Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Avinai šiandien greičiausiai nubus irzlūs ir pikti, linkę konfliktuoti. Patarimas - iš paskutiniųjų stenkitės išlaikyti sveiką protą ir juo vadovautis. Jei tektų atlikti svarbų darbą - būtinai jį užbaikite, o jei įmanoma - atidėkite porai dienų.

Jautis

Nors šiandien atrodytų, kad visi susimokę prieš jus ir viskas kristų iš rankų - tikėkite savo sėkme. Verslininkams ar teisininkams svarbių sutarčių šiandien geriau nepasirašinėti, o visiems Jaučiams patartina nepasiduoti pesimizmui ir apsišarvuoti kantrybe.

Dvyniai

Dvyniams gali iškilti netikėtų kliūčių - nemėginkite pramušti galva sienos, verčiau bandykite ją apeiti. Nervų sistema greičiausiai bus jautroka - tad mažiau bendraukite, vakarą praleiskite kuo ramiau.

Vėžys

Kivirčas su sutuoktiniu gali visai dienai sugadinti nuotaiką. Darbe pasistenkite atsiriboti nuo asmeninių problemų - jų sprendimui skirkite vakarą. Jei jaučiate,kad su sutuoktiniu susitarti nepavyks - atidėkite nemalonų pokalbį kitai dienai, kai abu būsite atvėsę.

Liūtas

Išeitį iš susidariusios padėties tikrai įmanoma rasti - svarbiausia neskubėti ir nesikarščiuoti. Neklausykite giminaičių ar draugų patarimų, šiandien pasikliaukite tik savimi. Apskritai būtų protingiausia porą dieną luktelti ir nesiimti jokių veiksmų.

Mergelė

Nors savaitė dar tik prasidėjo, gali kankinti nuovargis, apatija. Bendruose projektuose greičiausiai sunkiai seksis pasiekti sutarimą, o rezultatai nebus tokie, kokių norėtumėte, tad kolektyvinės veiklos šiandien patartina atsisakyti.

Svarstyklės

Spaudimu šiandien nieko nelaimėsite. Kad ir kaip norėtųsi trenkti durimis - susivaldykite ir pasitelkite diplomatiją. Žmogui, su kuriuo bręsta konfliktas, pyktis per dieną kitą atlėgs, ir pats jūsų atsiprašys.

Skorpionas

Sveikame kūne sveika siela. Nepamirškite šio posakio, jau senokai laikas pasirūpinti šlubuojančia sveikata. Jei gerai jausitės - neliks neišsprendžiamų problemų, energijos pakaks viskam.

Šaulys

Netinkamas metas keisti darbą, pirkti nekilnojamąjį turtą ar pradėti statybas. Asmeniniame gyvenime taipogi patartina susilaikyti nuo skubotų sprendimų. Šiandien jūsų sąjungininkai - šaltakraujiškumas ir kantrybė.

Ožiaragis

Ramybės šiandien ieškokite gamtoje ar šeimoje. Į konfliktus nesivelkite, į apkalbas nekreipkite dėmesio. Daugiau atlaidumo, supratingumo - ir diena bus ne tokia bloga.

Vandenis

Kad ir kaip norėtųsi permainų, nuo skubotų sprendimų šiandien patartina susilaikyti. Subrandinkite savo planus, leiskite mintims susigulėti. Šeimoje turėtumėte rasti palaikymo ir supratimo.

Žuvys

Šią dieną užsimezgusi pažintis ar pradėtas darbas gali baigtis visai ne taip, kaip tikitės, tad, jei įmanoma, geriau ir to, ir to atsisakyti. Finansinė padėtis jau greitu metu turėtų pasitaisyti, o tuo tarpu susiveržkite diržą ir pasitelkite kantrybę.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

Vėjas
2015.03.21 12:38
Šitie horoskopai ne į taktą. Arba paskubinti keliomis dienomis ar pasivėlinę
Valentinute
2015.03.22 12:10
kaip panoresi visados galima pritaikyti visados paskaitau ,bet nenubreziu linijos,aciu
VIPER
2015.07.22 16:11
aš toks,visuomet esu.
Odeta
2016.06.08 21:57
Parašyk ko
darida
2016.10.07 09:05
Tai 2016 10 07 dienos horoskopas Jautis (04.21 – 05.21) Jei turite numatytą tolimą kelionę, jos vertėtų atsisakyti - nebent tai neišvengiama. Priešpaskutinė metų diena bus skaidri, sėkminga... Jus lydės gera nuotaika, pasižymėsite optimistiniu požiūriu, savo sumanymais sugebėsite uždegti aplinkinius Kalbama apie priešpaskutinę metų dieną ....Va kaip "kuriami" horoskopai - copy- paste...Gėda

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Ši diena kupina didelės augimo energijos, tačiau jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo jėgą. Puikus metas apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, galima pradėti laikytis dietos.