Horoskopai

Motinystė pagal Zodiako ženklą

Vienos moterys yra tarsi gimusios būti mamomis, kitos nemažai privargsta, kol pažadina savo motinystės instinktą. Pasidomėk, kokia mama esi, atrask savo stipriąsias puses ir sužinok, kur dar yra vietos tobulėjimui.

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Motinoms, gimusioms po Avino ženklu, reikia, visų pirma, trijų dalykų – galimybės realizuoti savo sumanymus, aktyviai veikti bei įkvėpti veiksmams kitus žmones. Savo „mamiškas“ pareigas vykdo su deramu rimtumu, tačiau tuo pat metu – džiaugsmingai. Vaikus linkusi globoti, laikyti „po sparneliu“, tačiau sugeba iš jų reikalauti savarankiškumo, sumanumo. Dėl savo vaikų pasiryžusios viską iškęsti.

Nėra smulkmeniškos, nepuola į paniką dėl kiekvienos mėlynės ar suplyšusių drabužių. Mielai žaidžia su vaikais ar organizuoja jiems išvykas, pasilinksminimus – joms tiesiog patinka aktyviai veikti. Tai šaunios mamos, nes širdies gilumoje ir pačios jaučiasi vaikais. Kartais gali išskirti kurį nors iš savo vaikų, rodydamos jam daugiau dėmesio ir meilės.

Mano, kad gyvenimas yra per trumpas, o jų laikas – per daug vertingas, todėl kasdienius rūpesčius ir namų ruošos darbus yra linkusios patikėti kam nors kitam. Jų manymu, neverta gaišti laiko skalbinių lyginimui ar uogienės virimui.

Mamos, gimusios po Avino ženklu, didžiuojasi savo pasiekimais įvairiose srityse, jų linki ir savo vaikams. Norėtų, kad vaikai pasiektų užsibrėžtus tikslus ir padarys viską, kad jiems padėtų. Valdingos. Yra iš tų žmonių, kurie nuolat ką nors veikia, organizuoja, lekia per gyvenimą neįtikėtinu greičiu. Mano, kad varžosi su visu pasauliu ir turi įvykdyti visus savo sumanymus kuo skubiau. Motinystę taip pat laiko darbu ir, kaip ir kitų darbų atveju, siekia jį „atlikti“ kuo efektyviau.

Savo vaikuose siekia išugdyti savarankiškumą, nepriklausomumą, moko, kaip pasiekti tai, ko jie trokšta. Kratosi emocinių ryšių. Turėtų nepamišti rodyti savo vaikams daugiau meilės, švelnumo, siekti užmegzti su jais gilesnį kontaktą.

Jautis

Motinos-Jaučiai tai patikimi ramsčiai jų vaikams. Pagrindine savo užduotimi jos laiko gerbūvio vaikams užtikrinimą. Dovanoja jiems emocinį ir materialinį stabilumą, nors ir nėra linkusios išlaidauti. Vaikus auklėja nuosekliai, tačiau ne pernelyg griežtai. Pasižymi blaiviu protu. Mielai leidžia laiką su savo vaikais. Puikiai išmano vaikų priežiūros ypatybes, žino, ką jie turėtų valgyti. Mėgsta priiminėti svečius, rengia nuostabias vaikų gimtadienių šventes. Estetės.

Šeima ir namai tai jų egzistavimo esmė, jų pasaulio ašis. Puikiai sutaria su vaikais, sukuria jiems jaukią, kupiną šilumos aplinką, kurią vėliau jie palieka labai nenoriai. Kartais tai gali būti ir minusas – mamos-Jaučiai neskatina vaikų savarankiškumo. Be to, kartais gali būti pernelyg globėjiškos ir savininkiškos – priešinsis vaikų išėjimui iš namų, net kai tie „vaikai“ tampa suaugusiais. Itin praktiškos, vertina gyvenimo pastovumą.

Dievina lepinti savo vaikus, pati gamindama jiems žaislus, susigalvodama žaidimus ir kitas atrakcijas. Tai mokančios susitvardyti ir išmintingos, tačiau dažnai tradicinių pažiūrų motinos, rūpestingos ir praktiškos. Jos kantriai rūpinsis savo vaikais, sunkiai dirbs, norėdamos užtikrinti jiems saugią aplinką. Vaikus moko būdų kovoti su kasdieniais rūpesčiais, tačiau neskatina savo atžalų savarankiškumo.

Dvyniai

Moterys, gimusios po Dvynių ženklu, motinystę laiko jaudinančiu žinių siekimo procesu. Įsijautusios padeda savo vaikams vystytis, plėsti akiratį. Ne itin mėgsta namų ruošos darbų. Skalbdama ar gamindama valgį jaučiasi neišnaudojančios visų savo galimybių, savo darbinio potencialo.

 Stengiasi vystyti visų pirma savo vaikų protinius sugebėjimus – žaidžia su jais, skaito jiems pasakas. Tai jautrios, tačiau ne pernelyg jausmingos moterys, be to, nėra perdėtai globėjiškos. Su savo vaikais palaiko labiau „dvasinį“, „protinį“ kontaktą. Vaikams su tokia motina niekada nebūna nuobodu, nors jautresnius ir gali išgąsdinti mama, pažintiniais tikslai rodanti filmą apie Drakulą.

Mamos-Dvyniai veikia žaibiškai, dažnai atlieka kelis veiksmus vienu metu. Joms sunku suprasti, kad vaikų pasaulis nesisuka taip greitai kaip jų. Jos yra tarsi drugeliai, nuolat judantys, sunkiai pagaunami ar sustabdomi. Savo vaikams kelia griežtus intelektinius reikalavimus, kadangi mano, jog įgytas išsilavinimas tai tiesiausias kelias į sėkmę.

Linksmos, paprastai gerai nusiteikusios mamos, gimusios po Dvynių ženklu nėra linkusios jaudintis be svarios priežasties. Joms sekasi spręsti įvairias problemas ar konfliktus, jos nuoširdžiai domisi savo vaikais, visada randa laiko juos išklausyti. Į visus klausimus turi paruoštus atsakymus. Rodo vaikams saulėtą gyvenimo pusę ir dažnai neigia tamsiosios egzistavimą. Nėra jausmingos, dažnai netgi šaltos.

Vėžys

Moterys, gimusios po Vėžio ženklu – tobulos motinos. Rūpestingos ir supratingos, siekia sukurti Šiltus, jaukius ir saugius namus savo vaikams. Begalinė šių moterų meilė savo vaikams leidžia jiems atsiverti jausmų pasauliui, suvokti savo jausmus, padeda vystyti jų įgimtus sugebėjimus. Moterys-Vėžiai tai motinos iš pašaukimo. Jos pasiruošusios nutraukti savo darbinę karjerą tam, kad galėtų visą savo laiką skirti vaikams ir namams. Visas savo jėgas skirs tam, kad užtikrintų savo vaikams viską, apie ką šie svajoja – ar net daugiau. Globėjiškos ir savininkiškos, siekia užtikrinti savo vaikams ne tik materialinį perbūvį, bet ir emocinį stabilumą bei patenkinti jų intelektinius poreikius.

Vaikai, turėdami tokią motiną, visada žino, kad gali atverti savo širdį, sulaukti paramos ir palaikymo. Motinos-Vėžiai dievina rūpintis kitais. Namai ir šeima joms svarbiausi. Jų pagrindinis tikslas – suteikti vaikams palankią dirvą, kurioje jie galėtų įleisti šaknis. Tai tobulos namų židinio sergėtojos. Visada gerai nusiteikusios ir išmintingos. Jų motinystės instinktas – labai stiprus, jos visada pajus, kad jų vaikams gresia bėda bei skuba šias problemas spręsti – ji veikia greitai, sumaniai ir su begaline meile. Tai tobulos mamos: jausmingos, rūpestingos, nuoširdžios, mokančios atleisti, mylinčios vaikus. Jos saugo, rūpinasi, tačiau paprastai negali susitaikyti su mintimi, kad vaikai auga ir savarankiškėja. Emociškai sunkiai išgyvena išsiskyrimus.

