Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Iš ryto palanku mokytis, kaupti informaciją, po pietų susikaupti seksis sunkiau, tad svarbesnius darbus patartina nudirbti pirmoje dienos pusėje. Kolektyvinė veikla šiandien neproduktyvi - žmonės bus dirglūs, nelinkę į kompromisus.

Jautis

Šiandien nesiimkite darbų, kuriems prireiks daugiau laiko, ypač antroje dienos pusėje stenkitės nepradėti nieko naujo. Asmeniniuose santykiuose kliaukitės intuicija. Jei jaučiate, kad jumis norima pasinaudoti, netylėkite.

Dvyniai

Šiandien patartina kovoti už savo interesus, nenusižengti svarbiausiems principams. Po pietų greičiausiai susidursite su provokacijomis, priešiškumu. Nesitikėkite sulaukti pagalbos, šiandien galite pasikliauti tik pačiu savimi.

Vėžys

Šiandien gerai pagalvokite, prieš duodamas patarimą - nepasisekus būtumėte apkaltintas neatsakingumu ar nekompetentingumu. Venkite ginčų - vargu ar pavyktų įrodyti, kad esate teisus. Protingiausia patylomis dirbti įprastus, greitai pabaigiamus darbus.

Liūtas

Jei norite aptarti su sutuoktiniu svarbų klausimą, pasisenkite pasikalbėti iš ryto. Vakare abu jausitės sudirgę, irzlūs, tad greičiausiai nepavyktų priimti abiem priimtino sprendimo, kiekvienas jaustųsi neįvertintas ar nepelnytai sumenkintas.

Mergelė

Netikėtai gali atsinaujinti seni meilės ryšiai. Venkite impulsyvumo, nesisavinkite kito žmogaus. Ar ne dėl to praeityje nutrūko jūsų santykiai? Jei likimui suteikė antrą progą, pasitelkite išmintį, pakantumą ir švelnumą.

Svarstyklės

Meskite iš galvos įtarinėjimus, neverta klausyti apkalbų, pasikliaukite intuicija. Jei partneris ar partnerė ėmė keistai elgtis, paklauskite, kas atsitiko. Pokabį planuokite pirmoje dienos pusėje arba atidėkite kitai dienai.

Skorpionas

Nebe pirmą dieną jaučiatės tarsi nesibaigiančiose lenktynėse. Jei kyla noras pasitraukti, taip ir padarykite - pasiimkite laisvą dieną ar savaitę atostogų. Po pietų galvokite ką kalbate - neatsargi pastaba gali išprovokuoti aršų ginčą.

Šaulys

Šiandien ypatingą svarbą turi pažadai, priesaikos, tad nepamirškite įsipareigojimų ir venkite net nekalto melo. Rinkdamasis partnerius naujam projektui vadovaukitės ne tik faktais, bet ir intuicija. Atranką geriausią atlikti pirmoje dienos pusėje.

Ožiaragis

Nepatarti pradėti namo statybas, buto remontą - šiandien seksis tik tie darbai, kuriuos įmanoma greit užbaigti. Ilgalaikius planus keletui dienų atidėkite. Jei būtinai norisi nuveikti ką naujo, įsigykite mielą smulkmeną sau ar namams.

Vandenis

Būtina rasti laiko pasivaikščioti ar pabėgioti po parką. Neleiskite vakaro prirūkytame klube ar bare - šiandien jautrūs plaučiai. Lengvas, neįpareigojantis flirtas pataisys nuotaiką.

Žuvys

Iki pietų greičiausiai būsite apsnūdę, apatiški. Jei per pietus pasivaikščiosite - nemaža tikimybė, kad antroji dienos pusė bus produktyvesnė. Nepamirškite, kad antroji dienos pusė palankesnė greit užbaigiamiems darbams, trumpalaikiams projektams.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Jaunas

Tai intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena – daug agresijos, galimos traumos. Dirbk mažiau reikšmingus darbus, pasistenk suvaldyti įtūžį savyje, tačiau nepasiduok ir bailumui.