Horoskopai

Vestuvės pagal Zodiaką

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Jaunoji

Geriausi partneriai moterims, gimusioms po Avino ženklu – Liūtai, Šauliai bei Svarstyklės. Greičiausiai joms nepasiseks su Vandeniais, Dvyniais ar Jaučiais. Moterys – grakščios, patrauklios, turinčios ypatingą skonį, išsiskiriančios iš minios. Draugiškos, mėgstančios bendrauti, visados puikiai nusiteikusios. Meilėje trokšta patirti bent šiek tiek beprotybės. Kartais sunku prognozuoti jų reakcijas. Šių moterų idealas – supermenas, tačiau pačios dažnai yra apdovanotos stipriais charakteriais, tad „kasdienai“ renkasi silpnesnius vyrus – tokius, kurie joms paklustų.

Pasimatymai

Moterys, gimusios po Avino ženklu – impulsyvios. Net prieš itin svarbų pasimatymą ilgai netrypčios priešais veidrodį, svarstydamos, ką apsirengti – pasipuoš taip, kaip joms šaus į galvą paskutinę akimirką. Nėra romantiškos – žiūrėjimas į žvaigždes nėra ta veikla, kuria galima jas sužavėti. Iš tokio pasimatymo jos greičiausiai pabėgtų. Tad būsimasis jaunikis turėtų paruošti kažką ypatingo ir labiau... beprotiško.

Vestuvės

Vestuvių  šventė bus tokia, kokios nori jos. Šios moterys nori pačios spręsti ir negali pakęsti, kai joms priešinamasi. Pasiduos tik tuomet, jei jaunikio pasiūlytas šventės scenarijus yra beprotiškesnis už jų sugalvotą. Deja, taip nutinka ypatingai retai. Žinoma, jos taip pat spręs, ką pakviesti, kas gros ir kur viskas vyks. Kadangi moterys, gimusios po Avino ženklu renkasi tokius vyrus, kuriais galėtų rūpintis ir valdyti, tad šios poros retai konfliktuoja. Šventė, be jokios abejonės, bus didelė. Moterys-Avinės mėgsta pasirodyti.

Dovanų sąrašas

Svečiai tikrai apsidžiaugs – jiems nereikės galvoti, ką padovanoti šiai porai. Jaunosios, gimusios po Avino ženklu paruoš jiems konkrečių, kruopščiai apgalvotų pageidavimų sąrašą. Šios moterys žino, ko nori. Sąrašą, žinoma, jos paruoš pačios, nesitardamos su savo partneriais. Įrašytos dovanos bus šiek tiek praktiškos (moterys-Avinės tai geros šeimininkės), tačiau kartu šiek tiek beprotiškos – nes šios moterys dievina beprotiškus sumanymus.

Medaus mėnuo

Bus taip, kaip jos sugalvos. O sugalvoti jos gali paskutinę akimirką. Taigi, šios poros mielai naudojasi paskutinės minutės kelionių pasiūlymais – ne dėl to, jog taip keliauti yra pigiau (nors moterys, gimusios po Avino ženklu nešvaisto pinigų) – joms tiesiog patinka apsispręsti paskutinę akimirką ir pažiūrėti, kur jas nuves likimas.

Ateitis

Moterys, gimusios po Avino ženklu – optimistės, puikios organizatorės, tad sugeba užglaistyti net ir rimčiausius nesutarimus. Kita vertus, jos bus ištikimos tik išskirtinėms asmenybėms, nebanaliems partneriams. Jei partneris joms pasirodys nuobodus, šios moterys bus linkusios nuolat ieškoti nuotykių kitur.

Jaunikis

Vyrai, gimę po Avino ženklu mėgsta užkalbinti merginas gatvėje. Jie pasiūlys permiegoti jau po pirmojo pasimatymo. Norint išlaikyti tokius jaunikius, reikia juos vedžioti už nosies ar net šiek tiek nuo jų bėgti. Jie dievina paslaptis. Tokie vyrai pamils moterį, kuri sužavės juos savo fantazija ir grožiu. Tačiau sužavėti nėra lengva, o jų nuolatiniai flirtavimai retai turi kažką bendro su tikraisiais jausmais. Vyrai-Avinai neskaitys eilių, nedainuos serenadų po langais, tačiau patenkins visus norus – ypač materialius (Avinai nėra šykštūs) ir tuos, kurie pasižymės originalumu –  Avinai moka tinkamai įvertinti originalumą. Šie vyrai neskubės vesti – retai kada susisaisto santuokiniais ryšiais prieš 35-ąjį gimtadienį. Tačiau pasiryžę vesti, norės tai padaryti kuo skubiau. Tad jei jums labiau patinka būti amžina sužadėtine, šie partneriai, deja, netiks.

Jautis

Jaunoji

Moterys, gimusios po Jaučio ženklu, trokšta turėti vyrą, namus, vaikų, kitaip tariant – šeimą. Jas globoja Venera, tad meilė šių moterų gyvenimuose yra labai svarbi. Tačiau tai praktiškos moterys, mokančios suderinti įsimylėjimą su... jaunikio piniginės storumu. Be to, jos savininkiškos ir itin pavydžios. Geriausiai tiktų vyrai, gimę po Liūto, Vandenio, Ožiaragio, Žuvų ir Jaučio ženklais. Bendras gyvenimas nesusiklostytų su Dvyniais, Svarstyklėmis ir Šauliais.

Pasimatymai

Moterys, gimusios po Jaučio ženklu nemėgsta perdėtai romantiškos aplinkos. Žiūrėjimas į žvaigždes? Laiko švaistymas! Tačiau šioms moterims patiktų apsilankymas ten, kur jos galėtų įvertinti (teigiamai, tikėkimės) savo išrinktojo finansines galimybes. Dauguma Jaučių – meniškos sielos, apdovanotos muzikiniais ar dailės talentais, gebantys tinkamai įvertinti žmogaus sukurtą grožį, tad moterys, gimusios po Jaučio ženklu per pasimatymą mielai apsilankys muziejuje ar dailės galerijoje. Tačiau joms patiks ir žymiai žemiškesnės pramogos – pavyzdžiui, naujo dulkių siurblio prezentacija.

Vestuvės

Viskas turi būti be jokių eksperimentų, keistumų ar fejerverkų ir nepraleidžiant tradicinių vestuvių elementų. Priešingu atveju moterys, gimusios po Jaučio ženklu gali pasijusti „ne iki galo ištekėjusios”. Jų vestuvėse apsilankyti tikrai verta. Jos nėra nusiteikusios jokioms revoliucijoms, tad šventė bus tradicinė. Šios moterys puikiai žino, kad gyvenimas yra gražus, tačiau kainuoja nemažai. Tad vestuvių šventė bus surengta skoningai, išlaikant aukščiausią kokybę. Svečiai čia ras brangiausių gėrimų ir skaniausio maisto.

Dovanų sąrašas

Praktiškos Jautukės užsiprašys stalo servizo 24 asmenims ar profesionalių virėjų vertos virtuvės įrangos. Jų devizas – viskas namams. Svečiai, mėgstantys dovanoti keistas, beprotiškas dovanas neturės kur pasireikšti – teks susitaikyti ir nupirkti beprotiškiausią, viską sugebantį... virtuvės kombainą.

Povestuvinė kelionė

Šios moterys tvirtai stovi ant žemės, tad joms labiau patiktų „žemiškos“ atostogos – išvykos į kalnus, ilgi žygiai pėsčiomis. Jų nedomina pigūs „blizgučiai“, viešbučiai su dirbtinio marmuro apdaila. Jos vertina faktus, tad neišsigąs, išvydusios vorą nakvynės namuose „už prieinamą kainą“. Beje, besilankant romantiškiausiose vietovėse neverta joms cituoti eilėraščių, aprašančių jų grožį. Tačiau pasakojimais apie šių vietų istoriją vyras tikrai pelnys jų pagarbą.

Ateitis

Moterys, gimusios po Jaučio ženklu nemėgsta skirtis – pasiryžta skyryboms tik kraštutiniais atvejais. Tai konservatyvios, taupios, sumanios žmonos. Puikios virėjos. Rūpinasi šeima, jų namai spinduliuoja jaukumu. Ir nepamiršta savęs – net metams bėgant išlieka žavingos ir seksualios.

Jaunikis

Kaip ir moterims, gimusioms po Jaučio ženklu, vyrams Jaučiams meilė reiškia santuoką. Tad vos pajutę stipresnį širdies virptelėjimą, skuba pasipiršti. Tai puikūs vyrai, nuoširdžiai besirūpinantys savo šeima, ypač materialinėmis jos sąlygomis. Tai „šeimyniniai egoistai“ – svetimi žmonės jiems beveik nerūpi. Namisėdos, labiausiai vertina patogų fotelį ir skanų maistą – geriau ne itin riebų, nes turi polinkį į nutukimą. Vyrai Jaučiai moka įvertinti moterų grožį, tačiau svetimauti neskuba – visgi šeima jiems svarbiausia.

Dvyniai

Jaunoji

Būti Dvyniu reiškia turėti dvigubą asmenybę. Kartais tą patį dalyką jie mato baltai, kartais – juodai. Jiems reikalinga įvairovė, permainos, nuotykiai, kelionės – tą tikisi patirti ir meilėje. Mirs iš nuobodulio „susidėjusios“ su atsakingu, rimtu namisėda ir tikrai pabėgs nuo vyro, ketinančio iš jų padaryti tobulas namų šeimininkes. Joms netinka ir silpni vyrai – moterys, gimusios po Dvynių ženklu ieško vyrų, stipresnių už jas pačias, nors joms sunkiai sekasi ilgai išbūti šalia vieno vyro. Nuolat blaškosi – pabėga, vėl grįžta, vėl bėga... Geriausi partneriai Dvynėms – Dvyniai, taip pat Vandeniai ir Ožiaragiai. Blogiausias variantas – pavyduoliai Skorpionai ir mėgstančios viską suplanuoti Mergelės.

Pasimatymai

Moterys, gimusios po Dvynių ženklu nesusidomės tyleniais ar humoro jausmo stokojančiais paniurėliais. Flirtavimas tai jų stichija, flirtas dažnai domina jas labiau nei seksas. Dievina nešvankius juokelius, aliuzijas, švelnius apsižodžiavimus, intelektualius žaidimus. Sakoma, kad smegenys – erotiškiausia kūno dalis. Kalbant apie moteris, gimusias po Dvynių ženklu, tai tikrų tikriausia tiesa.

Vestuvės

Dvynės nemoka taupyti – tad arba neturės pinigų šventei arba be jokios sąžinės graužaties išleis jai visas santaupas. Bet kuriuo atveju šventė bus įspūdinga, su visais šiuo metu madingiausiais jos elementais. Sužadėtuvių laikotarpis neturėtų būti pernelyg ilgas – moterys-Dvynės gali ir persigalvoti. Jos greitai priima sprendimus, tačiau taip pat lengvai juos keičia – negali pakęsti planavimo ir veikimo griežtai pagal planą. Spontaniškas, beprotiškas jaunosios elgesys per tuoktuves gali pašiurpinti konservatyvesnių pažiūrų šeimos narius. Jei jie bus pakviesti į šią šventę...

Dovanų sąrašas

Dovanų sąrašas bus tikrai ypatingas. Nerasite jame įrašyto trijų teflono keptuvių komplekto, tačiau galite išvysti daug šiuo metu madingų, tačiau visiškai nenaudingų daiktų. Labiausiai moterys-Dvynės bijo, jog atsiras tetutė, kuri vis tiek kaip dovaną įbruks krištolinę vazą... Tad dovanų sąrašo gali ir nebūti, jaunieji gali paprašyti dovanas nešti baltų vokelių pavidalu.

Povestuvinė kelionė

Nesvarbu kur ir kaip, svarbu, kad nebūtų jokio tikslaus plano. Moterys-Dvynės – itin nepriklausomos. Jos nesutiks su kruopščiai suplanuota kelione, net jei jos metu galėtų išvysti visus septynis pasaulio stebuklus. Be to, jos neištvers atostogų negyvenamoje saloje. Dvynės dievina bendravimą, trokšta sužibėti kompanijoje, tad jei bus priverstos bendrauti tik su naujuoju sutuoktiniu, greičiausiai nuo jo pabėgs. Puikiai tiks reisas prabangiu kruiziniu laivu – ne per ilgas, šios moterys greitai pradeda nuobodžiauti...

Ateitis

Šviesi, su sąlyga, kad sutuoktinis nebandys suvaržyti nepriklausomų Dvynių laisvės. Šios moterys gali būti puikiomis šeimininkėmis, nuostabiai rūpintis namais – tačiau tai turėtų vykti jų iniciatyva. Kita vertus, jos kuo puikiausiai moka suderinti šeimą ir karjerą. Šios moterys visada ras laiko savęs tobulinimui, niekada nepamiršta savo intelektualinių ambicijų. Tačiau jos nėra itin pastovios, tad gana dažnai skiriasi. Vyrus gali erzinti jų plepumas, ypač išryškėjantis metams bėgant.

Jaunikis

Vyrai Dvyniai dievina linksmybes. Neįtikėtinai kūrybingi, jų galvose kirba tūkstančiai sumanymų, kuriuos jie norėtų tuojau pat įgyvendinti. Jokia moteris nenuobodžiaus su tokiu vyru. Tačiau vyrai, gimę po Dvynių ženklu negali pasigirti pastovumu ir ištikimybe. Jie nuolat kelyje, vis ieškantys, nebijantys permainų, priešingai, net siekiantys jų. Retai veda jaunystėje, tačiau net ir vėlai sukūrę šeimas, dažnai išsiskiria (ir ne po vieną kartą). Dievina flirtą, vertina jį labiau negu flirtavimo rezultatą. Gyventi su vyru-Dvyniu dažnai būna ypač sudėtinga – jie nepastovūs, dažnai keičia nuomonę, jiems būdingos nuotaikų kaitos. Jų partnerės dažnai nespėja paskui jų minčių tėkmę. Šiems vyrams reikalingos moterys, kurios būtų jiems lygios – visomis prasmėmis, o ypač protiniais gebėjimais. Priešingu atveju jie nuolat bėgs iš namų, laiką leis kompanijose, kur jo intelektas bus tinkamai įvertintas. Skrajojantys padebesiais Dvyniai retai rūpinasi materialiais dalykais.

Vėžys

Jaunoji

Moterys, gimusios po Vėžio ženklu – intravertės. Visi jų išgyvenimai slepiami giliai širdyje. Jautrios, sentimentalios. Jas lengva įžeisti, įskaudinti. Pesimistės, nepasitikinčios savimi – net jei naujai sutiktas vyras siunčia aiškius signalus, jos vis tiek galvos, kad „jis manęs nenori”. Greičiausiai nepamils pernelyg triukšmingo, aktyvaus vyro, negali pakęsti chamiškumo, žiaurumo – net menkiausią skriaudą išgyvens mėnesių mėnesius. Netekės, jei nesijaus įsimylėjusios iki ausų. Šeima be vaikų joms netenka prasmės. Geriausi kandidatai į vyrus: Žuvys, Mergelė ir Jautis. Neverta bandyti su Dvyniais, Šauliais ar Avinais.

Pasimatymai

Moterims, gimusioms po Vėžio ženklu labiausiai patiks pasivaikščiojimai mėnesienoje – juk Mėnulis tai šio ženklo globėjas. Nepataisomos romantikės. Jų partneriai turėtų nuolatos įtikinėti jas, kad jų meilė yra tikra, o ketinimai rimti, priešingu atveju jos greitai pradeda abejoti savimi, savo partneriu bei jo jausmais.

Vestuvės

Šios moterys kreipia didžiulį dėmesį į tai „ką žmonės pasakys“. Jei, neduok Dieve, prie altoriaus žengs būdamos nėščios, padarys viską, kad šis faktas būtų nuslėptas. Šeimyniškos – į savo šventę pakvies net tuos giminaičius, kurių akyse nėra regėjusios. Tačiau jų draugų ratas yra itin kuklus – Vėžio ženklo moterys kruopščiai renkasi savo draugus, o į šventę pakvies tik tuos, kurie neabejotinai nepadarys joms gėdos savo manieromis.

Dovanų sąrašas

Vėžiai – kolekcionieriai, tad atrodytų, kad rasti jiems patinkančią dovaną neturėtų būti labai sudėtinga. Tačiau šios moterys sąrašą sudarinės itin kruopščiai, norėdamos sujungti savo romantišką pasaulėžiūrą su aplinkos lūkesčiais, kuriuos jos norėtų pateisinti. Tad jų sąrašuose gali atsirasti daiktų, kurių niekada nenaudos – tačiau, jų įsitikinimu, šeima tikisi juos ten rasti. Gavusios nenorimas dovanas jaučia nuoskaudą, kad šeima jas taip mažai pažįsta...

Povestuvinė kelionė

Geriausia – ten, kur daug vandens, taigi, ant vandens, šalia vandens ar po vandeniu. Taip pat su Vėžio ženklu yra susijusios Škotija, Olandija, Naujoji Zelandija. Povestuvinė kelionė turi būti kruopščiai suplanuota – šios moterys negali pakęsti improvizacijos. Be to, geriau išsirinkti vieną vietą, o ne bastymąsi po visą Europą. Moterys, gimusios po Vėžio ženklu nemėgsta pokyčių. Joms puikiai tiks Venecija ar Amsterdamas. Be vandens, šias moterys sudomintų kultinės, mistinės vietos. Vyrai turėtų būti pasiruošęs jų bagažo tampymui – kur benuvažiuotų, jos parsiveš kalną lauktuvių ir suvenyrų.

Ateitis

Joms – nebūtinai šviesi. Susidėjusios su vyru egoistu, bus išnaudojamos, su jomis bus elgiamasi lyg su tarnaitėmis, kol galiausiai Vėžio ženklo moterys tamps irzlios ir kandžios. Tačiau su tinkamu vyru viskas turėtų pasisekti – pasaulyje nėra už jas rūpestingesnių moterų. Tačiau, nors atrodo švelnios, linkusios aukotis, šios moterys sugeba būti kaklu, valdančiu šeimos galvą, diplomatiškai pakišdamos vyrams savo sugalvotus sumanymus. Nemėgsta skyrybų (ką žmonės pasakys!), tačiau kartais turi nesantuokinių ryšių.

Jaunasis

Įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Lovoje nėra sekso dievai, tačiau savo moterį sužavės išskirtiniu dėmesiu, rūpestingumu, švelnumu. Renkasi stiprias moteris, todėl galiausiai atsiduria po padu. Su savo žmona elgsis lyg su karaliene, tačiau už namų sienų puoselės savo haremą – nors atrodytų, kad šiems vyrams rūpi tik patogus fotelis, futbolas ar laikraštis, iš tikrųjų jie užkietėję poligamijos šalininkai. Tačiau skiriasi nenoriai. Šie vyrai pasižymi nuotaikų kaita, yra užsisklendę – nuolat bijo, kad gali būti įskaudinti. 

Liūtas

Jaunoji

Liūtės – karalienės. Šio ženklo moterys niekuomet nepamils pilko eilinio žmogelio – jų dėmesį gali atkreipti tik vyrai, užimantys aukštas pareigas, įžymūs ir turtingi. Jų širdys sunkiai ištveria vienatvę, tačiau gana dažnai patiria nusivylimus. Liūtės – dažnai išskirtinio grožio moterys, itin patrauklios, jas nuolat supa būrys gerbėjų – tikrai yra iš ko rinktis. Iš tikrųjų įsimylėjusios, atsiduoda partneriui visa savo esybe, šiek tiek perlenkdamos lazdą, pompastiškai – toks elgesys, teatrališkumas joms yra labai būdingas. Geriausi partneriai Liūtėms – Avinas, Šaulys, Svarstyklės ir Liūtas. Greičiausiai nieko nesigaus su Žuvimis bei Skorpionais.

Pasimatymai

Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, tad pasimatymams itin tiks madingi klubai, geri, populiarūs restoranai bei visos kitos vietos, kur šios moterys turės progą parodyti save. Jei jų partneriui pavyks susiveikti neįmanomus gauti bilietus į spektaklio premjerą ar koncertą, Liūtės tikrai palankiai įvertins šias pastangas. Pagrindinė taisyklė, bendraujant su šiomis moterimis – kuo daugiau komplimentų. Jos patikės jais visais.

Vestuvės

Jei tuokiamasi bažnyčioje, tai santuoka turi būti palaiminta bent vyskupo. Jei civilinė – tai, gink Dieve, ne pilkame civilinės metrikacijos skyriuje, tam tikslui teks surasti tikruosius rūmus. Visi bus šokdinami pagal jaunųjų dūdelę, net kameros operatorius gaus nurodymus, iš kurios pusės jas filmuoti, o kurios patartina vengti. Be jokios abejonės, šventė privalo būti prabangi, tokia, apie kurią vėliau metų metus sklandytų legendos. Jaunosios žavės visus savo suknelėmis – jų bus ne viena, nes šios moterys mėgsta pasirodyti, o tai pati tinkamiausia proga. Gana dažnai Liūtės tuokiasi toli nuo namų, tad vestuvių biudžetas tikrai bus nemenkas. Juolab, kad ir svečių bus tikrai ne vienas šimtas – Liūtėms reikalinga publika, prieš kurią jos galėtų pasipuikuoti.

Dovanų sąrašas

Sąrašas bus pateikiamas prabangioje parduotuvėje – jos pavadinimas sukels vargingesnių giminaičių pagarbą ir pavydą. Sąraše, žinoma, rasite vien prabangos prekės. Dosnios Liūtės nesuvokia, kad kiti žmonės visai nesiveržia dovanoti brangių dovanų... Gerai, kad dovanai gali susimesti ir keli žmonės...

Povestuvinė kelionė

Žinoma, prabangi. Tiks visos vietos, kuriose „bet kas nesilanko“. Penkių žvaigždučių viešbučiai, žymiausi paplūdimiai – tai būtinas minimumas. Liūtės dievina saulę ir karštį. Jokios Turkijos, kraštutiniu atveju tiks Dominikos Respublika, geriausias variantas – Mauricijus. Šalys, susijusios su Liūto ženklu – Peru, Rumunija, Prancūzija, Italija.

Ateitis

Liūtės tai nuostabios „parodomosios“ žmonos. Tarsi talismanai, savo nepriekaištinga išvaizda jos užtikrina vyrams sėkmę versle. Jos nuoširdžiai rūpinasi, kad vyrui sektųsi. Tačiau jei šie neuždirba pakankamai, kad galėtų pasamdyti namų tarnaitę, namus šveisti turės patys. Vaikus šio ženklo atstovės globoja ir saugo kaip tikros liūtės – dėl jų šios moterys padarys viską, kas įmanoma ir neįmanoma.

Jaunasis

Liūtai – lengvo ir patogaus gyvenimo šalinininkai. Savo partneres apgaubia komforto atmosfera. Mėgsta būti dievinami, jautis išskirtiniais ir nepamainomais. Nemoka išsiskirti su moterimis, akivaizdžiai silpnesnėmis už juos. Tačiau stengsis, kad žmonos tinkamai juos atstovautų, tad savo išrinktosioms dažnai aiškins, kokią šukuoseną jos turi pasidaryti ar kokias knygas skaityti. Mėgsta valdyti – tiek darbovietėje, tiek namuose. Liūtų žmonos privalo tinkamai įvertinti rūmus ar limuziną, kuriais jas apdovanojo šie darbštūs vyreliai. Jaunystėje šie vyrai gan dažnai „šokinėja“ nuo vienos partnerės prie kitos, tačiau vedę retai būna neištikimi – tam yra pernelyg tingūs. Tačiau tai netrukdo jiems girtis savo seksualiniu pajėgumu. Negali pakęsti kritikos.
 

Mergelė

Jaunoji

Mergelės – protingos moterys. Pernelyg protingos, kad veltųsi į santykius, kurių pagrindas – vien seksas, ir kartu pernelyg protingos, kad tikėtų sielų giminyste ir panašiais romantiniais kliedesiais. Šios moterys dievina tvarką, tvarka joms reikalinga taip pat ir meilėje. Tai nereiškia, kad jos neįsimyli – giliai, iš visos širdies. Deja, dažnai pasižymi polinkiu idealizuoti savo partnerius. Renkasi, vadovaudamiesi gan konservatyviais kriterijais – tai turėtų būti išsimokslinę vyrai, iš geros šeimos, tvarkingi, išvaizdūs, be to, jie privalo turėti pelningą darbą. Tačiau, nors po Mergelės ženklu gimusios moterys pastebės kiekvieną dėmelę ant kandidato į vyrus rūbų, sąžinės dėmių linkusios nepastebėti – tai sugriautų jų pasaulio tvarką. Blogiausias pasirinkimas šioms moterims – po Mergelės ženklu gimęs vyras (abudu nuolatos ginčysis, kuris teisus), taip pat Liūtai ir Dvyniai. Santykiai turėtų pavykti su Jaučiais bei Šauliais.

Pasimatymai

Mergelės negali pakęsti pinigų švaistymo, tad vakarienė prabangiame restorane (ypač jei maistas joms pasirodys neskanus) diskvalifikuos kandidatą į jaunikius. Šie taip pat neturėtų rinktis romantiškų, apkrautų kavinių (dekoracijos dažnai tik renka dulkes, o Mergelės negali pakęsti dulkių). Pasimatymams puikiai tiks šiuolaikiškos, sterilios, minimalistinio interjero įstaigos, skoningai papuoštos pavyzdžiui, Tolimųjų rytų tematika. Tinka ir „civilizuota gamta“ – jei miškas, tai su gražiai įrengtomis vietomis iškyloms, jei pliažas – su dušo kabinomis ir švariais tualetais. Jų širdis pavergia styginių muzika.

Vestuvės

Praktiškos Mergelės išsirinks tokią suknelę, iš kurios vėliau galima bus pasisiūti vakarinę suknelę, ir batelius, kuriuos dar ne kartą turės progą avėti. Vestuvių vieta taip pat turi būti parinkta kruopščiai – kad niekas iš svečių nepaklystų jos ieškodamas ir visi lengvai ir saugiai galėtų grįžti namo. Jokio nereikalingo išlaidavimo, valgiai ir gėrimai kruopščiai apskaičiuoti – po šių vestuvių tikrai neliks kalnų nesuvalgyto maisto. Tačiau svečiai gali būti tikri – valgiai bus skanūs ir švieži, Mergelės niekuomet nesurengs savo šventės nepatikimoje vietoje.

Dovanų sąrašas

Be galo tikslios, šios moterys nepaliks dovanotojams vietos manevrams ir interpretacijoms. Tai itin praktiškos moterys, vertinančios naudingas dovanas. Be to, joms nereikės išleisti visos algos, nes Mergelės itin vertina taupumą. Keliones dievinančioms Mergelėms galima padovanoti gerą fotoaparatą ar filmavimo kamerą, puikia dovana gali tapti kelionių vadovas ar nuotraukų albumas.

Povestuvinė kelionė

Kelionė turės būti kruopščiai, iki smulkmenų apgalvota ir suplanuota. Mergelės tikrai nepamirš pasiimti paso, vaistų nuo viduriavimo ar „pasikalbėjimų“ knygutės, keliaudamos jos akylai stebės žemėlapį ir tikrai nepražiopsos reikiamo posūkio. Pamačiusios tarakoną nepuls į isteriją (jų žodyne tokio žodžio nėra) – tiesiog ištrauks priemonę nuo tarakonų iš rankinuko (kaip galima keliauti be jos?). Pietiečių punktualumo stoką laiko asmeniniu įžeidimu, tad medaus mėnesiui labiau tiks Mergelių dvasiai artimesni skandinavai. Šalys, susijusios su Mergelės ženklu – Brazilija, Šveicarija, Graikija, Urugvajus. Kelionės metu Mergelės būtinai pamokslaus ir mokys visus aplink – nuo gido iki lėktuvo piloto. Be to, jos tikrai nevalgys neaiškios kilmės vietinio maisto – maisto atsargų į kelionę pačios pasiims užtektinai.

Ateitis

Mergelės – darbščios ir taupios, jos garantuotai taps puikiomis šeimininkėmis. Moka apsirengti – gražiai ir neišleisdamos tūkstančių naujiems rūbams. Negali pakęsti šeimyninių barnių, tad su jomis laukia gan ramus gyvenimas. Tačiau tai absoliučios, fanatiškos monogamijos šalininkės. Sužinojusios apie išrinktojo romaną, tiesiog surinks jo daiktus ir paliks už durų. Laikui bėgant tampa irzlios ir kandžios.

Jaunikis

Sakoma, kad tarp šio ženklo atstovų – daugiausia senstelėjusių viengungių. Pedantiški iki kaulų smegenų, tad moterys, kurioms šis jų bruožas galėjo pasirodyti žavus, vėliau galės kaltinti tik save, kai jų gyvenimas prabėgs tvarkant, skalbiant ir blizginant. Mergelės ženklo vyrai netiks ambicingoms moterims. Jiems nerūpi nei valdžia, nei visuomeninė padėtis, nei turtų kaupimas – geriausiai jaučiasi antrajame plane, kur jausis reikalingi, o jų namai turi būti įrengti patogiai, o ne prabangiai. Kažkam sugedus, jie patys imasi remonto darbų. Mergelių arkliukas – pamokslai vaikams ir naudingi patarimai žmonai. Protingos žmonos dažnai prašys jų patarimo, žinodamos, kad tai šiems vyrams ypač svarbu. Su amžiumi tampa kritiškai visų atžvilgiu nusiteikusiais niurzgliais.

Svarstyklės

Jaunoji

Svarstyklių ženklo moterys – gražiausios tarp Zodiako ženklų atstovių, tad gerbėjų joms tikrai netrūksta. Tačiau prieš išsirinkdamos tą vienintelį, kruopščiai juos ištyrinės, „pasimatuos“, išbandys. Moterys, gimusios po Svarstyklių ženklu – estetės, tačiau raumeningą sportininką gali palikti dėl intelektualo, sužavėjusio jas geromis manieromis (tačiau net ir jis turėtų būti gražesnis už velnią). Mėgstančios komplimentus Svarstyklės gali neatskirti tikrovės nuo įžūlaus melo. Paliktos, apgautos kenčia ilgai, tačiau dar sunkiau išgyvena net trumpalaikę gerbėjų stoką. Meilės badas šioms moterims gali baigtis neurozėmis – tarp Svarstyklių yra daugiausia moterų, kurios tiesiog neįsivaizduoja savęs be vyro. Tinkamiausi partneriai Svarstyklėms – Liūtai, Šauliai, Jaučiai bei Vėžiai. Mažiausiai tinkami – Ožiaragiai, Mergelės bei Avinai.

Pasimatymai

Pasimatymams labiausiai tiks judrios, pilnos žmonių vietos – teatras, kinas, filharmonija, muziejus. Arba jauki kavinukė su gera muzika. Svarstyklių ženklo atstovės domisi kultūra, nori viską pamatyti ir išgirsti pirmos, tad sugalvoti kur jas nusivesti neturėtų būti labai sunku. Gal sudėtingiau bus gauti bilietus... Labiausiai jas gąsdina trys dalykai: kritika, pamokslavimai ir nešvarios panagės.

Vestuvės

Išsirinkti suknelę Svarstyklių ženklo moterims – nelengva užduotis, šeimai ir draugėms virstančia kone košmaru. Nors jau bus apsisprendusios, kad nori tekėti (ir būtent už šio žmogaus), tačiau joms nuolat kils abejonės dėl įvairiausių smulkmenų. Svarstyklėms itin svarbi artimųjų parama. Tad seserys, artimos draugės bei mamos turės pamatyti šimtus suknelių, kurias išsirinks ir vėliau dėl jų sudvejos. Kiekviena nuomonė tik sustiprins jų abejones. O tai tik suknelė – laukia dar gėlės, meniu, šventės papuošimai... Jei švęsti, tai švęsti – iki ryto, o geriau visą savaitgalį. Svarstyklės gali šokti visą naktį – šios moterys dievina šokius. Joms nerūpi praktinė reikalo pusė, tad salę šventei rinksis pagal grožį, o ne tai, ar svečiams bus patogu ir lengva ją surasti. Draugiškos, mėgstančios bendrauti Svarstyklės į savo šventę pakvies begalę draugų. Ir būtinai pasistengs, kad šventė būtų nepamirštama.

Dovanų sąrašas

Gimsta per kančias – dėl jo Svarstyklės taip pat negali apsispręsti. Jų nedomina praktiški daiktai, mieliau renkasi gražius. Tačiau ilgai kankinsis, negalėdamos apsispręsti dėl spalvos. Tad ir šiame darbe jos mielai priims pagalbą iš šalies. Dar daugiau, jos netgi su mielu noru perleis šį rūpestį kitiems.

Povestuvinė kelionė

Šios moterys tikrai neketina organizuoti jokios kelionės. Koks organizavimas, juk kelionė tai atostogos, tiesa? Be to, jų įsivaizdavimu, geriausios atostogos – prabangios atostogos. Niekuomet nepaklaus, ar „mes galime sau tai leisti“, tačiau pigiame pensione su languotomis staltiesėmis po stiklu jausis labai nelaimingos. Šalys, susijusios su Svarstyklių ženklu – Austrija, Japonija, Mianmaras ir Tibetas. Anot astrologų, Svarstyklės turėtų taip pat gerai jaustis Kopenhagoje bei Johanesburge.

Ateitis

Rami ateitis garantuota – Svarstyklės negali pakęsti ginčų. Šios moterys dievina komplimentus – geras vyras neturėtų pamiršti kasdien pamaloninti jais savo moterį. Svarstyklių ženklo moterys nemėgsta gaminti, jos nepriklauso namų šeimininkių tipui, yra greičiau namų puošmenomis nei namų židinio sergėtojomis. Reikalauja prabangos. Sumanios, moka pakreipti įvykius joms palankia linkme – gali priversti vyrus mesti rūkyti, o šie to net nepastebės. Jų draugai šią Svarstyklių savybę pavadintų diplomatija, priešai – manipuliavimu. Svarstyklių ženklo moterys – gan permainingos. Vieną dieną vyrai gali joms paprasčiausiai nusibosti. Skyrybos – gana dažnas reiškinys tarp šio ženklo atstovių.

Jaunikis

Svarstyklių ženklo vyrai – poligamiški iš prigimties. Jaunystėje turi nesuskaičiuojamą kiekį romanų ir tai būtent jie būna paliekami. Tai vyrai, kuriems žmonos visą gyvenimą turės lyginti marškinius – Svarstyklėms labai rūpi jų išvada, bet juk patys jie to nedarys... Be to, jie tikisi, kad jų žmonos taip pat atrodytų deramai – jei jų apranga jiems neįtinka, gali iškelti sceną. Tačiau net jei jie įsivaizduoja esą šeimos galvomis, žmonos vis tiek lieka valdančiaisiais kaklais, geriausiomis patarėjomis ir ekspertėmis (nors ne visuomet ši pagalba yra atvira). Kaip ir moterys, šio ženklo vyrai yra nepastovūs, tad dažnai skiriasi.

Skorpionas

Jaunoji

Skorpiono ženklo moterys myli aistringai ir jokiu būdu ne platoniškai, tačiau yra įtarios, nuolatos laukia smūgio – išdavystės, išsiskyrimo – ir nori būti tam pasiruošusios. Tai moterys, kurios mėgsta ir gali „medžioti“, ypač tuos vyrus, kurie neatrodo jomis susidomėję. Tačiau pasiekusios tikslą, keičia kryptį ir susidomi kuo nors kitu. Ilgalaikiams santykiams renkasi vyrus, kurie leidžiasi būti valdomi, tokius, kurie visus sprendimus palieka joms. Geriausiai šioms moterims tiks partneriai, gimę po Žuvų ir Vėžio ženklais. Greičiausiai nepasiseks su Dvyniais, Liūtais ir Vandeniais.

Pasimatymai

Jų aistra tai flamenko ir soulas. Negali pakęsti pernelyg romantiškos aplinkos. Nemėgsta padlaižiavimo, tad tikrai neis į pasimatymą su vyrais, nuolat čiauškiančiais apie jų grožį ar intelektą. Pasimatymui puikiai tiks aplinka, kurioje apstu kitų seksualių moterų – Skorpiono ženklo moteris tai pažadins kovai dėl vyro.

Vestuvės

Vestuvės ne joms, tačiau kartais leidžiasi įkalbamos. Bet tai nereiškia, kad toliau viskas eis kaip sviestu patepta. Sutikusios tekėti Skorpionės iš principo norės viską apversti aukštyn kojom, padaryti savaip. Tad galima tikėtis ryškiai raudonos vestuvinės suknelės su nepadoriai gilia iškirpte... Taip, jos tai sugeba. Linksma, neoficiali šventė, labiau draugų negu šeimos rate, be jokių „būtinų elementų“ – mėgstantys tradicines vestuves, tėvų palaiminimus ir klaikius muzikantus su visiems žinomais žaidimais tikrai nusivils. Skorpionių vestuvės tai tiesiog geras „tūsas“. Vienintelis skirtumas tik tame, kad jos nenuleis akių nuo savo vyrų – tikrai nepasiseks tai draugei, kuri, lengvai kauštelėjusi, išdrįs juos užkalbinti. Skorpionės niekuomet nepamiršta nuoskaudų. Kerštingos, gali atsilyginti net po penkiolikos metų...

Dovanų sąrašas

Prietaringosios Skorpionės į vestuvinių dovanų sąrašą tikrai neįrašys staltiesių ar buitinės technikos priemonių. Kaip visuomet įtarios, šios moterys, net parengusios sąrašą, bijos, kad gaus prasčiausios kokybės daiktus, tad mieliau vietoj dovanų jos priimtų vokelius su pinigais.

Povestuvinė kelionė

Skorpionės – kovotojos iš prigimties. Nuobodžios, kruopščiai suplanuotos kelionės – ne joms. Joms reikia iššūkio. Tad nuoširdžiai apsidžiaugs, jei gaus viešbutį, visiškai neatitinkantį kelionės pasiūlyme matytų nuotraukų, nevalgomą maistą, o kelionė prie piramidžių teliks tuščiu pažadu – tokiais atvejais Skorpionės pademonstruos visą savo kovingumą. Miestai, susiję su Skorpiono ženklu – Naujasis Orleanas, Vašingtonas, Liverpulis bei Halifaksas. Šalys – Norvegija, Sirija, Algerija, Zambija ir Lenkija.

Ateitis

Seksas – itin svarbus moterų, gimusių po Skorpiono ženklu, gyvenimo elementas, tad iki žilos senatvės jos itin rūpinasi savo išvaizda ir visuomet atrodo puikiai. Tai nuostabios, tačiau pavydžios (kartais netgi liguistai) meilužės. Rūpestingos, atsidavusios žmonos, tačiau šeimoje mėgsta dominuoti, savarankiškai priimti sprendimus. Retas atvejis, kai šioms moterims užtenka tiesiog „būti šalia vyro“ – jos puikiai moka suderinti šeimą ir darbą, ir neretai daug pasiekia versle. Labiau už viską vertina finansinę nepriklausomybę. Panorėjusios, ras laiką ir naminių pyragų kepimui, tačiau tam turi būti svari priežastis. Nors seksas šioms moterims yra labai svarbus, jos retai būna neištikimos. Tačiau daug nesvarstydamos palieka prasikaltusį vyrą.

Jaunikis

Skorpionai – seksualiausi vyrai tarp visų Zodiako ženklų, tačiau tai ryškiausi poligamijos šalininkai. Dažnai būna apsėsti sekso. Skorpionai neturėtų vesti pernelyg anksti – vis tiek nesugebės ilgam likti ištikimi vienai moteriai. Bijo valdingų moterų – juk tai jie yra užkariautojai. Santuokoje mėgsta, kai žmonos jiems paklusta. Pavydūs, niekada nepamiršta skriaudų. Nesileidžia maustomi – isteriškoms žmonoms, grasinančioms savižudybe, pats atidarys langą. Pakęsti tokius vyrus gali tik partnerės, atsparios jų pykčio protrūkiams. Dovana joms – aktyvus seksualinis gyvenimas iki vėlyvos senatvės.

Šaulys

Jaunoji

Nepastovumas –  Šaulių ženklo atstovių ženklas ir pagrindinis jų gyvenimo siekis. Mėgstančios bendrauti, temperamentingos, valdingos – dažnai renkasi tokius vyrus, kurie leistųsi būti valdomi, einantys į kompromisą arba tokius, kuriuos lengva pakreipti norima linkme, nors jie to niekuomet ir nepripažintų. Dažnai įsimyli svetimšalius – šias moteris žavi kultūriniai skirtumai ir kuo mažiau ji apie juos išmano, tuo labiau šiuos skirtumus idealizuoja. Negali pakęsti pedantiškų ir nuobodžių asmenybių. Jas masina paslaptys. Tinkamiausi partneriai šio ženklo atstovėms – vyrai, gimę po Mergelės, Svarstyklių, Vėžio, Jaučio, Skorpiono, Ožiaragio, Vandenio, Liūto, Žuvų ar Šaulio ženklais. Tikrai yra iš ko rinktis. Kategoriškai netinka Avinai ir Dvyniai.

Pasimatymai

Tai moterys, kurias labiau žavi kompozicijos, sukurtos gero floristo negu romantiškos laukinių gėlių puokštės. Muzikoje dievina dinamišką, nepastovų ritmą – Rolling Stones, Verdis arba Vienos valsai. Mėgsta dideles patalpas, dideles lėkštes... ir dideles lovas.

Vestuvės

Šventė tikrai bus netradicinė – tai Šaulės nustato standartus, jos geriausiai žino, kas tinka, ir joms nusispjaut į tradicijas, etiketą ar madas. Būtinai pakvies begalę žmonių – Šaulės yra draugiškos, mėgstančios bendrauti asmenybės. Tarp svečių būtinai atsiras buvę, pamesti kavalieriai. Joms tai nėra svarbu, juk vestuvės – tai tiesiog dar viena proga pasilinksminti. Antspaudas pase šioms moterims ne itin rūpi.

Dovanų sąrašas

Pakviestieji į vestuves turi tikėtis neeilinio dovanų sąrašo – jame bus įrašyti beprotiškiausi, labiausiai nepraktiški, prabangūs daiktai, patys įvairiausi, nes šios moterys tiesiog nori pademonstruoti savo gerą skonį, nesvarbu, ką apie jas galvotų kiti. Paklaustos, ar nenorėtų pinigų vietoj dovanų, neįsižeis, tačiau vokelį priims su atlaidžia šypsenėle.

Povestuvinė kelionė

Tai turi būti kelionė, tad Šaulės nenorėtų „nusėsti” viename kurorte. Šio ženklo moterys dievina išvykas, staigmenas, nuolatinį judėjimą, naujas vietas ir naujus įspūdžius. Tačiau jei visos ekskursijos vyks sėdint autobuse, Šaulės jau po kelių dienų bus pasiruošusios pabėgti – su kuprine ant pečių, į nežinią, svarbu – kuo toliau nuo saugių ir nuobodžių autobuso sėdynių. Šaulės renkasi trumpą, bet intensyvų poilsį, jų nežavi ilgas sėdėjimas vienoje vietoje, net jei ji vadinama rojumi. Neverta tikėtis, jog Šaulės, kaip pavyzdingos žmonos, įsidės į lagaminą turistinį lygintuvą ir skalbs vyrui kojines viešbučio kriauklėje. Nors vyrui skirs tikrai daug dėmesio, visaip jį lepindamos, vis tiek kelionėje apsikeis adresais ir telefono numeriais su begale naujų pažįstamų.

Ateitis

Įgimtas Šaulių optimizmas, linksmumas žada neblogą ateitį jų šeimoms. Tai geros organizatorės, išradingai besirūpinančios tiek šeimos pramogomis, tiek jos finansiniu saugumu. Nemėgsta būti neištikimos, tad jei santuokoje jaučiasi nelaimingos, seną vyrą tiesiog keičia nauju.

Jaunasis

Dar vieni poligamijos šalininkai tarp Zodiako ženklų atstovų. Visuomet kelyje – pas naują meilužę, naują meilę, į naują darbą ar naują butą, naujas pramogas. Todėl dažnai sukuria šeimą bent kelis kartus, o kiekvienos skyrybos būna audringos ir be galo skausmingos. Šiems vyrams svarbiausias yra jų nepriklausomybės jausmas. Visuomet sako tai, ką galvoja, nesijaudindami dėl to, kaip tai gali nuskambėti ar ką įžeisti. Jų priešai juokauja, kad šie skrajoja padebesiais, tačiau šie vyrai tiesiog turi drąsių sumanymų, neįvykdomų kitiems – tačiau jiems neretai pavyksta juos įgyvendinti. Entuziastingai, su užsidegimu imasi kiekvieno naujo darbo.

Ožiaragis

Jaunoji

Nepasiekiamos, kandžios, užsisklendusios savyje, ne pagal amžių rimtos? Taip, tai tikrai apie moteris, gimusias po Ožiaragio ženklu. Tačiau tai tiesiog jų apsisaugojimo nuo išorinio pasaulio būdai. Šios moterys dažnai išteka labai jauname amžiuje – nes seksas joms dažnai reiškia meilę, o meilė – vedybas. Subrendusios tampa atviresnės, laisvesnės bei linksmesnės. Gerbėjai, apstulbinti jų grožio (nors teigiama, kad šios moterys išgražėja tik po trisdešimtojo gimtadienio) turėtų siekti savo išrinktosios atkakliai ir žingsnis po žingsnio – šios moterys tikrai įvertins sugebėjimą nusistatyti tikslus ir nuosekliai eiti jų link. Jos nenori būti užkariautos, jos nori būti įtikintos. Ožiaragėms tiks vyrai, gimę po Jaučio ar Mergelės ženklais. Nedaug bendro jos suras su Avinais bei Svarstyklėmis.

Pasimatymai

Šios moterys niekuomet neparodys, net kai yra sužavėtos naujos pažinties ar įsimylėjusios iki ausų. Jų jokiu būdu negalima pavadinti ekstravertėmis, bet koks emocinis ekshibicionizmas taip pat yra joms svetimas. Nemėgsta flirtavimo, koketavimo, į pasimatymą ateis apsirengusios dalykiniu kostiumėliu, jokiu būdu „nei nuogos, nei apsirengusios”. Pasimatymui tiks elegantiškas restoranas, dovanai – reta knyga ar prabangi smulkmena. Prisijaukinti jas galima įtraukus į bendrą darbą, užkrėtus bendru tikslu.

Vestuvės

Tai turėtų būti tradicinė šventė, su kruopščiai ir protingai apskaičiuotu biudžetu. Jokių bandymų pašokti aukščiau bambos, tačiau tai turėtų būti elegantiška, miesčioniškai skoninga šventė. Moterys, gimusios po Ožiaragio ženklu į vestuves būtinai pakvies šeimą (nes taip pridera), draugus... be to, keletą nekenčiamų bendradarbių ir didžiausią priešą (tiksliau, priešę) iš mokyklos laikų – kad šie numirtų iš pavydo. Skandavimai „karti, karti, degtinė karti“ pranašauja nemėgstančioms viešai demonstruoti savo jausmų Ožiaragėms sunkiausias šventės akimirkas. Tradiciniai vestuvių žaidimai su nešvankiais juokeliais joms taip pat kelią pasibjaurėjimą.

Dovanų sąrašas

Paruoštas itin kruopščiai. Sąrašas dažnai būna pateikiamas vienoje parduotuvėje, nebūtinai prabangioje, tačiau siūlančioje kokybiškas prekes. Kiekvienas svečias, turtingas ir ne itin, ras ką išsirinkti. Dovana Ožiaragiams turėtų būti ir naudinga, ir kartu nesenstanti, neišeinanti iš mados. Pavyzdžiui, kokybiškas indų servizas su priderintais stalo įrankiais. 

Povestuvinė kelionė

Geriausia – į Japoniją, tačiau Ožiaragių sutuoktiniai turėtų džiaugtis, jei pavyktų ištrūkti bent jau į Nidą. Moterys, gimusios po Ožiaragio ženklu – darboholikės, itin nenoriai atostogaujančios. Tačiau pasiryžusios pasiilsėti, kruopščiai viską suplanuoja, apmąsto ir paruošia. Šioms moterims tikrai nepatiks išvykos į nežinią, su kuprine ant pečių, kuomet nežinote, nei kur šiąnakt nakvosite, nei kur būsite rytoj. Joms reikalingas bent šlakelis prabangos, šios moterys turi savo standartus ir nenusileidžia žemiau jų. Moterys, gimusios po Ožiaragio ženklu gerai jausis lankydamos žymiausius miestus, architektūros paminklus, gyvendamos žymiuose viešbučiuose. Jei kelionėje iškiltų bėdų, jos noriai atsistoja „bandos“ priešakyje ir išsprendžia visus nesklandumus.

Ateitis

Ožiaragės – ištikimos, pastovios, konservatyvios moterys. Šeimos vienybė joms – svarbiausia vertybė, tad retai pasiryžta skyryboms, net tuomet, kai vyras to „prašyte prašosi“. Tačiau tai nereiškia, jog jos pamiršta apie sutuoktinio išsišokimus – ne, Ožiaragės turi gerą atmintį. Labai rūpinasi savo vaikais – šie visuomet yra sočiai pavalgę, jų panagės – švarios, o namų darbai – atlikti ir patikrinti. Taupios, sugebančios išgyventi net iš kuklios algos. Retai skundžiasi ar ieško priekabių. Realistės ir  ne visuomet moka džiaugtis gyvenimu...

Jaunasis

Tai vyrai, kurie neis į lovą su moterimis, kurių nemyli, nuoširdžiai negalintys suprasti, kaip kiti sugeba šokinėti nuo vienos prie kitos. Tačiau yra gana valdingi. Mėgsta tvarką. Nenoriai demonstruoja savo jausmus – Ožiaragiai dažniausiai yra intravertiški, netardami nė žodžio, savyje užgniaužia kiekvieną skriaudą, neteisybę, pretenziją – gali taip gyventi metų metus. Neverta tikėtis, jog Ožiaragiai kasdien prisipažins meilėje – juk pasakė tai vieną kartą, jų nuomone, to visiškai užtenka. Metams bėgant, tampa piktokais niurzgliais.

Vandenis

Jaunoji

Moterys, gimusios po Vandenio ženklu – itin sudėtingos asmenybės. Energingos – savo gyvenimą planuoja minučių tikslumu ir atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Dvasingos – joms retai rūpi materialūs turtai. Jų nedomina menkaverčiai malonumai.  Visa tai lemia aplinkinių nuomonę, jog Vandenės – vienišės, nors tai absoliutus melas. Jas tiesiog vargina aplinkinių lėkštumas. Tačiau nepaisant visko, jos  nuoširdžios, kilnios, tolerantiškos bei atviros kitų nuomonėms. Joms labiausiai tiks vyrai, gimę po Svarstyklių, Dvynių, Šaulio ar Avino ženklu. Tarp jų geriausias kandidatas – Svarstyklių ženklo atstovas. Santykiai su Mergelėmis greičiausiai nesusiklostytų palankiai.

Pasimatymai

Vandenės – atsargios, neskubančios prisipažinti meilėje. Joms reikia laiko, kad pažintų žmogų ir suprastų, ką jaučia. Tačiau įsimylėjusios yra itin ištikimos, dėl partnerio laimės pasiryžusios daug kam. Šioms moterims gali kilti bėdų su savo emocijų išreiškimu. Jos nepriklausomos, gali atrodyti šaltos, tačiau jei santykiai trunka jau kurį laiką, yra stabilūs, nėra dėl ko jaudintis – šios moterys retai skiriasi su savo partneriais.

Vestuvės

Muzika – vienas svarbiausių tuoktuvių elementų. Vandenės skirs nemažai laiko tam, kad išsirinktų tinkamą, tiek tuoktuvių ceremonijai, tiek pirmajam jaunavedžių šokiui. Šios moterys linkusios laikytis duodamų pažadų, tad  „laimėje ir nelaimėje, ir varge, ir džiaugsme, kol mirtis jus išskirs... “. Nors ceremonijos metu duodamus pažadus Vandenės priima ir sako su deramu rimtumu, vėliau vykstanti vestuvių puota yra visiškai beprotiška. Jos tikrai pasistengia, kad svarbiausias jų gyvenime vakarėlis būtų kuo originalesnis, nepaprastas, nepakartojamas. Ekscentriškos Vandenės turi lakią vaizduotę, be to, ką nors sugalvojusios, padarys viską, kad tai įgyvendintų visu šimtu procentų. Vandenės – draugiškos, mėgstančios bendrauti, turinčios begalę draugų ir pažįstamų. Į savo šventę jos norėtų sukviesti kuo daugiau žmonių, net darželio laikų drauges. Ir su kiekvienu norėtų pabendrauti... Na, bent jau persimesti vienu kitu žodeliu. Keisčiausia, kad joms pavyksta tai padaryti, nors atrodo, kad visą vakarą praleido ant parketo, šokdamos su vyru.

Dovanų sąrašas

Gal labiau tiktų pavadinimas “keistenybių sąrašas”? Visi šiame sąraše įrašyti daiktai bus tikrai originalūs ir išskirtiniai. Teks paplušėti, kol rasite Vandenėms tinkamą ir Vandenių vertą dovaną. Jei negalite nieko sugalvoti, prisiminkite, jog Vandenės itin domisi...technika. Joms patiks gauti dovanų naujoviškų technikos stebuklų – mažytį grotuvą, kokybišką fotoaparatą ar net virtuvės kombainą. Tačiau net ir šios, atrodytų paprastos, dovanos turėtų būti išskirtinės – savo funkcijomis, dizainu ar... kaina.

Medaus mėnuo

Geografiškai Vandeniai yra susiję su Švedija, Kanada, Etiopija ir Lenkija. Povestuvinės kelionės metu joms reikalinga ramybė, Vandenės dažnai renkasi keliones „arčiau gamtos“. Tačiau, šiek tiek pailsėjusios, ramų drybsojimą pliaže jos mielai iškeis į aktyvesnį poilsį, pradės ieškoti nuotykių ir pavojų. Joms tikrai patiks Tailande, Indijoje, Šri Lankoje ar pietų Afrikoje.

Ateitis

Gyvenimas su Vandenėmis žada daug nuotykių. Su jomis niekada nebūna liūdna ar nuobodu. Kaprizingos, nežinia, kas kada joms šaus į galvą. Tačiau duotą priesaiką jos vertina itin rimtai – šiuo atžvilgiu Vandenės laikosi tradicijų. Galite būti tikri, jog padarys viską, kad Jūsų šeimyninis gyvenimas susiklostytų kuo palankiausiai. Šeimininkės iš jų gana prastos, tačiau tai žavingos moterys, tad vyrai yra linkę joms daug ką atleisti – net tą pačią sriubą trečią dieną iš eilės.

Jaunasis

Vandeniai yra amžinai ką nors įsimylėję, tačiau vesti neskuba, nelengvai pasiryžta šiam žingsniui. Niekuomet neves moterų, su kuriomis jų nesieja sielų giminystė – tai žymiai svarbiau už seksualinį suderinamumą. Tad pasiūlymas tuoktis iš Vandenio lūpų – geriausias komplimentas, jūsų įsivaizdavimas apie idealias vestuves (bei gyvenimą po jų) yra greičiausiai panašūs. Šie vyrai nėra šykštūs, tikrai neieškos pigiausio žiedo ar vietos, kur galėtų surengti „ekonominės klasės” vestuves. Tačiau jei jūsų nuomonės išsiskirs dėl kažkokios smulkmenos, neverta bandyti juos įtikinėti ar primesti savo nuomonę – Vandeniai negali to pakęsti ir mažas ginčas gali virsti didžiule tragedija. Komunikabilūs Vandeniai į vestuves pakvies daug, labai daug draugų, be to, jų tarpe dažnai pamatysi paslaptingus, ekscentriškus individus – tokie žmonės traukia Vandenius ir dažnai juos supa. Vyrai, gimę po Vandenio ženklu – geranoriški ir kilnūs, be to, mėgstantys originalius sumanymus, tad gali, pavyzdžiui, pasiūlyti svečiams ateiti į jų šventę be gėlių, o pinigus paaukoti vienam iš labdaros fondų.

Žuvys

Jaunoji

Moterys, gimusios po Žuvų ženklu lengvai ras bendrą kalbą su Šauliais, Vėžiais, Ožiaragiais bei kitomis Žuvelėmis (vyrai, gimę po Žuvų ženklu – tai idealiausi partneriai moterims-Žuvims). Greičiausiai nesusiklostytų santykiai su Jaučiais. Tai gražios, žavios moterys, dažnai apsuptos gerbėjų būreliu – tačiau Žuvys dažnai pasirenka ne juos. Joms reikalingi stiprūs vyrai, pasiryžę apginti savo partneres, tačiau kartu jie turėtų būti empatiški ir supratingi. O tokie deriniai, deja, pasitaiko itin retai. Be to, nėra lengva įsijausti į jautrių, labai emocionalių Žuvų nuotaikas.

Pasimatymai

Moterys, gimusios po Žuvų ženklu – nepaprastai, tiesiog neįtikėtinai romantiškos. Jos su mielu noru stebės kartu kaip teka saulė, gers šampaną, kasdien reikalaus rožių puokštės, vakarienės žvakių šviesoje, romantiškų prisipažinimų, eilėraščių. Žuvys dievina įsimylėjimo jausmą ir norėtų taip praleisti visą gyvenimą.

Vestuvės

Vestuvės turi būtinai vykti romantiškoje aplinkoje. Vidurnaktį, degant žvakėms ar basomis, saulėj patenkant, Karibų pliaže... Be jokios abejonės, negali pritrūkti romantikos – romantiška muzika, daug gėlių, net šakutės vestuvių tortui turėtų būti romantiškos. Kuo daugiau šių elementų, tuo geriau. Žuvys mielai išklausys Jaunikio skaitomą eilėraštį. Mėgstančios bendrauti Žuvytės sukvies į savo šventę nemažai žmonių, tačiau visą vakarą svajos apie tai, kada pagaliau galės likti vienos su vyru, pasidžiaugti vienas kitu.

Dovanų sąrašas

Žuvims ne itin rūpi pinigai ir materialios vertybės, tad sąrašas bus glaustas ir gan kuklus. Nerasite ten virtuvinio kombaino. Žuvys labiau apsidžiaugs gavusios dovanų sidabrinius rėmelius, nuotraukų albumus, poezijos knygas, paveikslus, siuvinėtas staltieses, gražias smulkmenas, romantiškų filmų įrašus, feng shui reikmenis. Gali taip pat pasiūlyti svečiams paaukoti pinigų labdarai.

Medaus mėnuo

Su Žuvų ženklu susijusi Portugalija, Ispanija, Skandinavijos šalys, taip pat Egiptas. Žuvys dievina vandenį, ypač jūrą (ar vandenyną). Puikiai moka plaukti, būriuoti, moka valdyti banglentę. Jaunosios, gimusios po Žuvų ženklu mielai sutiks su kelione-staigmena, su sąlyga, kad ši staigmena reiškia vandenį, daug daug vandens aplinkui...

Ateitis

Gyvenimas su Žuvimis žada daug nuotykių, tačiau ne visuomet būsite ant bangos. Šio ženklo moterys – itin jautrios, pasižyminčios nuotaikų kaita. Ne visuomet bus lengva jas suprasti. Daug kartų teks panirti ir vėl išplaukti...

Jaunikis

Nenustebkite, jei vieną dieną šie vyrai pripažins, kad jus jiems išpranašavo būrėja – nėra pagrindo jais netikėti, jei taip sako, reiškia, iš tikrųjų lankėsi salone. Galbūt susipažinote kaukių baliuje? Šie vyrai nuves jus į pačias netikėčiausias vieteles, o paskui... paskui ilgai nesiryš pasipiršti. Galbūt jau buvo apsisprendę, tačiau vėliau persigalvojo. Vėliau vėl apsisprendė, tačiau jų kelyje išnyro neįveikiamos kliūtys... Skrajojančios padebesiais Žuvys svajoja apie moteris, kurios išspręstų už juos visas problemas. Galbūt tai moteris turėtų jiems pasipiršti? Vėliau, praėję šį etapą, jie su mielu noru dalyvaus šventės pasiruošime – gali išrinkti gėlių spalvą, tačiau labiau „techninius“ dalykus turės spręsti kiti. Nemėgsta pernelyg oficialių drabužių, mieliau renkasi romantiško stiliaus apdarus, pasipuošia amuletu. Į povestuvinę kelionę jokiu būdu nevažiuokite į kalnus – Žuvims reikia vandens. Net jei tai bus žygis baidarėmis – verta sutikti. Šie vyrai dievina vandenį, tad mielai irkluos už jus abu. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Rami ir išmintinga diena. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėk, apmąstyk – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai ką nors išsiaiškinti, atskleisti.