Liūtas

Mamos, gimusios po Liūto ženklu yra apdovanotus įgimtu autoritetu. Šios moterys turi stiprų savo vertės jausmą ir šį jausmą siekia įskiepyti ir savo vaikams. Dievina šeimos susibūrimus, jų metu nepraleidžia progos pasigirti savo atžalomis, siekia pripažinimo. Jos didžiuojasi savo vaikais, jų širdį glosto jų vaikams sakomi pagyrimai. Mėgsta rengti vaikus išskirtiniais rūbais. Patenkina visas vaikų užgaidas ir norus, nepriklausomai nuo jų kainos – Liūčių vaikai dažnai būna išlepinti.

Liūtės – valdovės iš prigimties, apie savo vaikus nori žinoti viską, kartais nepalikdamos jiems asmeninės erdvės. Jų planai vaikų atžvilgiu labai ambicingi, juos kurdamos jos retai kada atsižvelgia į vaikus nuomonę ar jų tikruosius pomėgius. Nors yra globėjiškos ir atsakingos, mamos Liūtės negali gyventi vien namų rūpesčiais – joms tiesiog būtina siekti karjeros.

Paprastai nekreipia dėmesio į vaikų keliamą triukšmą ar paliekamą betvarkę, tačiau, kai yra pavargusios, gali lengvai susierzinti. Jų reikalavimai, keliami savo vaikams, dažnai yra pernelyg aukšti. Liūčių šeimos nėra labai gausios, dažnai sąmoningai jos planuoja turėti tik vieną vaiką. Tai nuoširdžios, jautrios mamos, vaikams leidžiančios daug, tačiau, kai to reikia, sugebančios pastatyti juos „į vietą“. Didžiuojasi savo vaikais, palaiko juos, giria ir skatina. Padeda vaikams įgyti pasitikėjimą savo jų jėgomis. 

Mergelė

Mamos-Mergelės – tai itin praktiškos moterys. Ši jų savybė iš karto krenta į akis, aplankius Mergelių namus. Jos rūpinasi namais ir daro tai sumaniai, elegantiškai, skoningai. Tai tobulos moters pavyzdys. Be to, jos – rimtos, taupios, geros šeimininkės. Jos žino, kad tiesiausias kelias į širdį veda per skrandį, todėl dažnai galima jas pamatyti prie puodų, verdančias uogienes žiemai ar kepančias pyragus. Mamos-Mergelės nesibaido jokių namų ruošos darbų, savo namus sugeba paversti jaukia šilta vieta. Praktiškos ir siekiančios šią savybę perduoti savo vaikams, moko juos siekti savo tikslų. Rūpinasi, kad jų vaikams nieko netrūktų, nors nėra linkusios be reikalo išlaidauti. Moka rodyti savo vaikams meilę, remia juos sunkiose gyvenimiškose situacijose. Mergelės itin vertina sveiką protą.

Gerai sutaria su savo vaikais, nors sugeba daug iš jų reikalauti, moko juos siekti tobulumo. Mergelės itin rūpinasi savo vaikų gerove, jų sveikata. Gali perskaičiuoti saldainius dėžutėje, kad įsitikintų, kad vaikai neprisivalgė per daug saldumynų. Moka rasti praktinį kiekvienos problemos sprendimą. Jos pastebės kiekvieną emocinį pasikeitimą vaikų elgesyje. Gyvendami su tokiomis motinomis, Mergelių vaikai įsisąmonina, kad laikas yra vertybė ir nevalia jo švaistyti. Net laisvalaikiui Mergelės pasiruošia ilgą darbų sąrašą. Visada patars, padės išspręsti vaikų problemas. Dėl vaikų gali atsisakyti karjeros, asmeninių ambicijų. Jų vaikai visada gražiai, švariai aprengti, prižiūrėti. Pareigingos, sumanios, ramios, dažnai domisi sveika mityba, sveiku gyvenimo būdu. Auklėja vaikus taip, kad šie galėtų susidoroti su kiekviena gyvenimiška situacija. Dažnai būna pernelyg baikščios.

