Skaitiniai

Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Paveikliukas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Dauguma vyresnio amžiaus žmonių nežino tikslaus savo gimimo laiko. Gimę dažniausiai net ne ligoninės palatoje, be akušerės, fiksuojančios laiką, ne visada gali būti tikri net dėl gimimo dienos, ką jau kalbėti apie valandą. Jaunesni žmonės su šia problema susiduria retai. Net netikintys astrologijos galiomis dažnai žino tikslų savo gimimo laiką. Jų manymu, tai svarbi informacija apie žmogų.

Kas gi keičiasi danguje, planetų pasaulyje, bėgant minutėms? Visų pirma, Saulė, Mėnulis ir kitos planetos juda dangumi, užimdami vis kitą poziciją horizonto ir pasaulio pusių atžvilgiu.

Vienos jų pateka, kitos leidžiasi, dar kitos atsiduria aukščiausiame savo kelionės taške. Šios charakteristikos nusako, kokia planeta dominuoja žmogaus horoskope, tai ir yra ta „žvaigždė“, po kuria gimstame. Stebint šį judėjimą svarbus net kelių minučių skirtumas. Tarkime, kad tavo gimimo metu teka Jupiteris. Pagrindinis tavo asmenybės bruožas – pasitikėjimas savo jėgomis. Po dešimties minučių pradės leistis Saturnas. Žmogus, gimęs šiuo metu, greičiausiai bus niurzglus, nepasitikintis kitais, piktas. Taigi, dešimties minučių skirtumas, o kokios kardinaliai priešingos asmenybės!

Be to, tavo gimimo metu horizonte pasirodo vienas iš dvylikos Zodiako ženklų – tavo ascendentas. Šis ženklas turi lemiamą įtaką tavo asmenybei bei likimui.

Gali paklausti, ką gi tokio gimstančiam vaikui „padaro“ visos šios planetos ir zodiakai. Kokiu būdu jos gali nulemti jo charakterį? Ar jos veikia naujagimį, formuoja jo organizmą, smegenis, asmenybę? Atrodo, viskas vyksta ne taip. Planetų jėgos, kurių yra veikiamas žmonių kūnas ir protas, nepajėgia perdaryti jau susiformavusio naujagimio organizmo. Mažytis žmogutis, apleisdamas mamos įsčias, yra jau didžiąja dalimi „pagamintas“, jo charakteris taipogi jau yra suformuotas. Jokie esminiai pokyčiai nevyksta gimimo metu. Bet nuo pat savo egzistavimo pradžios vaikas „jaučia“ kosmoso ritmą, jo organizmas žino, kada yra palankus metas linksmųjų Jupiteriukų ar paniūrėlių Saturniukų gimimui. Ir atėjus šiam metui vaikas tiesiog gimsta. Taigi, gimimo laikas tai mūsų ego rodiklis. Jei norime sužinoti apie save kuo daugiau, pirmiausiai turime sužinoti savo tikslų gimimo laiką. Leistina paklaida – vos 5 minutės.

Gimimo laikas ir kinų astrologija

Kinų astrologijoje para yra padalinta į dvylika dalių. Kiekviena šių dalių turi savo globėją – gyvūną iš kinų zodiako. Tavo „kelio palydovas“ šiek tiek primena ascendentą, naudojamą europietiškoje astrologijoje. Kinų ascendentas dažnai lemia mūsų charakterio dvilypumą. Šuns su Drakono ascendentu charakterio nepalyginsi su Šunimi, kurio palydovas – švelni Ožka.

