Horoskopai

2020 metų horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Marsas, tavo valdančioji planeta, 2020 metų pradžioje turi daug ką nuspręsti, pradedant kultūrinio akiračio plėtimu (sausio 3 d. – vasario 16 d.), baigiant profesinių tikslų siekimu (vasario 16 d. – kovo 30 d.) ir socialinių tinklų plėtimu (kovo 30 d. – gegužės 13 d.). Gera naujiena ta, kad tavo energija ir entuziazmas yra praktiškai neriboti!

Tačiau čia žodis |praktiškai“ yra esminis: Jupiterio Ožiaragyje ir Neptūno Žuvyse sekstilis (vasario 20 d., liepos 27 d. ir spalio 12 d.) lems tai, kad taps nesunku pervertinti savo galimybes ir pamiršti pailsėti bei atsipalaiduoti.
Didesnė rizika persistengti gali kilti tuo metu, kai Marsas pasieks Žuvis ir Jupiteris bei Neptūnas keliaus atgal (gegužės 12 d., gegužės 14 d. ir birželio 23 d.). Atkurk pusiausvyrą leisdamas sau sustoti ir atsikvėpti.Marsas grįžta į tavo ženklą birželio 27 d. ir lieka čia iki 2021 m. pradžios. Nekantraudamas žengsi į priekį vedamas naujo požiūrio, tačiau neskubėk! Kai Marsas nuo rugsėjo 9 d. iki lapkričio 13 d. keliaus atgal, reikės taupyti savo energiją ir jos nešvaistyti.Rūpesčiai karjeros srityje gali paveikti tavo emocinę būseną, tačiau stenkis tam neišnaudoti visos savo energijos: dvi jaunatys (Saulės užtemimas birželio 20 d., liepos 20 d.) ir pilnatis (Mėnulio užtemimas sausio 10 d., gruodžio 29 d.) Vėžio ženkle šiais metais iškelia šeimą į dėmesio centrą.

Konkrečiai kalbant, balandžio 3 d. – rugpjūčio 7 d. Venerai būnant Dvynio ženkle (grįžimas atgal gegužės 12 d. – birželio 24 d.) ir šiaurinis mazgas tame ženkle, prasidedantis gegužės 5 d., lemia tai, kad daugiau dėmesio skiriama santykiams su šeimos nariais ir kitais artimaisiais, suteikiančiais asmeninio augimo galimybes.
Svarbiausia yra bendravimas, ir kai Merkurijus yra Vėžio ženkle gegužės 28 d. – rugpjūčio 4 d. (grįžimas atgal birželio 17 d. – liepos 12 d.), didelė tikimybė, kad įvyks keli įtempti šeimos susitikimai ar širdžiai malonūs pokalbiai. Kasdieniai rūpesčiai, tokie kaip vaikų ir vyresniųjų priežiūra bei buities darbai gali sukelti papildomą emocinį krūvį. Saugokis padidėjusio jautrumo, apimančios praeities nostalgijos, nes tai gali užkirsti kelią nuoširdžių, konstruktyvių dialogų atsiradimui.
Galiausiai, kad ir ką tu darytum, pirmoje vietoje yra šeima.
 

Jautis

Nuo to laiko, kai Uranas pasiekė Jaučio ženklą 2018 metais, tu jauteisi tarsi visiškai naujas žmogus, tačiau daugeliu atžvilgių tu vis dar gyveni tą patį seną gyvenimą. Kiek dar laiko tau reikės laukti, kol įvyks realūs pokyčiai?
Tavo valdovui Venerai esant Avino ženkle (nuo vasario 7 d. iki kovo 4 d.) tinkamiausias laikas paimti valdžią į savo rankas! Vis dėlto derėtų pasisaugoti galimų pavojų ir prieš ką nors darant įsitikinti, kad to išties trokšta tavo širdis. Kovo 4 d. Venera grįžta į Jaučio ženklą ir aštuntą dieną prisijungia prie Urano priminant tau, kad mylėti save, reiškia būti savimi – ir nesvarbu, ką kiti galvoja.

Šiais metais Venera praleidžia neįprastai ilgą laiką Dvynio ženkle (balandžio 3 d. – rugpjūčio 7 d.) ir jos grįžimas atgal (gegužės 13 d. – birželio 24 d.) suteiks tau galimybę apmąstyti, ką išties myli, vertini ir ko labiausiai gyvenime trokšti. Nenustebk, jeigu paaiškės, kad kai kurie iš šių dalykų pasikeitė!
Nuolatos tobulėji ir šiais metais įvyksiantys pokyčiai paveiks visas tavo gyvenimo sritis. Tai kelia jaudulį, tačiau tai taip pat gali išmušti iš vėžių – tiek tave, tiek aplinkinius.

Vidiniai ir išoriniai konfliktai iškyla antroje metu pusėje, ypač kai Marsas grįžta į Avino ženklą (rugsėjo 9 d. – lapkričio 13 d.). Kai Merkurijus yra priešingame Svarstyklių ženkle, tai vilioja išlieti pyktį ir stresą tam, kad būtų išlaikyta ramybė. Tačiau tau bus daug geriau, jeigu tai nukreipsi į pozityvias veiklas ir kūrybinį kompromisą.
Ši energija greičiausiai bus panaudota šeimos dinamikoje – ypač santykiuose su šeimos nariais, savo arba partnerio giminaičiais. Dviejų užtemimų Vėžio ženkle (Mėnulio užtemimo sausio 10 d. ir Saulės užtemimo birželio 20 d.) ir dviejų pagrindinių susijungimų Ožiaragio ženkle (Saturno / Plutono sausio 12 d .; Jupiterio / Plutono balandžio 4 d., birželio 29 d. ir lapkričio 12 d.) metu šių santykių laukia didelės permainos.
Šeimos ryšiai gali būti amžini, Jauti, tačiau jie neturėtų tavęs apriboti. Tau toliau tobulėjant, tavo šeimos nariai taip pat bus priversti užsiimti saviugda – patinka jiems tai ar ne!
 

Dvyniai

Nuo balandžio 3 d. iki rugpjūčio 7 d. pati meilės deivė padės ugdyti didesnę meilę sau ir atrasti ryšį su tais dalykais, kurie tavo gyvenimui suteikia grožio, malonumo ir vertės. Verta atminti, kad ir ko trokšta tavo širdis, to trokšti ir tu pats.
Kad ir kaip bebūtų, čia tavęs gali laukti spąstai - Veneros sugrįžimas gegužės 12 d. – birželio 24 d. gali lemti tai, kad per daug pasinersi į įvairius apmąstymus ir taps neaišku, ko iš tiesų trokšta tavo širdis. Šiuo laikotarpiu venk pagundos itin daug dėmesio skirti galvojimui apie vienus ar kitus dalykus bei savęs įtikinėjimui – tu tiesiog žinosi, kas bus teisinga, o kas - ne.

Galų gale, su savo valdovu Merkurijumi Vėžio ženkle esant ilgesnį laiko tarpą šiais metais (gegužės 28 d. – rugpjūčio 4 d., grįžimas atgal birželio 17 d. – liepos 12 d.), teks giliau panirti į emocinę, intuicinę savo prigimties pusę ir laisviau išreikšti savo jausmus kitiems.
Gali jausti spaudimą pasirinkti tarp intelekto ir intuicijos, tačiau Dvynį, kas sako, kad negali turėti abiejų? Nuo gegužės 5 d. Šiaurinis mazgas tavo ženkle paskatins tave atsigręžti į šį dvilypiškumą ir taip šiek tiek pasilinksminti. Pradėk savo vidinį dialogą tuo pačiu smalsumu ir atvirumu, kurį pasitelktum pasitikdamas kiekvieną kitą iššūkį.

Šis didis smalsumas kaip niekada išlieka nepasotinamas ir šiais metais netrūksta išskirtinių galimybių asmeniniam ir profesiniam tyrinėjimui. Tačiau svarbu nepamiršti išlaikyti balansą tarp darbo, pasiliksminimų ir poilsio.
Kadangi Merkurijus praleidžia rudenį keliaudamas tarp Svarstyklių ir Skorpiono, poilsio pamiršti nederėtų. Sutampantys Merkurijaus ir Marso sugrįžimai (atitinkamai spalio 13 d. – lapkričio 3 d. ir rugsėjo 9 d. – lapkričio 13 d.) primins tau šiek tiek sustoti ir atsipūsti.

Svarbu išlikti susikoncentravusiam į energijos taupymą, o ne jos naudojimą. Tai gali reikšti, kad teks pakeisti kai kuriuos planus, atsisakyti tam tikrų projektų arba tiesiog dažiau pasakyti „ne“ pirmenybę teikiant savo sveikatai ir asmeninei gerovei. Lapkričio 30 d. Mėnulio užtemimas tavo ženkle padės tau įveikti išsiblaškymą ir išsilaisvinti nuo to, kas tau nebeteikia naudos.
 

Vėžys

Labiau nei kuris kitas ženklas, Vėžiai yra veikiami Lunos kerų ir šiais metais ji pateikia dvigubai daugiau magiškos Mėnulio energijos. Kai tavo ženkle yra dvi jaunatys - Saulės užtemimas birželio 20 d. 1 ° ir jaunatis liepos 20 d. 29 ° - turi dvi galimybes pradėti savo asmeninius “Naujus metus” sėkmingai (tau pasisekė, nes Merkurijus pajudės atgal tavo ženkle pirmą kartą!).
Šiais metais Merkurijus praleis daugiau laiko Vėžio ženkle (gegužės 28 d. – rugpjūčio 4 d. ir grįš atgal birželio 18 d. – liepos 12 d.) perkeldamas tavo emocinį intelektą į visai kitą lygį. Tu netgi labiau nei įprastai priimsi kitų žmonių subtilias neverbalines užuominas – tik neatmesk galimybės, kad savo veiksmais taip pat gali daryti jiems įtaką.

Dvi pilnatys tavo ženkle šiais metais (įskaitant mėnulio užtemimą sausio 10 d.) gali atspindėti tavo praeities identitetą, kurį jau išaugai, tačiau esi prie jo sentimentaliai prisirišęs. Komplikuota Saturno ir Plutono sąjunga tau priešingame Ožiaragio ženkle, dvi dienos po sausio mėn. užtemimo padrąsins tave nutraukti dabartinius keblius santykius. Paleisdamas senus santykius išlaisvinsi save naujų pradžiai.
Sveikatingumas yra viena sričių, kurioje laikas atversti švarų lapą. Metų pradžioje Marsui esant Šaulio ženkle (sausio 3 d. – vasario 16 d.) yra puikus metas tai pradėti! Tai tinkamas laikas užsibrėžti ambicingus kūno rengybos tikslus, jei tik realiai supranti, kiek tvarūs yra šie gyvenimo būdo pokyčiai. Kai gegužės 5 d. Pietinis mazgas persikels į Šaulį, gali būti sunkiau atsispirti seniems savęs gailėjimo ir nuolaidžiavimo įpročiams. Metas imtis nuotaikingų, aktyvių užsiėmimų gamtoje, tokių kaip, žygiai arba pasinerti į sielą praturtinančias veiklas – jogą. Daryk tai, kas suteikia daugiau džiaugsmo!

Psichinė sveikata ir dvasingumas šiais metais taip pat yra svarbios ir rūpesčio reikalaujančios sritys, Šiaurės mazgui esant Dvynių ženkle nuo gegužės 5 d. ir Venerai praleidžiant keturis mėnesius šiame ženkle (balandžio 3 d. – rugpjūčio 7 d., grįžtant atgal gegužės 12 d. – birželio 24 d.). Jeigu dar neturi meditacijos praktikos, galbūt šie metai yra pats laikas pradėti. Tai padės ugdyti turtingesnį vidinį pasaulį ir gilesnius, artimesnius santykius su savimi.
Jų antrasis susitikimas birželio 29 d. įvyks tarp Saulės užtemimo Vėžio ženkle (birželio 20 d.) ir Mėnulio užtemimo tavo ženkle (liepos 4 d.). Tęsdamas asmeninę metamorfozę, galėsi surasti prasmę sunkumuose ir patikėti, kad viskas, kas vyksta yra vardan aukštesnio tikslo.
Visą tai darydamas rūpinkis savimi, kad tavo kūnas, mintys ir dvasia galėtų tave palaikyti. Jupiterio tavo ženkle ir Neptūno Žuvyse sekstilis (vasario 20 d., liepos 27 d. ir spalio 12 d.) padeda tau nukreipti įspūdingą savidiscipliną į savęs ir aplinkinių rūpinimąsi.

Tai tau pasitarnaus vėlesniu metu šiais metais, kai Marsas Avine suves Jupiterį (rugpjūčio 4 d., spalio 18 d.), Plutoną (rugpjūčio 13 d., spalio 9 d., gruodžio 23 d.) ir Saturną (rugpjūčio 24 d., rugsėjo 29 d.) į tavo ženklą. Santykiai namuose gali tapti šiek tiek įtempti dėl nesutarimų buities darbuose, pareigų pasiskirstymo ar net atostogų planavimo. Atsikvėpk ir primink sau: jūs esate čia visi kartu.

