Horoskopai

Karjera pagal Zodiako ženklą

Darbas, jo svarba gyvenime, tinkamiausios profesijos – žvaigždės padės pasirinkti savo gyvenimo kelią ir patars, kokį darbuotoją išsirinkti, kad verslas klestėtų.

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Darbas

Avinai dievina darbą ir dirba su malonumu – žmonės, gimę po šiuo ženklu nekenčia dykaduonių ir dykinėtojų. Darbe vertina galimybę kilti karjeros laiptais, tačiau jiems taip pat svarbu, kad darbas būtų savarankiškas – Avinai mėgsta demonstruoti savo energiją ir iniciatyvą. Tai vadovai, ne pavaldiniai. Avinai ne itin mėgsta darbą komandoje, tai individualistai. Mielai vadovauja, tačiau nemėgsta bendradarbiauti, ypač su svetimais žmonėmis.

Gimę po šiuo ženklu vykdo drąsius projektus su begaliniu užsidegimu, kovoja už geriausias pozicijas iki sąmonės netekimo. Dažnai, pasiekę tikslą, pradeda nuobodžiauti – jiems būtina jausti konkurentų „kvėpavimą“ už nugaros. Nebijo permainų, labiau juos gąsdina nuobodus, monotoniškas darbas, popierizmas ar nieko neveikimas ir skaičiavimas, kiek metų liko iki pensijos.

Gimę po Avino ženklu – prasti diplomatai. Viską, ką galvoja, išrėžia tiesiai, kritikos žodžių nevynioja į vatą, o jo išsireiškimų, naudojamų stresinėse situacijose, neturėtų girdėti vaikai. Be to, šie žmonės nepasižymi kantrybe – nemėgsta ilgai aiškinti savo pavaldiniams, ką ar kaip jie turėtų daryti. Diskusijos dėl kiekvieno menkniekio gali juos įsiutinti. Tačiau kritinėse situacijose jie puikiai susitvarko. Savo darbu pasiekia tikslą ir įgyja gerą vardą visuomenės akyse. Tačiau Avinams ypač svarbu tinkamai pasirinkti profesiją, atitinkančią jų karingą ir ambicingą charakterį.

Profesijos

Darbe Avinai visų pirma siekia nuo nieko nepriklausyti ir vadovauti kitiems, nesvarbu, ar jie bus direktoriais, brigadininkais statybose ar mokytojais. Avinai puikiai susitvarko su tradiciškai „vyriškomis“ profesijomis – policijoje, armijoje, gaisrinėje. Jie drąsūs, pasiryžę pulti į ugnį, o persekiojamo nusikaltėlio tikrai nepaleis.

Gimę po šiuo ženklu žmonės turi įgimtų gabumų technikai ir mechanikai, nepriklausomai nuo lyties dievina automobilius, mėgsta kažką krapštinėti, remontuoti. Dažnai pasirenka inžinieriaus profesiją. Avinai sunkiai dirba, nebijo susitepti rankų. Tarp šio ženklo žmonių nemažai dirbančių autoservisuose – savininkų, pagalbinių darbuotojų, mechanikų.

Gimę po Avino ženklu pasižymi ir meniniais gabumais. Be didelio vargo gali padaryti komiko, satyros meistro ar kitokią karjerą pramogų versle.


Dauguma žmonių, gimusių po Avino ženklu, mėgsta sportą – futbolą, krepšinį, įvairias lenktynes. Šie žmonės pasižymi stipria gyvybine energija, be to, jie mėgsta varžytis ir nebijo fizinio krūvio.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Darbe Avinai turėtų nepamiršti apie savo sveikatą, nesivelti į intrigas ir valdyti savo liežuvį. Avinai gali dirbi nuo ryto iki išnaktų, be to, nesirūpina savo mityba – valgo bet ką, geria per daug kavos. Profilaktiniai sveikatos patikrinimai, anot jų, skirti tik hipochondrikams. Būtent dėl šių priežasčių vyresnėms nei keturiasdešimties metų Avinams gresia širdies smūgis, be to, jie dažnai kenčia nuo padidėjusio spaudimo. Tačiau net ir tai Avinus nepriverčia susimąstyti – jie greičiau linkę supykti „ant likimo“ – juk serga tik „minkštakiaušiai“!

Pasiekę aukštą postą įmonėje, šio ženklo atstovai dažnai tampa tikrais tironais pavaldinių atžvilgiu. Tačiau šie asmenys turi  ir gerų bruožų – yra sąžiningi ir nuoširdūs, nemėgsta intrigų ir kiaulysčių. Jų entuziazmas uždega bendradarbius, tačiau, jei atlieka darbą, kuris jiems nepatinka ir neleidžia veikti savarankiškai, tampa pikčiurnomis ir intrigantais – tiesiog susikaupusi energija ir ambicijos turi kažkur „išsilieti“. Tačiau Avinai puikiai supranta, kad taip elgtis nėra teisinga ir vėliau labai dėl to graužiasi. 

Jautis

Darbas

Jaučiai – darbštūs tinginiai. Tai epikūrininkai, šlovinantys gyvenimo grožį, tačiau gerai suprantantys, kad be vargo nieko nepasieks.Jaučiai gali pasigirti puikia sveikata. Šio ženklo atstovai nieko nedaro šiaip sau, nesitikėdami naudos – už darbą Jaučiai visada tikisi tinkamo atlygio. Jaunystėje gal ir susivilios darbu už skatikus, tačiau subrendę, susikūrę šeimas Jaučiai rimtai rūpinsis artimųjų gerove.

