Horoskopai

Pinigai ir Zodiako ženklas

Horoskopą sudarė astrologas Edvardas. www.horoskop.lt

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Avinas: pinigai, finansai ir investicijos

Avinai yra veiklūs, dėl to dažniausiai sugeba neblogai užsidirbti. Jie yra ambicingi: turtas yra materialus jų sėkmės įrodymas.

Šio ženklo atstovai nevengia pasiderėti ir dėl to sugeba norimą daiktą nusipirkti už gerą kainą. Tačiau prieš perkant brangius daiktus jiems geriau neskubėti ir viską gerai apgalvoti.

Lošimai ir spekuliacijos

Veržlus Avinas nuolat trokšta jaudulio. Dėl to turi polinkį azartiniams lošimams ir spekuliacijoms. Jeigu tikslas yra grynai patenkinti adrenalino poreikį ir jis gali sau leisti prarasti, tai viskas gerai. Jeigu Avinas pradeda naudoti savo azartiniams poreikiams sutaupytus pinigus, tai gali privesti prie rimtų problemų.

Taupymas juodai dienai

Taupymas juodai dienai tikrai nėra pagrindinė mintis Avino galvoje. Jeigu pinigai įplaukė į kišenę, vadinasi jie bus išleisti. Avinai mėgsta pramogas ir pirkti dovanas.
Jam kur kas svarbiau, kad pinigai pradėtų teikti džiaugsmą iš karto, vos gauti. Iš pinigų gaunamas džiaugsmas – stipri motyvacija sunkiam darbui.

Investicijos

Kad sutaupytų pinigų ir investuotų, Avinas turėtų šį klausimą patikėti žmogui kuriuo pasitiki, tarkim sutuoktiniu. Savoje sąskaitoje pinigus ilgai išlaikyti yra sudėtinga. Nekantrus Avinas nori rezultatų čia ir dabar. Daugumoje gyvenimo sričių tai pasiekti įmanoma, bet ne investicijose.

Pajamų šaltiniai

Avinai greitai netenka kantrybės, jei reikalai klostosi ne taip sparčiai, kaip jie nori. Tai įkvepia juos pereiti prie įdomesnių projektų ir naujų iššūkių. Dėl to jų gyvenimas paprastai būna sėkmių ir nesėkmių virtinė.

Ši virtinė atsispindi jų finansinėje padėtyje. Avinus nuo didelių nuosmukių gelbsti tai, kad paprastai jie turi ne vieną, o keletą pajamų šaltinių. Be pastovaus darbo, šio ženklo atstovas neretai papildomų pajamų gauna iš savo hobio.

Stipriausia motyvacija Avino karjerai yra iššūkiai. Pinigai vien dėl pinigų juos domina mažiau. Avinams reikalingas toks darbas, kur yra pakankamai sunkumų, kur būtų patenkintas jų aktyvumo ir įvairovės poreikis. Konkurencija kursto jų užsidegimą ir azartą.

Turtingi avinai:

Steven Ballmer
Microsoft vadovas nuo 2000 metų
Turtas 14,5 mlrd USD (2011 m) 

Jautis

Jautis, pinigai ir komfortas

Jaučiui labai svarbu saugumo jausmas, o pinigai, gerovė ir turtas padeda tai pasiekti. Nors jie yra atsargūs, Veneros įtakoje esantys šio ženklo atstovai vertina gyvenimo malonumus. Dėl to jie leidžia sau papietauti brangiame restorane, nueiti į kosmetikos saloną ar masažo kabinetą.

Jaučių tikslas yra pamažu sukurti turtą. Jie nebijo rutininio darbo ir mielai sutinka pastoviai dirbti už pastovų darbo užmokestį. Tačiau užmokestis turi būti pakankamas, kad išlaikyti aukštą komforto lygį.

Uoslė pinigams

Siekdami komforto ir gerovės, Jaučiai atkakliai ir sunkiai dirba, kol pasiekia savo tikslus. Jie turi gerą “uoslę“ pinigams ir verslui – žino, kaip priversti pinigus dirbti ir paprastai sumaniai investuoja. Jaučiai gali laukti metais, kol investicijos duos rezultatą ir bus galima pasiimti pelną.