Šiaip ar taip, Saturnui šiais metais dalijant savo laiką tavo ženklui ir Vandeniui (tavo savivertės ir vertybių namai), tai yra tinkamas metas sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Jupiterio ir Saturno konjunkcija Vandenyje gruodžio 21 d. pradeda naują 20 metų ciklą, tad tu išties norėsi startuoti sėkmingai!
 

Liūtas

Marsas 2020 metus pradės dosniai nusiteikusiame Šaulio žvaigždyne (sausio 3-vasario 16 d.), o kitą pusę metų (pradedant nuo birželio 27 d.) praleis impulsyviojo Avino žvaigždyne. Jūs nekantrausite tyrinėti neatrastas teritorijas bei atrasti naujus horizontus. Pasiruošęs ar ne, pasauli, Liūtas ateina!
Vis dėlto, kiti įtakingi veiksniai gali leisti manyti, jog protingiau būtų pristabdyti save. Pietinis taškas įžengs į Šaulio žvaigždyną gegužės 5 d., sukeldamas sunkumų nusprendžiant, kada geriau nepersistengti. Jeigu ir toliau dirbsite be poilsio, galiausiai galite tiesiog perdegti.

Birželio 5 d. mėnulio užtemimas Šaulio žvaigždyne tebūnie paskutinis jūsų atsipalaidavimas prieš suimant save į rankas. Saulės užtemimas Vėžio žvaigždyne vyks birželio 20 d., kviesdamas jus atsigręžti į save bei susipažinti su savo emocijomis… ir galbūt net aukštesniu savimi. Nors tai gali būti ne toks nuotykis, kokį įsivaizdavote, tačiau ši savęs pažinimo kelionė žada būti labai jaudinanti ir įdomi!

Užtemimų sezoną užbaigs mėnulio užtemimas Ožiaragio žvaigždyne liepos 4 d., kuris atkreips didesnį tavo dėmesį į sveikatą. Su dvejomis stipriausiomis šių metų sąjungomis, taip pat įvyksiančiomis šiame disciplinuotame ženkle – jūsų šeštajame sveikatos name – laikas surimtėti ir pasirūpinti savimi, kūnu, mintimis ir siela.
Saturnas bei Plutonas (sausio 12 d.) metų pradžioje privers jus pažvelgti į tikrąją realybę. Patinka jums tai ar ne, tačiau turėsite šiek tiek pakeisti savo gyvenimo stilių, jei norite ir toliau tvirtėti 2020 metais ir vėliau. Tačiau tam gali prireikti Jupiterio bei Plutono (balandžio 4 d., birželio 29 d. ir lapkričio 12 d.) pagalbos, kad paskatintų jus veikti.

Transformacija yra įtemptas procesas. Tačiau jūs, liūtai, turite daugiau nei užtektinai energijos, entuziazmo ir valios stiprybės, kad tai pasiektumėte – ir niekas, net ir Marso retrogradas (rugsėjo 9-rugsėjo 13 d.) nepastos jums kelio!
 

Mergelė

Pagaliau, mergelės! Šie metai mokys jus prisiimti atsakomybę už savo pačių gerovę formuojant gyvenimą tokiu būdu, kuris suteikia daugiau kūrybiškumo, spontaniškumo ir džiaugsmo. Tai reiškia paleidimą bet kokių baimių ir nuomonių, neleidžiančių jums gyventi pilnavertiško gyvenimo. Tai taip pat reiškia dažnesnį pritarimą savo vidiniam vaikui. Jei turite savo vaikų, jie taip pat jums padėkos už tai!

Laimei, su Uranu Jaučio žvaigždyne visus metus, jums bus lengviau pakeisti savo įpročius ir net savo mintis. O per tris retrogrado ciklus, jūsų valdanti planeta Merkurijus pasufleruos, kas įvyks vėliau:
Pirmasis ciklas (vasario 16-kovo 9 d.) Žuvų ir Vandenio žvaigždynuose leis jums pamatyti visus pažįstamus kitu kampu. Nuo antrųjų pusių iki draugų, nuo šeimos narių iki bendradarbių – galite nustebti, kaip gerai iš tikrųjų pažįstate šiuos, atrodo, ir taip pažįstamus veidus.
Antrasis retrogradas Vėžio žvaigždyne (birželio 18-liepos 12 d.) privers jus suabejoti, kur slypi jūsų ištikimybė. Bendri istorijos, kultūros ar šeimos ryšiai gali jus suartinti – tačiau ar to užtenka planuojant tolesnę ateitį?

