Horoskopai

Kinų meilės horoskopas

Žiurkė

Moterys

Nors po Žiurkės ženklu gimusios moterys kasdieniniame gyvenime pasižymi pragmatiškumu ir praktiškumu, meilės reikaluose jos – itin romantiškos ir sentimentalios. Norėtų praleisti visą gyvenimą šalia išsvajotojo idealo, o savo partneriams kelia itin aukštus reikalavimus. Tobulas Žiurkių vyras turėtų būti sumanus, gero charakterio, tačiau to negana – jis turėtų gražiai atrodyti, būti sportiškas ir ambicingas. Užkariauti šių moterų širdis nėra lengva. Tenka brautis pro gerbėjų būrelį, o padėtį apsunkina tai, kad Žiurkės paprastai neįsimyli iš pirmo žvilgsnio.

Jaunystėje Žiurkės gali turėti nemažai meilių, tai žavios meilužės, tačiau, radusios tą vienintelį, tampa ištikimos jam iki grabo lentos. Gimusios po šiuo ženklu moterys lepina savo artimuosius, atsiduoda jiems visa širdimi ir nuolat stengiasi, kad šiems nieko netrūktų.

Pirmasis pasimatymas

Tai turėtų būti paslaptinga ir graži vietelė. Senas dvaras, stilingas restoranas, tiks netgi siaubo filmas ar fantastinių knygų mugė. Gimusioms po Žiurkės ženklu ypač rūpi geros manieros, iš vyrų jos tikisi sulaukti riteriškų poelgių. Vyrams teks paprakaituoti ruošiantis šiam pasimatymui – šios moterys norėtų matyti savo kompanioną kvepiantį ir gražų. Be to, vyras turėtų sužavėti jas, pasakodamas apie savo neeilinius pasiekimus

Vyrai

Žiurkės–vyrai dievina būti įsimylėję. Tai aistringi meilužiai, nebijantys pripažinti ir pademonstruoti savo jausmus. Meilės santykiuose ieško „žemės drebėjimo“, nuotykių, nepamirštamų pojūčių. Puola į naujus santykius stačia galva, nuosaikumas – ne jiems. Visada pasiruošę – Žiurkės mano, jog meilės „išraiškoms“ neegzistuoja netinkamas laikas ar vieta. Nepasikeičia net suaugę, netgi priešingai. Nors jėgos senka, jas atstoja sukaupta patirtis. Todėl subrendusius Žiurkinus galima dažnai pamatyti žymiai jaunesnių moterų apsuptyje. Tačiau gyvenimas su šio tipo vyrais nėra paprastas. Savo partnerėms jie iškelia nemažai reikalavimų. Santykių pradžioje šie vyrai apgaubia savo dėmesiu. Tai komplimentų meistrai, jie neužsičiaupdami girs savo moterų grožį. Nors iš prigimties yra egoistiški ir šykštūs, antrai pusei nepagailės ničnieko. Padarys viską, kad tik sužavėtų savo širdies damą. Žiurkės–vyrai yra iš tų, kurie vietoj gėlių dovanoja papuošalus. Jie sugeba paimti kreditą tik tam, kad galėtų nusivežti savo išrinktąją į madingą kurortą. Mainais reikalauja visiško atsidavimo, yra savininkiški. Jaučiasi įskaudinti, jei jų išrinktoji išlieka abejinga. Nesėkmes išgyvena itin skaudžiai. Palikti ar įžeisti gali reaguoti agresyviai, yra kerštingi. Jų žaizdos gyja ilgai. Ištikimi, tačiau nusivylę partneriu, ieško paguodos kitų glėbyje. Yra nepasotinami meilužiai, išradingi ir mėgstantys eksperimentuoti. 

Kaip priversti juos įsimylėti?

Norint pavergti Žiurkių širdis, reikės įdėti nemažai pastangų. Kandidatė į jų širdį turi būti inteligentiška, nenuspėjama, turėti humoro jausmą. Šio ženklo vyrai dievina paslaptis – niekada negalima atskleisti jiems visų savo kortų, tegu kankinasi naktimis, bandydami perkąsti juo sužavėjusios asmenybės esmę. Vietoj kasdieniškų, buitinių dalykų, verčiau padovanoti jiems keistų, retų daiktų, su praeitimi, paslaptimi ir dažniausiai išgalvota istorija – keltų amuletą, kurio dėka jiems seksis versle arba portveino iš tamplierių įkurtų vynuogynų. Jiems ne itin rūpi maistas, tačiau gėrimai – dar ir kaip! Visada verta pagirti vyną, kurį jie išrenka, net tuomet, jei jo neįmanoma gerti. Vakarienei taip pat reikia pateikti ypatingą gėrimą, ypač, jei norima, kad ši baigtųsi pusryčiais. Žiurkės tai tuštybės kupini estetai. Net jei to garsiai nepripažįsta, įsimyli tik gražiai ir skoningai atrodančias moteris. 

Kaip jais atsikratyti?

Pradėti galima nuo skundų dėl nuospaudų, toliau – pasakojimas apie šiandien matytos muilo operos seriją ar apie sunkų administratorės darbą. Per antrąjį pasimatymą – neakivaizdus supažindinimas su savo šeima, išsamus pasakojimas apie tetas, dėdes, pusseseres ir pusbrolius, nepamirštant paminėti, kas kuo serga. Norint atsikratyti Žiurkinais, reikia nuolat kalbėti, neleisti jam įsiterpti. Galiausiai, galima pakviesti juos pietų su savo kurčia tetute. Štai ir viskas. 

Jautis

Moterys

Meilės reikaluose Jautukės – itin drovios moterys, ypač jaunystėje. Jausmus vertina gan pragmatiškai. Norėtų šalia turėti žmogų, su kuriuo jaustųsi saugios kiekviename žingsnyje. Tačiau dažnai traukia visiškai priešingus vyrus – plevėsas ir mergišius. Nors yra aistringos meilužės, meilės nuotykiai jų gyvenime vaidina antraeilį vaidmenį. Jos retai pasiduoda akimirkos žavesiui...
Gimusios po Jaučio ženklu gali ištekėti už savo pirmosios meilės ir ištikimai išbūti santuokoje visą gyvenimą. Tai atsidavusios, patikimos partnerės, nors dažnai atrodo (ir elgiasi) lyg šaltos bejausmės gražuolės. Nemoka parodyti, ką jaučia. Jų meilės išraiškos – praktiškos: tobulai sutvarkyti namai, skanūs pietūs ar rūpinimasis partnerio sveikata. Niekados neatleidžia neištikimybės.

Pirmasis pasimatymas

Stilius „aš esu kietas ir jokia mergina man neatsispirs“ – paprasčiausias būdas niekada nebesutikti į pasimatymą pakviestos rimtos Jautukės. Šios moterys vertina dvasines savybes bei intelektą. Joms patinkantys vyrai – ramūs, atsakingi, susitvardantys. Be to, kukliai apsirengę, nes madingai išsipuošę vyrai atrodo joms tuščiagarbiai. Konservatyvių pažiūrų Jautukės netoleruoja „laisvos meilės“ tradicijų. Jų jausmai bręsta pamažu. Pinigai, brangios dovanos nedaro įspūdžio, greičiau priešingai – joms nepatinka švaistūnai. Tiesiausias kelias į jų širdį – per bendrą veiklą. Jautukės nemėgsta tinginiauti, savo laisvalaikį skiria veiklai įvairiose organizacijose.

Vyrai

Jaučiai – rimti vyrai. Kartais net pernelyg rimti – romanai, flirtai, pasimatymai jiems atrodo lyg laiko gaišimas. Dažniausiai tai žavūs darboholikai, tad jei jau pakvies į pasimatymą, galima tai laikyti maža pergale. Nėra sentimentalūs ar romantiški. Neverta iš jų tikėtis komplimentų, gėlių ar pasivaikščiojimų mėnesienoje. Nors nemoka vilioti, tai vis dėlto puikūs partneriai visam gyvenimui. Nuoširdūs, ištikimi ir darbštūs. Jų manymu, saugumas ir materialinė gerovė – tai stabilios santuokos pagrindas, todėl stengsis patenkinti visus mylimosios poreikius. Gali daug ką atleisti, tačiau ne neištikimybę. Iš prigimties yra ištikimi, nors ir jiems pasitaiko vienos nakties nuotykių. Vienkartinio sekso nėra linkę sureikšminti, skiria meilę nuo kūniškų santykių. Tačiau tai, kas leidžiama jiems, neleidžiama jų antrosioms pusėms. Yra savininkiški, nori būti vieninteliais. Jaučiai – itin aistringi. Metams bėgant įgyja pasitikėjimo savimi, tačiau niekada neleis, kad aistros, geismas komplikuotų jų kasdienybę. Šeima jiems bet kokiu atveju išlieka svarbesnė, todėl retai palieka žmoną dėl meilužės. 

Kaip priversti juos įsimylėti?

Jaučiai meilę laiko rimta investicija. Jiems reikia laiko tam, kad pažintų naujai sutiktą žmogų. Renkasi visada apgalvotai, pajutę, kad širdis plaka stipriau, stengiasi rimtai apmąstyti teigiamus ir neigiamus naujų santykių aspektus. Kai galiausiai ištaria „myliu“, galima būti užtikrintai, kad šie jausmai yra tikri. Santykiuose vertina ramybę ir saugumo jausmą. Negali pakęsti permainų ir išsiskyrimų. Pažinties pradžioje, net kažką pajutę, moka išsaugoti akmeninį veidą, tad neverta pasiduoti. Kuo šaltesni atrodo iš išorės, tuo karštesni yra jų jausmai. Gimusius po Jaučio ženklu teks ilgai ir kantriai prisijaukinėti.

Kaip jais atsikratyti?

Tai nelengva užduotis. Gimę Jaučio metais – užsispyrę, atkakliai siekia užsibrėžto tikslo. Nepriims jokių atsisakymų, jie šventai įsitikinę, kad su laiku jų išrinktoji pakeis savo nuomonę. Tačiau ir su jais galima susidoroti. Jaučiai – konservatoriai iš prigimties, juos purto vien išgirdus žodžių junginį „lygios galimybės“. Tad jei norima jais atsikratyti, galima girti feministinį judėjimą, pakviesti juos sudalyvauti kartu kokiame nors renginyje – tai turėtų juos atbaidyti. Be to, jie paniškai bijo geidulingų, drąsių merginų. Galima isterikuoti, kabintis jiems ant kaklo, pulti į ašaras, rėkti, kad tavęs nesupranta, į pasimatymą ateiti pasipuošusiai mini sijonėliu ir gilia iškirpte, flirtuoti su padavėju ir... šios pastangos nenueis veltui.

Tigras

Moterys

Gimusios Tigro metais moterys spindi tarsi deimantai. Galima iš jų pasimokyti optimizmo ir kovingumo. Tai stiprios asmenybės, puikiai žinančios savo vertę. Šio ženklo moterys dažnai apdovanotos ypatingu grožiu. Jos galėtų pavergti kiekvieną. Tačiau jų širdį užkariauti nelengva, o dar sunkiau įžiebtą meilę išlaikyti ilgesniam laikotarpiui. Prėski jausmai jų nedomina. Tigrės norėtų būti nuolat stebinamos ir lepinamos dovanomis. Tik tokiu būdu galima išlaikyti jų dėmesį. Įsimylėjusios, atsiduoda visa širdimi, jų jausmai yra kupini aistros, tai ugningas tango, o ne stilingasis valsas. Tai temperamentingos meilužės. Jei jaučiasi nemylimos, išeina, netardamos nė žodžio.
Jas įsimylėję turi nelengvą užduotį. Visų pirma, Tigrės nepamils bet ko. Eilinis mielas vyrukas čia netinka. Jos nepakenčia pilkų žmonių, verčiau pasirenka talentingą niekšą, kuriam gali šį bei tą atleisti. Dauguma šio ženklo moterų veda po keletą kartų. Savo išvaizdos ir neeilinės asmenybės dėka Tigrės traukia vyrus net sulaukusios brandaus amžiaus.

Pirmasis pasimatymas

Turėtų būti tiesiog nepakartojamas! Tigrės negali pakęsti nuobodulio. Prabanga ir nuotykiai – štai raktas į sėkmę. Pirmajam pasimatymui tiks viskas, kas neįprasta. Tigrės dievina riziką, adrenaliną. Mėgsta sporto renginius. Joms labiau patiktų drauge pasklandyti ore ar nardymas su rykliais negu rami vakarienė žvakių šviesoje. Jei pavyks įtikinti jas savo išskirtinumu, ši dama tikrai susidomės. Ir dar vienas dalykas. Gimusios Tigro metais nėra materialistės, tačiau krūva pinigų, išleista jų užgaidoms patenkinti, tikrai jas nustebinsi ir palenksi į norimą pusę.

Vyrai

Mėgsta valdyti bet kurioje gyvenimo situacijoje, taip pat ir miegamajame. Entuziastingi ir aistringi. Jų erotinis temperamentas – nepažabotas. Tai talentingi mergintojai. Nors gyvenimas su jais nebūna rožėmis klotas, buvusios partnerės juos vertina gan palankiai. Gyvenimui jie suteikia spalvų. Tai tikrieji kietuoliai, nors savo jausmus demonstruoja nesigėdydami. Nuostabūs meilužiai toms, kurios nereikalauja ramybės, užtikrintumo. Žavus namukas užmiestyje ir sekmadienio pietūs priešais televizorių – ne jiems. Kasdienė rutina juos vargina. Tigrai nesileidžia prisijaukinami, o jei pavyktų tai padaryti, vos suvokę, kad yra įkalinti – pabėgtų. Būtent todėl, nors yra romantiški ir linkę aukotis, jų asmeninis gyvenimas yra išties audringas. Tigrai dažnai keičia partnerius, skiriasi. Apsiramina tik brandžiame amžiuje. Tačiau mylėti Tigrus visada verta! Jie nuoširdūs, dosnūs, išradingi. Dievina meilės žaidimus, patenkins bet kokius savo partnerių norus. Be to, moka taikiai išsiskirti, kai jausmai išblėsta. Pamesti, nepraranda orumo – atsisveikindami pasakys tokius komplimentus, jog galima pradėti abejoti savo sprendimu.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Tigrai idealizuoja moteris – laiko jas princesėmis iš erotinės juostos. Dievina ilgakojes, įdegusias blogas mergaites. Praktiškos namų šeimininkės jų nesudomins. Tigrai tai nuotykių ieškotojai. Juos sutiksi ten, kur kažkas vyksta. Norint suspėti paskui juos, reikia įdėti nemažai pastangų. Tai medžiotojai, vertinantys sunkiai pagaunamą grobį. O jei dar atsiranda stiprių konkurentų, Tigrai pasiruošę susikauti.

