Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį.

Jautis

Palankiai bus sprendžiami teisiniai klausimai, jei įgyvendinate rimtus projektus - didelė tikimybė jų sėkmingai plėtrai. Deja, galite turėti problemų su sveikata, todėl nedelskite kreiptis į gydytojus.

Dvyniai

Darbe būkite pasiruošę priimti sprendimus. Jei lauksite, kad bendradarbiai imtųsi lyderystės, praleisite neblogą galimybę. Atidžiai dairykitės, mat galite sutikti gyvenimo meilę.

Vėžys

Metas palankus, jei norite užkariauti kieno nors simpatijas, pristatyti idėjas, veiklą. Būkite ryžtingesnis, nedvejokite. Pinigais geriau nerizikuokite, patartina netgi atidėti juos juodai dienai.

Liūtas

Jei norite, kad meilė truktų ilgai, žinokite, jog jūsų išrinktas asmuo turi būti draugu. Jei turėsite bendrų interesų, pomėgių, santykiai išliks įdomūs ilgiau. Darbus dirbkite neskubėdami, nes pridarysite klaidų.

Mergelė

Siųskite aplinkiniams teigiamas bangas ir neabejotinai gausite atgal pozityvią energiją. Neleiskite niekam įsibrauti su piktais ketinimais į jūsų teritoriją darbe, laikykitės iš paskutiniųjų.

Svarstyklės

Atkreipkite dėmesį į savo intuiciją. Jei žinote savo širdyje, kad kažkas neteisinga, nesidairykite ir veikite remdamasis savo instinktais. Saugokitės intrigų - kova dėl galios su mylimuoju gali sukelti trintį.

Skorpionas

Darbe neužsiiminėkite niekais, o dirbkite, kitaip kolegos gali apskųsti vadovybei. Patartina sakyti tai, ką galvojate ir nenutylėti, jei nepatinka tam tikri dalykai šeimoje. Nebijokite būti atviras su žmonėmis, mat pasirodys, jog turite nemažai bendro.

Šaulys

Būkite atviras su mylimu asmeniu. Jei nesidalinsite savo mintimis su artimu, jis ar ji gali pagalvoti, jog kažką slepiate. Darbe veikite individualiai, tačiau siekdami savo tikslų, paisykite ir kitų žmonių interesų.

Ožiaragis

Visų pirma - būkite atsargūs. Reikėtų vengti rizikingų sandorių, susitikimų ir nuotykių. Neišsigąskite, nes tai rodo, jog jūsų savisauga stipri, todėl intuicija visada jums pasakys teisingiausią sprendimą.

Vandenis

Nežaiskite su savo partnerio emocijomis, taip pat nesileiskite, kad draugai ar artimieji primestų jums kaltę už tai, ko negalite padaryti. Savo emocijas nukreipkite teigiama linkme, nepasiduokite provokacijoms.

Žuvys

Didesnių sunkumų ar kliūčių jūsų kelyje neturėtų pasitaikyti. Teks daug dirbti, todėl gerai suvoksite aukojamo laisvalaikio prasmę. Taip, atsisakyti šio to teks, nors didesnių problemų tai nesukels, kadangi esate pratę prie sunkumų.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Neutrali diena. Šiandien verta tiesiog pratęsti anksčiau pradėtus darbus. Palankus metas meditavimui, sveikatos ir dvasingumo stiprinimui, vedyboms ar vaikų pradėjimui.