Horoskopai

Balandžio mėnesio horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Iš šalies lyg ir viskas atrodo puikiai, bet jaučiate nemenką nepasitenkinimą, net nuoskaudą – ką tik praėjo jums itin ryškus mėnuo, kai teko susidurti su tuo, ko visai nelaukėte, nenorėjote. Gal teko patirti net smulkią išdavystę. Jei taip nutiko, labai to nesureikšminkite – balandžio mėnesį įvykę net keli nepalankūs planetų aspektai provokavo jūsų porą, taip pat veiklos partnerius apgauti, išduoti. Tad jie ne visai kalti, ir jei galite, pasistenkite atleisti. Na, o gegužis bus nepalyginti smagesnis, juk tai puikus metų laikas, kai nestinga jėgų džiaugtis gyvenimu, kaip ir noro ką nors veikti. Kad neužvaldytų apatija, neapimtų baimė dėl ateities, bus svarbu neapsikrauti darbais, rasti daugiau laiko poilsiui ir bendravimui su artimais draugais. Svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti palankiausia ir sėkmingiausia bus pirma dekada – jei gausite naujų dalykinių pasiūlymų, neatsisakykite, nes jie bus perspektyvūs. Vėliau protingiau būtų mažinti darbų krūvį, nieko nauja nebepradėti ir skirti laiko sau.
 

Jautis

Mėnuo prasidės įspūdingai – magės pavyti svajonę, aplenkti laiką. Dabar jūsų užmojai išties didžiuliai – esate pasirengę radikalioms permainoms, dabar joms pats laikas. Tad nestovėkite vietoje, kuo energingiau judėkite į priekį. Būtent dabar aiškiai regite savo ateitį ir puikiai žinote, kuria linkme reikia judėti, kad pasiektumėte savo tikslus. Nebijokite kai ką iš esmės pakeisti savo gyvenime, veikloje. Kritiškiau įvertinkite ir bendravimo ratą – pamąstykite, su kuo bendrauti ir ko vengti. Kita vertus, tuo pat metu megsis ir nauji perspektyvūs ryšiai – dabar įgysite naujų šaunių draugų. Mėnesio pradžioje netyčia galite įsivelti į naują romaną – ko gero, spėsite įsimylėti kokį seną draugą ar kolegą. Tad pirmoji dekada žada gerą atsinaujinimą, kuris leis išsiveržti toli į priekį, nugalėti konkurentus ir sulaukti visuomenės pripažinimo. Na, o didysis aktyvumas išliks iki pat mėnesio vidurio. Paskutinė mėnesio savaitė gana apgaulinga, ir tuo metu užsimezgusių romantiškų nuotaikų nereikėtų laikyti kuo nors fundamentaliu.
 

Dvyniai

Įdomus, kontrastingas mėnuo, kai pirma pusė gana pasyvi, intravertiška, o antra – kupina pokyčių, naujienų. Tad pirmai mėnesio pusei nereikėtų planuoti jokių permainų, naujų darbų, juolab naujo reikalo. Tai – visko užbaigimo metas, kai atsisveikinama su praeitimi, baigiami seni darbai, įvykdomi įsipareigojimai ir darbe, ir namie. Pirmą savaitę galimi ir netikėtumai, tačiau malonūs: kažkas prisimins seną skolą ir grąžins ar netikėtai išlošite pinigų, o gal imsite ir įsimylėsite – dabar gali atsinaujinti senas romanas. Kita vertus, antrą mėnesio pusę nepatartina pamiršti ir taktiškumo – tai neleis peržengti pavojingos ribos bendraujant ir apkaltinti jūsų išpūstomis ambicijomis. Labiausiai tai bus aktualu paskutinę mėnesio savaitę, kai galite būti netinkamai suprasti artimųjų bei kolegų, šefo. Mėnuo bus geras ir tolimoms kelionėms, svarbioms komandiruotėms, per kurias galite įgyti ne tik naudingos patirties.
 

Vėžys

Po sudėtingo kovo vis dar jaučiatės pakankamai įsitempę. Nurimkite – balandis kur kas palankesnis. Tai bus tikrai šaunus mėnuo, kai svajonės ims įsikūnyti, bus atkurtas teisingumas. Ir sėkmingiausia bus pirma dekada, kai viskas, ko tik imsitės, duos naudos, atneš sėkmę. Tai geras laikas plėsti veiklą, dalykinius kontaktus, vykti į kelionę ir apskritai ieškoti naujų galimybių. O jos dabar atsivers įvairiose srityse – veikloje, kūryboje, asmeniniame gyvenime. Dabar tinka keisti darbą, pareigas, kai kuriems ir gyvenamąją vietą, net šalį. Gautus pasiūlymus, ypač iš užsieniečių, dabar verta priimti. Tai gana romantiškas laikas, tad galimi lemtingi susitikimai su savo būsimąja pora. Vykti į kelionę tiek darbo reikalais, tiek papramogauti, pailsėti geriausia būtų pirmą dekadą – patirsite didelį poreikį plėsti savo akiratį, žinias, pažinčių ratą, ugdyti naujas galimybes. Galite rizikuoti – dabar bus sunku sugadinti reikalus.
 

Liūtas

Nuo mėnesio pradžios kankins abejonės, žavios pagundos. Norėsis visko – meilės, sėkmės, turto. Nors mėnesio pradžia ir sėkminga, dabar turėtumėte atisakyti visko, kas rizikinga, nepatikima, gal net neteisėta. Kita vertus, apgalvotais ir gana nerizikingais veiksmais pirmą dekadą tiktų spręsti senos skolos arba bankrutuojančio reikalo problemą. Tai gana sėkmingas laikas, kai pagalba nukrinta iš dangaus ir dar tokia, kokios reikia. Tad nors dabar nėra lengvas laikas, sėkminga mėnesio pradžia padės surasti neskausmingą kompromisą. Pirma dekada bus gera ir sveikatai tikrinti bei stiprinti, bus palanku gydytis ir įvairiomis dietomis. Tai permainingas laikas, kai avantiūros, ypač finansinės, gali pakrypti nenumatyta linkme ir baigtis visai kitaip nei vylėtės. Galite nemažai prarasti paskutinėmis mėnesio dienomis, ir ne tik pinigų – tai bus iliuzijų metas ir meilės srityje.
 

Mergelė

Balandžio pirma dekada – gera proga laimėti viską, ko jums reikia. Šiuo metu būsite itin populiarūs, aplinkinius žavėsite, stebinsite, tad nesunkiai įgysite šaunių sąjungininkų bei naujų gerbėjų. Dabar laukia visuomeninis pripažinimas, pelnyti įvertinimai. Tai puikus metas menininkams, politikams, teisininkams bei įsimylėjusiems arba tiems, kurie ieško poros, nes dabar ne tik galima sutikti savo širdžiai mielą žmogų, bet ir susituokti. Turėdami puikią progą nustebinti pasaulį savo asmenybe, nuo mėnesio pradžios imkitės iniciatyvos, kad įvykius pakreiptumėte reikalinga linkme. Ir būkite tikri – jums pavyks parodyti, kas yra kas. Dabar jūsų pranašumas taps akivaizdus. Tik labai neįsijauskite – ne tik gerus santykius galite sugadinti bei savo vardui, prestižui pakenkti, bet ir nelaimę patirti. Tai bus traumų, įvairių avarijų per skubėjimą bei neatsargumą metas.
 

Svarstyklės

Nebūkite priekabūs ir smulkmeniški likimo atžvilgiu, nepykite dėl vis užgriūvančių naujų išbandymų. Jums vis vien skiriama pagrindinė Zodiako laimės porcija, ir verčiau ja naudokitės, o ne piktinkitės. Išbandymai, kaip ir kančia, – neatsiejama Svarstyklių ženklo dalis, tad net jums pačiu geriausiu laiku vargu ar įmanoma visiškai išsisukti nuo stresų. Kad ir kaip jaustumėtės, nepamirškite, jog esate vieni labiausiai ištvermingų ženklų Zodiake, tad nieko nebijokite ir palengvėle toliau judėkite savo tikslų link. Mėnuo bus kiek įtemptas, provokuos maištauti, priešinti save aplinkiniams. Labiausiai įtemptas ir konfliktinis metas bus pirma mėnesio pusė, kai teks savo ar ne savo noru pakovoti darbe už savo idėjas bei teises, susigrumti su konkurentais. Siekite likti korektiški bendraudami su kolegomis, šefu. Ir nebūkite tikri, kad jie nepasirengę paieškoti jūsų silpnų vietų, kad netapsite intrigų auka. Konfliktiškumas dabar nenaudingas. Būtina labiau apsisaugoti dirbant – gresia gamybinės traumos. Derėtų ir labiau stiprinti sveikatą – gali paūmėti lėtinės ligos.
 

Skorpionas

Tai jūsų sėkmės mėnuo, kai viskas klostosi pagal jums palankiausias aplinkybes. Tad nešvaistykite laiko nepasitenkinimui – dabar reikia suskubti džiaugtis gyvenimu bei veikti. Mėnesio pradžia bus pati sėkmingiausia, dabar reikia spėti priimti svarbius moralinius, finansinius sprendimus. Tai bus geras laikas atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams, kelionėms į užsienį. Taip pat pirma mėnesio savaitė suteiks progą perdaryti nepavykusius darbus, ištaisyti klaidas ar pagaliau iš naujo imtis to, ką kažkada darėte, ką mėgote, bet dėl kokių nors aplinkybių atsisakėte. Šis laikas gali padovanoti ir susitikimą su žmogumi, kurį kažkada mylėjote, jausmai gali atgyti. Jei esate nelaisvi ir saugote dabartinį ryšį, gerai pagalvokite prieš žengdami lemtingą žingsnį – neištikimybė greit paaiškės ir jau mėnesio pabaigoje iškils reali skyrybų grėsmė. Gana nerimastinga mėnesio pabaiga – imsite patys sau prieštarauti, tapsite savo principų auka tiek bendraudami darbe su kolegomis, klientais, viršininkais, tiek namie su vaikais.
 

Šaulys

Atėjo naminio poilsio, atsipalaidavimo metas, tad mažinkite darbų apimtį – viskam neužteks ne tik entuziazmo, bet ir jėgų, sveikatos. Nuo mėnesio pradžios būtų gerai atsirinkti, kas svarbiausia, atsiriboti nuo atidėliotinų, antraeilių darbų. Neapsiriksite, jei dabar paieškosite pagalbininkų mažiau reikšmingiems darbams atlikti, tada mažiau pavargsite, neprarasite gero ūpo ir sėkmingai atliksite tai, ko tikrai negalima niekam patikėti. Balandžio mėnuo šiais metais Šauliams iš esmės bus gana intymus bei uždaras nuo išorinio pasaulio, tad jums verta net paatostogauti, kad labiau pasigilintumėte į jausmus, prisiminimus, santykius su šeima, ypač mama. Dabar bendravimas su artimaisiais taps itin reikšmingas. Tai bus nuostabus metas patirti šeimyninio bendravimo, meilės džiaugsmus. Vienišiams balandis bus gera proga paieškoti sau poros – mėnesio pradžia bei antra pusė žada naujas romantiškas pažintis.
 

Ožiaragis

Dabar jūsų laukia sėkmingas mėnuo, ypač jo pradžia, kai lengvai ir greitai ims spręstis susikaupusios problemos. Jums nestigs nei geros nuotaikos, nei gerų idėjų, nei draugų pagalbos ar Fortūnos dėmesio. Šis laikas žada smagius bei naudingus susitikimus, įdomias pažintis, kai kam ir lemtingus jausmus bei atsakingus sprendimus. Tik būkite nuoseklesni, atidesni žadėdami, įsipareigodami, neužsikraukite rimtai nepasvarstę per didelio krūvio bei atsakomybės. Labiau patausokite savo nervus, stiprinkite sveikatą. Gerai tobulinti savo profesines žinias, iš naujo pasimokyti pamirštą užsienio kalbą, o gal pradėti lankyti ir vairavimo kursus. Nors labiausiai jums reikėtų šį mėnesį pradėti reguliariai sportuoti (geriausia – nuo pirmų dienų). Mėnesio gale gresia ir sveikatos pablogėjimas – bent jau jėgų, geros nuotaikos ims stigti. Mėnesio pabaigoje gali komplikuotis ir meilės santykiai.
 

Vandenis

Daug norų, lyg ir didelės galimybės, bet pirmą mėnesio pusę venkite imtis ko nors svarbaus ar atsakingo. Tai sumanymų brandinimo etapas, kai reikia kaupti informaciją, jėgas ir pinigus. Tad neskubėkite priimti sprendimų, mokėkite sulaukti savo valandos, o ji ateis – tiesa, teks palaukti antros mėnesio pusės. Pirmą geriau atsiriboti nuo intensyvios dalykinės veiklos, labiau atsidėti namams, šeimai. Šis laikas gali būti gana sunkus asmenims, dirbantiems vadovo darbą, mat teks atsitraukti į antrą planą, išmokti pripažinti ir žemesnes pareigas užimančių asmenų teisybę. Daug kas pasikeis antrą mėnesio pusę – lyg iš miego pabusite. Vėl pasijusite žvalūs, energingi, trykšite sumanymais. Nestigs ir karštakošiškumo, nors dažnai jis bus naudingas. Jei pribrendo laikas skirtis su savo pora, tai reikėtų padaryti dar mėnesio pradžioje – šis laikas bus mažiausiai skausmingas. Mėnesio pabaigai neplanuokite kelionių – bus didesnė autoavarijų, vagysčių tikimybė, galimos netikėtos problemos namuose.
 

Žuvys

Jūsų ženklas paskutinis Zodiake, ir niekas taip nesuvokia pabaigos bei niekam ji nėra tokia reikšminga kaip jums, kadangi būtent šį mėnesį turėsite galimybę užbaigti itin svarbų sau darbą. Šis metas jums išskirtinai reikšmingas. Dabar tinkamais veiksmais galite užsitikrinti sėkmę visiems metams, kurie išties nebus paprasti, ypač jei gimėte kovo mėnesį. Palankiausia bus antra mėnesio pusė, kai reikia daug ką spėti: ne tik pasidžiaugti draugų dėmesiu, šauniomis akimirkomis, bet ir rasti laiko imtis svarbių darbų. Jei esate sumanę pradėti ką nors naujo, geriausia tai padaryti pirmą mėnesio dekadą – bent jau antrai mėnesio pusei naujų darbų, ypač svarbių karjeros sprendimų, neatidėkite, nes prasidės savotiškas stagnacijos laikas, kai nieko ne tik naujo, bet ir ką nors veikti darbe nebesinorės. Tai bus metas, kai geriausiai jausitės namie ir sugebėsite čia kai ką iš esmės naudingo nuveikti.
 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Pilnėjantis

Ši diena dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma, tačiau neabejotinai viena tyriausių kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.