Svarstyklės

Motinos-Svarstyklės itin rūpinasi harmonija, teisingumu jų namuose. Jų manymu, pagrindinė jų užduotis – užtikrinti taiką ir ramybę namuose, spręsti iškilusius konfliktus ir stengtis sumažinti jų skaičių. Vengdamos tokių konfliktinių situacijų, gali pradėti tenkinti kiekvieną vaikų užgaidą ir netrukus pajus, kad šie užsikaria joms ant sprando. Motinos-Svarstyklės tai puikios diplomatės, todėl net iš tokios padėties suras tinkamiausią išeitį.

Jos ypatingai stengiasi, kad vaikai būtų švarūs ir skoningai aprengti – perka jiems daug brangių drabužių. Moka deramai elgtis ir tinkamo elgesio moko savo vaikus. Jas erzina neprižiūrėti, murzini, netvarkingai aprengti vaikai. Mamos-Svarstyklės nėra linkusios veltis į konfliktus, jų manymu, žmonės turėtų bet kokia kaina elgtis mandagiai vieni kitų atžvilgiu.

Nors Svarstyklės tai teisės ir teisingumo simbolis, šios moterys dažnai yra linkusios ilgai svarstyti prieš priimdamos sprendimus. Jos siekia pusiausvyros, tačiau ji dažnai taip ir lieka siekiamybe. Dažnai veikia spontaniškai, su jomis lengva bendrauti, nors labiau domisi savo išvaizda ir draugėmis negu vaikais. Mamos, gimusios po svarstyklių ženklu dažnai būna jausmingos, mylinčios, tačiau per „minkštos“, todėl suaugę vaikai dažnai nerodo joms deramos pagarbos.

Skorpionas

Motinystė gimusioms po Skorpiono ženklu tai savotiškas iššūkis. Joms reikalingi nuolatiniai išbandymai, net jei šie yra skausmingi joms ar jų vaikams. Su vaikais elgiasi itin rimtai, siekia išauklėti dorus, ištvermingus, darbščius žmones. Mažai ką nuo jų slepia, dalinasi su vaikais ir džiaugsmais, ir vargais. Su užsidegimu gali tiesti vaikams kelius, kurie joms atrodys geriausi, visai pamiršdamos, jog galbūt jų vaikai turi savų planų ateičiai. Visada pasiryžusios paremti savo atžalas, tačiau kartais neprašytos per daug „lenda į dūšią“, pamiršdamos apie asmeninės erdvės poreikį.

Be galo myli savo vaikus ir negali laikytis nuo jų atokiai. Savininkiškos ir pavydžios – nemoka dalintis savo vaikas net su tais, kurie juos myli taip pat stipriai, pavyzdžiui, seneliais ar, vėliau, jų antrosiomis pusėmis.

Kartais sunku suprasti, ko jos tikisi iš savo vaikų. Jų meilė ir siekiai apsaugoti vaikus nuo visų negandų dažnai būna perdėti. Psichologiškai prisitaiko prie savo vaikų – iš įvairių ženklų bando nuspėti, kas vyksta jų gyvenimuose. Dažnai siekia visiškai užvaldyti savo vaikus. Moterys-Skorpionės linkusios į kraštutinumus – jos arba ypatingos motinos, artimos tobulybei, arba absoliučiai beviltiškos, nesusitvarkančios su savo užduotimi, kad ir kaip besistengtų. Auklėdamos vaikus, siekia vystyti visų pirma jų protinius sugebėjimus, skatina domėtis, gilintis, visapusiškai remia jų pomėgius.

