Horoskopai

Gėrimai pagal Zodiaką

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Avino ženklo atstovams patinka aitrūs, purpurinės spalvos gėrimai. Avinai mielai geria viską, kas degina jų gerkles. Jie ypač mėgsta kokteilius, pagardintus pipirais ar Tabasco padažu, nors rytais po jų ragavimo gali kamuoti pagirios. Vasarą Avinus atgaivins stiklinė šviežiai spaustų greipfrutų sulčių – su ledukais ir mėtomis. Beje, šis gėrimas lengvai paverčiamas puikiu kokteiliu – tereikia įpilti šlakelį degtinės. Avinai-sveikuoliai turėtų išbandyti šviežių arbūzų sultis su minkštimu. Toks gėrimas praturtins organizmą kalciu ir elektrolitais bei suteiks jėgų, reikalingų aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems šio ženklo atstovams.

Paragaukite:

Jolly Holly

Sudėtis:
20 ml Galliano likerio
20 ml Cointreau likerio
20 ml persikų sulčių
20 ml plaktos grietinėlės
1 šaukštas grenadino
grūstas ledas

Paruošimas:
Plaktuvėje suplakite visus komponentus, išskyrus plaktą grietinėlę ir grenadino sirupą. Į kokteilinę taurę įdėkite šiek tiek ledo, supilkite plakinį. Lėtai įpilkite grenadiną, viršų papuoškite plakta grietinėle. 

Jautis

Jaučiai visuomet čiumpa už didžiausios taurės. Dievina saldžiarūgščius gėrimus. Tinkamiausi šiam ženklui – braškių kokteiliai, tad romantiško vakaro pradžiai siūlome braškių Daikirį. Jaučiai taip pat mėgsta pikantiškus pomidorų kokteilius – nealkoholinius arba su degtine, pagardintus krapais, petražolėmis ir čili pipirais. Sveikuoliams patiks tirštas vaisinis kokteilis su trintomis braškėmis ir bananais.

Paragaukite:

Green

Sudėtis:
30 ml tekilos
20 ml Cointreau likerio
20 ml žaliosios citrinos sulčių
60 ml pasiflorų nektaro
40 ml obuolių sulčių
kokteilinė vyšnaitė
griežinėlis žaliosios citrinos
grūstas ledas

Paruošimas:
Plaktuvėje suplakite visus komponentus (kartu su ledu). Supilkite į atšaldytą kokteilinę taurę. Papuoškite vyšnaite ir žaliąja citrina.

Dvyniai

Dvyniams dažniausiai ne itin rūpi, ką jie geria – svarbu, kad gėrimų būtų daug, nes šio ženklo atstovai beveik nuolatos jaučia troškulį. Jie – avantiūristai, nebijantys išbandyti naujų, egzotiškų skonių. Dvyniams turėtų patikti granatų sultys arba jų kokteiliai su degtine, taip pat  – mėtų ir vanilės skonio gėrimai, puikiai atgaivinantys karštą vasaros dieną. Vakare tokį gėrimą galima patobulinti šlakeliu romo ar degtinės.

Paragaukite:

Sky Cafe

Sudėtis:
10 ml romo
20 ml Cointreau likerio
100 ml stiprios karštos kavos
1-2 šaukštai cukraus
2 šaukštai plaktos grietinėlės
žiupsnelis cinamono

Paruošimas:
Karštą kavą pasaldinkite, sumaišykite su romu ir likeriu. Perpilkite į karščiui atsparią kokteilinę taurę, papuoškite plakta grietinėle ir cinamonu.  

Vėžys

Šio ženklo atstovai mėgsta baltos spalvos gėrimus, ypač jei šie pateikiami didelėje taurėje. Deja, Vėžiai puikiai supranta, kad jų skrandžiai – itin silpni, tad vardan kompromiso kartais pasitenkina mažu  trauktinės stikleliu. Vėžiai dievina vynuogių sultis. O pasimėgavimui tiks ir ąsotis atšaldytos Sangrijos su citrinos griežinėliais. Šio ženklo atstovai jaučia silpnybę kokoso riešutams, todėl mėgsta gaivintis kokoso sultimis. Prisiminkite tai kitą dieną po vakarėlio – kokosai tai mineralų ir maistinių medžiagų šaltinis, padedantis išgyti nuo pagirių.

Paragaukite:

Face Club Royal

Sudėtis:
20 ml Passoa likerio
2 šaukštai Cointreau likerio
100 ml šampano
20 ml citrinos sulčių
griežinėlis žaliosios citrinos
ledukai

Paruošimas:
Abu likerius sumaišykite su citrinos sultimis ir supilkite į kokteilinę taurę su ledukais. Įpilkite šampano ir papuoškite žaliąja citrina.  

Liūtas

Liūtai dievina šampaną, baltą vyną, alų bei geltonos spalvos sultis. Galite juos pavaišinti ananasų sultimis, jų stiklinę papuošę peletrūno šakelėmis – jos suteiks gėrimui išskirtinio aromato. Įpylę šlakelį romo ar degtinės, gausite egzotišką Tiki kokteilį. Karštomis vasaros dienomis šio ženklo atstovai mėgsta atsigaivinti apelsinų sultimis, patiekiamomis atšaldytoje taurėje su grūstu ledu.

Paragaukite:

Roaring Lion

Sudėtis:
10 ml tekilos
20 ml Passoa likerio
20 ml Cointreau likerio
50 ml greipfrutų sulčių
3-4 žaliosios citrinos griežinėliai
grūstas ledas

Paruošimas:
Visas sudėtines dalis gerai suplakite plaktuvėje. Perkoškite per sietelį į iki pusės grūsto ledo ir žaliosios citrinos griežinėlių pripildytą taurę. 

Mergelė

Mergelės dievina neįprastus, beprotiškiausius gėrimus, tačiau retai ir gan nenoriai geria gryną alkoholį. Jų mėgstamiausios sultys – abrikosų. Sumaišykite jas su ženšenio arbata, ledu, pabarstykite cinamonu ir patiekite aukštoje stiklinėje.  Mergelės bus sužavėtos šiuo neįprastu gėrimu. Šio ženklo atstovai mėgsta daržovių sultis, ypač pagamintas iš žiedinių kopūstų, pomidorų, salierų, kurias galima maišyti su džinu ar degtine. Tačiau atminkite – Mergelių skrandžiams nepriimtini aštrūs prieskoniai.

Paragaukite:

Bright Virgin

Sudėtis:
20 ml tekilos
20 ml Cointreau likerio
10 ml citrinos sulčių
100 ml apelsinų sulčių
griežinėlis karambolos
grūstas ledas

Paruošimas:
Visus ingredientus suplakite plaktuvėje. Perkoškite per sietelį į kokteilinę taurę, iki pusės pripildytą grūsto ledo. Papuoškite karambola, patiekite su šiaudeliu.  

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai – tikri estetai, todėl gėrimai jiems turi pirmiausiai džiuginti akį, po to – uoslę ir galiausiai – kitus pojūčius. Deja, Svarstyklių inkstai dažnai būna silpni, tad alkoholiniais gėrimais piktnaudžiauti nederėtų. Svarstyklės dievina uogų sultis, ypač vyšnių, mėlynių ar aviečių. Suaugusieji mielai pasilepina ir šių uogų trauktinėmis. Persikai – dar vienas Svarstyklių itin mėgiamas vaisius. Persikų tyrę sumaišę su grūstu ledu ir romu, gausite nuostabaus skonio Daikirį.

Paragaukite:

Sweety Pie

Sudėtis:
30 ml tekilos
10 ml Cointreau likerio
20 ml Galliano likerio
100 ml apelsinų sulčių
apelsino griežinėlis
kokteilinė vyšnaitė
ledukai

Paruošimas:
Visus ingredientus suplakite plaktuvėje. Perpilkite į aukštą taurę. Papuoškite apelsinu ir vyšnaite.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta gerti grynus, neskiestus stipriuosius alkoholinius gėrimus, retkarčiais – kokteilius, kuriuos linkę ruošti patys. Karštą vasaros dieną jie su mielu noru mėgaujasi šaltu alumi. Po Skorpiono ženklu gimę sveikuoliai dažnai renkasi morkų sultis, sustiprinančias libido. Norite išskirtinio skonio? Kartu su morkomis į sulčiaspaudę įdėkite gabalėlį krienų, paruoštas sultis pagardinkite žiupsneliu juodųjų pipirų, kario ir kmynų. Jaunuosius Skorpionus puikiai atgaivins arbūzų sultys – tikras vitaminų ir mineralų šaltinis.

Paragaukite:

Count Eight

Sudėtis:
20 ml romo
30 ml Passoa likerio
šaukštelis cukraus
žalioji citrina
grūstas ledas

Paruošimas:
Į aukštą taurę įpilame cukrų, įdedame  į 8 dalis supjaustytą žaliąją citriną, lengvai pamaigome. Ant viršaus uždedame grūsto ledo. Plaktuvėje suplakame romą su likeriu, perpilame į taurę. Patiekiame su šiaudeliu.

Šaulys

Šauliai mėgsta karštus arba aštrius gėrimus, tačiau vasaros metu neatsisako ir gaivių kokteilių. Šio ženklo atstovai dievina egzotinius vaisius, o mangų sultys – jų mėgstamiausios. Pamaloninsite Šaulius, paruošdami Bellini kokteilį – įpildami šlakelį mangų sulčių į taurę šampano. Šauliams siūlome pasimėgauti  mėtų arbata – tiek karšta, tiek šalta. Šią arbatą galite pagardinti mėlynėmis – ji taps dar skanesnė.

Paragaukite:

Mount Mojito

Sudėtis:
50 ml romo
2 šaukštai cukraus
žalioji citrina
šviežios mėtos
gazuotas mineralinis vanduo
grūstas ledas

Paruošimas:
Žaliąją citriną supjaustykite į 8 dalis. Įdedėkite į stiklinę, įpilkite cukrų, lengvai pamaigykite. Sudėkite mėtas ir grūstą ledą, užpilkite romą ir mineralinį vandenį.

Ožiaragis

Jei gali rinktis, Ožiaragiai renkasi skaidrius arba rudai-auksinės spalvos gėrimus, pavyzdžiui, viskį. Mėgstamiausi skoniai – kartūs, rūgštūs. Nevengia stiprių gėrimų.  Karštą dieną Ožiaragiams puikiai tiks arbūzų Daikiris. Šio ženklo atstovams, propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą, patiks daržovių kokteiliai, pavyzdžiui, burokėlių, kopūstų, saldžiųjų paprikų sultys, pagardintos česnakų milteliais ir pipirais. Jauniesiems Ožiaragiams turėtų patikti pieno kokteilis, pagamintas su šaldytais meliono kubeliais ir pagardintas vanile. Šis mineralų ir vitaminų kupinas gėrimas – tobulas maistas Ožiaragių smegenims.

Paragaukite:

Saturnas

Sudėtis:
40 ml konjako
30 ml citrinos sulčių
10 ml grenadino sirupo
pusė šaukšto šviežio kiaušinio baltymo
apelsinas
ledas

Paruošimas:
Plaktuvę iki pusės pripildykite ledo, supilkite likusias sudedamąsias dalis (taip pat ir baltymą). Intensyviai plakite 10 sekundžių, perkoškite į kokteilinę taurę. Papuoškite apelsino griežinėliais.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai dievina gerą šampaną – ragauja jo kiekvieną kartą pasitaikius progai. Mėgstamiausi Vandenių kokteiliai – egzotinių vaisių sultys, sumaišytos su šlakeliu degtinės. Vandeniams-sveikuoliams turėtų patikti moliūgų kokteilis, šaldytą moliūgų tyrę sumaišius su liesu pienu, muskato riešutu bei žiupsneliu cinamono. Šio ženklo atstovai taip pat dievina melionus, todėl karštą vasaros dieną Vandeniams siūlome pasimėgauti gazuotu mineraliniu vandeniu, sumaišytu su šlakeliu melionų likerio. Tokio kokteilio paskaninimui ir papuošimui puikiai tiks mėtų lapeliai bei meliono rutuliukai.

Paragaukite:

Deep Blue

Sudėtis:
20 ml tekilos
20 ml Blue Curacao,
100 ml citrinų limonado,
2 citrinos griežinėliai
ledas

Paruošimas:
Tekilą ir Curacao suplakite plaktuvėje, supilkite į aukštą taurę, iki pusės pripildytą ledo. Supilkite limonadą. Vieną citrinos griežinėlį įdėkite į taurę, kitu papuoškite jos kraštą. 

Žuvys

Šio ženklo atstovai gerai toleruoja alkoholį, tad posakis "geria kaip žuvis" – ne iš piršto laužtas. Mėgstamiausi Žuvų gėrimai – kartoko arba sūroko skonio, lengvai „slystantys“ liežuviu arba putojantys (pavyzdžiui, šampanas). Žuvys mielai geria vermutus, ypač Cinzano. Šio ženklo atstovai neretai turi potraukį šokoladui, todėl neatsiako pasmaguriauti kreminio kakavos likerio. Žuvys mėgsta egzotinius vaisius, įvairias šviežių vaisių sultis ir tirštus kokteilius.

Paragaukite:

Merlin

Sudėtis:
40 ml Cointreau likerio
10 ml žaliosios citrinos sulčių
10 ml Passoa likerio
pusė apelsino
grūstas ledas

Paruošimas:
Likerius, žaliosios citrinos sultis ir ledą suplakite plaktuvėje. Į kokteilinę taurę pridėkite apelsino griežinėlių. Supilkite perkoštą plaktuvės turinį.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.