Kaip jais atsikratyti?

Tai nesudėtinga. Tereikia įtraukti juos į buitinius reikalus, pakalbėti apie mokesčius, skaitliukus, skalbimą ar venų varikozę. Pabaigai galima išsitraukti darbo kalendorių ir pasigirti susiplanuotais artimiausiais 20 metų (labiausiai jaudinantis planuojamas įvykis – apsilankymas pas stomatologą). Dar galima pabandyti įtraukti juos į atsargų žiemai ruošimą. Štai ir viskas.

Kiškis

Moterys

Moterys, gimusios Kiškio metais – tai pramogas mėgstančios namisėdos. Jautrios ir taktiškos, turi nemažai draugų, kurie jas itin vertina. Nuoširdžios, dažnai apdovanotos net keliais talentais. Šiuolaikinis pasaulis joms atrodo kupinas agresijos ir įvairių pavojų. Ieško ištikimų, lojalių, jautrių partnerių. Meilės santykiuose vertina saugumo jausmą, nesupranta aistringų siautėjimų ir laisvamaniškų tradicijų. Nesivelia į meilės trikampius ir vienadienius nuotykius, myli tik vieną žmogų.
Siekia stabilumo, visada pasisako už santuoką. Kartais gyvena svajonėmis apie karalaitį ant balto žirgo, metų metus laukia to vienintelio, kol galiausiai išteka už pirmo pasitaikiusio. Tačiau net tokiais atvejais yra laimingos, jų atsakingumo dėka santuokos būna dažniausiai laimingos. Užkariauti šių moterų širdį nėra lengva. Moterys, gimusios Kiškio metais, nesileidžia apakinamos aistros, visuomet vadovaujasi protu. Prireiks nemažai kantrybės, tačiau jų išrinktieji mainais gaus ištikimas žmonas. Namai ir šeima joms – šventi dalykai. Gimusios Kiškio metais negali pakęsti skyrybų, jų santuokos yra tvirtos net tuomet, kai kažkas nesiseka ir tai neigiamai atsiliepia šių moterų sveikatai.

Pirmasis pasimatymas

Žavi šypsena ir tariamas kuklumas tai tik priedanga – pirmojo pasimatymo metu jos stebės ir vertins savo būsimą partnerį. Jis turėtų perimti iniciatyvą, pavyzdžiui, pakviesti į restoraną su itin geru virėju. Tai tikros gurmanės, vertinančios gerą maistą ir gerą vyną – štai ir pirmoji pokalbio tema. Gimusios Kiškio metais visada pastebės ir teigiamai įvertins geras manieras. O jei dar sutaptų muzikiniai skoniai – šansai jas suvilioti padvigubėja. Ir dar... Jei užeis kalba apie ateitį, tereikia nupiešti joms didelio namo, apsupto sodu, viziją. Ši maža gudrybė tikrai suveiks. Beliks tik pasirūpinti namo pirkimu.

Vyrai

Kiškiai – tai žavūs meilužiai. Jautrūs, svajoja apie ramų gyvenimą kartu su savo gyvenimo moterimi. Jų išskirtinis bruožas, itin viliojantis moteris, – mokėjimas išklausyti. Jiems galima išsipasakoti, mieliau klauso, negu patys pasakoja apie savo bėdas. Neįsimyli greitai, prieš ištardami „myliu“ gerai „išnagrinėja“ savo partnerę. Tiki meile iki grabo lentos. Yra linkę atleisti smulkius nusižengimus, netranko durimis ir nesikrauna lagaminų po kiekvieno ginčo – tiesiog nemėgsta skirtis. Kiškiai tai dažniausiai kultūringi namisėdos, tačiau turi nemažai įdomių pomėgių, vertina bendrą veiklą. Visada ras laiko pokalbiui su mylimąja, dvasinis ryšis su antrąja puse jiems labai svarbus. Tai puikūs pašnekovai, protingi, mėgstantys diskutuoti įvairiomis temomis. Nesigėdija savo jausmų, dažnai juos rodo ir pripažįsta, kad be meilės negalėtų gyventi. Gimę Kiškio metais sunkiai išgyvena vienatvę. Nors tai visai nereiškia, kad gyvena nuo vakarėlio iki vakarėlio – mėgsta leisti laiką tik su tais, kuriuos gerai pažįsta. Vietoj nakties madingame klube renkasi intymų vakarą savo namuose. Kiškiais nemėgsta ginčų, barnių ir pretenzijų, dėl šventos ramybės renkasi vietą po partnerės padu, kantriai tverdami visas jos išdaigas. Tačiau net jų kantrybė turi ribas! Jei pajus, jog situacija namuose žlugdo juos morališkai, išeis, netarę nė žodžio. Nesėkmės meilės fronte užgauna juos itin stipriai. Ilgai gydosi žaizdas, gali netgi pulti į depresiją.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Tai vyrai, kurie klausosi to, kas jiems sakoma. Neužtenka tik gražiai atrodyti, jie tikisi, kad jų partnerė turės ką pasakyti. Apsidžiaugs, gavę pasiūlymą praleisti vakarą kartu namuose. Taip pat mielai praleis laiką su tavo draugais, vakarieniaudamas ir diskutuodamas. Jus suartinti gali ir bendras maisto gaminimas – tai slaptas Kiškių talentas. Svarbu gerbti jų meninius polinkius, net jei tai reikštų vakarus su eksperimentinės poezijos kūrėjais. Verta pasistengti užkariauti Kiškių širdį – antroji pusė jiems svarbiausia pasaulyje.

Kaip jais atsikratyti?

Gimę Kiškio metais – itin ištikimi. Meilės vardan gali daug iškęsti. Tačiau nuolatinis triukšmas, chamiškos partnerės manieros, barniai gali juos priversti pasiieškoti laimės kitur. Jei jų namuose nuolat lėbaus pusiau pažįstami žmonės, o vienintelės diskusijos bus apie tai, kas eis į parduotuvę pirkti butelio – Kiškiai ilgai netvers. Kitas būdas – per skrandį. Maitinami sriuba iš pakelio jie taip pat nesijaus laimingi. Jei dar jiems bus priekaištaujama dėl knygoms išleidžiamų pinigų, o daiktai, kuriuos kolekcionuoja, bus nuolat apgadinami ar išmetami... Santykių baigtis garantuota.

Drakonas

Moterys

Moterys–Drakonai tai neeilinės asmenybės, neretai apdovanotos ir nuostabiu grožiu. Nepriklausomos, labiau už viską vertinančios savo laisvę, šios moterys neskuba vesti. Jų laukia gyvenimas, kupinas meilės ir nuotykių – nepriklausomai nuo jų amžiaus, šios moterys kursto vyrų aistras. Likimas joms žada daugiau rožių nei spyglių, jaunoms pašėlusioms dienoms prabėgus, mėgausis sukauptais turtais ir užsitarnauta šlove. Moterys–Drakonės turi daugybę pomėgių, karjera joms taip pat nėra paskutinėje vietoje. Gali pasiekti viršūnes visuomeniniame gyvenime, moksle ar sporte. Tai neramios sielos, nė už ką nesutinkančios su namų šeimininkės vaidmeniu, įkalintos tarp keturių sienų anksčiau ar vėliau išsiverš į laisvę ir vargas tiems, kurie pabandys joms sutrukdyti.
Jų keliami reikalavimai vyrams – milžiniški. Santykiuose linkusios daugiau ar mažiau dominuoti. Gyvenimas su šio ženklo moterimis gali būti nelengvas, tačiau vyrai jas palieka itin retai – jų neeilinė asmenybė veikia lyg magnetas. Atvirkščiai, tai jos dažnai palieka juos – nuliūdusius ir įsitikinusius, jog tokio lygio moters daugiau nebesutiks.

Pirmasis pasimatymas

Moterys–Drakonės vyruose vertina visų pirma intelektą ir sumanumą. Jos visuomet susidomės vyrais, mokančiais palaikyti pokalbį. Jų silpnybė – automobiliai, jos dažnai užsiima ekstremaliomis sporto disciplinomis. Beprotiška kelionė į užmiestį ar vietinis samaris tikrai padės užkariauti jų širdį. Šio ženklo moterys dažnai veikia įvairiose organizacijose, kovodamos su įvairiomis neteisybės formomis. Galbūt jos atkreips dėmesį į žavingą bendražygį.

Vyrai

Vyrai–Drakonai labiausiai už viską myli save. Tai vyrai, turintys bene visus „tikrų vyrų“ bruožus. Viena vertus, gali būti drąsus, verslūs, globėjiški, kita – tai nepataisomi egoistai, kuriems visiškai nerūpi kitų žmonių poreikiai ir jausmai. Be didelio vargo gali pavergti savo partnerę. Išsiskiria net nesuvokdamas, kad ką tik sudaužė kažkieno širdį. Lengvai įsimyli, tačiau sunkiai leidžiasi prisijaukinami ir supančiojami santuokos saitais. Trykšta optimizmu, yra nuoširdūs ir beprotiškai patrauklūs, jų antrosios pusės greitai suvokia, kaip joms pasisekė. Jų reikalavimai širdies damoms – didžiuliai. Šio ženklo vyrai idealizuoja savo partneres, būtent todėl taip dažnai jas kaitalioja – vos atradę kokių nors netobulumų ar paprastą žmogišką silpnybę, karčiai nusivilia ir ieško paguodos kitame „idealiame“ glėbyje, kuris netrukus taip pat pasirodo esąs netobulas. Drakonai nėra pavydūs, palikti nepuola keršyti ir greitai pamiršta savo „skriaudėjus“. Gimę Drakono metais puikiai jaučiasi ir vieni, todėl visai neskuba vesti. Lovoje tai aistringi ir jausmingi eksperimentatoriai. Tačiau nei dėl aistros, nei dėl meilės niekados nepameta galvos. Juos valdo protas, ne jausmai.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Drakonai, kaip ir visi vyrai, mėgsta būti giriami. Nesvarbu, kas bus giriama – jo protas, sportinis talentas, mokslo pasiekimai ar kiti sugebėjimai, svarbu, kad tai būtų daroma nuolatos. Priešingu atveju šie savimylos nutars, jog su tavimi kažkas ne taip – juk neįmanoma nepastebėti Drakonų išskirtinumo! Nemėgsta melodramų, iškėlusios jiems sceną rizikuoja niekada daugiau jų nebepamatyti. Jausis pamaloninti, paprašyti patarimo – be to, jų patarimų iš tikrųjų verta pasiklausyti.

Kaip jais atsikratyti?

Kiekviename žingsnyje, ypač jų draugams girdint, įrodinėk jų vidutiniokiškumą. Nesiklausyk pasakojimų apie jo grandiozinius planus arba bandyk įrodyti jų kvailumą. Barkis dėl kiekvienos smulkmenos ir nuolat primink, kad tapę tėvu privalės išlaikyti šeimą, o ne svaičioti apie neaiškius projektus. Po kiekvieno barnio pulk į ašaras – gali būti tikra, jog savojo Drakono nebepamatysi.

Gyvatė

Moterys

Gimusios Gyvatės metais moterys laikomos tikromis gražuolėmis. Jos subtilaus grožio, mokančios jį dar labiau pabrėžti elegantiškais rūbais. Šio ženklo moterys – ypatingai vertinamos priešingos lyties atstovų, todėl jų laukia gan aktyvus asmeninis gyvenimas. Nebijo ištekėti, tačiau dažnai nesijaučia laimingos savo pirmojoje santuokoje ir tik pasiekusios brandų amžių randa savo laimę. Retai demonstruoja savo jausmus, tačiau jų ramybės kaukė slepia ugningą temperamentą ir visą aibę emocijų. Be didelio vargo pavergia vyrus, priversdamos pildyti visus jų norus. Tačiau nemėgsta vyrų, leidžiančių save pakišti po padu. Jų svajonių vyrai turi išsiskirti protu, turtais ar visuomenine padėtimi, nes tik toks gali užtikrinti joms stabilų ir pasiturimą gyvenimą. Nors iš prigimties yra aistringos, pasirinkdamos gyvenimo draugą Gyvatės vadovaujasi protu, ne širdimi.

Pirmasis pasimatymas

Gyvatės būna išrankios ir aikštingos, be to, jos apdovanotos nepakartojamu skoniu. Vakarienė žvakių šviesoje, jauki kavinukė ar geras koncertas puikiai tiks pirmajam pasimatymui. Būtina sąlyga – teks pasirūpinti savo išvaizda, Gyvatėms ji labai svarbi. Užkariavęs Gyvatės širdį būtinai sužinos apie tai – bus nutemptas į parduotuvę, kad pagaliau nusipirktų „ką nors padoraus“ apsirengti.

Vyrai

Gyvatės–vyrai tai meilužiai ne kiekvienos skoniui. Saldžiabalsiai viliokliai, visuomet pasiruošę suteikti savo moteriai gabalėlį dangaus. Jo tariama ramybė ir abejingumas gali suklaidinti. Tai tikrieji aistrų ugnikalniai. Seksas – viena iš jų silpnybių. Jų asmeninis gyvenimas – turiningas ir įvairialypis. Ko nors įsigeidę, nenurims, nepasiekę tikslo. Retai yra atstumiami ir tai, deja, atsiliepia neigiamai jų charakteriui. Gimę Gyvatės metais tai dažniausiai inteligentiški ir kultūringi vyrai. Jų sakomi komplimentai – išradingi ir taiklūs. Gali pasigirti nuostabiu humoro jausmu, be to, mielai dalinasi gyvenimo išmintimi. Sunkiai pakelia vienatvę, tai itin aistringi, jausmingi žmonės, žydintis tik patirdami laimingus meilės santykius. Nors paprastai yra šykštūs, mylimai moteriai negaili nieko ir elgiasi su ja lyg su karaliene. Iš jo galima tikėtis krūvos dovanų, romantiškų vakarienių geruose restoranuose, įdomių bendrų kelionių. Mainais į savo širdį, šio ženklo vyrai tikisi gauti besąlygiškai jiems ištikimą partnerę. Tačiau patiems likti ištikimiems jiems ne visuomet sekasi. Be galo pavydūs, nesupras noro turėti draugų, ypač vyriškos lyties. Gyvatės metais gimę vyrai mano, jog visą laiką reikia skirti jiems. Siekia būti savo partnerės visatos centru, jos saule. Palikti gali būti pavojingi. Kuo labiau mylėjo, tuo stipriau nekęs.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Gimę Gyvatės metais vyrai – estetai, juos domina tik gražios moterys. O juk nėra negražių moterų, tik tos, kurios savimi nesirūpina, tad verta pasistengti įsigyti atitinkamus rūbus ir sukurti savo stilių. Pamiršk, jog tai „tik vyrai“, jie būtinai pastebės nevykusį makiažą ar dėmę ant suknelės. Išrinktos dovanos turi būti kokybiškos – Gyvatės yra išrankios. Jų nedomina geros mergaitės, tad neverta savęs varžyti. Karštos naktys, beprotiškos glamonės ir romantiški prisipažinimai pavergs jų širdį.

Kaip jais atsikratyti?

Įsimylėjusių Gyvačių atsikratyti nėra paprasta. Tačiau yra keletas būdų. Visų pirma, juos erzina išlaidavimas. Pirk viską, kas jiems galėtų nepatikti – pigius, plastikinius daiktus, išdėliok juos „ant akių“ po visus namus. Renkis kaip „bomžė“, o vietoj kvepalų naudok tepalą nuo reumato. Girk savo buvusius mylimuosius, nuolat lygink juos, ypač lovoje. Nerodyk susidomėjimo meilės žaidimais. Galbūt kuris nors iš šių būdų padės tau ištrukti į laisvę. 

Arklys

Moterys

Moterys, gimusios Arklio metais – draugiškos, mėgstančios leisti laiką geroje kompanijoje. Gyvena nuolatiniame judėjime, dažnai keliaudamos ir keisdamos darbus. Negali ilgai išsėdėti vienoje vietoje, ją traukia nuotykiai, viskas, kas nepažinta, nepatirta. Jos apdovanotos neeiline vaizduote, dažnai dirba su kūryba susijusius darbus. Moterys–Arkliai tai puikios partnerės šiek tiek pašėlusiems vyrams, kurie norėtų ne tik sukurti šeimą, bet ir neatsisako pramogų. Jos domisi sportu, daug keliauja, gerai šoka – išrinktasis taip pat neturėtų atsilikti. Rūpinasi savo išvaizda. Šio ženklo moterys – vienos didžiausių stileivų kinų horoskope.
Moterys–Arkliai myli visa širdimi ir visu kūnu. Jos nemoka nuslėpti savo jausmų, nesivelia į meilės trikampius, nežaidžia dviem frontais – yra jautrios ir nuoširdžios. Mylimajam norėtų sukurti rojų žemėje, lepinti jį kasdien. Tačiau nemėgsta būti kontroliuojamos, nepakenčia savo laisvės ribojimo, pabėgs nuo pavydaus ir pernelyg valdingo vyruko.

Pirmasis pasimatymas

Tai romantikės, išaukštinančios meilę. Mėgsta būti garbinamos ir užkariaujamos, tad pirmajam pasimatymui reikėtų numatyti jaukią, romantišką vietelę. Joms patiks iškylos į užmiestį ar galimybė pasimokyti naujos sporto šakos, kuo pavojingesnės, tuo geriau. Partnerio išvaizda šio ženklo moterims labai svarbi, tačiau dar svarbesnė yra jo fizinė būklė. Dažnai turi gana vyriškus hobius, gerai išmano šiuolaikines technologijas ir mielai apie tai kalba. Pinigai joms ne itin rūpi, vien piniginės storis nepadarys didelio įspūdžio.

Vyrai

Niekas nemyli taip stipriai kaip romantiškieji Arkliai. Meilė sukelia jiems euforijos būseną. Įsimylėję pameta galvą ir praranda sveiką protą. Mylimai moteriai pasiryžę suteikti viską. Tačiau juos vargina kasdienė rutina. Arkliai mėgsta viską, kas nauja, žada nuotykius ir permainas. Tai dažnai elegantiški, madingai apsirengę, sportiški vyrai. Nuolatiniame judėjime, dievina keliones, tuo tarpu ramybė juos vargina. Tai komplimentų meistrai, be to, gražiai ir sklandžiai reiškia savo jausmus (o tai tikrai retas vyrų bruožas). Nuoširdūs ir atviri, pamilę – nori apie tai papasakoti visam pasauliui. Atiduoda visas jėgas išriktosios sugundimui. Gėlės, vakarienės, savaitgalio kelionės prie jūros, komplimentai kas minutę – jie suteiks viską, ko nori moteris. Tačiau jų laisvės poreikis – taip pat stiprus. Ne itin domisi namais, tai gana prasti namų šeimininkai, visus buitinius rūpesčius paliekantys žmonai. Tačiau lovoje yra nuostabūs.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Emocijos yra tarsi iškaltos šio ženklo vyrų veiduose. Pamilę, niekada to neslepia. Nepasižymi kantrybe, todėl iš karto meta visas pajėgas, vilioja atkakliai. Ką daryti, jei norima atkreipti jų dėmesį? Arkliai visuomet turi hobį, mylimą temą, kuria itin domisi. Tereikia sužinoti kas tai – futbolas, tankų istorija, kanibalų gentys ar tigrų papročiai – ir šiek tiek pasidomėjus ta tema, pasitaikius progai, užduoti keletą protingų klausimų „į temą“. Jie tikrai užkibs. Arkliai dievina diskusijas, mėgsta pademonstruoti savo žinias, o gražiai klausytojai būtinai pavyks užkariauti jų širdį.

Kaip jais atsikratyti?

Arkliams būtina žinoti, kad yra gražiausi, protingiausi, seksualiausi. Vyrus–Arklius reikia nuolat girti ir žadėti jiems meilę iki grabo lentos. Jų savivertės jausmas dažnai svyruoja. Jei norima atsikratyti meilužiais–Arkliais, tereikia tuo pasinaudoti. Įžeisti ar išduoti kentės lyg Hamletai, tačiau netrukus pradės ieškoti užuojautos ir supratimo kitos moters glėbyje.

Ožka

Moterys

Žavingos, ištikimos partnerės, tačiau ne visuomet randa laimę meilėje. Moterys–Ožkos moka sukurti tikruosius namus. Svečiai, namiškiai, net gėlės pražysta, apgaubti nuoširdžia jų globa ir rūpesčiu. Tai moteriškiausias tarp kinų horoskopo ženklų. Sentimentalios, nuo pat vaikystės svajoja patirti tikrąją meilę ir rasti tą vienintelį, kuris jas globos ir saugos nuo gyvenimo negandų. Svetingos, visuomet žino, kaip pasielgti tam tikroje situacijoje, taktiškos. Vyruose vertina visų pirma jų protą, visapusiškas išsilavinimas visuomet padarys joms įspūdį, retai atkreipia dėmesį į vyro piniginės storį. Negali pakęsti chamų ir prasčiokų. Idealus kandidatas į Ožkų širdį turi būti ambicingas ir...atsparus moteriškoms užgaidoms bei kaprizams. Ožkos itin dažnai sako „ne“, nors mano „taip“. Nuotaikų kaita – tai jų kasdienybė. Jos nuolat dėl kažko pergyvena, rūpinasi, nemiega naktimis – tačiau tai tik smulkmenos, nes Ožkos, visų pirma, tai moterys, sugebančios mylėti ir suteikti savo išrinktajam daug laimės.

Pirmasis pasimatymas

Svarbiausias pirmojo pasimatymo elementas – pokalbis. Norint suvilioti Ožkas, reikia sužibėti intelektu. Šio ženklo moterys myli meną, muziką, literatūrą. Neverta joms prisipažinti, jog esi užmigęs filharmonijoje – pasibaisės. Vakaras gerame gyvos muzikos klube ar teatre – geras sumanymas.

Vyrai

Tai jautrūs, lakia vaizduote apdovanoti meilužiai. Gyvena šia diena, diskretiški, jausmingi. Meilė tai jų narkotikai, be perstojo ieško idealo, moters, kuriai galėtų atverti širdį. Amžini vaikai, artistiškos sielos – net tuomet, kai su menu neturi nieko bendro. Kaprizingi, pasiduoda nuotaikų svyravimams. Svajoja apie karjerą, populiarumą ir dievišką moterį, kuri taptų jų mūza. Iš savo antrosios pusės reikalauja globos ir rūpesčio. Kasdienės pareigos, organizaciniai ir administraciniai rūpesčiai juos vargina. Nors yra sentimentalūs, nedemonstruoja savo jausmų. Jų širdį pavergti nėra paprasta. Labai vertina savo nepriklausomybę. Tai, kad valgote kartu, kartu apsipirkinėjate ir miegate vienoje lovoje dar nereiškia meilės „kol mirtis mus išskirs“. Visą gyvenimą ieškos savo sielos dvynio ir jį radęs paliks viską neatsigręždami atgal. Taip pat, gali platoniškai mylėti vieną žmogų, o lovą dalintis su kitu.
Didelę reikšmę jiems turi pirmoji meilė, posakis, kad sena meilė nerūdija čia tinka kuo puikiausiai. Dažnai įsimyli vyresnes, brandaus amžiaus moteris – vertina jų patirtį gyvenime ir lovoje. Lovoje puikiai supranta, ko nori moterys, jų asmenybėje yra nemažai moteriškojo prado. Jų glėbyje galima patirti nemažai žemiškų ir dangiškų malonumų.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Šio ženklo vyrai įsimylės tas, kurios juos pralinksmina ar prajuokina. Lyg vaikai dievina staigmenas, keliones, žaidimus. Norint juos nustebinti, reikia pasitelkti visą savo kūrybingumą. Be to, jiems rūpi partnerių finansinė padėtis bei išvaizda – aikštingieji Ožkinai įsimyli tik princeses.

Kaip jais atsikratyti?

Ožkos–vyrai – itin kultūringi asmenys ir tikisi to paties iš savo išrinktųjų. Tad tikrai nepakęs, jei jo antroji pusė žiovaus spektaklių metu, pasakos, kaip nekenčia muzikos, o vakarus leis namuose, išvarydama jų draugus. O jei dar nuolatos zys dėl pinigų, lygins juos su kitais pažįstamais ir nepažįstamais vyrais, sugebančiais gyvenime prasisukti geriau, pasiekti daugiau – ne, su tokia moterimi jie ilgai neištvers. 

Beždžionė

Moterys

Tai linksmos, plepios, tačiau sumanios moterys ir talentingos suvedžiotojos. Meilės reikaluose nėra sentimentalios. Retai pameta galvą dėl vyrų, pasirinkdamos partnerį visada vadovaujasi protu. Tačiau tai tik dar labiau užveda jų gerbėjus, kurių paprastai moterys-Beždžionės turi visą būrį. Tai nepriklausomos, talentingos ir nepaprastos moterys, apdovanotos puikiu humoro jausmu, galinčios prajuokinti didžiausius niurzglius. Dažnai pasiekia karjeros viršūnes, tai sumanios teisininkės, atkaklios žurnalistės ar talentingos menininkės.
Turi nemažai pomėgių, mėgstamų temų, domisi dvasiniais dalykais, tobulėjimu. Laisvalaikiui verčiau pasirinks susitikimą su įdomiu asmeniu, o ne drybsojimą priešais televizorių. Myli vaikus ir gyvūnus, mėgsta jais rūpintis. Jų išrinktasis turėtų būti ambicingas, žingeidus. Beždžionės negali pakęsti rutinos, ilgai nesikankins, jei jų partneris atrodo joms nuobodus. Jų gerbėjų ratas – itin platus, tad Beždžionės greitai randa pamainą senai meilei.

Pirmasis pasimatymas

Moterys–Beždžionės dievina nuotykius, keliones, žadą atimančias staigmenas. Vietoj ramios vakarienės verta pasiūlyti joms karaokė klubą ar sudalyvavimo kokio nors beprotiško rekordo mušime. Sporto rungtynės, roko grupės pasirodymas ar šokiai pliaže taip pat tinka – svarbu, kad nebūtų nuobodu. 

Vyrai

Vyrai–Beždžionės pareikalaus begalinės kantrybės. Nors gyvenime dažniau vadovaujasi protu, o ne jausmais, jų nuotaikų svyravimai būna įspūdingi. Mėgsta bastytis iš vietos į vietą, niekur ilgai neužsibūdamas, moteris taip pat kaitalioja be didelio vargo. Smalsūs, negali nurimti, kol visko neparagauja. Tačiau su amžiumi šis jų bruožas nyksta. Įsimylėjusios Beždžionės tampa ištikimais, atsidavusiais partneriais.
Tai vyrai, kurie iš tiesų moka vilioti. Yra pasiryžę atsistoti ant galvos, kad sužavėtų savo išrinktąją. Išnuomos sklandytuvą ar išpirks visas gėles, kad jomis papuoštų pievelę priešais tavo langus. Ką bedarytų, svarbiausias jų tikslas – priversti tave patikėti, kad tai neeilinės asmenybės ir jų dėka tavo gyvenimas pasikeis amžiams. Deja, neverta Beždžionėmis pasitikėti, jie mėgsta blefuoti – ne iš blogos valios, tiesiog taip gyventi smagiau. Beje, jais gana sudėtinga atsikratyti – skirsitės ir vėl taikysitės. Tačiau net ir po galutinio išsiskyrimo iš jų galima tikėtis pagalbos bėdoje. Gal tai nėra šauniausi meilužiai, tačiau – geriausi draugai.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Tai linksmi ir inteligentiški vyrai, dievinantys permainas ir gyvenimo įvairovę. Niekada neatsisakys pasiūlymo pakeliauti drauge, mėgsta būti stebinami. Moterys, norinčio užkariauti jų širdį, turėtų praleisti su jais kuo daugiau laisvo laiko, žinoma, kuo aktyviau, tuo geriau. Beždžionės negali pakęsti vienatvės, jiems reikalingi ir vyriška kompanija, tad teks pamilti ir jų draugus.

Kaip jais atsikratyti?

Beždžionės negali pakęsti paniurėlių. Taigi, visų pirma, reikia nuolat demonstruoti blogą nuotaiką, niekuomet nesijuokti iš jų pasakojimų anekdotų, būtinai pabrėžiant, kokie jie nejuokingi ir beprasmiai. Antras žingsnis – uždaryti juos namuose ir nuolat zysti, kad viskas brangu, viską skauda ir viskas blogai. Trečias žingsnis – flirtuoti su jų geriausiu draugu ir viešai girti šio draugo protą. Beždžionė pašėls ir tikrai pasiieškos laimės kitur.  

Gaidys

Moterys

Moterys, gimusios Gaidžio metais meilėje ieško visų nuotykių ir stiprių išgyvenimų. Dievina jau vien žodį „romanas“, kuris siejasi joms su nenumaldoma aistra, nepripažįstančia savo kelyje jokių kliūčių. Tai patraukios, temperamentingos moterys. Mėgsta viską komplikuoti, jų asmeninis gyvenimas jaunystėje būna gan audringas, tačiau suaugusios šiek tiek apsiramina, išmoksta tvardytis ir... tampa laimingesnės. Šio ženklo moterys dažnai išteka jaunos, tik lakui bėgant perkanda pagrindines vyrų–moterų santykių subtilybes, įgyja patirties. Sukelti jų susidomėjimą nėra sunku, tai spontaniškos ir mėgstančios bendravimą moterys, tačiau užkariauti jų širdį gali pasirodyti ne taip paprasta.
Šio ženklo moterys gali atrodyti kupinos pasitikėjimo savimi, tačiau tai tik kaukė, slepianti jų jautrumą, abejones, pažeidžiamumą, tad jos iš tikrųjų labai bijo nesėkmių meilėje ir skaudžiai jas išgyvena. Tačiau pametusios dėl kažko galvą, tampa ištikimomis, atsidavusiomis, mylimomis žmonomis, visada palaikančiomis savo vyrą, besirūpinančiomis jo talentų ir karjeros augimu.

Pirmasis pasimatymas

Dievina bendravimą. Tiesiausias kelias į širdį – pakvietimas į vakarėlį. Jei joms patiks sutikti žmonės, greičiausiai atkreips dėmesį ir į tą, kuris jas pakvietė. Šios moterys yra šiek tiek senamadiškos, ypač meilės reikaluose, tad viliojimui teks pasitelkti gėles, komplimentus ir romantiškas vakarienes. Gimusios Gaidžio metais domisi kultūra, ypač muzika ir teatru, mėgsta skaniai pavalgyti. 

Vyrai

Tai savaime suprantama – kiekvienam gaidžiui reikalinga ne viena vištytė, o visas pulkelis. Taip, šiems vyrams reikia viso haremo jį dievinančių gerbėjų. Jei negali jų surasti, neverta Gaidžių ieškoti bare – pradėk nuo artimiausios draugės lovos. Tai nepataisomi donžuanai – iki tol, kol įsimyli iš tikrųjų. Gaidžiai–vyrai gyvena šia diena ir šlovina gyvenimą. Dievina moteris, jų draugiją, nuoširdžiai žavisi jų grožiu ir be sąžinės graužaties pasiduoda jų keramsi. Visada pasitempę, gražiai apsirengę, sportiški. Lovoje – žaismingi, išradingi, linkę eksperimentuoti. Tačiau jų asmeninis gyvenimas būna gan audringas. Senovės kinai nepatardavo susisaistyti santuokinis ryšiais su jaunais Gaidžiais. Savo meilę ir ramybę jie dažnai randa tik brandžiame amžiuje.
Nors meilės reikaluose jais negalima pasitikėti, kasdieniniame gyvenime Gaidžio metais gimę vyrai – praktiški ir sumanūs. Dažniausiai nemažai uždirba, tačiau išleidžia dar daugiau, išlaikydamas savo slaptas meilužes. Sukūrę šeimą, nuoširdžiai rūpinasi jos narių gerove, nieko jiems negailėdamas. Nors patys nemoka būti ištikimi, iš partnerės reikalauja visiško atsidavimo. Yra pavydūs, vis bando susekti neegzistuojančius meilužius, tad geriau su tuo nežaisti.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Vyrai–Gaidžiai atkreips dėmesį tik į patrauklią, mokančią savimi pasirūpinti moterį. Jam itin rūpi jos grožis, tačiau ne tiek fiziniai duomenys, kiek bendras stilius. Mėgsta įdomias, originalias moteris. Šio ženklo vyrai – dažnai inteligentiški, mėgstantys diskutuoti įvairiomis temomis. Jo hobiu dažnai būna politika arba žiniasklaida. Patikimas būdas juos suvilioti – atsistoti toje pačioje barikadų pusėje per mitingą.

Kaip jais atsikratyti?

Vyrai–Gaidžiai negali pakęsti, kai su jais varžomasi. Tai jie yra savo kiemo valdovai. Išeis, jei jų partnerė įžeis jų garbę ir orumą, pavyzdžiui, nepakankamai dažnai kartos, kokie nepakartojami ir nuostabūs jie yra ar nuolat lygins su savo buvusiais vyrais. 

Šuo

Moterys

Moterys, gimusios Šuns metais myli visa širdimi. Santykiuose jos nuoširdžios, ištikimos, atsidavusios savo partneriui. Jų nedomina flirtas su kitais, nepasiduos provokacijoms patirti vienos nakties nuotykį. Savo partneryje ieško sielos dvynio, santykiuose joms reikalinga romantika ir begalinis lojalumas. Tiki, kad kažkur gyvena toks žmogus, tobulas, ir skirtas būtent joms. Deja, šis idealistiškas pasaulio vaizdavimas dažniausiai baigiasi karčiu nusivylimu, ypač jauname amžiuje. Nusivylusios, dažnai užsidaro savyje ir mokosi būti atsargesnės, nedemonstruoti savo jausmų bet kam. Tačiau tai prieštarauja jų prigimčiai – šunys gyvena tam, kad mylėtų ir būtų mylimi, be meilės džiūsta lyg dykumų gėlė, todėl neturėtų pasiduoti kartėliui ir visa širdimi turėtų džiaugtis nauja meile. Namai ir šeima Šunims – šventas reikalas. Santuokoje yra itin ištikimos, dažnai negali net pagalvoti apie skyrybas, todėl turėtų tekėti apgalvotai, tik tuomet, kai tikrai gerai pažins savo širdies draugą.

Pirmasis pasimatymas

Jausmingos ir sentimentalios, gimusios po Šunų ženklu moterys mėgsta romantiškus pasimatymus jaukiose, gražiose vietelėse. Vakariniai koncertai, pasivaikščiojimai mėnuliui šviečiant, saulėlydžio stebėjimas prie jūros – jas pamaloninti tikrai nėra sudėtinga. Šios moterys dažnai laisvalaikiu veikia įvairiose organizacijose, savanoriauja, tad jūsų pirmieji pasimatymai gali būti ir „darbiniai“. Be to, su jomis galima kalbėtis apie viską, ypač dvasinius dalykus – sielą, likimą, meilę. Supratusios, kad jų pašnekovui rūpi ne vien materialūs dalykai, net jei neįsimylės jo iš karto, būtinai sutiks susitikti dar kartelį.

Vyrai

Puikūs klausytojai, galintys įtikinti išsikalbėti net droviausius, uždariusius žmones. Šie vyrai prašnekins bet ką. Tačiau patys neskuba atsiverti, yra uždari, pilni abejonių. Meilę niekada nelaiko smagiu žaidimu. Labai bijo būti palikti ar atstumti, nesėkmes išgyvena labai skaudžiai. Šunų nedomina lengvas grobis, vienadieniai ar (vienanakčiai) santykiai. Negali suprasti, jei jų partneris kelia jiems pavydo scenas (tam tikrai negali būti jokio pagrindo) ar painioja meilę su aistra.
Savo gyvenimo meilę Šunys dažnai sutinka dar jaunystėje ir išlieka jai ištikimi iki pat galo. Tai atsidavę partneriai, tačiau ne itin patiklūs. Jų širdį užsikovoti nėra lengva, tačiau pamilęs, lieka ištikimas ilgam. Nesupranta ir negali atleisti neištikimybės – prilygina ją santykių katastrofai. Kartais šie vyrai gali savo partnerei iššaukti motiniškus jausmus – jie tokie romantiški, taip idealistiškai tiki meile, taip gražiai apie ją kalba, kad norisi apsaugoti juos nuo gręsiančių nusivylimų. Jų tobula moteris turėtų būti „viskuo po truputį“ – paslaptinga kurtizanė, slaugytoja, terapeutė, ištikima draugė. Iš savo partnerės jie tikisi švelnumo, globos, palaikymo sunkia akimirka. Mainais atiduoda viską, visa save, ir, visų pirma, yra ištikimi iki grabo lentos.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Yra keletas būdų, padėsiančių užkariauti Šuns širdį. Galima pakviesti jį pažiūrėti siaubo filmą ar apžiūrėti senos pilies griuvėsių – po visko tereikia pažiūrėti jiems tiesiai į akis ir ištarti „turbūt buvome susitikę ankstesniame gyvenime, jaučiu, jog mus jungia stiprus dvasinis ryšys“. Šunys vertina romantiką ir subtilumą. Nebijok pademonstruoti jam savo jausmų, tačiau nedaryk to įkyriai, nesikabink ant kaklo. Gali tiesiog pasiskųsti jam, jog šiuolaikiniame pasaulyje nebeliko vietos meilei, žmonės nebemoka reikšti savo jausmų arba daro tai nederamu būdu. Tik ne Šunys. Juk jie tokie išskirtiniai, tiesa?

Kaip jais atsikratyti?

Apsirenk trumpiausią, diržą primenantį sijonėlį. Paklausk, ką mano apie laisvą meilę, keikis, kvatok visa gerkle ir pūsk jam cigarečių dūmus tiesiai į veidą. Šiek tiek apgirtusi pulk jam įrodinėti, jog nėra meilės, yra tik chemija ir fiziologija. Pabrėžk, kad netiki tomis nesąmonėmis apie dvasią, karmą, likimą, o gyvenime svarbiausi yra tiesiog pinigai... Tai bus paskutinis jūsų pasimatymas. 

Kiaulė

Moterys

Moterims, gimusioms Kiaulės metais, meilė, visų pirma, siejasi su... santuoka. Labiausiai jas domina ilgi santykiai, kurie, kaip geriausiose romantinėse komedijose, tiesiog privalo baigtis balta suknele ir „gyveno ilgai ir laimingai“. Meilės santykiuose vertina abipusį atsidavimą, saugumo ir... humoro jausmus. Žmogus, užkariavęs jų širdį negali būti paniurėliu ir šykštuoliu. Šios moterys tai namisėdos, šeima ir namai joms svarbiausi gyvenime. Savo partnerį visada vertina būsimos tėvystės požiūriu, analizuoja kiekvieną jų poelgį, tad atvirai pripažįstantys (kad ir juokais), kad negali pakęsti vaikų, gali nebesivarginti – jie su šiomis moterimis neturi jokių šansų. Jautrias, mėgstančias bendrauti ir nuoširdžias Kiaulytes dažnai paveda jų įgimtas gerumas. Kiekvienas gali jaustis saugus, turėdamas tokią moterį šalia. Tai nuostabios, ištikimos partnerės, atsidavusios savo vyrui ir laimėje ir varge. Draugiškos, išlaiko puikius santykius net su buvusiais mylimaisiais.

Pirmasis pasimatymas

Vyrams, bijantiems pasimatymų, reikėtų skirti jį su žaviomis Kiaulaitėmis terapiniais tikslais. Visada besišypsančios, žaismingos, žavingos – su jomis kiekvienas puikiai praleis laiką, pamiršęs apie savo baimes ir abejones. Jų įgimtas gerumas, tolerancija kitų klaidoms veikia raminamai. Nors iš prigimties tai namisėdos, karts nuo karto mėgsta pakeliauti, ypač vertina išvykas į gamtą. Išvyka į kalnus, prie jūros ar meškerioti – puikus pirmas žingsnis jų širdies užkariavimo link. Be to, jas dažnai galima sutikti knygyne, tai atsidavusios skaitytojos, tad pokalbis apie mėgiamas knygas taip pat turėtų padėti atverti jų širdies duris. 

Vyrai

Vyrai–Kiaulės – žavingo charakterio, viliojantys moteris savo betarpiškumu ir nuoširdumu. Jei mergina krito jiems į akį, negaiš laiko. Pasižymi geromis manieromis, yra atsakingi, nors gyvena šia diena, neatsisakydamas jokių malonumų. Jausmingi, aistringi, dievina kūniškas meiles apraiškas, glamones. Gurmanai, vertinantys skanų maistą ir gerus gėrimus. Puikūs kompanionai, vakarėlių liūtai, apdovanoti neeiliniu humoro jausmu.
Šalia jų galima pasijusti saugiai – jų jausmai yra gilūs, nevienadieniai. Tai ištikimi partneriai, nors ir jiems kartais pasitaiko nueiti į kairę – tačiau vėliau to nuoširdžiai gailisi ir nelaiko prigimtine savo teise. Tiki santuoka, nenoriai skiriasi. Yra gana savininkiški, bijo, jog kažkas gali pavogti didžiausią jų gyvenimo turtą, tad kartais iškelia savo antrajai pusei pavydo scenas tarsi iš muilo operos. Palikti, kenčia stipriai ir taip giliai, jog visada atsiranda tų, kurios pasiruošusios juos paguosti ir išgydyti nuo senos meilės.
Kasdieniame gyvenime tai taikūs, jautrūs, tolerantiški ir darbštūs partneriai. Rūpinasi, kad jų širdies damai nieko netrūktų, lepina ją dovanomis, apgaubia sunkiu prakaitu užtarnautu turtu ir prabanga. Tai gyvybingi meilužiai, dievinantys seksą, pasiruošę ilgoms bemiegiams naktims ir to paties reikalaujantys iš savo mylimosios.

Kaip priversti juos įsimylėti?

Tai iš tikrųjų labai paprasta. Jų svajonių moteris – Ieva, nuostabioji rojaus gundytoja. Plati šypsena, gili iškirptė, geras humoro jausmas – ir galima būti tikrai, jog šie vyrai užkibs. Mėgsta gerai pavalgyti, tad kitas būdas juos užkariauti – per skrandį.

Kaip jais atsikratyti?

Vyrai–Kiaulės sunerims, jei lovoje jo partnerė elgsis šaltai arba vis išsisukinės nuo glamonių, prisidengdama galvos skausmais. O jei dar ji skaudžiai išjuoks jų silpnybes, neparodys užuojautos ir paramos, kai jie jos tikisi, o per pietus vietoj karbonado paruoš beskonius sojos kotletus... Su tokia sniego karaliene šio ženklo vyrai ilgai neištvers.  

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Viena pačių geriausių Mėnulio dienų. Šis laikas nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos energijos šaltinis. Puikus metas vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.