Su trečiuoju Merkurijaus retrogradu Skorpiono ir Mergelės žvaigždynuose (spalio 13-lapkričio 3 d.), bus laikas iš naujo ištyrti savo mintis ir įsitikinimus. Nesmerkiame jūsų, mergelės, – tiesiog įsitikinkite, kad sau pritaikote tuos pačius nepriekaištingus standartus, kokius pritaikote kitiems!
Jūsų sveikata yra kitoje sferoje, kur jūs esate skatinamas išlikti nešališku, kai Saturnas bus eksperimentuojančiojo Vandenio žvaigždyne (jūsų šeštajame name). Naujos sveikatos mados gali sužadinti jūsų susidomėjimą, tačiau šiek tiek labiau pasiruoškite prieš įtraukiant jas į savo kasdienę rutiną.

Saturnas lankysis Vandenio žvaigždyne nuo kovo 21 iki liepos 1 d. ir įžengs vėl gruodžio 16 d. Jupiteris nežymiai atsiliks už Saturno, susitikdamas su juo gruodžio 21 d. ilgai lauktoje Didžiojoje Sąjungoje. Prasidėjus naujam 20-ies metų ciklui, jūs jausitės atjaunėję ir pasiruošę valdyti!
 

Svarstyklės

Kai sausio 10 d. mėnulio užtemimas Vėžio žvaigždyne vers jus nusimesti savo apsauginį kiautą, o sausio 12 d. Saturno ir Plutono sąjunga Ožiaragio žvaigždyne paskatins vidinę metamorfozę, natūralu, kad pirmenybę teiksite savo namų privatumui. Jums reikės saugios vietos, kurioje galėsite apsvarstyti savo emocijas – su triskart šiemet (balandžio 4 d., birželio 29 d. ir lapkričio 12 d.) vyksiančia Jupiterio ir Plutono sąjunga, į paviršių iškils daug dalykų.

Esate linkęs būti santūresnis, kai reikia išreikšti savo jausmus, o kai norite sumažinti pykčius, tai būna prasminga. Vis dėlto, Jupiteris ir Plutonas atvers duos laisvę išlįsti jūsų tikriems jausmams, net jei ir nebūsite tam pasiruošęs! Vasaros užtemimų sezoną, su mėnulio užtemimais Šaulio žvaigždyne birželio 5 d. ir Ožiaragio žvaigždyne liepos 4 d., norėsite išlieti širdį – ypač jei tai susiję su šeima.

Jeigu visa tai atrodo sunku, svarstyklės, nebijokite. Jūsų valdanti planeta Venera išlygins balansą praleisdama daugiau laiko lengvame ir linksmame Dvynių žvaigždyne (balandžio 3-rugpjūčio 7d., retrograde gegužės 12-birželio 24 d.). Pradėjus metus namų režime, šis perėjimas grąžins jus į platesnį pasaulį. Planuokite tolimą kelionę, tyrinėkite skirtingų kultūrų vaizdus ir garsus arba pradėkite mokytis kažką naujo – bet ką, kas pritrauktų jūsų vaizduotę ir išplėstų galimybių pojūčius.

Šie atradimai gali būti tiesiog skirti pramogai... arba gali pakreipti jūsų gyvenimą visiškai nauja kryptimi. Visa tai gali nebūti aišku iki saulės užtemimo Vėžio žvaigždyne birželio 20 d. pabaigos, bet vienas dalykas akivaizdus: jums atsivers nauji saviraiškos ir asmeninių pasiekimų keliai.
„Naujieji jūs“ pradės kilti, kai Merkurijus, Saulė ir Venera pereis į jūsų ženklą (rugsėjį-lapkritį). Galite būti atstumti tų, kurie pažinojo ir mylėjo „senuosius jus“, ypač lapkričio 9-19 d., kai Venera bus priešpriešai Marsą Avino žvaigždyne ir sudarys kvadratą su Plutonu, Jupiteriu ir Saturnu Ožiaragio žvaigždyne. Bet nesijaudinkite, jie išmoks pamilti jus taip pat, kaip ir jūs save!
 