Zi valanda

Gimimo laikas: tarp 23 ir 1 valandos nakties

Globėjas: Žiurkė

Esi žavinga asmenybė. Iš pirmo žvilgsnio dažnai atrodai santūrus. Nieko panašaus! Tu – tikras karštakošis, dažnai pasiduodantis emocijų įtakai (ir dažnai vėliau dėl to graužiesi). Tavo lengva išprovokuoti, supykdyti, nors, iš kitos pusės, meistriškai sugebi slėpti savo tikruosius jausmus. Esi gudrus, verslus, moki kalti pinigą. Nors nevengi kartais paišlaidauti, visada esi atsidėjęs šiek tiek santaupų juodai dienai. Dėl mylimo asmens padarysi viską. Nors esi gan populiarus priešingos lyties atstovų tarpe, dažnai kenti dėl nelaimingos meilės, kai į tavo jausmus neatsakoma tuo pačiu. Šią vaiduoklių valandą gimę žmonės anaiptol nėra vienišiai. Mėgsti triukšmingus vakarėlius, turi nemažą pažįstamų ratą. Esi puikus įvairių švenčių organizatorius. Metams bėgant įgiji daugiau proto ir ramybės – geriausias universitetas, kuriame tau teko mokytis tai pats gyvenimas. Zi valanda taipogi nurodo, kad turi stiprų užnugarį – savo šeimą, svarbiausią dalyką tavo gyvenime. Dėl šeimos narių esi pasiryžęs viskam ir jie tau atsidėkoja tuo pačiu.

Chou valanda

Gimimo laikas: tarp 1 ir 3 valandos nakties

Globėjas: Jautis

Paprastai tu pasižymi protu, išmintingumu, tačiau meilės reikaluose esi naivus kaip kūdikis. Lengvai leidiesi užliūliuojamas komplimentų, vien todėl, kad kažkas atkreipė į tave dėmesį, prarandi budrumą. Santykiai su priešingos lyties atstovais nėra tavo stiprioji pusė. Dažnai esi pernelyg drovus, kankinamas išsigalvotų kompleksų, kurie dar labiau komplikuoja tavo santykius su kitais. Be to, dar jauname amžiuje įsitikini, jog niekas tau nebus paduota ant lėkštutės, viską turi išsikovoti pats. Nemažai žmonių, gimusių Chou valandą, gan anksti palieka gimtuosius namus, svajodami apie nepriklausomybę, ypač materialine prasme. Kaprizingoji Fortūna ne itin tave lepina, bet sako darbštumo dėka galiausiai pasieksi savo tikslą – karjeros aukštumas. Brandžiame amžiuje tokie žmonės dažnai tampa įtakingomis asmenybėmis, nors niekada nesugeba pamiršti savo sudėtingos, kančių kupinos vaikystės bei jaunystės ir neišmoksta visiškai pasitikėti kitu žmogumi. Meilėje esi ištikimas, nors gan santūrus, netgi šaltas. Tačiau ištikimai tarnauji savo gyvenimo draugui ir visada jį palaikai – net tuomet, kai jis to nenusipelno. Dažniausiai materialinė atsakomybė už šeimą guli ant tavo pečių. Esi kupinas neatrastų talentų, kuriuos verta atrasti ir pažadinti. Gal nepasieksi aukštumų kūrybos srityje, tačiau papildomo laisvalaikio užsiėmimo dėka geriau pažinsi save.

Yin valanda

Gimimo laikas: tarp 3 ir 5 valandos nakties

Globėjas: Tigras

Jaunystė – sudėtingiausias metas. Iš vienos pusės, gan anksti pradedi dirbti ir save išlaikyti, iš kitos pusės, dažnai lieki nesuprastas net artimiausių žmonių. Todėl tavo jaunystė yra kupina konfliktų ir maišto. Net būdamas suaugęs nemėgsti paklusti, tau geriau sekasi valdyti nei būti pavaldiniu. Sėkmė dažnai tau šypsosi. Savo maištingo charakterio dėka nuolat pakliūni į nemalonumus, tačiau dažniausiai išvengi rimtų pasekmių. Esi charizmatiškas, spinduliuojantis jėga ir vidine stiprybe, nors dažnai priimi kitų žmonių nuopelnus. Žmonės, gimę Yin valandą, myli stipriai ir aistringai. Jausmai tau yra nepaprastai svarbūs, pasineri į juos visa savo esybe, atiduodi visą save, todėl dažnai lieki įskaudintas ir nusivylęs, kai tavo meilės objektas nesielgia taip pat. Todėl, nors esi nepaprastai gražus vidumi ir išore, dažnai lieki vienišas. Nematai prasmės santykiuose, kuriuose karaliauja abejingumas, rutina, pripratimas. Atšventęs keturiasdešimtmetį nustoji blaškytis, atgauni sielos ramybę, pasijauti žymiai laimingesnis. Dievini keliones bei vakarėlius, trunkančius iki ryto, turi nemažą draugų ratą – tau sekasi savo gyvenimo kelyje sutikti daug įdomių bei įtakingų žmonių bei juos sužavėti.

Mao valanda

Gimimo laikas: tarp 5 ir 7 valandos ryto

Globėjas: Kiškis

Tavo vaikystė dažniausiai būna rami, laiminga ir nerūpestinga. Buvai ilgai lauktas, todėl labai mylimas vaikas. Tėvai, norėdami apsaugoti tave nuo „tikrojo gyvenimo“, ilgai neleido tau tapti savarankiškam. Tačiau gali būti tikras, kad, ištikus bėdai, jie greitai atskubės į pagalbą – ko, deja, negali pasakyti apie kitus giminaičius. Esi nuostabus draugas, todėl tavo pažįstamų ratas – labai įspūdingas. Jie žino, kad tavo namuose visi yra labai laukiami. Mielai dalyvauji įvairių organizacijų veikloje, esi aistringas kolekcionierius. Meilėje tu ištikimas ir atsidavęs partneris, aukščiau už aistrą santykiuose vertinantis saugumo jausmą, tarpusavio supratimą. Gana intensyvus gyvenimas tavęs laukia tarp 20-ojo ir 40-ojo gimtadienio, vėliau šiek tiek nurimsi, pasieksi vidinę pusiausvyrą, taip pat ir jausmų srityje. Mao valandą gimę žmonės dažnai yra melancholikai, linkę užsisklęsti savyje. Verta su šia savybe kovoti, nes dažnai ji atima iš jų gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Iš kitos pusės, jų jautrumą dažnai lydi meniniai ar literatūriniai sugebėjimai, kurie gali jam atnešti populiarumą ar net pasaulinę šlovę.

Chen valanda

Gimimo laikas: tarp 7 ir 9 valandos ryto

Globėjas: Drakonas

Didelę reikšmę tavo gyvenime turi draugai. Tai jie padeda tau sutvarkyti įvairiausias iškilusias problemas – tiek buitinius rūpesčius, tiek karjeros reikalus. Chen valandą gimę žmonės paprastai būna inteligentiški, turi išvystytą humoro jausmą. Kartais jie tampa egocentrikais ir savimylomis, nors dažnai padeda likimo nuskriaustiesiems, retai juos iš tikrųjų užjaučia. Tai gan šalti žmonės, gyvenime dažniau besivadovaujantys protu nei jausmais. Jų gerosios savybės – darbštumas ir begalinis noras sužinoti kuo daugiau, kuo daugiau patirti. Ilgai išlieka jauni širdyje, nebijo priimti rizikingus sprendimų. Dažnai keliauja, viską metę gali persikelti į kitą miestą ar šalį. Gimę Chen valandą gyvena ilgai ir paprastai jų gyvenimas yra laimingas. Tačiau jų asmeninis gyvenimas ne visada klostosi palankiai – šie žmonės dažnai vengia prisirišti, užmegzti ilgalaikius santykius. Per gyvenimą keliauja vieni, tačiau turi galimybę siekti savo tikslų, ar nevaržomai atsiduoti savo pomėgiams, todėl pernelyg nesigraužia dėl savo vienatvės.

Si valanda

Gimimo valanda: tarp 9 ir 11 valandos ryto

Globėjas: Gyvatė

Turi begalę užslėptų talentų, tačiau dažniausiai jie taip ir lieka neatskleisti – esi per daug tingus, kad rimtai užsiimtum jų vystymu. Tačiau ir be jų nesiskundi gyvenimu, savo finansinę padėtį taisai sėkmingų vedybų pagalba. Mėgsti prabangą ir gražius daiktus, tačiau nesi išlaidus. Daugiausia pinigų išleidi ne savo reikmėms, o stengdamasis pradžiuginti ar pamaloninti savo artimuosius. Darbe esi vertinamas už patikimumą, rimtumą, tačiau kartais gauni pylos dėl savo lėtumo. Mėgsti viską kruopščiai apgalvoti prieš priimdamas sprendimą. Mėgsti dirbti vienas, savarankiškai – tokiuose darbuose tau pavyksta sublizgėti savo iniciatyva, intelektu, strateginiu mąstymu. Esi nepatiklus, apie bendrąją žmonijos moralę turi savo nuomonę, ir ji anaiptol nėra palanki. Meilėje esi išrankus, gana dažnai vedi iš išskaičiavimo, nors tavo širdis yra karšta. Tiesiog pernelyg bijai gyvenimo nepritekliuje. domiesi magija, filosofija ir religija ir tau gerai sekasi sujungti visas šias sritis kasdieniame gyvenime. Niekada neignoruok savo intuicijos ir nuojautų – tai tavo ypatingasis talentas, artimas netgi aiškiaregystei.

