Horoskopai

Bendrasis horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Asmenybė

Po Avino ženklu gimę žmonės yra kupini optimizmo, energijos ir entuziazmo. Gimę lyderiais, labiau linkę diktuoti savo taisykles negu prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyrę Avinai, pasitelkę savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kliūtis.

Kartais jų užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu kitų atžvilgiu, o užsidegimas – įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip šie norėtų. Tiesa, karštakošiai Avinai atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsiplieskia. Bėda tik, kad aplinkiniai taip greitai visko nepamiršta.

Spontaniški ir nenustygstantys vietoje Avinai mėgsta laisvę, jiems nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutina juos tiesiog žudo. Būtent jie pirmieji imsis perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo. Gaila, kad šio ženklo atstovams dažnai pritrūksta kantrybės atlikti viską iki galo. Be to, jie nėra punktualūs, nes jiems nuolat trūksta laiko.

Ambicingi ir garbėtroškos, pasižymi stipria valia ir nepasiduoda aplinkinių įtakai. Jiems tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Taikos ir ramybės periodu, neturėdami kur nukreipti savo energijos, jaučiasi nebe Avinais, o avimis. Iš nuobodulio gali prikrėsti kvailysčių. Dėl energijos pertekliaus gali būti nerimstantys, agresyvūs ir karštakošiai.

Avinai yra apdovanoti sąžiningumu ir iškalba, bet ne diplomatija. Jie visada sako, ką galvoja ir dažnai jų tiesumą ir atvirumą kiti palaiko stačiokiškumu. Avinai yra intelektualūs, jaunatviškai veržlūs, atviri ir patikimi. Linkę viską skirstyti į juodą ir baltą.

Bendravimas, meilė ir seksas

Gimę po Avino ženklu yra tiesūs, atviri, dosnūs ir entuziastingi draugai. Mėgsta linksmintis didesnėje kompanijoje ir būti dėmesio centre. Greitai susierzina dėl kitų žmonių lėtumo ar nuosaikumo. Nors patys yra jautrūs ir net romantiški, gali nepaisyti kitų žmonių jausmų.

Šio ženklo atstovų kredo „viskas arba nieko“ galioja ir meilėje. Jei jau įsimyli, tai beatodairiškai. Įgimtas nekantrumas gali juos versti dažnai keisti partneres, tačiau radę savo gyvenimo meilę tampa ištikimais ir pastoviais. Jų karštas būdas pakurstys ne vieną kivirčą, bet, laimei, Avinai ilgai nepyksta. Šio ženklo žmonės yra nepaprastai atsidavę savo vaikams. Dėl jų gali net paaukoti savo gyvenimą. Tai – labiausiai mylintys ir ginti linkę tėvai ar motinos visame Zodiake.

Nedidelis patarimas – jei tavo mylimas žmogus yra gimęs po Avino ženklu, skirk jam 100% savo dėmesio, girk, lepink jį ir didžiuokis juo. Tik jokiu būdu nebandyk kontroliuoti. Tiek vyrą, tiek moterį sujaudins aistringi žodžiai ir švelnūs prisilietimai.

Avinai yra itin aktyvūs sekso srityje. Seksualinio potraukio intensyvumas gali juos pastūmėti prie „donžuaniškų“ pergalių skaičiavimo arba per ankstyvos santuokos. Tai būna nepaprastai aistringi meilužiai. Kaip ir kasdieniame gyvenime, lovoje jie impulsyvūs, greitai užsiplieskiantys, mėgstantys vadovauti ir laimėti. Dėl savo karšto būdo jie gali pernelyg skubėti. Šio ženklo atstovai lovoje emocijas reiškia dejuodami ar net šaukdami.

Tinkamiausi partneriai

Avinai geriausiai sutars su Šaulio ir Liūto ženklo žmonėmis, galimi neblogi santykiai su Dvyniais ir Vandeniu. O su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu gali būti sunkoka. Išimtis yra tik Svarstyklės, tai – visiška Avinų priešingybė, todėl jie puikiai papildytų vienas kitą kaip draugai, bet ne mylimieji. Įdomūs santykiai susiklostytų su Jaučiu ir Žuvimis.

Jautis

Asmenybė

Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra konservatyvūs, praktiški, atkaklūs ir užsispyrę. Kartais, dėl per didelio užsispyrimo, jie gali būti nelankstūs ir sunkiai prisitaikantys.

Šio ženklo atstovai yra darbštūs ir ištvermingi, gali pakelti didelę įtampą. Paprastai yra stiprios sveikatos. Jautis – žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje šie žmonės greitai atgauna jėgas ir gerą nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos itin stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.

Daug kas Jaučius laiko materialistais, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Tačiau šio ženklo atstovams svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie teikia. Be to, Jaučiai yra komforto vergai. Žmonių, gimusių po Jaučio ženklu namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais. Jaučiai rengiasi kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jiems prilygsta šventam ritualui. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi antsvorio.

Šio ženklo atstovai yra tingūs, labai jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai gali būti, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais. Jei Jaučiai neturi net menkiausios menininko gyslelės, jie tampa tikrai baisiais materialistais ir šykštuoliais. Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienį, net jei ten žadamas geresnis darbas. Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.

Bendravimas, meilė ir seksas

Šio ženklo žmonės yra greičiau sumanūs ir praktiški, nei intelektualūs. Jų globėja Venera apdovanojo juos švelniu žavesiu, maloniu balsu ir humoro jausmu, kuris traukia žmones. Tai šilti, jautrūs, draugiški, tolerantiški ir labai patikimi žmonės. Gali būti labai gerais draugais, nors dėl savo santūrumo kartais gali atrodyti nuobodoki. Jaučiai yra kantrūs, taikios ir geraširdiškos prigimties. Reikia labai pasistengti, kad išmuštum juos iš pusiausvyros, bet jei tai padaryti pavyko – geriau pasisaugok. Supykę tampa nenumaldomi ir nuoskaudas nešioja ilgai. Taip pat, Jaučiai yra gana pavydūs ir savininkiški. Į draugus ar mylimą žmogų gali žiūrėti kaip į savo nuosavybę.

Jaučiai tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be meilės. Tačiau, nors yra romantikai, ne visada moka parodyti savo jausmus. Meilės žodžius pakeičia veiksmais ir dovanomis.  Šio ženklo atstovai yra ištikimi, atsidavę ir mylintys sutuoktiniai bei nuostabūs tėvai.

Jautis – tai jausmingiausias Zodiako ženklas. Gimę po šiuo ženklu žmonės yra gan santūrus, tad iniciatyvą teks parodyti jų partneriui ar partnerei. Nepaisant to, Jaučiai niekada neatsisakys išbandyti ko nors naujo. Greitas seksas – ne jiems, Jaučiai mėgsta ilgas glamones ir kadangi yra ištvermingi, vieno karto jiems dažniausiai neužtenka. Kartais Jaučių malonumų troškimas veda net prie ištvirkimo. Jei nori suvilioti šio ženklo atstovą, atsimink, kad Jaučiai mėgsta gražią, jaukią aplinką ir jautriai reaguoja į prisilietimus. Pakviesk pašokti jausmingą šokį ar pasiūlyk kartu pažiūrėti erotinį filmą.

Tinkamiausi partneriai

Jaučius natūraliai traukia kiti Žemės ženklai – Mergelė ir Ožiaragis. Nuostabiausi seksualiniai santykiai būtų su Mergele ir Dvyniais. Taip pat Jaučiai turėtų puikiai sutarti su Vėžiu ir Žuvimis. Sunkiai sugyventų su kitais užsispyrėliais – Liūtu, Skorpionu ir Vandeniu. Tiesa, Jaučius gal traukti absoliuti jo priešingybė Skorpionas, iš kurio jie galėtų daug ko išmokti. Tik, norint sutarti, reikėtų apsiginkluoti kantrybe ir tolerancija.

Dvyniai

Asmenybė

Dvynių ženklo žmonės yra inteligentiški, komunikabilūs, optimistiški ir išradingi. Bet geriausiai juos apibūdina žodis „nepastovūs“. Iš vienos pusės tai reiškia, kad jie įdomūs, įvairiapusiški, mokantys prisitaikyti ir spontaniški, iš kitos – nenuoseklūs ir paviršutiniški, šokinėjantys nuo vienos idėjos prie kitos, nieko neatliekantys iki galo. Jų nuotaikos taip pat be galo nepastovios. Iš šalies staigi jų nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, tačiau iš tikrųjų jie vengia susisaistyti su kuo nors stipriais ryšiais.

Šio ženklo žmonės sugeba vienu metu dirbti kelis darbus. Jie lengvai priima informaciją, todėl, nepaisant jų blaškymosi, greitai išmoksta naujų dalykų ir yra įdomūs pašnekovai. Nors jų įvairiapusiškumas yra jų stiprybė, tačiau Dvyniai turėtų išmokti sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir nešvaistyti jėgų. Jiei nuolat puola į kraštutinumus ir kartais atrodo, kad juose gyvena bent du skirtingi žmonės.

Dvyniai yra labai smalsūs. Jie linkę į mokslus ir techniką. Šio ženklo vaikams būtinai reikia išardyti visus žaislus ir pasižiūrėti, kaip jie veikia. Dvyniai pasižymi skvarbiu protu, intuicija ir diplomatija. Suvokdami savo intelektualinį pranašumą prieš kitus žmones, kartais jie tampa tikrais snobais ir žvelgia į aplinkinius iš aukšto.

Bendravimas, meilė ir seksas

Dvyniams bendravimas būtinas kaip oras. Jie linksmi, originalūs, žavingi, sąmojingi ir amžinai jauni. Tai – kompanijos sielos, paprastai triukšmingą draugų kompaniją mėgstantys labiau nei uždarą šeimos ratą.

Dvynių ženklo atstovams galima išsipasakoti ir pasiguosti, o jie, viską priimdami daugiau protu, nei širdimi, būtinai duos gerą patarimą. Su jais lengva bendrauti, tačiau nesitikėk iš jų sentimentalumo ar jausmų demonstravimo. Be to, savo slapčiausias mintis jie pasilaikys sau.

Meilėje Dvyniai gali būti tokie pat nepastovūs kaip ir visur kitur. Meilė jiems – tarsi žaidimas, Dvyniai mėgsta flirtuoti ir žavėti, tačiau nesiekia tvirtų meilės ryšių. Ištikimi būna, kai spėja išsilakstyti. Jei randa įdomų, protingą partnerį, su kuriuo sietų bendri interesai – jį gerbs ir skirs jam visą savo dėmesį.

Dvynių ženklo atstovai kartais gali būti šalti kaip ledas, o kartais karšti kaip ugnis. Niekas jų taip nesujaudins kaip galimybė išbandyti ką nors nauja. Jie išbandys viską bent kartą, net tai, kas kitus galbūt šokiruotų. Labiausiai juos jaudina netikėtumas. Jei nori suvilioti Dvynių ženklo vyrą ar moterį – nustebink pasiūlydamas įgyvendinti jų slaptas fantazijas. Dvynių smalsumas ir eksperimentatoriška dvasia tiesiog neleis atsisakyti.

Tinkamiausi partneriai

Jei Dvyniai nuspręstų kurti šeimą – geriausiai jiems sektųsi su vyresniu Avinu, Liūtu ar net su priešingu ženklu – Šauliu. Taip pat sutaria su kitais Oro ženklais – Vandeniu ir Svarstyklėmis. Galėtų sutarti su Vėžiu ir Jaučiu, o su Skorpionu įgyvendintų visas savo erotines fantazijas. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis ir Žuvimis.

Vėžys

Asmenybė

Meniškos prigimties Vėžiai – patys emocingiausi visame Zodiake. Jų nuotaikos gali svyruoti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Vėžių sveikata labai priklauso nuo nuotaikos. Jie gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo.

Šio ženklo žmonių charakteris taip pat kupinas prieštaravimų. Viena vertus, jie labai švelnūs, pažeidžiami, pesimistiški, dažnai jaučiasi nesaugūs ir jiems būtina jausti aplinkinių paramą ir simpatiją. Kita vertus, jie gali būti ambicingi, garbėtroškos ir nepaprastai atkaklūs ko nors siekdami. Vėžiai nėra kovotojai, tačiau pasižymi begaline kantrybe. Į tikslą eina aplinkiniais keliais, nelipa per galvas, bet konkurentams vertėtų jų pasisaugoti.

Vėžiams nepaprastai svarbūs namai ir šeima. Jie sentimentalūs ir jokiu būdu neišmes senų, nebereikalingų daiktų, kurie kelia gražius prisiminimus. Labai saugo savo privatumą.

Kad ir kaip Vėžiai būtų prisirišę prie namų ir gimtųjų vietų, jie nepaprastai mėgsta keliauti. Gali kurį laiką pagyventi užsienyje, tačiau tikrieji Vėžiai galiausiai grįžta į gimtąsias vietas.

Intravertiški Vėžiai yra apdovanoti lakia vaizduote ir išlavinta intuicija. Juos neretai traukia okultizmas. Vėžiai yra kur kas atviresni psichinei įtakai nei kiti žmonės. Jiems reikėtų pasisaugoti žmonių, mėgstančių manipuliuoti kitais.

Bendravimas, meilė ir seksas

Nepaisant nuotaikos svyravimų, gimę po Vėžio ženklu yra labai ištikimi ir rūpestingi draugai. Kaip ir jų ženklo simbolis, Vėžiai dažnai „užsiaugina kietą kiautą“. Aplinkiniams jie atrodo gan šalti, tikslingai veikiantys, nepajudinamų įsitikinimų, išmintingi ir kartais filosofiški. Tačiau artimi žmonės Vėžius mato visai kitokius. Šeimoje jie jautrūs, užjaučiantys, globėjiški ir pasiaukojantys.

Šio ženklo moterims šeima ir namai visada bus pirmoje vietoje. Jos nepaprastai švelnios ir moteriškos, pareigingos žmonos ir atsidavusios motinos. Mielai paklūsta tikrai vyriškiems vyrams, tačiau jų partneris neturėtų pamiršti jų jautrios prigimties, būti atrama ir užuovėja.

Vyrai Vėžiai yra galantiški ir linksmi kavalieriai, mokantys asistuoti damai, tačiau kol nesuras sau skirtosios, gali būti labai nepastovūs. Vėžiai nėra itin vyriški, jie jautrios ir geros širdies, myli vaikus, gerbia ir supranta moteris, yra lengvai įžeidžiami ir nepasitikintys savimi. Jie turi savotiško vaikiško naivumo, kuris priverčia moterį imtis iniciatyvos ir elgtis truputį motiniškai. Beje, vyrai gali būti neištikimi, tačiau niekada nepaliks šeimos, nes laiko save jos gynėju.

Lovoje įsimylėję Vėžiai gali padaryti bet ką, kad tik patenkintų savo meilės objektą. Jiems nėra jokių tabu, tačiau neatleistų vulgarumo. Jie – ištvermingi meilužiai ir gali mylėtis labai ilgai. Mėgsta aistringas įžangas ir ilgas glamones.

Tinkamiausi partneriai

Artimiausi emociškai yra kiti Vandens ženklai – jausmingasis Skorpionas, romantiškosios Žuvys ar kitas Vėžys. Ožiaragis užtikrintų finansinį stabilumą, tai Vėžiams labai svarbu, tačiau kitose srityse jie yra labai skirtingi. Taip pat turėtų sutarti su Jaučiu ir Mergele, galbūt ir su Liūtu. Su Avinu ir Svarstyklėmis bendrauti būtų sunkiausia.

Liūtas

Asmenybė

Po žvėrių karaliaus ženklu gimę žmonės tikrai pasižymi karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, gracingų judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu. Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys – moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies. Nenuostabu, kad jie nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų.

Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir valdingi, tiesiog natūraliai tampa lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam Liūtai nesugebėtų vadovauti. Nors Liūtai daug reikalauja iš kitų žmonių, tačiau ir patys yra pasirengę nemažai duoti. Jei gimusių po Liūto ženklu valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengs visas ribas, jie gali tapti nepakančiais tironais, norinčiais valdyti viską ir visus. Jie turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir valdyti demokratiškai.

Liūtai yra darbštūs ir ambicingi, ko nors siekdami būna labai atkaklūs, kartais net kvailai užsispyrę ir arogantiški. Saulė yra jų sąjungininkė, todėl stengtis jiems reikia kur kas mažiau nei kitų ženklų atstovams. Aplinkiniams Liūtų grandioziniai planai gali pasirodyti pernelyg drąsūs, tačiau jie labai kūrybingi ir sugeba perprasti bet kokios problemos esmę. Neįveikiamų kliūčių Liūtams nėra. Na, gal tik jų tingėjimo priepuoliai.

Bendravimas, meilė ir seksas

Liūtai nekenčia vienatvės. Jie labai dramatiški ir mėgsta būti visų matomi. Pataikavimas juos tiesiog „nuginkluoja“. Beveik nuolatos apsupti žmonių, kurie jais žavisi, Liūtai dažnai rengia priėmimus ir moka linksminti žmones. Su jais niekada nebus nuobodu. Jie – nuoširdūs ir ištikimi draugai. Su didžiausiu džiaugsmu išties pagalbos ranką.

Malonumai Liūtams pirmoje vietoje. Jie nepaprastai aistringi ir tokie patrauklūs priešingai lyčiai, kad kartais jiems sunku būti pastoviems. Vyrams, gimusiems po Liūto ženklu, labai svarbu būti pačiais vyriškiausiais ir geriausiais meilužiais. Jie baisiai išgyvena, jei nesugeba patenkinti savo partnerės. Vyrai Liūtai – labai vyriški, mylėdami jie švelnūs ir žaismingi. Niekada nebus grubūs. Nuoširdūs ir dosnūs savo meilės objektui, kol myli, tačiau niekas nesugeba palikti meilužio ar meilužės su tokiu abejingumu kaip Liūtai.

Liūtų jausmai gilūs ir nuoširdūs, todėl, jei pavyksta rasti tinkamą partnerį ar partnerę, labiau vertina tvirtus, švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius romanus. Į žmonas Liūtai pasirenka tokias moteris, kuriomis gali didžiuotis prieš visus. Vaikus Liūtai dievina, mėgsta su jais žaisti, tačiau reikalauja disciplinos.

Moterys paprastai būna elegantiškos, nepriklausomos, išdidžios ir sunkiai pasiekiamos. Tai švelnios, aistringos ir atsidavusios žmonos, tačiau įsiutintos gali virsti tikromis laukinėmis katėmis. Nors to neparodo, Liūtės yra romantikės ir jų palankumą iškovoti pavyks tik senamadiškais riteriškais poelgiais.

Tinkamiausi partneriai

Liūtai geriausiai sutaria su kitais Ugnies ženklais – Avinu ir Šauliu. Tačiau šie santykiai būtų labai audringi. Turėtų gerai sutarti su Dvyniais ir Svarstyklėmis. Gyvenant su kitu Liūtu aistra neišblės daugybę metų. Greičiausiai nesugyvens su kitais tokiais pat užsispyrėliais – Jaučiu, Skorpionu, Vandeniu. Išimtis gali būti Vandenis, nors jis ir yra absoliuti Liūto priešingybė.

Mergelė

Asmenybė

Tai vienintelis „moteriškas“ Zodiako ženklas. Galima įsivaizduoti kūrybingą, subtilią ir žavingą merginą arba inteligentišką, tačiau pedantišką ir emociškai šaltą vyresnę moterį. Tiesą sakant, pastarasis variantas pasitaiko dažniau.

Mergelės – kuklios, patikimos, praktiškos, inteligentiškos, aštraus proto, ironiškos ir žavios. Šio ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, gerą atmintį, iškalbą, mėgsta tvarką ir visur siekia tobulumo.

Jų intelektas ir dėmesys detalėms leidžia pastebėti visus žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai Mergelės nesusilaiko to neišsakę. Jų kritika dažniausiai teisinga, tačiau giliai žeidžianti. Savo atžvilgiu kritikos paprastai nenori girdėti, bet pačios sau yra ne mažiau reiklios ir griežtos nei aplinkiniams.

Mergelės tai labai patikimi, darbštūs, stropūs ir atsakingi žmonės. Galima sakyti, kad darbas yra Mergelių religija. Jų ambicijos verčia šio ženklo žmones siekti aukštumų profesinėje srityje. Mergelės lengvai analizuoja sudėtingiausias problemas ir pastebi visas smulkmenas, tačiau gali pražiopsoti „didįjį paveikslą“. Dėl šių savybių ir dėl to, jog nemėgsta imtis atsakomybės, jeigu tai nėra būtina, Mergelės yra puikūs vykdytojai. Šio ženklo atstovai labai praktiški ir visada turi sukaupę atsargų juodai dienai.

Paprastai Mergelės labai rūpinasi savo sveikata. Prisižiūri, gerai maitinasi, sportuoja. Nepasitikėdamos savimi ir kitais, dažnai užgniaužia savo jausmus. Jeigu suserga, tai ne dėl mikrobų, o dėl nuovargio ir streso. Jos yra neramios, nuolat dėl visko ir visų jaudinasi, dažnai tai baigiasi virškinamojo trakto sutrikimais ir opomis.

Bendravimas, meilė ir seksas

Mergelės jaunatvišką išvaizdą bei gyvumą išsaugo visą gyvenimą. Bendraudamos su žmonėmis Mergelės yra santūrios, patikimos, nuoširdžios, švelnios ir rūpestingos, tiek vyrai, tiek moterys yra gan plepūs. Šio ženklo atstovai vertina kitų žmonių išsilavinimą ir protą ir visada yra pasirengę padėti, jei ištiko bėda.

Mergelės net įsimylėjusios nepraranda blaivaus proto. Jos neskuba užmegzti meilės ryšio ir įsipareigoti. Santuoka joms – rimtas apsisprendimas, o ne aistros rezultatas. Kartą apsisprendę šie žmonės būna labai pastovūs ir ištikimi. Mergelės turėtų pasistengti pernelyg neanalizuoti partnerio.

Tenka pripažinti, kad Mergelės ženklo žmonės nėra geri meilužiai. Lovoje jie gan šalti ir santūrūs. Seksas jiems greičiau technikos tobulumo, o ne aistros išraiška. Nemėgsta per didelio švelnumo, juos labiau jaudina ryžtingi partnerio veiksmai. Kaip į bet kokį darbą, taip ir į seksą Mergelės žiūri rimtai ir viską atlieka palengva ir apgalvotai. Jei partneris susitaikys su tokiu Mergelės šaltumu, ji ar jis liks ištikimu sutuoktiniu. Vyras gerai aprūpins šeimą, bus ištikimas ir solidus vyras, moteris atsidavusiai vykdys žmonos pareigas ir rems vyrą, siekiantį karjeros. Vyrai Mergelės tai vieni iš geriausių tėvų ir, nors ne geriausi meilužiai, užtat puikūs partneriai ilgalaikei sąjungai.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su Jaučiais ir Ožiaragiais – kitais Žemės ženklais. Taip pat mėgsta Vėžį, Skorpioną ir gal net Liūtą ir Svarstykles. Nelengva būtų sutarti su Dvyniais, Šauliu ir Žuvimis. Išimtimi gali būti nebent Žuvų ženklas, jie puikiai vienas kitą supranta ir papildo, nors ir yra labai skirtingi.

Svarstyklės

Asmenybė

Svarstyklių ženklo žmonės, kaip ir jų simbolis, linkę ilgai svyruoti tai į vieną, tai į kitą pusę, kol nusistovi pusiausvyra. Sugebėjimas aiškiai matyti abi reikalo puses daro juos neryžtingais ir nepastoviais. Jie lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana naivūs ir idealistiški. Gali būti linkę į azartinius žaidimus. Kartais laikomi tingiais, bet iš tiesų jie tiesiog negali nuspręsti, ko imtis. Kai randa širdžiai mielą užsiėmimą, būna netgi labai entuziastingi ir veiklūs. Geriau sekasi dirbti tarp žmonių nei vieniems.

Šiems Veneros globotiniams nieko nėra svarbiau už taiką ir harmoniją. Jie draugiški, taikaus būdo, inteligentiški, turi stiprų teisingumo jausmą ir yra puikūs diplomatai. Užglaistyti konfliktą sugeba neprasčiau už diplomuotą psichologą. Dažnai siekdami bet kokia kaina išvengti konflikto, jie pasiruošę leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti. Vengia nemandagių, šiurkščių žmonių ir nemalonaus darbo.

Svarstyklės gyvenime ieško grožio ir harmonijos, dažnai turi meninių sugebėjimų. Yra linkę slėptis savo vidiniame svajonių pasaulyje, kur randa ramybę ir jaučiasi saugios.

Šio ženklo moterys pačios žavingiausios visame Zodiake. Jų grožis originalus, jos yra labai moteriškos, gracingos, turi puikų skonį ir nepriekaištingas aukštuomenės damos manieras. Svarstyklėms taip svarbu visiems patikti, kad kartais nesugeba pasakyti „ne“. Bendravimas joms būtinas kaip oras, labai bijo likti vienos.

Bendravimas, meilė ir seksas

Svarstyklės – labai draugiškos, atviros, mėgsta linksmintis ir turi nuostabų humoro jausmą. Šalia jų žmonės jaučiasi laisvai ir nevaržomai. Nesunkiai išsikovoja populiarumą. Jos verčiau pameluos, nei įžeis kitą žmogų, bet kartais aplinkiniams rodo per mažai žmogiškos šilumos ir dėmesio.

Svarstyklės – tikros flirto meistrės. Jos ieško inteligentiško, taikaus ir linksmo būdo partnerio, su kuriuo sietų dvasinis artumas ir lygiaverčiai santykiai. Svarstyklių santuoka paprastai tvirta, nes jos nelaiko nuoskaudos, yra tolerantiškos ir supratingos.

Šio ženklo žmonės yra romantiški meilės ieškotojai. Jie visada įsivaizduoja, kokio žmogaus ieško. Į mylimąjį dažnai žiūri kaip į meno kūrinį, jį idealizuoja ir žavisi iš tolo. Kūniški malonumai teikia mažiau pasitenkinimo nei pastangos užkariauti savo susižavėjimo objektą. Svarstyklių meilei trūksta žemiškumo.

Miegamajame Svarstyklės būna švelnios, nemėgsta banalumo. Paprastai greitai susijaudina ir nori kuo greičiau gauti „desertą“.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su Dvyniais ir Vandeniais. Taip pat su Liūtu ir Šauliu. Ne taip gerai su Avinu, Vėžiu ir Ožiaragiu, nors priešingas Avino ženklas gali būti išimtis.

Skorpionas

Asmenybė

Skorpionas – pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Gimę po šiuo ženklu žmonės paprastai yra uždaro būdo, tačiau jų viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Jausmingumas, emocionalumas ir intuicija juose puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nepripažįsta jokių kliūčių ir visada eina iki galo. Gėris ir blogis Skorpionams – labai reliatyvios sąvokos. Savo tikslų siekia beatodairiškai ir su didesne energija nei visi kiti ženklai kartu. Mano, kad tikslas pateisina priemones. Taip pat, turi stiprų savininkiškumo jausmą, yra pavydūs, kerštingi, kartais net destruktyvūs. Įskaudinti ir išduoti gali nešiotis nuoskaudą daugybę metų ir netikėtai smogti į jautriausią priešininko vietą.

Neverta Skorpionams meluoti, jie visada supras tiesą. Visi Skorpionai nekalbūs ir dažnai vadovaujasi tik jiems vieniems suprantama logika. Žinios jiems reiškia valdžią ir pranašumą, todėl yra linkę daug ką nutylėti ir laikyti paslaptyje.

Kita vertus, Skorpionai turi paslaptingos, sunkiai suvokiamos traukos. Jų žvilgsnis skvarbus, veriantis, net hipnotizuojantis. Skorpionai dievina mistiką ir viską, ko negali suvokti protu. Kiekviena moteris Skorpionė truputį ragana, kurios kerams neatsispirs joks vyras.

Bendravimas, meilė ir seksas

Skorpionus galima arba mylėti, arba nekęsti – abejingais likti neįmanoma. Skorpionai be galo ištikimi draugams ir mylimiesiems. Už brangų draugą kausis kaip už save. Jiems patikėtą paslaptį nusineš į kapus, apie savo mintis, jausmus ir ketinimus taip pat nekalba. Paprastai Skorpionai turi daug draugų, bet gali turėti ir didelių priešų. Nors Skorpionams būdingas agresyvumas siekiant tikslo, silpniesiems jie gali būti stebėtinai švelnūs ir globėjiški.

Šio ženklo žmonės nepaprastai romantiški ir jausmingi. Meilė – Skorpionų varomoji jėga. Jie atrodo seksualiai net jei nėra ypatingai gražūs. Jų akys tiesiog spinduliuoja seksualine energija. Tiek vyrams, tiek moterims Skorpionams labai svarbi šeima. Tik jų šeimyninis gyvenimas būna labai audringas, kupinas barnių, aistros ir pavydo. Skorpionės – įdomios, jaudinančios ir geros žmonos, savo vaikams būna griežtos, bet supratingos motinos.

Skorpionai laikomi pačiais seksualiausiais ir geriausiais meilužiais visame Zodiake. Tai – grobuoniai, mėgstantys medžioti, o ne būti medžiojamais. Lovoje jie karšti, nepasotinami ir kartais net agresyvūs. Šioje srityje nejaučia jokių moralinių ribų. Su mylimu žmogumi gali taip pasinerti į savo pojūčius, kad patiria kone dvasinę ekstazę. Seksas jiems padeda atstatyti gyvybines jėgas. Jie labai romantiški ir mėgsta mylėtis ypatingoje aplinkoje. Jei nori suvilioti Skorpioną, paskirk pasimatymą neįprastoje vietoje. Tik jokiu būdu nevėluok, Skorpionai – labai nekantrūs.

Tinkamiausi partneriai

Jausminguosius Skorpionus traukia Vėžys ir Žuvys. Itin agresyviems ir valdingiems tinka ištvermingesni Jautis bei Svarstyklės. Taip pat gali neblogai sutarti su Mergele, Ožiaragiu, Vandeniu ir kitu Skorpionu. Kažin ar sugyvens su Liūtu. Kai kurie astrologai pataria vengti Dvynių.

Šaulys

Asmenybė

Linksmi, žavūs, protingi, optimistiški, truputį lengvabūdžiai ir atviri Šauliai yra tikra kompanijos siela. Žmones, o ypač moteris, prie jų tiesiog traukia. Šauliai yra tiesmukiški ir reiškia savo nuomonę nepaisydami nieko. Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš ką nors pasakydami.

Jei visiems Zodiako ženklams būtų sukurtos uniformos, Šauliams atitektų mėlyni džinsai. Tai tarytum jų laisvės ir nuotykių troškimo simbolis. Šauliai nėra prisirišę prie gimtųjų namų ar šeimos, jie labai nepriklausomi ir nepakenčia jokių suvaržymų. Tikriausiai todėl taip mėgsta keliauti. Tokiu būdu jie patenkina savo laisvės troškimą ir praplėčia savo akiratį. Jų namuose greičiausiai bus pilna įdomių daiktų, kuriuos parsivežė iš tolimų kraštų.

Šauliai paprastai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, turintys puikią nuojautą ir nuolat ieškantys ko nors dar nepatirto. Atrodo, jog jaučia nenumaldomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą. Jie mielai skaito knygas, gilinasi į filosofiją, gali susidomėti religija. Taip pat juos traukia aktyvus sportas, tad dažnai patiria traumų. Šaulių nesudomins rutininis darbas, o štai intelektualiniam iššūkiui tikrai neatsispirs. Sudėtingų sprendimų ieškojimas jiems teikia malonumą. Jei jų darbas patenkina jų įvairovės ir smalsumo poreikius, gali paaukoti jam visą savo gyvenimą ir visiškai apleisti namus ir šeimą.

Bendravimas, meilė ir seksas

Šauliai yra komunikabilūs, draugiški ir optimistiški, šios savybės, jų idealizmas ir humoro jausmas sužavi beveik kiekvieną. Jie nuoširdžiai domisi, ką kiti galvoja, todėl į juos dažnai kreipiasi pagalbos ar patarimo. Šauliai tiki žmonėmis ir yra tikrai garbingi. Tik jų atvirumas gali būti suprastas kaip netaktas, tad vertėtų išmokti atidžiau rinktis žodžius.

Be galo mylėdami laisvę Šauliai stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet visada yra pasirengę romantiškiems nuotykiams. Šauliai vyrai gali pamesti galvą dėl paslaptingos, nuoširdžios ir nepriklausomos moters, tačiau vos pasijutę supančioti ar kontroliuojami, tuoj pat pasipustys padus. Moterys-Šaulės nelabai domisi santuoka ir vaikais. Net ištekėjusios jos netaps namų šeimininkėmis ir netūpčios aplink vyrą ir vaikus. Tiesa, vaikams tokie tėvai itin patiks, nes jie sugalvos jiems begalę linksmų žaidimų, išmokys vaikus narsos, teisingumo ir meilės laisvei, bet ne disciplinos.

Šauliai gali būti dviejų tipų – ištikimi, idealistiški romantikai arba tobulybės paieškose pasiklydę suvedžiotojai. Šauliams reikia intelektualaus partnerio, kuris nebūtų pavydus ar savininkiškas. Tiek vyrai, tiek moterys nemėgsta banalumo. Jie mėgsta įvairovę, aštrius pojūčius, pikantiškus erotinius žaidimus ir aistringus pokalbius. Jei myli Šaulį ar Šaulę, paversk bendrą gyvenimą nuotykiu, nes jei pakvips rutina, jie ims dairytis ko nors naujo.

Tinkamiausi partneriai

Šaulys sutars su kitais Ugnies ženklais – Avinu ir Liūtu. Taip pat su Svarstyklėmis, Vandeniu ir gal Ožiaragiu bei Skorpionu. Sunkiau bendrauti su Mergele ir Žuvimis. Su Dvyniais, nors tai ir priešingas ženklas, gali sudaryti harmoningą porą.

Ožiaragis

Asmenybė

Ožiaragiai – tikriausiai patys didžiausi materialistai visame Zodiake. Jie ambicingi, praktiški, disciplinuoti, valingi, kantrūs ir užsispyrę. Ožiaragiai nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jie sieja su saugumu, kuris jiems labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinę senatvėje. Nors užsispyrę, bet neagresyvūs. Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdami ir nelipdamas per kitų galvas. Dėl savo konservatyvumo ir nenoro rizikuoti, kartais praleidžia gerą progą.

Apskritai Ožiaragių gyvenimas su amžiumi gerėja. Jie tampa išvaizdesni, o pasiekta padėtis visuomenėje suteikia jiems pasitikėjimo savimi. Jie turi gerą atmintį, subtilų intelektą ir nepasotinamą žinių troškimą. Sunkiai įveikiami priešininkai debatuose. Savo argumentais ir retorinėmis vingrybėmis gali įvilioti oponentą į loginius spąstus.

Ožiaragiai iš šalies atrodo ramūs, santūrūs ar net bejausmiai, bet jų viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs. Jie gali jaustis be galo laimingi arba pulti į juodžiausią neviltį. Polinkis dėl visko nerimauti gali sukelti virškinimo sutrikimus. Ožiaragiai turėtų kasdien skirti laiko meditacijai, kad išmoktų suvaldyti savo emocijas. Dar vienas keistas Ožiaragių bruožas yra jų polinkis į okultizmą – nors paprastai yra praktiški ir skeptiškai žiūri į naujoves.

Bendravimas, meilė ir seksas

Su atsitiktiniais pažįstamais elgiasi diplomatiškai ir šaltai. Žmonės dažnai juos laiko nuobodžiais ir atšiauriais, nes jie nedemonstruoja savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų draugų nei didelėje kompanijoje. Itin lojalūs. Jų uždarą ir melancholišką būdą kompensuoja stulbinantis humoro jausmas. Jie nekrečia kvailų pokštų, jų humoras šaltas ir ironiškas. Iš Ožiaragio sąmojo žmonės gali juoktis iki ašarų.

Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes bijo nežinomybės ir yra truputį drovūs. Tuokiasi vėlai, bet visam gyvenimui. Jie žino, kokio žmogaus jiems reikia, ir jį sutikę įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Jų nežavi trumpalaikiai romanai, nes bijo būti įskaudinti. Yra pavydūs ir neatleidžia išdavystės.

Vyrai Ožiaragiai visai neromantiški ir nemoka žodžiais išreikšti savo jausmų. Į meilę jie dažnai žiūri kaip į verslą. Ožiaragiai tikrai nėra patys aistringiausi meilužiai. Nors jų viduje gali kunkuliuoti aistra, jie išlieka santūrūs ir susitvardantys. Tai ištikimi, rūpestingi, labai konservatyvūs partneriai, be to – truputį savimylos.

Ožiaragio ženklo moterys atvirkščiai – didelės romantikės, tačiau siekdamos užtikrintos materialinės padėties gali ištekėti iš išskaičiavimo. Šeimyniškos, pareigingos ir ištikimos žmonos. Vyrus traukia jų nedemonstruojamas, subtilus seksualumas.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su kitais Žemės ženklais – Jaučiu ir Mergele. Su Žuvimis ir Skorpionu santykiai turėtų būti harmoningi. Gali gerai sutarti su Vandeniu, Šauliu ir gal net su savo priešingybe – Vėžiu. Sunkoka būtų sugyventi su Avinu ir Svarstyklėmis.

Vandenis

Asmenybė

Vandenis – genijaus ženklas. Šio ženklo atstovai pasižymi aštriu ir smalsiu protu, yra užsispyrę ir atkaklūs bei nesuka sau galvos dėl žemiškų rūpesčių. Jų idėjos originalios, išradingos ir dažnai lenkia laiką. Taip pat jie neramūs, nepastovūs, bailūs, labai jautrūs ir nervingi. Po Vandenio ženklu yra gimę nemažai žymių žmonių.

Šio ženklo atstovai yra dideli idealistai ir reformatoriai, trokštantys pakeisti pasaulį. Jie ne tik apie tai kalba, bet ir yra pasirengę ką nors dėl to padaryti. Nors gali būti ir taip, kad Vandeniai tik daug kalbės apie ateitį.

Beveik visada jie intelektualūs, logiški, turi puikią intuiciją ir lakią vaizduotę. Yra darbštūs ir dažnai darbas jiems būna pasaulio centras. Kai dirba įkvepiantį darbą, gali jam pasišvęsti iki visiško išsekimo.

Uranas šiuos žmones apdovanojo ne tik revoliucingomis mintimis, bet ir ekscentriška asmenybe. Jie natūraliai neįprasti, originalūs, nestandartiškai mąstantys ir absoliučiai neprognozuojami. Net ir geriausi draugai nežino, ko gali iš jų tikėtis.

Laisvę Vandeniai mėgsta ne mažiau nei Šauliai. Jie spontaniški, savarankiški ir nepriklausomi, retai praranda pusiausvyrą ir moka prisitaikyti prie aplinkybių. Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori. Jei pajus, kad yra „medžiojami“, spruks kiek įkabindami. Kartais jiems reikia nusišalinti nuo pasaulio ir kurį laiką pabūti vieniems. Jie vertina tokią galimybę atsiduoti apmąstymams, meditacijai ar religijai, jei yra tikintys.

Bendravimas, meilė ir seksas

Vandeniai yra lengvai bendraujantys, nuoširdūs, geranoriški ir draugiški, todėl lengvai visur susiranda draugų. Jie ištikimi, santūrūs ir visada pasirengę padėti. Nelinkę demonstruoti savo emocijų. Geriau jaučiasi didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi. Bendraudami stengiasi išlaikyti tam tikrą atstumą ir neužmegzti pernelyg artimų santykių, nes bijo būti išnaudojami. Gali būti paviršutiniški ir nepaisyti kitų nuomonės. Pyksta taip, kad net garai rūksta, tampa grubūs ir nesukalbami.

Kadangi bijo prarasti laisvę, vedybų vengia, kol gali. Vandenius jaudina įvairovė, todėl meilės partnerius gali keisti kaip pirštines. Dėl savo idelizmo kartais reikalauja iš žmonių neįmanomo ir labai nusivilia, jei jų viltys nepateisinamos. Jei galiausiai išsirenka sau partnerį, tai visam gyvenimui. Nusprendę, kad žmogus yra vertas jų draugystės ar meilės, jie gali būti pasiaukojantys ir ištikimi.

Šio ženklo moterys yra pačios žavingiausios po Svarstyklių. Jos nepriklausomos, emocingos ir dažnai feministės. Gali tapti puikiomis žmonomis, jei tik su vyru nebus nuobodu. O štai Vandeniai vyrai – jokie riteriai. Jie maištauja prieš tradicinį vyro vaidmenį šeimoje ir gali kratytis tiek šeimos maitintojo, tiek tėvo pareigų. Ir neverta naiviai tikėtis, jog pavyks juos perauklėti. Tokia jų prigimtis ir, jei ji nepriimtina, geriau su jais neprasidėti.

Vandenės-moterys lengvai tampa meilužėmis. Jos labai tiesmukos ir jei kas nors patinka, greičiausiai taip ir pasako. Tiek vyrai, tiek moterys nesivaržydami gali pasidalinti su mylimuoju savo erotinėmis fantazijomis. Kartais jos gali net šokiruoti. Vandeniai nuolat ieško naujovių. Jei ne naujas partneris, tai bent nauja vieta, žaidimai ar pozos jiems būtini. Rutina žudo aistrą.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su panašiais į save Dvyniais ir Svarstyklėmis. Taip pat su Šauliu ir Avinu. Jautis, Liūtas ir Skorpionas – netinkama pora.

Žuvys

Asmenybė

Iš visų Zodiako ženklų Žuvis apibūdinti sunkiausia. Jos švelnios, paslaptingos, lakios vaizduotės, intuityvios, meniškos, pažeidžiamos ir neretai tiesiog paskendusios savo svajonių pasaulyje. Realybė jų švelniai ir jausmingai natūrai atrodo pernelyg šiurkšti ir žiauri.

Kaip ir jų simbolis, Žuvys gali plaukti į priešingas puses. Pasroviui – nešamos aplinkybių, arba prieš srovę – į tikslą. Dauguma Žuvų mieliau plaukia pasroviui. Jos neryžtingos, neužsispyrusios ir išsiblaškiusios. Pasinėrusios į svajones dažnai praplaukia pro savo sėkmę jos nė nepastebėjusios.

Šio ženklo žmonės yra labai intuityvūs ir neįtikėtinai kūrybingi. Darbas nuo devynių iki penkių ne jiems. Jie trokšta būti apsupti grožio ir harmonijos. Gali daug pasiekti kaip kompozitoriai, dailininkai, rašytojai ar aktoriai. Tiesiog katiniškai mėgaujasi prabanga ir malonumais. Trokšta naujų įspūdžių, todėl mėgsta keliauti po egzotiškus kraštus.

Žuvys yra itin jautrios viskam. Jos kupinos užuojautos ir pasiaukojimo, be to, labai lengvai pasiduoda tiek gerai, tiek blogai įtakai. Dažnai prisiima aukos ar net vergo vaidmenį santykiuose su kitais žmonėmis. Lengvai tampa nuo ko nors priklausomos – alkoholio, narkotikų arba emociškai –  nuo kito žmogaus.

Žuvų emocijos nepaprastai permainingos, jos linkusios prastai save vertinti ir savęs gailėtis. Pakliuvusios į nemalonią situaciją, stengiasi nuo jos pabėgti. Dėl to atrodo, kad Žuvys vengia atsakomybės. Jos gyvena labiau remdamosis savo emocijomis ir instinktais, nei logika ir intelektu.

Bendravimas, meilė ir seksas

Žuvims ypač svarbi artimų žmonių parama. Šio ženklo žmonės yra draugiški, kilnūs, užjaučiantys, neteisiantys, visada pasirengę išklausyti ir padėti. Jie altruistai ir duoda daugiau nei reikalauja iš kitų. Sugeba perprasti kito žmogaus jausmus ir moka saugoti svetimas paslaptis. Patys jie retokai išsipasakoja, o jei ir pabando, dažniausiai lieka nesuprasti.

Žuvys labai ištikimos ir prisirišusios prie namų. Dailiosios lyties atstovės itin moteriškos ir jausmingos. Tačiau jos – ne atsidavusios namų šeimininkės, kaip Vėžio ženklo atstovės. Jos sutvertos romantiškai, netgi platoniškai meilei ir gali būti vyro įkvėpimo šaltiniu, mūza. O kasdienybės rūpesčiais, namais ir šeimos biudžetu teks pasirūpinti vyrui. Šio ženklo moterys trokšta stipraus, ryžtingo ir kilnaus vyro, kuris jas saugotų ir globotų ir kuriam jos galėtų paklusti. Šio ženklo vyrai yra žavingi, kartais liūdni, kartais juokingi, romantiški, gan minkšto charakterio, ir linkę prisitaikyti prie aplinkybių. Jiems trūksta ryžtingumo.

Miegamajame šio ženklo moteris labiausiai jaudina vyro valdingumas. Vyrai geidulingi, tačiau drovisi parodyti savo jausmus. Yra romantiški, atidūs ir atsidavę meilužiai, pasirengę patenkinti visus partnerės troškimus, jei tik ji imsis iniciatyvos.

Tinkamiausi partneriai

Jausmingosioms Žuvims geriausiai sekasi sutarti su kitais Vandens ženklais – Vėžiu ir Skorpionu. Taip pat gerai sutaria su Jaučiu, Ožiaragiu ir Avinu. Sunkiau su Dvyniais, Mergelėmis ir Šauliais. Nors priešingas Mergelės ženklas gali būti išimtis. Gali jausti trumpalaikį potraukį Svarstyklėms.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susidūrei su blogiu – nesitrauk: reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo.