Skaitiniai

Kaip pasiruošti apsilankymui pas būrėją

Paveikliukas

Nemalonumai darbe, nauja meilė ar netikrumas dėl ateities – yra nemažai priežasčių, dėl kurių pasiryžtame apsilankyti pas būrėją. Prieš apsisprendžiant, perskaityk, kaip šiam vizitui pasiruošti ir ko iš jo tikėtis.

Visų pirma, nuspręsk, ką būtent nori pasiekti planuojamu apsilankymu. Pamiršk apie tai, kad tas pusvalandis (tiek maždaug trūks jūsų seansas) išspręs visas tavo problemas. To tikrai nebus. Kompetetinga būrėja gali tau nurodyti kelią, įspėti apie tikėtinus pavojus ar parodyti tikėtinas tavo sprendimų pasekmes, tačiau sprendimus turėsi priimti pats. Būrėjos – paprastai šilti žmonės, su gerai išvystytais empatiniais sugebėjimais, kurių tikslas – suprasti tave ir grąžinti tau pasitikėjimą savo jėgomis.

Būrėjos pasirinkimas

Jei pas būrėją išsiruošei pirmą kartą gyvenime, greičiausiai pagrindinis klausimas, neduodantis tau ramybės yra – kaip pasirinkti, pas ką nueiti. Ieškok informacijos internete, ypač forumuose. Ten sužinosi ne tik tai, ar tavo išrinkta būrėja yra patikima ir vertinama klientų, bet ir tai, ko gali tikėtis, kiek užtrunka seansas, kokia yra standartinė veiksmų eiga, ką daryti ir ko nedaryti. Jei nesigėdiji, gali paklausinėti draugų ir pažįstamų – galbūt jų tarpe taip pat atsiras besinaudojančių būrėjų paslaugomis.

Problemos pasirinkimas

Tikriausiai norėtum, kad visos tavo bėdos būtų išspręstos vos per pusvalandį. Jei turi bėdų su partneriu ar negali susikalbėti su vaikais – būrėja nedaug kuo galės tau padėti, verčiau apsilankyk pas psichologą ar psichoterapeutą. Apsilankymas pas žmogų, matantį ateitį ar galintį paaiškinti sapnus gali padėti tuomet, kai nori sužinoti daugiau apie neseniai sutiktą žmogų, patikrinti jūsų suderinamumą, galvoji apie darbo ar profesijos keitimą, jautiesi pasimetęs ar tiesiog stovi kryžkelėje ir nežinai, kurį kelią pasirinkti,. Būrėja padės tau kitaip pažvelgti į situaciją, kurioje atsidūrei, parodys, kur slypi pavojai, taip pat sustiprins tavo intuiciją.

Kaip pasiruošti seansui

Kai apsispręsi, pas ką eini ir kodėl eini, paruošk sąrašą (gali užsirašyti arba tiesiog turėti galvoje) klausimų, kuriuos norėtum užduoti – tokiu būdu vėliau išvengsi nusivylimo ir nesigrauši dėl dalykų, apie kuriuos pamiršai išklausinėti. Išnaudok tau skirtą laiką. Jeigu turi klausimų apie kitų žmonių įtaką tau, jų reikšmę tavo gyvenime, pasiruošk jų nuotraukas. Tai palengvins būrėjos darbą, o tu sužinosi daugiau.

Prieš vizitą jokiu būdu negerk alkoholio, tačiau pabandyk atsipalaiduoti. Būrėja turi jausti tavo energiją, tai jos darbo pagrindas, todėl svarbu, kad energijos tėkmės niekas neblokuotų. 

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.