Horoskopai

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Jums seniai ramybės neduoda besikaupiančios problemos šeimoje. Visa bėda, kad žiūrite į tai per daug pasyviai, leisdami neapykantai, nesupratingumui išsikeroti. Rugpjūtį susimąstykite dėl padėties šeimoje, išsianalizuokite kylančias problemas ir kas jas skatina. Būkite nuoširdūs ir neverskite visų klaidų tik aplinkiniams. Gali pasikeisti santykiai su tėvais. Jeigu seniau su jais pykitės, nepriėmėte nuomonės ir pastebėjimų – dabar prisiminę smulkiausius aspektus, atkapstysite, kad tikriausiai jie buvo teisūs. Nepasididžiuokite ir susitaikykite. Palankus mėnuo keisti namų aplinką. Norėsis atnaujinti interjerą arba bent jo detales. Jeigu neturite tam pakankamai pinigų arba laiko, perstatykite, perdėkite į kitus rėmelius bent nuotraukas.

Jautis

Šį mėnesį jaučiai bendraus daug daugiau nei jiems įprasta. Susitiksite senus pažįstamus, atrasite naujų draugų, susipažinsite iš naujo su seniau žinotais asmenimis. Tokie susitikimai lems ilgas pokalbių naktis, nesibaigiančias diskusijas – iš naujo atrasite seniai pamirštą nuostabų bičiulių pasaulį. Galimybė pakankamai didelė, kad į jūsų gyvenimą sugrįš buvę klasės draugai ar kurso draugai. Nors mokslo gyvenimas nebesies, bet jūs nustebsite, jog dar randate daug bendrų, jus siejančių pokalbio temų. Jeigu planavote keliones, tai jos dėl nenumatytų aplinkybių gerokai prailgs, tačiau jei sugebėsite kiekvieną minutę išnaudoti tinkamai – beveik nieko neprarasite. Tikriausiai, jums rugpjūtį nusišypsos fortūna ir įgyvendinsite seną savo svajonę.

Dvyniai

Jūsų laukia sėkmė tvarkant finansinius reikalus. Tikėtinas paaukštinimas, algos pakėlimas, o jeigu seniai tikitės tačiau direktorius tinkamai neįvertina jūsų įnašo į bendrą įmonės iždą – pats laikas pakalbėti apie algos pakėlimą. Seksis reikalauti skolų, priminkite draugams, kad jos nėra amžinos. Vertėtų atsisakyti sumanymų atnaujinti garderobą rudeniui, įsigyti naujų, didelius pinigus kainuojančių daiktų – tokius planus atidėkite vėlesniam laikui. Ypač pamirškite apie juvelyriškos parduotuves – lydės nesėkmės. Palankus metas susitvarkyti buitį arba bent peržiūrėti senokai nenaudotus daiktus, kurių, beje, pats laikas būtų atsikratyti. Tarp jų rasite daiktą, kuris jums bus brangus gal tiesiogine prasme, o gal susijęs su itin maloniais prisiminimais.

Vėžys

Atrodys, kad visas gyvenimas verda tik apie jus pačius. Kiekvienas įvykis, visos naujienos bus susijusios su jumis, arba kiekvienoje jų vaidinsite kažkokį vaidmenį. Galimas daiktas, kad toks dėmesys pradės varginti, tačiau jūs tokia asmenybė, kuri vieną dieną nuo dėmesio pavargsta, o antrąją jo negaudami tampa arogantiški ir irzlūs. Šį mėnesį nebūkite egoistais ir negalvokite, kad jūsų nuomonė ir pozicija teisesnė už visas kitas. Patausokite savo artimųjų nervus ir pasistenkite išsaugoti gerus santykius. Rugpjūtį jums norėsis itin pasirūpinti savo išvaizda. Gali būti, kad po truputėlį grąžinsitės prieš tai buvusį įvaizdį. Visomis jėgomis panirsite į sportą, tiesa, jeigu profesionalųjį – greitų jums palankių rezultatų nesitikėkite. Greitai patikrinsite savo spintos turinį ir... pasimatavę drabužius arba išvysite džiuginančius treniruočių rezultatus arba suvoksite, kad iki seniau nešiotų drabužių dar daug lieti prakaito.

Liūtas

Planetų išsidėstymas jums lemia ilgą savianalizės laiką. Kiekvienas jus paliesiantis įvykis privers galvoti, filosofuoti ir tokia jūsų emocinė būsena puikiai matysis išorėje. Nesibaiminkite savo savijautos, kartais tokios dienos reikalingos visiems. Pasistenkite išsiaiškinti savo gyvenimo tikslus, pripažinti ar dėl jų stengiatės ir kiek jų jau įgyvendinote. Panirkite į meditaciją, sapnų aiškinimąsi, tokie būdai padės atskleisti, kodėl taip ilgai kenčiate nepagrįstas baimes, nežinia iš kur prisigalvojamus kaltinimus. Tikėtini pranašingi sapnai. Įsidėmėkite ženklus, nebijokite susapnuotų skaudžių praeities istorijų, tai tik įrodymas, jog skaudūs išgyvenimai pagaliau apleidžia jūsų pasąmonę. Tiesa, nepasakokite mistinių su jumis įvykstančių dalykų nepatikimiems žmonėms.

Mergelė

Nuolat ieškančios švelnumo Mergelės šį mėnesį sutiks daug pažįstamų ir draugų, su kurias praleidinės paskutinius vasaros vakarus. Aplinka bus maloni ir gerai nuteikianti – rodysis, kad ruduo jūsų nuotaikoms nedaro jokio poveikio. Pasisėmusios palaikomų minčių, prisiminsite senus planus, kuries įgyvendinti pritrūkote laiko, drąsos arba idėjų. Pats laikas būtų juos permąstyti, pagalvoti ar jos vis dar aktualios šiuo metu. Neskubėkite, prie realizuodamos pasverkite visus už ir prieš, kad netektų nusivilti dar kartą. Galite sugrįžti prie senų pomėgių, hobių arba jūsų pomėgiai netikėtai visiškai transformuosis.

Svarstyklės

Didžiausias aktyvumas pasireikš darbe ir karjeros siekime. Tačiau iki to eisite nelengvą kelią, galimas daiktas, kad reikės pašalinti trukdančius žmones, netinkamus sprendimus ar tiesiog savo neryžtingumą. Jei ir tai nepadės, privalėsite rasti naujų kelių, kad tikslai ir svajonės pradėtų eiti tinkamu įgyvendinimo keliu. Jūsų gyvenimas taps viešas, todėl sėkmes arba nesėkmes bus sunkiau nuslėpti. Dėl sėkmingų sprendimų atsiras pavyduolių, kurie netruks „pertraukti per dantį“. Viskas bus gerai ir neprarasite savo statuso, jeigu sugebėsite pasinaudoti vidiniu žavesiu ir pavyduoliams atsakyti į kiekvieną klausimą su ramia ir nuoširdžia šypsena. Mėnuo tinkamas susirasti mielų gerbėjų ar įtakingų pažįstamų. Nenusiminkite jei nepavyks iš pirmo karto, būtinai bandykite antrąjį, kuris tikriausiai bus sėkmingesnis nei pirmasis.

Skorpionas

Jums šį mėnesį reikėtų pasimokyti tam tikrų naujų dalykų arba būtina pakartoti užmirštą seną. Norėsis neįtikėtinai greitai išmokti ir panaudoti naująsias žinias, deja, nusiminsite ir nusivilsite, kad be pradinės duomenų bazės jūs nepajėgi viešai demonstruoti savo žinių. Pirma atnaujinkite senas žinias, tada jau imkitės naujų mokslo klodų. Visgi kitiems interesams šį mėnesį skirsite mažai dėmesio, jums svarbiausia bus atnaujinti „savo istoriją“, o po to lengva širdimi galėsite mėgautis savo pasiekimais ir pakeltu intelektiniu lygiu. Kol būsite užsiėmusi mokslais, jus pasieks tolima žinia iš giminaičių arba draugų, ilgą laiką gyvenančių svetur.

Šaulys

Sunkokas, kiek nemalonus laikas, susijęs su teismais, teisinėmis problemomis, klausimais. Nors jie turėtų išsispręsti jūsų naudai. Galimas dalykas, kad į teismą patrauksite savo noru, bandysite ginti savo teises ar jums priklausančius pinigus. Ypač šie klausimai gali būti susijęs su palikimu ir alimentais. Sėkmingas metas investuoti, atiduoti arba grąžintis skolas. Gali būti, kad grįšite prie senų finansinių strategijų: arba pinigų leidimo arba jų uždirbimo būdų. Laukiamas audringas meilės kupinas rugpjūtis: užmegsite naują romaną arba grįšite prie senų meilužių. Nesigręžiokite atgal – ką seniai užgydė laikas, neverta vėl plėšyti. Kad ir kiek tikėsitės sėkmingų atsinaujinusių meilės ryšių, jie neneš jums laimės nors ir panašės į serialo scenarijų.

Ožiaragis

Šį mėnesį visas jėgas atiduosite tarpusavio santykiams. Tai gali būti tarp sutuoktinių arba tarp buvusio vyro, žmonos, žmogaus, su kuriuo kažkada siejo rimti santykiai. Tiesa, su tuo žmogumi susitiksite ir bendrausite vien dėl to, kad išsiaiškintumėte senas klaidas ir nebedarytumėte tų pačių klaidų su naujaisiais partneriais. Bus nelengva, ypač pirmosiomis susitikimo minutėmis, tačiau paskui suvoksite, kas su tuo žmogumi vis tiek nieko gero nebūtų išėję. Dalykiniuose santykiuose taip pat verta atnaujinti ryšius, kadangi pirmosios nesėkmės gali netikėtai nublankti ir verslo partneriai suvoks, kad jūsų pasiūlymai jiems išties naudingi.

Vandenis

Pats palankiausias laikas taisyti sveikatą. Turime omeny ne sveikatą po naktinių linksmybių... Baikite žaisti su rimtais dalykais ir pasirenkite gydymui arba profilaktiniam poilsiui. Gali būti, kad prikibs netikėtos infekcijos ir tai bus dar vienas ženklas, jog su sveikata nejuokaujama. Neprieštaraukite savo gydytojui ir nesitikėkite, kad greitas pasveikimas priklauso tik nuo jo, be jūsų pastangų ir savitaigos sveikimas truks kur kas ilgiau. Nenustumkite savo darbo reikalų į paskutinę vietą ar paskutinėms valandoms prieš mėnesio ataskaitą. Jų susikaups pakankamai daug, tada verkšlensite, jog nieko nespėjote ir gyvenimas jums nesuteikia progos pasistūmėti į priekį. Paprasčiausia išeitis – planuokite savo laiką ir neprisiimkite papildomų darbų, kol nepadarėte pasigrobtus dar prieš keletą mėnesių.

Žuvys

Šis mėnuo žuvims bus meniškas, šiek tiek filosofiškai nutolęs nuo kasdieninio pasaulio. Darbe nekils jokių didesnių problemų, o sektis turėtų pristatant naujas idėjas, rengiant prezentacijas, kurios daugeliui bendradarbių ir aukštesnes pozicijas užimantiems žmonėms pasirodys vertos dėmesio. Jeigu esate iš sportinio pasaulio – šiuo laiku reikėtų gerai pagalvoti apie savo tikslus ir jų įvykdymus, kadangi žvaigždžių išsidėstymas pranašauja aukštus rezultatus. Jeigu turite šeimą – pasistenkite su jais praleisti kuo daugiau laiko, skirkite didesnį dėmesį vaikams, užsiimkite su jais, žaiskite jų pamėgtus žaidimus. Mėnesio bėgyje atsiras meilių iš praeities, norėsis atnaujinti santykius, grąžinti praėjusius jausmus, tačiau vilties įpūsti ugnies į užgesusį židinį maža. Nesivaikykite praeities šmėklų, nekartokite buvusių klaidų.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Senagalys

Diena tinkama išvykoms, kelionėms, komandiruotėms, taip pat persikraustymui. Seksis pirkti ar parduoti, bylinėtis teisme, tačiau tai taip pat geras metas pailsėti, išsimiegoti, pabūti vienumoje su savo mintimis.