Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien lengvai seksis įgyvendinti naujus sumanymu, seksis įtikinti kitus savo teisumu, įkvėpti bendrai veiklai. Vakare patartina pamiršti darbus ir susigalvoti įdomių pramogų.

Jautis

Jaučiai šiandien gali patirti spaudimą, ypač moterys. Mėginkite pasitelkti diplomatiją, jei nepavyktų - jokiu būdu nesileiskite terorizuojami nei viršesnio už jus pareigose žmogaus, nei įkyraus giminaičio, nei irzlaus sutuoktinio.

Dvyniai

Dvynių laukia graži diena, seksis būti dėmesio centre, nudirbti nedidelės apimties darbus. Ilgų projektų šiandien nepradėkite - ateityje gali paaiškėti, kad dirbote veltui. Būtų puiku, jei vakare rastumėte laiko išvykti į gamtą ir pakvėpuoti grynu oru.

Vėžys

Smalsumas gali nuvesti ten, kur visai nesitikėjote atsidurti. Jei jums bus patikėta paslaptis, mokėkite ją saugoti. Tolimų planų nekurkite, džiaukitės šia diena.

Liūtas

Liūtai greičiausiai stigs kantrybės, norėsis visiems piršti savo nuomone, ginčytis. Atsargiau - jei netramdysite neigiamų emocijų, su visais susipyksite.

Mergelė

Iš ryto būsite dirglūs, tačiau pasistenkite nesivelti į konfliktus. Nuo pietų - poilsis ir dar kartą poilsis!

Svarstyklės

Šiandien nepasiduokite niūrioms mintims. Aplinkybės tokios, kad sunku ką pakeisti. Artimieji taip pat vargiai galės padėti, tad verčiau susitaikyti su padėtimi ir nusiteikti, kad rytojus bus šviesesnis.

Skorpionas

Pasistenkite, kad atsiradęs noras mokyti kitus neperaugtų į kietumą, despotizmą ir atšiaurumą. Daugiau laiko skirkite tobulėjimui, išlaikykite saiką, venkite kategoriškumo.

Šaulys

Įsiklausykite į intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia ir kam norite skirti daugiausiai pastangų. Greitai jums atsivers naujos galimybės, tad susitelkite ir kaupkite jėgas.

Ožiaragis

Jei įmanoma, venkite ginčų, diskusijų, apskritai kuo mažiau bendraukite su kitais. Dvasinę pusiausvyrą padėtų atgauti geras filmas ar knyga.

Vandenis

Jei šiandien sulauksite, kritikos, nepulkite įrodinėti savo teisumo - laikas parodys, kas teisus, o greičiausiai klystate jūs pats. Pasistenkite, kad įtampa darbe netrukdytų džiaugtis asmenine laime.

Žuvys

Žmonės skirtingi, skiriasi jų skoniai, požiūriai, pomėgiai - būkite atsargus, nekritikuokite kitų, galite skaudžiai juos įžeisti.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.