Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Tiesiog gyvenkite taip pat, kaip vakar, ir viskas bus gerai. Gera diena plėsti verslą, imtis naujos veiklos, sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį, derėtis su verslo partneriais ar diskutuoti su kolegomis.

Jautis

Aplinkiniai erzins kaip niekada - rodos, visi galutinai išprotėjo ar suvaikėjo, užsiima nežinia kuo. Vienintelis būdas išsigelbėti - bėgti į negyvenamą salą arba prisijungti prie kompanijos.

Dvyniai

Labai netinkamas metas aiškintis su vyresnybe darbo santykius, apskritai kam nors ką nors įrodinėti. Verta pagalvoti, kur galėtumėte protingai investuoti sukauptas lėšas. Pats laikas pasidomėti, ką sako įstatymai jums rūpimu klausimu.

Vėžys

Sunku bus reikšti savo mintis, gal net apskritai kalbėti, ypač didesnei auditorijai. Juoda diena pedagogams, aktoriams, politikams. Subtilesnius jausmus pasistenkite išreikšti gestais ar mimika.

Liūtas

Verčiau nesileiskite į diskusijas apie dalykus, kurių tikrai gerai neišmanote. Jūsų nekompetencija kaipmat bus pastebėta.

Mergelė

Eikite į svečius pats arba kvieskitės draugus pas save. Diena, ypač vakaras labai tinka lengviems pokalbiams, vyno degustavimui ir kitoms mieloms pramogoms.

Svarstyklės

Būsite labai nepatiklus! Niekaip nenorėsite tikėti tuo, kas jums sakoma. Pasinaudokite šia savo savybe ir ignoruokite blogas naujienas.

Skorpionas

Šiandien jums lemta būti arba nugalėtoju, arba nugalėtuoju. Vidurio nebus. Saugiai iš šalies stebėti įvykius tikrai nepavyks, nė nesvajokite.

Šaulys

Diena turėtų būti sėkminga. Ypač gerai seksis reikalai, kuriuos prieš kelias dienas esate atidėjęs nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms. Puiki proga baigti visa, kas anksčiau buvo pradėta.

Ožiaragis

Tikėtina nauja pažintis, ateityje peraugsianti į tvirtą draugystę. Tik neskubinkite įvykių, ypač jei naujasis pažįstamas - priešingos lyties. Žinoma, lemties galite išvengti, visą dieną nekišdamas nosies iš namų.

Vandenis

Gal atnaujinsite seną pažintį, gal užmegsite naujų. Šiaip ar taip, visos jos turės vieną bendrą ypatybę - bus jums labai naudingos jei ne šiandien, tai rytoj.

Žuvys

Jūsų pastangos nepastebėtos neliks, bet trokštamo pripažinimo vis dėlto neatneš. Tegu kalba jūsų darbai, pats tuo tarpu verčiau patylėkite.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.