Horoskopai

Stiliaus patarimai moterims

Gerai atrodyti – tikras menas. Kai vaizdas veidrodyje netenkina, trūksta įkvėpimo ar gero patarimo, šios įžvalgos turėtų padėti atrasti savo stilių ir apibrėžti savo santykį su mada. O tada belieka tik nusišypsoti sau.

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Rūbai

Aviną valdo karingasis Marsas, jo stichija – ugnis, tad nieko keisto, kad šio ženklo atstovių moteriškumas turi akiplėšiškų bruožų. Avino ženklo atstovės nepripažįsta jokios valdžios, todėl nevarto žurnalų, neseka mados tendencijų – joms jos nerūpi. Jei ko ir ieškoma, tai įkvėpimo šaltinių. Masinės mados joms atrodo nuobodžios. Kai visi nešioja skrybėles, Avino ženklo moterys vaikšto išsidraikiusiais plaukais. Mėgsta ryškias, kontrastingas spalvas – būtent toks yra jų gyvenimas. Kasdienai mėgsta rengtis paprastai, patogiai ir praktiškai. Avino ženklo atstovėms patinka sportinio stiliaus rūbai. Tačiau tikrai nėra iš tų moterų, kurios visai neišlenda iš sportinių kelnių. Jų išeiginiai rūbai – visai kitokie. Mėgsta stebinti, šokiruoti, provokuoti.

Šukuosena

Šukuosena gimusioms po Avino ženklu tai dar vienas būdas pabrėžti jų individualumą. Jos drąsiai išbando naujoves. Mėgstamiausia šukuosena – profesionaliai apkirptų trumpų plaukų variacijos. Dievina pasikeitimus, dažnai keičia plaukų spalvą – nuo ryškaus raudonumo iki kontrastingų sruogelių. Ilgiems plaukams neturi kantrybės – nemėgsta nei jų auginti, nei šukuoti, nei rūpintis įmantriomis šukuosenomis. Kasdienė plaukų priežiūra – šampūnas, balzamas, džiovintuvas – ir jokių valandų, praleistų stypčiojant priešais veidrodį.

Kvapai

Tai būtent joms buvo sukurti ryškūs kvepalai, pabrėžiantys po Avino ženklu gimusių moterų temperamentą, nepriklausomybę ir drąsą – miško, žolių, vaisių aromatai. Kvepalus jos perka ilgai nedvejodamos ir naudoja...kol šie nenusibosta.

Jei norėtų tapti stileivomis

Gimusios po Avino ženklu turėtų suvaldyti vyriškojo Marso įtaką jų asmenybei ir pademonstruoti savo moteriškumą – parodyti gražias kojas, liauną liemenį ar ilgus plaukus. Joms tiks paprasto kirpimo suknelės su priderintais originaliais papuošalais, taip pat plačios kelnės. Tapti tikromis stileivomis padės ir geras kirpėjas.

Makiažas

Žvaigždės pataria paryškinti tik įspūdingiausias veido vietas – lūpas ir antakius. Toks makiažas padarys didesnį įspūdį. Įspūdinga suknelė, ryškiai raudonos lūpos ir jos – baliaus karalienės.

Ko vengti?

Pastelinių spalvų, romantiško stiliaus drabužiai netiks tokio tipo asmenybei. Po Avino ženklu gimusios moterys neturėtų rinktis ir smulkiai garbanotų ar banguotų plaukų šukuosenų, geriau, jei pamirštų saldžius ir gėlių aromatų kvepalus. Kita vertus, joms nepatartina pernelyg žavėtis vyriškais rūbais ir militaristiniu stiliumi. Avino ženklo moterys turi stengtis išlikti moteriškos.

Jautis

Rūbai

Jaučio ženklo moterys išsiskiria savo rimtumu, jų santykiai su mada taip pat rimti. Jos linkusios prisirišti prie turimų drabužių, nemėgsta vieno sezono naujovių, vertina klasikinius rūbus. Renkasi gerai sukirptus kostiumėlius, pabrėžiančius jų moteriškumą, ir gamtos spalvas – žalią ir rudą. Eleganciją vertina labiau nei ekstravaganciją. Neperka bet ko. Mėgsta švelnias, brangias medžiagas, prigesintas spalvas ir rūbus, kuriuos galima laisvai derinti, keičiant apačią, viršų ir priedus. Jų spintoje viskas dera su viskuo. Po Jaučio ženklu gimusios moterys turi talentą – jos gali prikelti seną drabužį naujam gyvenimui. „Darbinė“ satino palaidinė, priderinta prie puikiai gulinčių džinsų atrodo puikiai – ir visiškai naujai.