Šį zodiako atstovą sunku suvilioti rizikingais projektais, žadant greitą pelną. “Greito pralobimo“ variantų jie vengia – nujaučia sukčius per kilometrą!

Taupymas ir investicijos

Jaučius gali apsėsti taupymo manija. Tuo pačiu jie gali pajusti pavydą tiems, kurie lengvai leidžia pinigus. Dėl to svarbu surasti balansą tarp taupymo ir pinigų leidimo dabartiniu momentu.

Investuodamas pinigus, Jautis renkasi mažai rizikingas sritis, kur jų pinigai yra apsaugoti. Taupomoji sąskaita banke ir kitos fiksuotų palūkanų investicijos yra vienas dažniausių sprendimų. Akcijos, akcijų fondai ir kiti instrumentai jiems panašu į lošimą. Tokios investicijos verčia  nervintis. Neretai renkasi investicijas į antikvariatą, meno kūrinius. Geriausia investicija Jaučiui – kurią galima pačiupinėti.

Turto svarba

Jaučiai mėgaujasi tuo, ką gali nusipirkti už pinigus. Jie vertina savo nuosavybę, mėgsta būti apsupti gražių daiktų. Dėl to šio ženklo atstovai neretai tampa vertingų daiktų kolekcionieriais. Savo kolekcijomis jie mėgsta pasipuikuoti prieš draugus, tuo pačiu tai yra patikima investicija.

Turtingi Jaučiai:

James Dyson
Pramonės ir technologijų dizaineris
Turtas 1,1 mlrd (2008) 

Dvyniai

Dvyniai ir pinigai

Dvyniai su pinigais elgiasi lengvai, kartais netgi lengvabūdiškai. Finansinė situacija gyvenime labai svyruoja ir tai jiems nekelia didelio diskomforto.

Problema gali iškilti, jeigu Dvyniai savo gyvenimą yra susieję su Žemės stichijos ženklais – Jaučiu, Mergele ar Ožiaragiu – šių ženklų atstovai esant dideliems svyravimams finansų srityje jaučiasi nekomfortiškai. Dvyniai pinigus lengvai uždirba, bet lengvai ir išleidžia.

Išlaidos ir taupymas

Gerais laikais Dvyniai nelinkę atidėti pinigų ateičiai. Turėdami dideles pajamas, jie gali išleisti jas smulkiems, nereikšmingiems pirkiniams, gali pirkti pagal to momento nuotaikas. Tokie daiktai neretai praleidžia visą savo laiką spintoje ir beveik nebūna panaudojami.

Šio ženklo atstovai turėtų pažaboti impulsyvias išlaidas ir mokintis protingai leisti pinigus. Priešingu atveju jie rizikuoja sulaukti finansinių problemų. Jeigu rado pigiau parduodamą daiktą, akciją, prieš pirkdami turi paklausti savęs: ”Ar tikrai man tai reikalinga?”.

Sėkmės laikotarpiu Dvyniai gali pasiekti materialinę gerovę. Tačiau jei nesirūpina finansiniais reikalais, jiems gali būti sunku išgyventi vėlesnį nuosmūkį.

Investicijos

Dvyniai lengvai susižavi “praturtėk greitai” schemomis. Susižavi dažniausiai dėl to, kad jiems trūksta kantrybės, o čia žadami greiti rezultatai. Tačiau tokiomis schemomis dažniausiai tenka nusivilti.

Jeigu ketina investuoti, jų dėmesį dažnai patraukia automobilių pramonė, telekomunikacijos, kompiuterių pramonė, kelionių bendrovės, laikraščių, žurnalų, knygų leidyba.

Paskolos ir kreditinės kortelės

Dvyniams nepatartina imti dideles paskolas. Jie taip pat turėtų atsargiai naudotis kreditinėmis kortelėmis. Kreditinių kortelių naudojimo paprastumas gali paskatinti nereikalingiems pirkiniams.

Gavę geras pajamas, Dvyniai turėtų dalį jų atidėti saugioms investicijoms. Kad sukurtų augančią gerovę, turėtų dalį pajamų padėti į taupomąją sąskaitą ar kitus taupymo būdus. Tačiau jiems reikia pasilikti grynųjų pinigų, kad galėtų įsigyti malonių smulkmenų, kurios kainuoja nedaug, bet teikia tiek daug malonumo.

Turtingi Dvyniai:

Edgar Bronfmar
Verslininkas
Turtas 2,5 mlrd 

Vėžys

Vėžys ir išlaidos

Vėžiai turi ypač stiprų saugumo poreikį. Dėl to jų požiūris į pinigus yra atsargus. Šio ženklo atstovai nelinkę rizikuoti sunkiai uždirbtais pinigais.

Daugumą savo uždirbtų pinigų skiria būsto įsigijimui, išlaikymui, tobulinimui bei šeimos reikmėms. Jie apskaičiuoja kiekvieną skatiką ir puikiai žino savo finansinę padėtį.

Vėžiai tėvai mielai perka drabužius, dovanas ir kitus daiktus savo vaikams. Pinigus vaikams leidžia mieliau, nei sau patiems. Mielai perka baldus ir kitus daiktus namams, gerai apskaičiuodami perkamų daiktų ilgalaikę vertę.

Verslumas

Vėžiai turi verslumo gyslelę ir neblogai sugeba vystyti nuosavą verslą. Jie gali nustebinti kitus savo žiniomis apie finansų pasaulį. Šio ženklo atstovai gerai jaučia perspektyvias galimybes ir moka protingai panaudoti savo pinigus. Daug dėmesio skiria finansinei verslo pusei.

Investicijos

Vėžiai rūpestingai planuoja, kur ir kaip investuoti. Juos neretai sudomina taupymo planai, tačiau nevengia ir spekuliuoti: puiki intuicija tokiu atveju labai praverčia.

Jeigu investuoja į kompanijas, labai rūpinasi kad jos būtų patikimos ir geros reputacijos. Dažnai pasirenka investuoti į viešbučių ir restoranų verslą, maitinimą. Nekilnojamasis turtas taip pat neretas pasirinkimas investicijai.

Taupymas

Sunkesniais laikais Vėžiai lengvai pasiduoda “taupymo manijai” ir gali neleisti sau jokio nereikalingo pirkinio. Perdėto taupymo vis tik reikėtų vengti.

Sumažėjus pajamoms, Vėžiai labiau yra linkę taupyti, sumažinti savo išlaidas, nei bristi į skolas. Tokiu metu jiems TV abonementas, sporto klubo abonementas, netgi saldainiai ir šokoladas gali atrodyti neleistina prabanga.

Tačiau taupumas ir apdairumas dažniausiai apsaugo Vėžius nuo sunkių krizių padarinių.

Turtingi Vėžiai:

Richard Branson
Įmonių vadyba
Turtas 4 mlrd USD (2010) 

Liūtas

Liūtas ir pinigai

Liūtas yra ambicingas ir gali sunkiai dirbti, kad pasiektų tikslą ir gautų geras pajamas. Šio ženklo atstovai labiau vertina ne pinigus, bet tai, ką gali už juos nusipirkti.

Finansinė sėkmė neretai Liūtus apsvaigina, tačiau netrukus pasirodo kad tai buvo laikina. Paprastai gyvenime pereina per finansinių pakilimų ir nuosmūkių grandinę. Jeigu Liūtai sugeba pasimokyti iš patirties, jie pradeda geriau suprasti pinigų vertę.

Jaunų Liūtų pažiūris į pinigus gali atrodyti atsainus. Jie yra dosnūs, mėgsta sau brangius žmones palepinti dovanomis. Toks elgesys gali privesti prie draugystės, kai partnerė/-is labiausiai pradės vertinti Liūto pomėgį dovanoti. Nors jis ir mėgsta būti dėmesio centre, tačiau toks būdas nėra rekomenduotinas laimėti populiarumą.

Polinkis į prabangą

Saulė yra Liūto valdovė, šis ženklas taip pat susijęs su penktuoju (malonumų ir žaidimų) būstu. Taigi Liūtai vertina prabangą ir jos teikiamą komfortą. Kartais jie prabangiems daiktams išleidžia daugiau, nei gali sau leisti. Dėl to finansinė krizė smogia ypač skaudžiai.

Esant finansiniams sunkumams, Liūtai turėtų mažiau naudotis kreditinėmis kortelėmis ir verčiau atsiskaityti grynaisiais pinigais. Tai sumažintų pirkimus į skolą. Išlaidų drabužiams, juvelyrikai sumažinimas gali ženkliai pagerinti jų finansinį balansą. Jeigu be kai kurių pirkinių išsiversti sudėtinga, šio ženklo atstovai turėtų aktyviau naudotis nuolaidomis ir išpardavimais.

Investicijos

Po kilimų ir nuosmūkių serijos Liūtas gali nuspręsti pinigus panaudoti protingai ir investuoti. Nepaisant poreikių prabangiems daiktams, pramogoms, gali investuoti į taupymo programas, ar kitus investicijų metodus su garantuota grąža.

Neretai kaip investiciją perka aukso, sidabro ir brangakmenius ir juos kolekcionuoja.

Finansinė ateitis

Kad išvengtų finansinių problemų, Liūtai turėtų apriboti savo nuotykių ieškotojo instinktus, vengti “praturtėk greitai ” schemų, nuosekliai investuoti į patikimus finansinius instrumentus. Taip jie pasieks gerovės lygį, kuris leis jiems gyventi pagal savo poreikius.

Turtingi Liūtai:

J.K. Rowling
Rašytoja
Turtas 1 mlrd (2010)
 

Mergelė

Mergelė ir finansai

Kaip galima pergyventi finansinę krizę ? Stebint, kaip Mergelės valdo savo pinigus ir investicijas.

Saugumas Mergelėms yra svarbu, ir pinigai suteikia saugumo jausmą. Šio ženklo atstovai su finansais elgiasi atsakingai. Jų kantrybė, atidumas ir organizuotumas padeda pasiekti apčiuopiamą gerovę.

Išlaidos ir taupymas

Mergelės stengiasi žiūrėti į ateitį ir taupo juodai dienai – visada yra pasiruošusios krizei ir žino, kaip ją išgyventi. Mergelės šūkis: “Litas prie lito – tai šimtai ir tūkstančiai.” Nuostabu, kaip galima sutaupyti, jeigu taupoma metais!

Vyrai Mergelės nereiklūs ir gali pasitenkinti mažu. Jiems užtenka patenkinti savo gyvybinius ir saugumo poreikius. Nejaučia poreikio demonstruoti savo turtų. Kaimynai gali net neįtarti, kad jų kukliai gyvenanti kaimynystėje Mergelė turi solidžią sąskaitą banke, įvairių įmonių akcijų ir yra banko valdybos narys.

Moterys Mergelės, nors ir taupios, tačiau nemažai išleidžia savo išvaizdai: rūbams, kosmetikai. Tačiau jos stengiasi naudotis nuolaidomis ir akcijomis.

Verslas

Mergelės turi neabejotinų verslo gabumų. Jos turi kantrybės ir žino, kaip priversti pinigus dirbti. Dažnai dalyvauja kaip bendrasavininkiai akcinėse bendrovėse. Tokiu atveju Mergelė gali puikiai rūpintis įmonės finansais, apskaita ir stebėti pinigų srautus, organizacinius klausimus patikėdama partneriui.

Mergelės geranoriškos, tačiau nepraranda atsargumo. Jos gali padėti draugams, kai jiems reikia pinigų, tačiau nori žinoti, kad pinigai bus panaudoti pagal paskirtį. Jos nesutinka, kad jų finansinė pagalba būtų iššvaistyta. Jeigu draugas nori iš Mergelės pasiskolinti pinigų, turi būti pasiruošęs atsiskaityti, kaip panaudojo juos.

Darbas ir investicijos

Atsargus Mergelių požiūris į finansus padeda joms pasiekti didelę sėkmę. Šio ženklo atstovai protingai investuoja, paprastai tose srityse, kur maža rizika. Jeigu spekuliuoja, tai tik dalimi pinigų, o likusią dalį investuoja į savą verslą arba mažos rizikos finansinius instrumentus. Jas gali sudominti sveiko maisto parduotuvės, medicinos verslas, alternatyvi medicina (Mergelė šeštasis ženklas, asocijuojamas su šeštuoju sveikatos ir medicinos būstu).

Šio ženklo atstovai gali sunkiai dirbti. Pinigus gali užsidirbti tik atkaklaus darbo dėka. Mergelės puikiai supranta savo sunkiai sukauptų santaupų vertę.

Jei pavyksta netikėtai gauti didelę pinigų sumą (palikimas, stambi premija, loterija), jos nelinkusios tų pinigų išleisti. Gautus pinigus rūpestingai investuoja savo šeimos ir kitų artimų žmonių naudai.

Turtingos Mergelės:

Warren Buffett
Investuotojas
Turtas 50 mlrd USD (2011)
2-asis pagal turtą žmogus
 

Svarstyklės

Svarstyklės ir išlaidos

Dauguma Svarstyklių neypatingai domisi savo finansais ir išlaidomis. Nerūpestingas požiūris gali privesti prie įsiskolinimo. Kaip Svarstyklės galėtų geriau tvarkyti savo pinigus?

Šio ženklo atstovus valdo Venera, tad joms patinka įvairūs prabangūs dalykėliai. Svarstyklėms patinka leisti pinigus, ir žinoma nori gauti kuo daugiau už pinigus, kuriuos išleidžia.

Jaunoms Svarstyklėms patinka tiesiog leisti pinigus. Apsipirkimas teikia malonumą. Jeigu Svarstyklės mokosi iš savo klaidų, su metais šis nelabai geras įprotis tampa valdomu, ir ilgainiui tampa rūpestingesnėmis ir ne tokiomis ekstravagantiškomis. Retkarčiais Svarstyklės gali leisti sau paišlaidauti, tačiau išlaidavimo periodus turi keisti taupumo periodai, kad išvengti rimtų finansinių problemų.

Svarstyklės yra kūrybingos ir gabios, taigi turi nemažas galimybes gerai užsidirbti. Šio ženklo atstovai gali sėkmingai dirbti su kitais žmonėmis, su partneriais, tačiau turi didelį poreikį pasitikėti savo partnerių verslumu ir finansiniu išprusimu. Kitaip nuomonių skirtumai dėl bendrų finansų tvarkymo gali tapti rimtų nesutarimų priežastimi.

Pajamos, verslas ir finansai

Svarstyklės turi įgimtą grožio ir harmonijos jausmą. Todėl jos dažnai būna sėkmingos drabužių modeliavimo ir pardavimo, fotografijos versle, prekyboje meno dirbinais. Tačiau versle turi vengti neapgalvotų finansinių sprendimų. 

Šio ženklo atstovai gali puikiai save realizuoti jurisdikcijos srityje, advokatūroje, tarpininkavime.

Kaip ir kiti Oro ženklai (Dvyniai ir Vandeniai), Svarstyklių galvose paprastai netrūksta idėjų. Tačiau kad idėjas įgyvendinti, jas reikia nuleisti iš padebesių ant žemės. Svarstyklės nėra rizikos mėgėjos. Po poros bandymų paprastai atsisako rizikingų projektų.

Finansinė vizija

Svarstyklėms tikru iššūkiu gali tapti protingas pinigų panaudojimas, ypač jauname amžiuje. Protingai investuodamos, jos ilgainiui gali įgyvendinti savo svajonę – tapti turtingomis ir apsupti save gražiais ir maloniais daiktais. Tai gali būti antikvariatas, juvelyrika, paveikslai, kuriuos Svarstyklės mėgsta kolekcionuoti ir demonstruoti kitiems. 

Iššūkiu gali tapti finansų planavimas. Jos turi įprasti skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas.

Turtingos Svarstyklės:

Ralf Lauren
Mažmeninė prekyba
Turtas 4,6 mlrd USD (2010)
 

Skorpionas

Skorpionas ir finansai

Skorpionas yra aštuntasis Zodiako ženklas. Šis ženklas susijęs su aštuntuoju investicijų ir palikimo būstu. Tad Skorpionas tvarko savo finansinius reikalus labai rimtai. Jie retai susižavi greito praturtėjimo schemomisbei retai įsivelia į kvailus ir rizikingus sandorius. Šio ženklo atstovai rūpestingai elgiasi su savo pinigais – protingai investuoja ir kantriai laukia, kol investicijos duos prieaugį.

Pinigai ir gerbūvis

Skorpionui pinigai teikia malonumą, tačiau dažniausiai ne dėl to, kad už pinigus galima nusipirkti prabangių daiktų, nes Veneros valdomas Jautis yra priešingoje Zodiako pusėje, nei Skorpionas. Jiems malonumą teikia pats faktas, kad gali būti sėkmingi finansų srityje. Šio ženklo atstovai negaili laiko investavimo strategijoms studijuoti.

Skorpionas yra intuityvus Vandens ženklas. Finansų klausimais jie neretai pasikliauja intuicija. Skorpionai sugeba gerai uždirbti, nevengia įtempto darbo ir yra atsparūs stresams. Protas, intuicija ir praktiškumas padeda atrasti geriausią būdą kaip sukurti gerbūvį.

Išlaidos

Ilgainiui išsiugdo pomėgį prabangos prekėms ir tada gali neatsispirti norui nusipirkti gražų, tačiau nelabai reikalingą daiktą. Tačiau jeigu jų tikslas yra kaupti turtą, spontaniškų pirkimų turėtų vengti.

Skorpionai nelinkę išmesti senų daiktų bei įrengimų. Jie labiau linkę sutaisyti senus, kol dar įmanoma. Tai gali erzinti partnerius, kurie mieliau nusipirktų naujus namų apyvokos reikmenis, nei remontuoti senus. Remontas gali kainuoti daugiau, nei nusipirkti naują, taigi šioje vietoje Skorpionai turėtų atsižvelgti į kitų nuomonę.

Nelinkę dalintis informacija su kitais, o ypač apie finansinius dalykus. Tai gali būti naudinga konkurencinėje kovoje, tačiau gali sukelti nesusipratimą su verslo partneriais.

Investicijos

Skorpionai dažnai investuoja į akcijas. Jų negąsdina trumpalaikiai akcijų svyravimai. Psichologiškai Skorpionai gali atlaikyti trumpalaikius nuostolius. Jie nepasiduoda panikai, priima teisingus sprendimus kritinėse situacijose – gerai nujaučia, kada laikas investuoti, ir kada laikas nusiimti pelną.

Turtingi Skorpionai:

Bill Gates
Microsoft įkūrėjas
Turtas 56 mlrd USD (2011) – turtingiausias pasaulio žmogus
 

Šaulys

Šaulys: filosofija, pinigai ir rizika

Šaulio ženklą valdo Jupiteris. Todėl jie yra pozityviai mąstantys ir optimistai. Šauliai yra atviri naujoms idėjoms ir naujoms patirtims.

Šio ženklo atstovai turi filosofinį požiūrį į gyvenimą: kartais pavyksta laimėti, o kartais tenka pralaimėti. Toks požiūris leidžia jiems uždirbti investuojant ir spekuliuojant. Tačiau Šaulių finansinis gyvenimas ne visada yra toks sėkmingas, kaip gali pasirodyti – fnansinius pakilimus keičia nuosmūkiai.

Pinigai nėra visa ko matas. Šauliai nesureikšmina pinigų. Sugeba neblogai uždirbti, tačiau lengvai ir išleidžia.

Taupymas

Šaulius menkai domina pensijiniai fondai. Jiems nuobodu studijuoti skaičius, investicines vertes, kaupiamąsias palūkanų normas ir panašius dalykus. Pagrindinis argumentas pasirinkti taupymo programą gali būti noras įtikti sutuoktiniui arba padaryti solidaus žmogaus įspūdį investicijų vadybininkams.

Pajamos

Šauliai neretai turi daugiau nei vieną pajamų šaltinį. Kadangi šio ženklo atstovai turi didžiulį norą pažinti naujas teritorijas, naujus žmones ir naujas kultūras, jiems rekomenduotinas su kelionėmis ir komandiruotėmis susijęs darbas. Kelionių agentūros, tarptautinės kompanijos gali būti geri darbdaviai.

Investicijos

Šauliai nelabai rūpinasi jeigu piniginė tuščia. Užtat jie puikiai žino, ką galima nuveikti, kai piniginė yra pilna!

Jeigu nutarė imtis rizikingų investicijų, jis turi nepersistengti. Šaulys su savo užmojais nesėkmės atveju gali prarasti labai daug.

Jeigu jie sutramdo savo azartą rizikingai spekuliuoti, gali būti visai neblogi investuotojai. Investavimui neretai pasirenka leidybos firmas, ypač mokomosios literatūros leidybą, transporto bei turizmo verslo kompanijas.

Turtingi Šauliai:

Steven Spielberg
Kino režisierius, prodiuseris
Turtas 3 mlrd (2010)
 

Ožiaragis

Ožiaragis: pragmatiškas požiūris į pinigus

Ožiaragis yra Žemės ženklas. Kaip ir kiti Žemės ženklai, jie yra pragmatiški – rimtai žiūri į pinigus, jų uždirbimo būdus, išlaidas ir investicijas.

Jie puikiai sugeba taupyti. Jau būdami vaikais, šio ženklo atstovai sugeba sutaupyti dalį iš tėvų gaunamų kišenpinigių rimtesniam pirkiniui ar tiesiog „juodai dienai“. Šis įprotis gyvenimo eigoje nesikeičia.

Pinigai ir paskolos

Ožiaragiai ambicingi. Pinigai jiems yra sėkmės įrodymas. Prabangių daiktų pirkimas nėra būtinas, tačiau jie puikiai skiria geros kokybės, ilgai galinčius tarnauti daiktus nuo mažiau kokybiškų.

Nemėgsta skolinti pinigų, nes paprastai yra iš anksto numatę, kaip investuos gautas pajamas. Tačiau mielai duoda patarimą. Prieš skolingami pinigus pažįstamiems, jie nori įsitikinti, kad besiskolinantis yra iš tikro sudėtingoje padėtyje – jeigu prašo paskolos įsigyti nebūtiniems daiktams, Ožiaragis vargu ar duos paskolą.

Kita vertus, šio ženklo atstovai nemėgsta ir imti dideles paskolas, nes nežino kas bus ateityje. Ožiaragiai vengia ateityje galinčių iškilti finansinių problemų ir verčiau sumažina išlaidas.

Šeimos finansai

Ožiaragio ženklą valdo planeta Saturnas. Dėl to jie yra atsargūs ir nepatiklūs. Konservatyvus požiūris į šeimos finansus gali sukelti konfliktus su kitais šeimos nariais. Pačius Ožiaragius gali suerzinti jų išlaidumas, tuo tarpu kiti laikys Ožiaragius pernelyg taupiais ir atsargiais. Tokiais atvejais būtina ieškoti kompromiso.

Investicijos

Šio ženklo atstovai paprastai investuoja ten, kur rizika maža arba rizikos išvis nėra. Jeigu dalį pinigų vis tik nutaria investuoti į akcijas, dažniausiai renkasi statybų kompanijas, nekilnojamojo turto firmas, žemės ūkio bendroves. Iš valstybių neretai susidomi Kinijos firmų akcijomis. Ožiaragiai gali investuoti į senoviškus paveikslus, antikvariatą ir kitus daiktus, kurių vertė metams bėgant didėja.

Turtingi Ožiaragiai:

Roy Disney
Walt Disney direktorius
Turtas 1,2 mlrd (2009)
 

Vandenis

Vandenis: Pinigai, rizika ir lūkesčiai

Vandeniai nemėgsta rutinos. Gyvenimas panašesnis į epizodų virtinę, nei į nuoseklų veiksmą. Dėl to jų finansinė padėtis – pakilimų ir nusileidimų grandinė. Tai Vandeniams neteikia didelio diskomforto.

Iš visų Zodiako ženklų Vandeniai turbūt mažiausiai rūpinasi pinigais. Jie daug nesuka sau galvos dėl to, kiek pinigų yra jų sąskaitoje. Investicijų klausimai  taip pat nėra ypatingai svarbūs. Vandeniai su malonumu stebi, jeigu jų banko sąskaita auga, bet neleis, kad pinigai valdytų gyvenimą.

Dauguma Vandenių gyvenime bent kartą bandė lošti ar rizikingai investuoti. Tačiau jei tai susiję su didele rizika, dažniausiai jų laukia nusivylimas. Idėja steigti naują įmonę ar investuoti į jau veikiančią įmonę gali “užburti” Vandenį ir sukelti nepagrįstai didelius lūkesčius. Realizmas tokiais atvejais būtų labai pravartu.

Vandeniai nešykstūs. Kai jų finansinė situacija yra gera,  labai nesuka galvos dėl savo išlaidų. Išlaidų kontrolė padėtų Vandeniams užsitikrinti stabilią finansinę ateitį.

Finansinė ateitis

Jeigu šeimos biudžetą Vandenis patiki sutuoktiniui, tai paprastai yra geras sprendimas, ypač jei sutuoktinis yra Žemės ženklas. Tačiau laisvę (tame tarpe ir finansinę) vertinantis Vandenis paprastai sau pasilieka dalį pinigų, apie kuriuos sutuoktinio dažniausiai neinformuoja.

Jeigu užsiima verslu, finansiniai klausimai paprastai jiems nėra prioritetiniai. Šio ženklo atstovams svarbiau yra realizuoti originalias idėjas, kurių nestinga jų galvoje. Tačiau finansų ir kitiems “žemiškiems” reikalams turėtų rasti patikimą partnerį.

Vandeniai gali būti geri partneriai. Jie moka dirbti kolektyve ir gerbia kito žmogaus nuomonę. Ypač perspektyvus bendradarbiavimas galimas tarp idėjų visuomet kupino Vandenio su praktišku, mokančiu realizuoti tai, partneriu.

Investicijos

Dėl savo humanistinių pažiūrų Vandeniai neretai aukoja dalį savo uždirbtų pinigų labdarai.

Rizikingos investicijos nėra pats geriausias būdas padidinti savo kapitalą. Investuodami šio ženklo atstovai mieliausiai perka elektronikos, aviacijos, radijo ir televizijos kompanijų akcijas.

Turtingi Vandeniai:

Oprah Winfrey
TV šou verslas
Turtas 2,6 mlrd (2010)
 

Žuvys

Žuvys ir pinigai

Žuvys ir pinigai, tai kažkas sunkiai suderinama. Jie nėra praktiški žmonės. Nors šio ženklo atstovams svarbu saugumo jausmas, tačiau jų finansuose sunku atrasti tvarką.

Tai kūrybingos asmenybės, turinčios gerą vaizduotę ir fantaziją. Tai padeda joms gerai užsidirbti srityse kur šios savybės naudingos. Tačiau pinigus dažnai išleidžia neprotingai. Jos gyvena fantazijų pasaulyje, bet ne ant žemės. Realybė: jeigu su pinigais elgiamasi neprotingai, laukia finansinės problemos.

Išlaidos

Kartais Žuvys negalvoja ką daro, ir impulsyvus sprendimas gali gerokai patuštinti kišenes. Taip atsitinka nebūtinai dėl užgaidų. Žuvys yra labai jautrios. Taigi jeigu draugas prašo paskolos, prie prašymo “pridėdamas” graudžią istoriją, tai suvirpina jautrias jų širdies stygas. Tada nedvejodamos stengiasi padėti.

Jeigu Žuvys gauna pinigų, jos linkusios pasidalinti. Blogiau, jeigu dalinasi ne uždirbtais, o skolintais pinigais. Tačiau laikui bėgant, įgauna išminties ir pradeda atsargiau elgtis su pinigais. 

Gerbūvis

Nepaisant nerūpestingo elgesio su pinigais, jų galimybės susikurti gerbūvį yra nė kiek ne prastesnės, nei kitų ženklų. Žuvys sugeba kurti gerovę intuicijos ir kūrybiškumo dėka. Gali puikiai panaudoti savo talentus, jeigu sukurs verslą ir pragmatišku ir mokančiu tvarkyti žemiškus reikalus partneriu.

Investicijos

Turint pinigų, neišvengiamai iškils klausimas “O ką su jais daryti?”

Žuvys neturėtų patikėti savo pinigų bet kam. Protingiau būtų kreiptis į investicijų profesionalą. Taip pat neturėtų būti investuojama į rizikingus projektus, nes pinigų tvarkymas nėra Žuvų hobis.

Geriausios investicijomis galėtų būti Vyriausybės obligacijos, kaupiamosios sąskaitos ir pan. Saugios investicijos, kartu su rūpestingu požiūriu į išlaidas, užtikrins finansinę ateitį.

Turtingos Žuvys:

Steve Jobs
Išradėjas, vienas iš “Apple” įkūrėjų
Turtas 8,3 mlrd (2011)
 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.