Skorpionas

Kartu su senoviniu valdovu Marsu pradedant metus filosofiškame Šaulio žvaigždyne (sausio 3-vasario 16 d.) būsite motyvuoti ne tik atsakyti į šiuos filosofinius klausimus, bet ir pagal juos veikti. Vis dėlto, su jūsų ženklo devizu „Aš trokštu“, jūs nejuokaujate!
Jūs esate pakankamai protingas ir žinote, kad tikra laimė nebus rasta „kažkur ten“. Tai vidinis darbas – o kadangi jūsų valdanti planeta Plutonas leisis dar giliau į Ožiaragio žvaigždyną šiais metais, jo ilgai lauktos sąjungos su Jupiteriu ir Saturnu suteiks galią jums atlikti šį darbą.


Pirmoji sąjunga su Saturnu sausio 12 d. išmokys jus prisiimti daugiau atsakomybės už savo mintis ir žodžius, būsite atidūs jų galiai kurti arba naikinti. Kadangi ši sąjunga vyks po dviejų dienų nuo mėnulio užtemimo Vėžio žvaigždyne, pasąmoningi įsitikinimai, gauti iš jūsų šeimos ar kultūros, bus taip pat svarstomi. Jeigu jie jums nebeskamba teisingai, skorpionai, prisiminkite: galite pakeisti juos kitais, kurie skambės teisingai.

Kita didelė Ožiaragio žvaigždyno sąjunga – tarp Jupiterio ir Plutono – kartosis tris kartus per metus. Antroji sąjunga birželio 29 d. paklius tiesiai į užtemimų sezono vidurį (saulės užtemimas Vėžio žvaigždyne birželio 20 d., mėnulio užtemimas Ožiaragio žvaigždyne liepos 4 d.) ir Merkurijaus retrogradą Vėžio žvaigždyne. Laikas įvaldyti pozityvaus mąstymo jėgą – neneigiant ir neslepiant nemalonių emocijų, bet sąmoningai pasirinkti matyti jas kitokiu kampu.
Tai gali skambėti šiek tiek keistai tavo skeptiškajai pusei, bet nėra jokio pagrindo galvoti, kodėl logika ir priežastis negali egzistuoti greta su mistiškesne perspektyva. Per metus sekstilis tarp Jupiterio ir Ožiaragio žvaigždyno bei Neptūno ir Žuvų žvaigždyno (vasario 20 d., liepos 27 d., spalio 12 d.) padės atverti intuityvius, kūrybingus sprendimus jūsų problemoms, kurių vien tik protas išspręsti nepajėgė.

Viena iš šių problemų gali būti, kaip susieti save su šeimos nariais ar bet kuo kitu, su kuo jaučiatės „įstrigęs“ gyvenime. Galbūt niekada pilnai vienas kito nesuprasite, bet yra tikimybė, jog turite pamokyti vienas kitą apie gyvenimą ir meilę – ypatingai per Jupiterio ir Saturno Didžiąją Sąjungą Vandenio žvaigždyne gruodžio 21 d.
 

Šaulys

Marsui esant tavo ženkle pradėjus 2020 metus (Sausio 3 – vasario 16 d) būsi pasirengęs pilnai žengti su visa savo jėga.

Tam, kad vadžios būtų tavo rankose, turėsi atsikratyti to kas tave suvaržo. Pietinis žvaigždynas įeina į tavo ženklą gegužės 5 dieną, ji atveria naujas galimybes išsivalyti buvusią karmą, neaiškumus, kurie tave lėtino. Turėsi puikią galimybę juos išsivalyti ir galėsi pasiekti geriausią savęs versiją. Tavo senas įprotis priimti save per rimtai gali pasikeisti, išmoksi priimti savo klaidas, bus lengviau priimti kitokią nuomonę.

Du užtemimai tavo ženkle (mėnulio birželio 5 d., saulės gruodžio 14 d.) taip pat skatins atsisakyti savo blogesnių įpročių, mokysies priimti dosnumą, gerumą, pozityvumą bei atvirumą pasauliui.
Tavo valdančioji planeta, didžiąją metų dalį, bus Jupiteris, tai turės įtakos disciplinos laikymuisi, kuri bus itin svarbi siekiant savo tikslų. Siekiant savo užsibrėžtų tikslų ar juos kuriant nevalia pamiršti meilės sau, savivertės, tik tuomet galėsi pasiekti asmeninio augimo ir tobulėjimo.

Jupiteris šiemet lygiuosis su Plutonu tris kartus (balandžio 4 d., birželio 29 d., lapkričio 12 d.), tai sugrąžins tave į pagrindus, su atsinaujinusiu požiūriu į pagrindines vertybes. Empatija, aukojimasis ir pasiaukojimas, yra kelios iš tavo aukščiausių siekiamybių, todėl Jupiterio sekstilė su Neptūnu Žuvyse (vasario 20, liepos 27 ir spalio 12 d.) padės tau jų pasiekti.

Tavo veiksmai paveiks ne tik tave, bet visus, kurie susiję su tavimi, tavo artimuosius su kuriais tu bendrauji ar seniai nepalaikai ryšių. Kai gruodį Jupiteris įžengs į Vandenio ženklą ir susijungs su Saturnu gruodžio 21 d. tu turi būti pasiruošęs žengti svarbų ir atsakingą žingsnį... nesvarbu ar esi pasiruošęs ar ne!


Tu turi atsakingai žiūrėti į savo energiją kurią skleidi, kadangi griaunantis Uranas toliau tęs savo kelionę į jaučio ženklą. Todėl gali būti sunku susikoncentruoti ir būti savimi, todėl labai svarbu, kad tam būtum pasiruošęs, nes tai gali tave išmušti iš vėžių. Tuo metu susitelk į savo kūną, mintis ir dvasią. Tokiu būdu, Šauly, Tu galėsi sužibėti!
 

Ožiaragis

Saturnui, Plutonui ir Jupiteriui susitinkant tavo ženkle 2020 m. pradžioje, tu iš tikrųjų atsidursi „karštoje kėdėje“. Ir kaip tai atlaikysi? Ironiška, bet ne atiduodant visą save, bet švelniai, atsiveriant ir priimant. Jums priešingas ženklas Vėžys parodys, kaip tai padaryti.

Saturnas prisijungs prie Plutono tavo ženkle sausio 12 dieną, kaip tik dvi dienos po mėnulio užtemimo Vėžio ženkle. Tuomet susidursi su realybe, tokia pat stipria ir kompetentinga, koks esi pats, ir turėsi tik tiek, kiek pats galėsi susitvarkyti ir nuveikti. Tavo gyvenimas pasikeis jei pagaliau susitaikysi su savo apribojimais ir leisi kam nors kitam padėti.

Dosnusis Jupiteris susilygiuoja su Plutonu šiemet tris kartus, o antrasis jų susitikimas birželio 29 dieną įvyksta tarp saulės užtemimo Vėžyje (birželio 20 d.) ir mėnulio užtemimo Jūsų ženkle (liepos 4 d.). Tęsdamas savo asmeninę metamorfozę, tu gali rasti prasmę sunkumuose ir patikėti, kad viskas vyksta dėl didesnės gerovės.
Keliaujant per sunkumus, nepamiršk rūpintis savimi, kad kūnas, protas ir dvasia palaikytų tavo stabilumą. Jupiterio tavo ženkle susigrupavimas su Neptūnu Žuvyse (vasario 20 d., liepos 27 d. ir spalio 12 d.) padės nukreipti tavo įspūdingą savi discipliną į rūpinimąsi kitais ir parodyti kitiems didesnę užuojautą.

Tai gerai pasitarnaus vėlesnėje metų dalyje, kai Marsas Avine sutiks Jupiterį (rugpjūčio 24 d., rugsėjo 29 d.). Plutoną (rugpjūčio 13 d, spalio 9 d., gruodžio 23 d.) ir Saturną (rugpjūčio 24 d., rugsėjo 29 d.) Jūsų ženkle. Reikalai namuose gali būti šiek tiek įtempti, gali kilti konfliktų dėl buities darbų, rūpinimosi namais, atsakomybės klausimais ar net atostogų planavimų. Įkvėpkite giliai ir priminkite sau: visą tai Jūs galite įveikti kartu.

Galų gale, Ožiaragi, Saturnui dalijant savo laiką šiais metais tarp Jūsų ženklo ir Vandenio (Jūsų namų vertybių ir savivertės), laikas sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu.
Didysis Saturno susijungimas su Jupiteriu Vandenyje gruodžio 21 dieną pradeda naują dvidešimties metų ciklą, taigi Jūs norėsit viską pradėti teisinga linkme.
 

Vandenis

Jaučio atstovų žvaigždyne namai, šeima ir ramybė yra didžiausia komforto zona, bet komfortas išties nėra Urano dalykas. Šis perėjimas tęstis per 2020 metus ir vėliau, gyvenimas kartais gali atrodyti gana chaotiškas. Bet tarp viso to, ramus ir tylus vidinis balsas užtikrins, kad gali daug ir įveiksi bet kokią audrą.

Metų pradžioje planetos tavo ženkle sudarys keturkampį su Uranu (Merkurijus sausio 18 d., Saulė sausio 22 d. ir Marsas balandžio 7 d.). Savęs įsivaizdavimas kaip maištininko ar radikalaus novatoriaus susidurs su augančiu noru didesniam stabilumui ir saugumui gyvenime. Bet kas jeigu pati chuliganiškiausia mintis, kurią galite padaryti šiemet – tai grįžti atgal į pradžią ir prisitaikyti prie paprastesnio gyvenimo būdo?

Vis dėlto, rūpinimasis savimi gali būti revoliucinis poelgis. O nuo birželio iki rugpjūčio, kai asmeninės planetos Vėžio žvaigždyne sudarys sekstilį su Uranu, turėsite leidimą paversti tai prioritetiniu dalyku – ne tik jums, bet ir visiems žmonėms, kuriais rūpinatės. Kuo tvirčiau stovi ant žemės ir esi susitelkęs, tuo gyvesnis bei realesnis gali būti per visus gyvenimo pakilimus ir nuosmukius.

Su Ožiaragio energija, dominuojančia astrologinį spektrą didžiąją 2020 metų dalį (įskaitant Saturno/Plutono sąjungą sausio 12 d. ir tris Jupiterio, Plutono sąjungas balandį, birželį ir lapkritį) pagrindinis tikslas bus ribos ir struktūra, tvarka. Tačiau nebijokite: tai nesusiję su kieno nors kito taisyklių laikymųsi. Tai susiję su sąmoningu pasirinkimu likti savo ribose, kurios skatins geresnę sveikatą, didesnį saugumą, gerovę ir laimę.

Tiesa, ribų turėjimas palengvina, o ne pasunkina savo asmenybės išreiškimą. O su Saturnu, lankysiančiu Vanenio ženklą nuo kovo 21 iki liepos 1 d., būsi paskatintas padidinti savo discipliną. Su nauju 20-ies metų ciklu, prasidedančiu Jupiterio ir Saturno Didžiosios Sąjungos jūsų ženkle (gruodžio 21 d.), priimti sprendimai šiais metais turės ilgalaikių pasekmių.
 

Žuvys

Neptūnas, kaip žuvų ženklo valdančioji planeta, užgožia šį ženklą nuo 2011 metų, todėl, panašu, kad žuvys yra netekę didžiosios dalies savo charizmos. 2020 metai - laikas ją susigrąžinti!

Kaip vandens ženklui Žuvims reikia „indo“, kuriame galėtų save formuoti. Jupiteriui esant Ožiaragio sekstilėje su Neptūnu (vasario 20 d., liepos 27 d. ir spalio 12 d.) turėsi galimybių rasti save grupinėse veiklose. Priežastis susirinkti nėra svarbi, ar tai būtų tikėjimas, politika ar kiti bendri pomėgiai, Jums tiesiog reikėtų išeiti ir susirasti savo „gentį“.

Tiesa, jei turi šeimą, su šeima laiką leisi tikrai kokybiškai ir naudingai (nuo balandžio 3 iki rugpjūčio 7). Tačiau žuvys daug laiko praleisdamos su šeima gali lengvai prarasti individualumą. Kampas tarp Veneros ir Neptūno (gegužės 3 d., gegužės 20 d. Ir liepos 27 d.) duoda tau iššūkį truputį atlaisvinti ryšį su šeima ir bandyti rasti save išėjus iš šeimos dinamikos.

Laimei tavo ženkle esantis Marsas (gegužės 12 – birželio 27 d.) suteiks drąsos ir pasitikėjimo išeiti iš komforto zonos. Įgysi aiškesnį supratimą apie tai, kas esi ir taip pat svarbu - kas nesi. Ribinės problemos gali vėl iškilti Marso bei Neptūno jungties birželio 13 d. metu, tačiau atmink: jei kažkas tau atrodo „neteisinga“, turi visas teises pasakyti „ne“. Ir nebijok turėti to „ne“ - tai įgalins pasakyti ryžtingesnį „taip“ tam, ko nori!

Galų gale, žuvų empatija (gebėjimas jausti kitų jausmus) yra graži jų charakterio savybė, bet jų yra dar daug daugiau ir jos bandys atsiskleisti šiais metais. 

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Priešpilnis

Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.