Horoskopai

Gruodžio mėnesio horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Drąsa ir sugebėjimas priimti sprendimus bus pagrindinė gruodžio mėnesio varomoji jėga. Visą mėnesį iškils tokių situacijų, kada reikės nugalėti save arba keisti kertinius principus. Pažvelkite į savo aplinką kitų akimis, ar jums jūsų pačių rodoma pozicija patiktų? Visgi nepanikuokite ir nemanykite, kad esate blogas žmogus, bet kokiems sprendimams reikia laiko. Geriau neskubėkite, susitaikykite su galimais pokyčiais ir priimkite juos tvirtai apsisprendę. Sunkesnėse situacijose, susitelkite ties jos sudėtingumu ir priimkite geriausią sprendimą ne tik jums patiems, bet ir kitiems, kuriems situacija turi kažkokios įtakos. Nustebsite, jog įdėmiai galvodami, problemas gliaudote lengvai it riešutus. Situacija keisis ir asmeniniame gyvenime. Paveikti nelengvų situacijų ir sėkmės jas sprendžiant, sugebėsite reikiamu momentu parodyti, kad siekdami tikslo, niekada nepasiduodate. Jūsų tvirtumas akivaizdžiai pagerins ir intymųjį gyvenimą.

Jautis

Teks patirti ir išgyventi asmeninio gyvenimo permainas, kurios siejasi su antru žmogumi. Turėsite progą pažvelgti į asmeninį gyvenimą su kitu žmogumi atidžiau ir iš kito kampo. Įvertinsite gyvenimą prieš tai, dabartį ir galimą ateitį. Daugiausiai žiūrėsite iš meilės pusės. Gali būti, kad tokią situaciją paskatins meilė kitam asmeniui, didelė tikimybė, kad būtent kitas žmogus privers jus apsvarstyti savo gyvenimą ir susimąstyti, ar tikrai tokio gyvenimo kartu tikėjotės. Astrologai sako, kad išeitį turėtumėte rasti artimiausiu metu. Bet kokiu atveju neskubėkite priimti staigių sprendimų – laikas šiuo atveju yra jūsų sąjungininkas, todėl galvokite, svarstykite ir analizuokite. Pirmiausia paisykite savęs, atsižvelkite į savo norus. Daug geresnė situacija dalykiniuose reikaluose. Seksis užmegzti pokalbį, įkalbinti pirmiesiems žingsniams, galite rasti tinkamą verslui partnerį. Būtinai įvertinkite savo galimybes, kadangi sutikę toje srityje stipresnį žmogų ir užmezgę su juo darbinius ryšius, galite netekti lyderio pozicijos. Tam priežasčių daug: nepakankamos žinios, drąsos rizikuoti trūkumas, nesugebėjimas vesti derybų ir t.t.

Dvyniai

Didžiausios permainos šį mėnesį dvynių lauks profesinėje srityje. Šiuo laiku rimtai susimąstysite dėl savo vaidmens įmonėje, taip pat susirūpinsite ir aplinkinių dėmesiu bei požiūriu į jus kaip savo srities specialistą. Netruksite suprasti, kad dienos, kurias dabar gyvenate, jūsų nė kiek netenkina ir jau per daug ilgai užsisėdėjote vienoje vietoje. Imsite galvoti ir dairytis kito darbo. Visgi protingiau būtų išsiaiškinti tiksliai, būtent, kas jūsų netenkina dabartinėje situacijoje, priežastis, kodėl taip yra ir pagalvoti apie realias galimybes jas pašalinti. Jeigu matysite, jog nuo jūsų mažai priklauso, o atsakingi dėl to asmenys neketina nieko keisti – tik tada darykite kategoriškus ir nekeičiamus sprendimus. Laikas tinkamiausia priemonė apsispręsti, gerai bent tai, kad jūsų iš vietos niekas neveja, todėl galite svarstyti kitas galimybes, nepalikdamas šilto posto. Atsipalaiduoti galėsite tik užvėrę darbo duris. Laisvu laiku pasinersite į romantiką. Tiems dvyniams, kurie dar neturi antrosios pusės, didelė tikimybė sutikti žmogų, kuris užvaldys mintis ir širdį.

Vėžys

Nesvarbu, kokio amžiaus vėžiai esate, tačiau šiuo šventiniu periodu visus iki vieno šio ženklo atstovus užvaldys mintys apie vaikus. Vieni sulauks žinios apie šeimos pagausėjimą, kiti nebesugebės ramiai praeiti pro žaidžiančius vaikus ar parduotuvių lentynose išsirikiavusius žaislus, o treti pradės mąstyti, kad pats laikas kitais metais kurti šeimą ir susilaukti pirmojo, antrojo ar net trečiojo vaikelio. Visą gruodį nesugebėsite užmiršti vaikų temos, svarbiausia, kad ši mintis neužvaldytų ne laiku ir nesumąstytumėte jos įgyvendinti, neturėdami realaus materialinio pagrindo arba su ne jums skirtu žmogumi. Permainų sulauksite santykiuose su mylimuoju – netikėtai parodysite, kad esate drąsūs ir užsispyrę. Nuo to bus smagiau abiem pusėms, nes santykiai įgaus dinamikos skonio. Visgi reikėtų jausti saiką ir neperlenkti lazdos, kitaip net palankiausios situacijos apsivers į kitą pusę. Nepamirškite, kad gyvenate ne tik sau, bet ir kitiems.

Liūtas

Gruodžio mėnesį Liūtai turės priprasti prie pasikeitimų šeimyniniame gyvenime. Pastebėsite, kad santykiai ne tik tarp artimiausios šeimos narių, bet ir tarp giminaičių ima nesuvaldomai keistis. Žinoma, tokie pokyčiai laimės neatneša, tačiau nevertėtų kaltinti savęs ir apsikrauti papildomomis problemomis, kurios prieššventiniu periodu niekam nereikalingos. Paprasčiausia ir teisingiausia iš jūsų pusės būtų pagalvoti, ką jūs padarėte ne taip ir ar toks jūsų elgesys galėjo išprovokuoti konfliktus. Po tokios savianalizės puikiai galėsite viską pakeisti, na, bent jau iš savo pusės. Nesivelkite į kitų ginčus ir nesutarimus, tiesiog susitaikykite, kad išsiaiškinti santykius kiekvienas turi tarpusavyje. Su ta mintimi palikite giminaičių barnius užnugaryje ir kurkite savo planus, kuriems iki tol maišė asmeninės problemos. Iškils klausimų su neilguojamuoju turtu. Priklauso nuo situacijos, tačiau galite susimąstyti apie būsto įsigijimą, galbūt kažkas pasiūlys tinkamus abiem pusėms mainus. Galimybių apsvarstyti ir pasitarti su kitais turėsite, todėl neskubėkite, gerai apgalvokite pliusus, minusus ir ateities planus.

Mergelė

Daug bendrausite ir suksitės visuomenėje, tačiau ne taip, kaip visada... Dažnai pagausite save, kad praėjote patys save analizuoti: ką ir ar reikiamu momentu pasakėte. Žvaigždėms jums skiria svarbią užduotį – išsianalizuoti save ne tik pačiu momentu, kada bendraujate su kitu žmogumi, bet tada, kai turėsite laiko pabūti patys su savimi. Gerai žinote savo baimes, kurios jums trukdo pasiekti daugiau, nei turite šiuo metu, taip pat ne paslaptis jums ir jūsų blogosios savybės, kurios neimponuoja ir pašnekovams. Esate protingi, todėl kalbėti apie ką, turite daug temų, tačiau suabejojate savo kompetencija, nebijokite kai ko nežinoti, tai normalu ir nė vienas protingas žmogus iš to nepasijuoks. Kelionės, į kurias susiruošite, galima pavadinti lemtingomis, kadangi užmegsite ilgalaikius ir daug žadančius ryšius. Viduryje gruodžio užsigeisite naujos mašinos. Atminkite, kad ne visi įgeidžiai turėtų būti pildomi. Prieš tai apsvarstykite, ar tikrai ji reikalinga ir pasverkite savo galimybes.

Svarstyklės

Laikas toks, kad reikės išleisti nemažai pinigų, todėl Svarstyklėms ypatingai reikėtų peržvelgti savo finansus. Dabar ne tik kursite grandiozinius pinigais kvepiančius planus, bet, kas keista ir nebūdinga jums, sugebėsite juos įgyvendinti. Jeigu nesate tikri savo, kaip buhalterio galimybėmis, skaičiuokite ir planuokite kur kas paprasčiau. Pradėkite nuo tikslo – kiek jums reikia pinigų ir kur juos panaudotumėte, tada susirašykite ant lapo visas jums žinomas galimybes jų gauti. Esate užsiėmę, todėl daug skirti laiko pinigų užsidirbimui bus sunku, vadinasi, jums reikalinga tokia veikla, iš kurios gautumėte pajamų, neeikvodami per daug laiko. Kitas žingsnis – peržvelkite savo išlaidas, nustebsite, kiek daug jų visiškai nebūtinų ir kiek, atsisakę jų, sutaupytumėte. Jums bus gal ir sudėtingiau, tačiau naudingiau, jeigu visas išlaidas ir pajamas fiksuosite raštu ir bet kada užsigeidę, galėsite peržvelgti.

Skorpionas

Planetos itin paveiks Skorpiono ženklo atstovus. Tai pasireikš polinkiu kardinaliai pakeisti šukuoseną, drabužių stilių ar net visą garderobą, įvaizdį. Tačiau išorės keitimas bus tik pradžia į sudėtingas vidines transformacijas. Pajausite neapsakomą norą daugiau save realizuoti ir gerokai daugiau iš savęs ne tik pareikalauti, bet ir greičiau pamatyti to rezultatus. Šis mėnuo jums pridės daug valios ir drąsos pradėjus pabaigti. Tačiau tokia nepalaužiama valia gali turėti ir neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, jūs šiuo metu nesate patenkinti savo išore, todėl ryšitės pokyčiams. Astrologai sako, kad sugalvosite atsikratyti kelių kilogramų ir netruksite išgirsti, kad gerokai sulieknėjote. Štai čia reikėtų sakyti STOP ir liautis ribojus maistą, kadangi pabloginsite savo sveikatą. Gruodžio mėnesį taip pat reikėtų atsisakyti žalingų įpročių, drąsiau, nes šiuo metu tai padaryti bus kur kas lengviau nei paprastai.

Šaulys

Negadinkite sau gyvenimo, susiimkite ir išspręskite problemas, susijusias su baimėmis ir išgyvenimais. Taip gyventi ilgiau neįmanoma, ateis kiti metai, o jūs dar būsite priklausomi nuo to paties, kas kankino anksčiau. Greitai pastebėsite, kad kažkokie įvykiai ar tam tikri žmonės jums kelia nuolatinę baimę arba dėl to nesugebate susikoncentruoti, siekti tikslų ir gyventi be vidinio nerimo. Jūsų užduotis – susidoroti su baimėmis, raskite jų priežastis ir paieškokite savyje drąsos visą tai pakeisti. Gruodis jums taps pradine stotele į didesnius pasikeitimus, kurie vyks jūsų viduje kitais metais. Seksis tiems Šauliams, kurių gyvenimas siejasi su kūryba. Pastebėsite, kad genialiausios idėjos gimsta būnant be pašalinių žmonių. Kad pasiektumėte vidinę harmoniją, verta šį mėnesį didžiąją laiko dalį skirti sau, kūrybai, o materialius dalykus, jų vystymą palikti kitam mėnesiui.

Ožiaragis

Baigiantis metams, Ožiaragiai atsibus iš letargo ir išsakys savo gyvenimo didžiuosius planus. Reikėtų pasidžiaugti astrologinėmis prognozėmis, kad įdėjus daugiau darbo ir neskaičiuojant pastangų, žengiant tikslo link – netikėti planai gali sėkmingai realizuotis. Šiuo metu norėsis išbandyti naujas sferas: pasinerti į darbus, kuriems trūksta žinių, užsiimti hobiu, kuriam visada trūko laiko ir panašiai. Per gruodį turėtumėte praplėsti draugų ir pažįstamųjų ratą, užmegzti naujų, karjerai palankių santykių ir visos jos bus mielos, su žmonėmis norėsis bendrauti, o ne jų vengti. Be to, turėsite situacijų, kada galėsite patikrinti, ar tai tikri draugai. Nustebsite, jog juos galite prisišaukti net tada, kai nieko pats negalite duoti, o tik paprašyti. Šie žmonės įsilies į jūsų tolimesnį gyvenimą. Profesinėje srityje dėl jūsų aiškios krypties gyvenime seksis palankiai, beje, šį mėnesį gali užsimegzti trumpi darbiniai romanai.

Vandenis

Laipteliu aukštyn pasistūmėsite, kopiant karjeros laipteliais. Tokia džiugi naujiena bus susijusi su tuo, jog kur kas atsakingiau apsvarstysite savo galimybes darbe ir tikslus gyvenime. Norint juos įgyvendinti, jokiu būdu negalima užmigti ant laurų ir privalu nuolat gyventi idėjomis, planais, kurie stumteltu į priekį ne tik jus, bet ir visą įmonę. Imsite atsakingiau žiūrėti į pažintis, neribodami plėsti pažįstamųjų ratą. Tikra tiesa, kad siekiant gyvenime kuo daugiau, praverčia pažintys net su kiemsargiais. Norėsite pasikelti socialinį statusą arba turėti galimybę artimiausiu metu sukinėtis tarp visuomenės „grietinėlės“. Norams įgyvendinti gali prisieiti keisti darbą, tačiau nedarykite to spontaniškai. Nederėtų skubėti vien dėl to, kad kitoje vietoje gali tekti susidurti su tokiomis pačiomis problemomis. Pasverkite visus „už“ ir „prieš“ ir tik tada veikite. Tinkamas metas ne tik užmegzti santykius, bet ir jais naudotis, ateityje stiprus užnugaris bus pats didžiausias ramstis judant link svajonių įgyvendinimo.

Žuvys

Gruodžio mėnuo žuvims turėtų būti įdomus ir šiek tiek neįprastas. Paskutinį metų mėnesį turėsite daug galimybių praplėsti pažįstamų ratą, atrasti naujų draugų. Jeigu pasinaudosite pasitaikysiančiomis progomis – įgausite reikalingų žinių, išmoksite to, kas jums artimiausiu metu bus nepakeičiama patirtis. Gali būti, kad teks pamąstyti apie gyvenamosios vietos pakeitimą. Nusimato netradiciškai ilga kelionė, tik ar jai pasiryšite, priklausys nuo jūsų. Tai, kuo tikėjote iki šiol, gali negrįžtamai pakisti. Atrasite naujas religijas, į daugelį įprastų dalykų pažvelgsite iš kito kampo. Pradės keistis jūsų mąstysena, požiūris transformuosis. Apie tokias kardinalias permainas greit išgirsite nuomonių iš draugų, gali būti, kad daugelis jų nepradžiugins. Teigimai pokyčiai intymiame gyvenime. Jie bus susiję su pagerėjusias santykiais tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės. Geriau suprasite vienas kito pliusus ir lengviau žiūrėsite į minusus. Harmonija santykiuose lems ir geresnį intymų gyvenimą. Iškilus nesklandumams – neskubėkite jų analizuoti ir ieškoti geriausios išeities, palikite tai sausio mėnesiui. Išimtis – rimtos ir neatidėliotinos problemos.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Šiandien pradėti darbai gali atnešti nuostolių. Tai kritinė diena, kuomet geriau susilaikyti nuo bereikalingo bendravimo, stengtis blaiviai vertinti realybę. Galima atsikratyti visko, kas atrodo nereikalinga, trukdo.