Horoskopai

Indėnų horoskopas

Sakalas

Sakalas – vienas didžiausių nepriklausomybės simbolių. Ne kiekvienam pavyksta suvaldyti ir prisijaukinti šį paukštį. Todėl ir šio ženklo žmonės dažnai veikia spontaniškai, jų veiksmai būna nulemti stiprių emocijų. Jie tarsi nuolat būdrauja, pasiruošę bet kurią minutę priimti jiems mestą iššūkį. Mėgsta nuotykius ir pasineria į juos su deramu rimtumu, tad su jais be baimės galima leistis į žygį ar pavojingą kelionę. Jie drąsūs, bebaimiai – tikri lyderiai. Šių žmonių galvos yra nuolat prikimštos visokiausių sumanymų, planų, svarstymų, jie nuolat galvoja apie tai, ko dar nepatirto galėtų imtis, ką išbandyti.
Tokie žmonės mėgsta stebėti aplinką ir kitus, tačiau dažniausiai reaguoja pernelyg impulsyviai, tad pralaimi prieš tuos, kurie didesnę dalį laiko skiria informacijos apdorojimui ir apmąstymui. Tačiau nepaisant visko, jie gana greitai atsigauna po nesėkmių ir atkakliai siekia užsibrėžto tikslo. Visi turi ydų ir šio tipo žmonės nėra jokia išimtis: juos dažnai užvaldo egoizmas, priešams jie būna negailestingi, retai įsiklauso į kitų nuomones, nesistengia rasti kompromiso. Tačiau nepaisant jų ūmaus būdo, šie žmonės dažniausiai yra mėgstami aplinkinių. Tai nuoširdūs ir atsidavę draugai.

Bebras

Šio ženklo žmonės yra laikomi vienais darbščiausių. Jie kupini neįtikėtinų sumanymų – tai puikūs inžinieriai, architektai, žemėtvarkos specialistai. Jų magiškų darbų dėka keičiasi visa aplinka. Šių žmonių ištvermingumas ir nuoseklumas stebina – jie padarys viską, kas įmanoma ir neįmanoma tam, kad įvykdytų tai, ką sumanė. Jie patikimi ir pastovūs, labiausiai už viską vertina ramybę ir saugumą, stengiasi tai suteikti ir savo artimiesiems. Nors dažnai yra laikomi tikrais kietuoliais, tokie žmonės yra jautrūs ir pažeidžiami, iš čia ir kyla jų poreikis saugotis išorinių pavojų.
Šio tipo žmonės retai būna svajotojais, jie turi jausti tvirtą pagrindą po kojomis. Jų gyvenimas dažnai būna nelengvas, lyg nuolatinė kova. Tokie asmenys dažnai yra labai „žemiški“, pragmatiški. Viskas, ką jie daro, turi savo tikslą, kiekvienas veiksmas yra sistemingas, apgalvotas, kiekvienas žingsnis turi priartinti juos prie galutinio tikslo. O šiuo tikslu dažniausiai tampa materialinių sąlygų gerinimas. Šie žmonės mėgsta turi daug didelių tikslų ir niekuomet nesustoja pusiaukelėje. Jie mėgsta kurti, tačiau kūryba niekuomet netampa jų pagrindiniu užsiėmimu, tokia veikla jiems atrodo pernelyg nestabili. Gyvenime jie labiau pasitiki juodu darbu nei apgaulinga sėkmės paukšte. Tiki, jog viską gali pasiekti patys ir anksčiau ar vėliau jiems tai pavyksta.

Elnias

Šio tipo žmonės, kaip ir patys elniai – orūs, gracingi, viliojantys savo nepaprastumu ir elegancija. Į pasaulį jie žvelgia svajingomis akimis, tačiau jų žvilgsnis išlieka budrus, vertinantis aplinką, pasižymi nepriekaištinga reakcija į gaunamus signalus. Jų judesiai grakštūs, tai žmonės, kurie nuolat juda, tokiu būdu jie patenkina pokyčių, naujų pažinčių poreikį. Šie žmonės dievina bendravimą, tai neatsiejama jų žavesio dalis. Jų jautrumas, dažnai nederantis su jų laisvumu ar net lengvabūdiškumu, skatina juos nuolatinėms permainoms. Šio tipo žmonės mėgsta viską apversti aukštyn kojomis. Jie dažnai pasiduoda akimirkos impulsui, imasi rizikingų sumanymų vien tam, kad gyvenimas būtų įdomesnis. Mėgsta staigmenas. Nuolatos kuo nors susižavi, ką nors tiria, studijuoja, stengiasi pažinti.
Savo guvaus proto dėka puikiai tinka kaip intelektualių diskusijų partneriai. Net ginčydamiesi, jie išlieka elegantiški ir atviri. Jų pastabos dažniausiai būna labai taiklios. Kompanijose tokie žmonės yra laikomi vakarėlių sielomis, jiems būtinas dėmesys. Jie nori žibėti tarsi ryškiausios žvaigždės ir pyksta, jei niekas į juos nekreipia dėmesio. Jie gundo asmeniniu žavesiu, intelektu ir lakia vaizduote – šios savybės užmaskuoja jų neigiamus bruožus, pavyzdžiui, nepastovumą, nuotaikų kaitą. Pagrindiniu šių asmenų trūkumu galima laikyti jų nekantrumą.

Genys

Indėnai itin vertino genius, jų lizdai tapo saugumo ir jaukumo simboliu. Gimę po šiuo ženklu žmonės yra darbštūs, pareigingi, dažnai laikomi itin protingais ir taupiais namų šeimininkais. Tokie žmonės dažnai yra itin jautrūs, kartais pernelyg emocionalūs. Dėl šios priežasties jie dažnai užsisklendžia savyje, stengdamiesi kuo mažiau bendrauti su aplinkiniais, nieko neįsileisti į savo namus ir savo vidų. Šio tipo žmonės dažnai slepia savo tikruosius jausmus, kol vieną dieną šie prasiveržia lauk tarsi ugnikalnis. Tokie proveržiai nėra malonus patyrimas nei jiems, nei jų artimiesiems.
Šie žmonės pasižymi puikia intuicija. Draugus jie renkasi labai atsargiai. Labiau už viską vertina saugumą ir pastovumą. Tačiau, kaip ir kiti vasaros ženklai, yra apdovanoti nemažu energijos ir vidinės šilumos potencialu. Šiems žmonėms reikalinga tinkama aplinka. Patekę į draugišką aplinką, jie nušviečia viską ir visus, persimaino. Yra labai atsargūs. Praeina nemažai laiko, kol jie atsiveria kitiems, tačiau jų dovanojama draugystė ar meilė dažniausiai yra tyra, nesavanaudė, tarsi vaikų. Šiuo laikotarpiu gimę žmonės mėgsta jaustis reikalingi. Su begaliniu atsidavimu jie rūpinasi savo šeima, ne tik materialinėmis, bet dvasinėmis šeimos narių reikmėmis.

Lašiša

Stebėdami lašišą vandenyje galbūt esate pagalvoję – štai ji, žuvų karalienė. Šios žuvys juda gracingai, elegantiškai, todėl ir susidūrusios su kliūtimis, įveikia jas grakščiai. Būtent tokie ir yra šiuo metu gimę žmonės. Tai asmenybės pasižyminčios aistra ir didele vidine jėga. Dosnūs ir karštakošiai. Nesustabdomi, tačiau tuo pat metu jautrūs. Šie žmonės greičiausiai pasieks savo tikslą, net „nesužeidę“ priešininkų. Tai veržlūs ir ambicingi žmonės, tačiau neretai jų karštakošiškumas pakiša jiems koją, jie gali tapti savo troškimų įkaitais. Šio ženklo žmonės nedvejodami imasi sudėtingiausių sumanymų. Jie mėgsta būti dėmesio centre.
Tai stiprios asmenybės, žinančios savo vertę. Imdamiesi naujos užduoties, tokie žmonės yra visiškai įsitikinę, jog jiems pasiseks. Gali turėti nemažai priešų – ne visiems patinka, kai į juos žvelgiama iš aukšto. Tačiau iš tikrųjų šie žmonės nėra nuožmūs. Jų geranoriškumu, auksine širdimi gali įsitikinti ne tik artimiausi šeimos nariai ar draugai. Šio tipo žmonės visuomet yra pasiryžę paimti valdžią į savo rankas, tačiau prisiima ir visišką atsakomybę už savo veiksmus. Gyvenime jie nemažai pasiekia – tiek darbe, tiek laisvalaikiu yra vertinami ir gerbiami. Pripratę, kad jiems sekasi, gyvenimą jie semia pilnomis saujomis. Nėra egoistiški, tačiau iš aplinkos reikalauja atsidavimo ir susižavėjimo šūksnių, todėl kartais gali būti laikomi išpuikusiais. Šio ženklo žmonėms kartais reikia priminti, jog kiti taip pat norėtų priimti savarankišką sprendimą – ne visuomet verta primesti savo nuomonę.

Lokys

Mielas, pūkuotas ir draugiškas meškas mėgstame nuo vaikystės. Tačiau tikrieji lokiai ne visuomet būna tokie mieli. Šie dideli ir stiprūs gauruočiai lėti ir ramūs būna tik tuomet, kai jiems niekas negresia. Būtent tokie ir yra šio ženklo žmonės. Labiau už viską jie vertiną aiškias situacijas, pažįstamą aplinką – viską, kas padėtų jiems gyventi ramiai ir laimingai. Nemėgsta permainų, nemalonių netikėtumų, staigių, nenumatytų grėsmių – ypač tuomet, kai pavojuje atsiduria jų vaikai ar kiti šeimos nariai. Saugumo ir stabilumo užtikrinimą jie laiko savo svarbiausiu tikslu.
Tokie žmonės nenoriai pasitiki kitais, todėl viską, ką pasiekia, dažniausiai padaro patys, niekieno nepadedami. Tai kuklūs ir santūrus žmonės. Retai giriasi savo pasiekimais. Šie žmonės mieliau atkakliai dirbs, iš lėto, bet užtikrintai artėdami savo tikslo link nei lauks tinkamos progos. Mėgsta planuoti ir dažnai tiki, kad viskas klostysis būtent taip, kaip jie yra numatę. Reiklūs kitiems, tačiau visų pirma jie daug reikalauja iš savęs. Dažnai manoma, kad tokie žmonės yra pernelyg kritiški, pedantiški bambekliai, todėl dideliu draugu būriu jie pasigirti negali. Nors patys pernelyg nesuka dėl to galvos, šio ženklo žmonės visgi turėtų atminti, kad lašelis tolerancijos dar niekam nėra pakenkęs.

Juodvarnis

Juodvarnis – itin protingas ir stiprus paukštis, sugebantis rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Į maisto paieškas retai leidžiasi vienas. Šio ženklo žmonės taip pat vertina gerą kompaniją ir draugišką aplinką. Itin judrūs, mėgsta, kai protas ir kūnas dirba vienu metu. Jų galvose knibžda begalė įvairiausių projektų, kuriais šie žmonės nuolat mėgina užkrėsti kitus. Ir kartais jiems tai pavyksta! Šio tipo žmonės dievina permainas, tačiau nepuls strimgalviais, vos tik užuodę permainų vėjus. Juos sudomins tik apgalvoti, protingi, pasitikėjimo verti sumanymai.
Šie žmonės yra itin sąžiningi ir teisingi. Dėl šios savybės jiems neretai tenka derybininkų vaidmuo, kurio jie imasi su dideliu noru, ir kuo painesnis reikalas – tuo geriau. Kiekvieną ginčą jie stengiasi išspręsti taikiai – taiką, o ne nesibaigiančius ginčus, jie vertina labiausiai. Taip pat ir asmeniniame gyvenime – verčiau pasiduos, negu tęs karą. Gimę po šiuo ženklu žmonės yra kūrybingi, meniški, jautrūs grožiui. Gali dirbti įvairiausius darbus, tačiau jų meniniai polinkiai dažnai atsispindės jų aprangoje – kruopščiai suderintuose, kiek ekstravagantiškuose rūbuose. Šie žmonės dažnai vertina kitus pagal jų išvaizdą ir šis vertinimas ne visuomet būna teisingas.

Žaltys

Greičiausiai nenorėtumėte priglausti ar paglostyti žalčio, tiesa? Jau vien jų žvilgsnis kelia pagarbią baimę. Tokie yra ir šio ženklo žmonės. Ne visuomet jie kelia grėsmę, tačiau itin dažnai tampa gerais stebėtojais. Nuo jų akių nepasislėps net mažiausios smulkmenos. Šie žmonės dažnai geba pamatyti, ką kiti slepia savo sielos dugne, visas viltis ir troškimus jie mato tarsi ant delno. Juos žavi ir stebina žmonių psichikos paslaptys. Žinoma, dėl šių sugebėjimų jie nėra itin mėgstami, jų prisibijoma ir stengiamasi neprisileisti pernelyg arti – ką gali žinoti, ką jie užmatys ir kaip šias žinias panaudos? Visuomet bijoma tų, kurie žino daugiau.
Tai praktiški ir protingi žmonės. Nors jų prisibijoma dėl turimų žinių, jie retai jas panaudoja niekingiems tikslams. Tai greičiau mokslininkai negu šnipai. Paslaptys juos užveda, įtraukia. Savo gyvenimą jie gali skirti vieno „kodėl“ narpliojimui. Jie ambicingi, nebijantys imtis net sudėtingiausių iššūkių. Atkaklūs, todėl dažnai pasiekia tikslą – tiesiog neįsivaizduoja, kad galėtų pasiduoti, neatlikti ko nors iki galo. Įsitraukę į mėgstamą užsiėmimą, atiduoda visą save, netausoja jėgų. Tačiau kartu ir pamiršta apie visą likusį pasaulį. Dažnai puola į kraštutinumus, gali tapti nevaldomi. Šis bruožas taip pat neprideda jiems draugų. Tačiau, nepaisant neigiamos nuomonės apie juos, šio ženklo žmonės gali tapti nuostabiais, be galo ištikimais draugais. Pagalba draugui bėdoje taip pat gali tapti jų tikslu ir šios užduoties jie imsis su būdingu šiems asmenims atkaklumu.

Pelėda

Protingoji ir dėmesingoji nakties karalienė pelėda net aklinoje tamsoje pastebės savo auką. Šio ženklo žmonės taip pat turi nemažai „pelėdiškų“ bruožų. Pavyzdžiui, dažnai yra laikomi intelektualais, visažiniais. Tačiau lazda turi du galus – tokiems žmonėms neretai yra prikaišiojama, jog šie nesidomi juos supančia aplinka. Atrodo, jog viską jie jau matė, girdėjo ir patyrė, o žmonės jiems varo nuobodulį. Tai tik iš dalies yra tiesa. Šio ženklo žmonės dažnai „atsijungia“, užsigalvoja apie juos dominančius dalykus ir pamiršta apie viską pasaulyje. Tačiau tai nereiškia, kad jiems nuobodu – jie tiesiog nemoka suvaldyti savo minčių eigos. Šio tipo žmonės dažnai nenulaiko liežuvio už dantų – jų nuomonė dažnai būna teisinga, tačiau dažnai nemaloni.
Tarp „pelėdų“ rasime nemažai avantiūristų ir nuotykių ieškotojų. Jie mėgsta iššūkius ir noriai jų imasi. Ypač jei tai intelektualūs nuotykiai, praplečiantys žinių ir patirties bagažą. Tai idealistai, gyvenime jie gali nemažai pasiekti. Pasistengę, šie žmonės gali įkvėpti kitus veikti drauge. Jų argumentai būna svarūs ir apgalvoti, o tikslai dažniausiai kilnūs. Tačiau šio tipo žmonės vertina savo nepriklausomumą ir mieliau renkasi individualias užduotis.

Žąsis

Žąsys mėgsta gerą kompaniją. Tai stiprūs, atkaklūs paukščiai. Tokie yra ir šio ženklo žmonės – ištvermingi, ambicingi, bebaimiai, pasišventę idėjai, turintys gyvenimo tikslą ir nuosekliai jo siekiantys. Veikia apgalvotai, retai pasiduodami kitų įtakai. Mėgsta planuoti savo veiksmus – kruopščiai viską suplanavę, visuomet įgyvena tai, ką sugalvoję. Pažintis jie užmezga gana sunkiai, todėl labai vertina turimus draugus.
Jų charizma ir asmenybė traukia kitus. Jais žavimasi, tačiau šio ženklo žmonės retai yra mėgiami kitų. Dažniau manoma, jog tai šalti, uždari žmonės. Tai ne visuomet yra tiesa – dažniausiai šie žmonės labai norėtų susidraugauti su aplinkiniais, deja, nežino, kaip tai padaryti. Todėl pasirenka ne itin veiksmingus būdus – pradeda girtis arba atvirkščiai, tyli, laukdami, kol bus užkalbinti pirmi. Tai puikūs draugai ir pasišventę darbuotojai. Vardan pareigos gali atsisakyti savo malonumų ir kartais to net nepastebėti.

Ūdra

Indėnai šio ženklo žmonėms skyrė nemažai teigiamų savybių. Ūdra simbolizuoja protą ir išradingumą. Šio ženklo žmonės mėgsta bendrauti ir dažnai taikiai sugyvena su aplinkiniais. Savo veikla jie dažnai įkvepia kitus. Tokie žmonės yra protingi, išsilavinę, mandagūs, apdovanoti humoro jausmu, todėl mėgstami kompanijose. Su jais retai būna nuobodu – žvitri akis ir taiklios, šmaikščios pastabos pagyvins bet kokią aplinką.
Sąžiningi ir teisingi, jautrūs skriaudai, todėl tampa puikiais draugais tiems, kurie to nusipelno. Tačiau teisingumo jausmas skatina juos žiūrėti plačiau – šio ženklo žmonės dažnai dalyvauja įvairiausiose organizacijose, kovojančiose su nelygybe. Nors gali priimti ir savarankiškus sprendimus, jokie kiti žmonės nedirba komandoje geriau už juos. Vertina draugystę – dėl draugų dažnai yra pasiryžę viskam. Šio ženklo žmonės mėgsta planuoti. Gaila, tačiau dauguma jų planų yra tokie nerealūs, kad niekam (net jiems patiems) nekyla noras jų vykdyti, tačiau pasvajoti juk galima.

Vilkas

Vilkai nemėgsta vienatvės, gaujoje jaučiasi saugūs ir reikalingi. Porą jie išsirenka visam gyvenimui. Šia savybe pasižymi ir šio ženklo žmonės. Tačiau kituose reikaluose jie nėra itin pastovūs. Tokie žmonės dažnai gyvena kitų žmonių gyvenimus. Itin daug užuojautos jie reiškia tiems, kurie nesugeba susitvarkyti su kasdienio gyvenimo sunkumais. Norėtų padėti jiems visiems ir dažnai tai daro, pamiršdami apie save ar apie savo artimiausius žmones.
Tokie žmonės yra apdovanoti stipria intuicija, todėl kartais linksta link magijos ar ezoterikos pasaulio, nori pažinti jų paslaptis. Dažnai itin taikliai nuspėja kitų žmonių rūpesčius ir šio gebėjimo dėka gali padėti visiems, kuriems ši pagalba gali būti reikalinga. Tačiau šio tipo žmonės dažnai linkę būti pernelyg patiklūs, todėl jais gali pasinaudoti. Nors bendravimas jiems yra be galo reikalingas, šio ženklo žmonės turėtų bent retsykiais pasitraukti ir pabūti vienumoje – nusiraminti, atsikratyti streso, pasvajoti, bent trumpam atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio blogybių. Tai išskirtiniai žmonės. Su jais nėra lengva, juos dažnai sunku suprasti, tačiau tuos, kurie juos priima tokius, kokie jie yra – apdovanoja draugyste ir pasitikėjimu.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.