Horoskopai

Dieta pagal Zodiako ženklą

Ką valgyti, kad kūno formos išliktų tobulos? Dieta, pritaikyta konkrečiam Zodiako ženklui, padės iš šalies pažvelgti į mitybos įpročius, atskleis silpnybes ir patars, ką valgyti, o ko neliesti.

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Energingi, ryžtingi, kupini pozityvios energijos žmonės. Savo aktyvumo dėka retai skundžiasi antsvoriu. Juos domina pasaulis, todėl mielai ragauja egzotiškus valgius. Svogūnai, česnakai ir kiti aštrūs prieskoniai – tai mėgiamiausi visų Avinų valgių priedai. Gerą sveikatą palaikyti padės bėgimas bei dideli daržovių ir vaisių kiekiai – kopūstų, bulvių, špinatų, bananų, taip pat riešutų. Šio ženklo atstovų dietoje turėtų atsirasti javainiai, pienas, pilno grūdo duona. Vieninteliai dalykai, kurių jie turėtų vengti – tai saldumynai ir konservuotas maistas. Pagrindinis pavojus – apsileisti. Dietos reikaluose Avinai yra ypatingai tingūs, todėl priaugę svorio negreitai sugeba jį numesti.

Jautis

Jaučiai mėgsta pasmaguriauti. Jiems itin sunku atsakyti sau ko nors, ką ypač mėgsta. Deja, žmonės, gimę po šiuo ženklu, negali pasigirti greita medžiagų apykaita, todėl neretai turi problemų dėl antsvorio. Šio ženklo atstovai turėtų vengti riebaus maisto, ypatingai padažų ir keptos mėsos, liautis užkandžiavus tarp valgių. Jaučiams verta pasidomėti kinų ir meksikiečių virtuvėmis. Aštrūs prieskoniai teigiamai paveiks jų metabolizmą. Taip pat rekomenduojami ilgi pasivaikščiojimai ir plaukimas – bent kelis kartus per savaitę. Ideali dieta – švieži vaisiai: obuoliai, vynuogės, citrusiniai bei daržovės. Jaučiai kasdien turėtų suvalgyti daržovienės lėkštę. 

Dvyniai

Judrūs ir energingi, nuolat skubantys gyventi Dvyniai visiškai nekreipia dėmesio į tai, ką valgo. Nemėgsta gaminti, dažniausiai valgo skubėdami. Pirmas žingsnis tobulo svorio link – sulėtinti tempą, bent jau valgymo metu. Dvynių dietoje turėtų atsirasti daug fosforo, taigi – žuvų, liesos vištienos bei daržovių. Savijautos pagerinimui rekomenduojama joga – ji padės pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. 

Vėžys

Dievina gaminti ir, žinoma, valgyti, tad dažnai turi antsvorio. Pagrindinė Vėžių problema – per didelės porcijos. Šio ženklo atstovai puikiai gamina – todėl turėtų išnaudoti šį talentą. Juk nebūtina kasdien virti cepelinų. Rekomendacijos: vaisiai (persikai, abrikosai, vynuogės), daržovės (ypač lengvų salotų pavidalu), grūdai, krevetės ir kitos jūrų gėrybės (jodo šaltinis), makaronai. Plaukiojimas padės Vėžiams išlaikyti gerą formą bei atpalaiduos po sunkios darbo dienos.

Liūtas

Liūtų skrandis dažnai yra mažesnis už vidutinį, todėl jie retai persivalgo. Tačiau tai nereiškia, kad valgo būtent tai, ką turėtų. Nors mėgsta gan įvairų maistą, nevengia saldumynų, Liūtų dietoje per daug riebalų ir kalorijų. Mėgsta užkandžiauti tarp valgių. Turėtų valgyti daugiau aštrių patiekalų – jie sužadina apetitą ir gerina medžiagų apykaitą. Liūtų valgiaraštyje turėtų atsirasti daugiau lengvai virškinamų valgių, šviežių ar virtų daržovių. Jiems ypač reikalingas magnis, vitaminai A ir D – šio ženklo atstovai turėtų valgyti juodąjį ridiką, kopūstus, pupeles, datules, figas bei migdolus.

Mergelė

Domisi sveiko gyvenimo būdais, ekologija, dietomis, tačiau paprastai neturi kantrybės ilgai jų laikytis. Nėra stiprios sveikatos, todėl negali valgyti bet ko. Mergelių valgiaraštyje turėtų atsirasti daugiau daržovių bei pieno produktų – kalcis joms ypač reikalingas. Kūno linijas pagražinti padės ir aerobikos treniruotės.

Svarstyklės

Tikrieji smaližiai. Dievina saldumynus, mėgsta pasilepinti. Skuba gyventi, dažnai valgo bet kur ir bet ką. Svarstyklių ženklo atstovai turėtų kreipti daugiau dėmesio į tai, kuo prisikemša skrandį, valgyti reguliariai, apriboti saldumynus, rinktis neriebų maistą, valgyti mažiau mėsos ir dešrų, daugiau vaisių ir daržovių – svogūnų, špinatų, burokėlių. Bent kartą per savaitę jie turėtų valgyti žuvį – fosforas Svarstyklėms labai reikalingas. Šio ženklo atstovai neturėtų pamiršti kasdien išgerti daug mineralinio vandens. 

Skorpionas

Nepastovaus charakterio, dažnai keičia nuomonę, tame tarpe ir apie maistą bei dietas. Skorpionai turėtų stengtis valgyti reguliariai, nepersivalgyti. Jiems itin reikalingi produktai, kuriuose gausu selenų, taip pat fosforo, magnio ir geležies – špinatai, kepenėlės, riešutai, įvairūs grūdai, kiaušiniai bei svogūnai. Virškinimui pagerinti Skorpionai turėtų gerti vaistažolių arbatas, skaninti maistą aštresniais prieskoniais. Nepatartina valgyti daug mėsos ir jos gaminių. 

Šaulys

Nemėgsta laikytis dietos. Šauliams nerūpi, kuo pripildo skrandį. Mėgsta alkoholinius gėrimus – tai pagrindinė jų problemų dėl antsvorio priežastis. Jei yra pasiryžę su tuo kovoti, Šauliai turėtų pradėti nuo valgiaraščio planavimo. Jiems itin svarbu gauti pakankamai vitamino C – valgyti daug citrusinių vaisių, ypač greipfrutų, taip pat pomidorus, svogūnus ir česnaką. Šauliai neturėtų pamiršti apie skysčius – gerti vandenį ir sultis. Šio ženklo atstovai – energingi, tad labiausiai jiems tiks aerobika, fitnesas, taip pat tenisas. 

Ožiaragis

Mėgsta tradicinę virtuvę, mėgstamiausias gimusių po Ožiaragio ženklu patiekalas – mėsa su bulvėmis. Tai nėra pats blogiausias derinys, Ožiaragiai tiesiog turėtų pasistengti papildyti savo dietą vaisiais ir daržovėmis, ir netrukus pastebės, kad jų išvaizda pagerėjo. Jiems reikalingas kalcis – jo gaus valgydami sūrį, varškę, jogurtus. Verta pabandyti karts nuo karto bulves pakeisti ryžiais ar neilgai virtais makaronais. Ožiaragiai turėtų praktikuoti jogą – ji padės nusiraminti ir atsipalaiduoti. 

Vandenis

Nervingieji Vandeniai paprastai šlamščia viską, ką randa po ranka. Žinoma, tai nėra pats tinkamiausias mitybos būdas. Šio ženklo atstovai turėtų labiau rūpintis tuo, ką valgo ir kada valgo, valgyti daugiau vaisių – ypač obuolių ir apelsinų, taip pat daržovių, įvairių košių ir pieno produktų. Vandeniai turėtų griežtai apriboti riebalų ir saldumynų, ypač šokolado, kiekius, vengti kramsnojimo priešais televizorių ir užkandžiavimo tarp valgių.

Žuvys

Jautrios ir emocingos Žuvys tai prisikemša pilną skrandį, tai visiškai pamiršta apie valgį. Šio ženklo atstovai turėtų pasistengti valgyti reguliariai. Be jokių apribojimų jie gali valgyti jūrų gerybes, žuvį ir pieno produktus. Nederėtų pamiršti apie skysčius, Žuvys turi išgerti jų pakankamai. Labiausiai joms tiks vanduo ar sultys. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.