Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šią dieną daug kas gali priklausyti ne tik nuo jūsų, bet ir nuo jus supančių žmonių, gerų draugų. Jie gali padėti įveikti kai kuriuos sunkumus, išsisukti iš sudėtingų, painių situacijų. Tačiau bus svarbus ir jūsų pačių nusiteikimas ir noras įveikti kliūtis.

Jautis

Galbūt tapote pernelyg lengvai pažeidžiami, labai jautrūs, esate linkę audringai reaguoti į menkiausias smulkmenas. Kritika, kuri gali būti skirta net ne jums, priimate asmeniškai ir neretai įsižeidžiate. Greičiausia tai nuolatinės įtampos, streso pasekmė, gerai pailsėję išspręstumėte daugelį šių problemų.

Dvyniai

Gali tekti didesniąją dienos dalį bendrauti su kūrybingais žmonėmis, menininkais. Tai bus ne tik įdomus darbas, bet ir savotiška atgaiva sielai. Gali tekti sutikti žmonių, kurie ypatingai sužavės savo mastymu, pasaulėžiūra ir grožio supratimu.

Vėžys

Kai kurie dalykiniai susitikimai šią dieną gali būti mažai naudingi, gali tekti nusivilti, negausite informacijos, kurios tikėjotės arba ji neatitiks jūsų lūkesčių. Tačiau vienas svarbesnių susitikimų, kuriuo neteks nusivilti laukia antroje dienos pusėje - vakare. Galite būti maloniai nustebinti.

Liūtas

Galite sulaukti visuotinio pripažinimo -gali būti įvertinti ir jūsų profesiniai gebėjimai, žinios, taip pat ir jūsų asmeninės savybės. Tai taps malonia staigmena, galite būti pagerbti kolektyvo, iš kurio niekuomet to nesitikėjote. Galbūt gerai neįvertinote jus supančių žmonių?

Mergelė

Kažin, ar tai pats geriausias laikas svečių priėmimui ir taip pat įvairioms viešnagėms. Gali kilti nemalonių situacijų, iš kurių gali būti gan sunku išsisukti. Kur kas maloniau praleisite laiką ne namie, o tiesiog bendrai organizuodami laisvalaikį su draugais, vykdami į kultūrinius renginius, bendras iškylas.

Svarstyklės

Kai kuriuos sprendimus šią dieną būtina priimti nedvejojant ir nesiblaškant - greitai ir ryžtingai. Net menkiausia dvejonė gali pakišti koją ir jums, ir su jumis išvien veikiantiems. Jūsų kategoriškos nuostatos šią dieną taip pat netrukdys, o priešingai - gali labai padėti.

Skorpionas

Šią dieną galite būti linkę į lengvabūdiškus sprendimus, kuomet gerai nepasvėrę visų "už" ir "prieš" lengva ranka nuspręsite pasikliauti viena savo nuojauta. O intuicija šią dieną gali gerokai suklaidinti, tad vertėtų prieš ką nors svarstant - atsiklausti ir savojo proto balso.

Šaulys

Šią dieną gali būti ypač svarbus saiko jausmas, kad ir ką bedarytumėte. Venkite kraštutinumų, draudimų ir griežtų apribojimų, nevaržykite savęs. Daugelio šių dalykų gali pavykti išvengti, jei gebėsite laikytis saiko ir mokėsite laiku sustoti.

Ožiaragis

Bus svarbu aiškiai ir tiksliai formuluoti savo mintis, nuomonę, kitaip galite likti nesuprasti, o šis nesupratimas gali lemti nesusipratimus, taip rizikuojate įsisukti į uždarą nesėkmių ratą, iš kurio gali būti sunku ištrūkti.

Vandenis

Visais įmanomais būdais stenkitės išvengti spontaniškų, sunkiai valdomų emocijų protrūkių. Galite įskaudinti mylimus žmones, vaikus. Jei reikalaujate iš jų didesnio supratimo, negalite to tikėtis vartodami grubumą ar jėgą.

Žuvys

Bus svarbu nepraleisti kai kurių itin reikšmingų smulkmenų, iššifruoti jums pakuždėtas užuominas, už kurių užsikabinę galite nesunkiai išsiaiškinti tiesą, įminti rūpimą mįslę. Būkite atidūs ir neleiskite niekam blaškyti jūsų dėmesio.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnatis

Tai sielos poezijos, harmonijos diena. Pastangos atkurti darną taikiu būdu bus sėkmingos. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra.