Sapnininkas

Apie sapnininką

Sapnus galima skirstyti į dvi grupes: realiuosius ir intuityviuosius. Realieji sapnai yra tie, kuriuos sukelia išoriniai pojūčiai, t.y. priklauso nuo fizinių ir emocinių pojūčių (šiluma, šaltis, nuovargis, virškinimas, pyktis, palaima, neapykanta, meilė ir pan.). Jie sapnuojami pirmosiomis miego valandomis. Juos taip pat veikia praėjusią dieną sutikti žmonės arba tos dienos įvykiai. Intuityvieji sapnai sapnuojami naktį ir pirmosiomis ryto valandomis. Jie kyla iš vidinių jutimų ir priklauso nuo dvasinių pojūčių. Šie sapnai yra labiausiai verti dėmesio.

Šis sapnininkas yra tik vienas iš galimų tavo sapno aiškinimų: apytikslės gairės, bet nebūtinai teisingiausias variantas. Papildomas interpretavimo raktas galėtų būti panašių, jau sapnuotų sapnų patirtis. Taip pat atsižvelk į esamas gyvenimo aplinkybes: jeigu sapno pranašystė negatyvi, o esi jaunas, žvalus ir, svarbiausia, kupinas optimizmo žmogus, nereikia pulti į paniką. Pirma pasidomėk, ar panašūs sapnai pasitaiko tarp kitų tavo giminės žmonių, ir ką jie apie tai kalba. Taip pat gali būti, kad negatyviai aiškinimas sapnas neturės visai jokios prasmės, nes bus tik sunkios darbo dienos padarinys.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.