Wu valanda

Gimimo laikas: tarp 11 ir 13 valandos

Globėjas: Arklys

Nemėgsti sėdėti namuose. Esi nepaprastai energingas, gyvybingas, buvimas tarp keturių sienų tave vargina, dusina. Atsigauni geroje kompanijoje, tarp žmonių, kurie, kaip ir tu, vertini vakarėlius. Esi entuziastingas, nori viską išbandyti, paragauti, patirti, lengvai užsidegi kažką daryti, tačiau kartais tavo užsidegimas praeina taip pat greitai. Mėgsti keliauti ir sportuoti. Esi mėgiamas priešingos lyties atstovų. Moki mylėti karštai, giliai ir nuoširdžiai. Esi darbštus, tačiau tik su sąlyga, kad tau leidžiama priimti savarankiškus sprendimus. Nuobodulys – tavo didžiausias priešas. Tam, kad pajustum tikrąjį gyvenimo skonį, tau reikalingos permainos ir iššūkiai. Moki elgtis su pinigais, tačiau kartais turi išlaidumo „priepuolius“. Tavo gyvenimas dažniausiai būna nepaprastai įdomus – nes juk šampaną geria tie, kurie nebijo rizikuoti. Tačiau turėtum atminti, kad per didelis šampano kiekis gali būti žalingas tavo organizmui. Stenkis suvaldyti savo užgaidas. Pavojingiausias tavo žalingas įprotis – lošimas.

Wen valanda

Gimimo laikas: tarp 13 ir 15 valandos

Globėjas: Ožka

Tavo vaikystė dažniausiai būna laiminga, tačiau jaunystė – gana audringa. Dažniausiai tau ne itin sekasi meilės reikaluose. Nors tavo gyvenimas nėra rožėmis klotas, sugebi užjausti ir padėti labiau nuskriaustiems. Esi geras, nuoširdus, kilnus žmogus, todėl laikui bėgant likimas pradeda šypsotis ir tau. Pasiekęs brandos amžių jau būsi susikūręs sau materialinę gerovę, tave sups mylimi žmonės ir vertins aplinkiniai. Greičiausiai šeimą susikursi gan vėlai ir būtent tai garantuos tau laimę ir saugumo jausmą senatvėje. Lengvai pasiduodi slogučiui, tau būdinga nuotaikų kaita ir pesimizmas – bandyk suvaldyti šias savo neigiamas savybes, savo paties labui. Wen valandą gimę žmonės yra dažnai likimo apdovanoti kokiu nors ypatingu talentu. Gali tapti vertinamu menininku, virėju ar psichologu. Tavo misija Žemėje – padaryti šį pasaulį nors šiek tiek geresnį.

Shen valanda

Gimimo laikas: tarp 15 ir 17 valandos

Globėjas: Beždžionė

Tau labiausiai sekasi finansiniuose ir darbo reikaluose. Dažnai pasieki karjeros aukštumas, nes be galo myli savo darbą. Net aukščiausius postus pasieki lengvai ir gan greitai – ir tai, deja, gali iššaukti piktų žmonių pavydą. Nuolat stengiesi tobulėti, neužsisėdėti vienoje vietoje, toje pačioje, nors ir patogioje, kėdėje. Tau sekasi uždirbti pinigus, tačiau išlaikyti juos, taupyti tau nepavyksta. Tavo išlaidumo dėka tau tenka nuolat lopyti skyles šeimos biudžete. Shen valandą gimę žmonės tuokiasi  vėlai ir būtent tai apsaugo juos nuo nesutarimų šeimoje ir skyrybų dėl skirtingų sutuoktinių siekių. Kol esi laisvas, gali niekieno nevaržomas keliauti, keisti gyvenamąją vietą, emigruoti – paprastai svetur tau sekasi geriau nei tėvynėje.

