Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Šiandien stenkitės tvirčiau stovėti ant žemės - jei per daug tikėsitės, galite nusivilti. Tobulumo pasiekti šiandien nebus lengva, o ir nebūtina - vargu ar jūsų pastangos būtų įvertintos. Daugiau rūpinkitės savais reikalais.

Jautis

Daugiausiai šiandien nuveiksite bendraudami - tarkitės, klauskite, siūlykite. Rodykite susidomėjimą ir, be abejonės, sulauksite vertingos informacijos. Palanki diena imti kreditą, pradėti statybas ar remontą. Atidžiau rinkitės maistą - galimas apsinuodijimas.

Dvyniai

Aktyviau sukitės viešumoje - naujos pažintys atvers netikėtų perspektyvų. Stiprybės ir pasitikėjimo savimi suteiks pojūtis, kad einate tesinga kryptimi, realizuojate save. Asmeniniame gyvenime - sąstingio, nepasitenkinimo vienas kitu pabaiga, naujo, romantiško etapo pradžia.

Vėžys

Profesinėje srityje greičiausiai būsite spaudžiami imtis tokių projektų, dėl kurių jaučiate abejonių - nepervertinkite galimybių. Šiuo atveju protingiau būtų atsisakyti iš anksto, nei likti kaltam, jei kas nepavyktų. Artimieji taipogi šiandien mėgins jum sužkrauti savo rūpesčius.

Liūtas

Liūtams patartina grįžti prie senų sumanymų ar pristabdytų pelningų užsiėmimų. Tikėtini naudingi sandoriai. Kreipkitės į draugus, rėmėjus - jie padės įsitvirtinti naujose pozicijose. Trumpai tariant, visose srityse jūsų iniciatyvumą vainikuos sėkmė.

Mergelė

Pajudės įstrigę reikalai, viskas klostysis sklandžiai, jei nemėginsite iš savęs reikalauti neįmanomo. Papasakokite apie savo sumanymus patikimam žmogui - protingų patarimų per daug nebūna. Gera diena meilės santykių pradžiai.

Svarstyklės

Bus sėkmingi bendri projektai, ypač jei visi bus nusiteikę geranoriškai ir draugiškai. Jokiu būdu nekaišiokite kojos kolegos, siekdami paisrodyti protingesni už kitus - tik sugadintumėte darbingą nuotaiką ir pagarsėtumete kaip pasipūtėlis.

Skorpionas

Diena gana rami, kad ir ką būtumėte suplanavę, turėtumėte produktyviai praleisti laiką. Antroje dienos pusėje nepasiduokite blogai nuotaikai, neįsileiskite į galvą piktų minčių, nors ir kaip nelengva būtų tai padaryti. Vakare saugokitės įkyruolių.

Šaulys

Palanki diena daugeliui sričių, ypač jei ramiai dirbsite, būsite tolerantiški kitų atžvilgiu. Bus sėkmingos finansinės operacijos, geras laiko įsigyti nekilnojamojo turto ar buitinės technikos. Galite sulaukti didelio priešingos lyties asmens susidomėjimo.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali tikėtis įdomių pasiūlymų. Apsvarstykite juos, tačiau galutinių sprendimų daryti kol kas neverta. Darbe gali kilti problemų ne dėl jūsų kaltės, bet savo nepasitenkinimo kolegų darbu verčiau garsiai nereikškite, būkite atleidesni.

Vandenis

Užgrius daugybė darbų, tik griežta dienotvarkė padės visur spėti. Venkite daug kalbančių, bet mažai darančių žmonių, stenkitės būti maksimaliai atsargūs ir praktiški. Sėkminga būtų kelionė darbo reikalais.

Žuvys

Skubėkite baigti praėjusios savaitės darbus, jau nuo šios dienos gali užgriūti nauji ar pasitaikyti proga imtis naujos veiklos. Palanku pasirašinėti ilgalaikes sutartis, dokumentus. Tinkama diena kelionėms.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.