Horoskopai

Spalio mėnesio horoskopas

Norėdamas perskaityti horoskopą, spausk ant pasirinkto ženklo.

Avinas

Pasikeis jūsų įpročiai. Netikėtas ir jums neįprastas elgesys sunkins bendravimą su šeima ir kolegomis. Jūsų nuotaikas artimieji traktuos kaip kaprizus ir juokingus savęs išraiškos būdus. Jie bus teisūs, kadangi „sproginėsite“ nuo bet kokios minties ir pasiūlymo. Nesugebėsite valdytis ir manysite, kad jūsų nuomonė vienu ar kitu klausimu yra tiksliausia, o proveržiai natūralūs ir būtini. Visgi šioje painiavoje bus ir gerųjų pusių – purkštaudami dėl menkiausios smulkmenos rasite teisingiausius sprendimus naujai veiklai. Jie bus tikslūs, kokybiški ir originalūs. Velsitės į analizes ir nagrinėjus, ypatingai trauks globos, investavimo ir teisiniai klausimai. Daug laiko ir nervų išeikvosite spręsdami techninius klausimus arba pirkdami kolosalų daiktą namams. Gali būti, kad jūsų fizinės pagalbos prireiks tvarkant ofisą. Visą šį laiką apie save neleis pamiršti mielas žmogus vis skambindamas ir kviesdamas susitikti. Valdykite savo kalbą, nes žodžiai gali tapti konflikto arba dramos priežastimi. Nepersistenkite su darbų apimtimis, kitaip mėnesio viduryje pasijusite pavargę.

Jautis

Jeigu klausysite kitų – neišvengsite nusivylimų ir depresinių nuotaikų. Jums pakaks tik išvysti gyvenimą kitu rakursu ir jau nebeįžvelgsite optimizmo. Didelis noras ir pastangos įgyvendinant kokį nors naują ir jus žavinti projektą padėtų išvengti šito tamsaus periodo. Pirmosiomis mėnesio savaitėmis jausitės lyg nefunkcionalus sraigtelis laiko rate. Įvykiai suksis, bet jūs jų negalėsite nei pakoreguoti, nei pakeisti. Pasigailėsite dėl neseniai priimtų sprendimų ar pradėtų vykdyti planų. Galbūt neseniai kažkokį žmogų supykdėte, sujaukėte jo planus? Tokie patys išgyvenimai užklups dabar ir jus. Šį mėnesį į jūsų rankas paklius dideli pinigai. Ypač sėkmė lydės tuos, kurie apie tai bus pagalvoję gerokai anksčiau nei pradėjus veikti. Daugelis kolegų ar verslo partnerių siūlysis į pagalbininku ar patarėjus, deja dėl neigiamo atsakymo iškils nemenka trintis. Tikėsitės pagalbos ir supratimo iš jums artimiausio žmogaus, nors tai gali pasirodyti didelė klaida.

Dvyniai

Pirmąją mėnesio savaitę palikite visus reikalus spręsti kitiems. Ta veikla juos domins, o jūs tik pasyviai reaguosite į bet kokius siūlymus, todėl rezultatai nebus tokie, kokių iš jūsų visada tikimasi. Šiomis dienomis galvosite apie saviveiklas, saviraiškos būdus, mistinį pasaulį – klajosite šiek tiek aukščiau visų kitų. Aplinkiniai nebus tuo patenkinti, jie netgi siųs pastabas jūsų pusėn dėl pernelyg didelio susidomėjimo savimi, tačiau nekreipkite dėmesio – jūs nedarote nusikaltimo. Jeigu dabar tokio pasitraukimo reikia – pasitraukite. Santykiai su artimaisiais kai kuriems jų bus įdomūs ar net bauginantys. Kiekvieną minutę savo artimuosius ir draugus analizuosite iš žmogiškosios pusės ir nubrėšite ribas draugiškumui bei kišimuisi į jūsų gyvenimą. Jūs darotės po truputį tylesni, tačiau atviresni. Nepaisant jūsų pasitraukimo iš visuomenės, darbe būsite labiau pastebimi negu anksčiau. Daug dirbsite, imsitės atsakingų projektų, išvyksite į trumpesnes keliones. Neįkainojamą pagalbą jums suteiks verslo partneris arba kolega. Šį mėnesį būtinai keliaukite aktyvaus poilsio. Naudokitės žavesiu, jis trauks ir žmones ir pinigus.

