Horoskopai

Dovanos pagal Zodiako ženklą

Kokią dovaną pasirinkti? Kuo pradžiuginti mylimąjį ar mylimąją, draugą ar viršininką? Verta sužinoti, ką šiuo klausimu pataria žvaigždės.

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Itin mėgsta dovanas, nors pats dažnai pamiršta apie kitų šventes. Dovanos Avinui turi būti praktiškos. Jis yra judrus, sportiškas. Geriausia dovana jam – sporto inventorius, sportinė apranga, arba kiti, su sportu susiję, daiktai. Tiks ir kelionės bilietai (jis bus pasiryžęs iškeliauti tuojau pat), kelionių vadovas, automobilinis žemėlapis, albumai, taip pat nuotykinė literatūra ar kelionių dienoraščiai. Jam patiktų gauti bilietus į kiną, kompiuterinį ar stalo žaidimą, taip pat tinka mobilieji telefonai, ipodai ar iphone’ai. Svarbu, kad dovaną galima būtų kuo greičiau panaudoti ar išbandyti.

Tikrai neverta Avinui dovanoti minkštų žaisliukų, keramikinių kiaulių-taupyklių ar porcelianinių figūrėlių. Sentimentalios, tik užimančios vietą dovanėles nepatiks net merginoms, gimusioms po Avino ženklu. Jos (kaip ir jie) neįvertins ir rankų darbo dovanų.

Avinas mėgsta ugnines spalvas: raudoną, geltoną, oranžinę. 

Jautis

Siekia tobulumo, todėl tikisi tobulų dovanų. Tam, kad jį pradžiugintum, turėsi pakloti nemažą pinigų sumelę. Jautis mėgsta vertingas, išskirtines, aukščiausios kokybės dovanas. Jam patiks prabangūs kvepalai ar kosmetika, originalūs papuošalai, brangus alkoholis ar gražiai išleista knyga. Limituotų kolekcijų daiktai, arba dovanos, pagamintos pagal specialų užsakymą – kaip tik Jaučiui. Ypač svarbu, kad dovana būtų gražiai įvyniota.

Jei neturi pakankamai pinigų Jaučio užgaidoms patenkinti, belieka gražiai įvyniotos smulkmenos ar nebrangios dovanėlės – saldainiai, įrėmintos fotografijos, šalikėliai. Tačiau net tokiais atvejais negali pamiršti apie kokybę. Jautis nesupras, jei gaus dovanų megztas šlepetes ar puodelį iš parduotuvės „Viskas už vieną eurą“. Net jei dovanai neišleisi daug pinigų, turi parodyti, kad ši yra jo verta.

Jautis mėgsta žalią, rožinę ir žydrą spalvas. 

Dvyniai

Tai inteligentiškų, sumanių žmonių ženklas. Dievina dovanas, juos nesunku pradžiuginti. Dvyniai mėgsta staigmenas, nestandartines, keistas, nepraktiškas dovanas. Nesvarbu, kiek kainavo dovana, ar į ką ji suvyniota – svarbiausia yra pati idėja. Gimęs po šiuo ženklu žmogus yra ypač komunikabilus, netgi plepus. Jam patiks stalo ar kompiuteriniai žaidimai, kuriuos galima žaisti su draugų kompanija. Taip pat tinka knygos (bestseleriai, ne klasika!), bilietai į kiną, muzikos įrašai, enciklopedijos ar žinynai, linksmos smulkmenos. Prisimink, kad dvyniai nori išbandyti visas madingas naujoves. Nesvarbu, jei dovana bus nepraktiška, niekam nenaudinga – dvyniams tai nerūpi.

Dvyniams nepatiks pernelyg sentimentalios dovanos. Taip pat geriau nedovanoti praktiškų dovanų, praversiančių buityje – pavyzdžiui, šluosčių rinkinio. Dvynys nori linksmintis – prisimink tai, rinkdamas dovaną. Dvyniams taip pat nepatiks dovanos iš antikvariato. Nemėgsta, kai jam dovanoja rūbus.

Dvynių mėgiamos spalvos: žydra, geltona ir balta. 

Vėžys

Romantiškas ir sentimentalus, lengvai susigraudina, mėgsta vis grįžti į praeitį, prisiminti ir išgyventi iš naujo maloniausias akimirkas. Geriausia dovana jam – nuotraukų albumai, dėžutės, sąsiuviniai dienoraščiui, mėgstamo rašytojo knygos, muzikos įrašai, atvirukai, džiovintos gėlės ar žaisliukai – viskas, kas primins jam apie tave. Nemėgsta staigmenų ir naujovių. Labiausiai Vėžį pradžiugins ta dovana, kokios jis tikisi. Todėl svarbu pažinoti žmogų, kuriam renki dovaną. Gana dažnai Vėžiai ką nors kolekcionuoja – pabandyk apie tai išklausinėti, ir nebereikės sukti galvos dėl dovanos.

Vėžį pradžiugins papuošalai, žvakidės, dekoratyvinės žvakės. Nesvarbu, ar dovana bus brangi. Vėžiui svarbiausia yra tai, kad kažkas prisiminė apie jį, stengėsi ir rinko dovaną specialiai jam. Sentimentalusis Vėžys bus tau labai dėkingas. Iš kitos pusės, nesitikėk, kad jis atleis tau, jei pamirši jį pasveikinti.

Vėžiui nepatiks, jei padovanosi jam prekybos centro dovanų kuponą, bilietą į triukšmingą renginį ar madingą drabužį. Jis nesupras, jei į jam skirtą vakarėlį pakviesi striptizo šokėją, arba padovanosi jam patarimų knygą „Kaip tapti tobulu meilužiu“. Dovanos Vėžiui neturi būti juokingos.

Vėžys mėgsta sidabrinę, baltą ir žydrą spalvas. 

Liūtas

Dievina išsiskirti iš aplinkos, spindėti. Įspėjame, kad pigiai čia neprasisuksi. Dovana jam turėtų būti efektinga. Geriausiai tiks originalūs, brangūs, firminiai daiktai – gera kosmetika, kvepalai, papuošalai, alkoholis. Liūtas dievina meną, tad meno dirbiniai – puiki dovana jam. Mėgsta gėles. Jei pinigų turi ne itin daug, turėsi paprakaituoti. Egzotinės gėlės, ekskliuzyviniai saldumynai, elegantiškos smulkmenos… Dovana nebūtinai turi būti praktiška, tačiau išskirtinė, gražiai įvyniota ir tinkamai įteikta.

Nepamiršk, kad Liūtas mėgsta, kai su juo elgiamasi karališkai. Komplimentų jūra privers jį pamiršti, kad dovanai išleidai visai nedaug pinigų. Nė nemanyk dovanoti Liūtui buitinės technikos prietaisų, daiktų iš skuduryno ar turgaus. Rizikuoji prarasti draugą ar mylimąjį. Geriau padovanok jam bilietus į teatrą. Žinoma, tik į premjerinį spektaklį…

Liūto spalvos: auksinė, geltona, oranžinė.

Mergelė

Kukli, drovi, praktiška. Gera šeimininkė. Mėgsta praktiškas dovanas, ne itin įmantrius, tačiau kokybiškus daiktus, kuriuos galėtų panaudoti buityje. Mergelę pradžiugins buitiniai prietaisai, indai, taurės, vazos. Galima nupirkti jai knygą – ypač albumą, kelionių vadovą ar žinyną. Mėgsta gauti papuošalus, skareles ir šalikėlius, skanią arbatą.

Mergelė vertina paprastumą, laiko išbandytą kokybę, nesivaiko vienadienių madų. Dažnai domisi ekologija, rūpinasi savo sveikata. Mėgsta klasikinę eleganciją. Dažnai ką nors kolekcionuoja, tad ją pradžiugins kolekcijos papildymas. Atmink – dovana turi Mergelei praversti. Geriau pamiršk apie linksmas, tačiau bevertes smulkmenas.

Mergelės spalvos – pilka, balta ir žydra. 

Svarstyklės

Santūrios ir taktiškos Svarstyklės niekada neparodys nepasitenkinimo, net jei dovana joms. Mėgsta prabangias smulkmenas, papuošalus, kokybišką alkoholį, taip pat skanius valgius ir saldumynus – dovanai tiks egzotiška arbata, gera kava ar saldainių dėžutė. Apsidžiaugs, gavus bilietus į kiną, teatrą ar pakviestos vakarienės į restoraną.

Svarstyklės dievina gražius daiktus, kolekcionuoja niekniekius. Būtinai įvertins tavo pastangas, jei pamatys, kad dovana yra unikali, skirta būtent jai/jam, be to – gražiai pateikta. Gimęs po šiuo ženklu žmogus – estetas. Jam netiks pigūs ar pigiai atrodantys daiktai

Mėgstamiausios Svarstyklių spalvos: žalia, mėlynai rožinė, violetinė. 

Skorpionas

Skorpionui negali padovanoti bet ko (pavyzdžiui, kojinių). Kaipgi jis apsidžiaugs kojinėmis, jei labiausiai jį domina paslaptingi, gal net bauginantys dalykai. Kojinėse, kaip bepažvelgtum, neslypi jokia paslaptis. Na, tikrai ne tokia, kokios tikisi Skorpionas.

Tačiau nesitikėk, kad jis praneš tau, ko tikisi dovanų. Skorpionas dievina staigmenas, mėgsta būti nustebintas. Gimęs po šiuo ženklu žmogus tikrai apsidžiaugs gavęs magiškos paskirties daiktų – amuletų ar talismanų. Dovanai tinka knygos – dailės albumai, patarimų knygos, detektyvai ir trileriai, knygos apie paslaptingus, neišaiškintus reiškinius, senovės civilizacijas, parapsichologiją. Skorpionas vertina geros kokybės daiktus, taip pat daiktus iš antikvariato, su praeitimi, ir, žinoma, paslaptimi.

Pasinėręs į magijos pasaulį Skorpionas nepamiršta ir kūniškų malonumų. Seksualus apatinis trikotažas, geros kokybės kosmetika, eteriniai aliejai, originalūs papuošalai tikrai pradžiugins Skorpionę. Vyras-Skorpionas apsidžiaugs gavęs elegantišką kaklaraištį, prabangų laikrodį ar cigarą. Tačiau verčiau nereikia Skorpionams dovanoti nieko, susijusio su buitimi.

Skorpiono spalvos – raudona, violetinė ir juoda. 

Šaulys

Spontaniška asmenybė. Jį domina begalė dalykų, yra judrus, daug keliauja. Mėgsta staigmenas, originalius, neaiškios paskirties daiktus, atvežtus iš egzotiškų kraštų. Dovanai tiks knygos apie keliones, albumai, filmai, muzika, geri kvepalai ir kosmetika. Galima jam dovanoti sporto prekes, rūbus, kompiuterinius ar stalo žaidimus, kuriuos tuoj pat išbandysite kartu. Taip pat – gerą vyną. Dovanos Šauliui neturi būti brangios, jis nesiekia padaryti įspūdžio kitiems. Atvirkščiai, dovana turėtų padaryti įspūdį jam. Šauliai mėgsta šėliones būryje draugų. Jei dovanoji jam kvietimą į renginį, nenustebk, kad jis nusitemps tave kartu. Tai kūrybingas žmogus. Surizikuok padovanoti jam molbertą ir dažų ir galbūt padėsi jam atrasti savo talentą

Šauliui nepatiks daiktai, kurių negalima panaudoti tuojau pat, neperskaičius storos vartojimo instrukcijos, buities reikmenys, taip pat nuobodžios, žemiškos dovanos.

Šaulio spalvos – purpurinė, violetinė, žydra ir raudona.

Ožiaragis

Darbštus ir praktiškas, todėl geriausiai dovanoti jam naudingus daiktus, praversiančius buityje. Tinka buitinė, foto- ir video technika. Ožiaragiai mėgsta originalius ir ilgaamžius daiktus. Dažnai domisi menu, jį pradžiugins papuošalai (ypač su akmenimis), prabangus rašiklis, laikrodis, paveikslai ar antikvarinės vertybės, gražiai įrėmintos nuotraukos.

Ožiaragis – tvarkingas, visada gerai organizuotas, todėl jam patiks dovanos, kurios šias savybes išryškins – pavyzdžiui, prabangus darbo kalendorius. Svarbu, kad Ožiaragiui padovanotum tai, ko jis dar neturi – jam nepatinka bet koks švaistymas, nepraktiškos, neapgalvotos, pigios dovanos-suvenyrai jo nepralinksmins. Venk dovanų, kurios įneš chaosą į tvarkingą Ožiaragio gyvenimą – pvz. naminių gyvūnėlių.

Ožiaragis mėgsta prigesintas spalvas – rudą, pilką, violetinę. 

Vandenis

Išrinkti tinkamą dovaną Vandeniui – išties nelengva užduotis. Jis reikalauja išskirtinumo, originalumo, išradingumo. Jeigu manai, kad rasi jam tinkamą dovaną, užėjęs į pirmą pasitaikiusį prekybos centrą – labai klysti. Jam patinka šiuolaikiški, keisti, ekscentriški daiktai – Vandeniai nebijo stebinti aplinkinių. Tačiau jam rūpi pasaulinės tendencijos, ekologija. Vandenis neapsidžiaugs, jei padovanota jam kosmetikos priemonė buvo bandyta ant gyvūnų.

Dovanos Vandeniui neturi būti brangios, svarbu, kad jos būtų skoningos ir originalios. Jis domisi šiuolaikinėmis technologijomis, visada apsidžiaugs gavęs naują elektroninį žaisliuką, gal ir nelabai naudingą, tačiau linksmą.

Vandenis neapsidžiaugtų gavęs pilką, seną, naudotą daiktą. Jam nepatiks ir pernelyg sentimentalios, romantiškos dovanėlės.

Vandenio spalvos – žydra, turkio, žalia.

Žuvys

Žuvys – tikros svajotojos. Joms patiks rankų darbo dovanos, sukurtos specialiai joms. Net jei dovana nebus ekstravagantiška – Žuvys mėgsta, kai rodai joms dėmesį. Dovanai tinka knygos, mėgstamų grupių įrašai, filmai, egzotiški kvepalai, augalai ar pagaminta vakarienė. Garantuotai apsidžiaugs gavusios natūralios kosmetikos priemonių, taip pat šalikėlį, skarelę, rankinę, apyrankę ar rūbų – šiltų, iš minkšto, malonaus audinio, mėgiamų spalvų. Vyriškos lyties Žuvį pradžiugins muzikiniai įrašai, kompiuterinis žaidimas, fotoaparatas. Žuvys dažnai domisi ezoterika, todėl mielai priims amuletus, talismanus ar būrimo kortas.

Reiktų vengti praktiškų dovanų, kvietimų vienam asmeniui į neaiškius renginius, daiktų be jokios „dvasios“.

Žuvų spalvos – žalia, turkio, violetinė. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.