Skaitiniai

8 klausimai, apie kuriuos vyrai pagalvoja prieš pasipiršdami

Draugauji su vaikinu kelerius metus, kartu gyvenate, bet žiedo ant piršto dar neturi? Tik nereikia galvoti, kad antroji pusė tavęs nebemyli, nenori įsipareigoti ar bijo atsakomybės. Gali būti, kad šią akimirką jo kelnių kišenėje guli žiedas, o galvoje – begalė dvejonių ir klausimų. Kokių?

1. Ar aš tikrai žadu pasipiršti mylimajai?

Jeigu pastaruoju metu jūsų mylimasis išsiblaškęs ir elgiasi gana keistai, gali būti, kad jis planuoja pirštis. Vyrams sužadėtuvės – tai didžiulis išbandymas, todėl nenuostabu, kad juos gali kankinti nepagrįstos abejonės. Juk tai, kad nėra pažįstama, visada gąsdina.

2. Ar jai patiks žiedas?

Jei su antrąja puse esate gana ilgą laiką, turbūt jau ne kartą juokais buvai užsiminusi apie tai, kokio sužadėtuvių žiedo iš jo lauktum. Kiekvienas vyras savo merginai nori duoti visa, kad geriausia, todėl natūralu, kad tinkamo žiedo paieška gali būti pati sunkiausia piršlybų dalis. Be to, net ir negavus žiedo, apie kurį visada svajojai, nuliūsti tiesiog draudžiama – juk mylimasis nori, kad taptum jo žmona!

3. Ar išleidau pakankamai pinigų sužadėtuvių žiedui?

Dviejų arba vieno mėnesio alga – štai tiek turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedas pagal senąsias tradicijas. Jei pamatei, kad vaikinas, prašydamas tavo rankos, ištraukė ne itin prabangų žiedą (nors ne kartą juokais jam užsiminei apie žiedą su karatais), jokiu būdu nerodyk savo nuostabos. Juk jis įdėjo tiek daug pastangų ir laiko ieškodamas to žiedo! Kita vertus, ar žiedas turi kainuoti tūkstančius eurų, jei sužadėtuvių tikslas yra pasirengimas vestuvėms?

4. Ar pasipiršiu pakankamai romantiškai?

Kiekvienas romantiką supranta skirtingai, todėl negalima tikėtis, kad tau bus pasipiršta būtent taip, kaip tau romantiškiau. Kaip romantiškai pasipiršti yra vyro rūpestis, o tavo – atsakyti teigiamai.

5. Ji pasakys taip, ar ne?

Kaip kai kurios moterys bijo, kad jų antroji pusė niekada nepasipirš, taip ir vyrai išsigąsta apsvarstę galimybę apie tai, kad vietoje taip bus ištarta ne.

6. Ant kurio piršto uždėti žiedą?

Atkišk kairę ranką – tegul jis žiedą užmauna ant bevardžio žiedo. Žinoma, nėra būtina žiedą nešioti būtent ant to piršto. Svarbiausia, kad tau būtų patogu jį mūvėti.

7. Kada mes tuoksimės?

Po sužadėtuvių poros planuoja vestuves, todėl greičiausiai ir jūsų antra pusė jau pagalvojo apie būsimą vestuvių šventę. Nevertėtų skubėti susituokti jau kitą mėnesį – dar pasimėgaukite sužadėtinių statusu ir neverskite jo išrinkti datos jau tą pačią akimirką.

8. O dabar galim pasitūsint?

Didysis žygdarbis – sužadėtuvės – jau įvyko, todėl šią progą reikia paminėti. Jeigu ant piršto suspindus žiedeliui tu jau planuoji vestuves, nesitikėk, kad apie tai dabar mąsto ir tavo būsimas vyras. Geriau kartu pasidžiaukite, kad jūsų santykiai perėjo į kitą lygį ir skubėkite tai pranešti kitiems!


 

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.