Horoskopai

Humoras ir Zodiako ženklai

Horoskopą sudarė astrologas Edvardas. www.horoskop.lt

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Nors Avinai nepasižymi ypač subtiliu humoro jausmu, juos prajuokinti nesunku. Dauguma Avinų juoksis iš kiekvieno pokšto bet kokioje kompanijoje. Ir juoksis taip nuoširdžiai, kad nuoširdžiau nesugalvosi. Jie save laiko neginčijamu autoritetu, tad be jokių drovėjimųsi pasakoja ir klausosi „riebių“ anekdotų.

Jautis

Stengiasi prisitaikyti prie savo pašnekovo arba kompanijos ir gerai jaučia, kada reikia juoktis ir kada ne. Moterys – Jaučiai retai atsimena anekdotus, bet kikenančioje kompanijoje juokiasi iš širdies, netgi jeigu nelabai supranta juoką arba anekdotas joms atrodo nejuokingas. Vyrai Jaučiai juoksis tik iš to, kas iš tikrųjų jiems atrodo juokinga. Juokinga jiems tada, kai nesijuokti neįmanoma. Jaučiai retai  suvokia subtilų humorą – jiems patinka paprastas, kartais netgi juodas.

Dvyniai

Štai kas tikrai vertina subtilią materiją – ir humoras ne išimtis. Ypač jei Dvyniai yra vienoje kompanijoje su Vandeniais ir/arba Svarstyklėmis. Dvyniai bet kokioje kompanijoje sugeba sukelti juokingų frazių ir komentarų laviną. Jiems, kaip ir Vandeniams, labiausiai patinka originalūs ir dar negirdėti juokeliai, pokštai. Gali tiesiog pokalbio eigoje sukurti anekdotus ar šiaip pamokančias istorijas. Pašnekovui belieka tik spėlioti, ar Dvyniai visa tai ką tik sugalvojo, ar tai yra istorijos iš gyvenimo.

Vėžys

Vėžiai yra subtilios natūros, ypač moterys. Jie nemėgsta grubių ir ciniškų juokų – labiau patinka „geraširdiški“ juokeliai. Vėžiai vertina subtilų, ne visiems suprantamą humorą. Nebandykite prajuokinti jų „gauruotais“ anekdotais – iš mandagumo jie, žinoma, nusišypsos, bet vargu ar tai suteiks jiems malonumą. Kompanijose Vėžiai kur kas dažniau klausosi juokų, nei pasakoja. Jeigu pasakoja patys, tai subtiliai ir labai taikliai.

Liūtas

Liūtės moters požiūris į juokus priklauso nuo jos nuotaikos. Kuo suprantamesnis anekdotas ar pokštas,  tuo lengviau ją prajuokinti. Jeigu Liūtė gerai nusiteikusi, ji juoksis netgi iš lėkštų ir ne visai padorių anekdotų. Garantuota gera nuotaika ne tik klausytojui, bet ir pasakotojui! Vyrai Liūtai visada stengiasi tapti kompanijos širdimi. Kad tai pasiektų, pasakos tokius pokštus, kurie bus suprantamiausi būtent tai kompanijai. Pačius Liūtus vyrus prajuokinti lengviausia suprantamomis, trumpomis ir aštriomis frazėmis ir anekdotais – jie nemėgsta ilgų istorijų.

Mergelė

Mergelės mėgsta juokauti, nes giliai įsitikinusios, kad juoktis sveika. Profesinio, mokslinio ir medicininio humoro gerbėjai. Patikusius anekdotus jie atsimena vos ne pažodžiui. Pasakoja visada į temą. Mergelės labai aštraus proto – neretai ginčo priešininką gali nuginkluoti viena taiklia fraze. Ta frazė gali tapti nauju anekdotu. Geriausia Mergelę prajuokinti jos pačios ginklu – aštriu cinišku pokštu. 

Svarstyklės

Aštraus proto moterys Svarstyklės neretai tampa kompanijos širdimi. Jeigu toje kompanijoje dar bus Vandenių ir Dvynių, juokas kompanijoje nenutils. Svarstyklių galvoje visuomet yra daugybė juokų, kuriuos jos sumaniai kombinuoja, sumąstydamos ką nors naujo ir originalaus. Svarstykles prajuokinti galima tik originalumu – ir nenustebkite, kad jų reakcija bus tik šypsena. Garsus juokas pačioms Svarstyklėms nėra dažnas. Garsiausiai jos kvatoja iš savo pačių pokštų.

Skorpionas

Skorpionai stengiasi neatsilikti nuo „srovės“ – tai galioja ir humorui. Jie žino naujausias „aktualijas“, pokštauja kūrybiškai. Savo galvoje visada turi  nemažą anekdotų ir šmaikščių frazių kolekciją, kurias aktyviai naudoja pagal situaciją. Nepaisant, kad Skorpionai supranta ir vertina subtilias materijas, jie nevengia ir nepadorių anekdotų. Tie vyrai, tiek moterys Skorpionai į bendravimą sumaniai įpina juokingas ir šmaikščias frazes, tuo sužavėdami savo pašnekovą. Patį Skorpioną prajuokinti nėra lengva – tam reikia originalumo. Ir nesvarbu, tai subtilus humoras ar ciniškas – jis visada įvertins išties gerą humorą. Tik nebandykite pašiepti Skorpiono – šmaikštuoliui tai atsirugs, netgi jei pokštas nebus labai įžeidžiantis!

Šaulys

Geriausiai Šauliai priima laiko patikrintus anekdotus ir pokštus. Patys Šauliai kartais pajuokauja ir ne visai vykusiai. Jų pomėgis rėžti tiesą į akis jaučiasi ir humore – pajuokavimai neretai pereina į priekaištus. Jeigu norite prajuokinti Šaulį, geriausia pasakoti patį geriausią ir juokingiausią anekdotą – Šaulys iš širdies pasijuoks, netgi jeigu jau girdėjo tą anekdotą anksčiau.

Ožiaragis

Ožiaragiai retai tampa kompanijos širdimi ir retai pasakoja anekdotus. Tačiau gerus pokštus,  sąmojus ir anekdotus jie moka vertinti. Ožiaragiai turi gerą atmintį, todėl stenkis nekartoti to paties anekdoto keletą kartų – jiems pasidarys neįdomu klausytis. Tačiau jis yra kaip reta geras ir dėmesingas įdomių pasakojimų ir istorijų klausytojas. 

Vandenis

Nieko nėra lengviau kaip prajuokinti moterį Vandenį. Patys Vandeniai gali prajuokinti bet ką, pasakodami jie sugeba pritraukti kitų dėmesį ir sužavėti. Vyrą Vandenį prajuokinti sunkiau – jis vargiai besijuoks iš riebių pokštų, tik nusišypsos išgirdęs seną anekdotą. Užtat prideramai įvertins gerą, sveiką humorą ir pašnekovo protinius sugebėjimus. Patys Vandeniai nesiskundžia proto aštrumu – jie puikiai sugeba sugalvoti naujus pokštus ir anekdotus.

Žuvys

Vyrai Žuvys neretai tampa kompanijos širdimi, ypač jei kompanija moteriška. Labiausiai mėgsta papasakoti „pusriebius” anekdotus. Žuvis prajuokinti nesunku, ypač moteris. Tačiau jos išgirstus juokus po to apgalvoja, lygina su savimi. Dėl to reikėtų atsargiau juokauti blondinių, storulių ir panašiomis temomis. Tuo metu pasijuoks, tačiau gali pasijausti ir nepatogiai. Ir paskui visa tai aptars su draugėmis. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.