Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Jei pasitaikys proga nors trumpam išvykti, pasinaudokite ja - aplinka tampa rutiniška ir jūs galite prarasti gebėjimą džiaugtis mažais dalykais. Nebūkite toks susikaustęs, nebijokite pasielgti kvailai ar naiviai - verčiau pasijuokite iš mažų nesusipratimų.

Jautis

Daliljimasis paslaptimis su draugais yra būdas suartėti ir sustiprinti draugystę, tačiau tai kartu ir būdas jas ištransliuoti pusei šalies. Jei nenorite viešinti kai kurių savo gyvenimo smulkmenų - verčiau neužsiminkite apie jas net ir gerų bičiulių kompanijoje.

Dvyniai

Šią dieną geriau atsisakyti kelionių po miestą, lankymosi svečiuose - turite pakankamai daug darbų namie, kurie jau seniai bado akis. Pasiryžkite nuveikti ką nors naudinga, tačiau darykite tik tai, kas nereikalauja didelių intelektualinių pajėgumų.

Vėžys

Šiandien vienatvė būtų nepakeliama, pasistenkite pabūti žmonių apsuptyje, pabendrauti ir pasilinksminti. Jūsų draugija itin nudžiugins žmogų, kurį matėtė labai seniai. Pasidalinkite su juo savais džiaugsmais ir liūdesiais, iškraukite emocijas.

Liūtas

Noras gauti daugiau dėmesio, būti labiau įvertintam ir stipriau mylimam išves iš kantrybės kurį nors jūsų šeimos narį. Jūs reikalaujate pernelyg daug, pabandykite suprasti, kad pasaulis nesisuka aplink jūsų nosį. Šią dieną patartina nepasiduoti puikybei ir egoizmui.

Mergelė

Šiandien gali išryškėti nelabai geros jūsų asmenybės savybės - norėsis išlieti pyktį ir tikėtina, kad blogas emocijas tiesiog išpilsite ne ant nemalonias emocijas sukėlusių, o ant netyčiomis jums pasipainiojusių žmonių. Netikėkite gandais - jie bus iškreipti.

Svarstyklės

Nėra nieko geriau nei elgtis taip, kaip norite, ir nesijauti verčiamam pritapti prie kitų žmonių. Savo asmenybės unikalumą išreikškite bendraudamas ar dirbdamas, tačiau nereikėtų to daryti kuriant naują įvaizdį, kuris su jumis neturi nieko bendra.

Skorpionas

Šiandien žinokite kada atsitraukti, nes savo nuožmiu būdu galite ką nors įžeisti. Jei vis tik nesugebėsite susivaldyti, jūsų namuose laukia tikra drama - šalia esančiam žmogui gali atsibosti taikstytis su jūsų kaprizais.

Šaulys

Susitikimas su giminėmis ar nematytais šeimos nariais įneš į jūsų gyvenimą naujų emocijų - galite susigraudinti, pajusti ilgesį ar netgi kaltę, kad apleidote senus pažįstamus. Neslėpkite savo jausmų, leiskite jiems išsiveržti, išsikalbėkite, nes tai suartina.

Ožiaragis

Šiandienos jūsų entuziazmas padės nuversti kalnus. Tikėtina sulaukti pasiūlymų įsigyti nekilnojamojo turto, bet, kaip ir kiekvieną svarbų sandėrį, šį pasiūlymą būtina apgalvoti net jeigu jį siūlo ir jums labai artimas bičiulis.

Vandenis

Pasistenkite kuo daugiau laiko preleiti gamtoje, pasportuoti ar aktyviai pailsėti - tai padės jums išlaikyti pusiausvyrą, atsitokėti. Permąstykite, kas jūsų gyvenime nėra reikalinga: peržvelkite savo įpročius, santykius, įvairius reikalus ar planus.

Žuvys

Šiandien jūsų dėmesį gali užvaldyti daug mažareikšmių problemėlių - savaime jos nėra kuo nors ypatingos, bet jų kiekis net ir stipriausią žmogų gali išvesti iš kantrybės. Pasistenkite nepanikuoti ir neskubėti, verčiau ramiai pamąstykite, ko imtis pirmiausia.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena, tinkama tiek mažų, tiek didelių darbų pradžiai ir garantuojanti jų sėkmę. Visgi patartina apriboti kontaktus su kitais žmonėmis, rasti laiko susikaupimui, tolimesnio kelio apmąstymams.