Komentarai

Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Skirkite šią dieną poilsiui, asmeninių reikalų tvarkymui, bendravimui su mielais žmonėmis. Nesileiskite išmušami iš vėžių pavyduolių, kurie gali visaip kaip stengtis numušti jums ūpą ir pasitikėjimą savo jėgomis.

Jautis

Idealus metas atostogoms. Kelionėje sutiksite įdomių žmonių ar senų pažįstamų, su kuriais santykiai ilgą laiką buvo nutrūkę.

Dvyniai

Būkite kuo apdairesni, kad neįsitrauktumėte į priešiškai nusiteikusių kaimynų intrigas. Jei jau susipyksite - nesijauskite dėl visko kalti ir nepulkite atsiprašinėti.

Vėžys

Vėžiai bus smagiai nusiteikė, džiugins aplinkinius įdomiomis mintimis ir netikėtais pasiūlymais. Bambekliai, pesimistai, šiandien nesugadins jums dienos, gero ūpo liks ir nujos savaitės pradžiai.

Liūtas

Šiandien lengvai susipažinsite, smagiai bendrausite, greit atrasite kalbą net su nepažįstamais žmonėmis. Būtų gaila tokią dieną sėdėti tarp keturių sienų.

Mergelė

Mergelėms norėsis nuotykių, naujovių. Būkite apdairesni - nedoras žmogus mėgins pasinaudoti jūsų patiklumu.

Svarstyklės

Kuo mažiau stenkitės ką nustebinti ar kam įtikti - būkite savimi, tokius jus labiausiai mylės ir vertins. Nemėginkite išsisukti nuo įsipareigojimų, būtiniausių darbų.

Skorpionas

Savaitė tikriausiai nebuvo lengva, tad šią dieną meskite iš galvos mintis apie darbą ir ilsėkitės. Galite sulaukti sutuoktinio priekaištų, kad per mažai dėmesio skiriate šeimai. Paskubėkite ištaisyti šią klaidą.

Šaulys

Naujos pažintys atvers naujų, netikėtų perspektyvų. Neleiskite kitiems diktuoti sąlygų, patys - stropiai laikykitės pažadų.

Ožiaragis

Galite atsipalaiduoti - šiandien jau padarėte viską, kas nuo jūsų priklauso. Kartu užsitarnavote deramą atlygį už įdėtą triūsą.

Vandenis

Drąsiai svajokite, kurkite planus. Jūsų norai tikrai realūs, tik nebijokite panorėti. Būsite energingi, dalykiški ir punktualūs, jausite begalinį pasitikėjimą savimi.

Žuvys

Dosniai spinduliuosit gyvybingumą, pritrauksite žmones, kurie ilgam įeis į jūsų kasdienybę. Žvaigždės palankios intensyviai plėtrai, kelionėms, kurios žada netikėtas perspektyvas ir romantiškas pažintis.

Facebook komentarai

Senesni komentarai ()

Komentarai

darida
2016.10.07 09:05
Tai 2016 10 07 dienos horoskopas Jautis (04.21 – 05.21) Jei turite numatytą tolimą kelionę, jos vertėtų atsisakyti - nebent tai neišvengiama. Priešpaskutinė metų diena bus skaidri, sėkminga... Jus lydės gera nuotaika, pasižymėsite optimistiniu požiūriu, savo sumanymais sugebėsite uždegti aplinkinius Kalbama apie priešpaskutinę metų dieną ....Va kaip "kuriami" horoskopai - copy- paste...Gėda
SlaptasAsmuo
2017.10.06 16:14
bski berysio..
Tomas
2017.10.30 07:08
GRAZU
Tomas
2017.10.30 07:08
860492830 JURU VILKAS
Tomas
2017.11.17 12:48
DRAUGES O VADINASI

Komentarus gali rašyti tik "Draugas.lt" klubo nariai. Jei esi užsiregistravęs, prisijunk, jei ne, registruokis.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.