Vėžys

Nusimato reikalai su dokumentų tvarkymų, kurių rezultatų teks laukti ilgą laiką. Jūsų minčių neapleis klausimai dėl nekilnojamojo turto. Visgi šį mėnesį teks nusileisti ir paminti kai kuriuos savo principus, kadangi apie mažąjį pirštelį jus lengvai vynios įtakingesni žmonės. Tai nereiškia, jog jie bus neteisūs, išties tokie paklusimai kitų valiai bus teigiamai įvertinti aplinkinių. Pasijausite lyg paauglys, trokštantis įtikti įtakingesniems žmonės. Nersitės iš kailio, kad tik jūsų pastangos būtų pastebėtos. Akiratyje sukinėsis žmogus, kurį gerai pažįstate ir iš kurio nesitikite pavydo. Neatmetama ir galimybė, kad tas žmogus pavydi būtent jūsų! Geresnės naujienos meilės fronte – gerbėjų netrūks, juolab jų pasirodys iš jums kiek neįprastos aplinkos: teatralų, muzikantų ar rašytojų. Juos patrauks jūsų išskirtinumas, šiuo metu jūs netgi rengsitės kitaip nei visi kiti. Galimi nesutarimai su viršininkais arba kaimynais. Jūsų aktyvumas pritrauks arčiau žmones bendraminčius, su kuriais praleisite ne vieną smagų rudenišką vakarą.

Liūtas

Dėl palankiai besiklostančių aplinkybių įgausite pasitikėjimo savimi. Itin tai bus būdinga liūtams rašytojoms, tyrėjams ar gynėjams. Itin kreipsite dėmesį į supančių žmonių gerąsias savybes, norėsite juose atrasti tuos bruožus, dėl kurių jie galėtų tapti draugais: draugiškumas, ištikimybė, meilė. Taip, šis mėnuo jums ypatingai bus jautrus. Pirmoji mėnesio pusė prabėgs greitai, nes bus pilna judėjimo, įvykių, švenčių ir linksmybių, visgi net šiuo metu nepamiršite apie savo pareigas. Šį mėnesį jūs būsite pažeidžiami, todėl lengvai apgaunami – saugokitės tų, kurie gali pasinaudoti tokia jūsų būsena. Būtinai raskite šviesų tikslą, kurį turint bus lengviau gyventi. Susidursite su juridiniais klausimais. Nemalonumų moterys Liūtės gali susilaukti iš vyriškosios lyties. Iš kur gi daugiau ? 

Mergelė

Atrodys, jog išsineriate iš savo kiauto. Pradėsite domėtis gražiais daiktais pradedant namų apyvokos ir baigiant skirtais asmeninei higienai. Negalėsite atitraukti akių nuo gražių drabužių. Kiek gilesnės asmenybės ieškos sielos brolių. Šiomis dienomis atsiras ir noras būti geriausiais darbe, kas skatins daugiau dirbti ir tobulėti. Neigiamas dalykas – daug ir ne visada pagrįstai kritikuosite savo artimą žmogų. Jus džiugins pagaliau atsiradęs dėmesys iš žmogaus, kuriam jau seniai simpatizavote. Galimi nauji projektai ir pasiūlymai. Šį mėnesį nuliūdins kaimynai savo poelgiais ir paskalomis. Jeigu bandysite pareikšti savo nuomonę, susidursite su visišku abejingumu. Tokie santykiai įvarys jus į ilgalaikius apmąstymus. Vis dėlto juose nepaskęsite, kadangi ir be pagiežingųjų turite apie ką galvoti. Antroje mėnesio pusėje įvykiai įsuks į verpetą, kad vos spėsite kvėpuoti. Akiratyje šmėkštelės persona, kurią vos pamačius gyvenimas nušvis ir norėsis paskui ją ar jį bėgti.

