukštesniuoju „aš“. Kvintesencijos naudojamos meditacijai, gydymui, maldai.

Tinktūros (specialiai paruošti vandens tirpalai) naudojamos kaip priemonė žmogaus sistemos prisotinimui trūkstamomis spalvomis. Tai yra geriamasis preparatas, pripildytas kristalų energijos ir jo reikia labai nedaug – vos keleto lašų. Jos padeda atskleisti neįsisąmonintas ir išstumtas asmenybės puses bei papildo kitų, išoriškai veikiančių priemonių poveikį iš vidaus.

Naudojantis parinktais Aura Soma produktais bei individualiai sudaryta programa, palaipsniui sustiprinama energetinė sistema, atsiranda vidinės harmonijos pojūtis, ilgainiui netgi stabilizuojasi fizinio kūno būklė.

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.