Sapnininkas

Apie sapnininką

Sapnus galima skirstyti į dvi grupes: realiuosius ir intuityviuosius. Realieji sapnai yra tie, kuriuos sukelia išoriniai pojūčiai, t.y. priklauso nuo fizinių ir emocinių pojūčių (šiluma, šaltis, nuovargis, virškinimas, pyktis, palaima, neapykanta, meilė ir pan.). Jie sapnuojami pirmosiomis miego valandomis. Juos taip pat veikia praėjusią dieną sutikti žmonės arba tos dienos įvykiai. Intuityvieji sapnai sapnuojami naktį ir pirmosiomis ryto valandomis. Jie kyla iš vidinių jutimų ir priklauso nuo dvasinių pojūčių. Šie sapnai yra labiausiai verti dėmesio.

Šis sapnininkas yra tik vienas iš galimų tavo sapno aiškinimų: apytikslės gairės, bet nebūtinai teisingiausias variantas. Papildomas interpretavimo raktas galėtų būti panašių, jau sapnuotų sapnų patirtis. Taip pat atsižvelk į esamas gyvenimo aplinkybes: jeigu sapno pranašystė negatyvi, o esi jaunas, žvalus ir, svarbiausia, kupinas optimizmo žmogus, nereikia pulti į paniką. Pirma pasidomėk, ar panašūs sapnai pasitaiko tarp kitų tavo giminės žmonių, ir ką jie apie tai kalba. Taip pat gali būti, kad negatyviai aiškinimas sapnas neturės visai jokios prasmės, nes bus tik sunkios darbo dienos padarinys.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Nijolė
2017.06.24 10:40
aš sapnavau švaru baseina bet ir aš netikiu tokiais dalykais bet kartais man išsipildo
Nijolė
2017.06.24 10:40
aš sapnavau švaru baseina bet ir aš netikiu tokiais dalykais bet kartais man išsipildo
Nijolė
2017.07.15 10:08
Aš sapnavau kad mane puola krokodilai tai reikes pasisaugoti
Tomas
2017.10.13 19:27
ARIOGALA
Mantas
2018.02.10 20:24
principe viskas ka bespanuosi viskas blogai , lietuviu sapnininke :DDDDDDDDD

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.