Skaitiniai

Kokių vyrų ieško moterys: tobulo vyro gidas pagal zodiako ženklus (III dalis)

Kiekviena moteris, rinkdamasi sau gyvenimo partnerį, turi nusistačiusi tam tikrus kriterijus. Vienoms svarbu, kad vyras būtų protingas, o kitos nori gražaus gyvenimo partnerio. O gal jūs atkreipiat dėmesį į stilingai atrodančius vyrus? Pristatome paskutinę dalį apie tobulą vyrą pagal zodiako ženklus.

Protingas vyras: kurio ženklo atstovas gali pasigirti dideliu intelekto koficientu?

Tikėtina, kad vyras, gimęs po Ožiaragio ženklu, bus labiausiai išsilavinęs. Bet tai ne dėl to, kad jis tiesiog yra protingas. Jo įgytas išsilavinimas – tai užsispyrimo ir atkaklaus darbo rezultatas. Ožiaragis nemėgsta būti antras bet kurioje gyvenimo srityje, tai galioja tiek ir išsilavinimui. Ožiaragio ženklo atstovui yra svarbi kitų nuomonė, todėl visi pažymėjimui su jo vardu bus jam labai svarbūs.
Mergelės ženklo atstovas iš prigimties yra eruditas ir labai kultūringas. Jei jūs ieškote to, su kuriuo galėtumėte iki pat ryto filolofiškai kalbėtis, rinkitės po Mergelės ženklu gimusį vyrą. Jis galės pasisakyti visomis progomis ir pačiomis įvairiausiomis temomis. Net juokingiausi dalykai, kurie jums nutiko darbe, privers jį perfrazuoti Williamą Blake‘ą, Alleną Ginsbergą ar Ambrose‘ą Bierce‘ą.

Ką rinktis: Mergelės ženklo atstovą. Galbūt jis ir nebus pakankamai išsilavinęs, palyginus su Ožiaragiu, bet jo intelektas liesis pro kraštus kartu su įspūdingais pastebėjimais ir kvapą gniaužiančia erudicija.

Gražus vyras: kurio ženklo atstovas yra pats patraukliausias?

Tradiciškai, vyras, gimę po Svarstyklių ženklu, laikomas gražiausiu iš visų zodiako ženklų. Puiki kaulų struktūra ir simetriški bruožai. Nors atletiškas kūno sudėjimas nėra jam būdingas, vis dėlto Svarstyklių ženklo vyras iš prigimties yra grakštus.
Šaulio ženklo atstovas turi kažką, kas priverčia merginas pamesti dėl jo galvą. Nesvarbu, jis nusišypso ar mirkteli akį, bet kažkuo sužavi ir apsuka galvą moterims.
Ožiarago ženklo vyras turi lyg skulptoriaus nulipdytą veidą ir lūpas, kurias specialiai sukūrė Dievas tobulam bučiniui.
Apie Skorpiono ženklo vyrą moterys yra dviprasmiškos nuomonės – arba jis vienas iš gražiausių arba vienas iš pačių baisiausių jų sutiktų vyrų. Skorpionas gali jus sužavėti arba visiškai nuvilti. Jis neturės jokio išskirtinio bruožo, jeigu tokio ieškote. Vis dėlto, jei jis atitiks jūsų fantazijas ir norus, jūs negalėsite atplėšti nuo jo akių.

Ką rinktis: Ožiaragį. Dievas jam nepagailėjo puikios išvaizdos ir lūpų.

Stilingas vyras: kurio ženklo atstovas geriausiai rengiasi?

Avino ženklo vyras visada bus tinkamai apsirengęs. Jeigu kokiame nors renginyje matote tobulai apsirengusį vyrą arba vyrą, besilaikantį naujausių mados tendencijų, greičiausiai jis bus gimęs po Avino ženklu.
Vėžio ženklo vyras mėgsta pirkti drabužius ir jam rūpi prekiniai ženklai. Jis visada bus stilingas, o kiekvienas drabužis ar aksesuaras bus apgalvotas.
Liūto ženklo atstovas, panašiai kaip ir Vėžio, bus stilingas ir visada puikiai apsirengęs. Skirtingai nei Vėžiui, kuriam nuoširdžiai patinka pirkti drabužius, Liūtas pirks drabužius vien dėl to, kad vėliau juos dėvėdamas būtų garbinamas.

Ką rinktis: jeigu norite kartu su vaikinu apsipirkinėti, rinkitės Vėžio ženklo atstovą.


 

Panašūs straipsniai:

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.