Šukuosena

Nemėgsta avangardo, yra konservatyvių pažiūrų. Jokių vieno sezono hitų, keistų kirpčių, neoninių spalvų, plastikinių segtukų. Jei puošiasi, renkasi aukštos kokybės daiktus. Retai pasiryžta drastiškam šukuosenos pakeitimui. Kerpasi pas tą patį kirpėją. Būna aikštingos, joms sunku įtikti, todėl savo plaukus yra linkusios patikėti tik žmogui, pažįstamam jau seniai. Renkasi natūralias plaukų priežiūros priemones, ir yra visiškai teisios. Po Jaučio ženklu gimusių moterų plaukai yra gan tankūs, tačiau ploni – juos lengva pažeisti ar perdžiovinti.

Kvapai

Venera apdovanojo Jaučius ypatingu aistringumu, todėl šio ženklo moterys puikiai supranta, kaip svarbu, kad kvepalai ir jais pasikvėpinusi moteris sudarytų nedalomą visumą. Jų moteriškumą pabrėš įmantrūs gėlių aromatai – klasikiniai ir elegantiški. Kruopščiai renkasi savo aromatą – joms svarbu, kad kvapas pakerėtų jas tiek iš buteliuko, tiek atsidūręs ant odos. Atrasto tobulo kvapo nepaleidžia ilgam – laiko jį dalimi savęs.

Jei norėtų tapti stileivomis

Iš to, kas šiuo metu „ant bangos“, po Jaučio ženklu gimusios moterys turėtų išsirinkti tai, kas pabrėš jų moteriškumą, paslaptingumą ir koketiškumą. Jos turėtų likti savimi, tačiau pabandyti įsileisti į savo spintą ką nors naujo – daugiau spalvų, naują suknelės ar batų modelį. Išlikdamos per pusę žingsnio nuo mados, tokios pat elegantiškos kaip ir visuomet, privers visus netekti žado.

Makiažas

Šio ženklo moterims tiks visi žemės atspalviai. Jos turėtų kruopščiai paryškinti blakstienas bei nepamiršti antakių linijos. Šios smulkios grožio paslaptys suteiks veidui išraiškingumo.

Ko vengti?

Ryškūs, kontrastingi deriniai, geometrinių figūrų raštai netiks Jaučio ženklo moterims. Jos turėtų vengti ir įkyrių kvepalų, visiems skelbiančių „Aš – jau čia!“, turėtų rinktis subtilesnius kvapus. Iš kitos pusės, negalima leisti, kad jų santūrumo dėka šios moterys taptų antraplanėmis veikėjomis. Jei niekas jų nebepastebi, pats metas susirūpinti ir ką nors pakeisti.

Dvyniai

Drabužiai

Dvynių mados filosofiją atspėsi vos pravėręs jų spintą. Rasi ten absoliučiai viską: nuo papuošalų, paveldėtų iš promočiutės iki militaristinio stiliaus kelnių ir etninio stiliaus tunikos. Dvynių ženklo moterys – individualistės. Jos ne tik neklauso mados guru patarimų ir dėvi tai, ką nori, bet ir sugeba įtikinti kitus, kad kaip tik tai šiuo metu dera nešioti. „Viena akimi“ stebi mados tendencijas – todėl žino, kas šiuo metu ant bangos, tačiau sugeba savaip interpretuoti dizainerių pasiūlymus. Mada joms – pats smagiausias žaidimas. Mėgsta išknisti ką nors padėvėtų drabužių parduotuvėse ir derinti dalykus, kurie, atrodytų, visiškai tarpusavy nedera. Eklektiką madoje greičiausiai išrado Dvynys. Mėgsta įvairovę, todėl perka nemažai priedų ir papuošalų – žaidžia mada. Retai kada pamatysi Dvynių ženklo moterį apsirengusią taip pat dvi dienas iš eilės. Mėgsta linksmas, šviesias spalvas.

Plaukai

Pakeisti plaukų spalvą jos gali taip pat lengvai, kaip suknelę. Juk mada – tai žaidimas. Vakar tamsiaplaukė – šiandien blondinė. Dvynės nevengia perukų, prikabinamų ar priauginamų plaukų, lengvai nuplaunamų dažų. Jos sunkiai atsispiria madai – kai koks nors kirpimas ar spalva pasidaro madingas, privalo pirmos išbandyti, ar šis joms tinka. Jų plaukai gan silpni, todėl Dvynės įdėmiai seka kosmetikos naujienas, lepina plaukus balzamais, padedančiais atstatyti jų sveikatą ir grožį.

Kvapai

Merkurijus apdovanojo Dvynius žingeidumu, todėl, besirinkdamos kvepalus, šio ženklo moterys dažnai vadovaujasi mada. Jos būtinai turi išbandyti naujus kvapus. Paprastai turi keletą kvepalų buteliukų – tinkamą šiai dienai pasirenka pagal nuotaiką. Dvynių ženklo moteris primena drugelį, jos kvapai yra būtent tokie – lengvi, tačiau įmantrūs. Dažniausiai tai ryškūs, įdomūs gėlių aromatai.

Jei norėtų tapti stileivomis

Šios moterys turi įgimtą stiliaus jausmą – tereikia tai išnaudoti. Žvaigždės pataria nesekti aklai mados žurnalais, žaisti su mada, juk jos tai tikrai sugeba! Dvynių ženklo moterų stilius – tai žaismingumo ir intelekto derinys.

Makiažas

Joms nereikalingi jokie patarimai. Po Dvynių ženklu gimusios moterys moka žaisti spalvomis.

Ko vengti?

Dvynių moterys turėtų pamiršti vientiso stiliaus drabužius, rėkte rėkiančius, kad jos neturi vaizduotės. Jos neturėtų derinti vienodos spalvos batų, rankinės ir neduok Dieve, diržo. Iš kitos pusės, Dvynės turėtų prisiminti, kad drabužis – tai ne karnavalinis kostiumas. Verta prisilaikyti aukso viduriuko.

Vėžys

Drabužiai

Gimusios po Vėžio ženklu moterys nemėgsta puoštis, tačiau tai nereiškia, kad joms nerūpi tai, kaip atrodo. Tiesiog, jos rengiasi sau, ne aplinkiniams. Yra praktiškos ir šiek tiek sentimentalios. Nesidomi mados tendencijomis – kam jų vaikytis, jei nuolatos kažkas išeina iš mados. Iš kitos pusės, joms sunku išsiskirti su mėgstamu drabužiu, ypač, jei su juo susiję mieli prisiminimai. Mėgsta klasikinius rūbus, nes jie išlieka madingi visuomet. Vasarą dėvi medvilninius ir lininius rūbus, baltos, žydros ar švelniai violetinės spalvos. Žiemą išsitraukia angoros megztinius ir storus pilkus ar rudus sijonus. Joms tinka moteriški vilnoniai kostiumėliai. Mėgsta šiuolaikinius rūbus su retro gaidele.

Plaukai

Vėžio ženklo moterys – gan konservatyvios. Pakeitusios šukuoseną, ilgai negali prie jos priprasti. Todėl pasikeitimus planuoja palaipsniui. Pirma pradeda kitaip šukuotis plaukus, po to nusprendžia juos šiek tiek patamsinti ar pašviesinti, tada – patrumpinti... Jų plaukams reikalinga pastovi rūpestinga priežiūra. Labiausiai po Vėžio ženklu gimusioms moterims tinka tiesūs plaukai, surišti ar supinti į kuoduką. Ypatingoms progoms tiktų romantinis stilius – į kuodą įpintos gėles ar nedideli papuošimai.

Kvapai

Globėjo Mėnulio dėka šios moterys yra švelnios, jautrios, emocingos. Kvapo pasirinkimas joms – labai asmeniškas reikalas. Kvepalai turi atitikti jų vidinę būseną. Kai tokius randa, išlieka jiems ištikimos, nepaisydamos jokių madų.

Jei norėtų tapti stileivomis

Nors prisiriša prie drabužių, po Vėžio ženklu gimusios moterys turėtų nors retkarčiais juos peržiūrėti, atsikratyti bent dalies ir tokiu būdu padaryti vietos naujiems. Rankinukus ir kitus priedus taip pat verta atnaujinti laikas nuo laiko. Šio ženklo moterys turėtų leisti sau nors truputį laisvės, siautulio, spalvų. Nebūtina keistis radikaliai. Svarbu pajusti drabužių derinimo ir savo nuotaikos atskleidimo malonumą.

Makiažas

Šio ženklo moterys vengia ryškaus makiažo, tačiau, besiruošdamos į vakarėlį, gali sau leisti stipriau paryškinti lūpas ar akis. Svarbu nepersistengti, atrodyti natūraliai.

Ko vengti?

Nors vintažiniai rūbai vis dar madingi, per daug prie jų prisirišti nėra protinga. Geriau nešiurpinti aplinkinių drabužiais, sėkmingai nešiotais prieš dešimtmetį.

Liūtas

Rūbai

Nors, kaip ir Merlina Monro, Liūto ženklo moterys mano, kad geriausi moters draugai – deimantai, reikia pripažinti, kad net paprasti marškinėliai ant jų atrodo stulbinamai. Šio ženklo moterys pasižymi neeiliniais sugebėjimais – randa tokius papuošalus ar smulkmenas, kurie iš paprasto drabužėlio padaro nepaprastą išeiginį rūbą. Jos pašiurpsta nuo minties, kad gali atrodyti pilkai, vidutiniškai, ištirpti minioje, todėl visada žino, kas šiuo metu ant bangos. Mėgsta elegantiškus drabužius – kokybiškus kostiumėlius ir kelnes, paprasto kirpimo, tačiau prabangaus audinio sukneles, auksinius papuošalus. Vertina vardinius rūbus. Be jokios abejonės, šios moterys nepasimestų tarp žvaigždžių ant raudono kilimo.

