Sapnininkas

Apie sapnininką

Sapnus galima skirstyti į dvi grupes: realiuosius ir intuityviuosius. Realieji sapnai yra tie, kuriuos sukelia išoriniai pojūčiai, t.y. priklauso nuo fizinių ir emocinių pojūčių (šiluma, šaltis, nuovargis, virškinimas, pyktis, palaima, neapykanta, meilė ir pan.). Jie sapnuojami pirmosiomis miego valandomis. Juos taip pat veikia praėjusią dieną sutikti žmonės arba tos dienos įvykiai. Intuityvieji sapnai sapnuojami naktį ir pirmosiomis ryto valandomis. Jie kyla iš vidinių jutimų ir priklauso nuo dvasinių pojūčių. Šie sapnai yra labiausiai verti dėmesio.

Šis sapnininkas yra tik vienas iš galimų tavo sapno aiškinimų: apytikslės gairės, bet nebūtinai teisingiausias variantas. Papildomas interpretavimo raktas galėtų būti panašių, jau sapnuotų sapnų patirtis. Taip pat atsižvelk į esamas gyvenimo aplinkybes: jeigu sapno pranašystė negatyvi, o esi jaunas, žvalus ir, svarbiausia, kupinas optimizmo žmogus, nereikia pulti į paniką. Pirma pasidomėk, ar panašūs sapnai pasitaiko tarp kitų tavo giminės žmonių, ir ką jie apie tai kalba. Taip pat gali būti, kad negatyviai aiškinimas sapnas neturės visai jokios prasmės, nes bus tik sunkios darbo dienos padarinys.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Donatas
2015.03.26 19:28
Sapnūoajubl , nerelius sapnus. Ner ka...tokie spalvoti kaip vaivorykstė.
Evelina
2015.06.01 20:33
jau koki 12 000 kartu sapnuoju sapna kad kazkur vaziuoju ir greitai kazkas mane pagauna lekiam kaip viesulas negaliu papasakoti nes nemoku ir savo vestuves sapnuoju blemba
gabi23
2015.06.17 12:19
grazu
******
2015.10.04 16:27
sapnavau lyg pyraga pirkau dovanu-graziai supakuota
Danutė
2016.04.26 14:21
O aš dažnai randu atsakymus ir jie man bent 80% pildosi.

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena, tinkama „žemiškiems“ darbams – būsto pirkimui ar remontui, sodininkystei. Vertėtų kontroliuoti savo jausmus, ugdyti savo dvasingumą, daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui.