Horoskopai

2023 metų horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Metų pradžią nulems Jupiteris, kuris gyvenimą suks aplink kūrybiškumą, vaikus, meilę, malonumus ir santykius namuose. Tai puikus metas atsipalaiduoti, leisti sau atsikvėpti ir atgaivinti savo jėgas. Pirmąją metų dekadą namai bus Avinų tvirtovė - čia atgausite jėgas, čia prabus kūrybinė energija, čia rasite atsakymus į visus klausimus.

Metų viduryje ramybės būsena palaipsniui keisis į agresyvų azartiškumą. Norėsite išmėginti naujoves, varžytis, rizikuoti. Tikėtina, kad šiemet didelė sėkmė nusišypsos ir loterijoje, visgi tuo piktnaudžiauti nevertėtų.

Jei patobusinsite santykį su savimi, antrojoje metų pusėje galite tikėtis rimto postūmio ir karjeros srityje. Tiesa, tai nebūtinai bus laiptelis aukštyn dabartinėje darbovietėje - gali būti, kad gausite geresnių pareigų pasiūlymą.

Apibendrinant 2023-ieji žada būti itin šilti, jaukūs ir šeimyniški. Disponuosite dideliu kiekiu energijos ir trykšite optimizmu, tad nepaisant nedidelių nesklandumų visą laiką tiesiog džiaugsitės gyvenimu, mėgausitės kiekviena smulkmena.

Jautis

Metai prasidės aiškiai apibrėžtais norais ir poreikiais. Vis dėlto savaime jų patenkinti nepavyks, tad teks imtis darbų. Čia verta prisiminti tai, kad kaskart kai kažką kuriame - rizikuojame. Kiekvienas žingsnis reikalauja išreikšti save, parodyti, kas mes esame ir ką sugebame, tad nerizikuokite savęs pervertinti.

Jei galvojate apie šeimos pagausėjimą - metų vidurys tam itin tinkamas metas. Tai atneš jūsų šeimai daug džiaugsmo ir nuspalvins gyvenimą gražiomis spalvomis.

Antrojoje metų pusėje bus jaučiama stipri Saturno įtaka, tad jei norėsite nepaleisti likimo iš savo rankų, teks kontroliuoti ne tik save, bet ir kitus. Gresia stipri emocinė įtampa ir didelių finansinių įsipareigojimų priimimas, tačiau tai nebūtinai vertintina neigiamai. Priešingai, ryžtingi žingsniai padės susikurti aukštesnio lygio asmeninį saugumą, stabilumą, kurio visada siekėte.

Šie metai taip pat bus paženklinti bendravimo su savimi, savęs suvokimo žeklu. Daug dėmesio skirkite savo nuojautai, intuicijai ugdyti ir išmokite išgirsti vidinį balsą. Tai asmeninės raidos metas, kuris padės atrasti dar nepažintas savo sritis, naujus gabumus ir gebėjimus.

Dvyniai

Sėkmė pirmąją metų pusę tiesiogiai priklausys nuo jūsų proto ir kaip juo pasinaudosite. Informacija, mentalitetas, idėjos, mąstymas - kuo jūsų požiūris į pasaulį bus dosnesnis, tuo daugiau sulauksite ir grąžos. Mažiau būkite veikiami išankstinių nuostatų, venkite vadovautis tik savo patirtimi.

Skirkite daugiau laiko bendravimui, santykiams su žmonėmis palaikyti. Nevenkite bendravimo net su tais, kurie iš pirmojo žvilgsnio nelabai jus traukia - nustebsite, kad šie žmonės yra visai kitokie, nei galvojote.

Darbo sferoje viskas tekės gana įprasta vaga. Ar tai gerai, ar blogai - spręsite patys, bet jei norite pokyčių darbą būtinai teks pakeisti. Pastaruosius du metus dirbote sunkiai ir daug, todėl šiandien esate būtent čia, kur ir esate. Savo kartelę užkėlėte labai aukštai, tad ją perlipti bus sunku. Antra vertus, tai konkurencija su savimi, kuri tikrai nėra maloni.

Santykiuose su antraja puse kartosis neseni įvykiai, kankins emocinė įtampa, kuri nebūtinai bus pagrįsta.

Vėžys

Gimusieji po vėžio ženklu plėtos santykius su aplinkiniais, laukia naujos pažintys. Sėkmę lems nuomonė ir turimos žinios, tad teks išmokti savimi itin pasitikėti. Teks mokytis naujų dalykų, ieškoti sprendimų iš sudėtingų situacijų. Viskas klostysis palankiai, tačiau venkite arogancijos, perdėto didžiavimosi savimi.

Su antraja puse veiksite itin darniai, sieksite savo tikslų. Gali būti, kad suprasite, jog jūsų darbas vadovų nėra vertinamas, tad imsitės savo veiklos. Tikėtina, kad viskas gali susiklostyti taip, kad santykiai iš namų zonos persikels ir į darbinę: galbūt teks dirbti kartu su šeimos nariais ar mylimu žmogumi.

Situacija, kurioje jaučiatės įstrigę nesikeis ir 2023-aisiais, todėl, jei norite ją išspręsti, turėsite priimti ryžtingą sprendimą. Apskritai, Vėžių gyvenimas šiais metais bus labai dinamiškas, spalvingas ir įvairus. Ramaus atokvėpio valandėlių gal ir nebus itin daug, bet argi ne to visuomet ir norėjote? Šiais metais tikrai turėsite daugybę progų pasireikšti.

Liūtas

Liūtams 2023-ieji bus tarsi naujas ciklas, pažymėtas saviugdos ženklu. Tai ypatingi metai, turintys Liūtams būti itin sėkmingais. Plėtosite pagrindines savo savybes, tokias kaip prisirišimas, dosnumas, lojalumas, orumas bei vadovavimas. Nors požiūris į gyvenimą šiais metais dažnai bus dramatiškas, visgi nebijosite žengti už jums įprastų rėmų ribų.

Nestigs optimizmo, tad plėtosite savo idėjas su polėkiu. Tai itin palanku turintiems savo verslą ar laisvųjų profesijų atstovams. Gali būti, kad iš logiško ir pragmatiško kelio pasuksite į labiau kūrybišką. Kad ir ką bedarytumėte, spinduliuosite pasitikėjimu savimi ir tai padės nuversti kalnus.

Antroje metų pusėje laukia ir pokyčiai. Nors pirmiausia jie bus matomi išorėje, pasikeisite ir viduje. Ieškosite gyvenimo prasmės, dvasingumo, saviraiškos. Turite savybių, kurios suteikia galimybę kurti savęs kaip asmenybės pridedamąją vertę, tad nepraleiskite progų jomis pasinaudoti.

Tikėtina, kad pagaliau ryšitės pertvarkyti ir gyvenimo planą: pakeisite rutiną, gyvenamą vietą ar netgi partnerį, jei tokį turite.

Mergelė

Megelėms metų pradžią žvaigždės žymi kolektyvumo ženklu. Tai reiškia, kad jūsų gyvenimas ir sprendimai stipriai priklausys nuo kitų žmonių, tačiau nebūtinai tiesiogiai. Ieškosite pinigų uždirbimo galimybės, kuri turėtų atnešti menamą patogumą ir laimę, tačiau nepastebėsite, kas iš tikrųjų darosi aplink jus.

Jei norite sulaukti sėkmės dar pirmąjį metų trečdalį teks susidraugauti su savimi, pažinti save ir išmokti įsiklausyti. Turite didelį potencialą pasinaudoti savo priešininkais ir oponentais, tačiau turėsite iš jų pasimokyti.

Taip pat šių metų laikotarpis bus kupinas ir kompromisų, kai rinksitės vieną iš kraštutinumų: arba plauksite prieš srovę, arba pasroviui. Nebijosite sunkaus darbo ir taupumo, tad tai suteiks galimybę pasiekti tai, apie ką svajojate jau senokai (materialų daiktą).

Mergelių šūkis 2023-aisiais galėtų būti toks: "Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais." Panašiai ir dėliosis gyvenimo įvykiai.

Svarstyklės

Palankus planetų išsidėstymas metų pradžioje Svarstyklėms nulems tai, kad viskas jau bus nuspręsta už jus ir nuspręsta gerai. Laukia gyvenimo pasiekimai, iššūkiai ir naujovės. Pastaruoju metu sukaupėte daug energijos, tad dabar rasite mėgstamą ir įdomią veiklą, kurioje tą energiją pavyks pritaikyti naudingiausiai.

Interesų prioritetu bus kūryba, meniškoji prigimtis. Kartais skrajosite padebesiais, todėl bus sudėtinga suvokti realų pasaulį ir prisitaikyti, jusite norą priešintis nusistovėjusiai tvarkai.

Tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime elgsitės nekantriai ir nunustygdami vietoje lauksite signalo startui. O jo kaip nebus, taip nebus ištisus metus. Likimas duos jums pamoką, kad viską daryti reikėtų nuosekliai ir gerai suplanavus.

Diplomatija ir tolerancija padės jums visur, net jei iš jūsų pusės ji ir tebus apsimestinė. Tikėtina, kad daugelis lūkesčių, kurie šių metų pabaigoje neduoda ramybės, 2023-aisiais išsipildys.

Skorpionas

Gimusiems po Skorpiono ženklu, 2023-ieji atneša didelius pokyčius. Čia pat už kampo jūsų laukia dideli pinigai, turite tik juos pasiimti - uždirbti. Žvaigždės rodo, kad turite išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti naujus dalykus.

Dažnai į viską žvelgsite labai kritiškai, bet reikėtų išmokti tai apeiti, įžvelgti teigiamus dalykus ir potencialą. Pozityvus požiūris jus nuves toliau nei kritika. Pasimokykite iš savo klaidų - daug metų sunkiai dirbote, bet galiausiai sulaukėte nesėkmės. Suraskite atsakymą, kodėl taip nutiko ir venkite tai kartoti.

Ieškodami saugumo ir ramybės turėsite pakeisti ir savo požiūrį. Pasaulis kupinas įvairių pasiūlymų, tad jums tereikės išsirinkti, kas labiau patinka. Venkite šališkumo, stereotipų ir žvelkite plačiau.

Kai kurie pokyčiai gali būti bauginantys, bet nedidelė rizika, tikėtina, atsipirks su kaupu. Šiuos metus skirkite eksperimentams ir atrasite tą kelią, kuris jus džiugins dar ne vienerius metus.

Šaulys

Išmokite pasitikėti savimi ir savo sugebėjimais - pamatysite, kad be reikalo iš anksto save nuvertinote. Dabar turite galimybę nuveikti daugiau nei anksčiau, ypač jei pirmenybę teiksite savo idėjų realizavimui ir idealams. Siekite to.

Problemų asmeniniuose santykiuose nestigs, bet jei iš tiesų norite jas išspręsti teks išmokti prisitaikyti. Laikui bėgant santykis tarp dviejų žmonių keičiasi ir kito kelio kaip su tuo susitaikyti nėra. Įvertinkite savo jausmus ir venkite egoizmo, net priešingai - altruistiškas pasiaukojimas suteiks jums daug daugiau laimės.

Planuokite savo darbus, gyvenimą, laisvalaikį. Planavimas suteiks jums galimybę valdyti savo laiką, pajusti laisvės polėkį.

Ožiaragis

Galite vertinti tai teigiamai, galite neigiamai, tačiau 2023-aisiais augs tiek išlaidos, tiek pajamos. Tai reiškia geresnę gyvenimo kokybę Ožiaragiams, tačiau sutaupyti taip pat nepavyks. Antra vertus, finansiniai reikalai, ypač paskolos ateinančiais metais pažymėtos sėkmės ženklu.

Jupiterio įtaka priartins jus prie namų aplinkos, privers keisti požiūrį į šią sritį. Tikėtina, kad šeimos ir namų klausimais būsite itin šališki ir emocionalūs, galimai priimsite jausmais paremtus neracionalius sprendimus.

Antroji metų pusė bus tarsi persivertimas, vertybių persitvarkymas. Svarbu žvelgti plačiai ir priimti naujoves - tuomet viskas vyks sklandžiai. Saturnas mestels į visuomeninę veiklą, pagalbą kitiems ir aplinkiams svarbius sprendimus, išmoksite dirbti komandoje, būti tikra jos dalimi. Individualizmas ir egoizmas bus nustumti į antąjį planą.

Vandenis

Metai prasidės nuo priešpriešinių interesų ir konfliktų tiek su artimais žmonėmis, tiek darbinėje aplinkoje. Gera žinia yra tai, kad apie birželio mėnesį galite tikėtis itin šiltų jausmų ir saugumo jausmo augimo: tikėtina santuoka, šeimos pagausėjimas.

Šiemet sutiksite daug įdomių žmonių su savotišką pasaulėžiūra, keistu ir jums nesuprantamu požiūriu. Vis dėlto bėgti nuo jų neverta, nes pasistengę suprasti juos, kartu ir sau atversite naujų galimybių kelią.

Metų vidurys pažymėtas kelionių ženklu, ryšiu su kitomis kultūromis. Tai gali būti ir darbiniai, ir romantiniai santykiai. Dosnumas yra savybė, kuria turėsite ugdyti šiais metais ir kuri jus nuves dvasinio tobulėjimo link. Nesavanaudiškumas ir visapusiška meilė žmonėms atskleis jums paslaptis, kurių iki šiol įminti nepavyko.

Žuvys

Likimas kviečia jus rimtai dirbti ir siekti galimybių apie kurias svajojote. Deja savaime niekas neateis, tad ar pasiryšite priimti atsakomybę ir laisvę bei tingulį iškeisti į rimtą darbą spręsti teks patiems. Vienintelis klausimas yra tai, kad turite rinktis arba viena, arba kita - bet koks abiejų pasirinkimų derinimas bus bevaisis ir, kaip vėliau suprasite, tebus beprasmis laiko švaistymas.

Gyvybingumo ir energijos nestigs, norėsis išmėginti naujus dalykus, leistis į nuotykių kupinas keliones. Bet būkite atsargūs, ypač stebėkite, ką valgote - maistas šiemet bus tas veiksnys, kuris gali paguldyti į ligos patalą arba tiesiog sujaukti planus.

Jausitės neįprastai aiškiai žinantys, ko norite, ir tvirtai apsisprendę. Galbūt pagaliau surimtėsite ir nustosite bėgę nuo praeities baimių, susitaikysite su savo padėtimi ir imsitės sprendimų, kurie padėtų ją pakeisti (jei yra toks poreikis).

Urano padėtis antrojoje metų pusėje pastūmės kūrybiškumo link, o kartu tai gali tapti ir nauja veikla, nebūtinai hobiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Visgi tai nėra ta išsvajota finansinė laisvė, nes bet kuriuo atveju darbo įdėti teks daug.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.