Skaitiniai

Tavo spalvinga asmenybė

Paveikliukas

Jėgos, slypinčios spalvose veikia mus, „kalbasi“ su mūsų sielomis. Tibeto vienuoliai atrado magišką ryšį tarp asmenybės ir spalvų. Išsirink dvi – labiausiai ir mažiausiai tau patinkančias spalvas ir sužinok, ką šios pasako apie tave, tavo būdą, tavo asmenybę, tavo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Pasirinkdamas spalvas stenkis įsiklausyti į savo sielos balsą, vadovaukis intuicija, o ne estetiniu skoniu ar šiuo metu vyraujančia mada.

Tavo mėgstamiausia spalva:

Geltona

Esi atviras pasauliui. Domiesi begale įvairių dalykų. Gyveni itin aktyvų gyvenimą. Tave domina viskas, kas nauja, neatrasta, nepatirta. Niekada nestovi vietoje, nepasitenkini tuo, ką jau esi pasiekęs.

Žalia

Gyvenime vadovaujiesi jausmais ir intuicija. Tau nėra nieko svarbiau už šeimą. Visada skubi padėti, tavimi galima pasitikėti sunkia gyvenimo akimirką. Pagrindinis ir svarbiausias tavo siekis – saugumo, stabilumo jausmas. Kai jį pasieksi, pasijusi iš tikrųjų laimingas.

Žydra

Gyveni sutelkęs visą dėmesį į save, savo vidinį pasaulį. Tave valdo emocijos. Žmones vertini labai griežtai, tau sunku įtikti, todėl turi vos keletą tikrų draugų. Bijai, kad gali būti išnaudojamas. Tau sunku apginti save, savo nuomonę.

Mėlyna

Esi ryžtingas, itin anksti pradedi galvoti apie savo ateitį, užsibrėži konkrečius tikslus ir aistringai jų sieki. Be to, esi jausmingas ir idealistas. Dažnai keiti savo jausmų ir aistrų objektus, nors tave nelengva prisijaukinti.  

Violetinė

Esi labai paslaptingas, ar bent jau stengiesi toks atrodyti. Sunku pasakyti, ką iš tikrųjų galvoji, kas tau rūpi, ko sieki. Tavo tipo žmonės dažnai nemoka užmegzti ryšį su aplinka, rodyti kitam dėmesį, meilę, net tada, kai šie jausmai yra itin stiprūs.

Raudona

Daug reikalauji iš gyvenimo ir tiksliai žinai, ko nori. Dažniausiai tą ir pasieki. Tu drąsus realistas. Mėgsti valdyti kitus žmones – darbe, laisvalaikiu ar lovoje.... Tavo gyvenime netrūksta iššūkių.

Oranžinė

Tu – šiltas, draugiškas, mielas žmogus, apdovanotas neeiliniu žavesiu. Tačiau dažnai esi liguistai pavydus. Tau sekasi  darbai, susiję su finansais, nebijai prisiimti atsakomybės ir dažniausiai laimi.

Rausva

Esi stipri asmenybė, tvirtai stovi ant žemės. Tavimi galima pasitikėti, tavo draugai ir artimieji žino, kad esant reikalui visada atskubėsi į pagalbą. Mėgsti tvarką, namuose ir asmeniniame gyvenime.

Ruda

Protingas ir diplomatiškas. Niekada nepraleisi progos gauti tai, ko sieki. Viskame, ką darai, ieškai būdų gauti asmeninės naudos. Didžiuojiesi tuo, kad greitai perkandi žmones, jau po trumpos pažinties gali nusakyti jų aistras ir silpnybes – ir dažniausiai neklysti.

Chaki (rusvai žalsva)

Esi jautrus, dažnai ieškai stipresnių už tave žmonių paramos ir palaikymo. Gyvenime sieki tik saugumo jausmo. Tau nerūpi nepriklausomybė, ambicingi tikslai, asmenybės vystymas.

Smėlinė

Esi be galo aistringas ir jausmingas, tai žaviesi kuo nors, tai nusivyli. Esi nuotaikos žmogus. Visos tavo patiriamos emocijos yra labai stiprios, ryškios, tau neegzistuoja „aukso vidurys“. Nemėgsti ir nemoki elgtis diplomatiškai, apgalvotai.

O dabar pasirink spalvą, kuri tau patinka mažiausiai:

Geltona

Tu – uždaras, savyje užsisklendęs žmogus. Nemoki palaikyti ryšio su aplinka, dažniausiai aplinkiniai žmonės tavęs nedomina. Tave sunku prijaukinti, santykiai su tavimi reikalauja daug laiko ir kantrybės.

Žalia

Svarbiausia tau – pasiekti nepriklausomybę, savarankiškumą. Esi verslus, ir sėkmė dažnai tau šypsosi. Retai vadovaujiesi jausmais, dažnai pamiršti, kad jie apskritai egzistuoja.

Žydra

Esi nepatiklus, nuolat viskuo abejoji. Prieš priimdamas sprendimą, viską kruopščiai apgalvoji, atsižvelgdamas į visus tau žinomus faktus. Mėgsti aiškumą, tiek asmeniniuose santykiuose, tiek darbo ar verslo reikaluose.

Mėlyna

Esi drovus, nors kartais pasiryžti padaryti ką nors, peržengiančio tavo baimes ir abejones. Nemėgsti būti dėmesio centre, nors greičiausiai tau tiesiog trūksta pasitikėjimo savimi.

Violetinė

Esi stiprus, ryžtingas, kupinas energijos. Visada valdai savo emocijas, baimes, silpnybes. Esi realistas, gyvenime daug pasieki – tiek versle, karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Nesi itin aistringas, tačiau labiau už aistrą vertini ramybę ir stabilumą.

Raudona

Jautruolis. Labiausiai bijai savęs, nepasitiki savimi, ir šias savo baimes perkeli į kitus žmones. Atsipalaiduok, išmok pasitikėti savimi ir aplinkiniai žmonės nebeatrodys tokie nevykę.

Oranžinė

Esi valdomas savo kompleksų. Tai jie yra visų tavo bėdų, ypač meilės fronte, priežastimi. Tave reikia nuolat padrąsinti, motyvuoti, įkalbėti – tik tokiu būdu pasieki savo tikslus.

Rausva

Gyvenime patyrei nemažai nusivylimų, todėl praradai pasitikėjimą žmonėmis, pradėjai vertinti vienatvę. Vis ieškai meilės, nuoširdumo ar doros įrodymų, nors tie, kuriuos randi tau atrodo nepakankami.

Smėlinė

Esi jautrus, dažnai slepiesi savo kiaute. Mėgsti fantazuoti. Prisigalvoji nebūtų problemų. Labiausiai tau reikia šilumos, nuoširdaus rūpesčio.

Ruda

Tau trūksta pasitikėjimo savimi. Bijai susimauti, todėl retai rizikuoji, dažniausiai apskritai vengi veikti. Tau reikalingas stipresnio už tave žmogaus paskatinimas ir palaikymas.

Chaki (rusvai žalsva)

Turi tikslą ir atkakliai jo sieki. Svarbiausias tavo siekis – nepriklausomybė, nekenti visko, kas gali tave suvaržyti. Tave nelengva prisijaukinti ir mylėti.

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.