Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Avinų laukia sėkminga ir produktyvi diena. Drąsia kurkite verslo planus, nebijokite rizikuoti, nesidrovėkite pasvarstyti, kaip gauti naudos. Palankus metas vertingų daiktų, atnaujinti namus.

Jautis

Jei jaučiate, kad santykiai su partneriu nėra patys geriausi, vakare nutaikykite progą pabūti dviese, atvirai pasikalbėti. Aiškiai suformuluokite, ką norite pasakyti mylimam žmogui ir kuo aiškiau išdėstykite savo mintis. Svarbiausia - engti priekaištų ir kaltinimų.

Dvyniai

Dvynių laukia išskirtinė diena - permainos profesinėje srityje bus tik pozityvios. Šiandien nesutiksite aršių priešininkų, derybose visi pritars jūsų argumentams. Jei pribrendote pokyčiams ir asmeniniame gyvenime - drąsiai imkitės iniciatyvos.

Vėžys

Laikas nusimesti rutinos grandines. Sugalvokite naują veiksmų planą, pamąstykite, kaip praplėsti turimus ryšius, drąsiai ieškokite naujų kontaktų. Šiandien galite tikėtis naudingos dalykinės informacijos. Vakare susitikite su draugais, pasidomėkite, kaip jiems sekasi.

Liūtas

Sunkių minčių geriausiai padėtų atsikratyti aktyvi veikla. Laikas apgalvoti artimiausių žingsnių planą, ypač verslininkams. Sveikas nuovargis po darbų padės atgauti pasitikėjimą savimi.

Mergelė

Nepamirškite, kad ne viskas gyvenime tik juoda ir balta. Išmokę atsipalaiduoti, atrasite daugybė mažų džiaugsmų. Mėgaukitės gyvenimo teikiamais malonumais, mokėkite pradžiuginti ir kitus.

Svarstyklės

Gera diena semtis naujų idėjų, išgirsti įvairių nuomonių ir pasisemti patirties. Nebandykite įtikti visiems - jūs niekam nieko neskolingas. Paklausykite, pamąstykite ir pats priimkite sprendimą.

Skorpionas

Šįvakar labai svarbūs bus šeimos reikalai. Gali atsiskleisti naujos artimiausių žmonių savybės. Pasistenkite neprarasti savitvardos - kivirčai tik pablogintų padėtį. Mokykitės ne keisti žmones, o priimti juos tokius, kokie jie yra.

Šaulys

Šiandien nesileiskite speičiami į kampą, drąsiai dalyvaukite varžybose, lažinkitės ir pan. Tinkamas metas pasirūpinti buitinės įrangos atnaujinimu. Popiet galite sulaukti malonaus priešingos lyties asmens dėmesio.

Ožiaragis

Netinkamas metas plaukti prieš srovę. Kol kas mokėkite pasitenkinti tuo, ką turite, kurkite ateities planus, dėliokite visus už ir prieš. Ryte vairuodami automobilį neviršykite greičio.

Vandenis

Darbo diena prabėgs greitai, be ypatingų nutikimų. Vakare teks priiminėti ir užimti svečius. Pasistenkite padaryti gerą pirmą įspūdį. Vakaras nepastebimai prabėgs linksmoje kompanijoje.

Žuvys

Nesikratykite kompromisų, nesinervinkite, jei teks dalytis pergalės laurais. Svarbiausia - gerai atliktas darbas. Kitų patarimai vargiai bus naudingi - spręsti teks pačiam ir greitai.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.