Skaitiniai

Kokių vyrų ieško moterys: tobulo vyro gidas pagal zodiako ženklus (I dalis)

Kiekviena moteris, rinkdamasi sau gyvenimo partnerį, turi nusistačiusi tam tikrus kriterijus. Vienoms svarbu, kad vyras būtų ištikimas ir niekada jos neišduotų, o kitos pirmenybę teikia patikimam partneriui. Gali būt, kad kai kurios nė neatkreips dėmesio į tą, kuris nesugeba jų garsiai prajuokinti, o kitos nė negali pagalvoti apie gyvenimą su aistros nepažįstančiu vyru.

Tad kurie zodiako ženklai niekada neišduos, bus patys patikimiausi, turės gerą humoro jausmą ir bus aistringi? Pristatome pirmą dalį apie tobulą vyrą pagal zodiako ženklus.

Ištikimas vyras: kurio ženklo atstovas yra pats lojalus?

Vyras, gimę po Jaučio ženklu, turbūt yra pats ištikimiausias iš visų zodiako ženklų. Jo lojalumas jums bus toks stiprus, kad net išsigąsite! Tik atminkite, kad jeigu norėsite užmegzti rimtus santykus su Jaučiu ženklo atstovu, turėtumėte būti tikra, kad būsite jam ištikima ir atsidavusi, nes šio ženklo atstovai labai retais atvejais atleidžia ištikimybę.
Kiek mažiau ištikimas vyras būtų Vėžio ženklo atstovas. Kol jūs rodysite jam dėkingumą ir prieraišumą (žinoma, jei dar gerai sutarsite su jo motina), turėsite ilgalaikius ir tvirtus santykius.
Liūto ženklo atstovas taip pat yra priskiriamas prie ištikimiausių vyrų. Vis dėlto, ištikimybė gali sumažėti, jei jūs jo nepalaikysite ir nepadrąsinsite visose jo veiklose. Tai Liūto ženklo atstovai interpretuos kaip jūsų neištikimybę ir, kai kuriais atvejais, tai suteiks jiems leidimą būti jums neištikimiems.
Svarstyklių ženklo atstovą geriausiai galėtų apibūdinti frazė „labiausiai besituokiantis zodiako ženklas“, todėl yra mažai tikėtina, kad jis nusuks į kairę. Kita vertus, Svarstyklių ženklo vyrai dažniausiai veda dėl klaidingų priežasčių ir viena iš jų – baimė likti vienišiems.

Kurį rinktis: Jaučio ženklo atstovą, nes ištikimybė yra jo prigimties dalis.

Vyras, kuriuo galiu pasitikėti: kurio ženklo atstovas yra patikimiausias?

Vyras, gimęs po Avino ženklu, mėgsta save matyti kaip riterį su žvilgančiais šarvais. Jam patinka ateiti ir būti gelbėtoju, todėl mintis, kad jūs juo pasitikite, jį padarys labai laimingu.
Jaučio ženklo atstovas yra patikimas, bet jei tik jūs jam įrodysite, kad ir jūs juo visiškai pasitikite ir esate patikima, nes tai jis gali ne iš karto suprasti. Vis dėlto, pasakykite jam, kur norite su juo susitikti, kada ir kodėl, ir jis bus ten. Nors gali būti, kad jam viską reikės užsirašyti ant rankos, kad nepamirštų.
Be jokios abejonės, Vėžio ženklo atstovas yra pats patikimiausias. Šeima jam visada bus pirmoje vietoje ir jis visada rimtai žiūrės į įsipareigojimus. Jei gerai sutarsite su jo motina, būsite užtikrinta, kad turite tvirtą užnugarį, į kurį visada galėsite atsiremti.
Jei patikimas jums reiškia organizuotas, rinkitės Mergelės ženklo atstovą. Jis visada prisimins svarbiausias datas. Būkite tikra, kad šio ženklo atstovas prisimins viską, ką jūs jam pasakysite.

Kurį rinktis: Vėžio ženklo atstovu pasitikėsite labiausiai.

Vyras, turintis puikų humoro jausmą: kurio ženklo atstovas privers mane šypsotis kiekvieną dieną?

Vyras, gimęs po Liūto ženklu, privers jus daugiausiai šypsotis, palyginus su kitais zodiako ženklais. Jei mąstote, kur jam pasiūlyti nueiti pirmajam pasimatymui, tikrai nesuklysite pakvietusi į komedijos klubą. Liūtas gyvena taip, lyg būtų ant scenos. Jis labai myli publikos dėmesį ir iš visų jėgų stengsis, kad jus prajuokintų. Žinoma, tai gali šiek tiek varginti.
Vandenio ženklo atstovas yra labai linksmas ir lengvabūdiškas. Visiškai nejuokingi dalykai jam gali pasiruodyti kaip niekad juokingi.

Ką rinktis: Liūto ženklo atstovą, nes būtent jis privers juoktis susiėmus už pilvo.

Ugningas vyras: kurio ženklo atstovas yra pats aistringiausias?

Vienareikšmiškai Skorpiono ženklo atstovas. Nei vienas kitas zodiako ženklas nėra toks aistringas, kupinas energijos ir ugnies. Seksas Skorpionui – tai neatskiriama kasdienio gyvenimo dalis, tokia pat svarbi kaip maistas ir vanduo. Tik nemanykite, kad seksas Skorpionui reiškia vienpusį fizinį malonumą – čia susilieja meilė, aistra, malonumas, tyrinėjimai ir linksmybės. 

Po Avino ženklu gimę vyrai turi žalią, šiukščią energiją. Ką tai reiškia? Jeigu ieškote vyro, kuris jus kontroliuotų ir su jumis griežtai (bet sąžiningai) elgtųsi, rinkitės Avino ženklo atstovą.
Jei jums patinka jaudinantis ir šiek tiek pavojingas seksas, greičiausiai Dvynių ženklo atstovas yra būtent tai, ko jūs ieškote. Jei bijoje įsipareigoti vienam sekso partneriui, tuomet vyras, gimęs po Dvynių ženklu (bet jokiu būdu neturintis dvynio brolio) yra skirtas būtent jums. Su šiuo vyru nuobodžiauti jums tikrai neteks.

Ką rinktis: Skorpiono ženklo atstovą, be jokių didelių abejonių.
 

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Šiandien turi įtakos ryšiai, supratingumas, kruopštumas, sugebėjimas naudotis informacija, smulkmenomis. Nepatartina nieko pradėti, svarbius reikalus geriau atidėti kitai dienai. Tai karminės korekcijos diena.