Skaitiniai

Kaip prisivilioti meilę pagal Feng Shui

Paveikliukas

Feng Shui tai aplinkos pritaikymo mūsų poreikiams menas ir mokslas. Feng Shui pagalba galima paveikti norima linkme bemaž visas mūsų gyvenimo sritis. Ne išimtis ir santykiai su kitais žmonėmis. Štai keletas patarimų, padėsiančių meilės reikaluose.

Santykiai, kaip ir viskas šiame pasaulyje, yra pavaldūs laikui – jie nuolat keičiasi. Anot Feng Shui mokslo, egzistuoja penkios santykių fazės. Kiekvienai jų būdingas kitoks mylimųjų elgesys, kitokie lūkesčiai. Šie etapai yra susiję su stichijomis, kurių bruožai, charakteristikos, energijos atitinka tam tikras mūsų gyvenimo situacijas. Idealiame variante santykiai vystosi konstruktyviai, meilės jausmas auga ir gilėja.

Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai vyras ir moteris tolsta, pradeda jausti, kad jų santykiams trūksta harmonijos. Feng Shui padeda ir tokiu atveju. Jei mokėsime pasinaudoti šiuo senovės mokymu, nugyvensime kupiną laimės, meilės ir vidinės ramybės gyvenimą.

Pirmasis etapas: Susitelkimas (Metalas)

Tai metas prieš pradedant ieškoti „antrosios puselės“. Dar su niekuo nesusipažinai, vis dar esi vienišas, todėl kaip tik savimi turi pasirūpinti, paruošti save naujiems santykiams. Atsikratyk praeities, liūdesio ir nuoskaudų. Stenkis pažinti save, savo poreikius ir troškimus. Paruošk dirvą naujiems santykiams. Šis savirefleksijos ir savigydos etapas reikalauja ramybės, tinkamos vietos ir nemažai laiko. Susikaupk ties savo vidiniu gyvenimu. Turi pažvelgti į save iš šalies – taip lengviau surasi savo vietą gyvenime.

Antrasis etapas: Paieškos (Vanduo)

Šio etapo tikslas – praplėsti pažįstamų ratą, susipažinti su naujais žmonėmis. Po meto, kuomet kapsteisi savyje, atėjo laikas grįžti „į pasaulį“. Ieškai naujų žmonių, vaikštai į vakarėlius, susitikimus, pasimatymus. Jei nori užmegzti naujus santykius, turi padaryti jiems vietą savo gyvenime. Jei tavo būstas yra perpildytas daiktais, susijusiais su ankstesniais partneriais, tau bus sunku atsiverti naujam žmogui. Todėl šiame etape svarbiausia tavo užduotis – išmesti iš savo aplinkos viską, kas trukdo.

Trečiasis etapas: Pažinimas (Medis)

Tai augimo etapas. Ieškojimų metas beveik pasibaigė. Šiuo metu pasirenki kelis žmones ir stengiesi pažinti juos artimiau, stebi, ką gali atnešti ši nauja pažintis. Sieki artumo su kitu žmogumi, tačiau dar nesi prie jo prisirišęs. Jei santykiai nutrūksta šiame etape – nieko baisaus. Nedaryk nieko per jėgą, jei nepavyko su vienu, bandyk su kitu.

Ketvirtasis etapas: Meilė (Ugnis)

Šis etapas prasideda tuomet, kai du žmonės pradeda laikyti save pora. Pasimatymai nebėra laikomi nauju išbandymu, „kontroliniu darbu“, abu jie nebesidairo į kitus. Šiam etapui būdinga įtampa ir veiksmas. Norime būti pastebėti ir tinkamai įvertinti. Dažnai prarandame sveiką protą. Atmink! Naujai užgimusiai meilei dar trūksta gelmės. Tai labai svarbi ateities santykių akimirka, šiuo metu verta pasistengti atrasti ir vystyti bendrus pomėgius, užsiėmimus, apibrėžti gyvenimo tikslus. Pasistenkite pašalinti iš savo kelio bereikalingų konfliktų ar nesusipratimų priežastis. Susikaupkite ties bendra veikla, užtikrinančia tarpusavio supratimą ir jūsų santykių stabilumą.

