Horoskopai

Gėlių horoskopas

Gencijonas

Gencijono tipo žmonių gyvenimas dažniausiai įsivažiuoja palengva – prasideda gan vidutiniškai, kartais netgi nesėkmingai. Vaikystėje tokie žmonės yra silpni, dažnai serga. Bręsta lėčiau nei bendraamžiai, jiems sunkiau mokytis. Visgi su laiku jie pasiveja ir netgi aplenkia kitus. Tiesiog šių žmonių sparnai išsiskleidžia vėliau nei kitų. Vėlai aplankiusi sėkmė lydi juos visą likusį gyvenimą. Tačiau jų pasiekimus lemia ne tik sėkmė – tai itin taupūs, protingi, numatantys kelis žingsnius į priekį žmonės. Jie darbštūs ir atsakingi. Nemėgsta blaškytis, tikslo link eina tiesiausiu keliu – tačiau kruopščiai apgalvoja, kurį iš tiesių kelių turėtų pasirinkti. Turi uoslę pinigams, yra be galo praktiški.
Nors gali atrodyti melancholiški, šie žmonės sugeba motyvuoti ir paskatinti save veiksmams. Asmeniniame gyvenime yra gan uždari, ne visuomet moka parodyti, ką iš tikrųjų jaučia, tačiau meilės jausmas jiems yra be galo svarbus ir reikalingas. Tai jautrios, subtilios, nekonfliktiškos asmenybės. Mieliau renkasi namų židinio tylumą, romantišką vakarienę dviese, nei triukšmingą vakarėlį su mažai pažįstamais žmonėmis. Įsivėlę į konfliktą pasimeta, praranda pasitikėjimą savimi. Sunkiai išgyvena net ir nereikšmingus barnius su antrąja puse, tačiau patys gan lengvai įsižeidžia.

Dagys

Šio tipo žmonės dažnai patys primena dagį – neprisileidžia kitų pernelyg arti, mėgsta įdurti. Tokį jų elgesį lemia drovumas ir kiek perdėta savigyna. Dažnai jie – romantikai ir svajotojai. Pasinėrę į savo įsivaizduojamus kompleksus, jie svajoja apie nepaprastą meilę ir tobulą partnerį – tokį, kokio kiti galėtų jiems pavydėti. Deja, jų baimės yra stipresnės už juos. Šio tipo žmonės dažnai baiminasi, jog gali būti atstumti, įžeisti ar išduoti, todėl retai ryžtasi meilės avantiūroms. Tiesiog nesiklauso savo širdies balso, savo trapią, pažeidžiamą sielą slėpdami po abejingumo kauke. Visai be reikalo – tokie žmonės, nors ne visuomet pasižymi išoriniu grožiu ar seksualumu, meilės dėka pražysta visomis spalvomis. Nors iš visų jėgų stengiasi tai paneigti, meilė jiems yra reikalinga lyg saulė augalams. Bėgdami nuo jausmų, tokie žmonės dažnai pasineria į profesinę veiklą – šioje srityje jie gali iš tiesų nemažai pasiekti, ypač tuomet, kai darbe nebūtina kasdien bendrauti su kitais žmonėmis. Tai atsakingi, išradingi ir pareigingi darbuotojai, dažnai stebinantys netradiciniais problemų sprendimais. Šio tipo žmonės – geri draugai, ypač tuomet, kai jų bičiulius užklumpa bėda. Noriai skolina ar net dovanoja pinigus tiems, kuriems jų reikia. Dažnai remia įvairius labdaros projektus.

Šlamutis

Šlamučiai – tikrosios vakarėlių sielos. Jie nesiskundžia populiarumu, gyvena linksmai. Dažniausiai gerai nusiteikę, linksmi ir spontaniški jie gali pralinksminti net didžiausius paniurėlius. Tai padeda užmegzti naujas pažintis, tačiau šios dažnai būna paviršutiniškos – šių žmonių linksmumas neretai yra tik priedanga. Tokie žmonės uoliai saugo savo paslaptis, gan sunkiai atsiveria kitiems, neatvirauja bet kam, tad retai susiranda tikrų draugų. Dažnai būna nepatiklūs, kritiški, pernelyg reiklūs kitiems – pavyzdžiui, negali pakęsti gandų nešiotojų, avantiūristų ir riboto mąstymo, fanatiškų žmonių. Šių žmonių pasitikėjimą užsitarnauti nelengva, tačiau stengtis susidraugauti su jais išties verta. Šlamučio tipo žmonės dažniausiai turi vos keletą tikrų draugų, tačiau tai patikimi, atsidavę bičiuliai. Po linksmumo kauke iš tiesų slepiasi kuklūs, jautrūs ir pažeidžiami žmonės. Tai kūrybingos, dažnai neįtikėtinai protingos asmenybės. Tačiau šio tipo žmonės dažnai turi finansinių sunkumų – pinigus jie leidžia lengva ranka, todėl šie pas juos dažniausiai ilgai neužsibūna. Jie mielai skolina pinigus, nesirūpindami, kad skola būtų jiems grąžinta, investuoja į nepatikimus projektus ir retai pasimoko iš savo klaidų.

Amalas

Senovėje amalas buvo laikomas dangaus dovana, saugančia nuo piktųjų dvasių ir perkūno. Šio tipo žmonės su savo augaliniu globėju – amalu – turi šį tą bendro – dažnai išdygsta ten, kur jų niekas nesitiki ir po to vėl dingsta. Tokie žmonės dievina keliones, permainas, nuotykius. Tai gali varginti artimuosius, esančius šalia jų, ypač jų antrąsias puses – jie suvokia, jog vieną dieną, visiškai netikėtai, gali būti palikti. Šio tipo žmonės – ekscentriški, drąsūs, nuostabūs draugai ir meilužiai. Dievina pasaulį, gyvenimą, veiksmą, nuotykius. Myli didmiesčius su visais jų privalumais ir trūkumais: kamščiais, žmonių masėmis ir jų keliamu triukšmu. Svajoja apsigyventi Niujorke ar Rio de Žaneire – mano, jog tik ten galima gyventi „iš tikrųjų“. Priversti gyventi kaime greitai pradeda „džiūti“. Tam, kad pakeltų sau nuotaiką, pradeda be saiko flirtuoti. Šio tipo žmonės dažnai keičia susižavėjimo objektus. Jų partneriais gali tapti kardinaliai skirtingos asmenybės – jiems patinka kraštutinumai ir eksperimentai. Iš vieno partnerio gali reikalauti aukso kalno, o vėliau jį pamesti dėl visiško šykštuolio. Jie gali susidraugauti su aristokratais ir benamiais, išsilavinusiais ir beraščiais. Svarbiausia, kad būtų įdomu.