Jaučiai – realistai, apdovanoti sveiku protu, dirba visų pirma dėl pinigų. Dievina materialines gėrybes, jų pasaulis – tai obligacijos, fondai, draudimai, tačiau visų svarbiausi – šilti namai, jauki, šeimyninė aplinka. Žinoma, ne bet kur ir bet kaip – jų namas būtinai bus pastatytas gerame rajone, šalia jo tiesiog būtinas bent mažas darželis ar sodas, o viduje – didelė virtuvė, keletas daiktų iš antikvariato... Kad visa tai pasiektų, Jaučiai dirba iš tiesų sunkiai, tai puikūs darbuotojai, tikras lobis kiekvienai įmonei. Atsakingi, prisilaikantys terminų, ramūs, disciplinuoti, nesiveliantys į intrigas. Be to, nesistengia užimti aukštų postų – tik didesnė alga pažadina Jaučiuose šiek tiek ambicijų, tačiau ir be to jiems dažniausiai sekasi – Jaučiai yra mėgiami bendradarbių už savo „normalumą“ ir vadovų už jų solidumą. Jaučiai rūpinasi tradicijomis, visada prisimena bendradarbių gimtadienius. Gimusieji po Jaučio ženklu turėtų pažadinti savyje slypinčius talentus, pilnai juos išnaudoti ir pasirinkti tinkamiausią karjeros kelią.

Profesijos

Jaučiai dažnai turi manualinius sugebėjimus, tai tikrosios „auksinės rankos“, be to, profesinėje veikloje šie žmonės dažnai panaudoja įgimtą grožio pajutimą. Jaučiai galėtų tapti puikiais konditeriais, šukuosenų stilistais, visažistais, dizaineriais. Vyrai-Jaučiai dažnai tampa kalviais, skulptoriais ar staliais.

Jaučiai mėgsta gaminti bei rūpintis namų ūkio reikalais, ne tik tarp keturių sienų – jie puikiai gali pagelbėti kitiems, pavyzdžiui, vadovaudami populiaraus žurnalo patarimų skilčiai ar dirbdami maistą pristatančiose ar pobūvius aptarnaujančiose įmonėse. Kai kurie Jaučiai turi muzikinį talentą, kiti yra gabūs dailei, tačiau dažniausiai Jaučiai – puikūs rašytojai.

Jaučiai gali atrasti savo pašaukimą finansų ar politikos srityse, tačiau pastarojoje ne visuomet jiems šypsosi sėkmė – politikai Jaučiai pernelyg užsispyrę, o jų pažiūros dažnai per daug konservatyvios.

Jaučiai, nors iš prigimties materialistai, ypatingai vertina gamtą, jos grožį ir turtus. Todėl gimę po šiuo ženklu žmonės gali tapti puikiais eiguliais, ūkininkais ar „žaliaisiais“, gamtos gynėjais, pasiryžusiais užstoti skriaudžiamą gamtą savo kūnu.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Didžiausi Jaučių priešai – pernelyg išbujojęs materializmas, pinigų kultas ir savo talentų apleidimas. Jaučiai nemėgsta naujovių, novatoriškų idėjų, jie norėtų nuolat vaikščioti tais pačiais takeliais, mėgsta, kai darbas vyksta pagal rutininę schemą. Tačiau pasaulis keičiasi ir savo pačių labui reikia sekti naujoves. Jaučiai siekia bet kokia kaina stabilizuoti padėtį, ir toks elgesys dažnai lemia įgimtų talentų, ne tik meninių, praradimą. Rutina, veiksmų, elgesio schemos susilpnina ir jų grožio suvokimą, jautrumą grožiui.

Jaučiai-darbdaviai gali tapti pernelyg šykštūs, o dėl savo baimės priimti naujoves gali prarasti pozicijas rinkoje. 

Dvyniai

Darbas

Darbas retai Dvynių gyvenime užgožia visą likusį pasaulį. Nors galima sutikti Dvynius-darboholikus, tačiau tokį jų elgesį diktuoja šiuolaikinis pasaulis, jo dėsniai, o ne Dvynių astrologinė natūra. Jie guvaus proto, apdovanoti įvairiausiais talentais. Negali pakęsti pasikartojančių užduočių, monotoniško darbo, atliekamo tyloje ir vienumoje. Jiems puikiai sekasi dirbti komandoje, Dvyniai yra mėgiami bendradarbių – dėl puikaus humoro jausmo ir natūralaus žavesio, be to, jų ambicijos nėra pernelyg aukštos.

Dvyniai siekia paaukštinimo darbe tada, kai turi tai padaryti, ramiai, nesistumdydami, nes biurokratinis darbas ir nuolatinis sprendimas apie kitų žmonių likimus juos gąsdina. Išimtis – politika ir žiniasklaida. Šiose srityse pažadintos Dvynių ambicijos sustiprinamos įgimtais talentais. Dvyniai geba akimirksniu įvertinti situacijos pasikeitimą ir padaryti atitinkamas išvadas. Mokosi lengvai, nuolat tobulinasi, daug skaito ir mėgsta dalyvauti poleminėse diskusijose.

Linksmi, šmaikštūs, be vargo užmezga pažintis, sugeba padaryti teigiamą pirmąjį įspūdį, tolerantiški – lengvai prisitaiko prie svetimų jam mentalitetų, kultūrų, papročių. Dvyniams kaip oras reikalingos permainos, naujos patirtys ar bent jau naujas vaizdas pro langą – permainos garantuoja jų psichikos stabilumą. Jų darbo stilius gali pašiurpinti pedantiškąsias Mergeles ar ramius, susitelkusius Vėžius. Dirba su uždegimu, blaškosi, dažnai atlieka keletą darbų vienu metu. Jų biure nuolat skamba telefonas, vyksta nuolatinis judėjimas, šurmulys, Dvynių darbo kabinetas primena stotį. Neverta drausminti ar bandyti Dvynius nusodinti – visų pirma, jie tikrai sugeba daryti gerai kelis darbus vienu metu, o visų antra – Dvyniai ir be pastabų greitai dings – niekas nekeičia darbų, darboviečių ir profesijų dažniau ir sėkmingiau už juos.

Profesijos

Dvyniai nuolat gyvena „ant lagaminų“, lengvai gauna ir perteikia informaciją. Turi verslininko gyslelę. Jiems puikiai tinka darbas žiniasklaidoje – Dvyniai tai puikūs žurnalistai, reportažo meistrai ar reklamos ir viešųjų ryšių specialistai. Dvyniams tinka ir darbas kelionių agentūrose, jiems patinka lėktuvai, todėl moterys, gimusios po Dvynių ženklu, dažnai tampa stiuardesėmis. Likę žemėje Dvyniai gali tapti ir puikiais telekomunikacijų bendrovių darbuotojais, ryšio specialistais. Tapę makleriais Dvyniai taipogi jaučiasi lyg žuvys vandeny.

