Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Neatmeskite nuoširdžiai siūlomos pagalbos. Nusiraminęs ir sutramdęs emocijas sugebėsite naujai pažvelgti į prieštaravimus tarp proto ir širdies, pastaruoju metu nedavusius jums ramybės.

Jautis

Jei norite pataisyti santykius su aplinkiniais, suteikite tiek jiems, tiek sau daugiau laisvės. Pasistenkite būti lankstesnis ir demokratiškesnis.

Dvyniai

Atsipalaiduokite, išlaisvinkite energija, ir visi darbai eisis kaip iš pypkės. Greičiausiai jums bus patikėtas svarbus projektas ar svarbi užduotis. Vakare pavyks išspręsti senai ramybės nedavusį su asmeniniu gyvenimu susijusį klausimą.

Vėžys

Šiandien verčiau nieko rimto iš anksto neplanuokite, pasistenkite gyventi šia minute, dirbti konkrečius darbus ir neužbėgti įvykiams už akių. Problemas spręskite tik joms iškilus.

Liūtas

Būsite nusiteikęs romantiškai, jautrus ir supratingas, puikiai mokėsite paguosti tą, kuriam nesiseka ar šiaip liūdna. Jei turite viršsvorio, pradėkite laikytis dienos.

Mergelė

Pamąstykite, ar ne laikas permainoms jūsų gyvenime - gal seniai darėte remontą, gal darbas jau seniai jūsų netenkina o gal tiesiog seniai savęs nelepinote?

Svarstyklės

Tikėtini konfliktai, ypač darbe. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir įtikinti kolegas, kad tikrai neturėjote jokių blogų kėslų.

Skorpionas

Nepavydėkite kitiems pinigų, didesnio namo ar geresnio darbo. Visko ir pats galite pasiekti, tik truputį pasistenkite. Jei iš visų jėgų stengsitės, jus ims lydėti sėkmė.

Šaulys

Greičiausiai pradžiugins neplanuotas susitikimas ar netikėtas seno draugo skambutis. Pasidžiaukite ramiu vakaru ir nors iki ryto meskite iš galvos mintis apie darbą.

Ožiaragis

Nepamirškite, kad labai daug kas priklauso nuo jūsų paties, iš esmė pats esate savo likimo kalvis. Vakare išeikite kur nors prasiblaškyti.

Vandenis

Nepasiduokite pykčiui - galite ilgam susipykti su mylimu žmogumi. Šiandien protingiausia būti diplomatiškam ir pakančiam.

Žuvys

Šią dieną neverta eiti ten, kur nesate laukiamas. Šiandien geriausia nepradėti naujų darbų, nemegzti naujų pažinčių. Tiesiog pabūkite su savo mintimis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

SlaptasAsmuo
2017.10.06 16:14
bski berysio..
Tomas
2017.10.30 07:08
GRAZU
Tomas
2017.10.30 07:08
860492830 JURU VILKAS
Tomas
2017.11.17 12:48
DRAUGES O VADINASI
Tomas
2018.03.03 04:29
NORIU SEKSO VAKAR IRGI

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą gali grėsti didelė bausmė.