Kosmėja

Kosmėjos tipo žmonės yra apdovanoti savybėmis, traukte traukiančiomis kitus. Jie beveik visuomet yra apsupti gerbėjų būrio – mėgsta dėmesį ir susižavėjimo šūksnius. Tai stiprios asmenybės, juos nelengva supančioti. Būti laisviems – svarbiausias jų gyvenimo tikslas. Jų vertinimai yra dažnai taiklūs, teisingi, tačiau neįžeidžiantys. Šio tipo žmonės dažnai domisi įvairiausiais dalykais, noriai mokosi. Tai svajotojai iš prigimties, dažnai ignoruojantys niūrias gyvenimo spalvas. Jų galvos amžinai prikimštos nerealiausių sumanymų: kelionių planų, išradimų, nekasdienių darbų. Šie žmonės trokšta kažką pakeisti, padaryti ką nors neįprasto, gyventi kitaip, nei kiti. Tačiau dažniausiai jiems nepavyksta, nes… jie nepajudina nė piršto tam, kad jų svajonės išsipildytų. Dažniausiai jie net negali sugalvoti, ką būtent norėtų daryti. Nesėkmės (jei tai galima pavadinti nesėkmėmis) šių žmonių pernelyg neliūdina – galbūt todėl, kad svarbiausia jiems – svajojimo procesas, o nauja tema svajonėms visuomet atsiras. Vietoj to, kad kovotų, jie tiesiog pabėga į savo fantazijų pasaulį.

Mimoza

Mimoza – švelnumo ir jautrumo simbolis. Šio augalo lapai susitraukia vos juos palietus. Tokio tipo žmonės – taip pat itin jautrūs, bijantys prisileisti kitus pernelyg arti, nepatiklūs bei nepasitikintys savimi, jų nuotaikos itin permainingos. Šie žmonės retai turi savo nuomonę ir nuolat ją keičia. Linkę viskuo abejoti, o labiausiai savimi: savo siekiais, norais, įsitikinimais. Karjera šiems žmonėms dažniausiai ne itin rūpi, užleidžia vietą kitiems be kovos. „Minimumas pastangų“ – tai jų darbinis devizas, tegu kiti stengiasi, verčiasi galvas, o jiems gerai ir taip, kaip yra. Šių žmonių nedomina apdovanojimai, pinigai. Laikas Mimozoms tėra abstrakti sąvoka, o laikrodis – ne itin reikalingas išradimas. Į svarbų darbinį susitikimą ar pasimatymą šio tipo žmonės gali smarkiai vėluoti arba ateiti gerokai per anksti. Neįtikėtinas šių žmonių nepastovumas dažnai apsunkina jų santykius su kitais – ypač jausmų srityje. Šie žmonės nuolat ieško, renkasi, bando, klysta, nusivilia, pabėga, todėl galiausiai dažnai lieka vieni ir labai vieniši. Gaila, nes meilė yra labai svarbus dalykas šių žmonių gyvenime. Jie galėtų tapti puikiais, be galo romantiškais partneriais ir nuostabiais meilužiais. Jie trokšta jaustis saugūs ir užtikrinti.

Aguona

Aguonos – vaisingumo ir grožio simbolis. Tokie yra ir žmonės, globojami šio augalo – savo magišku paslaptingumu traukiantys priešingos lyties atstovus, kūrybingi, jautrūs grožiui. Tai kompanijos sielos. Šio tipo žmonės mėgsta būti apsupti kitų žmonių, lengvai užmezga pažintis ir artimesnius santykius. Ypač palankiai vertina menininkus ir menišką atmosferą – tokioje aplinkoje jaučiasi geriausiai. Dažnai visas jų gyvenimas sukasi apie meną ir kultūrą – šie žmonės mėgsta lankytis parodose, spektaklių premjerose bei susitikimuose su įdomiais žmonėmis. Jie garsėja snobiškumu, nepraleidžia progos pasigirti savo pažintimis. Patys dažnai tampa menininkais arba meno kritikais. Šio tipo žmonės nemėgsta persistengti, persidirbti. Flegmatikai iš prigimties, niekuomet neskuba, negali pakęsti įtempto darbo grafiko. Pasimeta, jei situacija reikalauja žaibiško sprendimo. Į pasaulį žvelgia ramiai, plaukia pasroviui, retai pasirinkdami konkrečią kryptį. Vengia įsipareigojimų ir rutinos. Nepaisant to, Aguonos tipo žmonėms dažnai sekasi gyvenime, tad į juos dažnai žiūrima su neslepiamu susižavėjimu ir netgi pavydu.

Lelija

Švelnūs ir jautrūs Lelijos tipo žmonės per pasaulį žengia atsargiai. Jiems dažnai trūksta pasitikėjimo savo jėgomis, ryžtingumo, jie nuolat dvejoja, negali apsispręsti, į kurią pusę turėtų pasukti. Bet kokio sprendimo priėmimas jiems sukelia stresą, kadangi jie paniškai bijo suklysti. Tokia veiksmų taktika dažnai prie gero nepriveda, tačiau kartais pasitaiko atvejų, kai pats tinkamiausias sprendimas – jokio sprendimo. Tad įsitikinę savo teisumu šio tipo žmonės ir toliau vengia atsakomybės. Lelijos globojami žmonės jautriai reaguoja į bet kokią kritiką. Jiems neįdomi kitų žmonių nuomonė, į bet kokias pastabas atsikirtinėja sakydami, jog tai kišimasis į jų asmeninius reikalus. Įsižeidžia lengvai, dažniausiai net nepaaiškindami, kas būtent sukėlė tokią jų reakciją. Jiems trūksta konkretumo – kalbėdami neaiškiai formuluoja savo mintis, palikdami sau galimybę pakeisti nuomonę. Vengia atsakinėti į klausimus tiesiai. Meilėje taip pat nėra linkę nieko žadėti. Dažnai blaškosi tarp dviejų partnerių, negalėdami išsirinkti, ir galiausiai meta abu dėl trečiojo. Jų žodyne gausu tokių žodžių kaip „galbūt“, „kas ten žino“, „tikėtina“. Net priremti prie sienos bando išsisukinėti ir nepasako visos tiesos.

Kurpelė

Kurpelė – nuodingas augalas, tad ir kai kurios šio tipo žmonių savybės gali apkartinti gyvenimą. Dažnai tai itin egocentriški žmonės. Kamuojami nors menkiausių rūpesčių, pamiršta apie visą pasaulį ir susitelkia į problemos sprendimą – jų problemos yra visada rimčiausios, svarbiausios ir reikalaujančios dėmesio. Bet kokie nesklandumai gadina jiems nuotaiką. Kai yra patenkinti ir viskas vyksta pagal planą, šio tipo žmonės nevengia pagelbėti draugams, tačiau daroma paslauga neturi prieštarauti jų pačių interesams. Šie žmonės nesiryš ginti draugo, jei bus nors menkiausia grėsmė nukentėti patiems. Kurpelės tipo žmonės yra nuoširdūs, tačiau tarp šiltų žodžių būtinai įvels kokią kandžią pastabą. Jie yra apdovanoti humoro jausmu, tačiau dažnai patys juokiasi iš kitų, o ne su kitais. Tai impulsyvios, veržlios, emocionalios asmenybės. Šie žmonės yra linkę pervertinti save – savo jėgas, sugebėjimus ir žinias. Jie dažnai save laiko genijais, pasitiki tik savimi, mano esą neklystantys ir kartais brangiai už tai sumoka – praranda pinigus ar draugus. Šio tipo žmonės retai pasimoko iš savo klaidų – kaltę suverčia kitiems, o patys tiesiog nemato reikalo keistis. Turbūt niekas neįkalbės jų pasikeisti, tačiau savo pačių labui jie turėtų bent pasistengti geriau valdyti savo emocijas, ypač neigiamas.