Yu valanda

Gimimo laikas: tarp 17 ir 19 valandos

Globėjas: Gaidys

Esi ekscentriška asmenybė, nors kasdieniniame gyvenime nesi linkęs rizikuoti. Esi linksmas ir draugiškas žmogus, tačiau dirbti tau geriau sekasi vienam. Esi netgi linkęs į darboholizmą – karjera tavo gyvenime yra itin svarbi. Yu valandą gimę žmonės yra patikimi laisvai samdomi darbuotojai – jų intelektas, sugebėjimas užmegzti kontaktą su įvairiais žmonėmis padeda jiems pasiekti savo tikslus ir sėkmingai vystyti savarankišką veiklą. Meilėje esi lojalus ir ištikimas, gan jauname amžiuje pasiryžti susisaistyti santuokos ryšiais ir tai dažnai trukdo tau pasiekti tokių karjeros aukštumų, apie kurias svajoji. Didžiausias tavo asmenybės trūkumas – egocentrizmas, o kitas, kiek mažesnis – plepumas. Nemažai žmonių, gimusių Yu valandą, yra keliautojai, nuolat gyvenantys „ant lagaminų“, emigrantai, neapsisprendę, kurioje šalyje yra jų tikrieji namai. Nevengi santuokos su užsieniečiais. Sugebi lengvai prisitaikyti prie bet kurios situacijos, bet kurių gyvenimo sąlygų, esi draugiškas ir tolerantiškas, todėl tau gerai sekasi bet kuriame pasaulio kampe.

 Xu valanda

Gimimo laikas: tarp 19 ir 21 valandos

Globėjas: Šuo

Darbštus, lojalus, doras, atsakingas – esi iš tų žmonių, kuriuos vadina tikrais draugais. Moki saugoti paslaptis ar patarti, kai matai, kad draugui, atsidūrusiam sunkioje padėtyje,  reikalingas tavo patarimas. Deja, turi ir neigiamų savybių, gerokai komplikuojančių tavo santykius su aplinka. Dažnai rieti nosį, bendraudamas su žmonėmis, kuriuos laikai blogesniais, menkesniais už save elgiesi gan stačiokiškai. Tačiau noriai dalyvauji įvairių visuomeninių organizacijų veikloje – tavo moralinės nuostatos yra tvirtos, negali pakęsti neteisybės. Retkarčiais tave pagauna slogi nuotaika, melancholija, tačiau šeimos palaikymo dėka sugebi iš šios duobės išlipti.  Sunkiai pakeli vienatvę. Namai, šeima, vaikai ir ištikimi draugai – tai dalykai, už kuriuos tau nėra nieko svarbiau. Dirbi ne vien dėl pinigų, darbas turi tau teikti pasitenkinimą. Įdedi į jį daug širdies ir laikui bėgant tavo pastangos būna pastebėtos ir įvertintos. Nemažai žmonių, gimę Xu valandą, brandžiame amžiuje įgyją populiarumą ar visuotinę šlovę, tačiau šią šlovę retai lydi materialinis įvertinimas.

Hai valanda

Gimimo laikas: tarp 21 ir 23 valandos

Globėjas: Kiaulė

Pasižymi manualiniais sugebėjimais, rankos – didžiausias tavo turtas. Gali tapti puikiu pianistu ar amatininku. Be to, esi verslus. Mėgsti dirbti kolektyve, esi patikimas, stropus darbuotojas. Gimę Hai valandą dažniausiai yra nepaprastai laimingi, jiems ypač sekasi finansiniuose reikaluose. Nors jaunystėje gali įsimylėti ir nesulaukti atsako, vėliau likimas globos tavo meilės santykius ir santuoką – ši bus tikrai sėkminga. Daug džiaugsmo tau suteiks vaikai, kuriuos nepaprastai myli. Esi iš tų žmonių, kuriems geriau sekasi tėvynėje, gimtinėje, negu svetur.

Kurią savaitės dieną esi gimęs?

Pasirodo, kad ne tik gimimo valanda gali daug ką papasakoti apie žmogaus asmenybę. Papildomos informacijos teikia ir savaitės diena, kurią tau teko gimti.

Pirmadienis

Pirmadienį gimusius žmones globoja Mėnulis. Šie žmonės pasižymi stipria intuicija ir emocionalumu. Tai svajotojai, romantikai, žmonės, skrajojantys padebesiais, lengvai pasiduodantys nuotaikų svyravimams ir kitų žmonių įtakai. Nors gana išsiblaškę, pirmadienį gimę žmonės yra ypatingai darbštūs. Juk būtent pirmadieniui dažniausiai atidedame visus naujus darbus. Dažniausiai jie renkasi su menu, saviraiška ar dvasiniu gyvenimu susijusias profesijas. Mėnulis yra tradiciškai laikomas moterų ir moteriškumo globėju. Šią dieną gimsta daugiau mergaičių, kurios užaugusios tampa puikiomis šeimininkėmis.

Antradienis

Antradienį gimusius žmones globoja Marsas. Šie žmonės – karingiausi ir atkakliausi. Tai visiškos pirmadienį gimusių žmonių priešingybės – drąsūs, vyriški, tikri kovotojai. Jų charakteris dažnai būna sunkiai suvaldomas, tačiau paprastai jie yra stebėtinai nuoširdūs.

Priklausomai nuo nuotaikos, šie žmonės gali prieš mus pasirodyti tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Todėl kartais robinhudiškas kovotojas už teisybę gali atrodyti lyg tiesiog gatvės chuliganu, ir atvirkščiai. Marso valdomi žmonės – itin impulsyvūs. Dažnai griebiasi naujų užduočių, tačiau jiems sunkiai sekasi užbaigti pradėtą darbą.

Trečiadienis

Žmonės, gimę trečiadienį, Merkurijaus dieną, tai verslininkai iš pašaukimo – lengvai užmezgantys kontaktus, smalsūs, protingi, kupini įvairiausių sumanymų ir entuziazmo. Tai puikūs oratoriai ir pašnekovai. Su jais visada įdomu, kadangi atrodo, kad jie domisi viskuo, kas vyksta pasaulyje – politikoje, versle, mene ar literatūroje. Deja, kartais, pernelyg įsijautę į verslininko vaidmenį, jie tampa pataikūniški, sukti, landūs.

Ketvirtadienis

Ketvirtadieniais gimsta žmonės neabejingi viskam, kas vyksta aplink, visuomeniškai ir pilietiškai aktyvūs. Šią dieną gimusius globoja Jupiteris. Tai gerai organizuoti, teisingi žmonės, gimę būti lyderiais ir vadovais. Kartais jų tarpe pasitaiko garbėtroškų, tačiau dažnai tikslą, dėl kurio kovoja ir kitų žmonių gerovę jie iškelia aukščiau asmeninių interesų. Tai charizmatiški žmonės, dažnai verti pagarbos dėl visko, ką daro.

Penktadienis

Penktadienį gimę žmonės visa savo esybe trokšta mylėti ir būti mylimi. Jie nuoširdūs, draugiški, jautrūs, vaikiškai naivūs. Penktadienį gimę žmonės dažnai tampa menininkais, ypač aktoriais – jie tarsi kempinė sugeria į save žmonių emocijas ir panaudoja šią „medžiagą“ kurdami vaidmenis scenoje. Lengvai pasiduoda kitų įtakai. Tam, kad būtų absoliučiai laimingas, penktadienį gimusiam žmogui reikia aistros – darbui, pomėgiui ar kitam žmogui.

Šeštadienis

Šeštadienį gimę žmonės – rimti, pareigingi, imlūs, tačiau dažnai užsisklendę savyje vienišiai. Šią dieną gimsta daugiausiai mokslininkų – ryžtingai siekiančių užsibrėžto tikslo, savo srities profesionalų.  Šie žmonės niekada negaišta laiko tuštiems plepalams ar apkalboms, juolab, kad kiti, ypač svetimi, žmonės jiems ne itin rūpi.

Sekmadienis

Sekmadienis – tai geriausia diena gimti. Žmonės, gimę šią dieną – visada linksmi, optimistiškai nusiteikę, net senatvėje puikios sveikatos – tikri laimės kūdikiai. Neskubėdami dirba savo darbą, nes žino, kad likimas jiems šypsosi, o pripažinimas ir piniginė jo išraiška ateis su laiku. Žino savo vertę, tačiau nėra „pasikėlę“, todėl traukte traukia kitus žmones.

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Rami ir išmintinga diena. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėk, apmąstyk – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai ką nors išsiaiškinti, atskleisti.