Horoskopai

Šiandienos horoskopas

Avinas

Tai geras metas pasirūpinti sveikata, dietomis, taikyti įvairias terapijos priemones sveikatai bei grožiui palaikyti. Taip pat pasirūpinti garderobu, įsigyti tai, kas reikalinga buičiai, komfortui, harmoningai aplinkai sukurti.

Jautis

Vaisingas metas menininkams - tiek grynojo, tiek taikomojo meno (mados, dizaino, architektūros, įvairių amatų atstovams). Šiandien norėsite įtikti artimam draugui ar mylimam žmogui, tačiau lengva bus perlenkti lazdą. Atminkit, kad neišspręsite kito asmens problemos už jį patį.

Dvyniai

Nelengvas metas žmonėms, kurių darbe reikalinga fizinė jėga, ištvermė: sunku bus prisiversti sunkiam, juodam darbui, ypač dinamiškai veiklai. Labiausiai norėsis taikos bei ramybės, bendradarbiavimo, todėl šis metas taip pat palankus ieškantiems įvairių ryšių plėtros, dirbantiems socialinės rūpybos sferose.

Vėžys

Tai puikus metas stabilizuoti, pagilinti santykius šeimoje, padaryti juos šiltesnius, įnešti į juos daugiau supratimo, ramybės, meilės. Vyrai bus linkę geriau išgirsti šeimos poreikius, suvokti bei išgyventi švelnumą, jei tik jaus rūpestingumą, moteriškojo prado neįkyrią globą.

Liūtas

Gims visai neblogų sumanymų kartu su artimaisiais. Tai palankus laikas mokslams, prekybai, kūrybai, visuomeninei veiklai, naujų darbų pradžiai ar veiklos plėtrai, įvaizdžio tobulinimui, sutarčių pasirašymui.

Mergelė

Galite tvarkyti finansinius reikalus, siekti geresnio uždarbio, tačiau tik tuomet, jei įsigilinsite į esamą situaciją, vykdysite jau esamus finansinius įsipareigojimus. Tai geras metas taip pat pasirūpinti buitimi, įvaizdžiu, garderobu, sveikata, harmonizuoti, stabilizuoti jums svarbius santykius.

Svarstyklės

Profesiniuose, karjeros bei finansų reikaluose gali tekti susidurti su būtinybe grįžti prie įsipareigojimų, kuriuos buvote užmiršę ar nespėjote laiku įvykdyti. Neapmaudaukite, jei jausite sau už nugaros besitvenkiantį nepasitenkinimą, - jam yra pagrindo.

Skorpionas

Gana produktyvi bus kolektyvinė veikla, gims įdomių bendrų sumanymų. Ryšiuose su užsieniu, politika, aukštuoju mokslu, viešbučių, prekybos verslu būkite ypač išrankūs - iš čia gali ateiti kaip seniai pelnyta sėkmė, galimybės, taip pat ir būtinybė grąžinti senas, net ir nesuvoktas skolas.

Šaulys

Diena jums sėkminga - įdomūs, atsakingi sumanymai formuosis tiek kolektyvinėje veikloje, tiek jūsų asmeninėje karjeroje. Šis metas palankus skirti svarbius susitikimus, pradėti naujus darbus, plėsti veiklą ar ją transformuoti, įvesti naujoves.

Ožiaragis

Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus - tai ne askezės, tai vidinės laisvės diena.

Vandenis

Vertėtų pradėti svarbius darbus. Sėkmingi bus verslo sumanymai, susiję su grožio puoselėjimu, laisvalaikio organizavimu, įvairiomis terapijos formomis, prekyba rūbais, kitomis komforto, grožio prekėmis.

Žuvys

Sumažinkite tempą, neužsikraukite per daug darbų, kitaip laikotarpis gali būti pakankamai skaudus - ypač lengvai kils ginčų, pretenzijų iš partnerių, galite susidurti su negarbinga konkurencija, nepelnytais antpuoliais.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.