Skaitiniai

Kokių vyrų ieško moterys: tobulo vyro gidas pagal zodiako ženklus (II dalis)

Kiekviena moteris, rinkdamasi sau gyvenimo partnerį, turi nusistačiusi tam tikrus kriterijus. Vienoms svarbu, kad vyras būtų švelnus, o kitoms – jausmingas. O gal jums svarbiausia, kad vyras visada išklaustytų? Tęsiame pradėtą temą apie tobulą vyrą pagal zodiako ženklus.

Malonus vyras: kurio ženklo atstovas yra pats švelniausias?

Vyras, gimęs po Žuvies ženklu, yra labiausiai atjaučiantis. Jei tu nelaiminga, bus nelaimingas ir jis. Jo prigimtis tiesiog neleidžia būti nejautriam. Jis bus laimingas nuėjęs su tavimi į pasimatymą pažiūrėti tavo norimo filmo, tik dėl to, kad tu būtum laiminga. Jei tu laiminga, vadinasi, laimingas yra ir jis.
Mergelės ženklo atstovas gerumą iškelia aukščiau visko. Jo nuomone, tai viena svarbiausių žmogaus savybių. Jis skleidžia gerumą visiems sutiktiesiems, ne tik savo antrai pusei, bet ir draugams, šeimai. Jis nuoširdžiai negali pakęsti bet kokios rūšies žiaurumo. Net nekaltas prasivardžiavimas jį gali išgąsdinti.

Kurį rinktis: tiek Žuvies, tiek ir Mergelės ženklo atstovas bus malonus ir geraširdis. Vis dėlto, vyras, gimęs po Žuvies ženklu, gali būti truputėlį per daug mielas ir saldus, tad verčiau rinkitės po Mergelės ženklu gimusį vyriškį.

Vyras, kuris visada išklauso: kurio ženklo atstovas yra geras klausytojas?

Vyras, gimęs po Vėžio ženklu, yra labai pareigingas ir kaip mat pastebiantis, kuomet jums reikia patikimos ausies, kuri išklausytų visas jūsų istorijas ir bėdas. Nė neabejokite, kad jis jūsų klausysis kuomet jūs kalbėsite.
Žuvies ženklo atstovas yra geriausiai atjaučiantis iš visų zodiako ženklų, bet tikėtina, kad jis jus užjaus tada, kuomet iš tiesų turėsite ką jam pasakyti. Jis linktels reikiamu momentu ir atjančiančiai surauks kaktą, kuomet su juo pasidalinsite dienos rūpesčiais ar pažeminimais.

Ką rinktis: priklauso nuo jūsų. Jei norite, kad jus tik išklausyti ir daugiau nieko nesakytų, rinkitės Vėžį. Jei ieškote to, kuris reaguotų į jūsų pasakojimą, rinkitės Žuvį.

Jausmingas vyras: kurio ženklo atstovas yra užkietėjęs romantikas?

Tai gana sudėtinga. Jeigu ieškote senų laikų romantiko (visada atidarančio merginoms duris ar padedančio apsivilkti paltą), rinkitės po Avino ženklu gimusį vyrą. Jis mato save kaip tikrą vyrą, todėl niekada nepabijos atsistuoti moteriai ir atliks visas tikro vyro pareigas.
Labiausiai mėgstantis nustebinti įvairiomis dovanomis ir siurprizais būtų Skorpiono ženklo atstovas. Žinoma, už tokių staigmenų slypėtų viltis, kad už tai jį pamaloninsite seksu.
Žuvų ženklo atstovas yra pats romantiškiausias, jeigu kalbėtume apie gėles, vakarienę prie žvakių šviesos ir kitus mielus dalykus. Taip jis elgesi ne dėl pareigos (taip būtų galima pasakyti apie Avino ženklo vyrą) ir tai tikrai ne dėl aistros (taip būtų galima apibūdinti Skorpiono romantiškus poelgius) – tai tiesiog nuoširdi romantika. Jei romantika ir seksas Skorpionui yra nedaloma, tai Žuvims seksas yra dalis romantikos ir tuo bus užsiimama romantiškoje aplinkoje – žvakės, muzika, šampanas, rožių žiedlapiai. Žuvys geriau palauks tinkamos akimirkos, nei lauks sekso čia ir dabar.

Ką rinktis: žinoma, kad Žuvis.
 

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.