Dvyniai yra gabūs kalboms, tarp šio ženklo atstovų nemažai vertėjų, rašytojų, literatūros kritikų. Nevengia darbo tarptautinėse korporacijose, jų inteligencijos, sugebėjimo prisitaikyti ir bendravimo įgūdžių dėka Dvyniai nelieka nepastebėti.

Gimę po šiuo ženklu žmonės sugeba gyventi nuolatinėse kelionėse, antrą biurą turėti automobilyje, lakstyti nuo vieno susitikimo į kitą ir, žinoma, po visų darbų, nepamiršti pasilinksminti vakarėlyje ar sudalyvauti šeimos šventėje.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Dvyniai neturėtų pamiršti pasirūpinti savo nervų sistema, kontroliuoti savo žalingus įpročius ir nesivelti į apkalbas. Jei jų viršininkas pasirodo esąs bejausmis despotas, Dvyniai turėtų kuo greičiau nuo jo bėgti –darbas tokioje aplinkoje itin neigiamai paveiktų jų sveikatą, nervų sistemą.

Dvyniai nemėgsta būti vieni biure, tačiau jiems būtina skirti nors šiek tiek darbų, reikalaujančių savarankiškumo. Nors dažniausiai darbus atlieka laiku, Dvyniai dirba nesistemingai, vadovaudamiesi savo ritmu. Nemažai Dvynių šiais laikais tampa darboholikais, kenčia nuo pervargimo ir žalingų įpročių.

Dvyniai – be galo smalsūs ir plepūs, pernelyg besidomintys kitų gyvenimais, todėl yra linkę į apkalbas. Nors nėra piktavaliai, tačiau jų platinamą informaciją gali pasičiupti kiti – ir panaudoti saviems, labiau niekingiems tikslams. 

Vėžys

Darbas

Vėžiai savo darbu tikisi pasiekti aplinkinių pripažinimą. Žinoma, dirba tam, kad išlaikytų save ir savo šeimą, tačiau jei jų darbas nėra vertinamas, jie greitai pasijunta nusivylę. Vėžiai nemėgsta permainų, yra linkę prisirišti prie darbovietės ir žmonių, su kuriais dirba. Nors dirba lėtokai, tačiau kruopščiai ir sistemingai.

Gimę po šiuo ženklu žmonės turi neįtikėtiną atmintį, ypač veidams ir pavardėms; jie niekada nepamirš šefo gimtadienio ar bendradarbio vardadienio. Vėžiai bjaurisi chamais, nekultūringu elgesiu ir lenktyniavimu darbe, todėl dažnai manoma, kad tai silpni, minkšti žmonės. Nieko panašaus, tuo įsitikins kiekvienas, užminęs jiems ant nuospaudos...

Tyleniai Vėžiai dažnai yra neįvertinami. Jų svarba įmonei įsitikinama dažniausiai tik tada, kai šie ryžtasi pakeisti darbovietę. Vėžiai nemėgsta triukšmo, skubėjimo. Dažniausiai nedraugauja su šiuolaikine technika; ofisas, kuriame dirba, neturi būti pernelyg modernus.

Darbas statybose ar aerouoste Vėžiams gali atrodyti per daug triukšmingas, tačiau jie su mielu noru pasiryžtų prižiūrėti šimtą šuniukų gyvūnų globos namuose ar taptų vaikų namų ar darželio direktoriais. Vėžiams labiausiai tinka darbai, dirbami iš širdies, kuriose Vėžiams būdingas jausmingumas ir globėjiškumas ne trukdo, o kaip tik yra reikalingi ir vertinami.

Profesijos

Vėžiai mėgsta dirbti nedidelėse, net ankštose patalpose. Tai tobuli smulkių krautuvėlių, antikvariatų, mažų užeigų šeimininkai ar darbuotojai. Jiems sektųsi ir viešbučių ar maitinimo versle. Dauguma Vėžių – empatiški, užjaučiantys, galintys suprasti žmonių skirtingų žmonių elgesio priežastis. Tai puikūs psichologai, pedagogai, terapeutai. Vėžiai dažnai kuria labdaros organizacijas arba veikia jose kaip savanoriai.

Vėžiams taipogi tinka visos profesijos, susijusios su jūra. Be to, po šiuo ženklu gimė nemažai žymių aktorių ir rašytojų. Pasiekti sėkmę jiems padeda fenomenali atmintis ir neeiliniai gebėjimai pastebėti ir suvokti žmonių elgesį.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Vėžiai mėgsta šeimynines problemas „atsinešti“ į darbą. Jie dirba puikiai, kol jų namuose viešpatauja taika ir ramybė. Konfliktai, nesutarimai ir krizės santuokoje ar šeimoje atsiliepia jų darbo kokybei. Tačiau vieniši Vėžiai yra linkę „paskęsti“ žalinguose įpročiuose ir praranda darbo motyvaciją. Todėl, jų pačių labui, turėtų kuo greičiau ištekėti.

Vėžiai – nuotaikos žmonės, be to, itin jautriai reaguojantys į kritiką ir dėl to kenčia jų, kaip profesionalų, reputacija. Mėnesių mėnesius jie gali prisiminti kandžią vadovo pastabą ar bendradarbio paleistą gandą. Negali susikaupti darbui, tampa lengvais paranojikais ir intrigantais. Šios savybės itin būdingos moterims, gimusios po Vėžio ženklu. Už tokį elgesį Vėžiai brangiai sumoka – praranda kūrybinę energiją ir aplinkinių pagarbą, kurios šie talentingi ir (dažniausiai) geri žmonės iš tikrųjų nusipelno.

Liūtas

Darbas

Darbo dėka Liūtai tikisi pasiekti materialinę gerovę. Karjera tai jų kelias link valdžios ir prabangos. Liūtai netgi stebisi ir nuoširdžiai nesupranta, kad motyvacijos dirbti gali būti ir kitokios. Jau vaikystėje Liūtai pradeda manyti, kad jiems tiesiog lemta valdyti kitus žmones ir maudytis šlovėje.

Karjeros pradžia daugumai Liūtų būna gan sudėtinga. Liūtai nesupranta stažuočių ir praktikų, už kuriuos nėra mokamas atlyginimas, o kavos nešiojimas žeidžia jų orumą. Šio ženklo atstovai sugeba dirbti labai sunkiai, jei to reikia jų ambicijų patenkinimui, nors, nėr ko čia slėpti, tarp Liūtų nemažai ir tinginių bei kombinatorių, galvojančių tik apie tai, kaip kuo daugiau užsidirbti ir nieko neprisidirbti. Kartais Liūtams pavyksta sukrauti didžiulius turtus nuo nulio – šio ženklo atstovai nebijo rizikos, drąsių finansinių operacijų, o sėkmė juk dažnai šypsosi drąsiems. Liūtai nebijo atvirai pareikšti apie savo pažiūras, yra drąsūs ir kasdieniame gyvenime.

Šio ženklo žmonės geriausiai jaučiasi, kai dirba sau, todėl tarp jų nemažai įmonių (nors ir nedidelių) savininkų. Liūtams būtina dirbti savarankiškai, priiminėti sprendimus, turėti atskirą darbo vietą – šie žmonės nemėgsta, kai jiems vadovaujama ar trukdoma.

Liūtai – kerinčios asmenybės, todėl jiems pavyksta pasiekti karjeros viršūnes, neretai jų vardas tampa bendriniu, reiškiančiu daugiau negu žmogų – ištisą instituciją.

Profesijos

Be jokios abejonės, Liūtams netinka kuklios skruzdėlytės darbas prie stalo, apkrauto popieriais. Šie žmonės dievina pinigus –jiems svarbu ne jų turėti, o galėti juos nevaržomai leisti –visiems įmanomiems gyvenimo malonumams.

Liūtai turi talentą akcijų biržai, jiems puikiai sekasi strateguoti, tai talentingi vadybininkai. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, tai nuostabios prabangių restoranų vadovės – joms puikiai sekasi organizuoti pobūvius ir pasilinksminimus net keliems šimtams žmonių. Liūtams sekasi vadovauti, atstovauti įmonei, be to, šie žmonės visuomet įvertina kitų pastangas, nėra smulkmeniški. Lengvai randa kalbą su įtakingais žmonėmis, be vargo sugeba pritraukti įmonei turtingų klientų.

Liūtai puikiai susidoroja su populiarumu, viešu gyvenimu – gali dirbti televizijoje, kine, pramogų versle ar muzikos pramonėje. Dievina vaikus ir sportą, todėl taip pat puikiai susidoroja su mokytojo, trenerio ar auklėtojo pareigomis. Šio ženklo žmonės vertina gražius ir prabangius daiktus, tarp šio ženklo atstovų nemažai drabužių dizainerių, juvelyrų ir architektų.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Liūtai mėgsta būti giriami. Pasiekę karjeros viršūnę, jie dažnai praranda sugebėjimą atpažinti tikruosius bendradarbių ir partnerių ketinimus, ypač jei šie elgiasi apdairiai. Įvairūs apsukruoliai, esantys Liūtų pašonėje, gali be jokio vargo užsiimti savo nešvariais darbeliais – o jų pasekmės dažnai užgriūva būtent tuščiagarbių Liūtų pečius. Atviri ir lengvabūdiški Liūtai  dažnai įsivelia į juos kompromituojančius skandalus – kaip Bilo Clintono atveju, viena klaida dažniausiai sugriauna visą jų karjerą.

Liūtai dažnai būna per greitai paaukštinami – sėkmė jiems iš tikrųjų šypsosi, tačiau kartais gali paaiškėti, kad atsakingam darbui jie turi per mažai žinių. Šio ženklo žmonės ne itin mėgsta mokytis, tačiau tobulėjimas, ypač vyresniame amžiuje, tikrai padėtų jiems išspręsti kompetencijos trūkumo problemą. 

Mergelė

Darbas

Mergelės mėgsta dirbti ir gerai atliekamas darbas jas iš tikrųjų džiugina. Nemėgsta rizikos, visada apsidraudžia, niekada nestato visko ant vienos kortos. Nesiekia karjeros aukštumų. Rimtos ir viską apgalvojančios Mergelės žino, kad sėkmė lemia tik pavydą – tuo tarpu, jų tikslas yra saugumo, stabilumo pasiekimas ir ilgalaikis tobulėjimas darbe. Šio ženklo atstovai gali detaliai susiplanuoti savo karjeros kelią ir žingsnis po žingsnio siekti užsibrėžto tikslo. Mergelės tai vaikščiojantys idealai darbdavių akyse. Tai dori, darbštūs, punktualūs, stropūs, malonūs ir lojalūs darbuotojai. Netykoja paaukštinimo galimybių, rūpinasi bendradarbių morale, nuoširdžiai pergyvena, kai jiems ne itin sekasi. Tai būtent Mergelės, vienintelės be viršininkų, nemiega naktimis, galvodamos apie įmonės ateitį. Šio ženklo atstovai nesibaido monotoniško darbo, visada atlieka jį kruopščiai, net kai darbas reikalauja nežmoniškos kantrybės ir atidumo.

Jei visos pasaulio Mergelės vieną dieną dingtų iš savo darboviečių, pasaulio ekonomikai akimirksniu ateitų galas. Mergelės tai labiausiai analitiški protai visame Zodiake, be to, niekas kitas nesugeba taip susikoncentruoti dėmesio į atliekamą užduotį. Puikiai atlieka savarankišką, tačiau ne vadovaujamą darbą.

Nemažas skaičius Mergelių šiais laikais dirba laisvai samdomais darbuotojais. Jie sistemingi, todėl puikai sugeba susiplanuoti laiką, o jei šio ženklo žmonėms nepavyktų ko nors atlikti laiku, jie patys pasisiūlytų sumažinti savo atlygį. Nors dažnai galvoja, kad yra geresni už savo darbdavius (ir tai dažnai yra gryna tiesa), Mergelės niekada nesivelia į jokias intrigas, o korupciją šie žmonės tiesiog niekina. Mergelės mėgsta būti įvertintos, giriamos ir apdovanojamos.

Profesijos

Mergelės – itin inteligentiškos ir be galo talentingos. Geriausiai joms tinka profesijos, reikalaujančios didelės atsakomybės. Medicina, farmacija ar švietimas – tikrasis Mergelių pašaukimas. Mergelės ženklas taipogi yra dažnai sutinkamas tarp gabių mokslininkų. Nemažai Mergelių dirba programuotojais arba kitaip yra susiję su informacinėmis technologijomis.

Kruopščios ir rūpestingos Mergelės tai geriausi kontrolieriai, inspektoriai ar administratoriai. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, dažnai pasirenka ir buhalterių, apskaitininkų, sekretorių profesiją. Jų vaizduotė nėra itin laki, tai realistai, tačiau nemaža dalis Mergelių rašo, tapo ar kuria muziką ir neretai jų kūriniai sulaukia visuotiniopripažinimo.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Mergelėms tinka ne kiekviena profesija ir ne kiekviena darbovietė. Pedantiškos Mergelės ne itin tinka vadovaujantiems postams – valandų valandas jos galėtų nagrinėti net smulkiausią pavaldinio padarytą klaidą, be to, žmones, gimusius po Mergelės ženklu baugina perspektyva atsakyti už kitų žmonių likimus.

Mergelėms puikiai sekasi atlikti protinius darbus, tačiau prasčiau einasi darbai, reikalaujantys fizinės ištvermės. Šio ženklo atstovai nėra atsparūs stresinėms situacijoms. Tai perfekcionistai ir moralistai, todėl Mergeles itin vargina lenktyniavimas ir konkurencija darbo vietoje. Gimusieji po Mergelės ženklu patys baudžia save už klaidas, nori būti vertinami tik už tai, ką tikrai sugeba ir atlieka nepriekaištingai, o ne todėl, kad atsirado tinkamu laiku tinkamoje vietoje ar sutriuškino silpnesnius konkurentus.

Mergelės turėtų rūpintis savo sveikata, valgyti reguliariai, rinktis sveiką maistą, be to, nepersistengti darbe – stresas tai didžiausias jų silpnos virškinimo sistemos priešas.

Svarstyklės

Darbas

Gimusiems po Svarstyklių ženklu kaip oras reikalingas darbas komandoje, vienatvė juos žlugdo. Todėl darbas šiems žmonėms tai taip pat galimybė palaikyti kontaktus su kitais žmonėmis – vieta, kur jie galėtų pasirodyti, pademonstruoti naują šukuoseną ar neseniai įsigytą drabužį, aptarti naujienas ar pasidalinti gandais. Tai energingi, kūrybingi ir patikimi darbuotojai, tačiau dažniausiai tik tuomet, kai skirta užduotis – komandinė. Tai žavingos asmenybės, lengvai randančios bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, be jokio vargo žmonių užsitarnaujančios pasitikėjimą. Svarstyklėms labai rūpi bendra atmosfera darbovietėje, jie nepakenčia chamų ir prasčiokiško elgesio. Gimusieji po Svarstyklių ženklu tai savotiški katalizatoriai, šalia jų net įžūliausi kietuoliai sušvelnėja ir stengiasi valdyti savo emocijas ar aštrų liežuvį. Diplomatiniai Svarstyklių talentai puikiai veikia atmosferą darbe, be to, padeda šio ženklo atstovams siekti tikslų.

Sėkmė dažnai jiems šypsosi. Gimusieji po Svarstyklių ženklu dažnai be didelio vargo pasiekia karjeros aukštumas. Tačiau dažniausiai joms sekasi tuomet, kai jų pasirinktoje profesijoje paaukštinimas priklauso nuo to, ar jos sugeba užkariauti įtakingų žmonių simpatijas, publikos meilę. Sunkiau šiems žmonėms sekasi darbuose, reikalaujančiose savarankiškumo, strateginio mąstymo ir greitos reakcijos į besikeičiančias aplinkybes.

Profesijos

Svarstyklės – guvios ir išradingos asmenybės, nors šiek tiek tinginės. Dirba priešokiais, turi individualų darbo ritmą, gali dirbti daug ir akimirksniu pasivyti kitus, tačiau jų darbinis produktyvumas priklauso nuo jų savijautos ir dažnai besikeičiančių nuotaikų. Dažnai pritrūksta kantrybės ir atidumo. Monotoniškas darbas biure, vienatvėje pernelyg išvargins šio ženklo žmones, be to, neskatina tobulėjimo. Daug labiau Svarstyklėms tinka kūrybiniai darbai, taip pat teisinė ar diplomatinė karjera. Šie žmonės be jokio vargo užmezga kontaktus su kitais, todėl jiems puikiai tinka tokios profesijos kaip draudimo agentas, prekybininkas, derybininkas ar patarėjas.

Gimusieji po Svarstyklių ženklu dažnai tampa nedidelių paslaugų įmonių vadovais, jų veiklos sritis dažniausiai būna susijusi su mada, kosmetika, sodininkyste. Šie žmonės mielai dalyvauja įvairių komitetų, komisijų ir darbo grupių veikloje, jų išsakoma nuomonė dažnai yra objektyvi ir sąžininga, be to, Svarstyklės tai puikus reprezentacinis kiekvienos grupės elementas – žavios ir gražios, visada moka atkreipti į save dėmesį.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Didžiausi Svarstyklių priešai – tinginystė, neapsisprendimas, flirtas su vadovybe ir neatsakingos sekretorės. Gimusieji po Svarstyklių ženklu valandų valandas gali analizuoti gautą pasiūlymą, dvejoti ir dvejoti, o gera proga tiesiog praeina jiems pro šalį.

Netinkamai pasirinkę profesiją – jokios rizikos, jokio bendravimo su žmonėmis – greičiausiai pasiduos įgimtai tinginystei, tokiu būdu užsitarnaudami nekokį vardą darbovietėje.

Svarstyklės turėtų atminti, kad romanai darbe dažniausiai baigiasi dideliais nemalonumais, ypač tuomet, kai meilės objektas yra jau užimtas.

Vyrai, gimę po Svarstyklių ženklu dažnai renkasi sekretores pagal grožį, visiškai neatsižvelgdami į jų darbines kompetencijas. Ir patys vėliau dėl to kenčia. 

Skorpionas

Darbas

Skorpionai sugeba dirbti tikrai sunkiai, tačiau tik tuomet, jei mato, kad jų darbas yra prasmingas. Idealus darbas Skorpionams turėtų būti pakankamai nepriklausomas ir be to, sudėtingas. Komandiniam darbui dažnai neturi kantrybės, nėra tolerantiški žmonių kvailybei. Kelia nemažus reikalavimus – tiek sau, tiek aplinkiniams. Dirba greitai, savarankiškai, kliūtys juos skatina stengtis dar labiau. Monotoniškame, saugiame darbe greitai „degraduoja“, aptingsta. Skorpionai pasižymi strateginiu mąstymu, puikiai susitvarko su stresinėmis, krizinėmis situacijomis. Beveik visi Napoleono armijos generolai buvo gimę po Skorpiono ženklu.

Anot tradicinės astrologijos, keletas tikrųjų Skorpionų atneša sėkmę ir pinigus darbovietei. Darbe jiems itin padeda intuicija, diskretiškumas ir apsukrumas. Šefas-Skorpionas nesileis apgaudinėjamas, tinginį užuos per kilometrą, bet tikrąjį talentą taip pat sugeba tinkamai įvertinti. Šio ženklo atstovai nepasižymi diplomatiniais sugebėjimais, tiesą išrėžia tiesiai į akis, gali be vargo priimti nepopuliarius sprendimus, todėl beveik visuomet turi priešų.

Skorpionai darbe geriausiai jaučiasi, būdami šalia valdžios – jiems patinka valdyti esamą situaciją, bet reprezentacinių funkcijų ėjimas jiems kelia nuobodulį.

Profesijos

Skorpionai darbe išsiskiria plačiais užmojais ir ambicijomis. Darbui atiduoda visas jėgas ir visą širdį, jie darbštūs ir atsakingi, be to, talentingi – beveik visuose srityse. Tarp šio ženklo atstovų – nemažai sunkiai dirbančių gydytojų – onkologų, chirurgų, psichiatrų. Skorpionai žavisi paslaptimis, todėl gali dirbti šnipais, slaptais agentais, detektyvais, policininkais, mokslininkais.Dažnai pasižymi meniniais gabumais – aktoriniais, muzikiniais ar literatūriniais talentais. Savo kūriniuose siekia perteikti visų pirma emocijas ir sudėtingą žmonių psichikos pasaulį. Mėgsta sportą ir profesijas, susijusias su gamta, gimusieji po Skorpiono ženklu tai nuostabūs, atsidavę savo darbui lėktuvų pilotai ar gidai.

Esant palankioms ekonominėms sąlygoms, Skorpionai gali susikrauti milžiniškus turtus. XX-ojo amžiaus pabaigoje „Forbes“ turtingiausiųjų sąraše buvo kone daugiausiai Skorpionų. Tuo tarpu moterys, gimusios po Skorpiono ženklu, domisi politika. Ir joms labai gerai sekasi – tai įrodo Indiros Ghandi, Condoleezzos Rice, Margaret Thatcher ar Hilary Clinton pavyzdžiai.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Skorpionams darbe nuolat reikia naujų iššūkių. Jie nebijo permainų, juos labiau gąsdina rutina. Kartais darbui skiria per daug laiko, pamiršdami apie šeimą ir draugus – namuose lankosi lyg viešbutyje, nepastebi, kaip auga jų vaikai – nors juos be galo myli.

Gimę po šiuo ženklu – įtarūs ir tai  itin apsunkina jų santykius su bendradarbiais. Savo pačių labui Skorpionai turėtų kartais nutylėti, aštrius kritikos žodžius pasilikti sau.

Sėkmė Skorpionams kartais būna pavojinga. Kai pasiekia tikslą – jiems pasidaro nuobodu ir šio ženklo žmonės pradeda ieškoti rūpesčių. Dažniausiai sumąsto pasikeisti žmoną, pradeda lošti  ar pasiduoda kitiems žalingiems įpročiams. 

Šaulys

Darbas

Visada verta įdarbinti žmogų, gimusį po Šaulio ženklu. Tai amžini optimistai, pilni sumanymų ir gyvenimo džiaugsmo. Nesvarbu, kad kartais pavėluoja į darbą, nes linksminosi iki paryčių, užsiplepa su bendradarbiais ar ką nors supainioja – ten, kur dirba Šauliai – visada gera nuotaika, jokių intrigų, nes šie žmonės žino, kas yra svarbiausia dirbant kolektyve. Šauliai – geri draugai. Jei tave mes antroji pusė – nueis su tavim išgerti alaus; jei atrasi Dievą – nuvažiuos kartu į piligriminę kelionę, nes religijos klausimas ir jiems nėra svetimas. Nepaliks bėdoje, jei susirgsi – mielai lankys.

Dažnai sakoma, kad šio ženklo žmonėms itin dažnai nusišypso sėkmė – jie lengviausiai pasiekia paaukštinimą, tačiau dažnai pamirštama, kad šie žmonės – tikrai talentingi, kūrybingi, inteligentiški.

Šauliai priverčia kitus stengtis labiau, dirbti geriau, todėl tai nuostabūs vadovai. Jie sugeba greitai priimti dažniausiai teisingus sprendimus, tačiau leidžia pasireikšti ir kitiems. Darbe su Šauliais nebūna liūdna, nors bendradarbiams jie garantuoja visą emocijų spektrą – tai tokie vadovai, kurie vieną dieną tranko durimis ir grasina visus atleisti, o kitą atsiprašo ir pažada priedus prie algos.

Profesijos

Šauliai mėgsta šurmulį, permainas. Jiems patinka, kai juos supa žmonės. Šio ženklo žmonės dažnai dirba žiniasklaidoje – tai nuostabūs reporteriai, žurnalistai ir operatoriai. Jiems sekasi dirbti ir turizmo srityje, kelionės jų nevargina, net kai jų metu tenka nemažai pavargti a išgyventi stresines situacijas.

Žmonės, gimę po Šaulio ženklu turi pedagoginį talentą, jiems sekasi rasti bendrą kalbą su mokiniais, ypač jaunimu, jie stengiasi ne tik išdėstyti savo dalyką, bet ir perteikti tam tikras moralines vertybes. Tai įvairiais talentais apdovanoti žmonės, jų techninių, manualinių ar kūrybinių sugebėjimų dėka Šiauliai gali atrasti save praktiškai bet kuriame darbe.

Šiauliai gali pasiekti populiarumą kaip aktoriai, režisieriai, muzikantai ar sportininkai. Dažnai jiems sekasi visai neblogai užsidirbti, dirbant neįprastus darbus. Jie gali būti golfo mokytojais, jogos treneriais ar astrologais.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Šaulių susidomėjimas darbu priklausomai nuo jų pasirinktos profesijos, todėl turėtų dirbti tik tose srityse, kurios juos iš tikrųjų domina. Šauliai retai būna šykštuoliais materialistais. Net didžiausia alga nepakeis jiems malonumo dirbti.  Šauliai dažnai keičia darbus ir profesijas, kol nesuranda savo tikrojo pašaukimo, o aplinkinių akyse dažnai atrodo nepastovūs ir nepatikimi.

Šauliai turi ypatingą „talentą“ – net to nenorėdami, sugeba įžeisti kitus ir įsivelti į nemalonias situacijas. Politikoje ar diplomatijoje jiems geriau sekasi karo ar revoliucijos metais. Taikos metu gali nemažai prisidirbti. 

Ožiaragis

Darbas

Ožiaragiai darbe tai vaikščiojantis sąžinės priekaištas kitiems bendradarbiams. Jei turi draugę, kuri studijų metu augino du vaikus, o šiuo metu vadovauja didelei įmonei, pusę gyvenimo praleidžia lėktuvuose, tuoj tuoj ginsis daktaro disertaciją (anglų kalba, žinoma), o per kiekvieną savo gimtadienį vaišina bendradarbius savo gamybos pyragu, pasakodama apie savo atžalų pasiekimus – tikriausiai supranti, apie ką kalba. Tai Ožiaragiai – visuomet puikūs, visuomet pasitempę, vaikščiojantys idealai.

Kokia Ožiaragių sėkmės paslaptis? Darbštumas, sistemingas tikslo siekimas, organizaciniai sugebėjimai – apie šias savybes kiti dažniausiai tik kalba, o žmonės, gimę po Ožiaragio ženklu, po truputį, tačiau atkakliai jas pritaiko savo gyvenime.

Ožiaragiai – darbščiausi ir atsakingiausi tarp visų Zodiako ženklų. Dievina darbą, be darbo negalėtų gyventi, dažnai serga darboholizmu. Sėkmė jiems neateina lengvai, kiekvienas pasiektas laiptelis reikalauja daug darbo.

Darbovietėje šie žmonės nėra itin mėgiami, dažnai jiems prikaišiojamas materializmas ir atsiskyrimas nuo kolektyvo. Tačiau toks yra jų darbo stilius. Viršininkai, gimę po Ožiaragio ženklu – reiklūs, tačiau rūpestingi. Pasiekę aukštą poziciją, retai „nusileidžia žemyn“, juk atsidūrė ten tik savo sunkaus darbo dėka, tikrai pelnytai, nepasinaudoję jokiais turimais ryšiais.

Profesijos

Natūrali Ožiaragių aplinka – nedidelis, tačiau gražiai įrengtas kambarėlis su darbo stalu, apkrautu segtuvais. Šių žmonių darbui reikalinga ramybė ir susikaupimas. Ožiaragiai idealiai tinka bankininkystei, sudėtingoms ekonomikos analizėms ar rinkos tyrimams. Būti ekspertais, aukšto rango specialistais – jų gyvenimo pašaukimas. Pati sritis yra mažiau svari – Ožiaragiai gali būti ir ministrais pirmininkais, ir veisėjais. Šio ženklo žmonės turėtų rinktis tokius darbus ir tokias profesijas, kuriuose yra aiškiai apibrėžtos galimybės kopti į viršų, su didesnio atlygio perspektyva, žinoma. Nors tarp Ožiaragių pasitaiko kūrybingų žmonių, su menu susijusios profesijos jiems atrodo pernelyg „įtartinos“, negarantuojančios finansinio stabilumo. Tačiau šio ženklo žmonės puikiai tinka tokioms pareigoms, kaip teatro, leidyklos ar kitų su kultūra susijusių vietų direktorius – tarp padebesiais skrajojančių menininkų jie tvirtai žengia šia žeme, išrūpindami duonos kąsnį visiems.

Kitos Ožiaragiams tinkamos profesijos – inžinierius, mokslininkas, architektas, amatininkas. Ožiaragiai dažnai susidomi politika ar visuomenine veikla. Pasiekę viską, šio ženklo žmonės įsigyja seną namą, kaime, su didžiuliu sodu – nes net būdami turtingi, turi ką nors veikti. Labiausiai už viską Ožiaragiai nekenčia dykinėtojų.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Visų pirma, Ožiaragiai neturėtų pamiršti nors retkarčiais iš darbo išeiti. Ir tikrai apie jį pamiršti savaitgaliais ar atostogų metu. Ožiaragiai nemoka ilsėtis ir ši jų savybė neigiamai veikia tiek jų šeimyninį gyvenimą, tiek sveikatą.

Gimę po Ožiaragio ženklu nemoka dirbti komandoje. Savarankiškas darbas juos motyvuoja kur kas labiau, Ožiaragiai ne itin mėgsta, kai jų darbo rezultatais naudojasi kiti. 

Vandenis

Darbas

Vandeniai ne dirba, o lavina savo intelektą. Ramus, saugus darbelis, popierių kilnojimas akimirksniu įvarytų jiems depresiją. Darbas gimusiems po šiuo ženklu žmonėms – tai laisvės paieškos, nuolatinis tobulėjimas, naujos, praturtinančios patirtys. Vandeniai darbe – kritiškai, inovatyviai mąstantys, originalūs. Visada ieško naujų kelių ir siekia, kad kiti darytų tą patį. Šiems žmonėms nebūtina turėti nekasdienes profesijas. Net iš paprastų darbų Vandeniai sugeba daug ką išpešti. Jie gali dirbti mažo miestelio bibliotekoje, tačiau organizuoti joje skaitymus, eilėraščių rašymus ar diskusijas apie literatūrą ir jų dėka tokia vieta greitai tampa viso miestelio kultūriniu centru. Vandeniai – neįtikėtinai visuomeniški, savo darbu jie dažnai siekia pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Todėl dažnai renkasi tokius darbus, kurie leistų jiems tą padaryti.

Vandeniai ne itin mėgsta vadovauti (išimtimi gali būti nebent Vandeniai, dirbantys politikos ar mokslo srityse). Materialūs dalykai juos ne itin domina. Darbe juos motyvuoja dažniausiai jų pačių idealistinis požiūris į gyvenimą ir žmonės, su kuriais dirba. Gimę po Vandenio ženklu puikiai tinka komandiniams darbui. Užmezgę draugiškus santykius su bendradarbiais, Vandeniai neskubės keisti darbo vietos, net jei jiems bus siūlomas didesnis atlygis.

Profesijos

Nepaisant jų kūrybiškumo, Vandeniai dažniausiai – racionalūs „tiksliukai“. Idealiai tinka darbui technikos ar informatikos srityse, be to, jiems sektųsi ir filosofo ar astrologo darbai – ir visi kiti, reikalaujantys loginio mąstymo.

Visuomeniški Vandeniai dažnai savanariauja, ne tik vietinėse, bet ir pasaulinio masto organizacijose. Guvaus proto, kūrybingi Vandeniai dažnai pasirenka ir mokytojo profesiją – jie turi specifinių žinių ir noriai jomis dalinasi. XX-ame amžiuje Vandeniai „atrado“ sau genetiką, branduolinę pramonę ir... kiną.Šiose srityse iki šiol gali pasiekti daug, žymiai daugiau už kitus, tapti kultinėmis asmenybėmis. Gimusių po Vandenio ženklu taipogi nemažai tarp...prezidentų – šią taisyklę patvirtina Lincolnas, Reaganas, Rooseveltas, Putinas ir kiti.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Vandeniai mėgsta būti savo likimo kalviais. Nors noriai dirba kolektyve, darbe vertina visų pirma nepriklausomybę. Jų laimė nepriklauso nuo užimamų pozicijų. Kaip ir Skorpionai, Vandeniai ne itin kreipia dėmesį į kitų nuomonę, jų darbas turi turėti prasmę, būti naudingas. 

Žuvys

Darbas

Žuvys darbe tai astrologinė mįslė. Kadangi šio ženklo simbolis – dvi žuvys, plaukiančios į skirtingas puses, tad ir žmonių, gimusių po Žuvų ženklu, elgesys darbe dažnai būna priešingas. Iš vienos pusės, tai darbštūs, kruopštūs, pareigingi žmonės, galintys nemažai pasiekti verslo pasaulyje. Iš kitos pusės – dažnai būna savanaudiški, nevengia pasinaudoti kitais žmonėmis, be to, mėgsta kurti fantastinių verslų vizijas.

Tarp šio ženklo atstovų sutiksime tokius, kurie viename darbe išdirbo visą savo gyvenimą, tapdami vietine gyva legenda ir tokius, kurie darbus keičia keliskart per metus. Žuvys yra laikomos dvasingiausiu Zodiako ženklu, tačiau darbe šiuos žmones labiausiai motyvuoja pinigai. Tik jie gali priversti Žuvų ženklo atstovus pasikeisti, tapti gerais darbuotojais.

Žuvys pernelyg nesiveržia į valdžią. Šie žmonės gali tapti viršininkais, tačiau ne visose profesijose valdyti jiems sekasi vienodai gerai. Žuvys puikiai susitvarko ten, kur reikalinga vaizduotė, pataikavimas publikos skoniui ir rūpinimasis kitais.

Profesijos

Šiuolaikiniame pasaulyje žiniasklaidos ir reklamos verslai gali atnešti Žuvų ženklo atstovams daugiausiai pinigų.

Intuicija – dovana, kuria tik nedaugelis moka pasinaudoti, suteikia Žuvims išskirtinių galių. Jos dėka Žuvų ženklo atstovai tampa puikiais būrėjais, dizaineriais, leidėjais ar prodiuseriais.

Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, nėra neabejingi kitų nelaimėms. Siekdami padėti, tampa puikiais labdaros organizatoriais. Dažnai pasirenka socialinio darbuotojo profesiją. Kiti dažnai tarp šio ženklo atstovų sutinkami talentai – kulinarija, konditerija ir rankdarbiai.

Į ką atkreipti dėmesį darbe?

Gimę po Žuvų ženklu – jautrūs, net jei kartais primena pulti pasiruošusį tanką. Nedraugiška atmosfera darbe anksčiau ar vėliau sunaikina Žuvis, šie žmonės, panašiai kaip ir Dvynių ženklo atstovai, nėra atsparūs stresui. Nuolatinė įtampa darbe juos pernelyg vargina.

Žuvų ženklo atstovai siekia būti mylimi ir gerbiami darbovietėje, o bendradarbius dažnai laiko antra šeima, todėl atmosfera, santykiai darbe jiems yra iš tikrųjų svarbūs. Jei to negali pasiekti, Žuvų ženklo atstovai gali sunkiai susirgti – psichosomatinėmis ar nervinėmis ligomis, taip pat pasiduoti žalingiems įpročiams. Dėl šių priežasčių Žuvys neturėtų brautis į politiką. Be to, jie kaip magnetas traukia įvairiausius politinius ir visuomeninius skandalus. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.