Horoskopai

Vasario mėnesio horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Keblokas laikas. Nors turite veiklos planų, nuo pat mėnesio pradžios susidursite su nepalankiomis aplinkybėmis, neaiškiomis kliūtimis. Jei viskas strigs – nesijaudinkite, tai į naudą, – mat pirmą mėnesio pusę blogas laikas ką nors keisti savo veikloje, taip pat namuose. Netiks nei pereiti į kitą darbovietę, nei keisti gyvenamąją vietą. Šiuo metu gali stiprėti atsargumas, kritiškumas naujiems žmonėms ir idėjoms. Ir tai bus teisinga pozicija visam mėnesiui. Mėnuo (ypač pirma pusė) bus sunkus veiklos žmonėms, verslininkams, įvairiems vadovams – krizės pojūtis bus itin ryškus. Šį mėnesį (ypač pirmą pusę) iš esmės nieko naujo nesiimkite, nepradėkite, nerizikuokite pinigais – tai neduos norimų rezultatų.

Jautis

Jaučiams tai – palankus metas: jūsų asmeninis žavesys ir augantis autoritetas sužavės naujus gerbėjus, draugus. Tai padės siekti karjeros, atneš laimę ir širdies reikaluose. Mėnuo bus lemtingas. Tikėtinos ir svarbios pažintys, ypač kelionėje ar svečiuojantis, – jos gali pakeisti jūsų ateitį: galite gauti ne tik puikių dalykinių pasiūlymų, bet ir intriguojančių asmeninių: vienišieji gali susitikti savo lemtingąją meilę. Pirmą dekadą nieko rimto neplanuokite ir nesivelkite į finansines avantiūras. Veiklai palankiausias mėnesio vidurys, trečia dekada, – imkitės naujų sumanymų, siekite užsitikrinti įtakingų asmenų paramą.

Dvyniai

Aplinkybės taip dažniausiai klostytis, kad, kai bus noro, neturėsite galimybių, kai bus galimybių – neatsiras noro. Pirma dekada, ko gero, pati sunkiausia, kai kils grėsmė prarasti tai, kas brangu, ką ilgą laiką kaupėte, taip pat bus išgyvenimų dėl mylimo asmens, dėl sutuoktinio. Vis dėlto nepraraskite kantrybės. Jei liksite ramūs, santūrūs, gana greit pastebėsite, jog iš tiesų viskas gerai, reikalai sprendžiasi jūs naudai, o autoritetas bei įtaka auga. Trečia dekada paguos – sulauksite pagalbos, paramos, užtarimo iš draugų, iš bendraminčių.

Vėžys

Pirma dekada nesmagi – teks susidurti su tuo, kas vadinama neišvengiamybe. Kuo labiau apdairesni būsite, kuo mažiau pokyčių sieksite, tuo geriau. Nesipriešinkite likimui – tegu viskas teka sava vaga. Ir neišgyvenkite, jei reikės ko nors atsisakyti, su kai kuo išsiskirti. Dabar taps svarbu ne veikti, o stebėti. Stiprinkite ryšius su sąjungininkais ir mėginkite patraukti konkurentus ir priešus į savo pusę, – ir antrą dekadą tai labiau seksis nei mėnesio pradžioje. Ir nepamirškite daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei – būtent tai šiemet ir bus jūsų sėkmės garantas.

Liūtas

Nors laikas ir nėra lengvas, jei neištišite, jei liksite disciplinuoti plačiąja to žodžio prasme, rimtų rūpesčių nepatirsite. Nesklandumai gali net ir tvarkingąsias asmenybes išklibinti, tad turite siekti gyventi pagal protingą dienos režimą, kad liktų laiko poilsiui. Šio mėnesio svarbiausias uždavinys stiprinti sveikatą, nepersidirbti, na, ir išsaugoti darbo vietą. Pasirūpinkite patikimais pagalbininkais. Nemanykite, kad viską suspėsite (ne tik darbe, bet ir namų ūkyje). Mėnuo bus apgaulingas: atrodys, jog ne tik darbai lengvai įveikiami, bet ir problemos nesudėtingos, tačiau jos bus lemtingos. Tad neplanuokite greit atlikti dalykines užduotis, baigti remontus namie.

Mergelė

Būsite kiek lengvabūdiški. Pirmas dvi dekadas bus apėmusios romantiškos nuotaikos, – džiaugsitės gyvenimu, meile. Pirmą dekadą paatostogaukite: reikėtų daugiau laiko skirti sau, savo jausmams (pirma dekada visiškai netinkama veltis į meilės intrigas – užsimezgę santykiai nebus laimingi). Jei turite vaikų – daugiau su jais bendraukite. Jei jūsų vaikai turi rūpesčių – tai patirsite dar mėnesio pradžioje, tad laisvas laikas jums bus itin reikalingas jais labiau pasirūpinti. Avantiūros bus pavojingos. Jei kur nors ims sektis, neužsnūskite ant laurų: jog kitoje vietoje viskas gali atvirkščiai susiklostyti.

Svarstyklės

Kažkas trikdys jūsų ramybę – norėsis poilsio, namų, bendravimo su šeima, tačiau kris nauji užsakymai darbe. Pirma dekada labai rizikinga, tad bent jau iš esmės naujų darbų nesiimkite, o jei įmanoma, bent tam laikui sumažinkite krūvį. Geriausia būtų apskritai pailsėti – tai padėtų sustiprinti jūsų nervų sistemą, imunitetą bei gerus santykius su šeima ar mylimu asmeniu. Pirma dekada žada ir finansines problemas – tik dėl to neįsivelkite į avantiūrą. Laikas nuostolingas, ir jūsų lūkesčiai nepasiteisins. Problema gali tapti ir meilės santykiai – likite ištikimi savo porai, netikėkite viskuo, ką išgirsite apie antrąją pusę. Ir net jei esate vieni, nesivelkite į naują ryšį – tai taps jūsų ilgalaike problema.

Skorpionas

Jūsų nuotaikos tampa smagios, net lengvabūdiškos. Neužsimirškite: du užtemimai – ne juokas. Atsitiktinės pažintys, neapgalvoti pažadai, skubūs raštiški įsipareigojimai gali sukelti nemenkų sunkumų, finansinių nuostolių, ypač jei tai nutiks pirmą mėnesio dekadą. Šis laikas žada apgaules, vagystes bei klaidas įsimylint. Antra dekada palankesnė, ji prabėgs greit bei svajingai – nė nepajusite. Būsite kuo nors susižavėję, be paliovos užsiėmę. Spėsite nemažai: ir darbus atlikti, ir mokytis, ir su draugais susitikti, papramogauti. Trečią dekadą įvykių ir darbų ims mažėti. Neverta tuo metu planuoti kelionių – reikėtų daugiau laiko praleisti namuose, daugiau būti su artimaisiais, su mama.

Šaulys

Šį mėnesį svarbiausiu klausimu gali tapti išlaidos (ypač susijusios su mokesčių, kreditų mokėjimu) – jų gali padaugėti. Kad ir kaip jausitės suvaržyti, svarbiausia bus nerizikuoti pinigais, turtu. Venkite skolintis ar skolinti, investuoti (ypač pirmą dekadą). Taip pat vasarį bus svarbu išsaugoti stabilumą darbe: ne laikas siekti naujų pareigų, plėsti veiklą. Pirma dekada žada nuostolius, praradimus dėl per didelių ambicijų ir neapgalvotų išlaidų, investicijų. Šis mėnuo patikrins ir romantiškų ryšių tvirtumą – labiau pasitikėkite savo jausmais, mylimu asmeniu, nemėginkite veltis į naują ryšį, kad palygintumėte, kuris partneris tinkamesnis.

Ožiaragis

Atrodys, jog viskas dega, visko reikia tuojau pat, čia ir dabar. Tačiau kuo daugiau blaškysitės, kuo labiau skubinsite įvykius, tuo daugiau problemų sau ir kitiems sukelsite. Tai bus naujų atradimų, atkaklių pastangų, aktyvios kovos bei intensyvaus darbo laikas. Šis mėnuo lemia metų eigą, ir jei padarysite netikusį sprendimą, ilgai turėsite problemų. Tačiau paguoda ta, kad Jupiteris, atnešantis didžiąją laimę, dabar jums palankus, o tai žada ilgalaikę globą, sėkmę. Iki pavasario stenkitės kuo daugiau ilsėtis, stiprinti sveikatą. Taip pat derėtų grąžinti skolas, užbaigti užvilkintus darbus.

Vandenis

Nekurkite maksimalistinių planų. Ypač pirmą dekadą galima suklysti bei sužlugdyti savo ateitį. Tuo metu neplanuokite atsakingų susitikimų. Aktualus pirmą dekadą gali tapti ir meilės klausimas. Nepasiduokite pavyduliavimo demonui ir patys likite ištikimi. Nesistenkite vieni tempti užgriuvusios naštos ir nereaguokite skausmingai į galimas nesėkmes bei finansinį nestabilumą. Nerizikuokite pinigais, taupykite juos ir nesugalvokite investuoti ar skolinti. Net jei teks padėti draugams, pirmiausia pagalvokite, ar nenuskriausite šeimos. Daugiau ilsėkitės, apsilankykite pas savo gydytoją. Kiek palengvės trečią dekadą, tačiau reikalai greičiau nepradės tvarkytis, netaps aiškesni, paprastesni.

Žuvys

Būkite pasirengę netikėtam planų pasikeitimui – staigmenos neišvengiamos. Kad mėnuo praeitų sklandžiau, bus svarbu tapti atidesniems jus supantiems žmonėms. Sunkią minutę būtent draugai ateis į pagalbą. Mėnuo parodys, kas yra kas: išryškės ne tik iš tiesų suprantantieji ir palaikantieji, bet ir apsimetantieji – tiek draugystėje, tiek meilėje. Palankiausias bus mėnesio vidurys, kai išaiškės, kas apgaudinėja, o kas padeda ir yra naudingas, be to, imsite labiau kontroliuoti situaciją. Trečią dekadą vertėtų prisiminti mėnesio pradžios pamokas, labiau pasisaugoti intrigantų ir slaptų priešų. Mėnesiui baigiantis neblogas laikas tolimoms kelionėms.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.