Penktasis etapas: Ryšys (Žemė)

Tai metas, kuomet jūsų santykius užvaldo ramybė ir pasitikėjimas. Jei iš tikrųjų su partneriu tinkate vienas kitam, susižavėjimas, kurį išgyvenote ankstesniame etape, peraugs į gilią meilę, rimtus santykius. Šiuo metu svarbiausia – būti kartu. Šio etapo tikslas – sukurti bendrus namus. Tai intymumo laikotarpis. Taip intensyviai išgyvenate šį artumą, kad kiekvieno jūsų asmeninis augimas nustumiamas į antrą planą. Neretai nepaliekate vienas kitam nė trupučio erdvės. Tai nėra gerai – verta susitarti ir paskirti laiką, kurį galėsite skirti tik sau, ne savo partneriui. Net jei šiuo metu tai atrodo nereikalinga, greitu laiku asmeninės erdvės trūkumas gali pradėti jus „smaugti“. O tai nieko gero nežada ir jūsų santykiams. Taigi, sutelkite dėmesį į bendrus namus, tačiau nepamirškite ir savęs.

Štai dar keletas patarimų, kaip pagerinti Jūsų būstą – kad Jūsų meilė žydėtų:

Pietinė namo ar buto pusė

Tai populiarumo ir šlovės zona. Jei tau trūksta kompanijos, jautiesi vienišas, atkreipk dėmesį būtent į šią savo būsto dalį. Jei nori į savo gyvenimą prisivilioti žmonių, turi išlaikyti čia ypatingą tvarką. Verta šioje vietoje patalpinti raudonai žydinčių gėlių, žvakių, ar blankią šviesą skleidžiantį šviestuvą.

Krištolinis šviestuvas ar sietynas

Krištolo šviestuvai pietvakarinėje namų pusėje – tinkamiausi chi energijos aktyvizacijai. Ši energija padeda vystytis meilei, skatina užmegzti santykius. Be to, krištolo šviestuvai atstovauja žemės elementą, atsakingą už meilės zoną, tad jų poveikis yra ypač stiprus.

Žvakės

Žvakės „uždega“ santykius. Jų neturėtų pritrūkti pietinėje ir pietvakarinėje tavo būsto dalyje. Žinoma, jos padės ir pastatytos kitur. Stipriausią poveikį turi raudonos, violetinės, geltonos, baltos, oranžinės, auksinės bei sidabrinės spalvos žvakės. Galima tarpusavyje derinti ir skirtingų spalvų žvakes, naudoti jas poromis. Tačiau besirūpindami savo santykiais nepamirškite apie namų saugumą – žvakės turi būti pastatytos tokiose vietose, kur jos nekeltų grėsmės.

Krištolas

Natūralus krištolas – vienas iš Motinos Žemės simbolių. Krištolas, laikomas meilės zonoje, pagerina šios vietos Feng Shui energiją. Patikimiausiai veikia citrinų, geltonos bei rožinės spalvos natūralūs krištolai. Jei norite dar stipresnio poveikio, sujunkite juos poromis.

Rožinės spalvos patalynė

Rožinė patalynė palankiai veikia subtiliąją Yang energiją, sustiprinančią meilės jausmus. Šios spalvos patalynė ypatingai rekomenduojama poroms, kurios siekia susitaikyti, pradėti iš naujo.

Gėlės

Gėlės simbolizuoja šviežumą, o kai kurios jų rūšys yra ypač tampriai susijusios su santykių sritimi – pavyzdžiui, rožės ar bijūnai. Palankiausiai meilės ryšius veikia rožinės ir raudonos spalvos gėlės. Santykių stabilizavimui taip pat tinka oranžinės ir geltonos gėlės.

Porų atvaizdai

Paveikslai, nuotraukos ir skulptūros, vaizduojančios laimingas poras, teigiamai paveiks ir jūsų santykius.

Tekantis vanduo

Nedidelis fontanas pietvakarinėje namo (buto) dalyje taip pat gali padėti meilei. Tekantis vanduo atgaivina orą ir palaiko chi energijos tekėjimą kambaryje, kuriame yra patalpintas. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vandens elementas neatitinka šios namų zonos elemento (meilės zona yra valdoma žemės) – todėl negalima juo piktnaudžiauti. Prieš pastatant šioje būsto dalyje fontaną, patalpink kuo daugiau anksčiau aprašytų meilei palankių daiktų, o pats fontanas turėtų būti kuo mažesnis. Geriausia išeitis – kilnojamas fontanėlis, naudojamas ne visą laiką.

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.