Iš meilės savo vaikams dažnai nesugeba „nusikirpti virkštelės“. Nori žinoti apie juos viską, nepakenčia, kai vaikai turi nuo jų paslapčių. Gali remti, tačiau tuo pat metu ir griauti. Vaikus stengiasi laikyti „prie savęs“, padaryti juos psichiškai priklausomais. Ryžtingos ir nuoseklios, kai kalba eina apie esminius su jų vaikų auklėjimu susijusius reikalus.

Šaulys

Mamos-Šauliai siekia laisvės ir nepriklausomybės. Nesileidžia pagaunamos ir įkalinamos, visada ras kelią į laisvę. Joms labiau patinka rūpintis savo vaikais, juos prižiūrėti negu auklėti. Tai motinos-draugės – nuoširdžios, betarpiškos, teisingos. Siekia užmegzti draugiškus santykius su savo vaikais ir net nebando atrodyti griežtos. Jų draugijoje gerai jaučiasi ir puikiai leidžia laiką ne tik jų pačių vaikai, bet ir vaikų draugai. Jie žino, kad visada bus palepinti desertu. Nors gimusios po Šaulio ženklu nėra ypatingai geros virėjos, tačiau jos pačios be galo mėgsta saldumynus, todėl su malonumu kepa tortus, sausainius ar pyragus.

Siekia būti tobulomis motinomis, žino, kada paimti vairą į rankas ir pakreipti vaikus tinkama linkme. Tačiau palieka jiems nemažai asmeninės laisvės, kad jie ir patys galėtų rasti savo kelią, suvokti, kuo norėtų tapti. Šaulių požiūris į vaikus labai „sveikas“. Jos nėra pernelyg globėjiškos, nebijo leisti vaikų į gilius vandenis. Protingos, negaišta laiko menkniekiams, tačiau yra apdovanotos nuostabia intuicija, leidžiančia joms numatyti, kaip reikalai klostysis ateityje. Greičiausiai todėl kasdieniai rūpesčiai jų nelabai domina.

Sugeba optimistiškai žvelgti į kiekvieną situaciją. Tačiau dažnai tobulybės siekimas apkartina jų gyvenimą – jos linkusios prisiimti per daug atsakomybės už namus ir namiškius. 

Ožiaragis

Mamos, gimusios po Ožiaragio ženklu – labai atsakingos. Mano (dažnai – visiškai be pagrindo), kad jų vaikystė buvo sunki ir siekia nuo panašių sunkumų apsaugoti savo vaikus. Ožiaragės nėra itin šiltos, jausmingos motinos ir šiuo savo trūkumus bando užpildyti materialiomis gerybėmis. Užrašo vaikus į geriausias mokyklas ir nori, kad šie pasiektų gyvenime kaip įmanoma daugiau.

Pareigingos ir atsakingos. Stengiasi gerai išauklėti savo vaikus. Tai tobulos motinos, sugebančios rasti laiko ir vaikams, ir karjerai. Turėtų stengtis nesielgti su vaikais pernelyg griežtai, užgoždamos jų asmenybę. Laimei, jų humoro jausmas iš tiesų neeilinis, todėl šios moterys moka suderinti discipliną ir gyvenimo džiaugsmą.

Motinos-Ožiaragės paprastai yra labai užsiėmusios. Motinystė jos dažnai laiko viena iš savo užimtumo sričių, šios užduoties imasi su joms būdingu rimtumu ir organizuotumu, lyg varžytųsi su kitomis motinomis visuotiniame mamų konkurse.

Moterys, gimusios po Ožiaragio ženklu – geros mamos, nors kartais būna tikros bambeklės. Ambicingos, todėl siekia, kad ir jų vaikams gerai sektųsi. Moko juos pagarbos savo mokytojams ir auklėtojams.