Svarstyklės

Visas jūsų dėmesys atiteks šeimai ir namams. Deja, ne visada malonus, nes retkarčiais pereisite į valdingų namų šeimininkių/ų rolę. Nors toks vaidmuo jums tinka kuo puikiausiai, tačiau atminkite, jog kitiems pakęsti tokią asmenybę namie tikras vargas. Jūs puikūs diplomatai, nes namie būdami tironais, viešumoje, ypač su klientais, sugebate būti tikrais aukseliais. Kas galėtų atsispirti tokiam žavesiui. Jūs ištirpdytumėte net šalčiausią širdį. Kiti jūsų veide matys supratimą, patarimą ir pagalbą. Būsite šį mėnesį dosnūs – norėsite dovanoti net ir smulkiausias dovanėles. Nors kitų širdys jums atviros, tačiau jūsiškė visiems uždara. Šiuo metu jums svarbiau darbas ir karjera nei dėmesys ir meilė. Nuotaiką kels žmogus, su kuriuos bus gera kalbėti, diskutuoti ar tiesiog sėdėti šalia. Itin norėsis smagiai pasilinksminti, tačiau rankas jums suriš pareigos ir finansai.

Skorpionas

Jūsų optimizmo tik pavydėti! Atsiras tiek reikalų ir sudėtingų sprendimų reikalaujančių problemų, tačiau jūs išlaikysite poziciją, kad su bet kokiomis problemomis galima susidoroti. Tokios pastangos neliks nepastebėtos. Sėkmę vainikuos profesinėje veikloje nauji kvietimai, dovanos, premijos. Tačiau kai kuriems Skorpionams šį mėnesį prisieis iškęsti neigiamas pastabas ar net įžeidimus. Tokie „malonumai“ laukia dirbančių pas nejautrius ir stačiokiškus viršininkus. Į jūsų gyvenimą įsiverš įvykiai ar žmonės, kurie gerokai pakoreguos jūsų poelgius ateičiai. Prisireiks būtinai pagelbėti jauniesiems savo šeimos nariams. Jūsų pagalbos lauks tie, kurie priklauso nuo jūsų materialiai. Tam tikri jūsų planai gali neišsipildyti ar atnešti nusivylimą. Nesileiskite į smulkmenas – sėkmės reikia šiek tiek palaukti.

Šaulys

Išlaikykite savo pozicijas bet kokiu atveju, nesvarbu jei ir atsiras kolegų, kurie ne itin sąžiningai bandys jus nugalėti ar prie valdžios atstovų išpeikti bei pažeminti. Nežiūrėkite į kiekvieną žmogų kaip į priešą, juolab į draugus. Atminkite, kad kiekvienas asmuo turi savų problemų, todėl ne visada gali jus palaikyti ar padėti. Dėl jūsų dabartinės nuotaikos ir nepasitikėjimo žmonėmis – susipyksite su bičiuliais ar verslo partneriais, drastiškai ir impulsyviai kai kuriuos iš jų paliksite. Deja, jūsų nuotaikos ir pozicijos tokie sprendimai nepakeis. Atsinaujins santykiai su žmogumi, kažkada padariusi stiprią įtaką jūsų karjerai. Sandėris gali nepavykti dėl to, kad praleisite svarbiausią informaciją ar nesugebėsite argumentuoti pakankamai svarbaus dalyko. Į paviršių gali išplaukti seniau neatlikti darbai. Tam tikrais momentais jus gelbės intuicija, tačiau tam tikru laiku ja pasikliauti nederėtų.

Ožiaragis

Viena didžiausių gyvenimo klaidų, kurią galite padaryti šį mėnesį – savo asmenybę iškelti aukščiau kitų. Kartais tokie išsišokimai pasekmių nesusilaukia, bet šįkart rizikuoti nederėtų. Intuicija pasikliauti šiomis dienomis nederėtų – pagalbininkas mažas. Daugiau įsiklausykite į žodžius tų, kurie be paliovos mėgsta jus kritikuoti – jei įžvelgsite teisingas pastabas – galite išvengti daugelio klaidų ateityje. Šį mėnesį pasinersite į sveikatos gerinimo metodus, fizinį aktyvumą, pasiryšite laikytis dietos ar organizmo valymui. Visos jūsų šio mėnesio išvykos bus susijusios su meditacijos stoka. Kartais žmonėms su tokiomis asmenybėmis tampa sunku bendrauti. Piniginiais reikalai bus prasti, teks susitaikyti su didele dalimi praradimo. Įdomūs dalykai vyks su jau prarastais daiktais, daugelį jų atrasite. Pasiruoškite šį mėnesį neskaudžiai griūti veidu į žemę – visiems pasitaiko nenumatytų sunkumų.

Vandenis

Didžiausias šio mėnesio geros nuotaikos variklis – planuojama išvyka, kurioje turėtumėte susitikti su jums brangiais žmonėmis. Jais pasikliaujate, tikite jų kompetencija ir gerais norais. Jums reikalingos svetimos emocijos ir išgyvenimai tam, kad pajustumėte, jog einate teisingu keliu. Gerai, kad taip ir pavyks, pasimatysite su tais asmenimis, kurie gyvenime daug pasiekę, o jų istorijos vertos knygų. Šį mėnesį sužinosite šokiruojančią naujieną, prie kurios iš dalies prisidėsite ir patys. Dabar jums svarbiausias asmeninis gyvenimas. Susitiksite su giminėmis. Emocinis proveržis numatomas susitikus Vėžį arba Dvynį. Jūsų profesiniai pasiekimai bus įvertinti labai gerai, tokia žinia jus netgi suglumins. Jeigu esate vieniši – spalis tinkamiausias laikas ieškoti tinkamo partnerio. Tiems Vandeniams, kurie turi šeimą – pats laikas išvykti pailsėti. Naudokitės paskutiniu šių metų palankiu oru ir atgaukite jėgas.

Žuvys

Turėsite nemažai rūpesčių ir problemų, kurios bus sunkiai pastebimos pašaliniams. Bet kurioje situacijoje jums šį mėnesį pravartu būti stebėtoju. Dažniausiai veiksmų eigą jums nusakys intuicija – pasitikėkite savo vidinėmis nuojautomis, nes tik dėl to pradėsite ir baigsite darbus sėkmingai. Aplinkinius sudomins jūsų planai, idėjos. Visgi nebūkite su visais smalsuoliais per daug atviri. Jūsų pastangos, kuriomis patys netikite, pagaliau duos vaisių. Nustatytus tikslus pasieksite, nesvarbu ar tai buvo buitinės, darbo, ar intymios srities tikslai. Pastebėsite, kad šį mėnesį jūsų gyvenimas bus tartum nukreiptas vienos asmenybės link. Kur tas žmogus bus ir kaip jis elgiasi pasakys nuojautos. Vis daugiau atsakysite kitiems ir dirbsite vardan savo tikslų. Būkite pasiruošę priėmimams ir svečių antplūdžiui. Netikėtai atskleisite seniai pamirštus dalykus. Tai, kas kadaise buvo mįslė taps aišku kaip diena.

Asmenybės charakteristika

Sužinok apie tave dominantį žmogų, įvedęs gimimo datą:

Mėnulio kalendorius

Dylantis

Diena tinkama naujų darbų pradžiai. Tai vidinės laisvės įgijimo, laimės, meilės suradimo, vaisingumo metas, susijęs su moteriškąja energija, moteriškuoju pradu.