Plaukai

Liūtės išdidžiai nešioja galvą ant pečių – mėgsta įspūdingas šukuosenas. Gamta apdovanojo jas stipriais, tankiais plaukais. Šio ženklo moterys mėgsta dažytis plaukus, jų negąsdina įmantrios šukuosenos, reikalaujančios kruopštaus modeliavimo (kasdien!). Liūtės – plaukų priežiūros priemonių gerbėjos, vonioje turi visą kolekciją balzamų, kaukių, kondicionierių. Kartais persistengia, pamiršta, kad jų plaukams labiausiai kenkia džiovintuvas ir saulės spinduliai. 

Kvapai

Liūtėms labiausiai patinka gan sunkūs, aistringi aromatai, užgožiantys kitus, lengvesnius kvapus. Dažnai renkasi ekskliuzyvinius, limituotus kvepalus. Todėl, sutikusios taip pat kvepiančią moterį, priima tai kaip iššūkį – juk dviejų saulių viename danguje nebūna! Šios moterys norėtų būti vienintelės, nepakartojamos.

Jei norėtų tapti stileivomis

Be jokios abejonės, Liūtės – elegantiškos moterys. Jos turėtų prisiminti pagrindines stiliaus taisykles – paprastumas, stiliaus grynumas, minimalizmas. Po Liūto ženklu gimusios moterys kartais pamiršta, jog jos – ne Kalėdų eglutės. Jos turėtų vengti papuošalų pertekliaus, verčiau pasirinkti nekasdienius, efektingus papuošalus. Liūtės neturėtų bijoti tapti sau dizainerėmis, drąsiai derinti spalvas, paieškoti įkvėpimų užsienyje, jungti egzotiką su miesto mada. Verta sekti mados naujienas, tačiau svarbu nepamiršti, kad Liūtė – tai asmenybė.

Makiažas

Po Liūto ženklu gimusių moterų veido bruožai pakankamai išraiškingi, stiprus makiažas joms nereikalingas. Liūtės turėtų rinktis šiltas spalvas, vakarui – auksinę pudrą ir šešėlius.

Ko vengti?

Liūto ženklo moterys neturėtų perspausti su savo stiliumi. Jei užsideda ilgus, žvilgančius auskarus – vėrinį ir tokio pat stiliaus dirželį turėtų pasilikti kitam kartui. Joms netinka pigūs papuošalai. Be to, jei žmonės ilgam įsimena jų drabužius, bet ne jas pačias – verta pagalvoti, ar būtent tai ir norėta pasiekti.

Mergelė

Drabužiai

Mergelės ženklo moterys – praktiškos, nemėgsta ekstravagancijos. Jos nesivilks kažko tik todėl, kad tai šiuo metu madinga. Tačiau pasižymi įgimtu stiliumi ir elegancija, jų drabužiai paprastai puikiai dera prie aplinkybių. Mergelių garderobas – nuosaikus, rafinuotas, tiesiog tobulas. Šio ženklo moterys mėgsta drabužius, pabrėžiančius kūno linijas, jų mėgstamiausios spalvos – mėlyna ir žalia. Apsivilkusios elegantišką kostiumėlį, atrodo seksualiai. Kasdienai renkasi megztukus ar moteriškas sukneles. Vakarui – klasiką, laisvai krentančius audinius, ilgas sukneles. Mėgsta kokybiškus daiktus, puikiai moka priderinti papuošalus.

Plaukai

Mergelės – estetės. Nemėgsta vulgarių, įžūlių šukuosenų, meniškos betvarkės ant galvos. Paprastumas ir funkcionalumas – tai jų devizas. Mėgsta lengvai modeliuojamas šukuosenas, paprastus kirpimus. Vienas judesys – ir kiekviena plaukų sruogelė atsiduria savo vietoje. Ypatingoms progoms gali pasirinkti ypatingą plaukų spalvą. Nemėgsta segtukų, lankelių ir kitokių plaukų papuošalų. Tačiau rimtai rūpinasi savo plaukų sveikata. Jų plaukai visada žvilgantys ir prižiūrėti, net jei nėra storiausi ir tankiausi.

Kvapas

Tai, kad yra elegantiškos, nereiškia, kad Mergelės mėgsta atkreipti į save dėmesį, nuolat eksperimentuoja su savo išvaizda ar vaikosi naujovių. Jos kruopščiai renkasi savo kvepalus ir nemėgsta jų keisti. Vieno sezono hitai – ne joms. Renkasi elegantiškus, kiek saldokus, lengvus ir natūralius aromatus, kurie leidžia joms būti savimi.

Jei norėtų tapti stileivomis

Gimusių po Mergelės ženklu devizas – tikroji elegancija neturi būti iššaukianti. Jos, žinoma, teisios, tačiau neturėtų bijoti būti pastebėtos. Laikas nuo laiko Mergelėms vertėtų leisti sau pašėlti, įsigyti tikrai madingą daiktą. Klasika? Žinoma. Bet tik tada, kai nebijoma laužyti taisyklių, pavyzdžiui, prie „rimto“ kostiumėlio priderinti spalvingą šalikėlį ar itin moteriškus papuošalus. Mergelės turėtų atkreipti dėmesį į sportinį, marinistinį stilių – paieškoti juose įkvėpimų. Žinoma, reikia išsirinkti tik tam tikras detales, o ne kostiumėlį iškeisti į sportines kelnes.

Makiažas

Mergelės ženklo moterys paprastai ilgam išsaugo jaunatvišką grožį. Makiažas turėtų tik pabrėžti šią jų savybę. Joms tiks natūralūs skaistalų atspalviai. Belieka dar paryškinti lūpas ir makiažas baigtas.

Ko vengti?

Gimusios po Mergelės ženklu moterys turėtų vengti „panelės mokytojos“ stiliaus – griežto, nepaliekančio vietos vaizduotei. 

Svarstyklės

Rūbai

Mados pasaulis pernelyg žavi po Svarstyklių ženklu gimusias moteris. Jos nori išbandyti viską, ir tuojau pat, tačiau joms trūksta pasitikėjimo savimi. Kai šios išmoksta atsirinkti, pasitikėti savo instinktais – įgyja svarbų vidinės pusiausvyros jausmą. Svarstyklių ženklo moterys – žavingos, turi skonį ir stiliaus pojūtį. Jos mėgsta spalvingus, įdomius apdarus, jų spalvos – tai prigesinta žalia, žydra, indigo. Labiausiai joms tinka švelniai apgaubiantys rūbai, plazdantys vėjyje. Juk oras tai jų stichija. Vakarui – moteriškumas ir dar kartą moteriškumas. Tačiau jos mėgsta išlikti paslaptingos. Jei gilesnė iškirptė – tai ilgesnis sijonas; jei nuoga nugara – uždengtas priekis. Šios moterys mėgsta linksmus, madingus papuošalus, tačiau labiausiai vertina rankų darbo smulkmenas, brangiai kainuojančias, tačiau nepakartojamas.

Plaukai

Šukuosena Svarstyklių ženklo moterims – labai svarbi. Jos mėgsta drąsius kirpimus, ryškias spalvas. Nešioja ilgus plaukus, yra įsitikinusios, kad labiausiai joms tinka šukuosenos, kupinos moteriškumo. Be to, dažnai keičia šukuoseną – susipina kasytes ar kuoduką. Žinoma, jos supranta, kad gražiausi plaukai – sveiki plaukai. Jos rūpinasi savais, seka naujienas.

Kvapai

Viliokė Venera ir oro stichija, kurie valdo Svarstyklių ženklo moterį, suteikia joms nepakartojamo žavesio. Svarstyklių ženklo moterys moka gundyti ir moka tuo pasinaudoti. Labiausiai joms tiktų švelnūs, elegantiški kvapai. Jos puikiai supranta, kiek magijos slypi viename kvepalų lašelyje, tačiau išsirinkti trukdo įgimtas neapsisprendimas. Turėtų rinktis gėlių aromatus.

Jei norėtų tapti stileivomis

Šios moterys puikiai žino, kas šiuo metu ant bangos, tačiau tai nereiškia, kad būtent taip turėtų rengtis. Neverta aklai sekti mada, verčiau ją kurti! Kai gatvėse vyrauja juoda ar violetinė spalvos, joms vertėtų pabandyti apsirengti žydrai. Svarstyklių ženklo moterys turėtų nebijoti būti moteriškos, derinti stilius tarpusavyje, žaisti mada. Juk tikrosios stiliaus ikonos retai kada rengiasi taip, kaip visi. Tai kiti rengiasi taip, kaip jos!

Makiažas

Jų devizas – natūralumas. Svarstyklių ženklo moterys turėtų rinktis natūralias spalvas, lūpas dažyti švelniu koralo atspalviu. Joms tiks visos pastelinės spalvos. O štai juodo akių pieštuko vertėtų atsisakyti. 

Ko vengti?

Po Svarstyklių ženklu gimusios moterys turėtų vengti neoninių spalvų, odinių baikerio striukių, „sunkių“ raštų, militaristinio stiliaus drabužių. Atsargiai su papuošalais! Kitas pavojus – jos turėtų stengtis nepavirsti naujuoju Barbės įsikūnijimu – tobula, tačiau iki skausmo banalia moterimi.

Skorpionas

Rūbai

Skorpionės retai perka tai, kas guli parduotuvių lentynose. Madai taip pat yra abejingos. Drabužiai joms tai saviraiškos priemonė. Todėl renkasi tuos, kurie pabrėžia jų asmenybę. Mėgsta žaisti kontrastais, eksperimentuoti. Vieną dieną yra elegantiška, net ekstravagantiška, kitą – kukli, beveik nepastebima. Gimusios po Skorpiono ženklu žino, kaip stebinti ir kerėti. Moka būti paslaptingos. Parodydamos dailias kojas ar gilią iškirptę, akis tuo pat metu slepia už tamsių akinių, besislėpdamos ir stebėdamos. Nemėgsta pigių papuošalų, renkasi tikrai kokybiškus, nepakartojamus, primenančius totemus, daiktus.

Plaukai

Kasdienai renkasi kuo natūralesnes šukuosenas. Dažnai nešioja ilgus plaukus, palaidus ar surištus. Tačiau mėgsta ir pašėlti – nusiskusti galvą plikai ir padabinti ją permanentine tatuiruote, ar užsidėti peruką. Nekenčia infantilių, pigių papuošimų – bantukų, gėlyčių, plastikinių segtukų. Rūpinasi savo plaukais, tačiau nėra fanatikė. Apsiriboja gerai parinktu šampūnu ir kondicionieriumi. Karts nuo karto užsitepa kaukę. Jos plaukai nemėgsta įmantrių procedūrų, cheminio šukavimo.

Kvapas

Skorpionės – paslaptingos, būtent tokie yra ir jų kvepalai. Mėgsta aitrokus, lengvai įsimenančius kvapus – sunkius, rytietiškus, nebanalius.

Jei norėtų tapti stileivomis

Šio ženklo moterims sunku ką nors patarti, nes jos pačios nusistato šio žaidimo taisykles. Gimusios po Skorpiono ženklu turėtų atkreipti dėmesį į moteris iš senų kino juostų, semtis įkvėpimo iš jų elegancijos. Skorpionės puikiai žino, kas joms tinka. Retai atrodo nuobodžiai. Gal verta į garderobą įtraukti daugiau spalvų?

Makiažas

Skorpiono ženklo moterys mėgsta kontrastus – baltą veido odą, juodas blakstienas ir ryškiai raudoną lūpdažį.

Ko vengti?

Jei paauglystė jau praėjo, Skorpionės neturėtų rengtis vaikiškai. Jos privalo stebėti, kad nuolatinis noras išsiskirti nevirstų amžina provokacija. Nuotaika praeis, o keisti drabužiai liks spintoje. Jei nori pašėlti, tegu tai būna detalė – neįprastos spalvos rankinukas ar aukštakulniai batai.

Šaulys

Drabužiai

Gimusios po Šaulio ženklu prisilaiko nuomonės, kad tai mada turėtų joms tarnauti, jos neketina jai vergauti. Todėl dažnai renkasi kompromisinį variantą – tarp to, kas šiuo metu ant bangos ir to, kas joms tinka ar patinka. Nemėgsta, kai drabužiai riboja jų judėjimo laisvę, todėl renkasi gerai sukirptus rūbus. Nevengia ir aukštakulnių, jei su jais įmanoma vaikščioti. Joms svarbu sudaryti tinkamą įspūdį. Jei finansinė padėtis tai leistų, mielai savo įvaizdžio kūrimą patikėtų profesionalams. Kasdienai renkasi sportinio stiliaus drabužius. Dievina kelnes, net vakariniuose komplektuose. Jų spalvos tai žalia, ruda, geltonos atspalviai. Mėgsta šiuolaikišką, geometrinių formų bižuteriją, tačiau dažniausiai pasitenkina tik elegantišku laikrodžiu.

Plaukai

Gamta apdovanojo Šaulio ženklo moteris nuostabaus grožio plaukais. Jos vertina natūralias šukuosenas, dažniausiai leidžia plaukams kristi taip, kaip jie nori, tik karts nuo karto juos patrumpina. Turi įgimtą stiliaus jausmą, jų šukuosenos harmoningai dera prie to, kaip jos atrodo, kaip juda, kaip rengiasi. Mėgsta sportuoti ir kartais pamiršta, kaip plaukams kenkia sūrus jūros vanduo ar saulės spinduliai. Šaulio ženklo moterys turėtų pasidomėti gydomosiomis kaukėmis, taip pat kita kosmetika, saugančia plaukus.

Kvepalai

Jupiterio dėka Šaulių ženklo moterys yra kupinos optimizmo. Jų kvapai – šviesūs, giedri, tačiau aistringi gėlių ir vaisių aromatai. Turėtų atkreipti dėmesį į rytų kvapus – vanilę, cinamoną ar ambrą. Šios moterys kvepinasi tais kvepalais, kuriais susižavi, nekreipdamos dėmesio į madą. Prisiriša prie atrasto kvapo...kol nesuranda naujo.

Jei norėtų tapti stileivomis

Šaulės jaučia stilių, tačiau, jei drabužiai pradeda atrodyti pernelyg nuobodus, jos turėtų išbandyti kažką naujo. Nebūtina keisti viso stiliaus. Garderobo pagyvinimui užteks ir vieno neįprasto daikto.

Makiažas

Kasdienai verta rinktis švelnias spalvas. Vakare – leisti sau truputį avangardo – safyro, granato ar slyvų atspalvius ant lūpų, blakstienų ar akių vokų.

Ko vengti?

Jupiteris – pertekliaus planeta, Šaulio ženklo moterys turėtų prisiminti tai ir stengtis su tuo kovoti. Pernelyg įmantrios šukuosenos, per daug papuošalų – tai spąstai. Taip persirengusios jos netenka savo natūralaus žavesio.

Ožiaragis

Drabužiai

Ožiaragio ženklo moterys – išrankios. Jos puikiai supranta, kad „sutinkama pagal rūbą“. Nesivaiko vieno sezono madų. Mėgsta kuklius, tačiau kokybiškus daiktus. Jų kasdienis stilius tai neįmantrūs kostiumėliai, tunikos, sijonai ir palaidinės, pagyvinti įdomia detale ar nekasdieniu kirpimu. Mėgsta rudą ir pilką spalvas, tačiau kartais renkasi ir linksmesnes – žydrą ar žalią. Ypatingomis progomis dėvi aukščiausios kokybės audinius, pavyzdžiui, aksomą. Jų papuošalai tokie pat taktiški, kaip ir jos pačios. Dažniausiai pasirenka vieną, tačiau nepakartojamą daiktą. Mėgsta senus papuošalus, šeimos relikvijas ar pirktus antikvariate.

Plaukai

Ožiaragės – gan konservatyvių pažiūrų. Jų šukuosenos – neįmantrios. Dažniausiai tai tiesūs plaukai, trumpi ar pusilgiai. Mėgsta kirpčiukus ir kuodukus. Dievina retro stilių. Ypatingoms progoms renkasi įmantrias, tačiau elegantiškas klasikines šukuosenas. Jos puikiai supranta, kad plaukais reikia rūpintis kasdien. Tačiau nepasitiki stebuklingomis naujovėmis. Renkasi vaistažoles ir ekologiškas priemones.

Kvepalai

Tikroji elegancija tai ta, kuri išlaiko laiko išbandymus. Kruopščiai išsirinktų kvepalų gimusios po Ožiaragio ženklu nepaleidžia ilgai. Be to, vieno kvepalų buteliuko joms užtenka išties ilgam – jos kvėpinasi su saiku. Renkasi klasikinius, ne itin sunkius aromatus.

Jei norėtų tapti stileivomis

Gimusios po Ožiaragio ženklu dažniausiai pasirenka paprastų formų drabužius, tad ar nevertėtų joms šiek tiek pažaisti su forma? Jos mėgsta retro stilių, gal įvertintų ir Napoleono stiliaus drabužius?

Makiažas

Šio ženklo moterys turėtų išbandyti violetinio atspalvio skaistalus, jie priduos veidui lašelį paslaptingumo. Vokams tiks pilka spalva. Vakarui joms turėtų patikti Palomos Picasso stilius – blyškus veidas ir ryškios akys bei lūpos.

Ko vengti?

Gimusios po Ožiaragio ženklu turėtų atrodyti lengvai, paprastai, vengti įspūdžio, kad priešais veidrodį praleido visą dieną. Neverta stengtis sukurti idealaus įvaizdžio. Su šukuosena, kurioje kiekviena sruogelė turi likti savo vietoje, prarandamas laisvės pojūtis.

Vandenis

Drabužiai

Mada Vandenėms tai dar vienas šio pasaulio stebuklas. Jos nesivaiko madingų rūbų, vardai ant etikečių joms taip pat nėra svarbūs. Svarbu jaustis patogiai. Šio ženklo moterys renkasi džinsus ir marškinėlius, kai reikia – klasikinius drabužius. Tačiau, kai nori, moka laužyti taisykles. Moka improvizuoti, jungti stilius. Mados žurnaluose ieško labiausiai avangardinių modelių ir iš jų semiasi įkvėpimo.

Plaukai

Šiuo klausimu yra gan konservatyvios, nemėgsta dažnai keisti savo šukuosenos. Į kirpyklą susiruošia tik tuomet, kai tikrai jaučia, kad atėjo metas ką nors keisti. Renkasi profesionalius kirpėjus, nes dažnai klausia jų patarimų ir pasiūlymų. Ypatingomis progomis mėgsta šokiruoti. Jų vaizduotė beribė, yra ypatingai originalios. Tačiau kasdien neturi kantrybės, nemėgsta ilgai terliotis su plaukų priežiūros priemonėmis.

Kvapas

Nesirenka madingų kvepalų. Kvapas, kurį išsirinko, tampa jų dalimi. Vandenėms nėra svarbu, ar kvepalai yra klasikiniai, ar visiškai naujoviški, jų kvapas turi jas pakerėti. Perka ilgai negalvodamos ir niekada nėra aišku, ar jų pasirinkimas yra ilgalaikis.

Jei norėtų tapti stileivomis

Gimusios po Vandenio ženklu turi įgimtą talentą, tačiau juk talentas tai dar ne viskas. Jos turėtų šiek tiek padirbėti ties savo stiliumi. Vandenės moka nustebinti, jungti iš pažiūros skirtingus dalykus. Jos neturėtų bijoti eksperimentuoti. Etninius elementus galima drąsiai jungti su miesto mada. Keltų vėrinys prie džinsų ar paprastos suknelės – tai tikra magija!

Makiažas

Kasdienai Vandenėms tiks šviesūs, gyvi atspalviai. Vakare jos gali sublizgėti. Jų antakių linija turėtų būti gan plati, tai suteiks Vandenių veidui išraiškingumo.

Ko vengti?

Vandenės – kūrybingos asmenybės. Tačiau net ir joms ne viskas pavyksta, ir jos gali pajusti, kad nesugeba kurti savo stiliaus. Prislopintų spalvų, pilki, niekuo neišsiskiriantys drabužiai trukdo atsiskleisti šio ženklo asmenybei. Patartina vengti "pilkos pelytės" įvaizdžio.

Žuvys

Drabužiai

Žuvims sunku apsispręsti. Kartais joms atrodo, kad mada nė kiek nerūpi, o kitą dieną atrodo lyg ką tik nulipusios nuo podiumo. Taip, jų stilius priklauso būtent nuo nuotaikos. Vieną dieną jos dėvi itin moteriškas, plazdančias sukneles, kitą – griežtą, beveik vyrišką kostiumėlį, Mėgsta minkštus audinius, vilną ar angorą, žydrą ar blankiai violetinę spalvas. Vakarui renkasi žvilgančius audinius, papuoštus žvyneliais. Mėgsta sidabrinius papuošalus.

Šukuosena

Nors mada jas įkvepia, šukuoseną šio ženklo moterys renkasi pagal nuotaiką. Joms patinka natūralios, šiek tiek romantiškos šukuosenos – nebūtinai ilgų plaukų. Ypatingoms progoms gali pakeisti plaukų spalvą, tačiau ne itin mėgsta rėkiančias šukuosenas. Jų plaukai gan silpni, reikalaujantys nuolatinės priežiūros.

Kvepalai

Žuvis globoja Neptūnas, poetų ir svajoklių globėjas. Jų stichija – vanduo. Šio ženklo moterys yra itin jautrios. Tinkamai parinkti kvepalai joms – ypač svarbu. Pasikvėpinusios pernelyg sunkiais kvepalais jaučiasi lyg būtų užsidėjusios nepatogius batus. Tai gali joms sugadinti nuotaiką. Žuvų trapumą pabrėš saldūs gėlių aromatai.

Jei norėtų tapti stileivomis

Žuvų ženklo moterys turėtų rinktis tuos drabužius, kuriuose gerai jaučiasi. Jų stilius turi spinduliuoti pozityvią energiją ir optimizmą. Verta rinktis šviesius atspalvius. Net įprastą darbinį kostiumėlį galima pagyvinti širdžiai malonia smulkmena, galinčia tapti sėkmės talismanu.

Makiažas

Šio ženklo moterys turėtų vengti ryškių spalvų, juodo pieštuko aplink akis ir rėkiančio lūpdažio. Gražiai atrodys pasidažiusios vokus žvilgančiais žydrais šešėliais, joms turėtų tikti blyškiaveidės nakties karalienės įvaizdis, taip pat visi pilkšvi atspalviai.

Ko vengti?

Tiesmukumo! Šio ženklo moterys – nepakartojamos, sudėtingos asmenybės, jų stilius turėtų byloti apie jų paslaptingumą. Kartais užtenka tiesiog tinkamai priderinti rankinę ar dirželį. Neverta stengtis atrodyti tobulai. Gražiausi kūriniai – neišbaigti, tad jos neturėtų skubėti dėti tašką...

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Delčia

Rami ir išmintinga diena. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėk, apmąstyk – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai ką nors išsiaiškinti, atskleisti.