Dažnai dirba tam, kad padėtų išlaikyti šeimą. Pareigingos, tvirtai žengiančios šia žeme, apdairios, dažnai konservatyvių pažiūrų, vaikams jos suteikia tvirtą pagrindą po kojomis ir aiškiai apibrėžtus veikimo rėmus. Stropios, patikimos, atsakingos, tačiau dažnai pamiršta, kad vaikai yra vaikai – jiems būtina žaisti, ne vien stengtis pateisinti mamų lūkesčius.

Vandenis

Motinos-Vandenės, auklėdamos savo vaikus, vadovaujasi visų pirma draugiškumo principu. Kartu su vaikais išgyvena geras ir blogas akimirkas. Savo atžaloms leidžia daug ką – kad šie galėtų vystytis, nesijausdami suvaržytais.

Mamos-vandenės yra dviejų tipų: tai šiuolaikiškos, laisvos moterys arba atvirkščiai, nuolat įsitempusios, irzlios, nerandančios bendros kalbos su savo vaikais. Iš vienos pusės, jos skatina vaikus svajoti ir siekti savo svajonių išsipildymu, iš kitos – gali parodyti, kad jų svajonės nėra itin protingos. Vaikus moko svajoti atsargiai.

Dažnai elgiasi lyg vyresnė sesuo – ne itin atsakingai. Vaikus dažnai laiko sau lygiais. Visada klausia jų nuomonės, vertina jų dalyvavimą, žino, kaip svarbu, kad vaikai jaustų, kad jų nuomonė yra svarbi. Tačiau kartais būna taip užsiėmusios globaliomis problemomis, kad gali nepastebėti to, kas vyksta jų namuose. Švelnios, išmintingos, vertina išsilavinimą. Nėra bambeklės, jų namuose dažnai lankosi visi aplinkiniai vaikai.

Jaučia vidinį konfliktą tarp motinystės pareigų ir savo teisės į laisvę, savirealizaciją. Vaikams užtikrina daug (kartais – per daug) laisvės, asmeninės erdvės. Mėgsta kalbėtis su savo vaikais, diskutuoti. Nuo mažens ugdo jų savarankiškumą.

Žuvys

Motinos-Žuvys pasitiki savo motinystės instinktu. Jos žino, kad moka įsijausti, suprasti savo vaikų poreikius. Be vargo atsisako savo pomėgių vardan vaikų. Ištikimos, pasiryžusios aukotis. Labai jautrios ir atsargios. Gali būti išnaudojamos, ypač jei jų vaikai – materialistai ar vadovaujasi griežta logika ir to paties reikalauja iš motinos. Žuvų vaikai dievina savo motinas – jos užtikrina jiems saugumo jausmą, apgaubia meile ir supratimu. Jų vaikai puikiai supranta, kad yra „gerose rankose“.

Mamos, gimusios po Žuvų ženklu moka spręsti vaikų problemas, visada ras tinkamą žodį paguodai. Jos spinduliuoja meile – Žuvys iš visų Zodiako ženklų yra labiausiai linkusios duoti, o ne imti. Joms tiesiog būtina jaustis reikalingoms. 

Žuvys yra apdovanotos neeiline vaizduote, šią savybę pastebi ir kituose. Jos skatina vaikų kūrybingumą, remia meninius polinkius. Nekreipia per daug dėmesio į vaikų kaprizus ir ožiavimąsi – tiki, kad iš to išaugama. Myli vaikus ir yra jų mylimos.

Apdairios, globėjiškos, tačiau tolerantiškos. Puikiai jaučia, ko reikia jų vaikams ir iš visų jėgų stengiasi tai suteikti. Nesuvokia ribų, dažnai persistengia, tampa aukomis, tačiau toks vaidmuo jų negąsdina – ramiai neša savo kryžių.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.