Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Jei sveikas protas šiandien ir vėl nenugalės, laukite ne pačių maloniausių netikėtumų. Racionaliai mąstydami šiandien išspręsite ne vieną įsisenėjusią problemą, rasite išeitį. Ypač produktyvi antroji dienos pusė - pasistenkite, kad mintys būtų švarios ir teigiamos.

Jautis

Venkite atvirų konfliktų su konkurentais. Jei jaučiate, kad susirėmimas neišvengiamas, kad įtampa pasiekė kritinį tašką, mėginkite pasitelkti diplomatiškumą, paieškokite būdų, kaip apeiti varžovą. Po pietų drąsiai imkitės pačių įvairiausių sumanymų.

Dvyniai

Išbandymai grūdina. Tiesa, pastaruoju metu jums jų netrūko Nenusiminkite - ateina metas, kai galėsite lengviau atsikvėpti - sumažės darbų, atsvers naujų galimybių, galite tikėtis pelningų pasiūlymų. Daug šansų sutikti sau skirtą žmogų.

Vėžys

Šiandien pirmenybę teikite kolektyvo, visuotiniams interesams, bent jau iki pietų. O vakare būtinai raskite laiko pabūti vienas, apmąstyti ateinančio mėnesio planus. Nebijokite pačių drąsiausių sumanymų.

Liūtas

Darbe viskas eisis tarsi iš pypkės, jokių ypatingų sunkumų žvaigždės jums nežada. Asmeniniame gyvenime galite atsidurti kryžkelėje. Klausykite širdies balso, tačiau jūsų sprendimas tebūnie nuodugniai apmąstytas, jokiu būdu ne skubotas.

Mergelė

Asmeniniame gyvenime baigsis priešprieša su partneriu, nurims aistros, nebeliks pavydo. Labiausiai mylimus žmones suartintų bendra veikla. Vakaras - palankus metas ateities planų kūrimui.

Svarstyklės

Šiandien ypač norėsis atsiremti į tvirtą petį - tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Taip ir padarykite. Nesivaržykite klausti kolegų patarimo prašyti pagalbos. Gyvenimo partnerio paprašykite šį vakarą jus palepinti.

Skorpionas

Ryšiai su senais partneriais natūraliai atsinaujins. Asmeniniame gyvenime - idealus laikas atsisveikinti su įnoringais gerbėjais.

Šaulys

Šauliams patartina dozuoti fizinius krūvius ir jokiu būdu neprisiimti svetimų darbų - patrūksite. Į priekį judėkite lėtai ir atsargiai. Antroji dienos pusė palankesnė apmąstyti ateitį.

Ožiaragis

Tikėtini darbo ar profesinės padėties pokyčiai. Nebijokite pateikti savo sąlygas. Asmeniniame gyvenime įkvėpkite partnerį atsakingiems sprendimams. Atidžiau prižiūrėkite vaikus.

Vandenis

Įdėmiai stebėkite, kas vyksta aplink, laikinai užmirškite užgautas ambicijas. Palanku trumpam ištrūkti iš įprastos terpės, pakeliauti su vaikais ar laisvalaikio draugais, pasidairyti prasmingesnių pramogų.

Žuvys

Dalykinė įtampa gali atsiliepti asmeniniam gyvenimui. Netylėkite, iš anksto suderinkite bendrus planus, tam ypač palankus šios dienos vakaras.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
VIPER
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.
Odeta
2016.06.08 21:57
Parašyk ko
darida
2016.10.07 09:05
Tai 2016 10 07 dienos horoskopas Jautis (04.21 – 05.21) Jei turite numatytą tolimą kelionę, jos vertėtų atsisakyti - nebent tai neišvengiama. Priešpaskutinė metų diena bus skaidri, sėkminga... Jus lydės gera nuotaika, pasižymėsite optimistiniu požiūriu, savo sumanymais sugebėsite uždegti aplinkinius Kalbama apie priešpaskutinę metų dieną ....Va kaip "kuriami" horoskopai - copy- paste...Gėda

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunatis

Šiandien verta apsiriboti tik būtiniausiais darbais – tai nesėkminga diena, netinkama naujų darbų pradėjimui ar jų planavimui. Geriau nespręsti svarbių reikalų, nesivelti į ginčus ar santykių aiškinimąsi. Viskas atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų.