Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Pirma dienos pusė bus palanki aktyviai veiklai ir suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis ir dvasinę pusiausvyrą. Tik nesiimkite darbų, kurių dar niekam nepavyko įveikti - nudegsite. Į vakarą pasijusite labai pavargęs, tačiau patenkinti savimi.

Jautis

Šiandien nesibaigiantys darbai jus gali galutinai įvaryti į kampą. Pasistenkite kuo griežčiau susiplanuoti dieną ir kaip įmanoma rūpestingiau to plano laikytis.

Dvyniai

Mažas problemėles šiandien išspręsite nesunkiai, o didelės pažadins kovotojo ambicijas. Nepražiopsokite sėkmės - įtakingo asmens rekomendacija ar užtarimas gali labai pagerinti jūsų padėtį, jei tik būsite tam pasirengę.

Vėžys

Pasistenkite šią dieną nugyventi kuo ramiau, nekovokite dėl lyderio pozicijų, nebandykite niekam nieko įrodyti. Pagalvokite apie galimybę grįžti prie ankstesnės veiklos, atgaivinti senas pažintis. Nepasitikėkite tarpininkais, šiandien viską derėtų daryti pačiam.

Liūtas

Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo nugludinti aštrius kampus. Užsispyrėliams itin nesiseks bendrauti su valdžia ar pavaldiniais. Į vakarą gausite informacijos, kuri padės rasti išeitį iš praktiškai beviltiškos situacijos.

Mergelė

Šiandien pagaliau ims duoti vaisių seniai puoselėtas projektas, pajusite, kad aplinkybės jums palankios, o menkos kliūtys nesutrukdys siekti tikslo. Ramiai dirbkite, jei atrasite laiko, pamąstykite ir apie tolimesnės ateities planus.

Svarstyklės

Diena bus kupina įvairiausių įvykių. Rimtus darbus verčiau atidėkite vėlesniam laikui, daugiau dėmesio skirkite kūrybai ir asmeninių problemų sprendimui. Galite tikėtis draugų pagalbos.

Skorpionas

Jei šiandien sulauksite neteisingos, jūsų nuomone, kritikos, nepulkite įrodinėti savo teisybės - laikas parodys, kas teisus. Nedramatizuokite pastarųjų dienų įvykių - viskas tikrai susitvarkys be didelių jūsų pastangų. Atsipalaiduokite ir nepanikuokite, kad nepadarytumėte daugiau klaidų.

Šaulys

Šiandien teks įdėti nemažai pastangų, kad pavyktų visur spėti, išlaikyti draugiškus santykius su kolegomis. Tolimų kelionių patartina atsisakyti. Geriausiai jausitės savoje, saugioje aplinkoje.

Ožiaragis

Būsite jautresni ir gerokai įžeidesni nei paprastai. Pasistenkite nepulti į kraštutinumus. Manydami, kad jus nepakankamai vertina, galite prikrėti kvailysčių , dėl kurių vėliau teks raudonuoti.

Vandenis

Atėjo metas apsispręsti, kurie iš jūsų dalykinių kontaktų perspektyvūs, o kurie - ne. Geras laikas palaikyti ir sustiprinti savo pozicijas. Būkite atkaklesni, tada nusišypsos sėkmė ir pavyks realizuoti senus sumanymus.

Žuvys

Pasitelkite į pagalbą diplomatinius sugebėjimus, kad išvengtumėte konfliktų su kolegomis ar viršininkais. Planuokite darbus ir nesiimkite sunkiai įveikiamų - rizikuojate pervargti. Rrasti originalių ir kūrybingų būdų savo problemoms išspręsti.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.