Snaputis

Snapučio atstovų gyvenime dažnai svarbiausi yra jie patys. Tokiems žmonėms nebūdingi kompleksai, jie linkę pasitikėti savo jėgomis. Veikia apgalvotai, nėra impulsyvūs. Pirmiausiai kruopščiai išanalizuoja savo troškimus, svajones, sukuria tinkamiausią planą savo tikslams pasiekti ir tik tada puola veikti. Jie puikiai jaučiasi bet kokioje kompanijoje – niekuomet nenuobodžiauja, nes linksmina patys save. Į kitus žiūri iš aukšto. Jų nedomina gandai, nebent liečiantys juos pačius. Tai energijos kupini optimistai – veržlūs, vis ieškantys naujų „everestų“, į kuriuos galėtų užkopti. Sėkmė jų niekuomet neapleidžia, tad jiems pavyksta įgyvendinti netikėčiausius sumanymus. Tai dar labiau paglosto savimeilę ir sustiprina gerą nuomonę apie save. Šio tipo žmonės dievina savo šeimą, tačiau tuo pat metu juos drasko vidiniai prieštaravimai, abejonės. Jie negalėtų gyventi vien namais, buitimi. Veiklos trūkumas juos dusina. Tik aktyviai veikdami jaučiasi pilnaverčiai, todėl nuolat tenka kovoti, siekiant išlaikyti vidinę pusiausvyrą – realizuoti savo troškimus ir neapleisti šeimos.

Hortenzija

Hortenzijos tipo žmonės yra auksinės širdies, todėl ypatingai vertinami ir mėgiami kitų. Tokiais žmonėmis visada galima pasitikėti, pasikliauti laimėje ir nelaimėje. Tai nuostabūs draugai – visuomet pagelbės žodžiais ir darbais, nelaidydami kandžių pastabų ir nedalindami bereikalingų patarimų. Hortenzijos tipo žmonės puikiai suvokia savo trūkumus, todėl stengiasi jų nepastebėti kituose žmonėse. Neieško priekabių, yra be galo tolerantiški. Visuomet stengiasi pažinti kitą žmogų ir suprasti jo veiksmų motyvus. Retai ką nors smerkia, atlaidžiai žiūri net į tuos, kurie jiems iškrėtė kiaulystę. Tokie žmonės labiausiai trokšta, kad visiems sektųsi. Patys noriai skuba į pagalbą, net tuomet, kai savų bėdų netrūksta – tai yra būdas pabėgti nuo savo pačių rūpesčių. Tai geri žmonės, tačiau sėkmė juos aplanko retai. Pavyzdžiui, jiems nuolat gali trūkti pinigų. Nors jie nėra išlaidūs, taupyti taip pat nemoka, pinigus noriai skolina arba patiki ne tiems žmonėms. Jų investicijos retai atsiperka. Užtai širdies reikaluose šio tipo žmonėms sekasi kur kas geriau – jie dažnai susilaukia priešingos lyties atstovų dėmesio. Jie yra atsidavę, mylintys partneriai, tačiau jų antrosioms pusėms teks susitaikyti su jų visuomenine veikla.

Jurginas

Jurginai – nuoseklūs, darbštūs, netgi užsispyrę žmonės, dažniausiai pasiekiantys tai, ką buvo užsibrėžę. Neretai jie turi lyderio savybių, yra valdingi, mėgsta vadovauti aplinkiniams žmonėms. Šiek tiek garbėtroškos – trokšta būti garbinami. Didelį dėmesį skiria materialinėms vertybėms, tačiau pinigai jiems tėra priemonė svarbesniems tikslams įgyvendinti. Šio tipo žmonės dažnai finansiškai remia savo tėvus, vaikus ar mažiau uždirbančius partnerius. Daug dirbdami, stengiasi užtikrinti geras gyvenimo sąlygas visiems artimiesiems. Buvimas su šeima suteikia jiems jėgų. Savo šeimą myli besąlygiškai, tačiau yra reiklūs, griežti, ypač artimiausių žmonių atžvilgiu – visų pirma norėtų, jog jų pastangos būtų deramai vertinamos. Šio tipo žmonės – realistai, tvirtai stovintys ant žemės. Apdovanoti šaltu protu, susitelkia į tikslą, nekreipdami dėmesio į sunkumus ir likimo spendžiamus spąstus. Jiems nebūdingi sentimentai, gali nušluoti priešininkus be pasigailėjimo. Darboholikai, dažnai pamiršta apie poilsio ir miego svarbą. Kai problemos įvaro į kampą, gali prarasti pusiausvyrą, palūžti, net susirgti depresija. Tokiomis aplinkybėmis itin svarbu sulaukti šeimos palaikymo. Tada jie vėl greitai atsistoja ant kojų ir nieko nelaukdami skuba pirmyn.

Pakalnutė

Pakalnutės tipo žmonės dažnai jaučia stiprų ryšį su gamta. Jie dievina gyvūnus, mielai leidžia laiką gryname ore. Dažnai teigia, jog iš tiesų pailsi tik kaime, gamtos apsuptyje, toli nuo miesto triukšmo. Gyvendami mieste, tokie žmonės apsistato palanges kambarinėmis gėlėmis, ant sienos pasikabina peizažą, priglaudžia benamį gyvūną ir... toliau svajoja apie mažą namelį kaime. Tai itin jautrūs žmonės, neabejingi kitų nelaimėms. Romantiški, šiek tiek senamadiški – dažnai teigia, jog gimė ne tuo laiku. Šio tipo žmonėms dažnai sunkiai sekasi „susidraugauti“ su technika, tačiau jie puikiai moka išsiversti be jos. Tačiau šių žmonių kuklumas gali būti apgaulingas. Pakalnutės ženklo moterys dažniausiai būna labai rafinuotos. Jų širdį pavergti padės gėlių puokštė ar vakarienė įmantriame restorane. Kvietimą pavakarieniauti picerijoje jos priims tik kartą ir vėliau jų gerbėjui nepadės jokios gėlės. Nors vertina paprastumą, šio tipo žmonės puikiai išmano apie daiktų vertę. Patenkinti juos nėra taip paprasta, kaip galėtų atrodyti. Jie dievina antikvarinius baldus, papuošalus, yra itin sentimentalūs, tad labiausiai vertina šeimos relikvijas.

Puriena

Purienos tipo atstovai – jautrūs, sentimentalūs ir jausmingi. Jie pasižymi itin stipria intuicija, todėl turėtų nepamiršti jos klausyti. Tai draugiški ir tolerantiški žmonės, visuomet bandantys įžvelgti geriausias kitų savybes. Stengiasi neįsivelti į konfliktus, tad su jais paprasta rasti kompromisą. Užsibrėžtą tikslą jie bando pasiekti tiesiausiu keliu ir tai dažniausiai jiems puikiai pavyksta, nes sprendimus jie priima tik gerai viską apgalvoję. Tai nuostabūs draugai, skubantys į pagalbą ir patikimi gyvenimo partneriai, nuoširdžiai besirūpinantys savo šeima. Į kandžias pastabas ar nedidelę apgavystę šie žmonės greičiausiai reaguos su šypsena, tačiau neslėps, kad toks elgesys juos liūdina. Gali atleisti viską, tačiau tik vieną kartą. Apgauti dar kartą, sprogsta lyg parako statinė. Jei jau supyksta, neverta jiems painiotis po kojomis – įtūžę jie „spjaudo ugnimi“. Nors jų pyktis yra trumpalaikis, su nuvylusiais žmonėmis stengiasi nebebendrauti. Purienos tipo žmonės nėra impulsyvus, informaciją renka ilgai, įsiklauso į įvairias nuomones, apmąsto pliusus ir minusus, tačiau kartą ką nors nusprendę, nieku gyvu nepersigalvos ir niekas jų neprivers pakeisti savo nuomonę.

Chrizantema

Chrizantemos tipui priskiriamiems žmonėms priešingos lyties atstovų dėmesys reikalingas lyg oras. Jo dėka jie pražysta visomis spalvomis. Tokie žmonės yra šiek tiek lengvabūdiški – nuolat flirtuoja, daug žada, tačiau dažnai keičia savo susižavėjimo objektus, ieškodami to vienintelio, tobulo partnerio. Vis kartoja, kad myli, tačiau retai yra nuoširdūs, nes mažai kas atitinka jų keliamus reikalavimus. Šio tipo žmonės daugiau kalba apie meilę, negu ją jaučia. Noriai diskutuoja šia tema, žiūri romantines dramas ir komedijas – lyg bandydami suprasti, išmokti, išanalizuoti meilę. O tikrame gyvenime... blaškosi, palieka, ieško toliau, negalėdami apsispręsti, kol iš tikrųjų pameta galvą. Pagaliau radę savo antrąją pusę, tampa puikais sutuoktiniais. Šio tipo žmonės dažniausiai gyvena nerūpestingą gyvenimą, jiems šypsosi sėkmė. Jie sugeba apžavėti kitus taip, kad šie yra pasiruošę įvykdyti bet kokį jų norą. Nors asmeniniame gyvenime šie žmonės būna lengvabūdiški, jie yra darbštūs, pareigingi, atsakingi darbuotojai, greitai kopiantys karjeros laiptais ir besistengiantys visuomet išnaudoti suteiktas galimybes. Dažnai dirba darbus, reikalaujančius kruopštumo, dėmesingumo ir kantrybės.

Katilėlis

Katilėlis – liežuvautojų simbolis, tad šio tipo žmonės mėgsta apkalbinėti kitus. Jie čiauška neužsičiaupdami ir jų įžvalgos apie aplinkinius dažnai yra labai taiklios. Nors mielai kalba apie kitus, jie uoliai saugo savo asmenines paslaptis ir privatumą. Katilėlio tipo žmonės – tikri slapukai, dažnai pasitaiko, jog net artimiausi žmonės apie juos daug ko nežino. Katilėliai dažnai tampa menininkais, intelektualais. Jie mėgsta gerą kompaniją, noriai diskutuoja įvairiausiomis temomis, todėl pokalbiai su jais gali būti labai įdomūs. Yra taktiški ir tolerantiški. Nesiekia laimėti, įtikinti oponentą bet kokia kaina, tad yra gerbiami savo pašnekovų. Šio tipo žmonės būna šiek tiek išsiblaškę, dažnai imasi kelių darbų vienu metu. Juos domina viskas, kas neįprasta, o tai trukdo pasiekti ko nors apčiuopiamo realiame gyvenime. Šie žmonės mėgsta sužavėti kitus pasakojimais apie savo planus. Jie kalba efektingai, tačiau to paties apie jų darbus pasakyti, deja, negalima. Jiems dažnai pritrūksta vadybinių sugebėjimų, pavyzdžiui, laiko planavimo įgūdžių. Išgyventi jiems padeda neįtikėtina finansinė uoslė ir šiek tiek sėkmės.

Saulutė

Saulutės – nekaltumo, nuoširdžios meilės ir begalinio atsidavimo simbolis. Šie žmonės vertina elegantišką aplinką, išmano apie daiktų vertę. Mėgsta, kai kas nors vyksta – kasdienybė dažnai juos vargina. Tokie žmonės dažnai pasižymi puikiu humoro jausmu. Be to, jie diplomatiški ir taktiški. Tai puikūs oratoriai, geri psichologai, neblogai išmanantys žmogaus sielos gelmes – šios žinios leidžia jiems greitai reaguoti besikeičiant aplinkybėms. Tokie žmonės yra geri aktoriai net jei netampa profesionalais, šis gebėjimas dažnai padeda jų darbinėje veikloje. Mėgsta diskutuoti įvairiomis temomis, yra kupini pasitikėjimo savimi, nežino, kas yra „scenos baimė“. Turi gerą nuovoką – greitai perpranta silpnąsias priešininkų vietas ir nevejodami atakuoja. Saulutės tipo atstovai meilės srityje nemėgsta rutinos. Jų partneriai turi smarkiai paplušėti, norėdami išsaugoti jų palankumą – nuolat stebinti, neleisti nuoboduliui apsigyventi jų namuose ir ypač – lovoje.

Tulpė

Tulpės senovės Graikijoje buvo laikomos laimės simboliu. Šio tipo žmonės apdovanoti jautrumu, subtiliu pasaulio grožio pajautimu, tačiau kartais būna pernelyg jautrūs. Susidraugauti su jais nėra paprasta – jie mėgsta atsitverti nuo pasaulio apsaugine tvora, kurią ne kiekvienas sugebės įveikti. Tokie žmonės nepasižymi pastovumu, yra permainingi, lengvai pasiduodantys nuotaikų kaitai. Dažnai puola į kraštutinumus, tad sunku atspėti, kaip jie pasielgs tam tikroje situacijoje. Vieną akimirką jie spinduliuoja meile visam pasauliui, kitą jau gali galvoti apie savižudybę. Nuotaikų svyravimai vargina juos pačius, tokie žmonės dažnai jaučiasi pasimetę, nesuprasti, vieniši, tačiau draugiškos pagalbos iš šalies jie taip pat linkę atsisakyti – mano, kad tai žeidžia jų orumą. Meilėje šie žmonės ieško tobulų partnerių. Svajodami apie princus ir princeses, jie negailestingai kritikuoja realius kandidatus į jų ranką ir širdį. Sugyventi su šio tipo žmonėmis nėra lengva, jų partneriai turi būti be galo atlaidūs, supratingi ir svarbiausia – kantrūs. Turi praeiti nemažai laiko, kol šie žmonės atsiveria, pradeda pasitikėti savo partneriu ir patiki, kad rado savo antrąją pusę. Užkariauti Tulpės globojamus žmones reikia palaipsniui, iš lėto, priešingu atveju jie gali išsigąsti ir pabėgti.

Vandens lelija

Vandens lelijos – tyrumo, nekaltumo simbolis. Tai jautrūs žmonės, nuoširdžiai mylintys ir besirūpinantys savo šeima – nuostabūs sutuoktiniai ir tėvai. Dažnai jie yra pernelyg globėjiški, jų rūpestis būna perdėtas. Tai ypač išryškėja paaugus vaikams – šio tipo žmonės nenoriai leidžia jiems palikti gimtąjį lizdą, neskatina jų savarankiškumo. Vandens lelijos tipo žmonių gyvenimas kupinas veiksmo ir pastangų (dažnai – visiškai bereikalingų). Tačiau jie tiesiog negali kitaip. Jie nelinkę priimti lengvų atsakymų, paprastų sprendimų. Mėgsta kapstytis, svarstyti, eiti aplinkkeliais, ieškoti ir klysti. Beveik niekuomet nesielgia spontaniškai, neapgalvotai. Paklausti apie savo pajamas ar santaupas niekuomet nepasakys tiesos. Jei sako, jog neturi nė cento – neverta jais tikėti. Šio tipo žmonės visada turi paslėpę pinigų juodai dienai. Dažnai meluoja ar pagražina tiesą. Savo nesėkmių priežasčių dažniausiai ieško kitur – nepalankiose aplinkybėse ar kituose žmonėse. Jiems sunku pripažinti, jog suklysti galėjo ir patys. Jų kelyje visada atsiranda kliūčių – šie žmonės dažnai patys jas sukuria arba išsigalvoja, negalėdami apsispręsti, ko iš tikrųjų nori. Pusiaukelėje dažnai pasuka atgal. Tačiau kažką pasiekę, bet kokia kaina stengiasi tai išlaikyti, o jų darbo vaisiai kartais būna išties pavydėtini.

Našlaitė

Našlaitės – drovūs, kartais netgi bailūs, abejonių kankinami žmonės. Jie nesiims nieko, susijusio su azartu ar rizika. Per pasaulį keliauja išmintais takais, visada pasiskaičiuoja visus už ir prieš, tačiau net ir tuomet abejoja, ar jų priimti sprendimai yra teisingi. Dažnai bijo visko, kas nauja, neįprasta, neišbandyta. Uoliai stebi kitus žmones ir mokosi iš jų klaidų – tam, kad patiems reikėtų mažiau bandyti ir klysti. Nemoka elgtis spontaniškai, jiems sunkiai sekasi atsipalaiduoti – jų galvos visados pilnos įvairiausių rūpesčių. Šio tipo žmonės labiau už viską vertina ramybę ir rutiną. Tai yra puikūs partneriai ieškantiems stabilumo. Šio tipo žmonės – itin jautrūs, reikalaujantys iš savo antrosios pusės nemažai šilumos ir atjautimo. Kartą įskaudinti, jie ilgam pasislėps savo kiaute. Mėgstamiausias šio tipo žmonių užsiėmimas – kapstymasis praeityje. Jie gali valandų valandas žiūrinėti senas nuotraukas ar daiktus, su kuriais susiję mieli, širdžiai brangūs prisiminimai. Šeima jiems svarbiau už viską, o namai – jų tvirtovė. Tai nuostabūs tėvai ir be galo pastovūs sutuoktiniai, niekuomet neišduodantys savo partnerių, net jei nesijaučia gerai, sugriauti esamą tvarką jiems atrodo pernelyg rizikinga.

Erškėtrožė

Erškėtrožės tipo žmonės – aistringi žaidėjai. Jų gyvenimo varomoji jėga – azartas, rizika ir intrigos. Tokie žmonės mėgsta šėliones ir nuotykius, gerą kompaniją ir vakarėlius iki ryto. Jie nepraleis progos sužibėti kompanijoje. Toks dėmesio troškimas gali būti pavojingas – tiek jiems patiems, tiek aplinkiniams. Tokie žmonės gali iškrėsti kažką iš tiesų beprotiško – vien tam, kad pamatytų kitų reakciją. Ir nesvarbu, ką vardan to teks paaukoti. Nuo nelaimingų atsitikimų juos gelbėja tik neįtikėtina sėkmė, kas dar labiau juos paskatina eksperimentams. Šio tipo žmonės garsėja savo dosnumu. Į savo rengiamus vakarėlius jie sukviečia minias žmonių – dažnai visai nepažįstamų. Pramogos suryja nemažai lėšų, tačiau šio ženklo atstovai visuomet ras papildomų pajamų šaltinių. Be to, tokiems žmonėms dažnai sekasi loterijose ir kituose azartiniuose žaidimuose. Jie retai susimąsto apie tai, kas jų laukia ateityje, tiesiog gyvena šia diena. Nors priešingos lyties atstovus prie jų traukia lyg magnetu, jiems tai tik dar vienas žaidimas. „Į protą“ šie žmonės ateina gan vėlai, o kai kurie taip ir lieka amžinais vaikais.

Saulėgrąža

Saulėgrąžos – stiprūs, drąsūs, kilnūs žmonės. Jie be galo praktiški, apdovanoti aštriu protu, be to, dažnai pasižymintys puikia išvaizda. Visa tai padeda jiems nemažai pasiekti. Dažniausiai sako tai, ką galvoja, tačiau jų nuomonė retai būna neapgalvota ar nepagrįsta. Nesistengia nieko įžeisti, neapkalbinėja, paprastai vengia veltis į konfliktus. Šio tipo žmonės – puikūs derybininkai. Kolegos ir artimieji vertina jų išmintį, dažnai paiso jų nuomonės. Šių žmonių išvaizdoje, elgesyje, kalbėjimo manieroje yra kažkas kilnaus. Jie ne vaikšto, o išdidžiai žengia, nesikalba, o tiesiog išsako savo nuomonę, energingai gestikuliuodami ir taip dar labiau pabrėždami savo žodžių svarbą. Tai puikūs oratoriai, be didelio vargo sugebantys įtikinti savo teisumu visus, kurie jų klausosi. Šio tipo žmonės mėgsta aplinkinių dėmesį, tačiau retai pripažįsta, kad negali be jo gyventi. Kaip ir visos išskirtinės asmenybės, tokie žmonės gali turėti nemažai aršių priešų. Jiems retai sekasi versle, o dar rečiau – širdies reikaluose. Jie yra reiklūs savo gyvenimo partneriams ir neradę tinkamo kandidato, mieliau renkasi vienatvę.

Rožė

Rožė – romantiškos ir aistringos meilės simbolis. Šio tipo žmonės – pasitikintys savimi, puikiai žinantys savo vertę, sąmoningai manipuliuojantys savo patrauklumu. Mėgsta būti lepinami dėmesiu ir dovanomis, todėl gali pasirodyti apimti tuštybės. Trokštantys tapti jų draugais visų pirma privalo išmokti jiems pataikauti – nuolat girti jų charakterio savybes, grožį ir protą. Šie žmonės patys apie save pasakoja nedaug ir neprisileidžia kitų pernelyg arti, tad dažniausiai turi visą būrį gerbėjų ir nė vieno tikro draugo. Tai egocentriškos asmenybės, įsimylėję save. Trokšta dominuoti bet kurioje gyvenimo srityje. Nepripažįsta jokios valdžios, jokių pareigų, yra užsispyrę. Jų gyvenimo šūkis – „nieko neprivalau“. Nori visuomet išlikti savarankiški ir nepriklausomi. Nemėgsta keisti savo nuomonės – laikosi jos net tuomet, kai visiems aišku, jog klysta. Ši taisyklė negalioja tik meilės reikaluose. Šio tipo žmonės dažnai susižavi, tačiau nuolat keičia partnerius. Jie yra aistringi ir seksualūs – tai nuostabūs meilužiai, tik gaila, jog svarbiausia jiems – patenkinti savo poreikius. Meilėje jie reiklūs ir įnoringi, nuolat reikalaujantys dėmesio ir jausmų įrodymų, tačiau patys retai ką nors duoda mainais. Meilė jiems tėra žaidimas, kurį būtina laimėti.

Kinrožė

Kinrožės tipo žmonės garsėja savo ramybe bei gebėjimu susitvardyti. Tai puikūs tarpininkai ir derybininkai, sugebantys ramiai išklausyti visų argumentų bei sutaikyti net tuos, kurie, atrodytų, niekuomet nepasiduos. Jų išsakoma nuomonė yra dažniausiai pagrįsta ir teisinga, todėl šie žmonės yra labai vertinami – tiek draugų tarpe, tiek darbe ar visuomenėje. Šio tipo žmonės dažnai užima atitinkamas pareigas – dirba teisėjais, derybininkais, psichologais. Jie yra linkę į darboholizmą, dirbdami dažniausiai pamiršta apie save, savo poreikius, šeimą ar draugus. Retai rūpinasi savo asmeniniais reikalais ir niekada neiškelia jų aukščiau kitų. Nors ne itin mėgsta beprotiškas linksmybes, šie žmonės yra dažnai kviečiami į vakarėlius – tarsi savotiški „apsaugininkai“. Jų buvimas šalia raminančiai veikia nervingas asmenybes. Jie mielai išklausys visus skundus ar nelaimingos meilės istorijas – šiems žmonėms galima drąsiai išsipasakoti ir galbūt sulaukti iš jų patarimo ar tiesiog padrąsinimo. Vienintelė bėda, su kuria jie patys negali susidoroti – finansiniai rūpesčiai. Jie nemoka uždirbti pinigų ir jų taupyti – pinigai jų kišenėje tiesiog nesilaiko. Be to, patys nieko neišmanydami šioje srityje dažnai patiki savo pinigus ne tiems žmonėms.

Gvazdikas

Gvazdiko tipo žmonės – iki skausmo atviri. Jų devizas: „kas galvoje, tas ir ant liežuvio“. Nieko neslepia, nemoka meluoti ar pagražinti – viską rėžia tiesiai, nepaisydami to, kad jų žodžiai gali ką nors įžeisti. Blogiausia, kad jie retai suvokia ką nors įžeidę, todėl nemato reikalo atsiprašyti. Būtent todėl tokie žmonės nėra itin mėgstami – draugai bijo juos kviesti į vakarėlius, baimindamiesi, kad šie gali pasielgti netinkamai. Taip dažniausiai ir atsitinka, todėl šio tipo žmonės turi mažai draugų. Gvazdiko tipo atstovai visur ir visada yra įsitikinę savo teisumu ir anaiptol to neslepia. Nors gan dažnai jie iš tiesų būna teisūs, jų pasipūtimas neatneša jiems garbės. Ginčuose, debatuose ar net paprasto pokalbio metu jie ginčijasi tol, kol priverčia oponentą pasiduoti, tad dažnai išprovokuoja konfliktines situacijas. Būtent todėl šio tipo atstovai ne visuomet yra mėgstami. Tai kaina, kurią jie moka už savo atvirumą ir užsispyrimą. Meilėje jie yra be galo reiklūs – savo antrajai pusei kelia nemažai reikalavimų, nors patys toli gražu nėra tobuli. Manydami, jog viską išmano geriausiai, retai pasiklausia partnerio nuomonės ir sprendimus priima patys.

Astras

Astrai – liūdesio ir melancholijos simbolis. Šio tipo žmonės garsėja savo rimtumu. Nuo pat mažens jie mėgsta filosofuoti, juos kankina įvairios dilemos, abejonės. Jų galvos užimtos problemomis, dėl kurių kiti retai susimąsto. Jie mėgsta vienatvę, džiaugiasi, galėdami pabūti su savo mintimis. Tokie žmonės „mąsto globaliai, veikia lokaliai“. Jiems rūpi ekologija, jie nuoširdžiai mano galintys pakeisti pasaulį arba bent jau mažytę jo dalį, pradedant nuo savęs ir savo artimųjų. Deja, ne visiems tai patinka. Šio tipo žmonės dažnai būna naivūs, patiklūs, leidžiasi išnaudojami kitų. Tai jautrūs ir be galo paslaugūs individai, darantys tai, ką mano esant teisinga, mylintys žmones ir noriai atskubantys į pagalbą. Netgi jei jų pastangos nėra tinkamai įvertinamos, jie retai nusivilia ar pasimoko. Nors jie patys ir nesijaučia išnaudojami, ilgainiui draugai ir artimieji suverčia jiems visus savo rūpesčius, žinodami, jog šio tipo žmonės tiesiog neatsisakys padėti. Labiausiai dėl to nukenčia jų antrosios pusės, kurioms skiriama per mažai laiko. Tačiau šio tipo žmonės – puikūs partneriai. Kartą pamilę, jie nesiblaško, neieško nuotykių ir lieka ištikimi visiems laikams.

Viržis

Viržio tipo žmonės gan dažnai būna egoistiški. Namiškiams su jais nėra lengva bendrauti, tokie žmonės tarsi patiria malonumą „kankindami“ savo artimuosius. Kai yra nepatenkinti, niekuomet to nepasako tiesiai, tačiau kandžiomis užuominomis leidžia suprasti, jog kažkas yra ne taip, kaip jie norėtų. Prasikaltusiems belieka spėlioti, kas juos taip užrūstino ir tikėtis atleidimo. Išėję iš namų šie žmonės tarsi persimaino. Dažnai jie yra laikomi sąžiningais ir dorais žmonėmis. Yra diskretiški – niekuomet neperskaitys ne jiems skirto laiško ir neskleis gandų. Jiems galima patikėti didžiausias paslaptis – neišduos jų net kankinami. Šio tipo žmonės tiesiog gerbia kitus – retai įžeidinėja, net tuomet, kai žmogus, atrodo, pats „prašosi“. Tiesiog jie tiki, jog ir kiti gali būti tokie pat dori ir teisingi, kokiais yra jie patys. Yra tolerantiški ir atlaidūs. Net tuomet, kai kažkas juos nuvilia, suteikia jam progą pasitaisyti. Šio tipo žmonės – iš prigimties optimistai, tačiau kartais ir juos kankina liūdesys. Tokiomis akimirkomis jie be saiko užkandžiauja, todėl jiems gali tekti kovoti su antsvoriu. Užklupus problemoms jie retai kreipiasi pagalbos, manydami, jog turi išsikapstyti patys.

Kamelija

Kamelija Kinijoje laikoma sveikatos ir pasisekimo simboliu, Japonijoje – priešingai, siejama su liūdesiu ir melancholija. Galbūt todėl, kad šio tipo atstovų Zodiako ženklas – Svarstyklės, kraštutinumai jiems nėra svetimi. Vieną akimirką jie džiaugiasi, kitą – jau negali sulaikyti ašarų. Toks nepastovumas vargina juos ir jų artimuosius – jiems sunku suprasti šių žmonių nuotaikas. Dažniausiai tai – ramūs, šilti, malonūs, dažnai besišypsantys žmonės. Jų draugai ir artimieji greičiausiai pastebėjo, jog šio tipo žmonių draugija ramina, tarsi subalansuoja, atstato pusiausvyrą. Tad kur bebūtų – namuose, darbe ar viešojoje vietoje, jie yra dažnai apsupti būrelio žmonių, norinčių atgauti dvasinę pusiausvyrą ar sielos ramybę. Šalia jų galima tiesiog pailsėti nuo aplinkinio pasaulio chaoso. Šio tipo žmonės visuomet paguos, kiekvienam ras tinkamą patarimą ar tiesiog malonų žodelį. Jų seksualumas traukia priešingos lyties atstovus, tačiau sugyventi su jais nėra paprasta, jų nuotaikų svyravimai gali išvesti iš kantrybės net ir ramiausius partnerius. Dažna ginčų tema tampa ir nestabili šio tipo žmonių finansinė padėtis – kartais jie gali „maudytis“ piniguose, o po kurio laiko nebeturėti nieko.

Alyvos

Alyvos – vienišių ženklas. Senovėje, atsisakant tekėti, buvo įteikiama alyvų šakelė. Šio tipo žmonės nemėgsta vakarėlių, linksmybių ir šėlionių, nors dažnai savo liūdesį ir melancholiją slepia po žaismingumo kauke. Mielai leidžia laiką namuose arba renkasi ramias vietas ir artimiausių žmonių draugiją. Geriausiai jaučiasi būdami vieni su savo mintimis – svajodami, mąstydami ar skaitydami gerą knygą. Tai nuostabūs, atsidavę mylimieji – su sąlyga, kad jų partneris palaiko juos ir pritaria jų atsiskyrėliškam gyvenimo būdui. Bendrauti su kitais žmonėmis šio tipo atstovus dažniausiai verčia pomėgis diskutuoti įvairiomis, dažnai sudėtingomis, temomis – jie tai daro taktiškai, be galo elegantiškai, gerbdami savo pašnekovus ir oponentus. Šio tipo žmonės dažnai būna išsilavinę, neretai tampa mokslininkais, filosofais, menininkais. Negali pakęsti grubaus elgesio, tuščio plepėjimo ir gandų nešiojimo. Tokie žmonės nuoširdžiai mano, jog gero elgesio taisyklių išmanymas turėtų būti privalomas absoliučiai kiekvienam – nederamo elgesio nesupranta ir neatleidžia. Nemėgsta išsišokėlių. Įskaudinti ilgam atsimena patirtą skriaudą ir gali elgtis šiek tiek vaikiškai, ignoruodami tuos, kurie jiems nepatinka.

Frezija

Frezijos tipo žmonės – be galo seksualūs, be to, puikai išmanantys viliojimo meną ir tarsi magnetai traukiantys priešingos lyties atstovus. Dažnai išsiskiria neįprasta, egzotiška išvaizda. Nuo pat mažens pasižymi rafinuotumu ir elegancija, mėgsta puošti save ir savo aplinką. Turi įgimtą skonį, žino daiktų vertę, niekuomet nesusivilioja pigiais blizgučiais. Tokie žmonės – ramybės įsikūnijimas. Atrodo, kad niekas negali jų išvesti iš pusiausvyros – jokia situacija, jokie žodžiai, joks žmogus. Jų veiduose retai galima pamatyti nerimą, nepasitenkinimą ar liūdesį – savo jausmus, tikruosius išgyvenimus šie žmonės kruopščiai slepia. Tačiau tai tik kaukė, dengianti jų jautrumą – viduje jie sunkiai išgyvena nesėkmes ir nusivylimus. Toks slapukavimas neišeina į naudą – ilgą laiką slepiamos emocijos galiausiai gali prasiveržti lyg ugnikalnio lava, niokojanti viską, ką sutiks savo kelyje, negailint net artimiausių žmonių. Vėliau gali nepadėti ir atsiprašymas – nedaug žmonių gali pakęsti tokį nekontroliuojamą elgesį, tad šio tipo žmonės paprastai turi nemažai priešų. Jų antrosios pusės taip pat turi nemažai atlaikyti – vieną dieną viskas būna kuo puikiausiai, o kitą paaiškėja, jog po šia tariama ramybe slepiasi daugybė nuoskaudų. Visiems būtų geriau, jei šie žmonės išmoktų spręsti problemas tada, kai šios atsiranda, nelaukdami, kol jų prisikaups visas kalnas.

Orchidėja

Orchidėjos tipo atstovai – atkaklūs ir ryžtingi, drąsiai žengiantys į priekį ir besistengiantys įvykdyti net beprotiškiausius savo sumanymus. O beprotiškų sumanymų jiems tikrai netrūksta – tai originalūs ir kūrybingi žmonės, nebijantys nustebinti aplinkinių savo idėjomis. Dėl savo svajonių išsipildymo gali būti pasiryžę bet kam. Pavyzdžiui, kantriai lauks, jei jų plano įgyvendinimas užtruks arba jį reiks atidėti geresniems laikams arba irsis pirmyn, nepaisydami jokių kliūčių ir nesėkmių. Tačiau dėl kitų žmonių, ypač jei darbas ar sumanymas jiems patiems bus nemielas, nepajudins nė piršto. Ką nors nusprendę, retai pakeis savo nuomonę. Priešingai – pabandys ir kitus pervilioti į savo pusę. Tokius žmones dažnai lydi sėkmė. Be to, jie apdovanoti neįtikėtina intuicija, padedančia jiems kiaurai matyti žmones, jų tikruosius ketinimus. Juos nustebinti nėra lengva, dažniausiai iš jų išgirsite „juk sakiau, kad taip bus!“. Kiti žmonės jiems yra tarsi atverstos knygos, o štai patys dažnai lieka paslaptingi – net artimiausieji apie juos žino nedaug. Būtent šis paslaptingumas labiausiai traukia priešingos lyties atstovus ir nepaisant šio tipo žmonių išlepimo bei nepastovumo, meilėje jiems sekasi kuo puikiausiai. Jie moka sudominti, įžiebti aistrą ir nuolat kurstyti meilės ugnį.

Bijūnas

Bijūnai – nuostabūs, patikimi draugai. Apie tokius žmones sakoma – „nors prie žaizdos dėk“. Tai ištikimi partneriai, kuriems atgrasi net mintis apie neištikimybę. Draugų ir artimųjų jie neišduos niekuomet. Šio tipo žmonės yra visada pasiryžę pagelbėti – atskubės į pagalbą net tuomet, jei puikiai supranta, kad yra išnaudojami. Jiems tai nė kiek nerūpi – jie tiesiog myli kitus ir stengiasi jiems padėti. Tokie žmonės dažnai tampa gydytojais ar slaugytojais – tokiam darbui jaučia pašaukimą. Šio tipo žmonės – tyrumo ir dorų ketinimų simbolis. Jie nuoširdūs, paprasti, tačiau nėra naivūs. Akimirksniu supras, jei jiems meluojama, tačiau visados yra pasiryžę suteikti žmogui antrąjį šansą. Patys meluoja be galo retai, labiau už melą vertina karčią tiesą ir tokia jų pozicija gan dažnai lemia priešų įsigijimą. Taip jau yra – šio tipo žmones arba myli, arba jų nekenčia, tačiau jie patys į tai nekreipia dėmesio, niekuomet nesiekia patikti visiems, žinodami, kad tai neįmanoma. Labiau už visuotinį pripažinimą vertina tikruosius draugus. Pagrindinė šių žmonių problema – neatsargus elgesys su pinigais. Vos gavę algą gali viską iššvaistyti. Be to, dažnai dirbdami visuomeninį, savanorišką darbą, retai gali pasigirti didelėmis pajamomis.

Kardelis

Kardelio tipo žmonės dažniausiai būna neįtikėtinai plepūs. Gandų nešiojimas, geltonosios spaudos skaitymas, tušti pokalbiai – tai jų stichija. Pasakodami dažnai linkę išgalvoti nebūtų dalykų ar pagražinti. Jiems nederėtų patikėti paslapčių, nes apie jas sužinos visas pasaulis. Šio tipo žmonės visa tai daro ne iš blogos valios – tokiomis priemonėmis jie tiesiog bando praskaidrinti pilką kasdienybę. Jie nuoširdžiai mano, jog šiek tiek „pagražinimų“ dar niekam nepakenkė. Meilės reikaluose jie taip pat mėgsta griebtis smulkių apgavysčių. Darbovietėje tokie žmonės gali būti pakankamai aktyvūs, kūrybingi, tačiau jiems reikia aiškiai apibrėžtų, realių tikslų, kurių galėtų siekti. Juos būtina nuolat motyvuoti, skatinti ir kontroliuoti. Rutininiai darbai šiuos žmones vargina, kelia jiems nuobodulį. Jų vadovai turi parodyti nemažai išradingumo, kadangi tokie darbuotojai sunkiai pasiduoda svetimai įtakai, be to, dažnai mano, jog viską žino geriau, tad valdyti juos reikia be galo subtiliai. Šio tipo atstovai mėgsta išlikti savarankiški, nepriklausomi, kad ir ką bedarytų.

Pienė

Pienės tipo atstovų nedomina pilka kasdienybė ir jie net nebando to slėpti. Jų galvose slypi milijonai svajonių, vilčių, idealų, grandiozinių sumanymų, tačiau svaičiojimas ir planavimas jiems rūpi labiau negu konkretūs veiksmai. Visos jiems rūpimos problemos – pasaulinio ar bent valstybinio masto: badas Afrikoje, ekonomikos krizė Lietuvoje, potvynis vienur, sausra kitur. Šie žmonės taip „užsiėmę“ globaliomis problemomis, jog nepastebi savų. Tokie žmonės – neįtikėtinai išsiblaškę. Dažnai pameta daiktus – skėčius, pirštines, raktus, svarbius dokumentus. Savo namuose nieko neranda. Dažnai pamiršta apie susitikimus ar pasimatymus su mylimu žmogumi, gyvena tarsi kitame pasaulyje. Tačiau tai puikūs verslininkai ar prekybininkai, jiems gana dažnai pasiseka reklamos ar paslaugų versle. Tokiems žmonėms turėtų patikti profesijos, susijusios su bendravimu – jie iš tiesų komunikabilūs, be to, aktyvūs, draugiški ir protingi, tad be vargo gali užmegzti kontaktą su bet kuo. Šių žmonių trūkumu galima įvardinti energijos švaistymą – pomėgį imtis kelių darbų vienu metu, gana dažnai pusiaukelėje persigalvojant ir metant viską, kas buvo pradėta.

Lotosas

Lotoso žmonės – nuoširdūs, atviri ir linksmi, nors kartais ir paviršutiniški. Nemėgsta įsipareigojimų, tad nors ir traukia priešingos lyties atstovus, dažniau ieško nuotykių nei pastovių santykių. Šių žmonių reakcijos – spontaniškos ir nenuspėjamos, tačiau šie žmonės yra dažnai apdovanoti neįtikėtinu žavesiu, tad jiems atleidžiama beveik viskas, nes tiesiog neįmanoma ant jų pykti. Su jais visuomet linksma, jie mėgsta prisigalvoti įvairiausių pramogų – tinka viskas, svarbu, kad nebūtų nuobodu. Tokie žmonės nuoširdžiai rūpinasi savo draugais ir artimaisiais – tačiau nepakenčia, kai šie pradeda aiškinti, kaip jie turėtų gyventi. Šio tipo žmonės nuolat kažkur bėga, jiems sunku nusėdėti vienoje vietoje. Uždaryti tarp keturių sienų pasidaro neramūs. Tai nekantrūs, impulsyvūs, tačiau kūrybingi žmonės. Darbe jiems reikalingi iššūkiai. Sėdėjimas prie rašomojo stalo ir „popierių vartymas“ – tikrai ne jiems. Šio tipo žmonėms retai sekasi darbai, reikalaujantys pasišventimo ir kruopštumo. Dažnai renkasi laisvas profesijas, kraštutiniais atvejais gali bandyti laimę versle, tačiau tam dažnai pritrūksta kantrybės. Kopimas karjeros laiptais jų nelabai nedomina.

Liūtpėdė

Liūtpėdės tipo žmonės iš pirmo žvilgsnio atrodo nuobodoki: atsakingi, pastovūs, rimtumo ir solidumo įsikūnijimas. Jokios fantazijos – visą dėmesį jie skiria kasdieniams rūpesčiams. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Šio tipo žmonėmis visada galima pasitikėti. Jie atskubės į pagalbą, padės ir žodžiais, ir veiksmais. Visuomet stengiasi laikytis duoto žodžio. Iš savo gyvenimo partnerio reikalauja nemažai, tačiau ir patys stengiasi vardan bendro labo – yra lojalūs ir patikimi, nuoširdžiai besirūpinantys savo šeima. Dažnai jie būna namisėdos, kurių nevilioja vakarėliai. Tačiau šio tipo žmonės mėgsta sportą ir todėl dažnai pasižymi puikia sveikata iki pat vėlyvos senatvės. Gal tai nėra patys spontaniškiausi ar entuziastingiausi darbuotojai, tačiau darbe jie yra be galo ryžtingi, nuoseklūs ir ištvermingi. Drąsiai ir atkakliai žengia į priekį, pakeliui šalindami visas įmanomas kliūtis. Dirbdami kolektyve mėgsta prisiimti atsakomybę ir jos nesikrato net tuomet, jei kažkas nepasiseka, todėl yra vertinami viršininkų ir bendradarbių. Kopimas karjeros laiptais jų ne itin domina – šie žmonės niekuomet nelipa kitiems per galvas, tačiau puikiai supranta, kad aukštesnės pareigos reiškia didesnę algą, o finansinis stabilumas jiems yra be galo svarbus.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.